dooora

***

2017.3.27. | 09:42
posted by: dooora

Monday, the last day of my new life. time to dry.

leave a comment


mazaa_mija

***

2017.3.27. | 01:21
posted by: mazaa_mija

man ir 3 siera sviestpapīri izlikti ar zivju zvīņām tik skaisti, paskataties uz zvīņām pret gaismu, tur ir vēl lielāks kosmoss kā sniegpārsliņās

leave a comment [2]


mazaa_mija

***

2017.3.27. | 01:15
posted by: mazaa_mija

man ir palikuši 4 sērkociņi no Champagne Fleury, esmu izmisumā

leave a comment [1]


ripp

***

2017.3.26. | 23:30
posted by: ripp

bet vispār ag 2 dienas, 5dien un 6dien temperatūra turējās ap/nedaudz virs 39. lielākoties palīdzēja nurofens. atskaitot vakarvakaru, kad nekritās 2h, kuru laikā viņš gandrīz nepārtraukti bļāva. šodien bija labāk, iedevu zāles no rīta, pagaidām nav vajadzējis, gulēt aizgāja ar 37.8
citu pazīmju nav.

leave a comment [2]


ingmars

mammīte

2017.3.26. | 21:47
posted by: ingmars

leave a comment [2]


sickboy

***

2023.3.26. | 21:12
posted by: sickboy

Labējais: Bez tam, tam ir vēl viens trūkums - pat, ja tu gribi draudzēties ar visiem un uzņemt visus, tie, kurus tu uzņem, var tādi nebūt, piemēram musulmaņi ir ļoti etnocentriski un islāmcentriski, viņi nevēlas asimilēties, bet, ja tev ir jādzīvo ar viņiem kaimiņos, viņi tevi var sodīt par to, ka tu neesi musulmanis un nekādas labās mīlestības domas vai dziesmas pie Rainbow ugunskura tur nepalīdzēs.
Kreisais: Lielākā daļa musulmaņu ir fantastiski cilvēki. Tā ir tikai sīka daļiņa, kas ir teroristi. Musulmaņi teroristus uzskata par teroristiem nevis musulmaņiem. Viņi ISIS neuzskata par musulmaņiem.
Labējais: Vai tu zināji, ka trešā daļa musulmaņu attaisno spridzinātājus - pašnāvniekus?
Kreisais: Tas ir karš. Ko tu darītu, ja tavā valstī mestu bumbas ļaunā Amerika un ļaunā Francija?
Labējais: Un tāpēc cilvēkiem, kam nebija nekāda sakara ar politiķu lēmumiem, ir jāmirst vai jātiek sakropļotiem? Kāpēc tu saki, ka ne visi musulmaņi ir vainīgi pie teroraktiem, bet visi rietumnieki ir vainīgi pie politiķu kariem?
Kreisais: Jo viņi tos ievēlēja, daah.
Labējais: Jā, tāpēc mēs ievēlējām Trampu, kurš vēlas karot pēc iespējas mazāk un kurš bija pret karu Irākā un Lībijā.
Kreisais: Tramps grib trešo pasaules karu, viņš tūlīt ebrejus sadzīs konclāgeros.

Labi, te jau man aizgāja.

leave a comment


sickboy

***

2023.3.26. | 20:47
posted by: sickboy

Tā kā es neesmu saticis nevienu kreisā spārna cilvēku, kas man spētu sakarīgi argumentēt, kāpēc sociālisms un globalizācija ir labas lietas, bet nacionālisms ir ļaunums, man nācās pašam kļūt par kreisā spārna pārstāvi un diskutēt pašam ar sevi. Tātad, ja es būtu kreisais, es runātu apmēram šādi:

Kreisais: Nacionālisms ir blēņas, jo mēs pārdzimstam visu laiku kaut kur citur un kļūstam par citu tautu pārstāvjiem. Ieciklēties uz to, ka jābūt lojālam konkrētai tautai, ir otršķirīga prāta konstrukcija, kas turklāt dod augsni kariem un ciešanām.
Labējais: Ok., bet mēs dzīvojam šeit un tagad un, gluži tāpat kā cilvēks, kas ir lojāls savai ģimenei, vismaz savai ģimenei dara labu, tāpat cilvēks, kas ir lojāls savai tautai, dara labu cilvēkiem. Ja kādam atņemtu ģimeni un liktu rūpēties par visiem Latvijas bērniem, viņš, neizjūtot patiesu saikni ar viņiem, galu galā pa īstam nedarītu laimīgu nevienu. Cilvēks pa īstam dara labu tikai tiem, ar ko viņš izjūt īstu saikni. Ja viņš tiešām izjūt saikni ar visiem pasaules cilvēkiem kā pasaules pilsonis, tas ir apsveicami, bet praksē - ja cilvēku mākslīgi sasaista ar daudziem citiem cilvēkiem, ar ko viņam nav īstas saiknes, viņš galu galā nekalpo nevienam. To varēja redzēt Padomju Savienībā, kad bija kolhozi, bet cilvēki centās darīt pēc iespējas mazāk, paļaujoties, ka kāds cits vai valsts izdarīs darbu viņu vietā. Tā bija mākslīga kopība.
Kreisais: Neviens tev neliek kalpot visiem pasaules cilvēkiem, ja tu esi pasaules pilsonis. Tu vari izvēlēties, ar ko draudzēties un ar ko nē. Tu esi brīvs. Tevi neierobežo pagātnes aizspriedumi un tu neierobežo citus cilvēkus (nebūvē sienas, nepieņem lēmumus par ierobežošanas aizliegšanu no konkrētām valstīm utt.). Tu kļūsti par labāku cilvēku.
Labējais: Dzīve rāda, ka cilvēki pa īstam apvienojas, kad viņus kaut kas vieno. Piemēram, kad jāaizsargā sava cilts no kopīga ienaidnieka. Kad tavas valsts hokeja komanda uzvar. Tam nav jābūt ienaidniekam vai kam agresīvam. Es ticu, ka ar laiku cilvēki visdrīzāk nonāks pie dabiska pasaules pilsoņu statusa, bet bīdīt viņus uz to mākslīgi nozīmē pārkāpt viņu brīvo gribu un pašnoteikšanos.

Labi, man pagaidām apnika.

leave a comment [1]


sickboy

***

2023.3.26. | 20:30
posted by: sickboy

Mēs turpinām vīrišķo laikmetu.

leave a comment


lmr

***

2017.3.26. | 20:27
posted by: lmr

londonā bija lieliski.

viss tur pelēks, asfalta krāsā, sarkanos ķieģeļos un pārsteidzoši zaļš. un visi uz ielas saka sorry, sorry, lai gan es viņiem esmu pagadījies ceļā, jo kārtējo reizi esmu piemirsis, ka arī cilvēku plūsma virzās pa kreiso pusi. redzēju pārāk daudz, pilnīgs overload acīm, gan jau galerijās un muzejos daudziem izbesīju, jo darbiem priekšā mana atšautā pakaļiņa, kamēr es, pieliecies dažu centimetru attālumā no darbiem, skatos, kā tad tie uzgleznoti, un elpoju virsū vairākus gadsimtus seniem brīnumiem. un ļoti interesanti, kā prāts mākslas grāmatās redzētiem darbiem izdomājis pats savus izmērus, un van eiks izrādās tik maziņš, dīrers vispār miniatūra, bet serā peldētāji lieli. hoknijs dzīvē vienkārši mirdz un tuvplānos ir ļoti smalks. kas gan man sevī noriebās - ka vispār vairs nespēju uztvert darbu kopumā, es uzreiz ar degunu lienu tiem tuvumā un meklēju trikus un noslēpumus, kurus grāmatu bildītēs ieraudzīt nevar. biju arī uz wolfgang tillmans un richard mosse, joprojām esmu lielā sajūsmā. pārsvarā ar mammu un tēti biju pašķīries, jo četras stundas no vietas ar sevi lūrēt bildītes negribu spiest nevienam.

