simamura

***

2014.12.19. | 17:26
posted by: simamura

Tie, kas komentē procesus no akdēmiskajām pozīcijām, iespējams, neliekuļo, atgādinādami, ka vajagot izvairīties no vispārināšanas un diagnožu uzstādīšanas sabiedrībai, jo trūkstot pētījumu, vai arī tie esot pārāk šauri, un ka nedrīksot par "visu sabiedrību" spriest pēc interneta komentāru kvalitātes, mediju patēriņa rādītājiem un arī ne pēc personīgās pieredzes no sava šaurā paziņu loka skatupunkta. Neliekuļo tādā ziņā, ka katrreiz to atgādinādami, viņi netieši norāda, ka tādas sabiedrības nemaz nav. Ir dažādu izvēļu un viedokļu mijiedarbība (un troļļi), bet sabiedrības nav. Tāpēc tai nemaz nevar būt viedokļa un interešu, ar kurām tad katram vienam vajadzētu rēķināties vai nerēķināties.
Par troļļiem runājot, līdz nesenam laikam neviens trollis šo vārdu uz sevi neattiecināja, jo nesaprata tā nozīmi, vai arī - ja saprata, tad vēl jo vairāk to neattiecināja uz sevi. Bet tagad ir atradusies viena vienīgā troļļu definīcija, ko viņi paši aktīvi izplata un ko atbalsta akadēmiskie komentētāji - troļļi ir tie, kas to dara par naudu, lai izplatītu propagandu, tāpēc es tas neesmu, urā!

leave a comment


dooora

neatvadotiers

2014.12.19. | 16:42
posted by: dooora

leave a comment


dejavu

***

2014.12.19. | 14:18
posted by: dejavu

Dzives lielako misteriju un neizskaidrojamo paradibu sarakstam ari ir pievienojusas tadas lietas, ka, piemeram, ka gan vispar ir iespejams uzsakt braukt ar masinu kalna stavuma (velams uz prieksu augsa kalna), vienlaicigi sturejot ara no parkinga un taja pasa laika vairakkart apstajoties dazadu gaiditu un negaiditu skerslu prieksa. Beats me.

leave a comment [4]


dejavu

Driving challenge

2014.12.19. | 13:24
posted by: dejavu

Braukt macisanas ir kaut kadi amerikanu kalnini: lenam cuncinu augsa lidz 'hmm, nu varbut kadreiz es tiesam spetu patstavigi savaldit sito dzelzs masu' un tad zvaaaks leja uz 'I'm never gonna drive...mweeee'.....

Nav te nekadas pakapeniskas vai saudzigas pieejas. Nekadas pirmas nodarbibas treninu laukuma vai kada klaja vieta bez skersliem Ne, no pirmas reizes bez aizspriedumiem met mani ieksa ielas, pasas grutakajas situacijas, neko daudz nepaskaidrojot. Es, piemeram, vel joprojam nemaku isti apstaties (t.i. es varu apstaties, bet ne tad un tur, kur vajag), bet tas jau netrauce instruktoram likt man braukat pa visadiem intensivas satiksmes krustojumiem un autobaniem un vietam, kur visu laiku gajeji pa ielu maisas... jeez.... godigi sakot, pec pirmajam reizem man bija vairak bail neka pirms, jo man bija pilnigi skaidrs, ka kads no ta visa dzivs ara neiznaks, un labakaja gadijuma ta busu es.

Tagad es pie tam saku braukt bez tulka, kas nozime to, ka mes ar instruktoru nevaram komunicet (tiesa, komunikacija ar tulku ari nav diezko efektiva). Es tik varu protestet 'no entiendo, no entiendo', bet vins tak nekadi nesaprot, ko es nesaprotu. Es nevaru uzdot nekadus neskaidros jautajumus vai pasudzeties par grutibam. Butiba komunikacija aprobezojas ar dazam pamatinstrukcijam no instruktora puses, kuras es kaut cik esmu apguvusi ('pa labi', 'pa kreisi','atrak, lenak') un dazadam neartikuletam skanam no manas puses, no kuram instruktors megina nojaust, kas par lietu.

