martcore

3 draugi un 3 musketieri

2016.5.29. | 17:14
posted by: martcore

tādas ir šīs paaudžu specifiskās lietas

lūk, paaudzi, kas lasīja aizgūtnēm remarku ar hemingveju, es esmu mazliet aizķēris ar asti, un neuzskatu to par savu
tagad pat her pateiksi, ko lasīji savos divdesmit gados, ja neskaita visādu kreiso filozofiju
atceros, reiz biju aizgājis uz "trīs draugu" izrādi laikam JRT, es biju lasījis grāmatu, zināju, ka tur vienā brīdī tev būtu jāieduras dzelonim sirdī, skatījos un Nejutu Neko, kaut kas kas nestrādāja šajā paaudžu dialogā

a tikmēr "trīs musketieri", tas jā, tur man katru reizi ir asaras acīs lasot, viena no mīļākajām pasaulē grāmatām

leave a comment


martcore

***

2016.5.29. | 16:12
posted by: martcore

vēl ar mangālu var mēģināt doties uz visādiem reiviem
stroboskops ir, lūk, būs jums arī dūmi

leave a comment


simamura

***

2016.5.29. | 15:41
posted by: simamura

"kā tu raksturotu savu stilu, sima?" 
"klasisks un sievišķīgs" - ✔
"ja tu varētu mainīt savu profesiju, par ko tu kļūtu?"
"par dzejnieci" - ✔

leave a comment [3]


lmr

***

2016.5.29. | 13:39
posted by: lmr

ceturtdien attapos bārā, vērojot beerponga spēli starp mazgadīgām meitenēm un diviem sportiskiem jauniešiem. sportiskie jaunieši uzvarēja, viens no uzvarētājiem, ģērbies sarkanos šortos un baltā tanktopā, uzkāpa uz savas mašīnas jumta un meitenēm par prieku izrādīja savus muskuļus, kamēr viņu izgaismoja fotoaparātu zibspuldzes. no uz pusēm pārplēsta čeka pie letes iemācījos locīt origami dzērvi, ko piemiņai noglabāju kabatā, bet patrīcija savu dzērvi pastūma bārmenim, par ko pretī saņēma alus attaisāmo un zaļu gredzenu, kurā, to piespiežot, uz riņķi griežas disko gaisma. trijos naktī kopīgi dalījām pelmeņu porciju, pēc tam ārā smēķējām un vērojām, kā apsargs nelaiž iekšā par daudz iedzērušus tīņus. pirmā, kuru neielaida, savieba skābu seju un, vicinot rokas somiņu un gorot gurnus, noteica, ka tad jau labāk ies uz džastu, aiz viņas tumšmate draudzene ķiķina, aiz viņas pusaudzis makšķernieku cepurītē uzsauc "nu davai, mazās pežiņas, kustamies!", aiz viņa sākam iet arī mēs.

rīt no rīta jābrauc uz plenēru, un es ļoti negribu. es negribu griezt un gruntēt preskartonu, es negribu kārtot somu, es negribu mazgāt otas, es negribu nedēļu gulēt deviņvietīgā istabā ar trim svešiniekiem, es negribu ar saviem krācieniem traucēt citu miegu, es negribu svešās vietās sāpošo vēderu un tualeti, kurā visu notiekošo var dzirdēt ārpus tās.

piektdien vakarā, kamēr es biju ciemos, pazuda kendra. vecmamma naktī noraudājusies man zvanīja, kur es pēdējo reizi esmu viņu redzējis, ieteicu pameklēt pa māju, gan jau kaut kur aiz aizvērtām durvīm guļ. trijos naktī pārrados, vārtiņi pie mājas vaļā, gaida kendru. četros naktī pamostos, kendra laiza manu seju, uztaisu reality check, viss ok un eju atpakaļ gulēt. no rīta vecmamma sāka stāstīt savus pārdzīvojumus. ka viņa domājusi, ka kendra noteikti nobraukta, ka viņa noteikti beigta, ka mežā kāds dzīvnieks viņu saplosījis un apēdis, ka viņa nekad nepārnākšot atpakaļ, visu nakti viņa noraudājusi, miega zāles neesot palīdzējušas, naktī palūgusies dievu, apģērbusies un gājusi uz savu roku meklēt. izgāja koridorā un dzirdēja aiz garāžas durvīm trokšņus. vecmamma nobijusies, bet tad viņa galvā dzirdējusi "nebaidies!", pats dievs viņai to teicis, un viņa esot kļuvusi pavisam mierīga, pavērusi durvis un izlaidusi tur iesprostoto kendru ārā. dievs viņai palīdzējis viņu atrast. un vispār, kādi man nākamnedēļai plāni esot, no trešā līdz piektajam jūnijam būšot pasaulslavens mācītājs rīgā, kaut kādā tur ķīpsalā, mēs domājam braukt, tur viņam baigās spējas dievs devis, viņš visu varot izārstēt! un man vēl tās kājas knapi kustas, paiet nevaru, brauksim tur, varbūt tu arī tiec? un tur noteikti būs daudz jauniešu, rīgā jau vispār tik daudz ticīgo ira!

