neoplasm

summer is ready when you are

2014.4.23. | 10:46
mood: aizņemts
music: Nine Inch Nails - I Would For You
posted by: neoplasm

vakardien izbraukāju londōnas centru krustu šķērsu pareizās matukrāsas meklējumos. un tad vēl krāsojamo birstīti meklēju, tās iepirkšanā nākamreiz zināšu, ka derīgi nolīgt privāto detektīvu. vienā būts veikalā bija tik nenormāli smukiņa pārdevēja, ka es gandrīz pakritu, kad viņa pagriezās pret mani ar savu skaisto ģīmīti. viņas perfekti simetriskā mutīte ar breketotajiem zobiem informēja, ka nav krāsojamo birstīšu enīmōr, 5dien bija 2 pēdējās palikušas un tagad vairs nav nevienas. pēc brītiņa viņa pagriezās un nāca pie manis apukaļ, lai tā klusiņām un sazvērnieciski apjautātos, vai esmu mēģinājusi matus krāsot ar zobubirsti, jo it's essentially the same thing un drusku nosarka. paldies viņai par rūpēm, bet manā nu jau diezgan garajā pačkā ir pazuduši arī lielāki objekti par zobubirsti, tamdēļ dodu priekšroku kaut kam izturīgākam. tiku arī pie neutrogena's sejasziepēm ar visādiem citrusaugļiem. aj jezus marija, kur skaisti smaržo - citrusi, i lov jū do-smerķi. ja tas būtu socially acceptable, es droška staigātu ar apelsīn- un laimšķēlītēm nāsīs.

enīvej, tas viss ir meli par instagrammu. arī es diezgan ilgi ticēju, ka instagrammā ir vienas vienīgas bildes ar ēdienu un izfiltrētiem dakfejsainiem selfijiem, bet tās ir muļķības. esmu instagrammā redzējusi tik daudz skaistu un labu bilžu, ka vai jāspiedz. tas, protams, negadās bieži, bet tā dalīšanās mirklī un mirkļa iemūžināšana ārpus tavas mirstīgās galvas taču kaut kas ir, vai ne. tamdēļ dodiet man vēl ->

Poll #20035 instagrump
Open to: All, results viewable to: None

iedo' savu instagrammu

leave a comment


pikaczu

iedzīt Ķīli

2014.4.23. | 11:29
posted by: pikaczu

Man arī ir plāns, ko vajadzētu darīt, lai zeltu un plauktu augstākā izglītība un zinātne vienlaicīgi. Ir jāaplikvidē visas mazās un nerentablās nozares un jāsāk beidzot pa īstam sadarboties starpvalstu līmenī. Piemēram, nav jēgas mācīt saujiņu poļu filologu Daugavpilī un saujiņu baltu filologu Varšavā un Poznaņā. Gala produkts šādai mācīšanai tā pat visbiežāk ir labākajā gadījumā viduvējs. Ir jāizveido sipendiju programma - piemēram, kādas 3-5 stipendijas gadā, pietiekami lielas, lai studējot nevajadzētu vēl haltūras ņemt (kādas 500 eiras mēnesī) un apmaksāt mācības šiem censoņiem no pirmā kursa līdz maģistra diplomam tajā augstskolā, kas dotajā nozarē ir visstiprākā. Tā Latvija iegūtu 3-5 cilvēkus, kas patiešām ir poļu filologi un Polija tā pat. Bet kur gan likt pāri palikušos mācībspēkus? Pavisam vienkārši - nolikvidējot mākslīgi uzturētās struktūras parādītos nauda, ko novirzīt uz grantiem dotās nozares pētniecībai. Raugos uz saviem kolēģiem, neviens pēc didaktikas gaužas asaras neraudātu, ja tā vietā varētu mierīgi saņemt naudu par to, kas patiešām interesē. Tas prasītu zināmu plānošanu, bet rezultāti būtu stipri konkurētspējīgāki.

leave a comment


ena

***

2014.4.23. | 12:22
posted by: ena

Kuram no jums darbs dod veseliibas apdrosjinaasanu? Juus esat dzirdejusi ka tad ja straadaa pie kompja tad darbavietai esot jaapeerk tev brilles? Es sagaidu vismaz 69 komentaarus jo tik daudz man raada es esmu draugs lol kaut gan ticu ka puse ir artisti un friilanceri un blusu cirka dreseetaaji kuriem nav pat prieksnieki kur nu veel veseliiba

leave a comment [14]


ena

***

2014.4.23. | 11:33
posted by: ena

Soriit uztaisiiju smuutiju

leave a comment [5]


ingmars

fenm

2014.4.23. | 10:06
posted by: ingmars

Mani aizrauj laika fenomens.

leave a comment


sw

Auto Cucumber II

2014.4.23. | 10:48
posted by: sw

Moonocababa
Tags: ,

leave a comment [3]


wowow

***

2014.4.23. | 10:18
posted by: wowow

Pavasaris. Yes You Can Drink Wine with Spring Foods.

leave a comment


jojo

***

2014.4.23. | 07:27
posted by: jojo

lasiju Alendorfas dienasgrāmatu un padomāju, pietiek raudāt, laiks man arī kaut kam pieķerties klāt. mājai es jau pieķēros, to tagad var atstāt mierā, jāpieķerās pie eksāmeniem.

leave a comment


wowow

***

2014.4.22. | 23:52
posted by: wowow

Free to Play - vai datorspēles pēc gadiem būs tāds pats sports kā hokejs, kur pie televizoriem hokeju nespēlējoši jūt līdz "savai" komandai?
Dredd - principā The Raid, tikai nākotnē un ar ķiveri galvā (komiski komiksi).

