January 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Oct. 4th, 2022

Vispār, gandrīz mēnesi esmu pārsvarā pārtikusi no, galvenokārt, pupiņām, zivju konserviem, ramen zupām, sviestmaizēm un lazdu riekstiem.
Labi, ka ir darba ēdnīca, kur cilvēki vīžo pagatavot kaut ko siltu.
Meh, jāvāc soma, rīt vakariņās ēdīšu šniceli.

No vienas puses, diezgan noderīgi, ka darbā ir tāds servisa centrs, kur ir pilns ar džekiem, kuri ir gatavi palīdzēt un mājās ir makgaivers (nu, kad ir).
No otras puses, ja visi būs tik izpalīdzīgi, es tā arī nekad neiemācīšos uzpumpēt riepas ar 100% pārliecību (nu labi, es zinu, kā, bet vnk vienmēr kāds uzreiz palīdz, kad esmu gribējusi to darīt pati).

Vakardien man gandrīz bija krīze, jo bundžai noplīsa tas metāla sūdiņš ar kuru attaisa/atspiež metāla vāciņu. Ņēmu kaut kādu parasto konservatgriežamo, bet tas nebija diez ko labs, jo sajāja daļu no bundžas malas. Beigās tomēr kaut kā atgriezu.
Tā kā - grūti, kad makgaivers ir ārpus mājas.

Es reāli apbrīnoju savu draugu, kurš ir IT džeks pēc izglītības, bet tai pat laikā prot salabot/nomainīt daudzas lietas auto, velo vispār var izjaukt reizinātājos un atkal salikt kopā, uztaisīt apkopi manam rollerim, salabot zāles pļāvēju, salabot visādus citus sīkumus mājā, utt.

Ja mani izmestu vidē, kur dzīvība nav atkarīga no Excel un end-user sistēmām, I'm fucked :D

Oct. 3rd, 2022

Tās ir kaut kādas alža runas.

Kaut kā vēl jānomauc līdz nedēļas nogalei un tad mans eko-šmeko sāna sildītājs būs atpakaļ mājās.
Gāze ir dārga, mīlestība arī, bet tomēr drusku lētāka par gāzi.

Nu, tagad tikai jāiziet cauri visu ievēlēto datiem vestnesis.lv, jānoskaidro lielākie sponsori, jāsagaida, kad būs zināma ministriju sadalījums un tad varēs pizģīt tālāk.

Attiecībā uz LA - tas vēzis vēl ir diezgan plaši pārstāvēts perifērijā, tā kā - viens Korupeklis ir nohujārīts, bet vēl mazie korupcijas altārīši jāizsvēpē.

Kaut kā uzkrītoši, ka meme cilvēkam, vai zvēriņam (sunim, kaķītim) piezīmē cigareti, lai labāk attēloto melanholiju, dzīves gudrību, un to, cik ļoti dzīve ir runātāju paņurcījusi. Dažreiz tas uzsver bezcerību, to, ka dzīve ir nodzīvota, dzīves trajektorija iet tikai uz leju, un nekas vairs nav maināms. Uzsver to, kā runātājam vairs atliek tikai dziļdomīgi, dziļi vilkt kancerogēnos dūmus plaušās, un sejā var nolasīt samierināšanos ar savu lēno pašnāvību.

Nikotīna atkarībai ar dzīves gudrību sakara ir maz: uzklausīt padomus no cilvēka, kas pats savu dzīvi faktiski slauka mēslu čupā, nav prātīgi. Ja cilvēks ir pieņēmis vienu nepareizu lēmumu (sākt smēķēt), kādas cerības ka citi viņa lēmumi vai spriedumi būs izsvērtāki?

Bet no otras puses... )

Oct. 2nd, 2022

Es gribētu: JV+AS+Pro+LA vs naciki, zzs un krievu karakuģi opozīcijā.
Gribēt nav kaitīgi.

Labrītiņ, šo sūdīgo rītiņ!
Atlaijst saijmu!

Oct. 1st, 2022

Hāgā bija gara rinda pie iecirkņa.
Bet tā kā visi ceļi ved caur Utrehtu, vēl paspēju iepazīties ar vienu komrādu no tvitera.

BET. Mans dienas pārsteigums bija šis.
Vēlā pēcpusdienā piezvana vecāmamma un prasa man, par ko es balsoju. Atbildu, ka par Pro. Viņa - malacis! Tas bija super sweet.
Tad runāju ar mammu - šī par Konserviem, kamēr tēvs un māsa - par Pro. Karoč, mana ğimene atbalsta sojas lattes dzērāju komunistus.

Mēs, pāķi, par saulaino tāli un varavīksni!

Mamma, protams, vairs nav mūsu ğimenē :D

Starp citu, kaut arī man baigi negribas atzīt, jo ar savu tēvu nerunāju gadiem (ja vien nesatieku aci pret aci), man prieks, ka viņš nobalsoja tāpat kā es, jo no vecākiem man ar viņu saskanēja labāk. Viņš arī ir tāds paštaisns rebelis ar labu humora izjūtu.

iz vīru sarunām pie alus kausa

- Katram vīrietim dzīvē pienāk tas liktenīgais brīdis, kad jāizvēlas: vai nu turpināt ņirgāties par vēgānismu, jogu un astroloģiju, vai tomēr tikt pie seksa.
Tags:

Vispār es skatos, domāju, a ko Šlesers kaut kā labāk nekā jaunībsdienās izskatās?
Dažreiz dubultzods nāk tikai par labu, ja pirmais neizaug līdz galam.

Bilde nav erotiska tikai tāpēc, ka tā tevi uzbudina.

Sep. 30th, 2022

Tviterī viena beibe ielikusi bildi, kur viņa sēž vēlēšanu iecirknī ar bērnu klēpī un balso par Jauno Vienotību, kas nesola nekādu atbalstu ģimenēm.
Love it.
Bet nu labi, bagāti cilvēki dara kā grib. Vaitaeskošedur.

Kodeīns nav zāles, kodeīns ir gnidrologa nedēļas nogale.

Vai Putina svaigo uzrunu krievu tautai, kurai jāglābjas no Moloha aapsēstajiem despotiski liberastiskajiem rietumiem, nav sacerējusi cibiņu komanda? Klausos un tā vien dzirdu Gnidrologa & co tekstus burtiskā krievu tulkojumā.

džīzas kraist, tas brauciens uz Hāgu, lai nobalsotu, izmaksās kaut kādus 40 eur kā minimums, neskaitot kafijas.

Sep. 29th, 2022

Par laimi, vienmēr esmu bijusi pietiekami resna, lai vienīgais loğiskais plāns būtu bijis paļauties tikai uz sevi.

Protams, es esmu resna, bet nu ne jau zilonis.

Varētu jau kaut ko uzrakstīt par respiratoriem, bet ja nu kāds sadusmojas un aiziet ar sirdi, atkal būs iemesls vainot vakcīnas.

Elitas vecāki bija diezgan ļauni nosaucot viņu par cigarešu paciņu.
Kaut kāds kosmoss!