blond

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

26. Septembris 2018

ulvs @ 03:21: apz.stāvoklis
"Small dick energy".

25. Septembris 2018

krii @ 23:17: Jo vecāka es kļūstu, jo mazāk interesantas man cilvēkos šķiet visādas ekscentrisma izpausmes. Nekaitina, bet garlaiko, neaiztur uzmanību vairāk kā uz mirkli.
Toties aizvien vairāk piesaista tas, ko neprotu citādi apzīmēt kā "zināšanu elegance".

inese_tk @ 22:51: septembris
paldies Rūjienas ķirbjiem par šo skaisto vasaru. atceros, ka 12/13 gada tumšajā sezonā sniegs uzkrita oktobra otrajā pusē un nodzīvoja bez atkušņiem līdz vēlam aprīlim. vēl maijā bija šur tur atrodams - ziema vilkās veselu pusgadu. nebiju domājusi, ka mūsu platuma grādos, kas tāds iespējams arī ar vasaru. bet izrādās, ka ir. jūtos stiprināta savā ticībā taisnīgumam šajā pasaulē.

ilustrētās vasaras beigas )

Garastāvoklis:: sāp mugura
Mūzika: K. klausās metālu kaut kādu
Tags:
punkts @ 21:51: pirms teikt komplimentu, palūdz atļauju. trauksmainība izstīdzēja uzreiz aiz pašas aizmugurējās pātagas. tās visas bija mūsu māss, tas bija tikumiskākais, ko satvēris viņš sevi apsauca sarauca acis skaisti izskatās ārpuses uz iekšu izskatās pēc skatiena tu tupēji uz podiņa mūss sasēja ritmu es pārlasīšu, jo tas bija neticības jautājums, pārāk ķērās šķietamībai tas at atsvariem iešūpoja bet viņš negribēja lai kaut kas sanāk viņš gribēja ruīnas nejau nu arī kustīgus sviesta pikučus smiekli nāk par tādām kārbiņām nav iespējams max izdzīties pakaļ sastapt atskaiti tais iskrās tais papīru atkritumos tajos birumos max kuluārs staipa skaisto taupību tas viss izlēja pāri skaidrībai pašu vienmuļāko no saistaudiem māllēpes skrāpē ādiņu bieži sastaptie viesi saista savu vientulību ar adītām zeķēm rakstos visas valdonīgās šūnas bija sasējušas skaustus kopā, jo tām bija gaiša atmiņa tās bija visur es viņās iegrimu, lai mani nevarētu atrast ābolītis tārpiņš vadiņš valdiņš dona maizes klēpis skaiti pantu skaiti savas krustotās rokas ar ārpolicijas štatiem saistītiem audiem man pat gribas atkorķēt korķētāju skaistajos amatniekos aiz letes sasietas rokas staipa kasti ar alus stieni meitenīt vai redzēji to vizbulīti tajā bija krauklis apsēdies lai padzertos krūzi tas ir nazītis asmenītis pēda kuluārs staipa apkārt kastīti šķind dūņas ar radziņiem reikjavīka baksta staipīgo puņķi lauku darbi apdarīti sēdi rokās klēpis satver savu plaukstu ar vienu kustību aiztrauc mušu ar dzīvību nespēlējies tajā ir pats galvenais printeris, kurš izspiedīs pasi pa lodziņu pados tev roku, paspied to o tas ir tas patības lietvedis pulkvedis žo.

inese_tk @ 21:11: septembris
graužu sēmenes, dzeru diy ķiršu liķieri no spicglāzītes, sāp mugura.
šķūnis beidzot pilnībā piebarots pilns ar malku.

Tags:
rasbainieks @ 20:06:
es gribētu uzteikt savu daidžestveidīgo, ar "mīļā ciba, tu, kas visu zini" viegli atšķaidīto cibas rakstīšanas manieri pēdējos, ahem, gados
lai atrastu, kur jāēd liepājā, jāpaskrullē tikai drusku atpakaļ
(ja kāds vēl nav piefiksējis, bens frosts ar savu solāra soundtracku šosestdien liepājā, nav jāēd, ir jāklausās)
uz daidžestu, starp citu, arī briestu


martcore @ 19:59: par seriāliem, kurus neviens neskatās

lūk, queen of south trešā sezona beidzās tā, kā nevarēja beigties savādāk - es, vot, prognozēju, ka viņi pie ģenerāļa kortesa STĀVĒS RINDĀ, lai nogrieztu pilsonim olas, un tieši tā arī izrādījās
vēl es skatos šo te, man patīk - galvenais neņemt vērā negaidīti aktuālās konotācijas ar seriāla nosaukumu (pilots tika uzņemts 2015.g. vēl pirms serebreņņikova sāgas)


ulvs @ 17:08: Apnika būt gļēvulim un baidīties uzprasīt Jonasa māsai, kā viņam iet. Uzrakstīju sejasgrāmatā. Viņa atbildēja lakoniski. Māriņš ir pansionātā.

