pikaczu

aronija

2014.11.24. | 08:52
posted by: pikaczu

Nebuus jaamelo, gremlini tocz slimi un palika maajaas.

leave a comment


liljabrik

***

2014.11.23. | 23:08
posted by: liljabrik

Ok I'm done finally tired from strangers

leave a comment


dooora

***

2014.11.23. | 23:11
posted by: dooora

leave a comment


morraa

***

2014.11.24. | 01:22
posted by: morraa

Tokijas pašā-pašā vidū ir vieta, kurā atrodas vairāki parki, neskaidras nozīmes ēkas, tai skaitā viena no tām ir uzbūvēta labākajās Eiropas aristokrātu pilsbūvinecību paražās ar grezniem vārtiem ar zeltītiem rokturiem. Kroņvietā atrodas dubulta ginko biloba koku aleja", kuras pašā galā majestātiska ēka ar apaļu jumtu un akmens kolonnām. Arī Eiropas pilsbūvniecības stilā, bet bišku padrūma. Ēkai priekšā bronzas zirgi uz pakaļkājām ar visiem jātniekiem un balts ar sarkanu sauli karogs garā mastā. Strūklakas, akmens bruģis, tūkstošgadīgi koki apkārt. Impērija visā savā staltumā.
Vēl ir par agru stāstīt ko tieši es tur darīju, bet starp darīšanām izdomājām iziet caur vienu no enoki dzelzs koku parkiem. Parks diezgan slikti kopts, ar sadrupējušu asfaltu, noteikti ar dengū skartiem odiem un strūklaku pa vidu. Pie strūklakas rakstīts, ka parks kādreiz tika izmantots militārajām mācībām. Kādām tieši nav teikts. Apkārt skraida bērni, salasa rudens lapas un met gaisā, birdinot lapas un zemes graudus sev aiz apkakles. Mammas neliekas ne zinis.
Parka galā vairākas teltis, kuras parasti ir gadatirgos un diezgan slikti pamanāms ziņojums par to, ka gadatirgus vien ir - "Meža keramikas gadatirgus". Jeb, kā Japānā to dēvē, cepumu gadatirgus. Ne jau ēdamo cepumu bet to kaut-ko, kas ir cepts krāsnī.
Vienā teltī atradu pārsteidzoši skaistu keramiku. Ļoti smalku, patīkamu aptaustot, ar krāsas niansēm un ļoti skaistiem griezumiem uz pašām krūzēm un vāzēm. Dārgi arī... Brīnoties par to visu aprunājos ar večuku kurš to visu tirgoja - večuks runāja grūti saprotamā dialektā (izrādījās, ka nāk no Miyazaki, kas ir tālu dienvidos) un bija ļoti dzīvespriecīgs, visur bārstot savu rjūķūīsko "ti" skaņu, pierastā vidusjapāņu "či" vietā.
Nopirku pie večuka šo un to, viņš palūdza adresi un apsolīja atsūtīt vēl krūzīti dāvanā ar uzzīmētu garneli.
Meistars ir patiesi ģeniāls - es pat neuzdrošinos tās fotografēt, jo bildēs visu to burvību ieraudzīt ir grūti. Var būt ka kādu citu reizi rīta saulē.
Meistaram jau daudz gadu un viņš vairs neko negribot veidot, jo rokas sāp un tā, bet nezkāpēc garneles krūzīti uzdāvināšot.
Nu mums būs ģimenes relikvija. Unikāla garneles krūzīte šōčū dzeršanai.

leave a comment [2]


liljabrik

***

2014.11.23. | 15:06
posted by: liljabrik

Ja džeki apspiež jūtas tad vecenes uz viñām spiež

leave a comment


liljabrik

***

2014.11.23. | 14:59
posted by: liljabrik

Man citreiz nepatīk sievietes, vinjās ir kaut kas vienlaikus paštaisns, manipulatīvs un bezpalīdzīgs
It kā būtu izmesta ārā no patiesības

leave a comment [4]


sickboy

***

2017.12.23. | 14:23
posted by: sickboy

Tikko atnaacu no mezha, kur es apskaavu savu miiljaako koku - egli. Un tad es teicu: "Dod man savu miilestiibu", un sajuuta bija gandriiz kaa apskaujot meiteni. Egles ir kaa meitenes, vinju zari atgaadina kleitinjas.

leave a comment [1]


sickboy

***

2017.12.23. | 12:34
posted by: sickboy

Viirishkjais ir praats un fokusaacija, sievishkjais - emocijas un izkliedeetiiba.

