Feb. 22nd, 2019 @ 06:48 pm (no subject)
Tagad solists skatītājos met sapuvušu cūkas galvu, lai pārbaudītu kurš ir trū. Man tā galva izlido cauri, bet es skatos, ka daži ar to uzlaiž volejbolu un tas jau ir sik vai tieši otrādi.
About this Entry
[info]netti
Feb. 22nd, 2019 @ 06:00 pm (no subject)
''Tev tur tās zvaigznes nav kaut kā sagriezušās, jo pēdējā laikā ir visādas vēlmes''

Nabaga ''zvaigznes''. Pie visa vainīgas.
About this Entry
[info]heishy
Feb. 22nd, 2019 @ 04:32 pm (no subject)
Tags:

es laikam negribētu pieteikties par donoru pēc nāves, jo bērnībā daudz lasīju par to letarģisko miegu, kad cilvēkus pasludina par mirušiem, bet trešajā dienā viņi pieceļas vai pamostas zārkā un mēģina izrakties ārā. man visu laiku bija tie murgi, kur mani aprok dzīvu vai ieliek morgā. Ēģiptē, droši vien, ir vieglāk pieņemt šādus lēmumus - faraonu iekšējie orgāni tiek nolikti atsevišķi, smadzenes izvelk caur degunu.
tas tā, personīgi. ja gadījumā pārdomāšu, došu ziņu, lai varat mani nošaut, ja saslimst radinieks.
About this Entry
[info]khosmos
Feb. 22nd, 2019 @ 03:40 pm (no subject)
Sapņi iet uz urrā. Friend of mine :
"Kroč, sapņoju, ka piedzemdēju bērnu un devu mammai ar tekstu "noliec viņu kaut kur, lai es neredzu" " .
About this Entry
[info]heishy
Feb. 22nd, 2019 @ 03:24 pm (no subject)
Ūpis ik pa brīdim Āpsi apber ar imagināru kanēli.
tādas mazas skaistas performances
About this Entry
[info]au
Feb. 22nd, 2019 @ 03:13 pm Aifonu lietotāju ievērībai.
Ja neesat cieši pārliecināti, ka otrā pusē arī ir kāds Apple brālības liecinieks, tad nav jēgas to cilvēku otrā pusē iepriecināt, apbēdināt vai sarūgtināt ar tā dēvēto emodžiju palīdzību, jo ziņa, kas izskatās "🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳", nedz iepriecina, nedz sarūgtina, nedz apbēdina.
About this Entry
[info]unpy
Feb. 22nd, 2019 @ 03:02 pm (no subject)
Lūk, tirgus izpētes nolūkos, jo mums ar projektu vadītāju domas krasi atšķīrās, vēlos jums jautāt, kā jums šķiet, vai kartiņa ar uzrakstu "Apsveicu! Dēliņš (meitiņa)!" nav tāda kā diezgan sarkastiska, un izsūtāma gadījumos, kad vēlies kādam īpaši ieriebt?
About this Entry
[info]fedrs
Feb. 22nd, 2019 @ 03:06 pm (no subject)
Un ko jūs domājat par Swedbank skandāliņu? Ir pamats satraukumam un pārejai uz naudas glabāšanu zeķē, vai vēl nav?
About this Entry
[info]hedera
Feb. 22nd, 2019 @ 02:46 pm (no subject)
Tags:

K. no rīta manī pamodināja no sapņa, kurā satiku Soņu. "Satiku" gan nav īsti pareizs vārds, drīzāk ieraudzīju - es biju daudzstāvu mājas kāpņutelpā visai augstā stāvā un raudzījos uz viņu cauri kāpņutelpai kaut kur apakšējos stāvos, tātad manas zemapziņas dzīlēs, kur viņa gulēja kādu durvju priekšā un skatījās uz mani, un es kādam sapņa līdzbiedram saucu - re kur Soņīte! Tajā brīdī tiku pamodināta, un šī vardarbīgā manis atraušana no iespējas viņu beidzot atkal satikt man tik ļoti sāpēja, ka visai ilgi, turpat pusstundu, gulēju un histēriski raudāju spilvenā. Uz K. jautājumu, ko viņa man īsti nozīmē, varēju atbildēt tikai to, ka Soņa man ir kaut kas tāds, kas varētu man pārdot reliģijas ideju - ja tas nozīmē iespēju kaut kad dzīvē pēc nāves atkal ar viņu satikties. Ar Soņu kopā bijām sešus gadus, kopš viņas nāves pagājuši jau četrarpus, bet viņas atstātais caurums sirdī laikam tā arī neaizaugs. Varbūt mūsu attiecībās bija kaut kas no blood magic - mēs tik vairākkārtīgi viena otrai glābām dzīvību, ka mūsu dvēseles pa daļai savijās kopā, vai arī varbūt tā bija tā īstā mīlestība, tā viena, kas ietver vispilnīgāko jūtu spektru - prieku, uzupurēšanos un sāpes. Savulaik JJ bija uzrakstījis mazu stāstiņu par Soņu izrādei "Zvērīgā mīla", kas gan beigās izrādē neiekļuva - ar viņa atļauju ielieku te arī jums kā veltījumu visiem, kas atceras Soņu.

