ulvs

***

2017.4.30. | 00:44
posted by: ulvs

Šodien ar drušku bijām uz "Tuvo Pilsētu" Nacionālajā teātrī. Diezgan šarmanta izrāde. Smagnēja gan, cilvēkiem, kuri dzīvē cietuši no vardarbības, gan jau nebūtu ieteicams skatīties, jo tur attēlotās situācijas un prāti brīžiem šķita ļoti naturāli, it īpaši tas sadistiskais prāts, kurš piepildīja vienas jaunkundzes "dari ar mani visu" fantāziju tik ļoti reālistiski, komentējot savas darbības līdzīgi, kā, iztēlojos, to darītu garīgi nelīdzsvarots cilvēks, spīdzinot kādu līdzcilvēku. Burvīgs apgaismojums un video/teātra fjūžns, ļoti atmosfēriski efektīgs materiāls.

leave a comment


anonymous

***

2017.4.30. | 00:11
posted by: anonymous

Līdz ar pēdējo aprīļa dienu pienācis arī Latvijā un dažviet citur kaimiņu zemēs tradicionālās kurnēšanas sezonas noslēgums. Tautas gudrība vēsta, ka kurnēšanai vispiemērotākie ir mēneši, kuru nosaukumos ir burts "r" - tātad laiks no septembra līdz aprīlim. Jau ziņots, ka ar kopīgiem zinātnieku un ražotāju pūliņiem kvalitatīvu un svaigu kurnu ieguve jau ilgāku laiku tiek nodrošināta visu cauru gadu, ir sākts arī sekmīgs svaigu, marinētu un kaltētu kurnu eksports, tomērs netrūkst arī šāda progresa pretinieku un kritiķu, kas norādījuši, ka visaugstvērtīgākos ēdamos kurnus ar viszemāko derīgo uzturvielu, šķiedrvielu, vitamīnu, mikroelementu un vispār jebkādas jēgas saturu iespējams iegūt vienīgi tradicionālajā kurnu sezonas laikā.

leave a comment [1]


usne

***

2017.4.29. | 23:58
posted by: usne

šon beidzot nedaudz atpūtos un no rīta izgulējos. Sakārtojām ar B viņas istabu. Bija tik priecīga un aizrāvusies un pie Emīla un Berlīnes zēniem aizmiga pati savā gultā.
Vispār ar skolas maiņu viņas uzvedība uzlabojas diezgan strauji. Tāpēc nenormāli sadusmo tādi biedri, kuri dēļ saviem principiem, ne mirkli nepainteresējoties par citiem iegruza čerņā. Vēl tagad dusmas neatlaiž. Kā vispār manā mājā var atļauties uzbrukt manam bērnam?! Vispār nezinot kam esam izgājušas cauri pēdējā mēnesī.

leave a comment


sickboy

***

2023.4.29. | 23:22
posted by: sickboy

Es beidzot sapratu, ka jaunā pasaule veco uzvarēs nevis ar spēku (lai gan, ar spēku arī), bet ar smiekliem un jautrību. Jo tas jau bija tas, kāpēc mūžīgais "ES ESMU" nolēma nevis atrasties statiskā Budas mierā, bet radīt Visumu, ieiet tajā - lai piedzīvotu jautrību. Vecā pasaule teiks: Bet te ir mūsu konstrukcijas, mūsu likumi un mūsu spēks! Organiskais Visums teiks: Mums vienalga, mēs ejam piedzīvot jautrību. Jautrība paņems līdzi daudzus.

leave a comment [2]


sickboy

***

2023.4.29. | 22:57
posted by: sickboy

Brīvā Visuma dzimšanā vecā pasaule uz jauno mūs nepavadīs ar ziediem, bet tas nebūs karš, tie būs smiekli, jautrība un rotaļa, kas liks ieraudzīt visu vecās pasaules komiskumu. Viņu statisms un robotveidīgā uzvedība ir komiska, viņu aprobežotība un pašnaids. Gluži kā „1984”, Ziemeļkoreja vai Padomju Savienība – šajās vecās pasaules konstrukcijās traģēdija ir saplūdusi ar komēdiju. Mūsu rokās ir dzīvība, humors un improvizācija. Šajā pasaulē bieži vien ir viegli un dzīvot un brīvi elpot tāpēc, ka visur ir mīlestība, šīs radošās izpausmes ir mīlestība. Daba ir mīlestība, kosmiskie ritmi, bet tāpat arī humors un improvizācija. Mīlestība uzvarēs veco pasauli, totalitārisma struktūras, pelēcīgo vienveidību un smieklīgo cenšanos visus padarīt vienādus vienlīdzības vai sociālā taisnīguma vārdā. Mēs ejam uz jauno pasauli plūstot un ļaujoties, šūpojoties Visuma ritma likuma šūpolēs.

leave a comment


ingmars

sms

2017.4.29. | 22:20
posted by: ingmars

Sātans sūta īsziņas. Ko darīt?

