jim

***

2015.11.25. | 00:59
posted by: jim

Konflikti jau neizceļas oriģinālāku iemeslu dēļ kā tā pati vecā labā fight or flight reakcija. Katrs sitiens no sitēja perspektīvas ir tikai "sitiens pretī", tikai aizstāvēšanās, uzbrucējs vienmēr ir otrs. Mazliet brīnos, kāpēc visi šie refleksijas un mērķtiecīgās, lai arī nesistemātiskās psiholoģiskās pašizglītošanās gadi nav iemācījuši konflikta brīdī izslēgt automātiskās ķirzaku smadzenes, dziļi elpot, noskaitīt līdz desmit vai piecdesmit, atdarīt acis un ieraudzīt, ka abi "uzbrucēji" patiesībā guļ sarāvušies kamoliņā un raud, bet turpina dūšīgi un sekmīgi pievilt otru, ka ir lieli un bīstami, tieši tikpat lieli un bīstami kā izbīļa pārņemta kaķa piepūstā aste.

leave a comment [11]


blond

***

2015.11.25. | 00:14
posted by: blond

Suņus viņi vispār pilsētās tura uz jumtiem. Tur tiem ir arī improvizētas būdiņas, kur patverties no saules.

leave a comment


sickboy

***

2020.1.25. | 00:01
posted by: sickboy

Man besī, ka masu mēdiji u.c. Hitleru mēdz dēvēt par "pasaules ļaunāko cilvēku" vai "vienu no visu laiku ļaunākajiem diktatoriem" un tamlīdzīgi. Tikai tāpēc, ka viņš zaudēja karu. Pasaulē un pasaules vēsturē ir ļoti daudz daudz sliktāku cilvēku par Hitleru. Manuprāt Hitlers ir pretty much vidusmēra cilvēks, ja runā par labā un ļaunā attiecību. Varbūt nedaudz vairāk uz negatīvo tajā dzīvē. Ja paklausās, ko runā visusmēra cilvēki - ka bēgļiem nevajag dot patvērumu; un ko viņi raksta komentāros - jādomā, ka Hitlers absolūti daudz neatšķīrtās no vidusmēra. Pasaulē ir tiešām daudz ļoti sadistisku cilvēku un Mao, piemēram, nogalināja vairāk cilvēku nekā Hitlers un Staļins kopā.

leave a comment [10]


sickboy

***

2020.1.24. | 23:19
posted by: sickboy

Ja cilvēks patiešām vēlas būt kontaktā ar sievišķo enerģiju sevī, viņam jāpiedzimst par vīrieti. Jo vīrieši ir ārēji loģiski, iekšēji jūtīgi (ārēji vīrišķā enerģija, iekšēji sievišķā). Iekšējais matters vairāk. Vienmēr visi saka: sievietes vīriešos meklē drošības sajūtu, nodrošinājumu utt. - loģiskās lietas. Bet vīrieši sievietēs patiesībā meklē skaistumu, mīļumu utt. - jūtīgās lietas. Vīrieši ir vairāk sievišķajā enerģijā nekā sievietes, jo sievietēm tas ir tikai ārēji, bet vīriešiem pa īstam - iekšēji.

leave a comment [4]


ulvs

mans mazais viedoklīts par SU-24 notriekšanu

2015.11.24. | 18:57
posted by: ulvs

Īsumā par notriekto krievu SU-24 kaujas lidaparātu un iespējamo ceļu uz WWIII. Neuztraucieties, lai arī Turcija ir NATO, viss būs kārtībā. Jā, tā izskatās pēc NATO provokācijas, gluži kā daudz citu elementu, kas vērsti pret Krievijas vēlmi saglabāt dominējošas lielvaras statusu. Un tāds tas patiesībā arī ir, jo es šaubos, ka Turki atļautos nomočīt Krievu ļoķeni bez augstākstāvošo NATO vīru apstiprinājuma. Tas ir šahs, un tie pagaidām ir bandinieki. Un par laimi (mums) bandinieku mūsdienās ir sasodīti daudz.

leave a comment [1]


ulvs

dusi saldi

2015.11.24. | 18:47
posted by: ulvs

RIP Koils ??? - 2015. Aizgāja ar sirds problēmām nakti vai divas iepriekš. Ceru, miegā.