leave a comment


penny_lane

***

2016.5.29. | 14:03
posted by: penny_lane

-es izskatos resna?
-nē, tu izskaties pēc kobeina.

leave a comment [1]


martcore

***

2016.5.29. | 12:11
posted by: martcore

/domīgi/
vai ir kaut kādi aizliegumi, kas neļautu man lodžijā ieviest mangālu un tur cept šašliku
ja reiz mums te aizliedz atklātu uguni mežos, kur tad lai vēl es to daru

leave a comment [5]


martcore

via ērmanītis

2016.5.29. | 11:01
posted by: martcore


ja tā ir ofic aģitācija, tad iedodiet mums vismaz kādu cerību. iedodiet vismaz šķēpu rokā! vai lingu! skraidot ar to pakavu drīzāk pats sev izdauzīsi zobus....nu, cepure vismaz ir....rozā šinšillas manto...

leave a comment [11]


ninona

***

2016.5.29. | 10:56
posted by: ninona

Vakardienai, kad otro dienu svinējām M dzimeni, "kulaks uz acs" bija vīramātes paziņojums, ka, reku, man sirmi mati parādījušies. Turklāt divi.

Tfu, labi, ka man laba vīramāte. Viņas vārdos nebija nekāda zemteksta. Pasmējāmies, ka tas vienīgais (nu, labi uzvedība drusku arī) nodod, ka man vairs nav 15.

Bija laba diena. Šodien, ja neskaita, ka jā(d)rukā, arī laba - bērni un vīrs aizbrauca otdihatj uz vīramātes dārzu 2h brauciena attālumā. Man tikām 13 lapas texta.

leave a comment


martcore

***

2016.5.29. | 10:19
posted by: martcore

a jaunajā dūmā aizvien vēl nav nepieciešams pārlādēties, vai ne
kur mans vienkāršais proletārieša prieks "ATRADU MISKASTĒ PATRONAS!!11"

upd: nu un avots visam pārējam neizsīkstošajam joku fontānam

celtnieku brigadieris: njā. drosmīgs risinājums. šo koridoru neviens skaidrā prātā vispār neatradīs. jūs uzskatāt, ka tas ir nepieciešams?
arhitekts: ugu
brigadieris: tas viss?
arhitekts: nē, ziniet, noliksim šeit rocket launcheru...
brigadieris: kāpēc??!
arhitekts: es tā redzu pasauli

leave a comment [1]


martcore

***

2016.5.29. | 09:38
posted by: martcore

kaut arī pie visa oklahomas anarhisma viena lieta tur nekad nemainās
kad komanda sāk domāt "čota mums punktu nepietiek uzvarai", visas galvas pēkšņi pagriežas serža ibakas statistikas virzienā, kur viss, kā mēs mīlam, 1/6 trīnīšos un 40% no sodiem
pēc tam rasels bezpalīdzīgi pagriež galvu uz otru pusi, a tur oklahomas galvenais nou hau, pointgārds bez metiena robersons, nosaka "da nu jego nahuj" un iet uzvarēt maču divatā ar kevinu

leave a comment


martcore

nba

2016.5.29. | 06:43
posted by: martcore

jāsaka, es nedaudz gaidīju, ka vestbrūks savā tīģeruzvalkā dosies arī laukumā
tomēr
gada mačs, biedri. un septītā spēle būs jau līdz totālai baltkvēlei

leave a comment


sickboy

***

2021.7.29. | 05:17
posted by: sickboy

Ha, es 2 reizes esmu bijis kopaa ar 1. eneagrammas tipa sievieteem:

Šis ir viskārtīgākais eneatips. Šo cilvēku uzmanība tiek fokusēta uz to, kas ir pareizi un kas nē (attiecībās, apkārtnē, tekstā, telpā utt); viņi dabīgi un bez piepūles spēj saskatīt nepilnības. Dzīve paiet nemitīgi visu uzlabojot saskaņā ar iekšējiem standartiem, kuri, ticiet, ir visaugstākie. Slēptā motivācija (jeb neapzinātā kaislība) viņiem ir dusmas, patiesā vēlme – padarīt pasauli pilnīgu.

