wowow

***

2016.6.29. | 00:47
posted by: wowow

Sen nav nekas bijis par seeriāliem, ne? Domājat, neskatos? Ha, Game of Thrones sezona beidzās uz augstas nots (lai arī emocionāli fināls, šķiet, mazliet buksēja). Trešā Silicon Valley sezona mazāk smieklīgāka nekā iepriekšējās, bet tāpat laba. Pavasarī esmu noskatījies 6! sezonas The Walking Dead - gāja līdzīgi kā ar Breaking Bad, pirmās divas sezonas mazliet cietu no izpildījuma un gandrīz nostrēgu, bet no trešās - pat ļoti (īpaši tad, kad jau zombijus sāc uztvert tikai kā maznozīmīgas fona dekorācijas). Tagad ar sievu skatamies Orange is the New Black, jau esam trešajā sezonā. Netflix tagad ir lētāks nekā Lattelekom virszemes TV ekonomiskā paka ar savām reklāmām un krievu seriāliem visos iespējamajos kanālos tā kā izvēli izdarīt nav grūti, futeni pa LTV7 var redzēt bez maksas, all is good.
Tags:

leave a comment [1]


jojo

***

2016.6.28. | 19:57
posted by: jojo

pēdējā pirmsatvaļinājuma darba diena. uzrakstīju mīlestības vēstuli palicējiem, nokopu galdu, tiku mājās (sastrēgumi, samits), iebraucu veikalā pēc šokolādes kastes skolotājai, uzcepu aknas, paēdu un diena jau vakarā. T. nobrēcās no guļamistabas, ka piekusis, gulēšot, a es, a man?
labi ka bērnam datorlaiks, nudien, ne redz, ne dzird.

leave a comment


lmr

***

2016.6.28. | 20:21
posted by: lmr

otro dienu gleznoju pasūtītu portretu.

fonā skan imanta kalniņa 4. simfonija, es sēžu uz taburetes, uz taburetes man blakus - palete. kaķis vārdā frīda ķer mušas vai spēlējas ar manām kurpju šņorēm. modelis sēž bērza atzveltnes krēslā, speciāli nopircis, pieskaņojis interjeram, lai tikai gleznā nebūtu jāsēž uz biroja krēsla. uzvilcis savu mīļāko kreklu - tāds violets indigo, iepriekš lika man izvēlēties, kuru no trim labāk vilkt - gaiši zilo, violeto indigo vai trešo, kas esot visdārgākais. man dod ēst zemenes un avenes, un pat pauzē man uztaisa kokteili ar biezpienu, banāniem un sojas pienu, kamēr ārā pīpēju. es neesmu gleznojis ļoti ilgi, man šķiet, ka pārāk labi nesanāk, bet ar katru stundu kļūst labāk, un modelim ļoti patīk. un es atkal grimstu sejā. acu lodēs, spīdumā, lūpu griezumā, auss gliemezī, deguna smalkumā, krunku upēs un rugājos.
un visu uzgleznot! nepilna kvadrātcentimetra acu baltumā slīdošo gaismu un krītošo ēnu no plakstiņa. un rokas gleznot, tām izspiežas vēnas, sadala daudzstūros, kas katrs citā plaknē, tumšāks un gaišāks, tādas rokas izskatās pēc sadragātas mašīnas.

un tas viss notiek mājā, kura pretī balkonam, uz kura ļoti senā naktī, sakurījies spaisu un tikko sagaidījis ātrās palīdzības sirēnas skaņas un kursabiedrenes kliedzienus, jo bijām ciemos, kura raudot uz spoguļa ar lūpu krāsu ātri rakstīja nesaprotamus burtus un blakus istabā klusām piezvanīja ātrajiem, lai viņu ved uz tvaika ielu. es uz viena no tiem balkoniem tonakt gulēju ar elīzu. uz divām taburetēm.

leave a comment [1]


ripp

***

2016.6.28. | 19:37
posted by: ripp

bērns apēda 3/4 no visiem vakariņu tvaicētajiem brokoļiem (t.i. arī manējos un A.). labi, ka vakariņās nebija tikai brokoļi, citādi mēs ar A. būtu palikuši badā :D
vēl viņai garšo vārīti burkāni.

