Apakšveļu cena ir kaut kādā kosmosā. Sajūta ka grib, lai tās sievietes staigā bez. Bet nu neko. Nopirku jaunu melnu setu. Gandrīz paņēmu sarkanā krāsā. Abas ņemt nevar, jo nevaru atļauties maksāt 100€ par diviem krūšturiem.
Es vakar kā reiz Lindex nopirku. Iepriekšējais arī no turienes bija. Very sexy. Nepatīk man pasūtīt, dzīvē jāredz kā ir, jo tās krūtis ir tādas kādas ir pēc diviem barotiem bērniem.
Nepatīk man pasūtīt, dzīvē jāredz kā ir, jo tās krūtis ir tādas kādas ir pēc diviem barotiem bērniem.