So far so good
 
10th-Jun-2026 04:39 pm
Apakšveļu cena ir kaut kādā kosmosā.
Sajūta ka grib, lai tās sievietes staigā bez.
Bet nu neko. Nopirku jaunu melnu setu.
Gandrīz paņēmu sarkanā krāsā.
Abas ņemt nevar, jo nevaru atļauties maksāt 100€ par diviem krūšturiem.
Comments 
11th-Jun-2026 10:54 am
Es ar nupat Lindex nopirku un biju ļoti apmierināta ar kvalitāti. :)
This page was loaded Jun 23rd 2026, 8:29 am GMT.