lmr

***

2016.8.28. | 21:30
posted by: lmr

grimstu un nezinu kāpēc.

leave a comment


ulvs

***

2016.8.28. | 21:40
posted by: ulvs

Visu cieņu Lietuvai. Izskatās, ka Latvija ir vienīgā no Baltijas valstīm, kas mūsu kaimiņu neuztver nopietni. Though one could argue - varbūt tieši Latvija ir vienīgā, kas uz visu skatās ļoti reālistiski? Redzot faktu, ka tāpat neviens te negrasās karot. Jūsu viedoklis? 

Īsumā, lai labāk saprastu: Lietuvas armija dabūja 88 jaunus pēdējās paaudzes kājnieku bruņmašīnas Boxer, kas ir paredzētas gan transportam, gan uguns atbalstam, spējot iznīcināt pretinieka vieglo un vidējo bruņutehniku, helihopterus un, protams, cilvēkus u.c. gaļas produktus. Savukārt, Latvija nopirka "bargain" preci - Britu CVRT (combat vehicle reconnasence, tracked) - sešdesmito beigās dizainētu, septiņdesmitajos ražotu, taču nekad nelietotu un uzlabotu līdz mūsdienu standartiem, cik vien tas ir iespējams morāli novecojušai tehnikai - ieliekot termālo/nakts redzamību komandierim, šoferim un lielgabala operatoram (tajos, CVRT aparātos, kas ir aprīkoti ar 30mm lielgabalu, proti, Scimitar vai Scorpion CVRT versijā). Vienkārši izsakoties, tādu CVRT neviena moderna armija nepirktu. Paši briti diezgan strauji septiņdesmitajos saprata, ka šī bruņmašīna nav diezko funkcionāla un sāka dizainēt Warrior bruņmašīnu.

leave a comment


tvarj

***

2016.8.28. | 21:30
posted by: tvarj

vārdi, ka iegājuši mūsu leksikā no Lūcijas
kuncerts
kratinās
sierups (sīrups)
maāde (marmelāde)
audzināja (audzinātāja)
duciņ (drusciņ)
prouzene (Frozen)
počēties, pilmēt
kapelīši
ņāmiņa (vecmāmiņa)

leave a comment [1]


ulvs

meitenes VS sievietes un nevainības zaudēšanas problemātika

2016.8.28. | 19:57
posted by: ulvs

Goda vārds, mani joprojām rakstot nomoka viena* problēma(-s). Rakstu to, cerot, ka jūs man palīdzēsiet to atrisināt. Vārdu sakot, es jorpojām nezinu, kad man labāk rakstīt "sieviete" un kad labāk "meitene". Tikko atkal atdūros pret šo manu problēmiņu. Vēlējos uzrakstīt postu par to, kādā manierē man vislabāk patīk pisties ar ēēē, meitenēm?Tipa visas, kuras ir virs 18 ir sieveites? Vai arī visas, kuru, kā koledžzēni saka, celkas ir uzrautas vismaz vienu reizi? Vot, pastāstie man, meiteņsievas, kā tad man, puikam/vīrietim piedien rakstīt? Varbūt tas ir atkarīgs no konteksta, as in, ja lietoju vārdu puikas, tad attiecīgi - meitenes? Burtiski - torture through out my life. It sevišķi, kad pats biju nevainīgs (jeb mana celka nebij uzplēsta) - katru reizi rakstot "meitenes" man bija mazliet, mazliet bail, ka kāds t.s. seksa deģenerāts uzreiz man iebāzīs sejā, ka pats esmu puika, jo nēesmu ievietojis savu erekto dzimumorgānu vagīnā. 

Ja jau atklāti, tad... vairākus gadus - mijā starp bērna kāju un tīņu gadiem -, man bija izveidojies uzskats, ka būtībā jau nav svarīgi, kādā caurumā tu ievieto savu locekli uz x sekundēm ar nolūku zaudēt nevainību. Jo, sasodīts, kāda vispār varēja tolaik būt runa par emocionālo briedumu? Vienīgā asociācija ar seksu bija tāda pati, kā ar dročīšanu - ļoti, ļoti kaifīgi nobeigt, taču šajā gadījumā tā kā tas notiek iekš sievietes, tas ir daudz, daudz baudpilnāk. All in all sīkajiem, manuprāt, mentaļna ir mazāka šķirba (no pun intended) starp cilvēkvagīnu un dzīvniekvagīnu. Bet, nu jā, sīkie arī nesaprot, kāpēc tik būtiski ir zaudēt nevainīgumu. Es pavisam noteikti to sapratu pēdējais no sava bara, jo biju vispuiciskākais (kas ar gadiem, ieturot šo noslieci, varēja pāraugt par kārtīgu vecpuicinieciskumu, ja tā raksta šo vārdu, taču man pietika ar to hārdkōru, ko nodevu, būdams pre-teen gado; enough is enough).

