liljabrik

***

2015.7.03. | 18:47
posted by: liljabrik

"Because we rejected a certain kind of theoretical language, people just assumed that we were dumb."

leave a comment [1]


ingmars

6edws

2015.7.03. | 18:08
posted by: ingmars

Keep me safe.

leave a comment [2]


pikaczu

uz nenoteiktu laiku

2015.7.03. | 16:24
posted by: pikaczu

Personiigo skumju deelj gribeeju izdzeesties, bet szodien sasitu telefonu, taapeec dodos digitaalajaa detoksaa.

leave a comment [1]


***

2015.7.03. | 16:11
posted by: dienasgramata

Runājot par Imantu Kalniņu. Vai jūs gribētu, lai jūs vērtē un ciena par to, ko esat izdarījuši pirms 40 gadiem, vai par to, ko izdarījāt vakar?

leave a comment [10]


ingmars

fun

2015.7.03. | 14:01
posted by: ingmars

Pirms tam jāiedzer nedaudz kofeīna.

leave a comment


ingmars

klepus

2015.7.03. | 13:52
posted by: ingmars

Jāaiziet uz aptieku pēc kodeīna.

leave a comment [3]


ulvs

***

2015.7.03. | 14:47
posted by: ulvs

Izskatās, ka nepaspēju notvert A. Viņas vairs nav. Būs laikam jāatnāk vienkārši ciemos. Kādreiz. It kā man pietrūktu kaut kas. It kā.

leave a comment


sickboy

***

2019.9.03. | 14:21
posted by: sickboy

Vakar Vērmaņdārzā satiku Kārli, kurš ar pastiprinātāju smuki spēlēja kokli. Tiešām smuki sanāca viņam. Viņš teica, ka viņš, spēlējot, atslābinās. Es teicu: "Tev foršs darbs, tu atbrauc, atslābinies un brauc mājās." Viņš saka: "Jā, mājās piekusis - sieva, bērni, iešu, ka ārā labāk paspēlēt." :)

leave a comment [1]


ingmars

%%

2015.7.03. | 13:17
posted by: ingmars

Vai jūs esat galīgi stulbi?

leave a comment [5]


***

2015.7.03. | 14:15
posted by: dienasgramata

DELFI. Pasaules bīstamākā taka pēc rekonstrukcijas kļuvusi par drošu pastaigu celiņu.

leave a comment


***

2015.7.03. | 14:11
posted by: dienasgramata

DELFI. Nākamajā komisijas sēdē, kas sanāks pēc pirmo mežacūku noķeršanas, plānots runāt arī par lapsām, kuras, kā sūdzas iedzīvotāji, dažviet cītīgi medījot kaķus.

leave a comment


liljabrik

Sanēmu vēstuli

2015.7.03. | 12:27
posted by: liljabrik

'Why do you look so much like those super independent, incapable of raising a family, spends hours talking about their weirdness while being profoundly conformist, having casual sex while pretending you don't or "that it's different", modern day white girl?'

leave a comment [6]


ingmars

inbox - other

2015.7.03. | 11:17
posted by: ingmars

Atklāju, ka feisbuka ziņojumos ir tāda atsevišķa sadaļa, kurā ir "citi" ziņojumi. Pieļauju, ka tie ir no cilvēkiem, kas nav pievienoti draugu sarakstam. Piemēram, pagājušā gada 22. augustā kāds cilvēks man ir rakstījis: "Ir jābūt slimam, lai kaut kaut kas tāds varētu "patikt"." Man nav ne jausmas, par ko ir runa.

leave a comment [3]


prtg

***

2015.7.03. | 12:08
posted by: prtg

Vēlu vakarā salikām baseinu zem ķirša.

leave a comment [1]


dooora

wwwiss bērniem – mūsu nākotnei

2015.7.03. | 12:00
posted by: dooora

kā ne bez iejūtības norāda biedrs pō_makrōns – ko tie grieķi mums vipār ir devuši!? Pederastiju, Pedofījliju un Pedagōģiju.
trīs noslēgtā riņķa kvadradūras.
jājiet sist grieķus.

Tags:

leave a comment [2]


liljabrik

***

2015.7.03. | 10:57
posted by: liljabrik

visas jús esat maukas un raganas, un saucat visas pārējās par maukām un raganām

leave a comment [12]


ulvs

***

2015.7.03. | 11:06
posted by: ulvs

Eh, jāpaslēpj lietas arī šeit. Man vairāk par visu besī tas, ka visi zina cits citu. Nē, nopietni. Man uzreiz kļūst tā kā mazliet pretīgi, iztēlojoties to visu ciklu. To Baru. Es gan nevienu baigi nepazīstu no konkrētajiem cilvēkiem un nevēlos arī baigi pazīt, bet, bļin, stulbā, mazā pasaulīte.

Un man ir apnicis piesaukt savu gr.biedru un visādi citādi biedru Simonu (saprotams, savos postos). Bezmazvai izklausos, it kā būtu saķēries viņā, hah!

Man ir draudzene, kuras draugs ir tavas draudzenes drauga draugs, un viņas māte ir tava tēva vectēva suns. Tā ir mana faking Latvija. Vismaz es tā to redzu.

leave a comment [1]


***

2015.7.03. | 10:46
posted by: up

viens no maniem mīļākajiem teicieniem ir daj duraku sķekļannij huj, on i huj razobjot, i ruki porežet.
tagad, jūsu priekam, ražots latvijā http://glassmuse.lv/lv/for-play/stikla-falls-golden-flare

leave a comment [7]


dooora

puse no kapračiem ir visbezkaunīgākie apbedīšanas vēsturē

2015.7.03. | 09:42
posted by: dooora

Vilks: Grieķijas rīcība ir visbezkaunīgākā ES vēsturē
VID: Puse no apbedīšanas nozares neuzrāda nekādus ieņēmumus

leave a comment [5]


neoplasm

you're all small and unimportant

2015.7.03. | 06:44
mood: negribās uz darbu
music: -
posted by: neoplasm

sāku "lasīt" dōkinsa selfish gene [vilcienā braucot klausos audiōgrāmatu]. nekur tālu jau vēl neesmu tikusi, jo viņam patīk gari ievadi un paskaidrot paskaidrojumus, bet uzrunāja jau ievadā pieminētās atsauksmes par to, kā šī grāmata dažus dzen depresijā un rauj naktī augšā sēdus, ja vispār pēc šitā visa ir izdevies uz brīsniņu iesnausties. un man tikai liekas, ka dōkinss runā par to, par ko man jau sen bijušas aizdomas, bet ko, protams, nemāku empīriski pierādīt. tb visiem, kam ir depresija, ir taisnība - nekam tiešām nav jēgas, nedz planētai zeme [mēs neesam izredzēti, vien nejaušība un misēklis], nedz pašam juniversam, arī cilvēcei nav nekādas misijas, tāpat kā tādas nebija dinozauriem un nav cūkām. es to apzinos viegli un man tas netraucē, tas drīzāk atbrīvo no visādām apgrūtinošām pienākuma sajūtām un atbrīvo vispār. ir labi zināt, ka tu neko nevari salaist sviestā un ir jocīgi redzēt, ka citi cilvēki domā sāvādāk, pat diametrāli pretēji. tā misijas apziņa, kas pavada praktiski visas reliģijas, ir tikai tāds burkāns, ko iekar ēzelītim virs deguna, lai viņš iet un iet un neapstājas - burkāns, kas dod cerību un izdzīvošanas spēku [likumsakarīgi, pasargājot gēnu no izmiršanas]. mums ir tik daudz aizsargmehānismu un dieva ražošana pelēkajā vielā ir tikai viens no. ne velti cilvēki "dievu atrod" dzīves tumšākajos posmos un tad jūtas glābti un apgaismoti, māmiņa evolūcija par visu padomājusi, bet ne jau tāpēc, ka mīloša māmiņa, bet tamdēļ, ka viltīga pēc vella. es domāju, ka grāmatā būs arī par to un es pēc tās izlasīšanas droška čučēšu tikpat saldā miedziņā, kā līdz šim.

runājot par kosmosu, man pilna saldētava ar speismafiniem un ta' vēl viens trauciņš ar sviestu, no kuriem vēl kādas 2 partijas mafinu sanāk. mafini izdevās tik ķermojaģerni, ka ievēlos kā dārzenis ķisenārijā un pat nepaspēju piesprādzēties, kā tiku violently edžektēta kosmosā, jēziņ. nekad vairs svētdienā. pirmdien vēl visu dienu izstaroju zen un darbā ļoti aktīvi tēloju normālu cilvēku [nu tā kā, kad pie katra soļa sev saki, kura kāja tagad jāliek priekšā]. labprāt padalītos :))

leave a comment [21]