Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studentiem

« previous entry | next entry »
Jan. 14., 2015 | 10:58 pm
posted by: digna in pajautaa

Mūziķi, kuri pabeidz bakalaura līmeņa studijas, vai viņi raksta kādu teorētisko bakalaura darbu, pētījumu, teorētisko pamatojumu, nezinu, kaut ko, ko komplektē ar savu māku prezentēšanu?

T.i., vai tiešām, piemēram, dziedātāji nodzied savu programmu un viss gatavs - zinātniskais grāds rokā? Māsa man te mēģina to iestāstīt, bet nespēju noticēt.
Gadījumā, ja ir jāraksta, vai tas ir tāds "īsts" darbs ar visām atsaucēm, avotiem, anotācijām, pētījumiem, secinājumiem utt.? Ja jā, kāds ir tā aptuvenais apjoms?

Paldies iepriekš.

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {12}

apjukums

from: [info]apjukums
date: Jan. 15., 2015 - 05:40 pm
#

Studiju programmā (kā piemēru ņemam programmu "Vokālā mūzika") minēti 3 valsts pārbaudījumi:
1) Kolokvijs specialitātē, mūzikas vēsturē un teorijā: Studiju kurss integrē iepriekš apgūto zināšanu saturu visos mūzikas profesionālajos studiju kursos, padziļina to, un savu kompetenci students kolokvija veidā pierāda diplomeksāmenā.
2) Koncert-eksāmens: Students sagatavo un publiskā koncertā atskaņo koncerteksāmena programmu, kuras hronometrāža ir vismaz 30 minūtes.
3) Džeza kombo (ansamblis) – koncert-eksāmens: Publiskā koncertā ansamblis atskaņo koncerteksāmena programmu, kuras hronometrāža ir vismaz 40 minūtes. Koncerteksāmena programmā iekļauj dažāda rakstura un stilu džeza oriģinālskaņdarbus, kā arī pašu studentu kompozīcijas un aranžējumus ansambļiem.

Atbildēt | Diskusija


apjukums

from: [info]apjukums
date: Jan. 15., 2015 - 05:43 pm
#

izskatās, ka bakalauriem ir diplomeksāmens, bet maģistriem "Diplomreferāts"

Atbildēt | Iepriekšējais


from: [info]digna
date: Jan. 15., 2015 - 09:20 pm
#

Skaidrs, paldies!

Atbildēt | Iepriekšējais