punkts

***

2015.3.28. | 18:45
posted by: punkts

Gud mašīn.

leave a comment


morraa

***

2015.3.29. | 01:33
posted by: morraa

Dienvidnieki un it īpaši salinieki ir ļoti ekstravaganti.
Kad bijām salā decembrī, onkulis pateica, ka aizvedīs parādīt savu meditāciju vietu.
Aizveda arī.

Vulkāna otrajā pusē, kur neviens nedzīvo, ceļmalā onkulis nolika kuģa konteineri, ievilka iekšā strāvu un pat izveidoja kanalizāciju. Izgrieza logu ar skatu uz jūru un sataisīja tīri labi dzīvojamu istabiņu iekšā.
Ielūdza apsēsties, iedeva katram pa alum un ieslēdza japāņu šlāgerus un pilnu klapi. Konteinerī kāpjot iekšā onkulis palūdza noaut apavus un atstāt tos uz ielas.
Tā nu mēs sēdējām dzelzs būdā skatīdamies uz tropiskās jūras saulrietu, ar alus bundžām rokā un klausoties japāņu šlāgerus.

Vēlāk onkulis aizveda kaut kur džungļos, kur uz izcirsta laukuma stāvēja divi palieli ekskavatori. Iekāpa iekšā un pasauca mani. Nosēdināja sev klēpī un saka "brauc!". Braucu arī. Cilāju vairākas tonaas smagos bazalta gabalus un metu zemē. Zeme rībēja kā zemestrīcē.

Tad visi kopā skatījāmies uz tās dienas pēdējo lidmašīnas reisu. No šī skatpunkta lidmašīna izskatījās kā objekts no citas pasaules.
Kad lidmašīna pazuda no redzes loka, devāmies vakariņot.

leave a comment [1]


helvetica

***

2015.3.28. | 18:35
posted by: helvetica

Es negribētu iet zemessargos; ja vajadzētu, es tad labāk ietu Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā.

leave a comment


punkts

***

2015.3.28. | 18:24
posted by: punkts

Krivļa baigā
Ar ko tu tur cīnies?
Ar trīsgalvaino jūras zebru?
Anakonda Anekdote
Tabakijs Podulaiža
Un

leave a comment


punkts

***

2015.3.28. | 17:55
posted by: punkts

Jīses vars' acarpentīr
hīvas diga thee blek hou
Cigarete gouz in thee
Oi jū medžik silodžī
Seven handred mails per our
Komplītlī blek ou džī
Smeling īvs and tombarai
Iz hī rīlī mesendžīr?

leave a comment


punkts

***

2015.3.28. | 17:46
posted by: punkts

Lido ciklo biklo miglo.

leave a comment


blond

***

2015.3.28. | 14:42
posted by: blond

"Labai veselībai svarīgi ir ērti apavi. Savulaik visā Padomju Savenībā bija viena apavu lieste, un, ja tev tā nederēja, tad mokies vien, kamēr pieradini kurpes pie kājām. Pareizu apavu - nevis pēc skata, bet ērtuma - izvēlei ir vērts ziedot laiku un enerģiju. Izvēle ir pareiza tad, ja ar jauniem apaviem vari nostaigāt veselu dienu, neuzberžot tulznas un nesamokot pēdas. Tad atliek vien prasīt kurpju ražotājfirmu un uzzināt, kur tās nopirkt, kad atkal vajadzēs jaunus apavus.
Turklāt apavu cenai nav lielas nozīmes. Viens otrs pasaulē izslavēts brends vairāk domāts nevis staigāšanai, bet kurpju plaukta prestižam."

Valdis Zatlers, Latvijas Valsts prezidents
"Kas es esmu"

leave a comment [12]


blond

***

2015.3.28. | 13:34
posted by: blond

"Pieklājība izpuažas arī gaumīgā un pasākumam atbilstošā apģērbā. Apģērbam nav jābūt dārgam, bet obligāti tīram un sakoptam. Prasme ģērbties jāattīsta katram cilvēkam. Tas atvieglos viņa profesionālo karjeru un reizē radīs labāku noskaņojumu gan ikdienā, gan svētkos."

Valdis Zatlers, Latvijas Valsts prezidents
"Kas es esmu"

leave a comment [6]


simamura

***

2015.3.28. | 13:34
posted by: simamura

http://www.rockethub.com/projects/55248-europride-2015-invites-the-world-to-create-history-in-riga
man vēl mazliet jāpastrādā šodien, un tad es kaut ko varēšu ziedot.

leave a comment


simamura

***

2015.3.28. | 12:33
posted by: simamura

to, ka ilgi netur ļaunu prātu, faktiski netur vispār, jo ātri aizmirst, varētu saistīt ar alkoholisma blaknēm, ja vien nebūtu tā, ka visu labo gan atceras, un atceras ilgi, un glabā maigas jūtas pret labdariem, pat ja viņu patiesie motīvi turpina būt neskaidri, un vēl to varētu saistīt ar kauna trūkumu jeb bezkaunību, jo ļaunu prātu var turēt arī uz sevi, no kā izriet arī slavenā vainas apziņa, kas interesantā kārtā turpina būt klātesoša arī tad, kad viss sen jau ir aizmirsts, radot ļoti paradoksālu situāciju, kurā vienlaikus tātad var būt gan bezkaunīgs, gan nokaunējies, kas faktiski ir tieši tas, kas man cilvēkos patīk.

