tvarj

***

2015.9.04. | 00:04
posted by: tvarj

http://www.wurststrauss.de

manuprāt šis atbild uz mūžīgo jautājumu - desa vai puķu pušķis? nē, desu pušķis!

leave a comment [1]


penny_lane

***

2015.9.03. | 23:40
posted by: penny_lane

90. minūtē? latvija? tikko kosmosa kārtība mainījās for vienmēr.

leave a comment [2]


wowow

***

2015.9.03. | 23:03
posted by: wowow

Noskatītas sešas sezonas The Good Wife seriāla, tas ir pāri par 130 sērijām, tas nav vairāk kā Lost? Septītā sezona (kopā ar kaudzīti citu šortlistēto seriālu nākamajām sezonām) sākas pēc kāda mēneša, turpināsim skatīties.

The Tudors īpaši nepavelk pagaidām.

Dallas buyers club mazajā mājas kinozālē.

Inside Out un MI:5 lielajā kinozālē. Vai varētu būt tā, ka man vairs īpaši nepatīk filmas skatīties uz lielā ekrāna jeb vaina ir pašās filmās?
Tags:

leave a comment


up

***

2015.9.03. | 22:58
posted by: up

Tas, ko es šodien "pēkšņi sapratu", ir, ka es esmu gadiem pievērsusi uzmanību izteikti šauram cilvēku lokam. Esmu gatava šo ņeuvjazočku labot un iepazīties, iedziļināties, veltīt savu laiku. Piesakamies komentāros, komentāri skrīnoti. šodien maiņu beidzu, peace out!

leave a comment


pikaczu

Orianna bija gudra sieva

2015.9.03. | 21:09
posted by: pikaczu

Mana feisīša liste sēro par noslīkušo sīriešu bērnu. Ciba lād Viķku Orbanu. Kaut gan, ja paskatās, ko īsti ungāri dara, tad, manuprāt, viņi izmisīgi cenšas panākt to, lai Eiropas Savienība ievērotu pati savus likumus. Patvēruma meklētējam ir jāreģistrējas pirmajā ES valstī, nevis tajā, kur šikāki apstākļi. Likumu ievērošana ilgtermiņā ir viena no galvenajām lietām, kas nosaka to, ka bēg uz ES nevis no. Iedomājaties vienu turīgu komunalkas kaimiņu, kuram nav slēdzamu durvju un kurš dzīvo kopā ar tādiem, kas nekontrolē savu viesu listi. Cik ilgi viņš priecātos par savu turīgumu? Tā pat ar dāsnajām rietumu valstīm. Ja viņas ir vienotā robežkontroles telpā ar nabadzīgo Grieķiju, tad viņu robežas pastāv tikai teorētiski. Un nekādas super-puper lidmašīnas vai atomzemūdenes par viņu varenību neliecina. Vai nu esi noteicējs pār savu robežu vai tev nemaz tādas savas robežas nav. Pagaidām par laimi vēl pietiek naudas, lai atpirktos ar pabalstiem. Un var turpināt izlikties, ka pieņem lēmumus un nosaki kārtību.
Vēl es domāju, kas nez būtu, ja Putins savus desantniekus nevis formās bez uzšuvēm saģērbtu, bet vienkārši pateiktu, lai iet pāri krūmiem paši savos treniņtērpos. Bez ieročiem, bet tā lielā skaitā. Nevēlēšanās dienēt armijā tak ir pietiekami labs iemesls, lai arābu ziķerus atzītu par bēgļiem. Šeit arī varētu kādus asarainus stāstus par nevēlēšanos šaut pa brāļiem ukraiņiem palaist medijos, lai vislatvieši skaļi nepīkstētu. Tad, kad koncentrācija būtu pietiekami liela, tad "bēgļi" varētu sākt dumpoties pret vietējo iedzīvotāju fašismu. Nu arī būtu īstais laiks sūtīt balto konvoju un šeku - reku ne tikai Krim Naš. Pie kam, Putins ir liels meistars p. un p. salīzināšanā. Atceraties amerikāņu karu pret teroru, kuru izmantoja kā ieganstu, lai veiktu Čečenijas brutālu pacifikāciju? Hibrīdkarā vienmēr pastāv pārsteiguma moments, tā kā Krimā un Donbasā vairs nebūs, būs kaut kā savādāk.
Ja par bēgļiem - es neesmu pret, bet tam ir jānotiek kontrolēti. Politiskajiem - ES valstu konsulātos jāizsniedz vīzas. Ekonomiskie, jānoštrāfē par nelegālu robežas šķērsošanu un jāsūta atpakaļ uz valsti no kuras ieradušies. Cilvēku trafika organizatoriem, milzīgus cietumsodus kā par slepkavības mēģinājumu. Visiem tēvaiņiem, kas rīko bardaku stacijās, nometnēs utt., bez liekas runāšanas, jānoņem pirkstu nospiedumi un jāsūta ārpus ES robežām bez tiesībām iebraukt vismaz tuvākos 10 gadus. Pabalstu sistēma būtu jānoreducē līdz zupas virtuvei un guļvietai armijas teltī. Ja problēma ir tajā, ka mājās nogriezīs galvu, tad cilvēks būs priecīgs par to pašu, bet biznesa plāns visai ģimenei tur vairs nesanāk. Tāpēc par to noslīkušā bērna dzīvību ir atbildīgi nevis tie, kas gribētu kontrolētu patvēruma meklētāju politiku, bet tie, kas lemj par sistēmu, kurā visiem ir cerības uz haļavu.

