Apr. 22nd, 2019 @ 03:16 pm "sēmes"

Brought back memories no laikiem, kad saulespuķu sēklas bija kā pamatbarība.
Uzpildīt kabatas ar tām un doties laukā. Blandoties pa rajonu, atstāt aiz sevis noslēpumainas čupiņas ar izlobītām 'semučkām'.

Tepat pa lauku brienot un no sirds spļaudoties, noķēru pilnīgu laimes sajūtu. Uzrāpties mednieku novērošanas postenī un atstāt "čupiņu" (izlobītu sēklu, protams). Kas to būtu domājis, ka tieši šis process manī kaut ko kustina. Bet kustina, un to nevar noliegt.
Those little things
About this Entry
[info]heishy
Apr. 22nd, 2019 @ 03:06 pm (no subject)

vakar sastapos ar supervaroni. Rojā tālsatiksmes busā iekāpa sieviete, kas paziņoja, ka viņa var apturēt autobusu, un to arī izdarīja. aizkavēja braucienu uz kādu pusstundu, atsakoties kāpt laukā un pirkt biļeti. kamēr sagaidījām policiju utt., atiešanas laiks tika pamatīgi novilcināts, rezultātā viss ceļojums ievilkas uz 4h, un Simo pedējo stundu vēma. man bija novemtas rokas, kājas, jaka. utt
About this Entry
[info]virginia_rabbit
Apr. 22nd, 2019 @ 02:56 pm (no subject)

Man nepatīk uztraukties par nenovēršamo un triviāliem cilvēku prikoliem, tāpēc arī vairs neuztraukšos.
About this Entry
[info]khosmos
Apr. 22nd, 2019 @ 02:55 pm (no subject)
Tags:

Manuprāt, pašvērtējums ir jākačā bez vitamīna.
About this Entry
[info]khosmos
Apr. 22nd, 2019 @ 02:14 pm (no subject)
DRFGJVHBJ!
About this Entry
[info]netti
Apr. 22nd, 2019 @ 01:17 pm (no subject)
man jau daudzus mēnešus galvā ik pa laikam ieskanas Jumpravas dziesmas frāze "neredzamas rokas tur tevi ciet"
(vizualizēju kā neoekspresionistu gleznās)
un vispār nevaru sagaidīt to Valtera Sīļa mūziklu, kas šķiet tapis speciāli man un manām pēdējo mēnešu nodarbēm
About this Entry
[info]klusais_okeans
Apr. 22nd, 2019 @ 12:40 pm (no subject)
Forši kā googlags demonstratīvi neapsveic lieldienās ar kādu tradicionālo svētku dūdli ap savu logo. Ramadans, šavazs, kaut kāda pigmeju nārsta diena - protams. Lieldiens? No way, we dun be white christian supremacy enablers.
About this Entry
[info]gnidrologs
Apr. 22nd, 2019 @ 10:52 am (no subject)
Vakar vecvecākus nebrīdinot atbraucām ciemos. Surprīze.
Šodien Rīta kafija uz terases, tālumā klaigā dzērves un tepat malkas pagales krīt viena pēc otras. Opis piesēž atpūsties un ievilkt elpu.
Virtuvē top dzimšanas dienas kūka. Daudz laimes, tēt.
About this Entry
[info]heishy
Apr. 22nd, 2019 @ 09:23 am (no subject)
Es čota nesaprotu – kāpēc ir Pirmās Lieldienas un Otrās Lieldienas, tāpat Pirmie Ziemassvētki un Otrie? Ķip Džīzaz divreiz piedzima un divreiz augšāmcēlās? wtf is this shit? pls explain
About this Entry
[info]kisswithafist
Apr. 22nd, 2019 @ 08:21 am (no subject)
Uz nedaudz priecīgākas nots:
- atkarība savaldīta
- darbs ies uz augšu jebkurā gadījumā
- ilgtermiņa hobijs ar sievu
- pirmnosacījumi nav zuduši
- izrādās, ka balss, ko dzirdu, saucās "domāšana" (ok, šis nav mans gan, bet izklausījās labi)
About this Entry
[info]scaramouche
Apr. 22nd, 2019 @ 08:13 am (no subject)
The difference between sex-negative feminists and anti-porn bible-thumping right wingers is practically nonexistent.
About this Entry
[info]scaramouche
Apr. 21st, 2019 @ 09:41 pm pinjonisms
USA fell in rankings again to rank 48. That puts USA behind countries well known for their press freedoms like France, South Africa, UK, Ghana, Papua New Guinea, Namibia, Botswana, etc.,
I really have to ask: If press freedom is so bad in USA, then why do they openly attack the sitting president 24/7 with no repercussions?

https://rsf.org/en/ranking/2019#

The official justification is because people are saying mean words to the privileged class and shouldn't be allowed to do so.
https://rsf.org/en/united-states
New Zealand at #7 despite them throwing people in jail for sharing a fucking video :lol:

