blond

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

25. Novembris 2015

00:14: Suņus viņi vispār pilsētās tura uz jumtiem. Tur tiem ir arī improvizētas būdiņas, kur patverties no saules.

14. Oktobris 2015

21:34: Ieskatījos nekustamā īpašuma sludinājumos.

"Pārdodu bruvīgu māju Duntē":https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/limbadzi-and-reg/skultes-pag/bcclg.html

20:35: Cik jau nav braukts šurpu turpu gar Vidzemes jūrmalu, cauri Skultei un Ainažiem, un tālāk, bet neko daudz vairāk par akmeņaino jūrmalu un Minhauzena muzeju tā arī neesmu redzējusi. Tagad sanāks vienu nakti pārlaist viesumājā pie Skultes, jūras krastā, bet varbūt jūs varat ieteikt kādas jaukas vietiņas apkārtnē, ko apmeklēt kājām vai braukšus. Un kur paēst agras pusdienas (vakariņas ēdīsim viesu mājā).

00:21: Man ir bazgala žēl, ka auksts_entelekt izdzēsās. Es ceru, tā ir tikai pauze, profilakse. Lūdzu, nāc atpakaļ, kad sajutīsies labāk. Mēs tevi gaidām.

10. Oktobris 2015

13:52: Brodskis.
Un Barišņikovs.

В тот вечер возле нашего огня
увидели мы черного коня.

Не помню я чернее ничего.
Как уголь были ноги у него.
Он черен был, как ночь, как пустота.
Он черен был от гривы до хвоста.
Но черной по-другому уж была
спина его, не знавшая седла.
Недвижно он стоял. Казалось, спит.
Пугала чернота его копыт.

Он черен был, не чувствовал теней.
Так черен, что не делался темней.
Так черен, как полуночная мгла.
Так черен, как внутри себя игла.
Так черен, как деревья впереди,
как место между ребрами в груди.
Как ямка под землею, где зерно.
Я думаю: внутри у нас черно.

Но все-таки чернел он на глазах!
Была всего лишь полночь на часах.
Он к нам не приближался ни на шаг.
В паху его царил бездонный мрак.
Спина его была уж не видна.
Не оставалось светлого пятна.
Глаза его белели, как щелчок.
Еще страшнее был его зрачок.

Как будто был он чей-то негатив.
Зачем же он, свой бег остановив,
меж нами оставался до утра?
Зачем не отходил он от костра?
Зачем он черным воздухом дышал?
Зачем во тьме он сучьями шуршал?
Зачем струил он черный свет из глаз?

Он всадника искал себе средь нас.

7. Oktobris 2015

01:41: Bet vispār pat pie izdalītām kārtīm mēs vēl nezinām, kurš kuram rakstīs nekrologu.

5. Oktobris 2015

20:20: Gaiļezerā jeb A-Slimnīcā liftos ir tik tumšs, ka jāliek lietā kabatas baterija, lai saskatītu, kuru pogu nospiest.

26. Septembris 2015

13:20: Kaut ko darīt.

25. Septembris 2015

21:55: Man bija traka nedēļa, ne tā labākā, visādos veidos, bet, šovakar, nākot no veikala un skatoties uz katedrāles gaiši matētā zelta kupoliem pret tumši zili pelēkajām pievakares debesīm, vienu brīdi biju pa īstam laimīga. Pēkšņi šķita, ka man viss ir labi, iedomājaties? Tik sen nepiedzīvota sajūta.

23. Septembris 2015

15:18: Putnupr, es nezinu, vai tu saņem komentārus uz meilu, tāpēc ierakstu arī šeit, ja nu gadījumā tu pa laikam cibu palasi. Man ļoti vajadzētu ar tevi sazināties, ir lūgums. Meils mans kā jau visiem - vārds.uzvārds pie gmail.

13. Septembris 2015

00:18: Noskatījāmies un noklausījāmies ierakstā fantastisku operu: Salvatore Sciarrino "Luci Mie Traditrici", šajā te iestudējumā: https://www.youtube.com/watch?v=smFiA3LAquA

Tiešām iesaku, ja izdodas kaut kur dabūt.

