neoplasm

dot against dot

2017.12.14. | 12:07
mood: dance monkey dance
music: Simon & Garfunkel - Cecilia
posted by: neoplasm

viss sākās ar to, ka ieraudzīju sludekli, kur viena vietējās universitātes čiepiņa izveic pētījumu par dzirdes bojājumiem konkrētos vecumos un viņai vajadzēja 37-40 g.v. pētāmobjektus. vienīgais man zināmais purniņš konkrētajā vecumgrupā ir tonijs, līdz ar ko liku viņam sludekli priekšā, sak', dabūsi piedalīties pētijumā, haļavnu MRI un persōnīgo smadzeņbildi, kā arī kaut kādu sīceni par notriekto laiku. nekas jau tāds, bet forši, pati būtu metusies iekšā, ja nebūtu tik jauna *ironic hair flick*

šodien tonijs priecīgi iespriņģo birojā un paziņo, ka it's time to return the favour. esot atradis man līgavaini, kurš maksāšot brangu naudu jebkuram, kas atradīšot viņam konkrētiem parametriem atbilstošu sapņu sievieti. pelnrušķīte no manis nekāda, pelnrukšķīte drīzāk, bet ē parametriem tipa atbilstu. pati viģiku redzējusi neesmu, bet tonijs ar keitu unanimously tā nolēmuši. nu tāds thanks for pimpin' me out, bet lielo piķi dalīsim hahā. tagad caurām dienām joki par tēmu. precēšanās gadījumā piesolīju tonijam, ka, ja neizdosies viņu adoptēt, es viņu algošu par persōnīgo asistentu, varēs man lakot nagus'n'shit.

šeinijam pa tam līdzīga rakstura problēmas - māte tēlojot christian singles in the neighbourhood app'u un sūtot bildes ar draudzeņu neprecētajām meitām. šodien ar tādu suņa skatienu man stāsta, ka nesīšot man mātes pirktu olīveļļu, jo māte visu laiku piepišoties ar visādiem stikla ežiem, kas pieaugušam vīrietim nafig neesot vajadzīgi. nēnu, ok, es dažreiz kolēģiem nesu pusdienas, pretī, likumsakarīgi, saņemu visas viņu sāpes un stikla ežus :))

leave a comment


dienasgramata

***

2017.12.14. | 13:11
posted by: dienasgramata

DELFI. Saldeniekus satrauc Trešā reiha simbols, pašvaldība mierina – tas ir ugunskrustsleave a comment [1]


martcore

un īsumā par šausmu filmām

2017.12.14. | 12:54
posted by: martcore

pēdējā darena aronofska darba pirmo daļu var izmantot kā īpaši kurtuāzu "american gods" sēriju, bet otro - kā vizuālo pielikumu brāļu kaudzīšu poēmai par notikumiem universumā. cilvēks nedasita the fountain ar pirmo reizi, nedasita arī ar otro, taču jau spilgtāk, pirmkārt, pateicoties amerikāņu gotikai

lantimosam sanāca vēl drūmāks kellijs par pašu kelliju - pie tam kad viņa rokās vairs nav mehanizēto grieķu no saloniku tjuza, bet gan kolins farels, kuram reizēm gribas realizēties arī kā aktierim, nevis genderizētei kariatīdei, ir vot momenti ar trauku plēšanu, kas, kā teikts senā pseidoitāļu anekdotē, nojauc visu kvartālu no ritma.


att: barijs kīgans preses konferencē. tiešām gribat uzdot jautājumus?