leave a comment [3]


ena

***

2017.4.29. | 19:24
posted by: ena

Apniku

leave a comment [1]


ingmars

raksturs

2017.4.29. | 17:51
posted by: ingmars

Katram jojo ir savs raksturs.

leave a comment [1]


ulvs

***

2017.4.29. | 16:58
posted by: ulvs

Ē, jūs, man liekas, mani pārpratāt. "Heroīnposti" ir vairāk domāti kā truls humors, kas tiešā veidā ironizē par visiem tiem cilvēkiem, kuri domā, ka es vislaik esmu fucking high out of my mind on heroin. Tobiš, es šeit, cibā, vislaik *esmu* fucking high out of my mind, bet, ja tā arī ir, tad drīzāk tāpēc, ka es daudz pīpēju. Jā, es pīpēju salīdzinoši daudz pēdējā laikā. Bet tas man palīdz, tiešām, tas ļoti palīdz koncentrēties, tas ļoti palīdz priecāties par dzīvi, cik nu par to var priecātes. Patiesi! Es teiktu, ka pīpēšana kopumā mani arī ietekmē pozitīvi sociāli - es beidzot vairs neemsmu tāds kā twiched out by reality un tāpēc varu iedziļināties otra cilvēka teiktajā, nevis tikai māt ar galvu un kaut ko atbildēt. Patīkama sajūta, nejusties faking awkward visu laiku. Tikai žēl, ka tas ir tik dārgs prieks. Lai gan, jāatzīst, heroīns ir daudz dārgāks, nekā pīpēšana. Es teiktu, ka kādas 5-10x dārgāks for recreational use. To nemaz nevar īsti atļuaties ar saviem mazajiem mūziķa honorāriem, lol, ja nezodz un nelaupi, nenodarbojies ar village pillaging un tā tālāk. Heroīns ir kruta narkotika tikai tad, ja tu esi ļoti stiprs cilvēks, un arī tad tā ir jāmīl ļoti, ļoti reti, īpašos brīžos. Protams, ka lielākā daļa cilvēku nav stipri.

leave a comment [8]


ulvs

***

2017.4.29. | 16:49
posted by: ulvs

When in doubt - use heroin.

leave a comment


ulvs

***

2017.4.29. | 16:48
posted by: ulvs

Šodien salietošos heroīnu un iešu novērtēt mākslu.

leave a comment


tvarj

***

2017.4.29. | 16:13
posted by: tvarj

šodiena ir laba diena. vakar ar rediiss un negaisiic tik sirsnīgi pasēdējām. viena no tām reizēm, kad sarunas atstāj milzīgu apmierinājuma sajūtu, jo ir aptverts viss spektrs - sākot ar mākslu un literatūru un beidzot ar vīriešu apspalvojuma īpatnībām.
tagad bērniņš ir aizšķūrēts pie omes, hotai acīmredzot izbauda dzīvi vārtoties pa sava mirušā vectēva gultu, bet es esmu pat šo to jēdzīgu padarījusi - ielaidusi Mintā simpātisku vācu pāri un rajona rda noķērusi man vajadzīgā zaļuma spilvendrānu (pie intensīva grafika airbnb ar tikai diviem gultasveļas komplektiem ir tā bailīgi) un Lūcijai foršas sandales, kas cerams arī derēs.

vēl es saklausījos svena un toma radioraidījumus un tā bijīgi sāku domāt par to vai nevajadzētu dot latviešu literatūrai vēl kādu iespēju. pēdējā grāmata, ko es izlasīju, kad Lūcija bija vēl pavisam maza, bija kaut kāds neticami traģisks savārstījums par stūrainu latviešu sievieti brūnā kostīmā, kuras nejauši sagulētais un trakoti izlolotais bērns, protams, beigās iet bojā. jāsaka, ka tas bija varen besīgi.

vispār, kopš man ir Lūcija, man ir šausmīgi zems ciešanu slieksnis pret jebkādām sliktām lietām, ko ataino notiekam ar bērniem, tāpēc man nav dūšas ķerties klāt gŗāmatām. turklāt visas manas grāmatas ir kastēs, bet hotai grāmatplaukts sastāv no |KARŠ| |KARŠ| |KARŠ| |HOLOKAUSTS| |KARŠ| |CIEŠANAS| |PARTIZĀNI| |KARŠ| |KARŠ| |KARŠ|

leave a comment [3]


