dooora

sala vējš, razbajniex

2014.10.23. | 19:42
posted by: dooora

Ansjeits
Anseits, protams, ir kandidāts. betta tur vaidzētu Krumāru, pō un, obviōzi, mani. tikai es pēdējo reizi mūzikālu instrumentu esmu spēlējis viesnīcā Latvija, kad mēs, ja nemaldos, kādam norāvām kāzas.
un vēl vaig zaķus. vismaz trīs. un lupi, svilpi

leave a comment


daria

Mamma dusmīgs

2014.10.23. | 09:38
posted by: daria

No rīta P., izlaižot necenzētās lirikas, dungā: "Ar krītu zīmēju, zīmēju uz sienas..."
Emīlija klausās, klausās, līdz pamāca tēti: "Beidz! Nedīkst! Mamma dusmīgs!"
Te nu saausos arī es. Par ko, par ko mamma dusmīga?
"Mamma dusmīgs. Cause. Mamma dusmīgs, crayon uz sīnas!"
Tags:

leave a comment [2]


pikaczu

kas noticis ar perfekcionisti?

2014.10.23. | 16:55
posted by: pikaczu

Dabuuju pa pipeli darbaa. Man esot necieszama polju valoda. Es datu baazi uztveru kaa maisu, no kura jaavar izvilkt laukaa, bet tieszaa priekszniece grib literaaraa konkursa cieniigu sniegumu. Nu neko, vinjai naakamgad iestaajas pensijas vecums, es nekur prom netaisos. Turpinaaszu buut augonis uz redakcijas miesas. Mana dziive noris aarpus darba.

leave a comment


ingmars

((((o)))))))))))))

2014.10.23. | 16:49
posted by: ingmars

A. G. Cook is 23 years old.

leave a comment [1]


dooora

Είμαστε τρομοκράτες όλοι όλοι

2014.10.23. | 17:42
posted by: dooora

terrō mēs visi isti
Koļa Kolā
latviski jau šitā neviens nedragā, ne?

leave a comment [7]


Ok.

2014.10.23. | 17:33
posted by: nuka_kola

DNS analīzes apstiprina zeltaino šakāļu klātbūtni Latvijā.

leave a comment


neoplasm

the best day

2014.10.23. | 14:36
mood: saguris
music: Kontakte [skaists krievu postroks]
posted by: neoplasm

pēc darba mājās nācu morāli sagrauta, nebija pat spēka iztriekt to mazo prosekō, pa taisno izplājos ķisenos un aizmigu ar pirkstu grāmatā kā grāmatzīmi. bet no more, esmu svabada no darba važām, mana dvēs'le priekā gavilē un ar dziesmu sveic jaunatgūto brīvību blāblāblā, karoč, ēē meklēju darbu atkal. bet tas viss ir nieki, jo darba virtuvē nopizģīju pāris grāmatas. kad ņēmu viņas lasīt, man vēl nebija zināms nākotnes razklads un es vēl nezināju, ka skaitīšos viņas nozagusi, bet te nu es esmu - ar lielisku gillian flynn grāmatu dark places, kas pagaidām vēl šķiet krietnu strēķi aizraujošāka par viņas nu jau uz ekrāniem iznākušo gone girl. varbūt dark places holivudai likusies par asiņainu khehe. un otra ir kortnijas lovas biogrāfija ar foršām vecām krāsainām fočenēm [nezināju, ka viņa savulaik taizemē dejojusi striptīzu, bet vualā, ir pierādījumi]. vēl taj' plauktā bija praktiski viss no stīvena kinga un viena no moriseja biogrāfijām, iespējams, autō, bet man somā nebija tik daudz vietas un es negribēja būt pārāk uzkrītoša. es pat nesaprotu, kā viņas tur taj' virtuvē uzradās. ņemot vērā, ka viens no kolēģiem stīvenu kingu ļoti pārliecināti sauc par stefanu, man neticās, ka kāds viņas ir arī lasījis. to bring it to the next level, es kolēģim teicu, ka pareizi ir stefans kindžs un visa virtuve ņirdza.

enīvej, no darba vakar aizgāju un atguvu that skip in my step, priecīgi aizskrēju uz sarunāto randiņu vienā pavisam zolīdā aģentūrā. viņi prasa character reference no kāda, kas jūkejā mani pazīst jau dažu labu gadu un man nav neviena tāda cilvēka. un tas, ka mani te neviens nepazīst, laikam arī viņiem izklausās pēc ne pārāk spoža ievada manai neesošajai character reference'i. un es saprotu, ka darbatirgū nav liela pieprasījuma pēc zaļmatainiem cilvēkiem, bet pie sevis klusiņām man pašai ir savi aizspriedumi pret darbavietām, kuras piš sveši matu sakārtojumi. mani mati ir vienmēr tīri un smaržīgi un ar to vajadzētu pietikt. un visas tās aģentūru cacas, kas visas ir vienādas kā no kāda šausmīgi garlaicīga konveijera, man šķiet tukšas condescending aitas. mani vienkārši, un es nezinu kāpēc, bet apbēdina šī apzinātā tiekšanās pēc kaut kādas normalitātes. un es nerunāju par matiem, mati ir pofig, es viņus varu nodzīt vai nokrāsot, vienalga. man ir bēda par to, ka viņas ar saviem aizspriedumiem liek man ražot pašai savus, jo mani aizspriedumi droška ir vēl drūmāki nekā viņējie.