leave a comment [15]


up

***

2015.9.03. | 21:59
posted by: up

man patīk, la lana del rej piedrāž feminismu.

leave a comment [2]


teja

***

2015.9.03. | 20:44
posted by: teja

Crying leads you through concentric rings of sadness. You close your eyes and travel outwards through a vortex that draws you towards the saddest thing of all. And the saddest thing of all isn't anything but sadness. It's too big to see or name. Approaching it is like seeing God. It makes you crazy.

- Chris Kraus, Aliens & Anorexia
Tags:

leave a comment


ena

***

2015.9.03. | 21:45
posted by: ena

Es visu laiku gribu eest visu

leave a comment


quizer

***

2015.9.03. | 21:15
posted by: quizer

Man šķiet, tas bija kaut kāds 95.gads vai arī agrāk, es vasarā daudz spēlēju basketbolu, būvēju ar draugiem štābus un klausījos superfm. Visas foršākās dziesmas biju sarakstījis mixteipos, piemēram, dziesmu Gangster's Paradise biju ierakstījis kādas sešas reizes pēc kārtas un tajā laikā biju pārliecināts, ka Coolio ir visātrākais pasaules reperis. Bija arī viena dziesma, kuru nekur nevarēja dabūt, to es tā arī nekad neierakstīju. Pirmo reizi es to dzirdējis pa Skonto radio, kad biju ciemos. Pēc tam tā skanēja pie kaimiņiem, kad pagalmā šūpojos. Un vēlāk dzirdēju, kad biju pie zobārsta. Vienīgais, ko toreiz no dziesmas lirikām spēju saprast bija tas, ka tur ir "Homenihomenioulā". Protams, ka tirgus džekiem šāds nosaukums neko daudz neizteica, tāpēc es izmisīgi pirku visādus Johnny Hitus un ticēju, ka kādā jau nu noteikti tā dziesma būs. Bet nebija. Šovakar klausos.

leave a comment [4]


punkts

***

2015.9.03. | 20:01
posted by: punkts

Laiks baigi ātri iet.

leave a comment


up

***

2015.9.03. | 19:55
posted by: up

Ko es gribu vēl pateikt par dienas pollu, pirms ķeros klāt iekavētajam. Praktiski, tie, kas ir atzīmējušies, ka grib atklātību un spēj panest atklātību, ir arī tie, kam ar šo pašu atklātību nav problēmu ikdienas komunikācijā. Tapēc nekāda asinspirts nesanāk pat gribot. Nav uzkrājuma. Savukārt lielās mutes brūķētājas, pa kaktiem sūdzētājas, sašutuma tēlotājas, klačotājas un visādi citādi šiverētājas, kā arī tām pakļautie, gan šodien visi šķiet salīduši pa pažobelēm :) Kas, principā, arī bija jāpierāda.