leave a comment [2]


dooora

***

2014.11.23. | 12:00
posted by: dooora

daudz laimes dzimšanas dienā 1984ajam gadam

DM, smbdy

leave a comment


sickboy

***

2017.12.23. | 10:36
posted by: sickboy

Vienreiz es biju Madonaa un autoostaa tuseeja 50gadiigi dzeeraaji, saukshu vinjuus par pankiem (pankus, savukaart, var saukt par alkoholikjiem). Vinji tur trokshnjoja, viens kaadas divas reizes ar izteiksmi nobreecaas: "Man pie DIRSAS!" (uzsverot peedeejo vaardu). Nevilshus man ienaaca praataa, ka vinjiem ir sievas, kas paardziivo, ka vinji dzer un varbuut arii taisa skandaalus maajaas, redzot, ka panks atkal piedzeeries. Tad paceljas jautaajums: Kaapeec tu vinju preceeji? Kaapeec tu ar vinju esi gatava nodziivot kopaa visu savu dziivi, ja vinjsh tik ljoti nesakriit ar taviem standartiem? Jo shiis sievietes sevi nemiil/neciena/nenoveertee - netic, ka ir pelniijushas kaut ko labaaku. Tai pashaa laikaa, taa kaa shii ideja nav patiesa, vinju organiskas Es tai pretojas un censhas izmainiit jau appreceeto cilveeku, tomeer organiskais Es nav pietiekami speeciigs, lai gaaztu no tronja to Es, kas izleema, ka "neko labaaku jau es arii neesmu pelniijusi".

leave a comment


sickboy

***

2017.12.23. | 10:13
posted by: sickboy

Vakar viena sieviete atpalika, bet mees nezinaajaam, ka vinja atpalika, tas laikam saakaas ar to, ka vinjai atseejaas shnores zaabakiem. Tad mees ieraudziijaam, ka vinjas nav un saucaam vinju, bet vinja atsauca, ka pagaidiis pie mashiinas. Nu ok. Beigaas izraadiijaas, ka vinja sevii loloja aizvainojumu, ka mees vinju negaidiijaam. Shodien vinjai uznaaca histeerija un vinja kliedza, lai gan visi vinju paziist kaa mieriigu un jauku cilveeku. Aciimredzot vakar vinja nemaz negribeeja gaidiit pie mashiinas, bet gribeeja, lai mees vinju atrunaajam no taa. Sievieteem ir iipashiiba, ka vinjas sagaida, ka tu pats sapratiisi vinjas probleemu un, ja tu nesaproti, tas ir pieraadiijums, ka tu nemiili, bet pati vinja neteiks - vinja testees tevi. Man taa bija ar Martu. No otras puses - sievietes emocijas, lai cik arii nelogjiskas shkistu, ir jaanjem veeraa.

leave a comment [6]


helvetica

***

2014.11.23. | 11:01
posted by: helvetica

pirmo reizi mūžā sastapu personu, kuras dzīvesstāstā ir epizode, kad, vienam no vecākiem nomirstot, otrs no vecākiem nav juties, ka var uzņemties atbildību, un pašrocīgi nodevis savu bērnu bērnunamā.

leave a comment [2]


ingmars

llv

2014.11.23. | 00:23
posted by: ingmars

Who does not love to wander at twilight, when the light of day and the deep shades of night mingle together in deep coloring?

leave a comment


ena

***

2014.11.23. | 00:11
posted by: ena

Maukas

leave a comment [2]


pikaczu

skaistuma notureeszana

2014.11.22. | 22:04
posted by: pikaczu

Paszkjirstirstiiju fotostaastu par Albas hercogieni, jauniibaa tak bija ljoti skaista sieviete. Ja liidzeklji neierobezho, tad laikam nekas netraucee tarakaaniem, kuri ir galvaa izliist laukaa uz sejas. Es nenosodu, ja vareetu atljauties, gan jau arii es saaktu niekoties ar skalpelja tuuningu. Tas ir praata staavoklis. Piemeeram es vingroju, ik pa laikam pareizi un maz eedu, bet taa pat manis mazaak nepaliek. Doma, ka visu lieko var vienkaarszi nogriezt nah nost, szkjiet ljoti vilinosza. Saakumaa mazas fileru szpriciites, veelaak jau tacinja iestaigaata un cilveeks pats vairs nesaprot, ko redz spogulii.

leave a comment [2]


prtg

***

2014.11.22. | 20:50
posted by: prtg

Ja sajūtas neviļ, tad uz rīta pusi sāksies Krievijas plaša mēroga iebrukums Ukrainā. Ceru, ka tomēr viļ.

