Tibi et igni: tev un ugunij - izlasi un sadedzini

dust in the wind

8.9.20 22:04

Pirmā klase izraisa vēlmi pēc vīna.
Tags:

12.7.20 22:05 - Metamorfozes

Tik īsi mati man nav bijuši kopš skolas laikiem. Sāku ilgoties pēc sarkanām cirtām.
Un skaļas mūzikas.

27.6.20 21:25

Nopirkām man mašīnu.

14.5.20 15:00

Ir tik ļoti dīvaini dzīvot, kad no ikdienas atņemta tāda daļa kā darba sludinājumu caurskatīšana.
Tags:

30.4.20 21:28 - Tas ir noticis

Otrdien ir pirmā darba diena.
Sākumā no mājām, kad sāksies jaunie izdalīšanas darbi, braukšu uz vietas mācīties un kaut kad jūnijā plānota arī vieta birojā.
Darījusi esmu daļu no darītā un domājot par visām iespējām griežas galva. No katrā intervijā/sarunā vienkārši tiku nonesta ar jaunu un jaunu informāciju par to, ko viņi dara.
Ļoti gaidu ziņas, ka bērnudārzi atsāk strādāt.

4.3.20 21:37

Šodien sanāca relaksācijas pasākums kādā ekskluzīvā spa centrā. Pāris stundas, kad citi rūpējas par tevi. Un iespēja kaut ko darīt tikai tāpēc, ka gribās, nevis vajag.
Tagad tikai jācīnās izdarīt tālāk visu to, ko vajag. Šobrīd ir cerība un solījumi, bet viegli nebūs, priekšā daudz smaga darba.

20.2.20 08:50

Ir iespēja atgriezties zinātnē un iegūt doktora grādu.... bet... tas viss ir blakus pilsētā (tātad laiks+ceļš) un viņi sola vien 800 uz papīra. Un šajā mirklī man gribas raudāt par Latvijas potenciālu.

9.2.20 23:04

Programmēšanas kursi vienkārši nones smadzenes. Ņemot vērā, ka grupā esmu vienīgā ar IT nesaistītā persona.

31.1.20 21:31

Tagad arī es zinu kā ir vizināties ātrās palīdzības mašīnā. Mazākajai temperatūra un tai sekojuši krampji. Vēlāk diognosticēts plaušu karsonis. Nu jau esam mājās, kur visi ir viens pēc otra noilgojušies.

27.1.20 08:37 - Jauns gads, jauna dzīve?...

Daudziem šis gads esot iesācies traki. Visās sfērās apkārtējiem cilvēkiem viss kūsā un rosās gan labi, gan slikti. Bet man..
Pēc nedēļas sākas sistēmtestēšanas kursi. Ar visu to, ka telefonintervijā pirms uzņemšanas atzinu, ka nav ne mazākās nojausmas par to nēdz arī par programmēšanu un tā beidzās ar tekstiem, ka došot man ziņu, un vietu skaits limitēts, viņi vēl komplektējot.. Nākamajā dienā jau saņēmu atzvanu, ka esot notikusi apspriede un mana pieredze varot atsvērt šos trūkumus. Kas zina, priekšā divas trakas nedēļas.

Caur NVA iestājos rindā uz projektu vadības kursiem. Pēc testiem karjeras konsultante vien noplātīja rokas: "Bet jums taču ir fenomenālas spējas! Visi rādītāji krietni virs vidējā..." Abas skumji pasmējāmies, ka nevienam viņas nav vajadzīgas...

1.9.19 23:24

Šonedēļ pasūtīju sev brilles.
Un aizsūtīju dzejoļus konkursam.
Un caur bzdarbniekiem tiku rindā uz krievu valodas kursiem.

22.8.19 12:30

Mazais jauneklis aizdevās uz bērnudārzu. Māja uzreiz klusāka. Bet pirmdien uz dārziņu jāiet visiem.
Tags:

29.7.19 13:56

Pirmais CV nosūtīts.
Cibasdievs, man, lūdzu, darbavietu Valmierā!

25.6.19 22:47

Atskaitei - pirms nedēļas beidzot ieguvu to mazo plastikāta gabaliņu, kas ļauj braukt ar mašīnu vienai.