***

Ja kāds vēlas palīdzēt, notiek naudas vākšana (600 Eur) viņa bērēm, ņemot vērā, ka viņam nav tuvinieki (man teica, ka ir māte, taču viņi nekomunicēja). Ja kāds vēlas piedalīties, zvaniet uz nr. 27420990. Nr. īpašnieks uzņēmās noorganizēt pienācīgas bēres pienācīgam aizgājējam.

leave a comment


tvarj

***

2015.11.24. | 17:42
posted by: tvarj

bērnībā es biju itin priecīga par savu neskanīgo uzvārdu - no viņa nevarēja atvasināt nekādas iesaukas, lai kā mēģināja. tagad gan es sāku pārdomāt, jo pārāk daudzi pēdējā laikā savelk paralēles ar vienu visiem zināmu tautu.

leave a comment


magic_raddish

***

2015.11.24. | 16:35
posted by: magic_raddish

Darbā un skolā gada beigu trakums. Kad tas viss beigsies, man liekas, ka man nepietiks tikai ar vienu SPA apmeklējumu.

leave a comment


teja

***

2015.11.24. | 15:23
posted by: teja

man dzīvē vienmēr ir vajadzīgs (un jau no pirmajiem soļiem internetā ir bijis) kāds cilvēks, ar kuru rakstiski apmainīties ar absurdām fantāzijām, jokiem, jocīgām pieredzēm un izjūtām, izsmalcinātu treša estētiku, netradcionāliem viedokļiem, neparastiem ikdienas stāstiem utt. tas nav kā aizvietojums reālajai komunikācijai, jo reālajā saziņā nekas tāds nav iespējams; mums ir pārāk īsa uzmanības noturība un pārāk funkcionālas vajadzības citam no cita. Ja man dzīvē nav tāda cilvēka, es jūtos tā, it kā viena manis daļa, un, iespējams, pat labākā no tām, gulētu stikla kalnā, puķes miegu.

leave a comment [4]


usne

***

2015.11.24. | 15:53
posted by: usne

ko lai saka, tūlīt aizmigšu tepat pār datoru.
lai arī vakarnakt nepiedzēros, mājās biju puspiecos. pirmo reizi mūžā biju sarunājusi randiņu ar taksistu, lai tas piebrauc pie teatra galvenās ieejas un man rokās būs sarkana roze, bet automātiskās durvis vairs nevērās. mūs ar Miss Sarajevo izvadīja pa dienesta ieeju. ārā visu laiku turpināja snigt. taksists brauca pa vēl neizbrauktām sliedēm ielās un nodemonstrēja, kā var mašīnu apmest uz riņķi, jo labi slīdēja. no piedāvājuma to atkārtot atteicos, bet mēs jau arī bijām blakuss policijas iecirknim, lai gan mašīnu taču vienmēr var sanest, kurš var pateikt, ka speciāli. kamēr slēdzu dzīvokļa durvis taksists vēl pēdējo reizi nodemonstrēja sanesienu, jo tāpat vaidzēja apgriezt auto, bet es ar savu rozi nozudu aiz durvīm.
desmitos visai mundra biju pie zālīša skolas, kur ar skolnieku pētnieku darbojāmies gaiteņu workšopā un tas bij pavisam aizraujoši. kabatu sildīja labrīta sms telefonā no kāda, kurš ispējams man nozīmē vairāk, kā pati to gribētu atdzīt. bērnu bij daudz un visi aktīvi iesaistījās un katrs bija precīzi jāievada kopējai domai. trīs stundas nonstopa darbs, cenšoties paturēt skaidru virzienu un savietot katra iniciatīvu.
pirms tam bija darba diena, kura beidzot bija atkal dzīvīga un produktīva, sāku aptvert un paveitk iekavētos darbus, vēl pirms tam bija burvīgas vēlās brokastis ausekļa ielā, no kurām gan nācās aizmukt, jo J mums ar Ax bija uzlicis savus melnos spārnus.
bet pirms tam bija depresija un panīkums

leave a comment [3]


sickboy

***

2020.1.24. | 14:10
posted by: sickboy

Meeljo, ka Koils ir beigts.

leave a comment [17]


teja

***

2015.11.24. | 12:49
posted by: teja

iepriekšējā ieraksta ilustrācija (you better get ready)

leave a comment


teja

***

2015.11.24. | 11:38
posted by: teja

visiem, kas man jautā, kā es varu sešus gadus nodzīvot valstī un neiemācīties runāt tās valodā, un, implicīti jautā, vai tas ir tāpēc, ka es esmu stulba vai ļauna un man nav cieņas pret vietu, kurā dzīvoju, varu atbildēt, ka es personiski valodām neticu, man viņas liekas vecmodīgas, un es uzskatu, ka drīz mums tās vairs nevajadzēs, jo mēs varēsim sazināties ar sirdīm, pieskārieniem un mūziku, un valodas prast būs tikpat lieki kā mācēt braukt ar manuālo kārbu vai programmēt ar perforētāju. valodu vietā iesaku jums mācīties kontaktimprovizāciju, tantrisko meditāciju, enerģētiskās masāžas un mūzikas instrumentus. un visi tie, kas publiski izrunājas, cik skaista ir latviešu valoda, valoda, dziļumi, manas mājas ir valoda - tie visi mani jau sen besī.