Ja esat attiecībās ar pirmo eneatipu, visticamāk esat partnerī iemīlējuši tā augstos morālos standartus un ētisko pamatu, godīgumu, dabisko tieksmi uz kārtību, paredzamību, orientāciju uz detaļām, prasmi plānot un spēju loģiski risināt jautājumus. Jūsu dzīve kļūst paredzama un sakārtota. Katrai lietai sava vieta un katrs jautājums tiek apspriests pareizā formātā. Šķiet, ka beidzot ir izdevies nokļūt tajā žurnāla atvērumā, kur attēlota elegantā minimālisma stilā iekārtotā pasaule. Pat mušas šeit lido tikai saskaņotos virzienos un visticamāk ir saķemmētas.

Savukārt, kad rozā brilles nokrīt, tad jūs šīs pašas partnera īpašības varat uztvert kā nosodīšanu, piekasīšanos, pārmērīgu kritiku un nespēju būt mierā ar rezultātu. Jūs pamanāt, ka dzīvē trūkst jautrības un ka vienmēr visu laiku priekšplānā tiek izvirzīti pienākumi. Jums var sākt šķist, ka partneris jūs nemitīgi kontrolē pastāvīgi norādot jums uz jūsu nepilnībām.

leave a comment [1]


punkts

***

2016.5.28. | 23:44
posted by: punkts

Rainis reiniks ielika gāzes klimpu tējā no pumpainas lupatas.

leave a comment


ripp

***

2016.5.28. | 23:14
posted by: ripp

šovakar paliekam pie B., fonā ieslēgts televizors, iet reklāmas. viena pērle pēc otras, goda vārds.

- ...uz topu nes mani kājas.. vīns ar izdevīgu atlaidi... iepērcies top!
- ... neste degviela, tas ir pilnīgs kosmoss no somijas...
- discreet... svaiguma sajūta, ko pamanīs visi!

Discreet ir biksīšu ieliktnīši, ja nu kas. kas notiek galvās cilvēkiem kas to visu sacer o.O ieliktnīši, ko pamanīs visi. nu un degviela, kas ir kosmoss no somijas :D

leave a comment [8]


dienasgramata

***

2016.5.28. | 23:11
posted by: dienasgramata

DELFI. Kārtībsargi brīdina, ka tuvojoties siltajam laikam, aizvien biežāk Rīgas ielās tiek pamanīti cilvēki, kuri atkailinās asu emociju iegūšanas nolūkos.

leave a comment [2]


martcore

***

2016.5.28. | 22:08
posted by: martcore

no pirmā atkārtojuma - ramosam klistāltīrs ofsaids

leave a comment [1]


martcore

***

2016.5.28. | 15:56
posted by: martcore

vienmēr kaut kas dzīvē ir jāpamēģina pirmoreiz
tagad es pamēģināju paklausīties džo kokera albumu "the best of joe cocker"
labāk uzreiz būtu pamēģinājis narkotikas, kas izraisa smagu atkarību

leave a comment


martcore

***

2016.5.28. | 15:08
posted by: martcore

pollu par madrides čempionlīgas real vai atletiko es netaisīšu
te kāds reāli ir par madrides real? es tam neticu

leave a comment [2]


martcore

***

2016.5.28. | 14:06
posted by: martcore

vai arī, teiksim, tas, ka sievietēm krūtis nav identiskas un simetriskas
a mums rokas un kājas ir identiskas un simetriskas
tur taču pat pēc skilliem tās dzīves laikā kļūst dažādas, ja pareizi saprotu, tad, piemēram, labročiem labajai rokai ir jākļūst vairāk attīstītai, nekā kreisajai, jo pārsvarā ar to darbojies, par kājām es tik smalki nepateikšu, bet tur arī ir jābūt kaut kādai fiškai

leave a comment [5]


helvetica

***

2016.5.28. | 13:45
posted by: helvetica

It's on! Šašliku reklāma - nājamā pietura: Jāņi.

leave a comment