simamura

***

2014.10.23. | 11:05
posted by: simamura

Debīlā pirmizrāžu piedzīvošana. Un ne jau publika viņu piedzīvo, bet viņa pati sevi; par publiku, kad kaut kas grasās piedzīvot pirmizrādi, vai to tikko ir piedzīvojis, vispār nav runas. Pati vainīga, stulbene, ka nepamanīji.

leave a comment [1]


dienasgramata

***

2014.10.23. | 10:26
posted by: dienasgramata

KASJAUNS. Slavenais anekdošu varonis belašs, ko padomju laikā ieskrietuvēs varēja nopirkt par 22 kapeikām, patiesībā ir garda un sātīga uzkoda.

leave a comment [13]


dooora

***

2014.10.23. | 10:10
posted by: dooora

Release of Liability Notice:
This book is for educational purposes only. Life is inherently dangerous. If you want to avoid danger, you can curl up in a ball, watch tv and pay taxes until you die, but that isn’t a life is it?

leave a comment [3]


liljabrik

***

2014.10.23. | 08:48
posted by: liljabrik

vēl es ļoti novērtēju, ka ceļojumu nodaļa aviobiļešu rezervācijas sūta uzreiz jau kopā ar outlook kalendāra vienībām

leave a comment


dienasgramata

***

2014.10.23. | 08:57
posted by: dienasgramata

DELFI. Noslēdzies konkurss par iespēju laimēt pastas pagatavošanas komplektu.

leave a comment [2]


wowow

***

2014.10.23. | 08:46
posted by: wowow

M. Frišs, "Homo Faber". Kāpēc man tā vispār bija grāmatplauktā, nav nekādas poņas, varbūt kāds kādreiz to man ieteicis, nostāvēja neatvērta gadus piecus vismaz. Lasīt var bet diez vai gluži ieteikšu.
E.H. Gombrich. "Mākslas vēsture". Brīnišķīga grāmata. Lai gan bieza, gribējās vēl. Iesaku.
Tags:

leave a comment


anonymous

Hellfjord (2012)

2014.10.23. | 08:32
posted by: anonymous

Tags: ,

leave a comment [2]


anonymous

Coherence (2013)

2014.10.23. | 08:30
posted by: anonymous

Tags:

leave a comment


anonymous

***

2014.10.23. | 08:22
posted by: anonymous

Dienas virsraksts Dienā: "Nedienām jauni vaibsti".

leave a comment [1]


wowow

***

2014.10.23. | 00:28
posted by: wowow

November Man. Vecie buki joprojām spēlē slepenos aģentus. Un viņiem sanāk labi. Nu varbūt ne tik ļoti labi kā Līsonam, Kostneram-dejo-ar-vilkiem vai Kukurūzam bet tomēr.
Tags:

leave a comment


daria

***

2014.10.22. | 12:38
posted by: daria

Sasodītais ratu lietus pārvalks kaut kā laiž garām. Viņš jau tā nav baigi foršs, liekas tā kā par mazu, lai gan ir BOB dubultajiem ratiem domāts. Enīvei, vienā brīdī E sāka sparīgi izliekt muguru un klaigāt, ka esot slapja. Pataustu - tiešām, abi sāni nolijuši. Brālis gan iemidzis, ar visu slapjo kāju. Sparīgi tesu kalnā augšā, tagad esam pārģērbušies un sausi, bet rūgtums sirdī paliek.

