Tibi et igni: tev un ugunij - izlasi un sadedzini

dzīves spēlē iesaistītie

25.11.20 11:47 - [info]kakjux

career shmareer, gribu atpakaļ freelanceros. šitā turpinot es nomiršu no tā, ka man ir par daudz meetingu un runāšanas un par maz hard skills work. šobrīd hard skills work is my chillout and easy and restful times.

bet nu, dzīvē ar kaķīti vienā mājā ir savdabīgas blaknes. jo šorīt pamodos, kaķītis viss tāds vicious killing machine ar savu kurmīti. noreportēju to vienam kaķīša fanam ar visiem pics. pajautāju - and how are you this morning, have you killed or witnessed any killings?
un te the most bizzare thing - cilvēks tiešām šorītu sācis tā, ka redzējis kā no blakus mājas nokrīt čuvaks no jumta un pēc tam atbildējis uz visādu valsts iestāžu darbinieku jautājumiem par said notikumu. (ČD sauktu to gan jau par extraordinary event.)

citās ziņās, jūs zinājāt, ka ir divi serčiki ar nosaukumu La Reina Del Sur? ir viens, kas ir vecāks un... mazāk producēts Mex serčiks. un tas otrais - glamūrīgais, ko visi (izņemot mani šobrīd) noskatījušies. abi pieejami Netflixos. tas pirmais sākas kā the worst cringe ever un galvenais value ir kvalitatīvi feispalmot par sliktiem aktieriem, drausmīgiem tērpiem, cringe dialogiem, dīvainu storyline un vispār viss ir wtf, bet tagad, kad es esmu pirmās sezonas 16. episodē, es esmu hipnotizēta nupat jau. tur laikam pieņēmuši darbā kādu writer ar humora izjūtu! viņiem ir dahuja lielisku lingvistisku joku (es skatos spāniski ar Eng subtitles, vispār sāku, lai brush up on my Spanish) par to, kā atšķiras Spāņu un Mex Spāņu valodas. īpaši, ja tas ir karstasinīga strīda vidū, kur visi uz brīdi O_O un papisa par ko strīdās, jo kāds nezina, ko tas vārds, bļaķ, nozīmē, ahujeļi visi? :D aw. anyway. arī sižets ir pikapojis spriedzē un saturā. galvenā zaja ir kļuvusi tik fucking badarse, ka uhti! noteikti skatīšos tālāk. nezinu, vai recommend, bet es personīgi apm ņurd.

21.11.20 17:59 - [info]kakjux

still not dead. sorry.

šodien ir diena, kad es iebakstīju granātābola sēklu zemē. šis tiek pierakstīts, lai es zinātu datumu un varētu saprast, kad ir tās 40 dienas pagājušas un ir jāpadodas :D
also, šodien ir diena, kad aiznesīšu VZ kafijas augu, watch out for a new kafijas magnāts on the highest shelves! he can reach them, y'know.


citās ziņās:
bet ziniet ko? es laikam tiešām beidzot saprotu to serčiku un filmu dīvaino huiņu, kas man vienmēr bija licies totāls cringe feispalma nonsense. bet kaut kas tur laikam tomēr ir. ja viens ir hūmanis ar visādām dīvainām atbildībām un tiek zākāts par leader un tas viss darbā. tad ārpus darba tiešām brīžiem gribas tupa atlaisties un nekontrolēt vispār ne ko. es sāku saprast to lietu ar dominatrixes working with Svarīgiem Cilvēkiem. nē nu, man nav vajadzīga dominatrix, bet, hesus, fucker all around, ja mana karjera turpinās attīstīties tādā veidā, kādā Sāra Rīd tur envisioning, moš kaut kad tiešām savajadzēsies. jo pēc tādas paš- un ne tikai- kontroles gribas atdot savu (īpaši - fizisko) esību saplosīšanai.

21.11.20 12:31 - [info]mindbound

The very idea of humans being some sort of natural concept is really going to change. Our bodies will be so high-tech, we won’t be able to really distinguish between what is natural and what is artificial.

The Fourth Industrial Revolution promotional video, World Economic Forum, April 13, 2016

Darām, ko varam.

20.11.20 12:00 - [info]laboratorija - What Does a Scanner See?

20.11.20 11:31 - [info]aiz rakstīja iekš [info]pa_leeto - mini-IZPĀRDOŠANA!

Grāmata par Santjago ceļu, ādas zābaki, MARMOT pārgājienu jaka, I'mperfekt žurnālu komplekts, masāžas spilvens, kedas, dubļonka, SAMSUNG ārējais cietnis: šeku reku :)

Sūtu ar Omniva.

18.11.20 17:36 - [info]mindbound

Nākammēnes pasūtīšu sev UV masku. Parēķināju pats un parunāju ar speciālistiem, secināju, ka ir tā vērts.

Powered by Sviesta Ciba