***

2016.2.07. | 12:38
posted by: slikts

https://gaming.youtube.com/user/quorkquork/live

leave a comment


arijas

2016.2.07. | 12:27
posted by: murzilka

https://www.youtube.com/watch?v=3glhy2V12ME

leave a comment


honeybee

***

2016.2.07. | 12:18
posted by: honeybee

Es pieņemu, ka uz katru rakstnieku, kas neraksta žanra literatūru, jo tas ir tik triviāli - tā nav literatūra - tā ir "es nezinu, kādu literatūru viņš ir lasījis" - tur ir "piedzīvojumi un action" - "īsti rakstnieki" tā nedara - "mans SF nav SF, jo mana teksta lasītājiem actually ir jādomā!!!!",

ir vismaz divi rakstnieki, kas raksta žanra literatūru, jo viņus besī 1) vokālākie "īstie rakstnieki" 2) "īsto rakstnieku" fanu klubiņi

un tā arī ir pareizi, tā tam būs būt

leave a comment


neoplasm

an animal that parties

2016.2.07. | 10:15
mood: atpūšos
music: The Smiths - There Is That Light That Never Goes Out
posted by: neoplasm


vakardien satiku meiteni vārdā džo, krāsainiem matiem un sarkaniem zābakiem, forša tāda, rīkoja meetup'u galentine's day party sakarā t.i. meiteņu ieguldījuma mūzikā svinības. dišuks rough trade'ā bija pirmšķirīgs - hole, slīteres ķinītis, L7, sonic youth, bikini kill, bratmobile un pročaja drebeģeņ, arī visāds vecs disko, kas man ļoti patīk. pedžairu arī veiksmīgi salāpīju. vakara besīgākais mīnuss bija smaržu vannās izmērcējušies vīrieši. tā smaka kādā momentā, pēc otrā litra droška, sasniedz tiešām toksisku līmeni un riktīgi aizcērt elpu. un šeit tā sērga vīriešu starpā diemžēl ir diezgan izplatīta, ir gan arī pozitīvais aspekts - tā kalpo par tādu kā smirdīgu signālraķeti, kas brīdina par loha tuvošanos, tip sniff sniff sniff, deguna spalvas deg? dāmas, slēpieties! viens tāds mani vakarnakt uz dēnsflora bija apsēdis, domāju, ka, ja viņš vēl daudz vicināsies un smirdēs manā virzienā, ģībšu nost.

vēl es vakardien satiku puiku vārdā džo. izstījās pēc izspļauta malvine_truse. ne reizi sarunas laikā nepasmaidīja, tikai sarauktu pieri visu laiku ķimerēja sev matus katrreiz, kad runāja. stingri pieteica, lai noklausos tame impala un grimes jaunos albūmus. ok.

mājās ejot, ieskrēju burgerkingā pakaļ pļēgurburgerim ar frī, un tur mani apkalpoja melnais džeks ar mirdzošiem zelta zobiem/grillz. coolest thing i've ever seen :))

leave a comment


punkts

***

2016.2.07. | 11:17
posted by: punkts

Horkheimera + Adorno = Apgaismības dialektikā salasīju šādus punktus:

Kails atskaites punkts (esamība sarūk un sadalās par logosu, kas līdz ar filosofijas progresu saraujas par monādi. Visu ārējo lietu un radību masa. 30).

Bezapjoma punktuāls jēdziens (apgaismība, būdama nominālistiska, respektē nomen. 50).

Mezglpunkts ierastām reakcijām un funkcionēšanas tipiem (57).

Prāta atskaites punkts (tā patība, kura pēc visu dabisko pēdu metodiskas iznīcināšanas to mitoloģiskuma dēļ vairs nav nedz miesa, nedz asinis, nedz dvēsele, pat ne dabiskais es, sublimēta par transcendentālo vai loģisko subjektu. Likumdodošā rīcības instance. 59).

Visi Rietumu civilizācijas pagrieziena punkti (no olimpiskās reliğijas ieviešanās līdz renesansei, reformācijai un buržuāziskajam ateismam. Kad jaunas tautas un slāņi arvien izlēmīgāk centās padzīt mītu, bailes no neaptvertās, draudīgās dabas, kuras radās kā sekas no pašas dabas materializācijas un priekšmetiskošanas. Pazemināt līdz animistiskai māņticībai. Padarīt dabas pārvaldīšanu iekšienē un ārienē par dzīves absolūto mērķi. 62).

Izmantot viltību kā pieturas punktu (pārrāvums starp upura racionalitāti un iracionalitāti. 91).

Apgādes smaguma punkts (apmainīt pārpalikumus. Pašu radītais. 100).

Indivīdu skatpunkts (attīstītās izmaiņas. Odiseja piedzīvojumi nav nekas cits kā to risku attēlojums, kuri bruģē ceļu pie veiksmes. 102).

Atbalsta punkti (cilvēki sastop viņus abus atsvešinātā veidolā. Ienaidnieki, instrumenti, lietas. 102).