sickboy

***

2023.4.29. | 16:18
posted by: sickboy

Pasaule ietinās miglā. Biezā, necaurredzamā miglā, kas kā zīda aizkari aizklāja skatu... aizvērās plaksti, atvērās zvaigznes. Sauciens kaut kur tālumā atbalsojās un izgaisa, kāds kādu gaidīja, bet pasaule skrēja un ķēra sapņus. Kad tu atnāci, man kļuva silti, pieneņu pūkas glāstīja seju un es paliku klusumā. Man bija interesanti sapņi, es pamodos un redzēju dvīņu liesmu. Kaut kādi vārdi un sajūtu apjausmas joprojām atradās manā prātā, es centos tos satvert, bet velti. Zināju, ka sapnī bija kaut kas par nākotnes paredzēšanu un dievišķo skaitli „111 11:11”. Es izvilku eņģeļu kārti, tas bija „Sapņotājs” - kaut kā jauna sākums. Pie mums pieklīdis zilacains kaķis, mēs viņu barojam, bet viņš uzbrūk mūsu kaķim, tāpēc es viņu aizdzinu. Viņš jau ir tikai kaķis, viņam nav māju un spalva dažās vietās krīt nost. Es teicu, ka viņu vairs nebarošu un dzīšu projām. Varbūt vēl pārdomāšu, jo es mīlu kaķus un man patīk parūpēties par izsalkušajiem. Mūsu kaķis vienkārši vēl ir jauns un mazs. Viņš nejūtas par sevi tik pārliecināts, lai kautos ar Zilacīti.

leave a comment


martcore

we love you, bene gesserit!

2017.4.29. | 14:40
posted by: martcore

palasot rasbainieciņa vakardienas iemesto linku uz ekvairu
starp citu, kāds ir pamanījis, cik ļoti female power orientēta (un ar izsmalcinātri indīgu ironiju piesātināta) ir frenka herberta "dune"*
kā saka, vīrieši, protams, var kontrolēt visādu tur naudu ar naftu pasaulē, toties lēdijas kontrolē ģenētiskās līnijas
to varētu arī nosaukt par mājas pavarda pārraudzīšanu, ģenētiskās līnijas ir tāds pavards, uz kura var daudz ko žarīt
nav brīnums, ka vishistēriskāk mūsdienās auro tur prolaiferi, kas jūt, ka šeit ir kāds podvohs, un ģenētika iziet no reliģiozo uzskatu kontroles
(muļķa prolaiferi! viņi nezin, ka herbertam sievietes kontrolē arī reliģiju, un viņus atkal ir piečakarējuši!)
starp citu, linčam filmā šīs bene gesritas dāmas bija visumā androgīnas

*simtām reižu varu pārlasīt šo satriecoši brīnišķīgo grāmatu, vienmēr atradīsi kaut ko atbilstošu zeitgeistam

leave a comment


sickboy

***

2023.4.29. | 13:43
posted by: sickboy

God save the queen, the fascist regime
They made you a moron, pizza time!

leave a comment


anonymous

Katrs var papildināt ar vēlamajiem elementiem II

2017.4.29. | 13:34
posted by: anonymous

kamēr vien latviešu tauta būs trūkumā
dzīvošu mazs un sarāvies kūkumā
pirmo svaigumu nekad nepirkšu
otro un trešo šķiru prasīšu
ja kas sāks sāpēt, pie ārsta es neiešu
bērni sāks niķoties - vienkārši sitīšu
gleznas un dziesmas man nevajadzēs
kāds gan tur sports, kad tauta grib ēst
papīrs pat atejā turpmāk būs lieks
kamēr it visur glūn ienaidnieks
atkritumus es nešķirošu
labprātāk ņemšu nevis došu
apģērbu mainīšu reizi mūžā
neiešu vannā un neiešu dušā
radioators un elektrība
nazis un dakšiņa, tīra grīda
atmetīsim to pagaidām
kamēr mēs turību sagaidām
nevajag torni, nevajag pili
labāk mums gādājiet kopīgu sili
Tags:

leave a comment [3]


sickboy

***

2023.4.29. | 13:21
posted by: sickboy

Pagājušonakt redzēju sapnī viskautko interesantu, tai skaitā bijušo un viņas bijušo, tai skaitā 111 11:11, tai skaitā nākotnes paredzēšanu un neatceros, ko vēl. Sapņot ir interesanti. Man bija periods, kad man nebija interesantu sapņu, lai gan es gribēju, tagad interesantie sapņi ir atgriezušies. Varbūt tas atkarīgs no dzīvesvietas.
Šodien līdz lietus, mums vakar beidzās gāze, bet mēs lietojam ceļotāju gāzes baloniņu. Rīt brauksim uz Valmieru utt. Vakar pavēlējām traktoram uzart zemi. Skatījāmies, kur mēs varētu celt savu māju. Lasījām priežu pumpurus un dzērām priežu pumpuru tēju.

leave a comment


dooora

***

2017.4.29. | 11:42
posted by: dooora

come what May
i still adoore ya

cold? no, just cool

leave a comment


ingmars

džeks pārsteidz pasauli ar savu balsi (jūs neticēsiet, kas notika pēc tam)

2017.4.29. | 11:28
posted by: ingmars

leave a comment [1]


ripp

***

2017.4.29. | 11:21
posted by: ripp

Agvējbakas diezgan agresīvas, mugura biezā slānī ar pumpām, šonakt arī jutās nu tā. Jācer, ka drīz būs lūzums un sāks iet uz labo pusi.

leave a comment [5]