artis

***

2014.9.02. | 01:55
posted by: artis

TIL "The people who paid for the Renaissance felt guilty because their money may have come from compound interest."

leave a comment


dienasgramata

***

2014.9.01. | 23:56
posted by: dienasgramata

DELFI. Krievijas kosmosa aģentūra pirmdien, 1.augustā, apstiprināja, ka pieci gekoni, kas piedalījās bezsvara stāvokļa un seksuālās uzvedības eksperimentā kosmosā, ir miruši.

leave a comment


ulvs

fiks posts pirms skriešanas uz mazā kalna ielu (ne pēc heroīna)

2014.9.01. | 22:03
posted by: ulvs

Es dzīvoju ar pieņēmumu, ka Putni arī varētu nebūt Lohi. Tā lūk.

leave a comment [1]


shelly

***

2014.9.01. | 21:26
posted by: shelly

Ziniet tos pašus lielākos plastikāta iepirkuma maisus? Nu, tādus, kur var sakrāmēt vidēja izmēra bērnu? Nupatiņās esmu piekrāmējusi tādus divus (maisus, nevis bērnus) un beidzot esmu maķenīt nomierinājusies. Lauva ir gatavs bērnudārzam! Lai nāk, kas nākdams!
// tas šķiet, bija [info]martcore, kas senos laikos visai trāpīgi apsmēja manu bagāžu, braucot velotripā - tā esot tāda, it kā es taisītos piedzīvot kuģa katastrofu un tikt izskalota uz vientuļas salas.

leave a comment [16]


honeybee

***

2014.9.01. | 21:30
posted by: honeybee

Šausmīgi mulsina, ka tie bērnu rakstnieki izsakās, ka tipa saprot bērnus, bērni taču visi ir tādi paši, kādi bija viņi, bērniem taču visiem ir līdzīgas vajadzības un vēlmes.

Tu taču tā neteiktu par pieaugušajiem, tipa "visi cilvēki ir vienādi, visiem ir vienādas vēlmes, es viņus visus saprotu, tas nemaz nav grūti", ja vien tev nebūtu kaut kāda baigā Teorija apakšā, kas to visu pamato (piezīmēsim, diezgan ciniska un vienkāršota teorija droši vien). Tad kāpēc kaut ko tādu teikt par bērniem?

Vēl jo vairāk - kāpēc būt bērnu rakstniekam, ja tu tā domā par bērniem?

leave a comment [5]


ulvs

***

2014.9.01. | 20:09
posted by: ulvs

Mazliet papisāmies ar bijušo draudzeni Juglas mežā, nez, kādus 40 metrus no ietves un auto ceļa. Mēreni kaifīgi un tā, bet mani nepameta sajūta, ka mani novēro koki. Jā, tieši tā. Nevis cilvēki, bet faking koki. Flora. Daba. No psychedelics included btw. Tik jokaina izjūta, ka nācās pārtraukt un iet uz lielveikalu pēc saldējuma.

leave a comment [3]


ulvs

banku sistēmas nāve

2014.9.01. | 19:59
posted by: ulvs

Bļaģ, nedēļas laikā padirsu jau otro kredītkarti, pateicoties sasodīti ģeniālajai DNB (drum and bass, yeah!) bankomātu karšu ēšanas un atvemšanas sistēmai, kur nauda tiek izsniegta vispirms un karte pēc tam. Protams, ka es, priecīgs paķēris žūksni, aizsvilpoju katru reizi prom nahuj uz neatgriešanos, jo ko gan man vēl vajag. Katrā ziņā esmu ļoti nelaimīgs, jo man vairs nekad nebūs karte ar tik burvīgu pinkodu - 2424. Tas ir bijis skaistākais piespiedu pinkods manā dzīvē (piespiedu as one that you can't change). Kāds ir tavs burvīgākais piespiedu pinkods iz dzīves, ko esi zaudējis?

Vispār kādus 3 gadus mierīgi dzīvoju bez kredītkartes. Bet tas laikam tāpēc, ka tika veikts spēcīgs bijušās draudzenes Švēdpank kartes abjūzs (konsentuāls, nepārprotiet!).

leave a comment [7]


ulvs

***

2014.9.01. | 19:58
posted by: ulvs

Es pašpasludinu sevi par bijušo aizraujošāko sviestotāju-cibotāju. Tas arī viss šajā postā.

leave a comment


likvidet

ko sakiet

2014.9.01. | 18:45
posted by: likvidet

jāpārvācas uz citu dzīvi

leave a comment


neoplasm

femme. homme. pomme.

2014.9.01. | 15:53
mood: ok
music: Bauhaus - She's In Parties
posted by: neoplasm

man bija ļoti jauka nedēļas nogale. izdauzījāmies, atstiepām pilnas mugursomas ar biezpiensieriņiem un kondensēto pienu, aizskeitojām uz savu tālo spotu - policija mūs ieraudzīja un uzreiz aizlaidās :)) bija īsts vasaras laikapstāklis, gar velōceliņu salkani smirdēja jūkejas fauna un flōra, gandrīz dabūju balodi sejā. tur vispār ir kaut kādi džungļi un nevar saprast, kurš labdaris tādā nekurienes vidū izbūvējis tik pirmšķirīgu skeitojamo virsmu [muhosranskas kokaīna ceļš?]. un tur ir tik kluss un pamests, un vakaros aizdomīgs. pēc dušas, slapji un pidžammās, nokāpām ap stūri uz restorānu. also, novilku vairākas spēlītes, 2 spilgtākās ir max gentlemen un depression quest [haļavnās steam'ā pieejamās]. džentlmenī uz galvas jākrauj un jābalansē visādas glaunas cepures kamēr tev met ar aluskausiem vai tās mēģina taranēt baloži, ļoti jauka spēlīte - sevišķi, kur lokālā fōnā pizģījas puspliki 19.gs. beigu bokserīši un bļaun "to the Queen!" :)) depresijas kvestā, savukārt, jālasa par depresīva cilvēka dzīvi, jāpieņem viņa vietā viskādi ikdienišķi lēmumi un jāklausās skumjā klaviermūzikā, thoroughly enjoyed the experience.

