penny_lane

***

2016.12.09. | 23:05
posted by: penny_lane

es pēdējā laikā esmu apsēsta ar random informāciju. šrilankā - par radikālā budisma iemesliem un izpausmēm, pilsoņu karu, musulmaņu lomu utt. šodien radās jautājums, vai vīrieši, kas guļ ar leidībojiem, sevi uzskata par homoseksuāliem vai heteroseksuāliem (pārsvarā -otrais variants) - un tāpēc pētīju visa veida saitus, no pētījumiem līdz deitingsaitiem. kaut kad vakar bija malaizijas premjerministri un viņu savdabīgā radniecība. šķiet, divi ir brāļi, bet man radās sajūta, ka no divām mammām, bet šito čekojot samira telefons. un šodien vēl nāvessodi dažādās valstīs - kā un par ko. tās ir jocīgas lietas, kas ienāk prātā un neliek mieru. that said, tagad iešu gūglēt, kāpēc es varu piemiegt tikai vienu aci (labo), bet otru neparko. a bet labā acs, tā man vispār tāda pusacs, lasāmacs, tālumā neredz ne nieka.


p.s. arī otrais autobuss kancelējās. mums ir autobusu veiksmju diena.

leave a comment [1]


morraa

***

2016.12.09. | 22:45
posted by: morraa

Ar firmas direktoru mums ir kas tāds, ko varētu saukt par mentālo saderību.
Viņš tikai sāk joku, man jau pielec un es vārtos smiedamies. Es tikai sāku runāt un viņš jau skrien pa priekšu atbildēt uz jautājumu, kurš netika uzdots.
Mūsu darba intervijā mēs apsveicinājāmies, apsēdāmies viens otra priekšā un pāris minūtes klusi sēdējām vērodami viens otru. Tad viņš pajautāja kaut ko diezgan specifisku, es atbildēju, tad pastāstīju par to ko daru un viņš tikai teica: "Tev nu gan sūdīga firma. Nāc pie manis.".
Tā viņš ir un tas ir jāsaudzē.

leave a comment [3]


liljabrik

***

2016.12.09. | 15:26
posted by: liljabrik

Pamanīju, ka vairs nejūtos droša rakstīt tik eksplicīti, kā man gribētos. Tikai tagad pavisam lēnām sāku aptvert vidējo standartu, par ko šeit ir smuki runāt un par ko nē. Vakar biju uz izstādi par mēnešreizēm, biju gatavojusies, un mazliet arī nobijusies, ka nu tur tiešām būs kaut kas kā 70ajos gados, ar fizioloģiju, bet viss bija abstrakti, tīri un es pat teiktu ka mazliet garīgi, vienkārši tukša telpa ar sarkanu paklāju, kurā ieejot ir jānovelk kurpes, līdz ar to automātiski sajūti kaut kādu bijību, un tikai tad tu ssaproti, kur tu esi iegājis. Un telpas vidū 15gadīga meitene, kas sita šamaņu bungas, ar tādu spēku un garīgo klātesamību, ka man sāka rādīties attēli, vēlāk piegāju ar viņu parunāties un sapratu, ka viņa patiešām nemaz neapzinās, kas no viņas sāk plūst, kad viņa pieskaras bungām.
Bet paga, es gribēju runāt par kaut ko pavisam citu. tas psihedēliskais prāts.

leave a comment [6]


ingmars

slava dievam

2016.12.09. | 14:34
posted by: ingmars

Dievs ir atsūtījis man iesnas, lai slavēts Dievs.

leave a comment [2]


martcore

***

2016.12.09. | 14:20
posted by: martcore

vai var uzcelt sniegavīru no sausa, nevis slapja sniega? nevar?

leave a comment [4]


taisni_banani

***

2016.12.09. | 14:07
posted by: taisni_banani

Smieklīgs kašķis Briseles latviešiem - apvainojušies uz Ilzi Naglu par viņas sižetu, bet, nevis par pašu sižetu kā tādu, jo tur nav neviens mels iekšā, bet gan par to, ka tas izraisījis lielu šūmēšanos latvijas latviešu vidū, ka briseles latvieši nav pietiekami patriotiski. Tagad mēģina vainot Ilzi, ka sižets ir tendenciozs. Protams, ka ir arī tendenciozs, piemēram, salīdzinājums ar leišiem un igauņiem - pārbaudīta banalitāte, kas garantēti uzsit asinis latvietīšiem. tagad nezina, uz ko tieši dusmoties. Bet vienalga, kašķis ir smieklīgs no visām pusēm un ļoti atgādina manu kašķi ar Jaunkalsnavas ciemata iedzīvotājiem. Man personiski liekas stulba gan vietējo latviešu nespēja sadzīvot ar patiesību, gan ilzes mēģināšana izlikties, ka viņa neapzinās ne vārdu izvēli, ne stāstījuma konstrukciju un liek tikai pliku patiesību. Es viņas vietā, ja godīgi teiktu - ejiet dirst, šeit ir preses brīvība, man ir tiesības uz savu skatījumu, es jums neko neesmu parādā.
Kaut kas šajā visā man atgādina latvijas vīr.dz. intelektuāļu absurdo argumentāciju, kad viniem norāda uz neapzinātu seksismu izteikumos.
http://www.lsm.lv/lv/raksts/arpus-etera/ilze-nagla-ka-dazs-latvietis-apliecina-patriotismu-brisele-jeb-iss-ievads-liekulibas-maciba.a213610/

leave a comment


dooora

***

2016.12.09. | 13:43
posted by: dooora

Norvēģi šodien gari un nīgri sūkstās par miera prīzes piešķiršanu Barakam Huseinam.