Antīkās vēstures pavērsiena punkti (apātija parādās. Visvarenas vēsturiskās tendences dēļ pauci beati sāk apzināties savu bezspēcību. 148).

Pārņemtais punkts (uzbrukt pilsētai, nebaidoties no pretestības. 171).

Pavērsiena punkts (Sads apgaismības domu nenoveda. 175).

Kultūrindustrija pieliek punktu ar totalitāti (189).

Izejas punkts (escape un elopement. 211).

Pielikt punktu vārda un lietas māņticīgajai sajaukšanai (izšķirošais nošķīrums, kas pasludina vārda skanējumu par nejaušu un tā pakārtošanu priekšmetam par patvaļīgu. 242).

Teoloģijas atskaites punkts (kopš pirmajām dienām pavadīja kristietību. Paradoksāli, antioficiāli kristieši no Paskāla, Lesinga unKirkegora līdz Bartam. 262).

Uztvertā punktveida norāde (geštaltpsiholoģijas piekritēji apgalvo, ka psiholoģiskā substance uztver struktūru. Šopenhauers un Holmholcs - par spīti cirkularitātei un tieši tās dēļ - par subjekta un objekta savīšanos ir zinājuši krietni vairāk nekā oficiālā skolas konsekvence. Jaunās psiholoģijas vai neokantisma skola. Uztveres tēls patiesi jau satur jēdzienus un spriedumus. 275).

Sarūk līdz punktam (pozitīvismā izšķīst dotā reģistrēšana. Pats neko nedodot. Ideālismā ieskicē pasauli no savas paša bezgalīgās sākotnes. Izsmeļ sevi ietiepīgā atkārtošanā. 276).

Platformas punkts:tas (antisemītisms vairs nav nekāda patstāvīga izjūta. 292).

Pret ebrejiem vērsts punkts (masas pieņem reakcionāro biļetenu. Pakļaujas sociāliem mehānismiem, kuros atsevišķā imdivīda pieredzei ar ebrejiem nav nekādas nozīmes. 292).

Secīgas punktveida tagadnes (indivīdi reducējas. Neatstāj nekādas pēdas. Ienīst šīs pēdas kā iracionālas, nevajadzīgas un burtiskā nozīmē novecojušas. 313).

Neskaitāmu cilvēku identisko reakciju krustpunkti (mūsdienu fašistiskie vadoņi ir ne tik daudz pārcilvēki kā viņu pašu reklāmas funkcijas. 348).

Punktam līdzīgs apmierinātas dziņas acumirklis (Šopenhauera mācība, ka dzīves svārsts šūpojas starp sāpēm un garlaicību. Bezgalīgas alkas. Dzīvnieks, kas nevar apturēt likteni ar izziņas palīdzību. 365).
Tags:

leave a comment


penny_lane

***

2016.2.07. | 10:53
posted by: penny_lane

ir tik ļoti grūti neļauties tām maigajām paģirām, kas saka, ka šodien nedrīkst darīt neko citu, tikai mīlēties. un nekāpt ārā no gultas, pirms neiestājas pavasaris. maijs, vēlams.

leave a comment


liljabrik

***

2016.2.07. | 10:09
posted by: liljabrik

Mēs visi esam tievi dieva žēlastībā

leave a comment [1]


sickboy

***

2021.2.07. | 08:25
posted by: sickboy

Bijušais kaimiņš teica, ka Arnolds izvācās un es varētu ievākties tieši kaimiņos manai bijušai. Es saku: viņa mani ienīst. Viņš saka, ka tas jau arī būtu smieklīgi, haha. Vēl viņš prasīja, vai man joprojām ir tā dzīvokļa atslēgas, es saku: man izrāva no rokām. Tā jau, protams, varētu 03:00 naktī ierasties un apgulties blakus. Vai, ja viņa ir ar kādu kopā, tad iegulties pa vidu un lūgt pabīdīties. Vai arī: es to varētu izdarīt par labu sev: ierasties, kad viņas drauga nav mājās un tad viņš atnāktu un ieraudzītu mūs kopā. Lieki teikt, ka mans bijušais kaimiņš un kolēģis bija iedzēris.

leave a comment


teja

***

2016.2.07. | 00:21
posted by: teja

man ir grūti lasīt īstos rakstniekus, jo ir par stipru. 90% man vairs nepatīk, bet tādi, kas patīk, tipa, Lydia Davis, rauj jumtu katra lapa, OMFG pēc katra īsā stāsta, un tie viņai tiešām ir ļoti īsi, galvā viss joņo un ir jāatiet, skaistuma pārsātinājums, ko grūti izturēt, jo gribas mieru. sižetiskie romāni, kas uz brīdi kļūst par dzīves jēgu, tie man liekas kaitīgi apgaismībai, goda vārds. izveidojas pieķeršanās, kad pabeidz lasīt, jāpārvar zaudējuma sāpes. es garus romānus ar sižetu uzskatu par kaut līdzvērtīgu seriāliem, vai tā skaitās vai neskaitās lubu literatūra, viss viens. izņēmumi, protams, ir tie, kas ākstās ar valodu, un realitāti, kā rušdi vai grass, tādiem vispār gribas dot pa muti. savukārt non-fiction grāmatas, ko atlasu lasīšanai, esmu izvēlējusies tik rūpīgi, ka ik pēc pāris lapām ir omfg cik labi, un atkal jāliek nost. žurnāli un avīzes vispār neinteresē, izņemot varbūt new yorker un kultūras lapu "International NY Times". man vispār nepatīk lasīt, es tikpat kā vairs nelasu. neinteraktīvā rakstīšana man sākusi šķist vardarbīga, tāpēc vienīgā vieta kur man nav iebildumu un daudz ko lasu, ir internets.