leave a comment


usne

***

2017.12.14. | 11:56
posted by: usne

pirms mirkļa aizveda veļmašīnu (nu jau apziņā veco veļmašīnu).
Paldies Vedjmah! Godam nostrādājusi šo laiku ar Kaščeja dzīvību apdāvinātā (talanted) mašīna pēdējā pusgada laikā sāka sadalīties. sākumā ar vienvairāk gļukoja mazgāšanas funkcijas, tad nokrita viens no iestatījumu kloķīšiem, tad aizlūza durtiņas.
tomēr tā vienalga spītīgi darbojās. visi mūsu saimē bija ieraduši lieki durtiņas nevirināt, vienīgi mazais F nezināja lietas nopietnību un pirms divarpusnedēļām mazliet tajās pašūpojās un durtiņas nolūza. es vēl reizi pamanījos tās piekabināt atpakaļ, bet nebija nedz nopietni nedz droši.
Kādu laiku domāju, ka varētu durtiņas nomainīt, bet tad apzināju visas remontēt vajadzīgās sadaļas, sapratu, ka nebūs, par to naudu var nopirkt jaunu.
Tā nu sēžu ar tukšumu starp jauno un veco.
ŠĪ, kuru gaidu, būs pirmā veļasmašīna manā mūžā, kura ir pilnīgi jauna un kuras tehniskos rādītājus esmu izvēlējusies pati, nevis sagadīšanās.
Izvēlējos nepazīstamas firmas ar 4 gadu garantiju un labām/ļoti labām atsauksmēm, par labu cenu, turklāt ar atlaidi. Vienalga pateicībā mammai.
Ceru, ka mācēšu pati pieslēgt un jau šovakar tikšu galā ar netīro drēbju krājumiem, jo citādi vairs nebūs ko vilkt mugurā.
Savā ziņā pagrieziena punkts sadzīves jautājumos.

leave a comment [7]


ingmars

90s cyberpunk anime nostalgia

2017.12.14. | 11:16
posted by: ingmars

Šodien uzzināju par to, ka nākamgad būs Battle Angel Alita Holivudas ekranizācija. Tas ir diezgan negaidīti, mēģinu par to nebēdāties un justies par to vienkārši neitrāli. Tad jau var gaidīt arī Armitage III ekranizāciju (man gan ne īpaši patika OVA) un Cyber City Oedo 808 arī.

leave a comment [2]


malvine_truse

ja

2017.12.14. | 10:23
posted by: malvine_truse

Kad Latviešu tauta pašnoteicās un vajadzēja aizlāpīt visus caurumus mūsu valodiņā, šo darbu, protams, uzņēmās tā brīža gaišākās galvas, problēma tikai tā, ka viņiem tajās galvās bija nedaudz sakāpis, tāpēc šodien ir ļoti grūti kādam kaut ko pateikt, jo liela daļa vārdu ir tādā pārgudreļu skanējumā, tu cilvēks izstiepies vai saraujies, bet kad kādam mēģini norādīt uz viņa kļūdu, sanāk, ka tu kā gudrais skolotājs mazajam bērniņam tagad māci dzīvot, bet divu cilvēku starpā šāds sarunas skaņojums taču ir pilnībā nkonstruktīvs, jo vienai pusei uzreiz jājūtas kā pēdējam idiotam un zūd spēja ieklausīties otrā cilvēkā, tīrākā aizvainojuma dēļ.

leave a comment


malvine_truse

here i am, I'll rock you like a hurricane!

2017.12.14. | 10:11
posted by: malvine_truse

Kā mēs varam zināt, ka Krišjānis Barons vnk neizzīda no pirksta pusi no tām tautasdziesām?

leave a comment [3]


martcore

***

2017.12.14. | 08:16
posted by: martcore

šeit pēc apraksta laikam tomēr ir dokumentālistika, man vairākas reizes tā ir bijis!

leave a comment


martcore

***

2017.12.14. | 08:13
posted by: martcore

leave a comment [1]


jojo

***

2017.12.13. | 21:51
posted by: jojo

uz lidostu, atpakaļ un tad gulēt -

leave a comment


anonymous

mother! (2017)

2017.12.13. | 22:03
posted by: anonymous

Kaut kas puslīdz pieņemams par dzīvi.
Tags: ,

leave a comment


anonymous

Sapņu komanda 1935 (2012)

2017.12.13. | 21:55
posted by: anonymous

Vakar nolēmām beidzot saņemties. Cilvēku drosmei un pārliecībai par savām spējām nudien laikam nav robežu.
Tags: ,

leave a comment [8]


simamura

***

2017.12.13. | 21:19
posted by: simamura

Poll #21124 svarīgi
Open to: All, results viewable to: All

Kā jūs gribat, lai jums stāsta par nesaprotamām, bet, iespējams, svarīgām lietām?

