pajautaa

« previous entry | next entry »
Jan. 3., 2013 | 02:16 pm
posted by: thx1138 in pajautaa

Vai šeit ir kāds ar notariālām zināšanām un būtu ar mieru pārbaudīt vai ir pareizi aizpildīti firmas nosaukuma maiņai nepieciešamie dokumenti? Tā ir vienas personas firma, tāpēc nekā daudz nav, tomēr pirms iesniegšanas gribētos būt drošam, ka viss ir kārtībā.

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {3}

oblica

from: [info]oblica
date: Jan. 3., 2013 - 04:26 pm
#

:) no pieredzes - pārbaudīt cita sagatavotus dokumentus ir 2 x liekāks čakars un laika patēriņš, nekā taisīt tos no nulles. Diemžēl.

Atbildēt


from: [info]sursurs
date: Jan. 4., 2013 - 06:55 am
#

pag - nu nosaukuma maiņai jau vajadzīgs nekas daudz nebija:
http://www.ur.gov.lv/registri.html

Nav tur ko daudz pareizi aizpildīt:
Vecajos statūitos izmaini nosaukumu - tā būs tā jaunā redakcija, grozījumos tā arī uzrakstīet - izmainīt tādu un tādu punktu (ot kur tās punkts) ššādi: ...
Agrāk pat nesniedzām bieži grozījumus atsevišķi, bet tos grozījumus iekļāvām dalībnieka lēmumā/dalībnieku protokolā tieši tādā pat tekstā, ka mainīt tādu un tādu statūtu punktu uz citu. Jo pēc būtības tas ir viens un tas pats. Nezinu, gan vai tagad nepiekasās par par šito.

Protokolā/lēmumā tādi un tādi dalībnieki, tad un tad, tur un tur, kur katram pieder tik un tik daļas, nolēma: nomainīt nosaukumu .., veikt izmaiņas sttūtos, pilnvarot to un to iesniegt & saņemt reģistrā doc.. nu kkā tā...

Vai tad tagad vairs nav spākā tā sistēma, ka ja kkas nav ok, tad dod atpakaļ un var bez papildu maksas labot cik grib?

Atbildēt | Diskusija


THX 1138

from: [info]thx1138
date: Jan. 5., 2013 - 06:11 am
#

noteikti ir spēkā, bet vēlos, lai netiktu atmests un viss ir kārtībā uzreiz.

par statūtiem bažu vismazāk, bet gribētos, lai lēmums (http://www.ur.gov.lv/faili/Dokumentu%20paraugi/paraugs_piekrisana_valdei-aizpildits_jaunaa-SIA.doc) ir noformulēts atbilstoši. pirmkārt, šajā gadījumā jur. adrese sakrīt ar personas reģistrēto dzīvesvietas adresi un vai tas ir ok. otrkārt, skatoties pēc paraugu, vai nepietiek ar "Izsaku savu piekrišanu sabiedrības ar ierobežotu atbildību "..." nosaukuma maiņai uz "..."" vai tomēr ir jābūt pieminētai konkrētā statūta punkta maiņai?

Atbildēt | Iepriekšējais