Komūna stulbiem jautājājumiem's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, May 29th, 2020
  daria
  4:12p
  shodien kaut kaada beediiga diena

  naktii nevareeju guleet, bija karsti, saapeeja galva
  galva saap veel arvien

  gaidu, kad beerniem skola buus galaa (19.juun). Juutu, ka uz ceturtdienaam jau palieku pavisam nepacietiiga. Beerni arii ap to laiku saak zheeloties par skolas darbiem. Besiigi daudz vinjiem sanaak pie datora torchiit. Piektdienas meegjinu njemt vieglaak, bet tas prasa, lai piektdienas daraamos izdala paareejaam dienaam.

  meh. zinjas lasiit arii neiepriecina. Es dziivoju tikai savaa burbulii.
  kisswithafist
  7:35p
  Kā revitalizēt ekonomiku? Vienkārši! Atvērsim:

  Zemnieku saimniecību "Pohuj rudzi"
  Mākslīgās apsēklošanas staciju "Pis tevi zirgs"
  Intīmās lāzerepilācijas klīniku "Dirsā mati"

  Laipni lūgti pievienot savus jaunuzņēmumus komentāros. Piegdienāh!
  217
  3:15p
  viena diena
  Dzīve kā nebeidzams darbību cikls.
  x
  Iedeva I. brokastis
  Padzērām kafiju
  Ieliku veļu mazgāties
  Satīrīju virtuvi
  Spēlējās ar I.
  Iznesa visas miskastes
  Pārvietojām grāmatplauktu uz lejasstāvu
  Šķiroja vecās vidokasetes, lai atbrīvotu D. istabā vietu
  Pārnesu un sakārtoju visas grāmatas
  Notīrīju pelējumu, kas izrādījās bija saaudzis uz sienas aiz grāmatplaukta
  Sataisīju launagam sev un I. smūtiju
  Pārslēdza interneta līgumu par nākamo gadu
  Lasīju grāmatas ar I.
  Bijām pastaigā un uz veikalu
  Šķiro vecās vidokasetes
  Ēdīsim vakariņas
  Šķirošu izmazgātās un izžāvētās drēbes
  Savedīsim kārtībā D. istabu
  Savedīsim kārtībā mūsējo istabu
  Liksim I. vannā
  Liksim I. gulēt
  Sarakstīšu, cik pagājšnedēļ iztērēts un šodien
  Tad beidzot var atvilkt elpu un tad jau jāiet gulēt
  deloveja_kundze
  3:56p
  nezinu, kā es jūtos par atgriešanos pasaulē, kurā ir meikaps un krūšturi. it kā jau neviens nespiež, vai ne, bet ieradumam ir spēks.
  jim
  3:34p
  "(..) the perceptual shift that distinguishes work from play, even when the task and goals are identical: working typically means finding “the least effortful way of achieving [one’s] goal” and being done with it, while in play, goals “are subordinate to the means for achieving them” such that the joy is in the process (..)"
  hessin 2:08p
  Vai tu jau uzinstalēji "Apturi Covid" lietotni?
  umi
  11:49a
  kas par iemeslu rītu autoavārijām (nav reibuma), kas smaguma ziņā pārspēj vakaru, kad jau ir nogurums un gribas ātrāk vakariņot... Ņemot vērā, ka šajā laikposmā nav īpaši daudz objektu, kurp skriet:-)
  snauts
  9:01a
  Var izlasīt simts grāmatas par diētām un vēl joprojām būt resns, var izlasīt simts grāmatas par fizkultūru un vēl joprojām būt tizls, un var izlasīt simts grāmatas par zinātni un vēl joprojām būt stulbs.
  Thursday, May 28th, 2020
  217
  6:02p
  when life throws kids at you 7
  nu beidzot tiesa šodien nolēma, ka Dorsetas pašvaldībai ir tiesības noteikt, kur un pie kā D. dzīvos, nesaskaņojot to ar R. māsu, un attiecīgi soci mums deva zaļo gaismu, viņš pārcelsies pie mums sestdien.

  socdarbiniece sākumā teica, ka, lai mēs viņai aizsūtam sarakstu ar mēbelēm, ko mums vajag, viņa pasūtīšot, es viņai aizsūtīju sarakstu, šodien viņa prasa bankas kontu, kur sūtīt naudu, tā arī nesaprotu, kas maksās par piegādi, un vai vajadzēs šiem sniegt čeku ( un ja tā, kāpēc viņi paši nevarēja pasūtīt)

  visam pa virsu, ikea šobrīd piegādā tikai līdz ārdurvju slieksnim, tā ka varēsim paši stiept augšā uz trešo stāvu, kur viņa istaba.

  bet nu vismaz viņam būs galds un krēsls, un skapis, un gulta (mums bija tikai saliekamā lieka ar pārsegtām segām un maziņš skapīšgaldiņš ar 1 atvilkni, kam nevar piesēsties klāt normāli, lai pamācītos. un ķeblītis.). un aizkari beidzot tai istabā būs :D
  217
  3:46p
  poke them
  tā besī, ka UK nekad, nekad, nekad nekas normāli nevirzās uz priekšu, nekad (!), ja vien tu nesēdi ar telefonu rokās un 3x dienā nezvani un neatgādini par sevi un ko tev vajag. besī.

