January 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Jul. 16th, 2019

Labrīt

Всем кто каждый день просыпается в такую рань, нужно давать медали с гравировкой «нахуй так жить?»

Viens no nedaudzajiem dumpīgajiem zviedru žunālistiem Markus Biro, kurš par dumpīgumu samaksājis ar darba zaudēšanu un "labo, pareizo" varas apkalpotāju ņirgām, raksta: "Salauztu mugurkaulu skaņa ir kļuvusi par valsts himnu."

Jul. 15th, 2019

Pasaule kā skatuve, uz kuras gadu tūkstošiem izrāda vienu un to pašu drāmu...

... vispirms tu esi jauns, un ļoti labi saproti, ka viss jāmaina un tu ļoti labi zini, kas tieši ir jādara, un zini, ka to nedarīs stagnējošie, pastulbie vecūkšņi, un tad tu esi vairs ne gluži tik jauns un diezgan labi saproti, kāpēc nesanāk tā, kā tev šķita pareizi, un ka vispār ir Nianses, un tad tu nepavisam vairs neesi jauns, un kāds mirdzošām acīm un revolūcijas liesmu azotē tev stāsta, ka jaunu pasauli sev cels, kur valdīs taisnība un darbs, un tu pie sevis domā - bļa, kur es šito hujņu jau simtreiz esmu dzirdējis, un, jā, tobrīd jau tu esi stagnējošais, pastulbais vecūksnis, un aiz tevis rindā iestājušies to jauno spīdacaino revolucionāru mazlietiņ vecākie koriši, tie, kuri jau sākuši domāt par Niansēm.

Mazs, bet nikns!

Māt, es būšu skuterasts!
Kopš sestdienas testēju/dragāju apkārt ar Yamaha NMAX 125cc skūteri. Fucking loving it! Ideāls šejienes lauku ceļiem, lai brauktu uz darbu un nebūtu jālien uz šosejas. Tikai visu laiku jāčeko spidometrs, jo pārāk ņiprs! Līdz 90 km/h iet easy peasy! Mīlestība no pirmă pakaļas pieskāriena! Un ja iedod ručkā līdz galam, kad iedegas zaļais, tad ne visi auto uzvar dragreisā, kurā viņi nezinot piedalās.
Ceru, ka drīz tikšu pie sava Odzes zilā Makša, tikai ņemšu 155cc: https://www.yamaha-motor.eu/rs/sr/products/scooters/urban-mobility/nmax-155/

Skatos, ka viena otra pamuļķe atkal ir devusies izjādē uz sava jau sen nosprāgušā kroplā neeksistējošās problēmas zirga:
https://www.tvnet.lv/6724923/helsisms-gruti-diagnosticejama-psihiska-slimiba

Rodas sajūta, ka konkrētajai personai kāds maksā algu par šādu jaunu problēmu izdomāšanu. Diemžēl rakstā teiktais un loģika ir lietas, kas nepārklājas un nesavietojas. Reiz jau izteicos par šo tēmu:

http://klab.lv/users/veed_logs/317497.html

... tāpēc atkārtoties laikam nebūtu nekādas vajadzības. Bet man ļoti gribētos noskatīties video, kurā resnie, tizlie un stulbie šī gada pļāpu pasākumā "Lampa" stāsta sabiedrībai par to, kā un kāpēc veselīgums nav veselīgs. Šis te pasākums:
https://www.facebook.com/events/637538916730794/

Raksta autores Andas Ķ.-U. profilā fēcebukā ir apskatāmas arī šo skaistuļu bildes no konkrētā pasākuma. Malači! Ja būtu pieejams video, es pat atrastu popkornu un jautru noskaņojumu, lai pavērotu šos "intelekta gigantus" un nožēlojamos liekuļus. Tas taču ir tik brīnišķīgi, ja tev kāda visai netīkama izskata resna bāba ar acīmredzamām veselības problēmām vai kāds kusls plikpauris stāsta, kā būt veselīgiem vienlaikus nopeļot rūpes par veselību (kā jau teicu, loģiku te meklēt nevajag).

Jā, pie viena, kāds varbūt zina, kur bez maksas var noskatīties filmu "Apgāztā mēness zīmē"? Kaut kā esmu palaidis šo garām. Kino laikam jau vairs sen nerāda bet Shortcut par maksu vēl neesmu psiholoģiski gatavs.

rakt, izrakt, stādīt... un atkārtot! :)

burtiņi un bilde )

Galīgi nav ne vainas formātam, kurā katru otro dienu ir kāda balle. Piederas vasarai, pat ja tā ir tik mērena kā šīgada jūlijs.
(rīt uz Saulkrastu Jazz).

tēta kaķīši

Izlutināts tēta kaķītis groza degunu, jo konservam pielikts klāt prettārpu līdzeklis. Neizlutināts tēta kaķītis - pārlaimīgs izrij visu šķīvīti. Izlutināto gaida eksekūcija - dvielis un prettārpu pasta mutē. Jāiedod vēl vienam neizlutinātam kaķītim konservs ar pastu, un jācer, ka mežonēnam arī izdosies to iebarot.
Eh.. Savi divi un tēta četri, kaut kā tas pūkdupšu bariņš jāuztur.