leave a comment [5]


penny_lane

***

2015.11.24. | 11:20
posted by: penny_lane

jauka mīklas receptīte maizītei. jeb kā mans rīts nomira līdz galam.

leave a comment [5]


n_komentari

***

2015.11.24. | 11:03
posted by: burberry in n_komentari

Tas, ka tev ir krāns un nauda, nepadara tevi par vīrieti, ja sievietei vari pateikt, ka pati mierīgi vari pacelt smagumus, izdarīt to un šito.
Iebāz pakaļā savu naudu, neviens eiro neglābs tavu attieksmi.
Tik pretīgi.

leave a comment [8]


simamura

***

2015.11.24. | 09:39
posted by: simamura

"Cik reižu dzīvē tu esi pacieties un atlicis iešanu uz tualeti, jo mūzika tobrīd tuvojās kulminācijai"

leave a comment [7]


sickboy

***

2020.1.24. | 07:09
posted by: sickboy

Palasīju par Muhameda dzīvi un islāma vēsturi. "Islāma valsts" patiesībā IR īsti musulmaņi jeb Muhameda sekotāji. Muhameds arī bija bandīts, narciss, spīdzinātājs, pedofīls un psihopātiskas sektas līderis. Viņu reliģijas pamatdoma nav universālā mīlestība vai kas tāds, bet iekarojumi, sieviešu padarīšana par sex verdzenēm, laupīšana. Ļoti līdzīgi kā vikingu dzīves filosofija.

leave a comment [6]


sickboy

***

2020.1.24. | 04:59
posted by: sickboy

Dvīņu liesmu attiecības ir priekš 4d. Jo tās ir Dieva un Dievietes attiecības (12 spirāļu DNS ir Dieva DNS). Vienīgais, kas 3d tam var līdzināties, ir tavas personīgās attiecības ar Augstāko Es (Dievu).

leave a comment [10]


sickboy

***

2020.1.24. | 00:44
posted by: sickboy

Rob – What is the Primary Anomaly?
COBRA – The Primary Anomaly is continuous. It’s a random function which exists without a purpose. It is not negative by itself, but free will interacting with primary anomaly has a strong tendency towards evil and negativity because primary anomaly was never in touch with the Source.
Rob – Why did Primary Anomaly occur in a perfectly ordered universe?
COBRA – The answer is without any reason, without any purpose. This is the only way Primary Anomaly can exist.
Rob – OK. That was the next question is. What is it’s purpose? Is it simply chaos? But you say it’s no purpose.
COBRA – The Primary Anomaly does not have any purpose. It is the logical opposite of purpose.
Rob – Thank you. Is all of creation interacting with the Primary Anomaly or do things work differently in other dimensions and planes of the multiverse?
COBRA – The creation is always in interaction with the Primary Anomaly and actually transforming Primary Anomaly slowly. Every conscious action in this universe does transform one aspect of the Primary Anomaly. It’s a process that is on-going since the birth of the universe.
Rob – You have, according to this person, you have said that Primary Anomaly will be absorbed back into the one. Is that correct?
COBRA – Yes.
Rob – After that, what comes – after the absorbing?
COBRA – The one will be everything that it will ever be. There will be no more creation needed because everything will be integrated back into the one.
Rob – OK. In your recent creation interview you said that the Source projects itself into the Primary Anomaly and that fusion creates creation. The question is, ‘How did creation come to be when there was no Primary Anomaly?
COBRA – There was no creation before the Primary Anomaly.
Rob – OK. That answers that one. You also said that one’s ultimate purpose is to absorb the Primary Anomaly. When it is absorbed, what is the purpose after that?
COBRA – The purpose after that is to exist as one in perfect joy, love and harmony.

leave a comment


jim

Morisejs ciemos pie Miķeļa

2015.11.23. | 22:00
posted by: jimMiķelis (no kreisās) ir vienacains dzīvespriecīgs runcis, kas dzīvo Briāna ielas klīnikā. Morisejs tur nonāca šodien ar četrdesmit grādu temperatūru. Pēc pagulēšanas pie sistēmas palicis labāk, bet rītā vienalga aizvedīšu viņu parādīt dakterim F. Ziepniekkalnā. Es nelieku uz to daudz cerību un man apriebies vērsties ar šo lūgumu pie cibas (just grow up and get your own car, woman), bet varbūt kāds mani rīt no rīta ar runcīti azotē varētu aizšoferēt no Pētersalas uz Vienības gatvi? Tas man ievērojami atvieglotu dzīvi. (Pieraksts ir uz desmitiem. Par nobraukto benzīnu samaksātu.)

atj. Paldies, mīļie, sarunāts. Pilna ciba labu ļaužu.

leave a comment [19]