leave a comment


pikaczu

par Veneeciju

2014.10.22. | 20:50
posted by: pikaczu

Tagad man jaatziistas skalji sev un citiem - es nebuuszu VFF salidojumaa. Lai vai kaa es miileetu savu alma mater, kas mani par cilveeku savulaik pataisiija, es uz Itaaliiju izteereeju paaraak daudz naudas un laika. Tomeer tas bija taa veerts.
Mees braucaam ar raini uz Bolonju. Bolonja arii ir jauka pilseeta, ar lielisku universitaates muzeju un arhiologijas kolekciju. Bolonjas makaronus needaam, jo atradaam labaaku variantu - netaalu no galvenaa laukuma ir eko szmeko regjonaalo produktu tirdzinjsz. Tirgus halles viduu ir galdinji, kur nopirkto var uzreiz apeest. Paeedaam juuras muudzjus, padzeeraam viinu un devaamies taalaak. No Bolonjas 2 h/11 eiras un bijaam Santa Lucia stacijaa, aizdevaamies uz savu viesniicu, kas jau 400 gadus lepni nes savu vieniigo zvaigzni. Viesniica bija starp Rioalte tiltu un Marka laukumu, liidz ar to tas, kaa mees no pudeles dzeram leeto viinu buus daudzu cilveeku atvaljinaajuma bildees. Vienu dienu vienkaarszi kliidaam pa pilseetu, ik pa laikam iekliistot kaadaa arhitektuuras izstaadee, vecaa bazniicaa, eestuvee vai dzertuvee. Otraa dienaa es skreeju pa muzejiem. Peec dodzju pils varu pateikt, ka var tomeer greznaak par ukrainju iereedni iekaartoties. Peedeejo nakti bijaam Bolonjaa. Izgaajaam pilseetaa uz drinku. Tas, ko paszi itaalji lok spainjiem - kampari, kaut kaads likjieris un dzirkstoszais baltviins, man szkjita par saldu un ruuktu
u, bet alus kroguu tiek pasniegts neatszkjaidiits.
Vitamiina h uznjemszanai ljoti labveeliigi apstaaklji.

leave a comment [4]


sickboy

***

2017.11.22. | 18:08
posted by: sickboy

Pirmaas divas dienas Vaacijaa bija jo iipashi intensiivas - mani divas reizes paarmekleeja policija un gaidiito 20 graadu un saulainaa laika vietaa bija kaadi 6 graadi un kaartiiga veetra ar kaartiigu lietu. Man kaajaas pludmales chiibas un vasariigas dreebes, somaa samircis guljammais un telts - kaadaa briidii likaas, ka uz speeles lieku savu veseliibu un dziiviibu. Pashaa lielaakajaa izmisumaa - tumsaa, aukstumaa un lietuu mekleeju sev vajadziigo adresi, kas bija kaadus 10 km no manas atrashanaas vietas. Uzrunaaju vieniigo cilveku, ko redzeeju aaraa ciematinjaa un peekshnji tiku ieaicinaats paartikushaa, maajiigaa un gaumiigaa maajaa, cilveeki censhas man paliidzeet, meklee internetaa karti utt., beigaas izraadaas, ka viens zin vietu, kas man vajadziiga un aizvediis mani ar mashiinu. Un veel es dabuuju lieliskas vakarinjas. Es biju totaali laimiigs un man bija smaids pa visu seju - jo atkal un atkal pieraadaas, ka par mani kaads gaadaa. Karma-sutra ir radoshi veidi, kaa karma grib tevi izpist - un es to jutu, kad jau taa biju nosalis un salijis un veel kaada mashiina mani pilniibaa apshljakstiija ar peljkji. Bet ir arii engljelju sutra - radoshi un briinumaini veidi, kaa tu tiec izglaabts. Par to shodien runaaju ar savu amerikaanju draugu Piiteru - vinjam arii reiz esot bijis, ka vinjsh stopee novembrii Ungaarijaa un nosalis un izmisis, beigaas vinjam jau kljuva vienalga - vinjsh noleema vnk iet guleet zem kaada koka un nomirt. Un tajaa briidii peekshnji ne no kurienes iznira businjsh ar maaciitaajiem, kas vinju kaut kur aizveda, uzsauca alu un ko tur. Piiters teica, ka vinjsh ir atkodis - briinumi vienmeer notiek, kad tev jau ir vienalga. Bet tu nevari sevi piespiest, lai tev buutu vienalga. Kad Asiizes Franciskam esot prasiijushi, kas ir veiksme, vinjsh teicis: "Veiksme nebuutu, ja muusu ordenim pievienotos visa valsts, vai kaut vai pat karalis ar karalieni. Veiksme buutu, ja es ziemaa nosalis un ar peedeejiem speekiem, varbuut asinjojosh un sagrauts paarrrastos klosterii, bet ordenja braalji manaa priekshaa aizcirstu durvis un teiktu, lai es vaacos prom - ja shajaa briidii es joprojaam buutu laimiigs - taa buutu veiksme." Jaa un, ja tu gribi kaut ko intensiivi iemaaciities par dziivi - tev jaakljuust par stopeetaaju.
Bet tagad es esmu ljoti jaukaa vietaa un ar mani viss ir kaartiibaa.