  Current Mood: arghh
  umi
  9:49a
  Šodien kārtējā augstāko sēde, lems par to, kā svinēs Līgo svētkus, cik cilvēku pie ugunskura būs? Protams, katrs no savas pieredzes smelsies:-); novērojums - kaut kā šogad ir mazāk alko reklāmas, agrāk jau no gada pirmā ceturkšņa sāka reklamēt:-). P.S.Laikam nebūtu ētiski, tagad taču vīruss plosās, sekas, depresijas u.tml., man patīk mans naivums:-)
  viipsna
  9:15a
  Ar to pieteikšanos darbā vispār smieklīgi.
  Tātad. Bija konkurss, bija pārrunas (veiksmīgas), darbu nedabūju, paliku otrā.
  Bet te seko interesantākais. Pēc nedēļas redzu, ka tiek atkārtoti izsludināts konkurss uz to pašu vietu. Kas ir mazliet tā kā jocīgi, jo - ja jau es biju otrā, tad - ja nu pirmais kandidāts kaut kādu iemeslu dēļ attiecās - varēja piedāvāt man. Bet nepiedāvāja. Khem, un te nu es paliku pavisam konfjūzd. Jo, pārrunas bija ļoti, ļoti labas. Nopietni, nu es taču spēju uztvert signālus, un, ja es piemēram absolūti nesimpatizētu, tad man būtu vismaz nojausma par to (parasti ir)? Nu un tad es domāju, nu fak, dafaj es piezvanīšu tai beibei, potenciālajai priekšniecei - nu varbūt vnk neatbilstu kaut kādam viņas redzējumam savam darbiniekam; vienkārši, lai zinu un netērēju laiku, lai pieteiktos vēlreiz. Zvanīju divas reizes, man nepacēla un neatzvanīja. Uzrakstīju elektroniski, atbildi nesaņēmu. Nekādu. Pilnīgs ignore.
  Es šokā. Nu es saprotu, teorētiski jau viņai nekas nav jāpaskaidro un tā, bet kamōn, ignore? Man tas liekas kaut kā neprofesionāli, kurš vispār tā dara? Turklāt tas ir valsts kantoris, nevar taču tā. Man viena paziņa, kas strādā tajā pašā iestādē (citā pilsētā), par šo visu brīnās un saka - nu ev, piezvani uz personāldaļu (Rīgā), pavaicā. Jo pirmā intervija bija arī ar personāldaļas vadītāju. Nu tad ko, piezvanīju arī. Ha. Zvanu nospieda. Divas reizes. Neatzvanīja.
  Ēēm. Wtf?
  Visā savā darba gaitu laikā kas tāds man pirmoreiz. Un esmu pieteikusies/strādājusi gan privātajā sektorā, gan publiskajā.

