pajautaa

D1 kategorija

« previous entry | next entry »
Feb. 28., 2020 | 01:23 pm
posted by: pichshsh in pajautaa

Sveiki!

Gribu iegūt D1 kategorijas tiesības, ja man jau ir B.
Esmu apzvanījis vairākas autoskolas, bet viņi vispār to nepiedāvā, un informācija weblapā esot tikai "informatīva" :D.
Vai varat ieteikt kādu, kas piedāvā?

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {5}

from: [info]polija
date: Feb. 28., 2020 - 02:46 pm
#

Kad es liku C kategoriju, priekš D1 vajadzēja tikai papildus nokārtot D1 teorētisko eksāmenu. Nokārtoju, un man ir tā kategorija.. Respektīvi pietika ar C teoriju + braukšanu + D1 teoriju.
Ja nu neatrodi tieši, kas piedāvā D1, mok pazvani uz pašu CSDD, lai viņi pasaka, varbūt ir kaut kāda cita braukšana, kuru nokārtojot tas tiek uzskatīts par to pašu, ko D1?
Tiikai, nu, protams, C kategorija nav lēts prieks.

Atbildēt | Diskusija


pichshsh

from: [info]pichshsh
date: Feb. 28., 2020 - 03:26 pm
#

Paldies, nu, lūk, C man nemaz nevajag, un D arī ne, tikai D1. Būtu stulbi, ja to nevar atsevišķi nokārtot. Mēģināšu sazvanīt CSDD.

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


from: [info]polija
date: Feb. 28., 2020 - 09:01 pm
#

Teorija, ja kas jāmācās viss, kas attiecas uz busiem. Tur standarta jautājumi, kas ir jebkurai kategorijai, plus visādi speciālie busu (D) noteikumi..

Atbildēt | Iepriekšējais


Azamat Bagatov

from: [info]termostats
date: Feb. 29., 2020 - 09:55 pm
#

Saprotu, ka tas tev maz palīdz, bet iemesls, kāpēc tā, ir tas, ka standarta ceļš tomēr ir B > C > D, attiecīgi visi uz to arī orientējas. Tas D1 tāds ne šis, ne tas sanāk, tāpēc arī nav populāri, it īpaši pa taisno pēc B.

Ja nav noslēpums, kāpēc gribi to D1?

Atbildēt | Diskusija


pichshsh

from: [info]pichshsh
date: Mar. 1., 2020 - 11:06 am
#

Paldies, jā CSDD saka "Šie kursi nav ļoti "populāri", tādēļ daudzas autoskolas mazās klientu ieinteresētības dēļ tos nemaz neorganizē.
Ja Jums tomēr neizdodas atrast autoskolu, kas organizētu šadu apmācību, Jums jāiegūst C kategorija un tad, nokārtojot D kategorijas teorijas eksāmenu CSDD(bez kursiem), Jūs varat iegūt arī D1 kategoriju."

Es tikai gribu zināt, vai nav kkāds likums, ka man ir jābūt iespējai iegūt tās tiesības, kuras vēlos? Tad es varētu piesieties un samācīties teoriju pats, braukšanu jau būtu vieglāk sarunāt.

D1 gribu tāpēc, ka strādāju tūrismā, un mums šovasar viens tāds brauciens, kur jāved padsmit cilvēki, tāpēc man vajag tieši to apliecību. Negribas tērēt laiku un naudu pārējām - man tas vnk neatmaksātos.

Atbildēt | Iepriekšējais