leave a comment [1]


liljabrik

***

2014.10.22. | 18:15
posted by: liljabrik

darbiņā no aizvakardienas darbojas videozvanu sistēma. paceļot klausuli, diezgan lielā ekrānā redz sarunu biedru, un viņš redz tevi. visi kolēģi ir šokā un jautā cits citam, kā izslēgt kameras, un cits pēc cita atgriežas tumsā. es gan neizslēdzu, man vienīgajai patīk. sajūta ir kā nākotnes filmās. plus pēkšņi ieraugi, kā izskatās visi, ar ko esi tikai runājis vai sarakstījies. šajā daudztūkstošu kolektīvā tas tomēr ir ļoti interesanti. uzzinu arī to, ka citi vēl smēķē pie saviem galdiem. vēl man patīk, ka viņi redz mani, jo es esmu laipna un smuka, un es gribu, lai visi to redz.

leave a comment [11]


dienasgramata

***

2014.10.22. | 18:17
posted by: dienasgramata

DELFI. Latviešu meitene priecē ar visai oriģināliem pašportretiem.

P.S. visai

leave a comment [3]


ulvs

Kremļa aģentu mūžīgi zeļošais Latvijas atzars

2014.10.22. | 17:44
posted by: ulvs

Vienmēr esmu uzskatījis, ka ir dažas lietas, kas jāzina publikai - neatkarīgi no tā, cik daudz viņi ir informēti par LR, ES un PSRS vēsturi un politiku - gan pagājušo, gan esošo. Un neatkarīgi no tā, cik daudz viņi saprot vai ir spējīgi saprast. Bet tas netiek darīts (piemēram, nav raksts ziņu portālos utt.). Tā, protams, var būt tikai sagadīšanās, bet tas ir pārāk aizdomīgi, īpaši jau ņemot vērā šī brīža nežēlīgi agresīvo Kremļa aģitāciju politiku un vēlmi šķelt sabiedrības valstīs, kurās līdzās pamatiedzīvotājiem ir liels krievvalodīgo īpatsvars.

Tātad. Kāds putniņš man pastāstīja, ka Stūra mājas ekspozīcijā, kas bija visiem par brīvu, ir trīs reizes pazudusi (nozagta) petīcija, kur lielākoties bija parakstījuši Krievijas krievi (ekskursanti, kuri apmeklēja ekspozīciju), par to, lai Stūra māju atkal neaizvērtu uz nenoteiktu laiku (kā to vēlas darīt nenosakāmu iemeslu dēļ). Pazuda tieši tās lapas, kuras bija parakstījuši Krievijas krievi. Konsenta veidošanas ietvaros (lai Kremlim lojālajiem medijiem (ne)būtu uz ko atsaukties?)? Čeka much? Protams, varbūt tā ir tikai nejaušība, bet tas esot noticis 3 reizes (un nozagtas tieši tās lapas, ko parakstīja Krievijas krievi).

Tas viss joprojām acīmredzot ir dzīvs un elpojošs entity.

Man ir pamatotas aizdomas, ka Latvijā iedzīvotājiem tā arī nekad netiks līdz galam parādītas tās šausmas, kas pastāvēja. Jo tās pastāv joprojām, tikai vai nu andergraundā, vai nu leģitimizēti - ar citu nosaukumu. Tas ir mazliet absurdi - apzināties, ka Latvijā visi čekisti joprojām strādā valsts iestādēs, bet, teiksim, mūsu igauņu brāļi bijušajiem koloboratoriem liedza jau to kopš pašas 2. neatkarības atgūšanas (deviņdesmito sākuma). Un tas tiešām ir milzīgs absurds, jo kartu reizi, kad par to ieminās medijos, tas izskan aptuveni tādā formā, ka, jā, kaut kad PSRS cilvēki bija ļauni, bet tagad ir demokrātija, un viss ir okej, visiem viss tika piedots, un nav svarīgi, vai tūkstošiem disidentu un viņu ģimenēm, kuru dzīves tika izpostītas, tagad ir ar šo faktu mierīgi jāsadzīvo. Bez jebkāda īpaša tiesiska statusa, bez jebkādas palīdzības un komunikācijas no/ar valsti. Un tas tikai tāpēc, ka...