7. Septembris 2015

19:02: Entelekt, nu LŪDZU! Nāc atpakaļ! Hallo! Mēs taču esam tavas mājas!

31. Augusts 2015

16:45: My Brain: The All-Hands Meeting
ME: Hey, everyone, thanks for coming. This meeting is just to check in, get updated about what everybody’s been working on in the first quarter of the day, and see how we’re feeling about the future. Coffee, wanna kick us off?

COFFEE: Sure, thanks. So, my team’s been pretty active in Q1. We started out with our regular one cup, and, you know, we weren’t seeing immediate results. We’re attributing that to a number of factors. Our target is developing a tolerance owing to her unemployment, plus we all know there’ve been some hiccups in the new sleep schedule—

(Sleep snorts. Coffee pauses.)

COFFEE: —but we’re hoping to hit the ground running in Q2 with the second-cup initiative, and build on the foundation that Antidepressants set up.

ANTIDEPRESSANTS: Yeah, thanks, Coffee. Can I get that PowerPoint I e-mailed everyone up on the screen, please? Great. Now, as you can see, our department’s not getting the full R.O.I. we once were. Forty milligrams of Cymbalta used to be enough to get her out of bed and to a coffee shop, but increasingly—especially with the overwhelming trend toward mobile—she’s just checking her e-mail on her phone and then going back to sleep.

U.t.t.: http://www.newyorker.com/magazine/2015/08/24/my-brain-the-all-hands-meeting

30. Jūlijs 2015

20:40: Paldies.

26. Jūlijs 2015

22:42: Cik lieliska dzejas kopa Annai Auziņai: http://www.punctummagazine.lv/2015/07/24/liepu-paveni-zeltaina-kauna/

21. Jūnijs 2015

02:55: Bijām praidā, pēc tam ilgi gulējām dārzā ar vīnu, vakarā nonācām Palladiumā. Lieliska diena, viena no skaistākajām pēdējā laikā, tāda, kas ļauj ticēt labākas nākotnes un vispār labākas pasaules iespējamībai. Gribas pateikt paldies visiem draugiem un paziņām, kas arī piedalījās.

19. Maijs 2015

14:05: Nu labi, iesakiet man vienu kārtīgu un labu LOR! Pietiks vienreiz puņķoties.

28. Marts 2015

14:42: "Labai veselībai svarīgi ir ērti apavi. Savulaik visā Padomju Savenībā bija viena apavu lieste, un, ja tev tā nederēja, tad mokies vien, kamēr pieradini kurpes pie kājām. Pareizu apavu - nevis pēc skata, bet ērtuma - izvēlei ir vērts ziedot laiku un enerģiju. Izvēle ir pareiza tad, ja ar jauniem apaviem vari nostaigāt veselu dienu, neuzberžot tulznas un nesamokot pēdas. Tad atliek vien prasīt kurpju ražotājfirmu un uzzināt, kur tās nopirkt, kad atkal vajadzēs jaunus apavus.
Turklāt apavu cenai nav lielas nozīmes. Viens otrs pasaulē izslavēts brends vairāk domāts nevis staigāšanai, bet kurpju plaukta prestižam."

Valdis Zatlers, Latvijas Valsts prezidents
"Kas es esmu"

13:34: "Pieklājība izpuažas arī gaumīgā un pasākumam atbilstošā apģērbā. Apģērbam nav jābūt dārgam, bet obligāti tīram un sakoptam. Prasme ģērbties jāattīsta katram cilvēkam. Tas atvieglos viņa profesionālo karjeru un reizē radīs labāku noskaņojumu gan ikdienā, gan svētkos."

Valdis Zatlers, Latvijas Valsts prezidents
"Kas es esmu"

22. Februāris 2015

00:23: Kvalitatīva un profesionāla paliatīvā aprūpe mājās. Vai ir kaut kas tāds pieejams Latvijā?

Powered by Sviesta Ciba