Zvērīgā mīla )
About this Entry
[info]jim
Feb. 22nd, 2019 @ 02:30 pm (no subject)
Tags:

dikti gribāāās siltumnīcu, bet nav,kur likt, da i vīrs turpina tiepties par to,ka neglīti
About this Entry
[info]mufs
Feb. 22nd, 2019 @ 12:45 pm (no subject)
Tags:

Vienai meitenei ir tā slimība, kur plaušās krājas šķidrums. Cik liela ir iespējamība, ka Latvijā sāks piegādāt kaudzēm plaušu, vs. iespējamība, ka legalizēs medicīnisko marihuānu?
Vispār es pazīstu vismaz 10 cilvēku, kuri ikdienā dzīvo uz antidepresantiem, trankvilizatoriem, garastāvokļa stabilizatoriem un citiem nomierinošajiem medikamentiem. Blakusefekti: liekais svars, pumpas, hormonālas problēmas, grūtības koncentrēties, atkarība.
Par to meiteni runājot, nesaprotu - ja viņai draud nomiršana, kāpēc viņas ģimene nemeklē līdzekļus, lai veiktu transplantāciju ārzemēs? Ir taču tie fukenie fondi, kur TV zvaigznes dažu mēnešu laikā savāc visus ārstēšanai nepieciešamos līdzekļus. Tā vietā viņa meklē ienaidniekus sociālajos tīklos, postojot iniciatīvas par obligāto orgānu nodošanu donoru implantētāju rīcībā, kā īstens mafiozo vai, piedodiet atvainojiet, idioto.
(Viņa ir mani nobloķējusi, jo man nepatika posts ar ačgārna satura iniciatīvu - ikvienam piespiedu kārtā jākļūst par donoru. Tas gan nemaina faktu, ka Latvijā šādas transplantācijas par valsts naudu gluži vienkārši neveic un negrasās veikt.)
About this Entry
[info]khosmos
Feb. 22nd, 2019 @ 01:04 pm (no subject)
šonakt sapnī palecos augstu gaisā un pārvērtos par putnu.
es varēju ļoti ātri lidot un tā bija ļoti forša sajūta
vēl tur bija kaut kāds citplanētietis, diezgan dīvains ar tādu krunkainu pieri kā zefīram
About this Entry
[info]frizieris
Feb. 22nd, 2019 @ 12:40 pm (no subject)

man nepatīk parasti cilvēki, jo man no viņu darbībām sāk raustīties seja un iestājas aritmija. viss skaidrs? /prašironija pret neprašām/
About this Entry
[info]khosmos
Feb. 22nd, 2019 @ 12:25 pm (no subject)
Tags:

es arī gribu kaut ko audzēt, bet mums rīgā pagalmā ir divi ļoti nešpetni suņi, kuriem tikai uzrīt un uzriet ir aktuāli. viss pagalms izskatās pēc ierakumiem, viss tiek apmīzts, pēc ziemas vispār mīnu lauks. ko darīt, lai šie klausītu? varbūt nopirkt skrituļdēli un nelikties ne zinis par pagalmu?
About this Entry
[info]khosmos
Feb. 22nd, 2019 @ 12:21 pm
Džiugas.
About this Entry
[info]ingmars
Feb. 22nd, 2019 @ 12:16 pm (no subject)
Tags: ,

"es zīmēju lineāla sirsniņu"
About this Entry
[info]virginia_rabbit
Feb. 22nd, 2019 @ 11:58 am (no subject)
Tags:

ha! izrādās, "Tourette's" nemaz nav lamāšanās kaite. galvenais simptoms ir periodiska muskuļu raustīšanās visā ķermenī. tad ko nozīmē muskuļu spazmas? veģetatīvo distoniju? Tourette's? izkaisīto sklerozi? kādu no miljona citu sindromu?
es jums tūlīt pateikšu! man agrāk raustījās pat acu plakstiņi + pirkstu galos "dūra ar adatām" vai "sita ar elektrību". izrādās, to novērst var pavisam vienkārši - vajag kārtīgi ēst, labi gulēt, nesatikties ar idiotiem un pa laikam uzbliezt zaļo. iespējams, šie neiroloģiskie simptomi tiek izsaukti ar dusmu vai stresa palīdzību. ļoti iespējams, jo es zinu, ka mani trigero idiotu klātbūtne (vairs ne tik ļoti, es vienkārši kļūstu nedaudz dusmīga). tātad vajag izvairīties no idiotiem un iestāties par legalizāciju. tieši to pašu es teicu pirms pieciem gadiem, bet mani tālaika paziņas (liela daļa) izrādījās idioti un "domāja", ka es to visu daru prieka pēc. sikbojs vispār domāja, ka es vingroju, lai kļūtu vīrišķīgāka. ko tikai cilvēki neizdomās, lai pielīdzinātu citus saviem parametriem.
About this Entry
[info]khosmos
Feb. 22nd, 2019 @ 12:10 pm (no subject)
Gandrīz jau noticēju, ka tas nav bots.
About this Entry
[info]netti
Feb. 22nd, 2019 @ 10:31 am (no subject)
vakar kardiogrammas ārste, labu gribot, slēdziena vietā teica dzejisku "šī ir veselākā sirds, ko es šodien redzu, kaut visiem pacientiem būtu tik veselas un stipras sirdis!"
un man nevis uzreiz tā priecīgi (lai gan arī tas), bet bēdīgi par visiem ar mani rindā gaidošajiem, kuriem, kā izrādās, ir sliktas sirdis.
About this Entry
[info]au
Feb. 22nd, 2019 @ 08:29 am (no subject)
Vopšīt, kad cilvēki drusku ir izbesījuši, jāiet pie dzīvniekiem. Līdzsvaram.
About this Entry
[info]heishy