noskatījos beidzot to blue is the warmest colour. tāds jauks, itkā neuzfrišināts lovstōrijs. bet mani nogalina tās adeles mūžam pusatvērtā mute. es saprotu, ka viņai jābūt franciski autentiskai un seksīgai un viss tāds, bet es visu filmu iekšēji bļāvu "turi savu fokin' rijamcaurumu ciet!!". man ir pašai savs kaut kāds kompulsīvais uzkāriens vai kas, ka es nespēju uztvert nopietni [un cienīt] cilvēkus, kas nemāk savākties, nemāk savākt savu ķermeni - nu, tur ēdot čāpstina, netur ciet muti, staigā puņķaini u.tml., tā ka adele man bija nopietns izaicinājums un principā izpurgāja manām trauslajām estētiskajām jūtām visu filmu. sevišķi tā drausmīgā, mūžīgā un neapstādināmā, puņķu niagāra pa taisno viņai mutē katru reizi, kad viņa ņuņņā, agdiefs, jēziņ un zomg. fuck this sort of art, guys. noskatījos farinelli [1994], tur gan viss čotka.

leave a comment [6]


daria

dldzd

2014.9.01. | 08:34
posted by: daria

Puisītim Prāta Vētra patīk tā, ka apdirsties. Burtiski.

leave a comment [2]


daria

rudens, ja

2014.9.01. | 07:18
posted by: daria

Vēss no rīta, uzvilku jaciņu un zeķes. Miegs arī nāk.

leave a comment


honeybee

***

2014.9.01. | 13:03
posted by: honeybee

Un šorīt mūsu bilingvālajā skolā 1. septembra pasākuma ietvaros meitas klasesbiedrene uz blokflautas spēlēja Ukrainas tautasdziesmu.

leave a comment [7]


tvarj

***

2014.9.01. | 10:41
posted by: tvarj

Ljoti vajag nooiireet busu shonedeelj.
Iesakiet savus atsauciigos busu iipashniekus un padalieties ar kontaktiem!

Knikseeju!

leave a comment [2]


pikaczu

laukaa no duszas

2014.9.01. | 08:51
posted by: pikaczu

Biju divu dienu vokaalajaa meistarklasee. Tagad man ir pilna galva ar endorfiinu burbuljiem un par pieninju ieraksts no pasaakuma.
Pirmo reizi ar savu solodziedaaszanu iznaacu aarpus duszas.

leave a comment [7]


liljabrik

***

2014.9.01. | 08:24
posted by: liljabrik

Ja mēs aizmiegam uz cietas virsmas, ja esam gatavi ēst no rokām, mums vēl ir sirds. /a. atrakstīja

leave a comment [1]


tvarj

***

2014.9.01. | 09:07
posted by: tvarj

Straadaat ir labi Straadaat ir labi
Panikaa atkaartoju sev sapratusi, ka esmu pieplaanojusi pilnas divas nedeeljas uz priekshu bez briivdienaam

leave a comment


daria

ahahahahahaa

2014.8.31. | 21:16
posted by: daria

Hey, Sheldon, let’s go mock the people buying homeopathic medicine, you love that!

leave a comment [9]


honeybee

***

2014.9.01. | 00:17
posted by: honeybee

Bet varbūt es vienkārši esmu padomjlaika bērns un neticu valstij kā tādai, gribu turēt to no sevis pa gabalu; zinot, ka esmu pārāk gļēva, lai kostu rokā, kas mani baro, vienkārši neņemt barību.

leave a comment [11]


shelly

***

2014.8.31. | 23:35
posted by: shelly

Viena doma, kas mani ļ. aizķēra "Akmeņos manā kabatā" bija par vēlmi klausīties tikai tajās balsīs, kas pašai galvā, nevis tajās, ko rada apkārtējā pasaule. Jo tā ir tāda šimbrīdim - ja ne šaidzīvei - ļ. atbilstoša doma.
Mani, piemēram, uzaicina uz kāzām vai uz vārdadienu, skaidrs, ka cilvēki lieliski un pasākumi kruti, un slepenībā es vienmēr esmu par to sapņojusi, bet es nekur neeju, vienkārši sēžu mājās un turpinu kaut ko sapņot, jo tā vispār ir vienkāršāk, bet iet cilvēkos - tas vienmēr ir kā lekt aukstā ūdenī, baisi un bailīgi, un ne vislaik patīkami.
Un man ļ. patika, ka "Akmeņi manās kabatās" vismaz uz mirkli lika noticēt, ka, iespējams, pat ja to nevar uzvarēt, tomēr cīnīties ar to gan var. Un vajag.

leave a comment