18.6.19 15:23

Ir piešķirta vieta bērnudārzā. No 20.augusta vienam, no 26. augusta otram. Tagad iestājas tāds wtf, man taču būs jāmeklē darbs...
Tags: ,

3.12.18 21:21

Šodien beidzot nolēmu, ka pietiek skriet, tā pat uzkrātais nogurums neļauj paveikt ko pilnvērtīgi un ātri un pastaigā pagriezāmies uz otru pusi, lai vienkārši ietu kaut kur - jo ledusskapis gana pilns, lai iztiktu bez veikaliem (jo ar vienu veikalu šeit nepietiek - lai dabūtu visu, ko gribi, jāapastaigā vairāki). Izrādās 500m no mājas tu jau esi nonācis Gaujas tilta vidū. 600m un jau ir meža vidus. Gaujā uzgājām neaizsalušu laukumu, kur liekas bija salaidušās visas tuvējās apkārtnes pīles - uz aci skaitot ap 400 īpatņu, bet skaits visu laiku tika papildināts ar no jauna pikējošiem bariem. Tā nu viņas tur pēkšķēja, pērās un peldēja - lielāka koncentrācija, ko esmu redzējusi. Nez kā ir barot tādu baru? Jo daži pīļtēviņi jau teorētiski paspēra lēnus soļus mūsu virzienā. Briesmīga sajūta kalna vidū saprast, ka netiec vairs ne uz priekšu ne atpakaļ, jo slīpums par lielu un slidenu - bet tu stum ratus, zem tevis ir upīte un puiks, kurš negaidot, kad nonāksi viņam pakaļ, jau sācis kūņāties uz augšu. Beigās jau visi dzīvi.
Tags: ,

28.11.18 09:11

Vakardienas pastaiga beidzās ar pusceļu raudošu lielo puiku. Rezultātā sabļāvies, rokas nosalušas un pēcpusdienā jau 38 temperatūra. Šai mirklī ieslēdzas tikai viens teikums: "Gribu mammu!" un der tikai mammas klēpis, vēlams, lai māte stāv kājās. Nurofēns, protams, iedarbojas kā brīnumzāles. Tālāk izdomājām beidzot ieslēgt trauku mašīnu. Un labi, ka neaizgājām gulēt, kamēr viņa darbojās - vienpadsmitos vakarā viņa sāka tecēt gar durvīm. Tad nu nācās vēl meklēt, kā noņemt apakšējo maliņu skapīšiem, lai saslaucītu plūdus zem viņiem - bet tur strādnieki atstājuši visus netīrumus, rezultātā pludojoši ķieģeļu putekļi un lauskas no urbšanas. (Trauku mašīnai kaut kas ne tā salikts, jo no viņas izsmēlām pusspaini ūdens, kas neplūda prom). Tālāk, protams, sekojoša nakts, kad zāļu iedarbība beidzas - no 3:30 līdz 4:30 ik pa 5 min skaraidīts uz blakus istabu, kur: "Gribu mammu! Gribu dzert!". Pa vidu Astras ēšana un atmošanās uz ballīti katru reizi kā dodos prom, vai nāku atpakaļ. Šorīt rezultējoši nāk miegs (jo modinātājās zvanīja jau 6:20 - tātad tīrais laiks - 5h miega) un tādēļ man joprojām salst (dziedāt Labvēlīgā tipa balsī).
Tags: ,

26.11.18 20:29

Šodien tiku pie forša instruktora un vizinājos pa Valmieru.

Pielaidām akvārijā zivis, atkal ir dzīvība. Pielikām pie sienas kāzu bildi un vedēju dāvāto dēlīti koka kāzās. Un atradām mūzikas centra vadu. Ir māju sajūta.

Meita var rakstīt spoguļrakstā kājām gaisā.
Tags: ,

10.11.18 20:21

Mēs tomēr tiksim uz Qeen filmu - vīrmāte pati pieteicās bērnus pieskatīt un vēl seansi paziņoti!

6.11.18 23:41

Esam ievākušies!
Powered by Sviesta Ciba