Es speju ideali noregulet spogulus un sedekli, slegt ieksa un ara virziena raditajus, ka ari noparkoties. Viss parejais paiet tahofobijas lekmju murgos.

leave a comment [5]


honeybee

***

2014.12.19. | 14:32
posted by: honeybee

mērkaķauditorija

leave a comment [1]


***

2014.12.19. | 13:18
posted by: punkts

Skukas drēbēs staigāt.

leave a comment


artis

***

2014.12.19. | 12:06
posted by: artis

"North Korea's offensive hacking program is surprisingly well documented by defector accounts and by efforts to trace back previous hacks to their source. By all accounts, despite the fact that the vast majority of North Koreans are kept offline and unaware of the internet for their entire lives, the military still maintains a large and highly professionalized cyberwarfare division.

This is how it works, according to defector accounts: promising young talent is recruited out of school. They study at a special school in Pyongyang for five years and are then sent to train in China or Russia, both of which run sophisticated state run cyberwar divisions. These assignments are considered some of the most prestigious in the country and are rewarded with special privileges, housing, and higher status. This is an earnest reflection of how seriously North Korea takes cyberwar, but it's also meant to reduce the risk that their internet access, which gives them knowledge of the outside world, will tempt them into defecting."

leave a comment


helvetica

un bon citoyen

2014.12.19. | 12:58
posted by: helvetica

Līdz ar ceļu satiksmes un sabtransa izmantošanas noteikumiem katram sevi cienošam pilsonim būtu jāiepazīstās arī ar dažādu dienestu apliecību paraugiem, lai brīdī, kad, kā piemēram, man, pl. 01:30 naktī klopē pie loga un saka, lai dodu kodu poģikam, jo "policija" un bāž logā kaut kādu apliecību, kas izskatās pēc autovadītāja tiesībām, bet tikai ar vārdu "valsts policija" virsrakstā, nebūtu mulsums. Jo vīri bija civilā, un pēc tam "mums ir jāapcietina kāda šajā mājā dzīvojoša persona" izveda puiku, ko iesēdināja netrafaretētā busā un pēc kāda 'pārrunu' brīsniņa aizvizināja prom. Nu, nez, puika/puiki mums tur ir tādi borzie, ka maz neliekas un tieši pāris nedēļas pirms tam intensīvas visādas šušušu strelkas saita, bet šamā "policija" vairāk pēc kaut kadas leišu mandarīnmafijas izskatījās (policista vārds, cik manas samiegojušās acis fiksēja, bija lietuvisks ar -as beigās un vīrs sākotnēji runāja krieviski ar leišu akcentu, pirms pārgāja uz latviešu), un es nebrīnītos, ja "apcietināšanas" vietā puika tagad ar lauztām kājām kādā mežiņā mētājas. Nez, varbūt sazināties ar policiju, apjautāties, vai tas toč no viņiem bijis?

leave a comment [4]


brookings

***

2014.12.19. | 12:39
posted by: brookings

Taa tas notiek, ja nav apguvis normaalu amatu:

"Baumas ir perfekta idejiskā un ideoloģiskā kara zona, kas veido sociālās notikumu
izpratnes un skaidrošanas pamatus. Baumas var atpazīt, ar tām var stratēģiski
rīkoties, gan izmantojot tās, gan aizstāvoties. Paraudzīsimies uz šo tehnloģiju
pasaules un Latvijas piemēru kontekstā."

leave a comment


zhora

***

2014.12.19. | 12:26
posted by: zhora

ielikt skolu smildziņā

leave a comment


ingmars

ok

2014.12.19. | 11:09
posted by: ingmars

Nopirku Dark Souls II, jo Steam ir 63% atlaide.

leave a comment


sickboy

***

2018.1.19. | 11:13
posted by: sickboy

Un, kopash es vakar pienjeemu Kristus apzinju no Michael Monk, es visu laiku redzu 11niekus vai 111 vai 1111. Internetaa teikts tieshi tas, kas man jau likaas: kad tu redzi 111, tas noziimee tu tiec aicinaats uz jaunu paradigmu.

leave a comment [2]