leave a comment [8]


teja

kā arī šis

2016.2.07. | 00:09
posted by: teja

leave a comment


teja

Latvijas vizītes kopsavilkums

2016.2.06. | 23:58
posted by: teja

"Paldies 'Ērglim, Lācim" uz repeat
saka gultā guļošs skumīgs zaķis ar apbindētu ausi

leave a comment [3]


jojo

***

2016.2.06. | 22:39
posted by: jojo

visas manas darīšanas beidzamā laikā ir kaut kādas nefokusētas. kaut kas no šī, kaut kas no tā, kaut kas no pati nezinu kā. un kāpēc.

leave a comment


daria

***

2016.2.06. | 13:27
posted by: daria

Sapnī man bija jāliek eksāmens, es kavēju un nevarēju atrast telpu. Meklēju visos paziņojumos, nekur nebija.
Izskraidīju pasniedzēju pieņemšanas telpas, aizmirsu kursa nosaukumu.
Beigās nonācu universitātes avīzes drukātavā un sapratu, ka man nemaz tāda kursa nav.

leave a comment [1]


sickboy

***

2021.2.06. | 21:53
posted by: sickboy

The Awakening, like a fire was running wild
Same thing whole different era its time we ride
Move em out there do you revel in the skies
Its not the way that she moves
Its about that look in her eyes
They cant stop you
From turning water into wine
Like the system poisoning the masses from the inside out
The change is coming that you heard about
The revolution's underway now move

When it all goes down
You know I wanna be right there
And when your walls come down
You know I wanna be right there
On the front line
Fighting on the right side holding up the front line
Like there's no tomorrow

leave a comment


neoplasm

hush little baby

2016.2.06. | 11:05
mood: pirātēju darbā filmas :))
music: tonijs dīdžejo šausminošu huiņu
posted by: neoplasm

6diena. rīts. pedžaira. nenormāls lietus. skrienu uz darbu. neliels vem-pitstops pilsētas zolīdākajā rajōnā.

vakar krāšņi piepisos. netīšām skaicka, jo nepazīstami cilvēki, bet vakars noslēdzās ar 2 džekiem un karaoki metālbārā. trijatā uz skatuves aurējām metalikas enter sandman. mana zvaigžņu stunda bija tas moments, kad hetfīlds nograulo tādu self-affirming yeah uh huh kaut kur pēc lūgšanas, uz kuru trāpīju ļoti precīzi un pareizi.

un dzirdēju arī bēdīgāko pick-up line'u [?] - viņi tur kaut ko sprieda par to, ka visi draugi apprecējušies vai sapārojušies un viss tāds skumjš, kur es piebildu, ka neredzu tādas problēmas, un tad tas viens besīgais zaķis jau kuro reizi tovakar mums pastāstīja, ka nopirkusi māju, bet tad tā skumji novilka "but i've got nobody to share the mortgage with", romaņķika!

leave a comment


punkts

***

2016.2.06. | 13:16
posted by: punkts

Kā tāds taras punkts vilciena galapunktā.

leave a comment


dienasgramata

***

2016.2.06. | 12:08
posted by: dienasgramata

"Jebšu es arī staigāju tumšā ielejā, taču ļaunuma nebīstos, jo Tu esi pie manis, Tava gana vēzda un Tavs gana zizlis mani iepriecina." Psalmi 23:4

leave a comment [11]


sickboy

***

2021.2.06. | 08:25
posted by: sickboy

When I think about them, You know, out there, in their rooms, on the streets, utilizing public transportation. Downloading pornography. Living their lives out of catalogues, shitting out processed foods and cashing welfare checks.

We will delve into what it means to be inhuman. You will see perversion and corruption of the flesh by all means unnatural:
By violence
By toxin
By madness

leave a comment [1]


punkts

***

2016.2.06. | 07:44
posted by: punkts

вот вы когда занимаетесь огородством, вы же не будете сажать огурцы зимой.

leave a comment


daria

***

2016.2.05. | 20:23
posted by: daria

Par godu kāzu jubīlim, vakar devāmies uz Hateful Eight.

Latvijas brauciens bija baigi saldsērīgs. Skumjš un ļoti priecīgs reizē. Tagad gan visu laiku mokos ar miega badu, mošanos visādos jocīgos laikos un ilgām pēc kotletēm (vairāk es nevarēju apēst, bet vajadzēja taču kabatās salikt un paņemt līdzi).

leave a comment