blond

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

22. Novembris 2017

punkts @ 23:48: Kad dzīvoju londonā, uz darbu braucu ar riteni cauri centram. Beat that.

vilibaldis @ 23:16: sāku adīt kā cimdu, pa ceļam izdomāju ka nepatīk un turpinu kā zeķi.

norkoz @ 22:40: skatāma comedy
http://kinokrad.club/1166-madam-2017.html

lmr @ 21:54: es esmu tur, kur nav putekļu. un putekļos taču lielu daļu sastāda arī mana āda. un viss te ir putekļos! un man ir tik grūti tos noslaucīt, es esmu tik slinks! jo ilgāk šeit uzturos ar sevi, jo vairāk manis ir man apkārt. es pats arī darbojos kā tādi putekļi, es apmeklētajās vietās atstāju savus putekļus, klājos pāri.

glaudu savu sildītāju kā dzīvnieku. ribas.

punkts @ 22:26: megametrs.

punkts @ 22:25: vadu izzvanīšana.

punkts @ 22:24: es māku uzlikt muftes.

punkts @ 22:23: es arī protu lietot autopacēlāju.

punkts @ 22:15: strādājot ar elektrību, esmu ieguvis interesantu aizsardzību, jo daudziem cilvēkiem ir bail no elektrības vai arī viņiem ir bijība pret to. šo aizsardzību es nebiju ieguvis kad pats ražoju elektrību, jo to darīju no sūdiem, turpretim elektroapgādē tā iet pa nosacīti tīriem vadiem, jo, piemēram, ielas apgaismojuma stabos ir automāti, kuros (es šodien trīs ārā metamos ar stangām sapluinīju, lai izlasītu no viņiem krāsaino metālu un pie reizes iepazītos ar to uzbūvi) kukaiņi savij savas miltrasas un tur iekšā notiek apsūbēšana misiņš, varš un bronza maksā kaut kādus trīsdesmit četrdesmit eiro par desmit kilogramiem. ja no viena automāta var izlasīt pusi saujas vara detaļu, tad cik daudz ir jāsavāc tās detaļas lai iegūtu piemēram katla izgatavošanai nepieciešamo daudzumu, tu viņu izkausē un tad izlej un līdzenas virsmas, iegūstot plāksni, kuru pēc tam loki un kal, lai iegūtu apaļu trauku.

punkts @ 22:09: jāaizsūta cv uz valsts kasi un centrālo statistikas pārvaldi.

punkts @ 22:03: Otrā atlases kārta būs tests, uz kuru jāierodas ar savu kalkulatoru, kurš nav telefons. I dig the numbers.

punkts @ 22:00: Kad jūrmalā salasīju sprunguļus, viņi bija caur caurēm slapji, nolicis tos kastē pie krāsns skatos kā tie žūst lai kļūtu par perfektu peni.

artis @ 20:57: "[T]he recent victories against ISIS in Syria are due in large part due to the efforts of YPG and YPJ, the Kurdish militias that make up most of the SDF The SDF is the preferred name used by US/Western media to reduce association with the PKK(Kurdish Workers Party), of which YPG/YPJ are military arms.

The PKK is the main political force behind Rojava or the Democratic Federation of Northern Syria, a group of self governing cantons in Syria. These are the first significant truly democratic and secular developments in the region in a long time. It is also a bold experiment towards tolerance(Rojava is comprised of Kurds, Arabs, Assyrians, Syrian Turkmen and Yazidis as equal members) and gender equality,

The movement has strong anarchistic tendencies, and the PKKs leader Abdullah Öcalan(currently imprisoned in Turkey) is heavily influenced by American anarchist Murray Bookchin(though he later preferred not to use the term).

There is no central government, and it is a union of self governing cantons. The cantons are collectively managed through Athenian style direct democracy, with strong participation of all ethnic groups and women. The YPJ is the purely female counterpart to the YPG.

If Rojava succeeds, it could be an outcome exponentially better than the Ba'athist/Islamic Nationalist status quo. Even if ends up failing, it is a symbol of hope to me, hope that we as a species can radically rethink social relations, like the French Revolution, the Paris Commune, or Catalonia during the Spanish Civil War."

honeybee @ 20:51: Es šodien biju tā māte, kas vnk atlūst autobusā blakus savam bērnam
Stella bija tas bērns, kas piemājas Maksimā jautā: "Mammu, vai veikala pārdevēji arī nogurst?"

Tags:
punkts @ 20:06: Kādi man amati ir bijuši. Esmu bijis pārdevējs, trauku mazgātājs, atrakciju parka darbinieks, plīts darbinieks un trauku novācējs, privātmāju būvniecības darbinieks, tulks no angļu uz latviešu valodu, vecākais referents Finanšu ministrijā, porters viesnīcā, 600 kW koģenerācijas stacijas operators, Siltumapgādes un apsaimniekošanas nodaļas vadītāja pienākumu izpildītājs pilsētas komunālservisā un tur pat ceļu meistara pienākumu izpildītājs. Šobrīd mācos par elektriķi un esmu izvirzījis savu kandidatūru uz vecākā referenta vakanci Ārlietu ministrijas finanšu departamentā atbilstoši savai profesionālajai kvalifikācijai. Darba pieredze ietver valstis kā Japānu, Franciju, Apvienoto Karalisti, Amerikas Savienotās valstis.

punkts @ 20:05: Alumīnijs tur varu. Elektrifikācija.

punkts @ 20:04: Komanda punkts.

punkts @ 20:03: Dievs ir komanda (team).

punkts @ 20:00: Viņš gulēja ar kājām pret krāsni, kura runāja dzīvu stāstu, kurš ietērpts vadmalā un zīdā dreifē skaņu salas augšā jēlā svētā govī dētā atmetiet man mantiju.

punkts @ 19:53: Naktī pamodos no tā, ka pieliku kāju pie karstas krāsns. I am for grabs. Mani uzaicināja uz otro atlases kārtu viens no stabilākajiem darbadevējiem valstī.

Powered by Sviesta Ciba