nu un, protams, pelmeņi, cīsiņi, čipši un kola, hehe

leave a comment [11]


helvetica

brīvību, brīvību

2016.6.28. | 19:03
posted by: helvetica

man nepatīk cilvēki, kuriem nepatīk cilvēki, kuri lieto nenormatīvo leksiku. cilvēks vārdu ir izdomājis, cilvēks to var lietot. (jā, es vēl tuprinu prātā apviļāt politkorektuma jautājumu - man nav ciešas pārliecības tā sakarā un uz doto brīdi es to esmu pieņēmusi kā "pārejas posma" mehānismu, kā ar maz resursiem panākt ātru un reālu rezultātu: kādas grupas diskriminācijas/pazemošanas mazināšanos/izskaušanu; lai gan konceptuāli man šķiet idiotiski nelietot vārdus, ja tādi ir vai vēl idiotiskāk - rezervēt to lietojumu ekskluzīvi kaut kādām noteiktām sabiedrības grupām.)

leave a comment [1]


penny_lane

***

2016.6.28. | 18:20
posted by: penny_lane

uz viesu namu faro, dendijapartmenti vārdā, tādu ar balkoniņu pār vecpilsētu, flīzēm visvisvisur un akurāt tādu pašu zvaniņu un uzrakstu kā vinijpūkā, un lejā kaut kur vēl kompromisu iela galīgi neizskatās pēc kompromisa, visa izpušķota, viss sīkummīļš un "portugālē viss ir maziņš" no zimbabves ieteiktās hipijpludmales, kas iepatikās pietiekami, lai kāpēc gan tur nenakšņotu un nekurinātu mazu uguntiņu lielā vējā, akmeņu ielokā, nepeldētos kailiem no rīta milzu viļņos un pirms un pēc, man kaut kad būs jāpieraksta atskaite, bet mēs atbraucām no pašiem ziemeļiem, no kalniem, kur nebija neviena pašā augšā, tikai gotiņas, kas ganās pie kalnu avotiem, vecas drupas ar skatu pār pārpasauli, mazi miesti, tādi, kur gliemežus dod pa eiro gabalā (tobiš eiro simtiem), un tos gliemežus var ēst stundām, ja stundas vispār ir, ceļi, visādi ceļi, klintis un kalni, nekurienes un sasalusi pagātne un tagadne, cikādes kā vienīgā dzīvība, nē, šī nav laime, šī ir laimes nojausma, jo laimei būtu jābūt daudz nesteidzīgākai, nekādu tur jobanu hertz aģentu, kas nevar tiešā tekstā pateikt, kāds ir klīningfīs, vai mums labāk ēst vakariņas un piedrāzt, vai niekot dārgo laiku, meklējot mazgātuvi un tamlīdzīgi nieki un sūdi, bet tas nekas, jo reizi pa reizei laiks tomēr apstājās, un es beidzot izlasīju grāmatu un es beidzot elpoju te un tagad, pirms atkal steigties, satraukties un notraukt smiltis, smiltis, kas ir visur.

leave a comment


dienasgramata

***

2016.6.28. | 14:12
posted by: dienasgramata

DELFI. Valdība tomēr apstiprina sarežģītāku tiesību iegūšanas kārtību.

leave a comment


dienasgramata

***

2016.6.28. | 14:11
posted by: dienasgramata

DELFI. Elizabete II joko, ka pēc pēdējā laika notikumiem vēl ir dzīva.

leave a comment


ena

***

2016.6.28. | 14:10
posted by: ena

Es esmu braakjis

leave a comment [1]


dienasgramata

***

2016.6.28. | 13:59
posted by: dienasgramata

DELFI. Rasnačs publiski atvainojas par skapja pārvadāšanu.