leave a comment [24]


helvetica

***

2015.9.03. | 19:33
posted by: helvetica

aktualitāšu kopsavilkums
Tags:

leave a comment


puuce

***

2015.9.03. | 19:02
posted by: puuce

Esmu nogurusi no tā, ka kolēģis "vadītājs" problēmu nevis risina, bet atliek. Varbūt es aizmirsīšu. Bet šoreiz principā ne, jo man tas viss ir apnicis. Attāli kolēģi mierina, ka tāds nu viņš ir.
Citādi viss ir ļoti jauki, vingroju, staigāju, bērniņam bd viss labi (šausmīgi daudz puikas, vairāk kā 2/3).

leave a comment


punkts

***

2015.9.03. | 19:01
posted by: punkts

Kārtējā galva.

leave a comment


lmr

***

2015.9.03. | 18:24
posted by: lmr

jūtos kā sociālā eksperimentā. sveši cilvēki, visi samesti vienā telpā, kopīgi to kārto. kāds vienmēr uzņemas vadību. pašlaik tās ir divas meitenes, viena tumšmate un otra blonda. es palīdzu ar smagumu nešanu. ne tāpēc, ka man būtu lielāki muskuļi, bet tāpēc, ka esmu vecis.

biju sadraudzības vakarā. visi ilgas stundas stāv ārā un pīpē, bet ārā tumšs un neviena seju neredz, bet tas neko daudz neiespaido, jo tāpat vēl neatceros kursabiedru sejas. manu gan jau atceras, esmu vienīgais vecis. :( un vēl visa tā introvertā huiņa, jo pirmajā septembrī intensīvi komunicēju un izlādēju visas savas runāšanas baterijas.

vēl visu laiku vaļā veras bikšu priekša. šausmas.

es jūtos kā slimnīcā, kurā it nemaz nesaprotu sistēmu, tikai šeit cilvēki laipni atbild un grib palīdzēt. un ir tik daudz darbu. un man ir bail. un es rakstu daudzus e-pastus pārāk lietišķā valodā, jo viss notiek tad, kad man notiek citas lietas.

un visam pa virsu es lasu savu veco dienasgrāmatu un jūtos kā depresīvs piecpadsmitgadnieks, pamazām pārņemot agrāko leksiku un naktī raudot, apskāvis bērzu.

leave a comment [7]


punkts

***

2015.9.03. | 18:01
posted by: punkts

Ārā ārā.

leave a comment


punkts

***

2015.9.03. | 17:01
posted by: punkts

Aiztaisīšu bunduli ciet.

leave a comment


punkts

***

2015.9.03. | 16:01
posted by: punkts

Grupa rūdās grupa drillē bildē parādījis es ačkariks tāds kā citi penelopes apteksnes jau kuro dienu sulo sienas padzerties nav vantis vērts labāk skrienu sienā iekšā poltergeista aproces un vēlreiz saku es ar vārdu svariem nav tas dīkdienības prieks kas pēc piekariņa dzenas un nonācis pue stabules ko pūti to sapūti tagad stikli staigā un pulēt vēlā vakarā lētu ermoņiku ciemā kamēr zivis pastaigā izžauj ūsas saulē īsā tūliņ līs un bilderberga lieta kūsā karāsies tas adreses galā kā spoguļvīrs ar kresēm stilbā ja pareizi būs sapratis ar jumiķi pie katra soļa mutes bļodu skandinot.

leave a comment


prtg

***

2015.9.03. | 15:46
posted by: prtg

State of Bengal
Tags:

leave a comment


punkts

***

2015.9.03. | 14:53
posted by: punkts

Jimny the casual god goes to black panty party

leave a comment