shelly

***

2014.9.19. | 22:46
posted by: shelly

Ho ho ho, pienācis pirmais rokdarbu pasūtījums no bērnudārza - pirmdien notiekot izstāde "Rudens dekors" vai kas tamlīdzīgs. Man nāk prātā tikai ezis no kartupeļa un sērkociņiem. Vēl kādas efektīvas un vienkāršas idejas?

leave a comment [27]


usne

***

2014.9.19. | 19:44
posted by: usne

čels ir ļoti labs interjera elements

leave a comment [2]


usne

***

2014.9.19. | 17:53
posted by: usne

pēc visai spēcīgās svētdienas visu nedēļu strādāju, strādāju un strādāju. man šķiet, ka pat esmu kļuvusi neredzama. kad vakar pēc skolnieka pētnieka nodarbības pasēdējām ar kolēģiem bārā, iedzerot sidriņu, gandrīz aizmigu un aizmirsu mugursomu ar visiem svarīgajiem nodarbības datiem, bez kuriem tālāk ne kā, ne tikai saviem, bet arī Skadiņas. Šodien situācija nav stipri mainijusies. turpinu zīmēt domājot vairāk par rasējuma smukumu ne kā par pārējo, tas kaut kas neierasts un tāpēc jo aizraujošāks.
Ļoti gribējās uz šmotkēriju, ļoti gribas qoi gou legingus un ļoti gribas iedzert parkā, bet var arī čomskī.
Bet iedomājoties, ka būs jāiet dušā, jāpārģērbjas, nolaižas rokas, bet ši tā kā nedēļu jau staigāju iet cilvēkos nevar, smakas un tā.

A! noklausījos Martas asinis. Baigi atgādina Dzeltenos pastniekus. Varēja taču vairāk uz italodisco.

leave a comment [3]


simamura

***

2014.9.19. | 17:00
posted by: simamura

nav jau tā, ka viss nožēlojamais ir tikai pie mums. Amerikāņiem bez Bible Belt, piemēram, ir arī Kamilla Paļja.

leave a comment


ingmars

\[T]/

2014.9.19. | 15:47
posted by: ingmars

Fake Zara.

leave a comment


neoplasm

worst case of douchebaggus laevisomnus

2014.9.19. | 13:44
mood: nekaunīgi izlaists
music: Sublime - Wrong Way
posted by: neoplasm

kopš atkal sāk pamazām zust uzaugušais svars, nevaru vairs sevi pielauzt iet kačāties, man tiešām riebjas sports. man riebjas iet publiski svīst un elst un sevi pierunāt un pielabināt paņemt smagāku hanteli, un pacelt viņu vēl vienu reizi vairāk un vēl vienu, tikai drusku vēl, tikai vēl drusku augstāk. un to diētu, ko draudziņš man grafika formā izprintēja, es uz viņas žāvēju tabaku, lai pēc tam tītu splifiņus un tad uz mančijiem pierītos līdz ūkai, vot ķebe ģieta. bet tāds īstens smēķētājs es vairs neskaitos jau nedēļas trejas [vai varbūt četras, es vairs kalendāri nesaprotu]. jāatzīst gan, ka tas jaunais liekais svars protas nosēsties pareizajās vietās, dekoltejai arī godīgs procents ieskaitījies, tā ka grēks vaidēt. tomēr vēl neesmu atmetusi cerības, ka man ar laiku vairs neriebsies tā vingrošana tik ļoti un varbūt kaitīgas atkarības vietā varētu rasties kaitīga neatkarība nē, bet veselīga atkarība, kam sports vārdā. šovakar, piemēram, derētu aiziet pasvīst, bet es nezinu, ar ko lai sevi piekukuļoju [jo aug slodze un aug prasības hā]. ak jā, ir atnākušas kleitas no amazōnes, bet es nepakoju ārā, jo zinu, ka viņās tāpat neielīdīšu haha.

sāku skatīties the thick of it un mīlēt malkolmu. man jau tā pie skotu akcenta drusku ļimst ceļi, bet kad viņš vēl tā histēriski dirsina visus no panckām ārā, tad man vispār sārtums metas vaigos :)) vai nav jauks, ko?

un reku mūsmāju pēdējā laika iecienītākais hīts [douchebag reggae], pie kā tirināties un dziedāt kamēr gatavojam ēst :))

leave a comment [2]


dooora

DDDR

2014.9.19. | 15:19
posted by: dooora

WDR TēFau precctavļājet:

vāci uzņēmuši itin ciešamu raportāžu no Rīgas.
kadrā ar saviem miļōniem nekavējoties ielien māksleniece mazāmija, un drīz jau var redzēt, kā brookings no 2dē transferējas uz 3dē.
SurvivalKits un tamlīdzīgs labs šics.
Tags:

leave a comment [3]


liljabrik

***

2014.9.19. | 12:27
posted by: liljabrik

bet labākais veids kā neiekulties sūdos atkal laikam būtu paturēt savu līdzjūtību pie sevis

leave a comment [3]


liljabrik

***

2014.9.19. | 12:22
posted by: liljabrik

man šķiet, ka mani līdzjūtības līmeņi ir pašdestruktīvi, kā idiotam. un arī nedaudz seksuāli.