View Answers

bērnu valodā, ar līdzībām un komiksiem
10 (43.5%)

seksīgs, atraktīvs cilvēks TedX formātā
5 (21.7%)

es cīnīšos, likšu malā un mocīšos, bet lasīšu profesionālo literatūru
9 (39.1%)

man viss ir daudz maz skaidrs jau tagad, paldies
5 (21.7%)

cits
5 (21.7%)

leave a comment [24]


ripp

***

2017.12.13. | 21:00
posted by: ripp

Esmu ļoti pateicīga dzīvei par šo dienu, kas bija tik ļoti īpaša.

leave a comment [1]


dooora

— ∞ = 9︎⃣9︎⃣9︎⃣

2017.12.13. | 20:42
posted by: dooora

tikko laika[m] ziņās pamanīju, ka man ir mazā dzimene, pēdējā šai puscentūrijā.
nu ta’ priekā un veseli ēduši, i ikrus i glutteus maximus’us.
šis abonents dodas zaļumos, sprīdītis hrenovs.
tiksimies akkal jāņvārī. man uz assoņpacto ir plāni, biezi. bet reti.
https://youtu.be/q7vhtmeCh9o

tikko atcerējos, ka Robim sirka 90tajā ar tiem diviem lat-aviō-nēģerzēniem bija nesatricināmi burvīga versija šim gabalam. kurš bija par vecišķi lēnu jau iepriekšējam gadsimtam, bet bija. kas šai gadsimtā nav maz.
https://youtu.be/XwDQ5oRnGEc

leave a comment


quizer

***

2017.12.13. | 20:32
posted by: quizer

Vispār jau man ļoti patīk jaunie instrumentu hiti. Sevišķi video klipi. Teiksim klipā "dienas nakts sakari" klausītāji diezgan smalki tiek troļļoti, un uz brīdi var arī šķist, ka tā dziesma tā arī tur ir ierakstīta. Baznīcā ar super dry vokāliem un ezotēriskiem atribūtiem. Vēl man patīk tā pārcilvēcības sajūta, kas rodas klausoties šo mūziku. Katrā ziņā iesaku paklausīties.  

leave a comment [3]


jojo

***

2017.12.13. | 17:25
posted by: jojo

GRIBU GULĒT

tagad vedīšu A uz mūziku, tad uz veikalu pēc dāvanām, tad atpakaļ un tad pēc omes uz lidostu, rīt no rīta skolā -

leave a comment


ulvs

to find thy way and to never give up

2017.12.13. | 16:20
posted by: ulvs

Ceru, ka kraukļi atradīs īsto ceļu.

leave a comment


ulvs

***

2017.12.13. | 15:58
posted by: ulvs

Pēkšņi atceros, ka sapnī, ko redzēju pirms vairākām nedēļām, man bija mūzika skolotāja - pianiste. Taisnības labad jāpiebilst, ka dzīvītē esmu ļoti sūdīgs un absolūti instrumenta neizglītots pērtiķis, taču tas nenozīmē, ka mani pirksti nav ietrenējami - es ļoti bieži, ja brīdi iepriekš pasēžu pie tām, uz klavieritēm varu izdomāt kādu džingliņu vai psihodēlisku akordu kombināciju. Kā nu ne, MSK es bieži spēlēju siņķiku, līdz ar to mūzikas skaņas radīju, spaidot to pašu simbolu sistēmu, ko normāls pianists.

Bet vairāk par sapni. Afiģeķ, cik skaista un gudra sieviete. Viņa man iemacīja dzirdēt un saprast mūziku, kā arī, pats galvenais, klausīties mūziku (uh, kad cilvēks prot klausīties to, tad... ir TIK ciktādāk). Principā viņa pret paša gribu man iemācīja būt par snobu, bet ne jau tādu, kurš pilnigi bez analīzes nosoda kaut ko. Snobu, kurš tāds ir tikai tāpēc, ka vairs nespēj gūt apmierinājumu pat no, atļaušos, vislabākās mūzikas.

Uzskatu, ka sapnī redzētā sieviete bija kas lielāks - kā tāds arhetips, kurš iemieso visus skaisto. Un tas arī bija visu mākslu galarezultāta arhetips, mākslu, ko caur smagu (vai vieglu - tam vērtējoši nekad nav bijusi nozīme) darbu un izkoptām prasmēm var radīt cilvēks.

Sasodīts, iemigu uz pāris minūtēm. Tagad vairs negribu rakstīt. Negribu arī iepostēt uzrakstīto, jo līdzīgi kā pēc epilepsijas lēkmes, kad pilnīgi viss šķiet svešāds un neīsts. Ata.

leave a comment


kbrgs_

***

2017.12.13. | 12:44
posted by: kbrgs_

beibes, par rītdienu, kam nav adreses, uzdzindziniet man: 28673225


xoxo
gossip girl

leave a comment [4]