extranjero ([info]extranjero) rakstīja,
@ 2020-02-08 18:54:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Pirmās dienas pieredze bija tāda, ka naudu atteicās rokā paņemt tikai viena persona, un arī tikai tāpēc, ka viņai šķita, ka tā būs vieglāk salikt visu makā. Tā kā tas par vēsajiem latviešiem un ticējumiem būs nedaudz mīts.

Es nedomāju, ka būtiski ir ielikt rokā vai nē, bet noslēguma moments, kad pārdevējiem, kas strādā pēc bonusa sistēmas cenšas apkalpot pēc iespējas vairāk klientu, tāpēc viņiem gaidīt, kamēr klients atver maku, saliek naudu un čekus, un tikai tad var saņemt preci, ir laika zaudējums, bet laiks ir nauda. Vairums no viņiem nomet visu uz letes un jau sāk uzrunāt nākamo klientu, lai gan iepriekšējais klients vēl stāv turpat pie kases. Un tieši tāpēc iedošana personīgi rokās klientam signalizē pretējo – tu esi vērtīgs un apkalpojot tevi, mēs neskaitām laiku.

Man šķita, ka ar šādu ātro apkalpošanu netiek cienīts pacientu privātums – tavas zāles nebūtu jāredz citiem apmeklētājiem.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]iokaste
2020-02-09 00:09 (saite)
cilvēki izvairas no konfliktiem un samierinās.
taču bez nepieciešamības otram labprāt nepieskaras un blakām nesēstas. tā kā no tavas puses tā bija uzbāzīga rīcība, kas pārkāpa privātumu.
cilvēki grib komfortu un neitrālu, nevis īpašu attieksmi.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]extranjero
2020-02-09 00:27 (saite)
Ko lai dara, es tā esmu iemācīts, un kā autistam man ir grūti pielāgoties.

Man atkal šķita, ka visi šie cilvēki atvadoties bija priecīgāki nekā atnākot. Par konfliktiem – daudzi ieradās ar diezgan konfliktējošu noskaņu. Un pamazām ar viņiem runājot un izskaidrojot, meklējot risinājumu viņi atmaiga. Kopumā man nešķita, ka cilvēki pēc mentalitātes būtu diez ko atšķirīgi no tiem, kas bija Anglijā. Tieši tādas pašas vajadzības un pacietība vai attieksme. Kā tu ar viņiem runā, tā viņi attiecīgi reaģē.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?