leave a comment


dooora

sirsnīgi, par kaŗu

2014.9.19. | 12:00
posted by: dooora

US-Vietnam

leave a comment


dooora

kur aiziet mani nodokļi

2014.9.19. | 10:42
posted by: dooora

ekognōmiskajā stūrītī piezīmēšu, ka šorīt noziedoju apm. 500 kg sausmalkas vienam mikrōuzņēmumamprojektam - Tragedy&Hope intervijai ar ilggadēju NSA kriptolōgu un svelpavnieku Viļumu Binniju.

sarunas tēmas: the history of freedom, Encryption in the American Revolution, Origins of the NSA, the Cold War, the Soviet/Stasi surveillance structure & history, surveillance state prior to 9-11, post 9-11 totalitarianism, population control via cybernetics, 9-11 truth, a whole lot more… PLUS … SOLUTIONS, and what we can do to make those solutions a reality.
pateicībā par manu nodokļu novirzīšanu šim projektam, jaunieši man solās atsūtīt vēl neiznākušo grāmatiņu “The Truth About the Rothschilds”

leave a comment [4]


tvarj

***

2014.9.19. | 10:54
posted by: tvarj

man tiešām tiešām patīk mani abi darbi, bet brīžiem viņu ir tā kā par daudz.

leave a comment


brookings

***

2014.9.19. | 09:51
posted by: brookings

Kaut arī nebūtu bijusi nekādas riktīgas neatkarības (monarhija - valūta - Eiropas Savienība utt), esmu vienalga parsteigts.

Vienīgais, ko nesen biju dzirdējis (neesmu iedzilinājis), ir bija runa par de-facto 'full-reserve' banking bez Skotu centrāla bankas, kas nodrošinātu nabāgiem ubāgiem to vajadzīgo (the necessary kaposta) - vai tā būtu bijis vismaz uz kādu laiku? Tagad gan nekād nezināsim.

leave a comment [2]


helvetica

***

2014.9.19. | 09:27
posted by: helvetica

ar velosipēdu es tā arī neesmu sākusi braukt, jo man bail un ir nepatīkami. Ne tik daudz no satiksmes, bet no visas tās atmosfairas, kas pavada "šoferi - pidari, velosipēdisti - pidari" dirskursu. Izskatās, ka varētu arī ar auto tomēr nesākt braukt. Jo, nu, ceļu satiksmes noteikumu pirmajos pantos ir rakstīts, ka stiksmes dalībniekam jāizpilda noteikumi un normatīvo aktu prasības, kas nosaka ceļsat. dalībnieku pienākumus un, ka katram ceļsat dalībniekam ir tiesības uzskatīt, ka arī citas personas ceļu satiksmes norisē izpildīs noteiktās prasības, taču autoskolā ar apskaužamu regularitāti atkārto "esi vilku barā - kauc līdzi" (gadījumos, kad esi vienīgais, kurš kko izpilda pēc noteikumiem, tādējādi traucējot 99% nepareizi darošo satiksmes dalībnieku) un "palaid idiotu - savu galu viņš atradīs pats", nemaz nerunājot par asprāšiem, kuri jau gadiem brauc bez tiesībām, taču skolas testos nevar savākt pat pusi pareizu atbilžu.


tas tā, īsas pārdomas zilā vakarā, jeb rītā uz Turgeņeva - Lāčplēša ielas, kur es atklāju, ka - nenosaucot visu citu ābeces debīlismu, ko auto un moto šoferi tur izpilda ar uzviju, automobiļi var uzrīkot sastrēgumu pat uz ar nepārtrauktu līniju norobežota velosipēdistu celiņa.

leave a comment [4]


quizer

***

2014.9.19. | 07:07
posted by: quizer

Jaunās Martas Asinis klausāmas un lejuplādējamas šeit.

leave a comment [8]


dooora

god, shave the Prussian Queen

2014.9.19. | 02:12
posted by: dooora

skotu atkarības dienā mazs prūšu vēstures izklāsts

ThSh

ar Tomasu sadzērām Dublinas krogā, viņš ļoti atzinīgi izteicās par latgaļu uisceiju

leave a comment [2]


liljabrik

***

2014.9.19. | 00:25
posted by: liljabrik

sāp mugura, negribas runāt.

leave a comment


anonymous

Boris(s). Sagadīšanās?

2014.9.19. | 01:02
posted by: anonymousleave a comment [4]


wowow

***

2014.9.18. | 22:41
posted by: wowow

Ierakstīt cibā, ka vajadzētu ierakstīt tvitetrī, ka feibukā visus atsekoju. Un linkedins vispār ir sūds. Pag, es kaut ko aizmirsu? Ā, gūglpluss, bet to jau visi ir aizmirsuši tāpat. Tikmēr draugiem.lv esot piektais mīlētākais zīmols vai tviterzīmols vai kaut kas tāds? Draugiem.lv? OK.

leave a comment [10]


shelly

***

2014.9.18. | 22:40
posted by: shelly

Kad atgriezos no darba mājās, man ļoti gribējās saķert Lauvu un griezt viņu uz riņķi ilgi, ilgi - viņš bija gulējis diendusu bērnudārzā, mazais varonis!
Lauva gan nebija sentimentāli noskaņots, riņķus nācās atlikt.

leave a comment [2]