teroraktam tuvumā negadījāmies, par to uzzinājām vien vakarā.

leave a comment


ripp

***

2017.3.26. | 19:13
posted by: ripp

Lūdzu, iesakiet labu zobārstu. Rīgā, ne pārdaugavā. Pieminiet arī cenu kategoriju.

leave a comment [10]


punkts

***

2017.3.26. | 19:13
posted by: punkts

Jums būtu jāzin, kas ir pieramasa. Tā ir svarīga persona.

leave a comment


n_komentari

***

2017.3.26. | 19:10
posted by: punkts in n_komentari

Ej, uzvāri olas, rītārd.

leave a comment


sickboy

***

2023.3.26. | 19:05
posted by: sickboy

https://www.youtube.com/watch?v=VRGsWXR1F-4

leave a comment


ripp

***

2017.3.26. | 17:02
posted by: ripp

Nodrupa liela daļa zoba. Eh.

leave a comment [4]


up

***

2017.3.26. | 15:30
posted by: up

https://www.youtube.com/watch?v=SaK4t6hKKO4

leave a comment [3]


sickboy

***

2023.3.26. | 15:11
posted by: sickboy

Pārsvarā sievietes sagaida, ka vīrieši viņas aizsargās un nodrošinās, bet vīrieši sagaida... ka mājās būs silta un droša atmosfēra. Ja vīrietis pārnāk mājās no darba un kaut kādā sakarā nenonāk šādā vidē, viņš jūtas tāpat kā sieviete justos, ja vīrietis vispār nedomātu strādāt. Viņam tāpat prasās relaksēties pēc darba un, ja viņš to nespēj mājās, tad viņš to atradīs, draudzējoties ar alkoholu.

leave a comment [2]


ulvs

***

2017.3.26. | 15:09
posted by: ulvs

Šādā twilight stāvoklī labāk izvēlēšos pasnaust pāris stundiņas. Es jūtos tik sirsnīgi, ka pats sevi kaitinu un cenzēju. Puff.

leave a comment


brookings

That's Mad Bro!

2017.3.26. | 14:41
posted by: brookings

Varbūt esmu bijis parāk skārbs... situācija ir sarežģīta, smieklīga un bedīga (pat extremely British). Katrs var izdarīt savus secinājumus.

leave a comment


simamura

***

2017.3.26. | 14:15
posted by: simamura

vispār tā varētu būt, ka tas kosmiskais nogurums, ideju krīze, atsvešināšanās, par ko tik bieži dzird pēdējā laikā, ir psiholoģiska blakne, kas nāk komplektā ar zināšanām par Zemes un Visuma vecumu un evolūcijas visvarenību. Lai gan būtu jābūt otrādi, mēs taču šajā ģimenē piedzimām tikai piecas sekundes pirms pusnakts. Vēl būs jauna diena, tā varētu domāt. Bet sajūta ir, ka mēs veci esam piedzimuši. Mūžveci un jau noguruši. Un, iespējams, vieni. Bez brāļiem un māsām un bez vecākiem.

Bet ja jāiztēlojas mūžvecs bērns, tad tas ir kaut kas tik pašironisks kā Filips Džonsons. Kad viņam aptuveni ap "vēstures beigu" laiku jautāja, kas paliek, kad sabrukušas visas ilūzijas, viņš teica: "Oh, a perfectly delightful sense of living in a real world."

leave a comment [5]


ulvs

***

2017.3.26. | 08:15
posted by: ulvs

Es brokastīs ēdu lētākās aziātu nūdeles, jo ēdiens nav prioritāte (un es šomēnes esmu izteikti nabadzīgs). Kompensēju neveselīgo pārtiku ar krietnu vitamīnu devu.

leave a comment [2]