shelly

***

2014.12.19. | 08:41
posted by: shelly

Lauvas eglītes aizvadītas godam; grūti spriest par bērnudārza eglīti, bet mana darba egle Lauvam patika daudz labāk par Leļļu teātri - visiem lielie kostīmi, iespaidīga dziedāšana, bises, vingrošana un runāšana pa telefonu, vārdu sakot, visi vajadzīgie elementi jaunam melomānam; mēs gan sabaidījāmies un apsēdāmies pašā malā, tāpēc redzamība nebija tā labāka, varēja droši sēsties arī vidū, bet to jau iepriekš nekad nevar zināt. Toties, kad tika izziņots signāls saņemt dāvaniņas, skats pārspēja jebkuru Stokmana Trako dienu atklāšanu - savi 100 bērni vecumā līdz 12 gadiem mežonīgi raujas pēc paciņām...
Es, protams, šausmīgi noguru, tādos pasākumos nekad nevaru normāli noorganizēties, bērns, bērns, kas neko neredz, bērns klēpī, bērns uz spilvena, bērns uz spilvena klēpī, bērns sper blakus sēdētājai pa balles kleitu, bērns uz rokām, pilnīgi nevajadzīga žakete, soma ar visiem pilnīgi nevajadzīgiem loriņiem, mājās nonācu galīgi sasvīdusi, necilvēcīgas skaņas dvešot un bez darba caurlaides. Toties Lauva atzinās mīlestībā un gādīgi sabaroja ar savu pirmo dāvaniņu - paša bērnudārzā ceptajām piparkūkām. Drusku melnas, bet auuuuuu, cik mīīļi!

leave a comment [8]


sickboy

***

2018.1.19. | 06:41
posted by: sickboy

Vakar gaaju pa ielu un domaaju par Kristus apzinju (vienotiibas apzinju) un peec 10 sekundeem man dzheks raada veikala nosaukuma uzrakstu: "CHRIST".

leave a comment [1]


quizer

***

2014.12.19. | 07:21
posted by: quizer

Vakardienas krutais koncertiņš. :)) video.

leave a comment [2]


dooora

***

2014.12.19. | 04:42
posted by: dooora

leave a comment [1]


simamura

***

2014.12.19. | 00:07
posted by: simamura

Stīvens Frajs ir antimonarhists (mēs te, gudrinieki, pārāk nodevīgi pieklājīgi klusējam par monarhistu, Latvijas nodevēju, centieniem ieviest prezidentālu republiku), un tai pat laikā viņš ir tuvs Čārlza draugs. Man gan liekas, ka galvenokārt prinča kempa rakstura dēļ - viņa aizraušanās dēļ ar arhitektūras vēsturi, glamūru un saūd arābiešu galvassegām, kuras par spīti politikai tiešām ir elegantas. Daudz elegantākas par rietumeiropas pensionāru burberī musturu.
Un Fraja gadījumā pretrunu nav. Esat lasījuši Vulfas Orlando? Esat jutuši līdzi draugam, kurš iestrēdzis savā statusā?

leave a comment


tvarj

es vienmēr saules stariņš, reti, reti mākonītis

2014.12.18. | 21:23
posted by: tvarj

es šodien pieredzēju Lūcijas ohohō mākoņu dienu. long story short, es viņu pirmo reizi mūžā atstāju bļaujošu vārtoties pa grīdu bērnu dārza garderobē (un tā nebija pirmā scēna šajā dienā). pati braucu uz Jūrmalu nogurusi, dusmīga, slima un asaras rīdama. vēlāk no grupiņas audzinātājas dabūju zināt, ka Lūce vienkārši esot vēlējusies pati noģērbties... nopūta. žests.

citās ziņās Alvim šodien ir dzimšanas diena, ko mēs atzīmējām pasūtot uz mājām sušī. jo jebkurš iemesls ir labs, lai pasūtītu uz mājām sušī.

tagad man ir jāuzmeistaro rūķa cepure. atlikt vairs nevar vajag jau rīt.

leave a comment [2]


morraa

***

2014.12.19. | 03:07
posted by: morraa

Tā viš ir.
Apprec baletdejotāju, apkārt parādās citi un citas ar baletu un pārējo tā saucamo augsto mākslu saistīti cilvēki un vienu brīdi saproti, ka, piemēram, atskaņotājā 90% ir klasiskā mūzika. Nav jau kā tīņu gados, bet mūzika sniedz baudu, viennozīmīgi.

Un tad, piemēram, eju pa ielu un klausios kādu pilnīgi neticami ģeniālu skaņdarbu un vēlos ar to sajūsmu dalīties.
Un tad sāc skaitīt cilvēkus, kuriem to varētu pastāstīt un tie neatbildētu neko "lol, klasika?" garā un saproti, ka nav.
Nav arī to, kuriem pastāstīt par saviem grandiozajiem plāniem un domām. Ko tas nozīmē?

Tas nozīmē to, ka man ir visas izredzes pārdzimt par ašuru, ja seko budistu domām. Vai arī jāpiestrādā pie paziņu loka.

leave a comment [5]


usne

***

2014.12.18. | 18:14
posted by: usne

Tā nav kritika, tā ir optimizācija

leave a comment