P.S. Vai ir jēga pierakstīt noskatītās filmas? Grāmatas? Vai tie būtu kādi atskaites punkti? Vai mani šāda retrospektīva kādreiz interesēs? Kāpēc lai tas interesētu kādu citu, kamēr nerakstu receziju, kas kādu citu varētu pamudināt to izlasīt/noskatīties vai izlaist? Atšķirībā no dzērienu uzskaitīšanas, šai "quantified self" izpausmei nav nekāda mērķa, negrasos taču veidot gada pārskatu kā Niks Feltons.
Tags:

leave a comment [4]


anonymous

Leja, Liepa, Bērziņš?

2014.4.22. | 22:39
posted by: anonymous

"Apgabaltiesas preses sekretārs Aigars Bērziņš norādīja, ka tādā veidā šis spriedums ir pretējs pirmās instances spriedumam, kas prasību apmierināja. Pilns spriedums lietā būs pieejams 25.aprīlī, kad to 30 dienu laikā varēs pārsūdzēt.

KM pārstāvis zvērināts advokāts Lauris Leja atzina, ka bijis pārsteigts par šādu tiesas spriedumu. Liepa piebilda, ka šodien lietā bija tikai saīsinātais spriedums, līdz ar to ir jāiepazīstas ar tiesas argumentiem. Pēc tam spriedumu paredzēts pārsūdzēt."

leave a comment [1]


dejavu

Korespondence

2014.4.22. | 21:21
posted by: dejavu

Tā vispār ir bauda saņemt e-pastu valodas kvalitātē, kas ietver offhanded, sprinkle of derision, dissentient, shrewd, etc.
Lai gan tā ir manis apsūdzība visādos grēkos (could it be slightly overreacting and over-interpreting?), bet tāpat patīkami.

leave a comment [4]


morraa

***

2014.4.23. | 01:10
posted by: morraa

Setagajā atrodas Apaļo Dīķu parks, kurš tika izmantots olimpiskajām spēlēm Tokijā pagajušā gadsimta sešdesmitajos gados.
Skaists parks, ļoti silts, ar mūžkokiem un pavasara zaļoksni, bet uz asfalta vēl ir pagajušā gada dzelteno lapu paliekas.

Ar manu vieglo daltonismu šī pavasara zaļoksne izskatās smuki pelēcīgi zaļa un ir pat nedaudz žēl tos, kuri krāsas redz normāli un nespēj redzēt šo burvību:

leave a comment [1]


ena

***

2014.4.22. | 18:57
posted by: ena

Viss trolejbuss smarzjo no maniem sapljeckaatiem banaaniem

leave a comment


pikaczu

pēdējais tilts

2014.4.22. | 17:36
posted by: pikaczu

Paņēmu slimības lapu līdz nedēļas beigām. Nolēmu, ja tagad nepieķeršos nopietni mgr darba pabeigšanai, tad to neizdarīšu nekad. Šodien sāku rakāties pa periodiku un ko jūs domājiet - 1938. gada maijā "Brīvā Zeme" raksta: "Pabeigta latviešu-poļu vārdnīca un drīzumā būs gatava ari poļu-latviešu vārdnīca". Tas nozīmē, ka man ir vēl vismaz viens pazudušais manuskripts, kam jādzen pēdas. Iesākumā uzrakstīju vēstuli Varšavas Universitātes muzejam.

leave a comment


ena

***

2014.4.22. | 18:02
posted by: ena

Es esmu izdeviiga kaut kaados lenjkjos mani var panjemt rakursaa

leave a comment [2]


ena

***

2014.4.22. | 17:34
posted by: ena

Mani nenormaali pievelk viens slikts slikts viirietis un es vinjam aizsutiiju vaboles tacju man ir jaatceras ka man vajag labu

leave a comment


ena

***

2014.4.22. | 17:34
posted by: ena

Atcereejos ka man tacju ir blenderis davaj jaataisa smuutijus

leave a comment


prtg

***

2014.4.22. | 17:24
posted by: prtg

Before the Devil Knows You're Dead (2007)
Heat (1995)
Filth (2013)
Tags:

leave a comment [4]


ena

***

2014.4.22. | 17:14
posted by: ena

parasti es daudz rakstu pirms izdzeesjos un kaa reiz man sjodien arii daudz raksta visaadi cilveeki

leave a comment


n_komentari

***

2014.4.22. | 17:18
posted by: romija in n_komentari

Tev nav standarta smaidu. Neviena :) Cik labi, ka Tevi ieraudzīju. :)

leave a comment [7]