ulvs @ 17:07: kontrasti
Nez kāpēc sagribēju pārpostēt, nay, padalīties ar [info]swimpis jaunāko postu. Tur ir kaut kas iz modernā cilvēka pirmajiem soļiem pretī trasncendencei. Arī negatīvā ziņā. Protams.

ulvs @ 14:45: Nick Yarris, crazy prison story
Kā jums šķiet, cik šī kunga stāstā ir paiesība un cik meli? Viņa dzīvesstāsts ir apstiprināts. Taču tāda izjūta, ka kaut kas līdz galam nav patiesi.


vilibaldis @ 13:12: Priekšvēlēšanas
Abert Ušakovs pats personīgi šodien kontrolējot kartpeļu skaitu tuvējās skolas zupā...

barbala @ 12:31: ja šis nav lieliski, tad kas vēl ir lieliski?
Igaunijā ar katolicismu ir, kā ir (igauņu kolēģi ilgi domāja, ka jokoju par vakardienas brīvdienu), bet tāpēc jau neies palaist garām iespēju- https://twitter.com/KerstiKaljulaid/status/1044493343093391361

vilibaldis @ 10:48: Bezmiegs
Pēdējās naktis mostos 4:40, lai ap 6 izdomājusi visas šķērsās domas atkal ieslīgtu trauslā nomiedzī.
Salst.

meness_berns @ 10:21: ---
Tagad, kad esmu izlasījis visas 13 grāmatas sērijā "Mēs. Latvija, XX gadsimts", pamēģināšu sastādīt personisko simpātiju topu, jau iepriekš lūdzot piedošanu, jo ir diezgan skaidrs, ka lielākā daļa no darbiem nav saliekami labuma secībā.

13. "Istaba". Man ir sena privāta nepatika pret autori, un man burtiski riebās viss teksts.
12. "Virsnieku sievas". Pārāk primitīvs stāsts.
11. "Sarkanais dzīvsudrabs". Aizraujoši, bet primitīvi.
10. "Tur". Šito laikam latviski var dēvēt par peremudrītu.
9. "Skolotāji". Es sapratu, ka ir mēģināts uzrakstīt 50-to gadu stilā, un ka tas ir efekts nevis defekts, bet tomēr tas padara prozu tik pliku, ka novelk punktus.
8. "Vārdiem nebija vietas". Man kā vecam gotam, protams, vienmēr patīk šī autora vardarbība un naturālisms, bet literāri labāki ir citi darbi.
7. "18". Patika tas, ka ļoti tika piedomāts pie tā, kādas ir paralēles domāšanā starp mūsdienu cilvēku un tā laikmeta cilvēku.
6. "Gaiļu kalna ēnā". Negaidīju no autora tik labu spēju pastāstīt stāstu.
5. "Mātes piens". Autore, kurai vienmēr sanāk augstas raudzes proza, bet kaut kāda moralizējoša nepatīkamība spīd cauri un neļauj likt augstāk.
4. "Bogene". Vēl viena autore, kurai vienmēr sanāk augstas raudzes proza, bet kaut kāda moralizējoša nepatīkamība spīd cauri un neļauj likt augstāk.
3. "Svina garša". Perfekts romāns.
2. "Stikli". Galīgi negaidīju no autores spēju uzkonstruēt tik dziļi dvēseli aizskarošu stāstu. Nenominēšana Laligabai – gadsimta skandāls!
1. "Duna". Autore ir mūsdienu Upīts. Nav spēcīgāka prozas tvēriena šajā gadsimtā šajā valodā. Varbūt vājāks manās acīs par diviem citiem viņas romāniem, bet tik un tā spēcīgākais "trīspadsmitniekā".

ingmars @ 09:52: starbucks water
Kad mēs būsim bagāti, katru dienu dzersim tikai Evian.

virginia_rabbit @ 08:50: atkal salauzu kājas pirkstiņu

Tags:
porcupine @ 08:19: Velbeks, vecais muļķis,
apprecējies: L'amour, le sexe et les femmes... Michel Houellebecq se marie
(Pamanīju meklējot, kurā gadā sarakstīta "Platforma". Jāpārlasa.)

Tags:

24. Septembris 2018

teja @ 22:32: draudzene tikko teica: man patīk palikt vienai un just sevi cik es esmu nenormàla

oblica @ 22:39: skola
Tikko pievienojos FB skolēnu vecāku grupai "Skolēnu mājas darbi". Jo, piem., dabaszinības 4.klasei ir sviests. Šovakar līdz 10iem pildījām. Piebesījāmies abas, beigās "ziedu kalendārā", kur katram gadalaikam jāpiezīmē zieds un jāuzraksta, tā nosaukums, pie ziemas uzrakstījām "ziemassvētku kaktuss" un BB uzzīmēja kaktusu, kurā iesprausta kaut kāda margrietiņa.

teja @ 22:31: lv
No kreisās: vienzieda sūnactiņa, laimes palēcīte, mazā ziemciete.

Powered by Sviesta Ciba