* Patiesībā diezgan daudz problēmas, ja ieskaitam (-am) ortogrāfiju. Redziet, šis ir viens no retajiem aspektiem, ko skolā neizkopu, jo samierinājos ar 6-7 domrakstos/diktātos. Savukārt komatus apguvu, kā piedien, nevis tikai intuitīvi. Tas laikam tāpēc, ka tos tomēr ir vieglāk apgūt, jo lielā var "just", kur jāievieto komati. 

leave a comment


lmr

***

2016.8.28. | 19:52
posted by: lmr

restauratore, kurai lasīju savu dienasgrāmatu, pārnākusi uz mūsu kursu.

leave a comment


dienasgramata

***

2016.8.28. | 15:11
posted by: dienasgramata

DELFI. Pusmužā divi kanādieši atklāj, ka pēc dzimšanas slimnīcā samainīti.

leave a comment [1]


wowow

***

2016.8.28. | 14:47
posted by: wowow

Rīdzinieki ir sasutuši

leave a comment


liljabrik

***

2016.8.28. | 11:22
posted by: liljabrik

Brussels is the new L.A - +32 jau kuro dienu. Vakar gāju baznīcās pa celam goda vārds (lūgties lai paliek aukstāk)

leave a comment [3]


lmr

***

2016.8.28. | 11:17
music: kalniņš - 4. simfonija, 1. daļa
posted by: lmr

cilvēki dusmojas un negrib klausīties, ja mans viedoklis atšķiras no viņu, bet viņu viedokļiem vispār nav argumentu. viņi sāk runāt skaļāk un es jūtos tā, it kā man uzbruktu, lai gan es nekādu vārdisku kautiņu nebiju vēlējies, to ir uzsākuši viņi paši.
man nav grūti atzīt savu nezināšanu. visi zina kaut ko, ko nezina citi, bet man ir grūti pieņemt šoku par citu nezināšanu, kas ir vienkārši muļķīgi. ja kāds kaut ko nezina, nu tad priecājies, ka tu zini, un paskaidro, lai notiek kaut kāda zināšanu apmaiņa, kas ir daudz vērtīgāka par augstprātīgu "tu nezini, es zinu" un nepaskaidrošanu, ko tad tu galu galā zini, un kādēļ to būtu svarīgi zināt arī man.

sienas man klāt visādi cilvēki. es izbesījies apsēžos uz soliņa, tipu tapu nāk čigāniete, vai es zinu, kā nokļūt uz lidostu. jā, es zinu, bet zinu arī, ka uz lidostu tev vispār nevajag, ka tu gribi man iesmērēt kaut kādu somā paslēptu mēslu. un nu ko man darīt, dzīt viņu prom? un ja nu patiešām vajag uz to lidostu? pastāstu, viņa pamāj ar galvu, parakājas somā un grūž man rokās kaut kādas sieviešu smaržas, saku, ka nevajag, un iegrūžu tās atpakaļ viņas rokās. kā viņa aiziet, tā manā virzienā klunkurē asiņains un pēc alkohola smirdošs purns. kā sāka vērt vaļā savu bezzobaino muti, tā es aizdegos dusmās, uzrūcu kaut ko par likšanu mierā, piecēlos un dusmīgi soļoju no viņa prom, un, kā jau dusmās - viss traucē, pa priekšu lēni tecēja balodis, negāja ne pa labi, ne kreisi, bet tieši man ceļā, sačakarēja visu manu dusmu gājienu. kas ar to visu? it kā dusmās mans pasaules mehānisma zobratiņš gribētu traukties pilnā ātrumā, bet visi pārējie zobratiņu zobi man to liegtu, baloža zobratiņš liek man piebremzēt, it kā dusmas darbotos pret visu pasauli un sevi pašu, dusmu ceļš ir pilns ar atskabargām. ķermenis arī samezglojas, balss neskan, es stostos. baiba stāstīja, kā bērnībā viņa dusmās paķērusi riteni un gribējusi aizbraukt no mājām, bet ritenim nokritusi ķēde, un viņa ar seju pa priekšu ielidojusi grāvī. pilsētās vajadzētu ierīkot tādas klusuma istabas. samaksā un sēdi telpā ar skaņas izolāciju, kur tev rokās negrūž zagtas smaržas un pretī nerēgojas piesisti mūļi, kur var atvilkt elpu. es būtu gatavs maksāt par mieru.

pornozvaigzne piektdien sadzērusies stāstīja, ka viņa laikam esot ragana. viņa dažkārt telpās redzot skaistas zvaigznītes. smīnot domāju, teikt viņai, ka tie ir parasti redzes gļuki, ka visiem tādi ir, vai arī atstāt viņu ar ideju, ka viņa ir ragana, jo tas šķita mīlīgi. pateicu.

lū dzimšanas dienā bija pilns ar zvaigznēm, lū draudzene teica, ka vienreiz esot sēdējusi lauku sausajā tualetē un caur tualetes durvīs izzāģēto sirsniņu redzējusi krītošu zvaigzni. bet kāpēc tualešu durvīs ir tieši sirsniņa? gaismas ieplūšanai taču der arī jebkurš cits simbols vai vienkārši aplītis. man gan nav nekādu iebildumu sēdēt uz poda un domāt par mīlestību, un ja vēl zvaigzne sirsniņā krīt, tualetes apmeklējums pārvēršas par maģiju.

sapnī biju kolizeja un babilonas gaisa dārzu apvienojumā. vidū bija milzīgs baseins, no arkādēm atdalījās dēmoni ar āža ragiem.

leave a comment [12]


martcore

vienmēr zviedzu no šīs dziesmas

2016.8.28. | 12:21
posted by: martcore

I would like to live in Sweden
When my work is done
Where the snow lies crisp and even
'Neath the midnight sun

Safe and clean and green and modern
Bright and breezy, free and easy
Sweden, Sweden, Sweden, in Sweden

I am gonna live in Sweden
Please don't ask me why
For if I were to give a reason
It would be a lie

Tall and strong and blonde and blue eyed
Pure and healthy, very wealthy
Sweden, Sweden, Sweden, in Sweden

I'll grow wings and fly to Sweden
When my time is come
Then at last my eyes shall see them
Heroes everyone

Ingmar Bergman
Henrik Ibsen
Karin Larsson
Nina Persson
Sweden, Sweden,Sweden
In Sweden

leave a comment [2]


ingmars

bohēmists

2016.8.28. | 10:21
posted by: ingmars

Mans tēvs pamostas septiņos no rīta un uzreiz iet uz mežu piedzerties.

leave a comment [2]


dejavu

***

2016.8.28. | 03:52
posted by: dejavu

Aiz bezmiega un neko darit nogriezu sev matus.
Wow! Vienkarsi lieliski!
Nez ko es tiem frizieriem maksaju....

leave a comment [1]


anonymous

***

2016.8.28. | 01:15
posted by: anonymous

Labi gan, ka Latvijā nav IKEA veikalu. Bija jau piemirsies, bet tā ir elle.

leave a comment


ripp

***

2016.8.28. | 02:13
posted by: ripp

Esam atpakaļ. Asins bioķīmija ir nedaudz mainīta, bet ne kritiski. Vēders viņai vairs nesāp, temperatūra nokritusies pati līdz 37.1
Esot jānovēro. Ja nu kas, jābrauc atpakaļ. Saudzējoša diēta.

leave a comment [4]


anonymous

Drošās stirnas

2016.8.28. | 01:00
posted by: anonymous

No ziņām:
Puisītis apmaldījies mežā un nakti
pavadījis kopā ar stirnām


Rīgas prefektūras 5. iecirkņa
Jaunciema nodaļā vakarā ieradusies
ciema iedzīvotāja Cvetkova un ziņoju-
si, ka no pagalma pazudis viņas 2 g. v.
dēls Voldemārs. Pienācis vakars, bet
zēnu nevarējuši atrast, kaut gan ve-
cāki kopā ar kaimiņiem pārmeklējuši
plašu apkārtni. Māte lūgusi policiju
nākt palīgā. Iecirkņa priekšnieks Pein-
bergs devis rīkojumu vairākiem kārtī-
bas sargiem doties bērnu meklēt. Palī-
gā nākuši arī Cvetkova darbabiedri
no Mīlmaņa kokzāģētavas un skolēni.
Meklētāji ar lākturiem klīduši pa Jaun-
ciema mežu. Rūpīgi pārmeklēta tuvā-
kā apkārtne, jo domājuši, ka mazais
zēns nebūs varējis tālu aiziet. Taujāts
visās mājās, pārmeklētas akas, baido-
ties, vai zēns nav tajās iekritis. Vecā-
ku uztraukums arvien pieaudzis. Pret
rīta pusi viens no zēna meklētājiem
Stepans Siņicins, braucot uz divriteņa,
ap 4 km no Cvetkovu mājām pie Lapu
purva ieraudzījis no meža izlēcam 3
stirnas. Siņicins nokāpis no divriteņa
un devies pāri grāvim mežā uzmeklēt
stirnu guļvietu. Šai brīdī meklētājam
ne prātā neienācis, ka tuvumā varētu
būt pazudušais zēns. Viņš tādēļ bijis
loti pārsteigts, kad mazo Voldemāru
ieraudzījis netālu no ceļa sūnās izka-
sītā stirnu guļvietā. Tā vēl bijusi silta,
kas norādījis, ' ka aizbēgušās stirnas te
vēl nesen gulējušas. Zēns,pārguļot nakti
pie stirnu sāniem, nemaz nebijis nosa-
lis. Viņš gan bijis pilnīgi aizsmacis, jo
dabīgi, ' ka viņš mežā ilgi raudājis un
saucis palīgus. Domā, ka zēns, izejot
no pagalma, ieraudzījis kādu stirnu un
devies tai pakaļ. Tā viņš aizklīdis tālu
prom un nogurumā saļimis mežā, kur
tam piebiedrojušās drošās stirnas." Jaunākās ziņas, 1939. gada 24. oktobrī.

leave a comment [8]


honeybee

***

2016.8.28. | 00:11
posted by: honeybee

Tīra, nomazgāta un sakārtota galda sajūta. (Pie maniem ģēnija cienīgajiem bardaka veidošanas paradumiem Ziemassvētki ir kudiš biežāk.)
No vienas puses, jauki, no otras puses kaut kā, nez, agorafobiski - nu tb precīzi tā skērīgā sajūta, kas pārņem dažos lielveikalos, kuros ir pārāk augsti un tukši griesti.
Atradu visādas šķiltavas, auskarus un miljons zīmuļu/flomasteru (ibo pēdējā laikā bija izstrādājies paradums, ja nevar atrast vecos, nopirkt jaunus, un likt iekšā tajā pašā bardakā).


Redzēsim, cik dienas šitais statuss kaut cik saglabāsies.

leave a comment [2]


penny_lane

***

2016.8.27. | 23:03
posted by: penny_lane

gads kopš vakara cēsīs,kurā iemīlējos cēsīs. un ne tikai cēsīs.

leave a comment


punkts

***

2016.8.27. | 22:15
posted by: punkts

Agrainis Kovalskis.

leave a comment


punkts

***

2016.8.27. | 21:33
posted by: punkts

kā būtu ar vienu māllēpi uz tās uztūkušās lūpas tur kaktā viņa sēž starp zobiem un redeļu gultu, jo tā viņa guļ tā tuklā govs, kura iedeva pienu padzerties un (ierobežosim šo) piecas kapeikas (no otras puses) deva viņai padzerties atspirdzinošu tēlu, no kura bija tāds kā drošības garants, jo no abām pusēm pasargāts no lietavām viņš nekavējās pārdomās par neskaitāmajām dimensijām, kas viņa tēvatēva laikos bija laupījušas laicīgo pravietojumu translēšanas ieganstus un tas tā nevarēja arī notikt jo tikai niekalbis skatās uz bērzlapēm un domā kāds ir tēva dēls vai kāds ir dēlis uz kura ir celts raugs, lai tas iekrīt acīs un skolas izlaidumā sabojā tev potīti tieši virs minikleitas izrādās ir kaut kāda atzīme kurā viss tas vorsalīns kas ir tāds kā kremlins kā sauca to auduma veidu tāds kā čaukstošs nevaru atcerēties lai vai kaut kāds indigo lillā vai bēšīgi lopus kaut braucošs surogāts bija viņam licis acis noasināt pašgājēju pamanīšanai un kad viņi četratā uz divām slēpēm brauca no viadukta lejā tad bija ko redzēt tos rēcīgos ģīmjus lai viņus kaut vai balta volga aizved bet es tev pateikšu ko man mamardašvilli vēstulē rakstīja no skolas gadiem tikai cipari un brilles palikuši bet es savā sēlijā sēdēdams un visu pavalsti pārredzēdams esmu tāds kā iegalvojies pats sevī un pats sev stāstu, ko es redzu, lai gan šim procesam vajadzētu iet tiešsaistē un informēt daudz plašākas masas nekā tikai šajās divās durvīs stāvēdams es jūtos kā bikses deldēdams bet tie zābaki tie zābaki līdz celim es pa to cisku ar zobiem uzrāpos un tagad tāds kā pātagas pavēlnieks skaitos lai gan savos ciparos neorientējos tomēr sodu izciest protu protu arī sakost zobus, ja to prasa reliģija, bet ja esmu autosportists tad tikai didaktiskos nolūkos, tas ir, man ir prieks par citu panākumiem, bet ieteikšu arī kaut ko piekodinošu.

leave a comment


punkts

***

2016.8.27. | 20:58
posted by: punkts

klubiņš zem ērenpreisa markas ēģiptiešu markas no savas markas kkk inkluzīvo mēs laiks nogriež kā monētu tas ko es saku, nesaku es, bet tas ir izrakts no zemes pārgudrā metapoētika jebkurš teksts grib būt tekstā jebkurš mētelis grib būt mētelī rokās aprocēs pogās un te tāds bija ādā līdēji un ārā metēji viņi visi tātad ir akvārijā un viņus barot nāk cilvēks ar dzeltenu seju un tad tas akvārijs apgāžas un visas čūskas aizrāpo meklēt naudu kā arī bija trennētas trennēts tonis tonna rakstura starp tekstiem dzīvo cilvēks un lasa sēnes es viņam norādīju uz tekstu par tekstu tas tā arī ir un nauda ir tērēta tāda kā dura, bet nāks auksta rudens diena, kad ziema būs vienā mētelī bet cūciņa pepa pūs pākstī un skaitīs zobus sev un citiem kā mākoņos sēdošs zigis ar mārīti bez kūkas un streips dīdžejs grēks reinkarnēts ēģiptiešu markā bahtins saka ka ikvienā tekstā ir vairāki teksti jeb polifoniskās balsis, kas rada tādu tātad noslīpējumu, kur viens darbības vārds izsaka sevis suģestējošo ūsiņa kārtu bija pie krieviem tāds viens acuraugs, kur viņš ar tekstu tik ilgi strādāja, ka valodiskās struktūras bija tādas kā plūsmas, kuras tikai cskp gribēja apraut bet nezināja, ka viņiem tas ir jādara, jo pārāk dragāja dārgās mašīnās masīvās virs divām tonnām pašmasa un tad viņiem tāds mandelštams arī prasa ar beirutu pie rokas ieradies pie majakovska lai vārītu tēju un tad viņi ir tajā garainī tikai uz mirkli lai pēc tam pēc kakla operācijas staigātu ar šalli, bet ne vienroci viņi tajālaikā pielūdza bet ideālistisko futūrismu, kas vēl nebija izķēmots ar moderno laiku laikietilpīgo māniju sadziedāt visas bēres pa drumslām, lai tajās ievīstītu kaut kādas putuplasta lelles līdzībai ar mumifikatoru pie tā sarkanā režģa, kur viņš to staļinu bija nomušījis tur tagad mušas auž gobelēnus stāvu debesīs stāvu uz augšu mīnus viens stāvs patversmei no sēnēm šeit tad mēs viņu arī pieķeram ar važām, lai tā teikt makjavelliskā moratorija garā pēc tam nerastos privātīpašuma pretenzijas kā tas jau ne reizi ir bijis celsijā un fārenheitā bet kang fu tas ne reizi nav bijis tāpēc mēs arī ceļojām uz ceilonu ar stopiem lai pēc tam pa lielo mūru sienām rāptos lejā rasas lāses mums pasniegt mazus pastniekus aplokšņu izrotāšanai, bet mēs to noturējām par tīrību un tāpēc esam cēli.

leave a comment