leave a comment [15]


dooora

labōres collaborātiōnes

2014.10.23. | 16:42
posted by: dooora

tikko cipardzīle izverda, ka nesen 3emes gaitas beidzis Jāks Joala.
vinils ar šo dziesmu man pirmsskolas vecumā bija Vanadziņa vērtē.

the last boy

leave a comment [1]


ingmars

svarīga informācija visiem Franča majonēzes cienītājiem

2014.10.23. | 15:42
posted by: ingmarsVienam no Latvijas vecākajiem un mīlētākajiem zīmoliem – Pavāram Francim, kas nu jau 19 gadus attēlots uz iepakojuma no dabiskajām izejvielām, bez ģenētiski modificētām piedevām un konservantiem Latvijā ražotās Provansas majonēzes, – nesen radies atdarinātājs. Tas ir Igaunijas uzņēmums “Polven Foods”, kas jau vairākas nedēļas “Rimi” un “Supernetto” veikalos Franča klasiskajai Provansas majonēzei ļoti līdzīgā iepakojumā pārdod produktu ar atšķirīgām sastāvdaļām, atšķirīgām īpašībām un atšķirīgu garšu.

leave a comment


ena

***

2014.10.23. | 14:16
posted by: ena

Dziivee pietruukst tikai sulu spiede

leave a comment


liljabrik

***

2014.10.23. | 13:01
posted by: liljabrik

vai jūsu ietekme uz apkārtējiem ir nomierinoša vai uztraucoša?

leave a comment [12]


artis

***

2014.10.23. | 12:36
posted by: artis

"Zuckerberg’s proficiency would appear to be the positive result of one of his annual self-improvement challenges. Every year, Zuckerberg picks a skill or a goal to pursue with extreme focus. This year, the plan was to write one thoughtful thank-you note every day. In 2010, his aim was to learn Mandarin."

Yea..setting up goals: seems to work

leave a comment


simamura

***

2014.10.23. | 11:05
posted by: simamura

Debīlā pirmizrāžu piedzīvošana. Un ne jau publika viņu piedzīvo, bet viņa pati sevi; par publiku, kad kaut kas grasās piedzīvot pirmizrādi, vai to tikko ir piedzīvojis, vispār nav runas. Pati vainīga, stulbene, ka nepamanīji.

leave a comment [2]


dienasgramata

***

2014.10.23. | 10:26
posted by: dienasgramata

KASJAUNS. Slavenais anekdošu varonis belašs, ko padomju laikā ieskrietuvēs varēja nopirkt par 22 kapeikām, patiesībā ir garda un sātīga uzkoda.

leave a comment [13]


dooora

***

2014.10.23. | 10:10
posted by: dooora

Release of Liability Notice:
This book is for educational purposes only. Life is inherently dangerous. If you want to avoid danger, you can curl up in a ball, watch tv and pay taxes until you die, but that isn’t a life is it?

leave a comment [3]


liljabrik

***

2014.10.23. | 08:48
posted by: liljabrik

vēl es ļoti novērtēju, ka ceļojumu nodaļa aviobiļešu rezervācijas sūta uzreiz jau kopā ar outlook kalendāra vienībām

leave a comment


dienasgramata

***

2014.10.23. | 08:57
posted by: dienasgramata

DELFI. Noslēdzies konkurss par iespēju laimēt pastas pagatavošanas komplektu.

leave a comment [3]


wowow

***

2014.10.23. | 08:46
posted by: wowow

M. Frišs, "Homo Faber". Kāpēc man tā vispār bija grāmatplauktā, nav nekādas poņas, varbūt kāds kādreiz to man ieteicis, nostāvēja neatvērta gadus piecus vismaz. Lasīt var bet diez vai gluži ieteikšu.
E.H. Gombrich. "Mākslas vēsture". Brīnišķīga grāmata. Lai gan bieza, gribējās vēl. Iesaku.
Tags:

leave a comment


anonymous

Hellfjord (2012)

2014.10.23. | 08:32
posted by: anonymous

Tags: ,

leave a comment [2]


anonymous

Coherence (2013)

2014.10.23. | 08:30
posted by: anonymous

Tags:

leave a comment