leave a comment [3]


sickboy

***

2017.12.22. | 19:45
posted by: sickboy

Druidry largely revolves around the veneration of nature. Phil Ryder stated that "within Druidry, Nature is considered to be unconditionally sacred and an expression or manifestation of deity and divinity". Many Druids are animists. Most Druids see the aspects of nature as imbued with spirit or soul, whether literally or metaphorically. Some Druids consider animals and plants to be members, like the deities of the Celts, of a túath, or tribe and therefore honored. Celtic author J. A. MacCulloch wrote of this in depth in a book published in 1911 entitled Religion of the Ancient Celts.
Because they view the natural world as sacred, many Druids are involved in environmentalism, thereby acting to protect areas of the natural landscape that are under threat from development or pollution.

leave a comment


pikaczu

cieminju nedeelja

2014.11.22. | 18:42
posted by: pikaczu

Pirmais vakars, kad pie mums nav cieminju. Tagad ieedaam sushi (paldies zin reportaazhaam par iedvesmu) un leenaam suucot viineli var padomaat un atcereeties.
Vispirms bija braalis ar draudzeni. Jauka meitene, dazhaados siikumos liidziiga man un saucas arii taa pat.
Kopaa nosvineejaam kora dzimszanas dienu. Koris ir taads maaksliigais tuvinieku pulks no "Titaana sireenaam". Kopsz dziedu korii, man vienmeer ir kur aiziet patuseet un ar ko iedzert. Tas patieszaam ir patiikami. Paszdarbiiba ir ljoti labs dziives atsaapinaaszanas veids. Viens no blakusefektiem, kas man iisti nepatiik, ir tas, ka liidz ar 20 jauniem pazinjaam mazaaku vietu un laiku aiznjem vecie draugi.
Peec tam bija veestnieciibas riikotaa pienjemszana. Satiku veesturnieku kursa biedreni, vinja veelaak paarnaksznjoja pie manis. Maaciibu laikaa mees no vienas siles nelakaam, bet tagad bija abpuseeji ljoti prieciigi satikties.
Vakar atbrauca vieni baltkrievu kouczseerferu senas pazinjas ar meitinju. Beerni savaa nodabaa demoleeja maaju, mees gudri izrunaajaamies par audzinaaszanas jautaajumiem.
Peec szaadas nedeeljas szkjiet, ka dziive bez pozitiiviem kontaktiem muusu savienotajaa pasaulee ir ljoti jaagrib.

leave a comment


anonymous

***

2014.11.22. | 17:31
posted by: anonymous

Varu grozīties, kā vien ienāk prātā, bet viedokļu un dažādu jūtu sadursme ap šo rakstu un pats raksts atmiņā atsauc pirms gadiem padsmit pieredzēto Ālandu salās. (Atvainojos visiem, kam jau esmu šo stāstījis).
Tā bija kaut kāda starpnozaru konference, simpozijs vai seminārs ar makten raibu publiku - es dzīvoju uz vienas jahtas ar zobu sāpju pārņemtu Uldi Bērziņu (tā kā sala bija visai nomaļa, vienubrīd tika apsvērta ideja par evakuāciju ar helikopteru), vēl tur bija Borgs un kāds norvēģu pāris, kas ar visiem bērniem dzīvoja teltī. Norvēģiete, kā izrādījās, bija fizikas profesore, un kāds zinātājs jau pirmajā dienā pastāstīja, ka viņa izpelnījusies visai plašu ievērību, zīdot savu zīdaini auditorijas priekšā lekciju laikā. Bija pavēls rudens, uz jahtas nebija dušas, un lai gan ūdens nepavisam nebija silts, tā bija vienīgā pieejamā mazgāšanās iespēja. Agri no rīta drebinādamies ielīdis un vēl ātrāk izsprucis no ūdens un slaucīdamies, no krasta saklausīju "Dievs, svētī Latviju!" melodiju. Kāds to svilpoja, un svilpošana skanēja no norvēģu telts. Kolektīvajā ēdināšanas reizē norvēģim pieprasīju paskaidrojumus. Jā, viņš teica, viņš zinot, ka tā ir Latvijas himna. Viņam vienkārši patīkot melodija. Vārdi gan, kā viņam reiz teikts, esot nekam nederīgi.

leave a comment [1]


sickboy

***

2017.12.22. | 16:19
posted by: sickboy

Viziteeju mezhu. Senu druiidu kulta vietu. Koki bija ljoti skaisti, dazhkas atgaadinaaja Latviju. Ieveeleejos 3 veeleeshanaas, kas noteikti piepildiisies.

leave a comment