About this Entry
[info]gnidrologs
Apr. 21st, 2019 @ 07:36 pm (no subject)
Baigais slinkums, laikam būšu dzejnieks..
About this Entry
[info]heishy
Apr. 21st, 2019 @ 06:32 pm (no subject)
Ganocri kool.
About this Entry
[info]punkts
Apr. 21st, 2019 @ 05:00 pm (no subject)

godīgi sakot, cilvēks, kurš savā blogā izmanto Comic Sans, ibiomaķ, nav sevišķi gaumīgs personāžs.
ir arī citi slikti fonti, bet mēs pat pirms 15 gadiem internetā aprēcām Comic Sans kā fontu - personāžu, tas ir, antropomorfizētu būtni.
About this Entry
[info]khosmos
Apr. 21st, 2019 @ 04:20 pm (no subject)

man patīk vīrieši ar skaistām uzacīm
About this Entry
[info]khosmos
Apr. 21st, 2019 @ 04:05 pm (no subject)

saki, ko gribi, bet hemofīlija ir neīsta slimība. jebkuru impulsu ķermenī ir iespējams kontrolēt, piemēram, zarnu kustības. tāpat arī reizēm man izdodas ar gribasspēku izstumt no auss sēra korķi. pavisam nopietni. kāds ir mēģinājis? ir jādomā konkrētas domas, un tad šis iznāk ārā. protams, visām superspējām ir savas domas. tagad man atkal nesanāk, bet brīžiem jūtu, kā tās poras tur tīrās. vajag iemācīties salabot sev zobus, aizaudzējot plaisas un caurumus. tas taču ir kauls, kura forma ir ierakstīta manā DNS. piemēram, sadzeries kaļķi un meditē par zobiem. rokas gan vienās rētās, jo kaķis mums tāds nešpetns, pilnīgi nezinu, kā šo defektu novērst, varbūt jāsauļojas vairāk.
About this Entry
[info]khosmos
Apr. 21st, 2019 @ 04:07 pm (no subject)
Kāpēc tieši Šrilanka ?
About this Entry
[info]usne
Apr. 21st, 2019 @ 03:34 pm (no subject)

Princis Aleksejs Romanovs, manuprāt, ir ļoti romantisks personāžs - skaists, gudrs un ar aristokrātisku slimību. Neticu, ka bija tik traki ar to hemofīliju, jo asiņošanu taču var mierīgi apturēt ar žņaugu. Nez, cik paaudzes iepriekš tad bija dzimis iepriekšējais gēna slimnieks? Četras? Un cik no Romanoviem bija nēsātāji? Gan jau, ka ievazāja to kaiti no Eiropas, kur visi savā starpā precējās jau gadu tūkstošiem.
Principā sanāk, ka tam zēnam bija daudzi recesīvie gēni, ņemot vērā viņa raksturu.
Turklāt hemofīlija tiešām nav nekāds pasaules gals. Es vēl saprastu, ja runa būtu par to kaiti, kur trausli kauli un jāstaigā saģipsētam, bet hemofīlija... Pfff...
About this Entry
[info]khosmos
Apr. 21st, 2019 @ 02:50 pm (no subject)
Tags:

starp citu, jūs zinājāt, ka Romanovus, visticamāk, aizsūtīja uz aizsauli cara Nikolaja II māsa? es neesmu vienīgā, kam ir šāda teorija. tas varēja būt jebkurš no radiniekiem, jo troņa priekšā viņi visi bija konkurenti, kā jau jebkurā karaliskajā ģimenē. tomēr māsa - par to jau sen apkārt runā. Rasputins bija vienkārši raspizģejs, kuram padevās dot padomus. bet mazais Carevičs nebija nemaz tik slims, kā šo iztēlojās. viņš bija par sevi pārliecināts un diezgan inteliģents zēns, kuram patika militārās nodarbības un, atšķirībā no tēva, interesēja politika. protams, tantes kundzei šāds brāļadēls bija kā ļauns sapnis, jo izredzes diriģēt orķestri no aizkulisēm krietni sarūk tāda atjautīga un disciplinēta eksemplāra priekšā. Nikolajs bija ģimenes cilvēks un hipsteris, kurš vairāk uzvedās kā parasts cilvēks nekā cars. Viņa laikā ģimene atteicās no daudzām greznībām un formalitātēm, jo jaunais pāris vēlējās saticību un mieru mājās. Tikmēr valstī sākās nelielas nekārtības, jo nebija neviena, kas vadītu impēriju.

nu, labi, labi, tas noteikti bija Rasputīns. bet vispār ir tāda lieta kā Februāra revolūcija, kura sabrieda tikai tāpēc, ka cars Nikolajs II nebija spējīgs vadīt impēriju un veltīja savu laiku pārsvarā ģimenes dzīvei.
nu, ja es kļūdos, klājiet vaļā, ja jums vispār interesē tie Romanovi un boļševiku nākšana pie varas.

vispār Romanovi man patīk nedaudz vairāk nekā boļševiki, kuri izpostīja visu Eiropu ar savu lielummāniju jeb boļševismu. Romanoviem vismaz bija tituls un gods. Boļševikiem bija kolhozs un komunisms. Tajā laikā, kad tronis krita, Krievija bija ļoti eiropeiska, franču guvernantes bija ierasta parādība. Pamazām ieplūda kultūra un māksla, visāds modernisms. Nebija vajadzības postīt Eiropu, jo uz to varēja aizceļot. Vienīgā problēma bija darbaļaužu neapmierinātība. Protams, ka Nikolajs II bija pārāk aizrāvies ar daili un mūziku. Principā viņš vienkārši "necēla klausuli".
About this Entry
[info]khosmos