leave a comment


mazaa_mija

Talka PresesNamā Rīt svētdienā

2015.3.28. | 11:24
posted by: mazaa_mija

Dārgie cibiņi, tā kā šodien visi noteikti bolīs acis binokulārajās dejā, bet rīt sola lietu un tas nav piemērots dārza darbiem vai garām pastaigām gar jūru - es varu piedāvāt pavasara atrakciju TALKA Preses Namā. darbu kārtībā ir krāsot/eļļot galdus, krāsot sienas, iztīrīt grīdas (ir lielais putekļsūcējs), un tad jau vēl logu mazgāšana!
Būtu labi, ja dotu man ziņu, lai tad varu ievārīt jau šodien zupu rītdienai.

leave a comment [4]


sickboy

***

2019.5.28. | 11:05
posted by: sickboy

Smieklīgas biksītes.

leave a comment


usne

pupet master

2015.3.28. | 00:24
posted by: usne

https://www.youtube.com/watch?v=l9v8FzQ2btg
Ghost In The Shell
paldies Žukam Glakam

ļoti viegli asociēt sevi ar Motoko. diezgan precīza pēdējā pusgada sajūta. tai pat laikā kaut kādā vēl netveramā veidā sasaucas ar kirkegoru.
vairāk jāpievēršas zinātniskai fantastikai. pusaudžu gados tas notika kautkā pašsaprotami, bet pēc tēva aizvēru durvis uz šo istabu un aimirsu par tās eksistenci, bet šobrīd ik pa brīdim nevilšus tajā ielūkojoties, atrodu apstiprinājumus savai pasaules uztverei. no vienas puses mītiskai no otras advancētai, jo tieši zinātne ir ezotērikas labākais draugs.
turklāt sasaucas ar "ander your skin" necilvēciskas būtnes velme saprast cilvēcisko (varbūt te vāri iepīkstas kirkegors), ko nesaprot pašas cilvēciskās būtnes.
plus tā sajūta, ka ar katru dienu kļūstu arvien bezjūtīgāka un varu ar prātu izanalizēt situāciju un reakciju, varbūt tieši otrādi, redzu tajā izdzīvošanas iespēju, bet īsti neprotu realizēt.
man ļoti interesē citi cilvēki, jo tas dod iespēju saprast kādi tad tie var būt un atkost vismaz kādu norādi, kas esmu es pati un tie patiešām ir tikai atspulgi.

leave a comment


ulvs

***

2015.3.27. | 23:12
posted by: ulvs

Uzpīpēju.

leave a comment


daria

смотрю в книгу вижу фигу

2015.3.27. | 13:18
posted by: daria

pildu matemātikas testus online

zūd uzmanība, nu, tur simplify - tieku līdz kaut kādai vienkāršošanai, piemēram, bet ne līdz galam. Testi ir nežēlīgi, puspunktus neieskaita.

leave a comment


daria

***

2015.3.27. | 12:20
posted by: daria

Tad, kad uznāk īdēšanas lēkmes par (ne)skriešanu, visu laiku mēģinu sev atgādināt - 5km ir vairāk, nekā 0. Tas ir labāk, nekā nekas - vienmēr. Nu, un nevaru noskriet šodien, noskriešu rīt. Nevarēšu noskriet, noairēšu. Galvenais ir turpināt darīt.
Tags: ,

leave a comment [2]


punkts

***

2015.3.27. | 19:29
posted by: punkts

Debesis strauji satumsa tik un tā.

leave a comment


jojo

***

2015.3.27. | 17:47
posted by: jojo

“Marry, and you will regret it; don’t marry, you will also regret it; marry or don’t marry, you will regret it either way. Laugh at the world’s foolishness, you will regret it; weep over it, you will regret that too; laugh at the world’s foolishness or weep over it, you will regret both. Believe a woman, you will regret it; believe her not, you will also regret it… Hang yourself, you will regret it; do not hang yourself, and you will regret that too; hang yourself or don’t hang yourself, you’ll regret it either way; whether you hang yourself or do not hang yourself, you will regret both. This, gentlemen, is the essence of all philosophy.” (Soren Kierkegaard Either/Or)

leave a comment


ena

***

2015.3.27. | 18:10
posted by: ena

Kad es braucu ar aatro paliidziibu tad vieniigaas divas lieta manaa galvaa bija ai cik zeel ka j nevaru panjemt liidzi vinjs buutu sajuusmaa izbraukt ar iistu pauiidziibu kaa arii akdievs kaa tam internam triic rokas un vai man uz visiem muuziem no sii katetra paliks reetas bet nu jau esmu aaraa tikai nogurusi un izsalkusi

leave a comment [2]


ingmars

wf

2015.3.27. | 16:49
posted by: ingmars

It's only a choice, no effort, no work, no job, no savings of money, a choice, right now, between fear and love.

leave a comment