leave a comment [2]


martcore

***

2016.6.28. | 13:57
posted by: martcore

ja televīzija var uzcelt maiku skofīldu no miroņiem (jā, prison break būs atpakaļ), tad jau arī haizenbergu var - zaļo aromātu miglas ietekmē volts pieceļas kājās un iet meklēt skafandru

leave a comment


liljabrik

***

2016.6.28. | 11:31
posted by: liljabrik

omg kā mainījusies Naidžela Faradža retorika!!! šķiet, ka viņam pašam ir bikses pilnas no Brexita. to sauc ar muti Rīgā ar darbiem aizkrāsnē. Brexit vispār ir fantastiks ieskats "cilvēka stāvoklī", un kaut kādā ziņā apstiprina to tēzi, kas man jau ir sen, ka mūsdienās lielākā idiotu masa ir nevis aitas kas iet kādā pavadā, bet tie, kas iztēlo sevi par autsaideriem, dumpiniekiem, dzīvo sazvērestības teorijās, apdirš kapitālu un valsti, un visu vēlas atmaskot, bet reāli dzīvo kognitīvajā disonansē
http://www.europarl.europa.eu/ep-live/en/plenary/video?date=28-06-2016

leave a comment [61]


martcore

***

2016.6.28. | 10:58
posted by: martcore

jūs visi te fanojat par islandi, a viņi ņems un uzvarēs čempionātu 
atgādinu šausmu filmas pirmās sērijas galveno varoni:

leave a comment [4]


usne

***

2016.6.28. | 10:37
posted by: usne

Tāds vājums, ka ir mazliet bail, bet jānokłūst līdz darbam.

leave a comment


liljabrik

***

2016.6.28. | 09:11
posted by: liljabrik

vakars ar eneagrammu un šausmīgi sagruzījos. pirmkārt jau tāpēc, ka es nevēlos skatīties patiesībai acīs, ka esmu nr 2 (augstākais punktu skaits vairākos testos). un tā tipa dzīve šķiet skumja un bezcerīga. arī otrā ticamākā tipa (4) dzīve šķiet bezjēdzīga un iesprostota, lai gan par šo tipu pateiktas arī pāris glaimojošas lietas, ar kurām esmu ar mieru identificēties. patiesībā, negribu identificēties ar neko, jo savā personībā drīzāk jūtos ieslēgta, nevis tās raksturota, un arī par citiem cilvēkiem man parasti ir tāda sajūta, personība pēc mana dzīves uzskata drīzāk ir muļķības radītu sašaurinājumu kopums, Pratītyasamutpāda, "conditioning". bet viss kārtībā, man vienmēr ir bijušas problēmas pieņemt realitāti. kas arī diemžēl ir tipiska 4.tipa pazīme lol.

leave a comment [35]


helvetica

***

2016.6.28. | 07:49
posted by: helvetica

arī shmeko iestādes grēko - uz vannasistabas plauktiņa stāv šampūns un ziepes ar ciedru eļļu. "For Man". Aromāts, manuprāt, ir dzimumnespecifisks, bet, nu, lai nu būtu. Labprāt ielietotu ciedru kondicionieri, taču šobrīd tāda nav - ceru, ka ir iztrādes procesā, nevis pieņemts, ka "For Man" savu apmatojumu nekondicionē..

leave a comment [5]


jojo

***

2016.6.28. | 06:00
posted by: jojo

dažas lietas nekad nemainās, piemēram, katru reizi no jauna jāpārliecina savs bērns, ka ar vakardienas zobu tīrīšanu vien nepietiek, vajag iztīrīt arī tagad.

leave a comment


blond

***

2016.6.28. | 02:00
posted by: blond

Ciba reizēm glābj.

leave a comment [3]


blond

***

2016.6.28. | 00:11
posted by: blond

Laikam jau vairs nav nekur tādi anonīmie čati kā vecos laikos? Kur ieiet un vienkārši parunāt ar svešinieku? Ne par seksu.

leave a comment [7]


usne

***

2016.6.28. | 00:02
posted by: usne

Sāk atgriezties enerģija un biežāk jūtos laimīga, lai gan tāpat ik pa brīdim satraucos.
B. šodien brauca uz slimnīcu, bet labi, ka nekas nebija jāgriež un iekaisumu izārstēs antibiotikas.

leave a comment [2]