viņiem tik gari avīžu virsraksti nemēdz būt:
Barack Obama vant fredsprisen i 2009. I årene etter har han henrettet tusenvis av personer uten rettssak og dom.
Baraks Obama saņēma miera prēmiju 2009ajā. Turpmāko gadu laikā viņš ir sodījis ar nāvi tūkstošiem cilvēku bez tiesas un sprieduma.

vispār jau savādi dzīvot pasaulē, kurā bez lāstekām un Brocēnu ķieģeļiem tev var uzlidot arī čoperītis, ko šoferē mūsains zēns aiz dīķa vai blakus stūra mājā.
Smile. You're on camera. For the very last time.

leave a comment [1]


dooora

***

2016.12.09. | 13:42
posted by: dooora

policija, policija, kartupeņu pireja

http://www.vice.com/en_se/read/police-pooped-in-a-sink-at-christmas-party-vgtrn-923

leave a comment


martcore

***

2016.12.09. | 12:06
posted by: martcore

kaut arī piekrītu, ir elektriskās spēles, kuras es neprotu spēlēt, piemēram, age of empires, gan otro, gan trešo
es it kā visu daru pareizi, uzreiz būvēju mājas, skauts skraida pa karti, cenšos saglabāt parasto iedzīvotāju un armijas skaitliskās attiecības 50/50, bet beigās ierodas AI ar astoņiem zirgiem, kas tupa rašo, a kā vēl to nosaukt, un mums ir pizģec

leave a comment [3]


ingmars

true

2016.12.09. | 10:58
posted by: ingmars

I finally completed my Undertale Pacifist run.

leave a comment


penny_lane

***

2016.12.09. | 16:37
posted by: penny_lane

note to future self: "ietaupīt" nevajag mēģināt. tas vienmēr ir feils. ja tērēt naudu, tad- tērēt. ja netērēt, tad it nemaz.

piemēram, vakar visa tā izšķērdīgā vakariņa, padomā tikai, piecreiz dārgāk nekā apbrīnojami jūras velšu makaroni pie stūra arāba (man liekas,ka tas ir izcili pagatavots roltons, kam piemestas garneles, astoņkājīši un citkājīši), vardītes un gliemezīši čupām vien pa ķīniskam un ar alu no mazākajām pasaules glāzītēm - fuck it, tas bija ļoti prātīgi. ļoti prātīgi ir arī nobukot airbnb bruņurupuču ligzdā un ja bezgalības baiseins uz jumta nav prātīgi, tad es nezinu, kas tas ir. un pa vidu dzīvot kā kārtīgam bomzim pienākas.

bet mēģināt ietaupīt, tas ir pizģec, ku slikti. te nu mēs sēžam, nenopirkām dārgās autobusa biļetes uz otru valsts galu, un - guess what - nenopirkām nevienas, nē, sliktāk, nopirkām vienas, bet tās nepārdevās līdz galam. naudu paņēma, biļetes neiedeva, vienvārdsakot. un tagad d. kaut kur lamājas pa telefonu, es sēžu septīto stundu autoostā, un visticamāk mēs atgriezīsimies galvaspilsētā tūlīt pat, ņemsim viesnīcu, ņemsim jaunas biļetes, ņemsim vērā.

vispār tas viss droši vien ir drusku mana vaina, bet tā ir arī d. jaukākā īpašība - ja viņš varētu tagad, kā pienākas, močīt mani pret sienu ar visādiem "a bet es taču teicu", tad viņš to nemaz nedara. tā daru tikai es. jātrenējas tā nedarīt, ja tā nedara, tas izskatās gaužām eleganti.


p.s. man patīk, kā šeit smaržo. nemaz nehinduistindīgi, nemaz ne pēc netīrumiem, uz katra stūra degunā kaut kas jauns, un pilsēta ierakstās degunā tā - delikāti.

leave a comment


ingmars

kurtz

2016.12.09. | 10:40
posted by: ingmars

Kurtz.

leave a comment


jojo

***

2016.12.09. | 07:33
posted by: jojo

pateicības:
mīļošanās ar bērnu,
rozes uz galda,
vingrošana,
darbs,
jauna diena, piektdiena un rīt, paldies Dievam, sestdiena!
kaltētu ābolu smarža.

leave a comment [1]


dienasgramata

***

2016.12.09. | 00:28
posted by: dienasgramata

leave a comment [2]


dienasgramata

***

2016.12.08. | 22:17
posted by: dienasgramata

DELFI. Aculiecinieki gulbi notur par kailu vīrieti un izsauc policiju.

leave a comment


ena

***

2016.12.08. | 22:01
posted by: ena

Piezvaniija mana maate lai kaarteejo reizi bez aplinkiem pateiktu ka vinja mani uzskata par sliktu maati un vispaar muusu beernistabaa esot ljoti nemaajiiga atmosfeera kaut kas jums tur nav ar gaismu un sienas peleekas un toe griesti tik augsti

leave a comment [2]


ripp

***

2016.12.08. | 21:45
posted by: ripp

skatamies brazīļu izcelsmes netflix seriālu "3%". diezgan labs.

leave a comment


n_komentari

***

2016.12.08. | 19:10
posted by: rasbainieks in n_komentari

ideāls n_komentārs!

leave a comment


n_komentari

***

2016.12.08. | 18:08
posted by: chaj in n_komentari

es tā arī domāju!

leave a comment


ulvs

***

2016.12.08. | 17:56
posted by: ulvs

Joprojām pastāv cilvēki, kuri visu šeit notiekošo pārtulko viens pret viens attiecībā uz dzīvīti. Skumji un smieklīgi (jo tad paši nesaprot, kāpēc viņiem ir zināms riebums pret noteiktām lietām). Intelekta triumfs!

Bet tas mani motivē būt vēl sliktākam zēnam patiesībā.

leave a comment