Man ir tāda sajūta, un tā sajūta radās tikai nupat, ka Ziedonis tomēr ir vienīgais, kura nāve man nozīmē kaut kāda laikmeta beigas. :
Comments
nu, piemŗam, bija reiz tāds gadījums. es braucu viena pati uz laukiem un mašīnā klausījos radio. un tur intervija. nezināju sākumā, ar ko. es slikti atšķiru balsis, nav muzikālās dzirdes. un tā intervija bija tāda tik dziļi cilvēciska un skumja, ka es, klausoties, sāku raudāt pie stūres. tas cilvēks stāstīja, cik viņš ir vientuļš, un ka visi viņu uzskata par lecīgu un iedomīgu un nez kādu vēl ne, un viņš vispār nevar ne ar vienu tā normāli parunāties. un ka neviens normāls cilvēks viņam, piemēram, sabiedrībā nenāk klāt, viņš visur jūtas viens. es braucu un raudāju, un tad beigās tika pateikts: jūs klausījāties interviju ar Imantu Ziedoni. un tas pilnīgi izmainīja manu priekšstatu par viņu. tad, pec kāda laika, biju uz kaut kādu pirmizrādi jrt, un pēc tam, protams, uz tā saucamo banketu. un tur bija Ziedonis, staigāja pa zāli, un kā vienmēr varēja redzēt, ka viņš jūtas sasodīti vientuļš. un viņam klāt gāja tikai visādi funkcionāri un pielīdēji. es šausmīgi ilgi un grūti saņēmos, un tad tomēr piegāju (nu, faktiski es jau viņu formāli pazinu personiski, no RS laikiem un tā) un izstāstīju par to braucienu pa lauku ceļu un trako raudāšanu. un ja tu būtu redzējusi, kā viņš izmainījās, cik kļuva vienkāršs un tāds kā laimīgs, un es arī sajutos laimīga, ka esmu kādam pateikusi to labo, ko jūtu, bet ko parasti noklusēju.
jā, tas bija jau samērā neilgi pirms viņa slimības.
jā, tas bija jau samērā neilgi pirms viņa slimības.
jā, viņam bija tāda stāja - ar taisno muguru un pacelto galvu, kas daudziem lika domāt, ka viņš staigā kaut kur virs mākoņiem un lika baidīties - bet īstenībā viņš, man liekas, pats drusku baidījās no cilvēkiem.
(Reply to this) (Parent)