  Lai nu kā, es saprotu, ka ir kāds Iemesls, kāpēc viņa mani negrib pie sevis darbā, un acīmredzot tas ir kāds iemesls, ko nevar paust publiski. Bet vai nevar izdomāt vienkāršu, formālu iemeslu? Kaut fufeli, bet ar to es vismaz nevaru strīdēties? Nu piemēram, mana krievu valoda nav teicama (rakstīt vairs nemāku), bet prasībās bija, un tad nu pateikt, ka tas viņuprāt ir crutial šai vakancei (blakus virknei citu prasību, kam atbilstu pilnībā). Vienalga - nu kaut ko!
  Man visu laiku licies, ka es kaut kā varu handle the truth, un nav tā, ka man obligāti jāpatīk visai pasaulei, bet šis komunikācijas stils mani vnk sadusmo.
  Tāpēc par spīti visam, es aizsūtīju pieteikumu otro reizi.
  Man nav ilūziju, ka tam varētu kaut kas sekot, vnk principā. Varbūt kādam vismaz būs neērts brīdis.
  umi
  9:43a
  kāpēc reklamē Eko pārtiku, ja tas nav s...? Parasti pārsvarā reklamē pseido preces...
  umi
  9:40a
  Dienas jautājums - kam vajadzīga 3.valstu pilsoņu iepludināšana, ja te ir un būs bezdarbs? Kas būtu vēl jāsaprot?
  umi
  9:39a
  labs siers pat labāk maizītei piekļaujas:-)
  svesinieks
  1:04a
  #Teksts
  Cik jauks mazs teksta gabaliņš: Mikus Solovejs "Skolotāja piezīmes tālmācībā" https://satori.lv/article/skolotaja-piezimes-talmaciba?fbclid=IwAR3acEhtl2YcZIMymiwL1BPWDDzw35eKL64hrS5iiJGj9KymcEFzHXC6MxE
  Wednesday, May 27th, 2020
  rindra
  8:11p
  Kāpēc daudzšūņi?
  Kāpēc daudzšūņi? Kāpēc gan nevarētu būt tikai vienšūņi līdz visuma beigām?
  glam_our
  9:18p
  Nekādi nevaru atrast salīdzinājumu fiziskajai pašsajūtai. It kā miesai nebūtu dzīvība, es to vispār nejūtu. Cenšos.
  adinkra 6:29p
  Vakar uz jumta satikām 3 kaiju cāļus. Tādi palieli, rikšo apkārt garām kājām, bet tāpat muļķīgi kā kucēni.
  slepkava
  2:06p
  Dinķa bildes
  Tādā dīvainā klubiņā Gobzems ietrāpījis, kur visi rāda viens otram sava dinķa bildes.
  dzhindzhera
  10:28a
  atradu, kā uzlikt latviešu burtus uz jaunā kompīša. rīta prieks.
  kisswithafist
  9:46a
  Esmu gan priecīga, gan diezgan fucking dusmīga.

  Izbeidzās man šogad trešais Nasonex (deguna pūšamie steroīdi, kas bišku atvieglo pasākumu, bet līdz galam tāpat nepalīdz). Braukt nekur negribējās, atradu, ka viena klīnika piedāvā telefonisko konsultāciju, turklāt par lētu ciparu - 20 eiro.
  Parunājos ar ārsti, izrakstīja man Dymista, kas ir steroīds + antihistamīns.
  Ir otrā diena, un es neesmu aiztikusi parasto "kokaīnu", ko nevar lietot ilgāk par 7 dienām, bet kas bija vienīgais, kas līdz galam degunu attaisīja. Brīžiem drusku aiziet ciet, bet nekad tā, kā iepriekš.

  Lūk, dusmu moments – huļi kopš septembra operējošā ārsta, kurš vēl mani ir vairākkārt apskatījis, par daudz lielāku ciparu, taktika ir "pūt nasonexu, kamēr sanāks"? Huļi uz jautājumu "vai ir citi līdzekļi" jāatbild, ka nē, nasonex labākais, pūt nasonexu, ja nesanāks, iesi uz fizikālo terapiju? Huļi? Kā tas nākas, ka ārsts, kas mani nav pat redzējis, tomēr atrod citu risinājumu, kas strādā un fucking uzreiz?

  Prieks, protams, ka ar šitādu minimum effort atbilde ir atrasta un cerams, ka strādās ilgtermiņā. Bet nu čo za nahuj, pārdonmaifrenč, tas ir kas, veids kā turpināt padarīt cilvēkus nelaimīgus, nekompetence, vai kas?

  Es kind of sāku saprast, kāpēc cilvēkiem ir problēmas ar neuzticēšanos tradicionālajai medicīnai. Jo viņi nonāk pie pārliecinātiem dulburiem.
  unknown_entity
  9:29a
  Spammer wanted
  Linkdinc informē, ka Twilio Inc. meklē "Software Engineer (Junior level) - Messaging Unwanted SMS Messages".

  Šitādu ierakstu savā CV gan negribētos. Pēcāk aizej uz darba interviju un dabon bietē par to, ka palīdzi spameriem.
  phz
  8:31a
  SNK nevaid miris
  Samuraji savā jau nezin kurajā PC inkarnācijā, BET AR ROLLBACK NETKODU? Šat ap end teik mai manī!
  https://www.youtube.com/watch?v=d02OqwH-Q5EVai arī nē, jo Fortnaita veikaliņā būs par brīvu, trakas lietas - https://twitter.com/SNKPofficial/status/1265454348466745344

  Paralēli Twitch Prime entuziasti var "par velti" dabūt 2. Samuraju vecāku izdevumu un vēl 6 klasiskus Neo Geo gabalus:
  https://twitch.amazon.com/tp
  Tuesday, May 26th, 2020
  redz
  5:47p
  a sequence of steps
  dzīve ir nepareizā izmēra apavi
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba