ulvs

īsumā par īsajiem matiem un manu 1. pieredzi ar tiem

2015.5.29. | 18:55
posted by: ulvs

Sākums. Klubs "DEPO", 2014. gada pavasara sākums. Es ierodos tur totally wasted uz kaut kādu grupeļu koncertu (tas nebija nekas īpašs, cik atceros - šķiet, aiz-neko-darīt gājiens uz "DEPO" krutāko pasākumu "20 minūtes slavas", kur spēlē grupas, kas ir tikko sākušas spēlēt dzīvajā).

Un tad es pamanīju viņu - meiteni ar matiem, kas ir gandrīz līdz pleciem. Īpatnēji blondā krāsā, dabiski. Gaiši, bet vietām tumšāki. Sāku uzbāzties šai jaunajai meitenei, un tā, ritot mēnešiem, mēs kļuvām par labiem draugiem (protams, man bija daudz paužu šajos mēnešos, kad vispār ar nevienu faktiski nekomunicēju). Tad viņa pagājušovasar palika vairākas reizes pie manis pa nakti - laikā, kad mitu pie savdabīgās sievietes Dzirnavu ielā. Viņa man līdz tam šķita vienkārši savdabīgi skaista, bet vasaras sākumā viņa bija nogriezusi matus "īsākus par zēngalviņu", un tobrīd viņai bija "zēngalviņas" garuma mati.

Vidus. Kad es viņu satiku uz ielas (mēs bijām tikušies tikai DEPO), lai novadītu uz īstā kursa - mana dzīvokļa - es biju šokēts, redzot viņas jauno frizūru - ļoti īsos matus. Bet tad mēs apskāvāmies, un es sajutu tādu siltumu, un līdz ar to bezmazvai smadzeņu ķīmijas rezultātā man viņa šķita ļoti simpātiska. Lai gan, ja es viņu tādu būtu redzējis 1. reizē, es noteikti nemaz nebūtu uzsācis sarunu.

Viņa ļoti, ļoti labi jūt. Un tieši tāpēc otrajā tikšanās reizē mēs, ejot gulēt manā tā brīža necilajā dīvānā, izģērbāmies kaili. Un es atceros, kā es viņu glāstīju - viņas mazās, formīgas krūtis, kaklu, vēderu. Un viņa tam ļāvās šiem glāstiem ar tādām kā mazliet jūtamām, taču sirsnīgumu uzjundošām bailēm, it kā paslēptām viņā, taču, esot kailiem cieši blakus, ir grūti paslēpt ko tādu. Pirmo reizi mūžā man tie īsie mati, kas, iespējams, nebija būtiski, šķita seksīgi (protams, ļoti kontekstuāli). Un tad viņa uzsēdās man virsū, man guļot uz muguras, un viņa masēja manus plecus no priekšpuses, savukārt es apbrīnoju to visu, ko spēju tvert gan ar acīm, gan rokām. Un tad vienā brīdī mēs aizmigām. Nekas īpašs vairāk nenotika.

Tuvojoties tagadnei. Patinot laiku uz priekšu (mēs tiešām tikāmies reti - kopā esam tikušies labi ja 6, 7 vai 8 reizes šajā pusotra gada laikā), laikā, kad mitu Brīvības ielā (šoziem), viņas mati bija izauguši līdz "gandrīz perfektam izmēram" - tie bija aptuveni 5-6 cm gari, pieķemmēti galvai kā 20/30to frizūrās, veidojot daudz sievišķīgāku zēngalviņu, nekā viņai bija vasarā. Manās acīs viņa kļuva arvien skaistāka.

[pagāja vairākas stundas, kopš sāku šo rakstīt šo postu un apstājos pie iepriekš.rindkopas, jo pa vidu bija jāizdara visādi darbi]

Bļin, kā man riebjas nepabeigt postu LAICĪGI. Tagad es vairs nezinu, kā turpināt labāk. Paliksim pie tā, ka es nestāstīšu par lietām intīmāk. Vienkārši secinam, ka īsi mati arī ir skaisti (drīzāk nevis ir, bet var būt, haha!).

leave a comment


honeybee

***

2015.5.29. | 18:18
posted by: honeybee

Dzīve ir brīnums

Un cilvēki ir brīnums

Un ir tā sajūta, ka tā, kā tagad viss ir uzzīmējies - ka tā ir sasodīta dāvana, un es nezinu, kā es esmu to noķērusi, es ar savu absurdāko problēmrisināšanas metodiku ever

leave a comment


dejavu

Rīgas taksometru stāsti

2015.5.29. | 15:58
posted by: dejavu

- Andrejs.
- Andrejs? Te priekšā uz taksometra vadītāja apliecības ir pavisam cits vārds.
- Tas mans kolēģis. Viņam bilde smukāka. Mana kartiņa ir aiz tās.
- Tajā otrajā arī ir pavisam cits vārds.
- ā, jā tas mans dvīņubrālis.
- Tad taksometra šoferis nemaz neesi tu, bet gan tavs dvīņubrālis?
- Ir labi, ka ir dvīņubrālis.
- Jā nu laikam noder.
- Viņš arī manu braukšanas eksāmenu nolika.
- Tad tu nemaz nemāki braukt?
- Biju sastresojies, negāju uz nodarbībām. Vienreiz arī mani no soda izglāba. Čigānietes gribēja mani iegāzt, nekas jau nebija, bet izsauca policiju.
- Tad tu arī dzērumā mēdz braukt?
- Izlikos, ka eju pēc saskaņotā ziņojuma, bet fiksi ar brāli samainījāmies. Viņš iepūta, viss kārtībā. Čigānietes trakas palika.
- Jūs tā bieži?
- Tev taču noteikti arī atpakaļ braukt vajadzēs pēc tam? Par labu tējas naudu, es varu arī pasteigties....
- Sveicieni brālim!

leave a comment


wowow

***

2015.5.29. | 16:08
posted by: wowow

geju celiņi

leave a comment


wowow

***

2015.5.29. | 16:07
posted by: wowow

Jau no paša rīta (ap 7iem) zināju, ka šodien vispār nevajag kāpt laukā no gultas.
Izkāpu.
40 eiro sods - pilsētā ar 54km/h aiz zīmes (30km/h).
1 soda punkts.

leave a comment [1]


ulvs

par sievietes daili un mainīgo cilvēka dabu

2015.5.29. | 15:44
posted by: ulvs

Turpinot par tēmu "Ciba: Revival", dalīšos ar citu pieredzēm (tas ir svarīgi - nav tā, ka visi būtu piedraugojuši visus, un tāpēc būtu iespējams izlasīt visu random cilvēku postēto). 

Šoreiz tas ir lj user phz pavecāks posts - estētisks videoklips ar kailām sievietēm (skatīties, uzlikšķinot šeit) - pēc kā noskatīšanās uznāca tāda kā miesaskāre. Un apziņa, ka nav vairs tā, ka man netīk meitenes ar īsiem matiem. Patiesībā no nepatikas (man agrāk kategoriski nepatika sievietes ar īsiem matiem as in "zēngalviņa" un, nedod dies', lisaks) šī apziņa laika gaitā, izbaudot un pieredzot zināmas pieredzes, ir krasi mainījusies uz fetišam līdzīgu apziņu. Es gan vislabprātāk preferēju sievietes ar pusgariem matiem - no, nezinu, minimums 5-6 cm garuma, līdz "garums mazliet virs pleciem". Protams, mati ir mati, un tas nav nekas daudz, taču esmu ievērojis, cik ļoti tie spēj ietekmēt cilvēka fizionomijas īpatnības, izceļot vai "slāpējot" kādu detaļu - vai nu tas būtu pieskaitāms pie "estētiskajiem trūkumiem", vai arī "dabiskā skaistuma". Tāpēc galējā verdiktā es uzskatu, ka matu garumam/griezumam būtu jābūt pakļautam sejas īpatnībām, jo ne visām sievietēm piestāv griezums X, un ne visām griezums Y. 

Taču noskatieties labāk video un izbaudiet ķermeņa daili. Pofig, ka tas ir mūzikas klips - mūzika šajā gadījumā (vismaz man) nav relevanta.

Kādi ir tavi uzskati par frizūrām un matu garumu sievietēm (un vīriešiem)? Neesmu nekad nevienam vaicājis, šķiet. 

leave a comment [3]


dejavu

***

2015.5.29. | 13:28
posted by: dejavu

Vispār būšana Latvijā vienmēr notiek pēc līdzīga emocionālā scenārija. Pirmās dienas ir visu skaisto atmiņu un ilūziju sabrukšana. Viss krīt un brūk un brīkš brākš līdz pāri ir palikusi tikai drupu kaudze. Nākamajās dienās veidojas pieradums un varbūt arī rezignācija, un no tām drupām sāk pamazām būvēties jauns viedoklis un jaunas sajūtas līdz nonāk līdz stadijai, kurā viss liekas normāli, ne tik jaukais tiek ignorēts un tiek baudītas jaukās lietas. Ap dienu desmito sāk neizbēgami uznākt sajūta, ka ir jau normāli, bet ilgstoši dzīvot es te tomēr īsti nevarētu/negribētu, ja vien nebūtu kaut kādas īpašas spēcīgas papildu motivācijas. Vismaz pagaidām ne.

Tā notiek arī ar citām vietām, Latvija šajā ziņā nav unikāls izņēmums. Un ir vietas, kas beigu beigās savaldzina, pat ja arī sākotnēji I'm not impressed, un ir citas, kas ne tik ļoti. Vēl ir vietas, patiesībā - lielākā daļa vietu, no kurām es vispār neko nesagaidu, un zemas ekspektācijas gandrīz vienmēr garantē pozitīvus pārsteigumus.

leave a comment


usne

***

2015.5.29. | 13:08
posted by: usne

nav nemaz tik daudz, kas mācētu uzrakstīt jēdzīgas tenkas, bet konstei un co točna nesanāk

leave a comment [8]


dejavu

***

2015.5.29. | 13:05
posted by: dejavu

Šorīt mani pamodināja nez no kurienes skanoša Latvijas himna.
Tas ievērojami atviegloja ikrīta "kur es esmu, un ko es te daru" noorientēšanos.

leave a comment


artis

***

2015.5.29. | 11:24
posted by: artis

"One project where my friend and officemate Steven T. Kent (now chief scientist and vice president at BBN, and a chief advisor to NSA) and I lost was our strong argument to put mandatory end-to-end encryption into TCP (and adaptations of the ideas to UDP-based protocols, such as RTP, hich I worked out but abandoned). Steve’s design was rejected, not because it was unsound, but because NSA did not want to see ANY encryption work going on in the public domain ARPA project, some say because they did not want to see the world be “too secure” by default. (Rivest and friends had just invented RSA, and the government was trying to declare it Top Secret, then later prohibited under ITAR munitions control export laws)."

http://www.reed.com/blog-dpr/?page_id=6

leave a comment


***

2015.5.29. | 12:01
posted by: dienasgramata

APOLLO. Dīvaina situācija izveidojusies Ventspilī Lielajā prospektā pie kāda veikala, kur, domājot, ka aiz sienas dzīvo iemūrēts kaķis, gada garumā iedzīvotāji metuši pa sienas spraugu iekšā ēdienu.

leave a comment [2]


***

2015.5.29. | 09:49
posted by: dienasgramata

DIENA. Informācijas tehnoloģiju gigants Google ir izlabojis rupjo neeksistējošas ielas nosaukumu Rīgas elektroniskajā kartē, novēroja aģentūra LETA.

leave a comment


***

2015.5.29. | 09:23
posted by: dienasgramata

DELFI. Katra Сomedy Woman uzstāšanās ir vesela izrāde, kurai ir, kā jau pienākas teātra iestudējumam, ievads, kas ieskicē problēmu, un visiem saprotams un skaidrs noslēgums, kas liek skatītājam domāt.

leave a comment


***

2015.5.29. | 09:22
posted by: dienasgramata

DELFI. Comedy Woman - unikāls kolektīvs, kurā sievietes spēj fantastiski pasmieties par sevi un apkārtējiem, viņu uzstāšanās vienmēr izceļas ar oriģinalitāti un numuriem, par kuriem var smieties, cik gribas.

leave a comment


***

2015.5.29. | 09:18
posted by: dienasgramata

DELFI. Dažreiz vīrieši, pašiem to neapzinoties, sāk atdarināt sievieti, taču tas tikai tāpēc, ka viņam radušās simpātijas. Atdarināšana var izpausties ar smiešanos, smaidīšanu, žestiem vai pat līdzīgu runas veidu.

leave a comment [1]


***

2015.5.29. | 09:15
posted by: dienasgramata

DELFI. Ja vīrietis tikai smaida, bet tomēr nesaņemas ar drosmi aizsākt sarunu, nevajadzētu šo žestu ignorēt, bet gan vērsties pie vīrieša pirmajai.

leave a comment


daria

nabaga salmiņš

2015.5.28. | 13:46
posted by: daria

Pirmais, ko man Miķ audzinātāja bēdīgā balsī paziņoja, bija: "He didn't have any appetite today. He only ate one portion of tuna, and didn't ask for second portion of veggies or fruit! Is he ok? I offered him more, he said no."

Tā maniem bērniem izpaužas neēšana.
Tags:

leave a comment [2]


daria

Ski to Sea

2015.5.28. | 12:08
posted by: daria

Kas tas ir:
https://www.youtube.com/watch?v=-C_D7RrpBNA&feature=share

Pašā sākumā, pie pirmā skrējiena var redzēt jūzeri ledus, dzeltenā garroku kreklā ar pelēkām reitūzenēm, ļoti lielisks starts. Un tad tie pirmie kajakeri (surfski'eri) - labi, tad vēl nebija viļņu, bet paskatieties, kā viņi to laivu iemet ūdenī, paši ielec iekšā un aiziet motoriņš. Uhhh.

Jā, es nevaru nomierināties. Tagad gan viss.

leave a comment [2]


quizer

Tas varētu interesēt sievietes un arī vīriešus.

2015.5.28. | 21:27
posted by: quizer

Vai sievietes guļ labāk nekā vīrieši?
Nē. Sievietes iemieg daudz sliktāk. Bet vīrieši naktī pamostas daudz biežāk nekā sievietes.
Vai sievietēm biežāk uznāk miegs?
Jā. Gandrīz divas reizes biežāk nekā vīriešiem.
Vai sievietes sliktāk panes alkoholu nekā vīrieši?
Jā. Viena glāze alkohola iedarbojas uz sievieti tāpat kā divas glāzes uz vīriešiem.
Vai sieviete pērk dāvanas vairāk nekā vīrieši?
Jā. Sievietes pērk dāvanas daudz labprātāk un apcērp ģimeni ar plašāku vērienu.

(c)Zvaigzne, 1992.

leave a comment


usne

"Последняя Сказка Риты."

2015.5.28. | 20:32
posted by: usne

mans mīļākais kinocitāts ir renata ļitvinova ar izskapti (starp citu nezinu kā pareizi rakstīt ši brīnumainā instrumenta nosaukumu)

leave a comment [10]