Šeit mēs paliekam pie "tāpēc, ka", jo mums Latvijā neviens nekad neteiks patiesību vai pat kaut ko, kas līdzinās tai. Un visi, kuri par to runās - viņiem visiem vienkārši palūgs pieklusināt balsi, beigu beigās ierakstot kaut kādos slepenos sarakstos, piemēram, "Sistēmas ienaidnieki" vai tamlīdzīgā absurdā. Tas izklausās smieklīgi, ja to tā ietērpj vārdos te - sistēmas ienaidnieki. Bet, ja padomā - ja mūsu valsti ES līmenī pārstāv bijušie/esošie čekisti jeb "mūsdienu Kremļa aģenti" (atšķirības faktiski nav; tikai tā, ka viņiem ir ierobežota rīcībspēja LR jurisdikcijā), tad šis absurds, šķiet, maina savu jēdzienu un formu, kļūstot par kaut ko reālu. Par kaut ko tik reālu, kas beigās var izpausties kā sitieni pa seju, melna maisiņa uzvilkšana galvā un aizvešana uz mežu vai kādu pagrabu. Un tas var notikt nevis tikai ar tevi un mani, bet gan ar visu sabiedrību kopumā.

leave a comment [1]


dienasgramata

***

2014.10.22. | 16:19
posted by: dienasgramata

tādus mūs redz ārzemēs:



kaut kas no Riharda Bargā tenkas par Agitu Dragūnu

leave a comment [3]


ingmars

AntiLatvija

2014.10.22. | 10:20
posted by: ingmars

Joprojām pieļaujot iespēju, ka tas ir joks, "antivelosipēdistu" komūna feisbukā manī rada vieglu izbrīnu, bet droši vien tas ir tādēļ, ka nu jau vairākus mēnešus nedzīvoju Dzimtenē. Īstenībā tam nevajadzētu būt pārsteigumam, ņemot vērā to, cik tumsonīgi un neiecietīgi ir latvieši, un velosipēdisti ir tikai kārtējā minoritāte, pret kuru vērst naida runu un aicinājumus ierobežot viņu tiesības. Es pārvietojos ar velosipēdu, jo man tā ir ērti, es tā jūtos vislabāk. Es zinu, ka man nav jātaisnojas, bet jums es varu pateikt, ka nedaru to tādēļ, ka pārstāvu kaut kādu ekoloģisko ideoloģiju, vai tādēļ, ka velosipēdi ir "nākuši modē". Man pārvietošanās ar velosipēdu ir vienkārša un pašsaprotama lieta, un man šķiet neprātīgi, ka ir cilvēki, kas vēlas, lai es to pārstāju darīt, lietoju sabiedrisko transportu vai arī izmantoju heteroseksuālāko no transpoeta veidiem — automobīli. Pietiekami bieži Latvijā esmu saskāries ar naidu dēļ tā, ka braucu ar velosipēdu, bet lasīt īstu naida runu internetā ir kaut kas jauns un diezgan biedējošs. Es pirms tam par to jokoju, bet šādi simptomi liek mazāk ilgoties pēc atgriešanās Latvijā, honestly.

leave a comment [39]


liljabrik

***

2014.10.22. | 10:07
posted by: liljabrik

es jau neko bet pie mums tagad strādā arī vai nu valters vai kaža

leave a comment [7]


tvarj

***

2014.10.22. | 11:01
posted by: tvarj

es visu laiku besījos par to cik grūt ir norīvēt mizu apelsīniem - vinji ir slideni, gludi, nenoturami, apaļi utt. tagad, kad tas pats ir jāizdara ar milzīgiem greipfrūtiem, es ņemu atpakaļ visus tos ļaunos vārdus, ko esmu bildusi par apelsīniem!

leave a comment [11]