Darbiņā

Sēžu darbiņā, klusiņām rosos, kolēģu šodien nav. Un tomēr neesmu viena. Tik nepārprotami klusie soļi uz viesistabas parketa, ēdamistabas durvju virināšanās, atpūtas krēsla iečīkstēšanās liecina, ka Sirmais Kungs šodienu nolēmis pavadīt Rīgā, nevis tur - savās mīļajās mājās, Daugavas krastā.
Bet mēs labi saprotamies. Divatā mums ir omuulīgāk, no tiesas.

dažādi

Centralizētais eksāmens matemātikā man bija nedaudz nepatīkamāks - tas gan nenozīmē, ka bija grūts, vienkārši man nepatīkamāks (nu un, protams, man blakus nebija lapa ar formulām). Man interesantākais bija ar 3.daļas 2.uzdevumu, kur tā būtību noķēru ātri, bet pīppauzē pietrūka laika, uzmanības un nesanāca noformulēt precīzu atbildi, toties pēc pāris dienām kopjot kapus, kad nekas netraucē, varēju mierīgi visu izdomāt, parēķināt un pēc tam nedaudz uzsist sev uz pleca.

Mani, protams, drīkst saukāt par retrogrādu Merkūrā, bet izmaiņas ar taibreiku izšķirīgajā setā sabojāja vakardienas finālu. Jā, uzvarētājs varēja būt arī tas pats beigu beigās, bet ne jau šādā veidā, stulbie stulbeņi.

galnais vēlreiz kaut kur noskatīties šagada vimbldonas finālu

Jul. 14th, 2019

svētdiena dārzā un mājās

burtiņi un bilde )

Biju Roņu salā, satiku bullēnu, torni un pipecdaudz odus.
Tagad nomazgājos, un naktī laižu uz Pērnavu, tad Haapsalu un aidā jūriņā atkal uz 5 dienām. Bebrīt, ko man darīt ar šo slimību?

Sēžu ar kafiju un kaut kādu supersieru no Zvejnieksvētku tirdziņa (nav pārāk garšīgs) pie zemeņdobēm aiz mājas. Zied gurķenes un melisas, kuras nespēju izravēt, jo bites taču nāk. Tāpēc visam ir aizauguma efekts. Toties bites nāk.
Šis dārziņš nekad nebūs akurāts, jo šito vajag atstāt bitēm, to, lai sasējas nākamajam gadm, un kurmjus ķert ar lamatām arī žēl.
Jaunkundzei sabraukuši draugi. Dzer rīta kafiju otrā mājas pusē, bet es ar bitēm.
Labrīt, visi Mazpilsētas grāfi un hercogi, ir tik brīnišķīgs rīts.

Neatminos, kā tas sākās. Iespējams kaut kad bērnībā, lasot Zigmundu Skujiņu - skaidra lieta, Iļģuciems un viss no tā izrietošais... Lasot kaut ko, kai tā būtu grāmata vai ciba, galvenais, lai nebūtu vietvārdu, domās mēģinu darbības vidi iepozicionēt savā apkārtnē. Citreiz tas ar zināmu piespiešanos izdodas, biežāk ne. Vienā reizē nekādi neizdodas atrast tuvumā vulkānu, citā - trīz palmas un notriektu lidojošo šķīvīti.

Jul. 13th, 2019

beidzot elektriskajās spēlēs izgāju blokbasteru, kuru droši vien visi jau sen, bet es tikai tagad - "super seducer"
būtībā, tas ir tāds kā vebinārs no 99ā līmeņa bārdaina un harizmātiska pikapa guru par to, kā vajag sakoļīt meitenes uz...
man gribējās teikt - seksu, bet ar seksu visā spēles laikā viņš nodarbojās tikai vienreiz (ar tuvāko draudzeni, kas nupat izšķīrās no ilggadēja boifrenda, ok)

taču es ieguvu diezgan daudz vērtīgas pikapa informācijas
kuru es pats nekādi nevaru izmantot rakstura un dzīves pieredzes dēļ, ja es sākšu verbāli izrunāt šos atslēgas teikumus, tur, mans hobijs - fitnesa zālē es mēdzu rāpties augšā pa sienu, gan rio, gan londonā, gan ņujorkā
šis ir mans sapņu vīrietis, meitene padomās, un vai pie mums strādā telefona numurs deviņi viens viens?
a jums patīk nodarboties ar fitnesu un kādas jums uztrenētas rokas (physical approach)

labākais - astotais līmenis, kur jums māca būt tusiņā par vingmenu
lūk, par to es biju totālā sajūsmā, nekad nav sanācis būt vingmenam reālajā dzivē, jo man visi draugi vai nu nemeklē pretējā dzimuma kontaktus ar trešās personas, kas dzer kaut kur koktēļus, palīdzību, vai arī sadomājušies kaut ko no sevis, ka pavedināt sievieti var viens uz viens, nevis trijātā vai piecatā, hvz
bet būt vingmenam ir afigenna, atbildības nekādas, nodarbojies ar PR, rādi foto ar no apokalipses izglābtajiem kaķēniem

par mūziku

Šovakar man Coldplay vakars.
Hypnotised, Everglow, Miracles, Fly On, Always in my head, Ink, Sky full of stars.. un vēl, un vēl..
Atceros koncertu Varšavā un saprotu, ka gribu vēl kādreiz uz Coldplay koncertu aizbraukt. Noķert atkal tās lieliskās emocijas, kad pāris stundu garumā gribas vien smaidīt un dziedāt.
Tags:

dienas vārds

Pucaki
Tags: ,

Svētās Margaritas dienā

Es par velnu nebēdaju,
Es velnam vārdu zinu:
Velna tēvis Indriķitis,
Velna māte Margrietiņa.

Tā vien šķiet, ka mūsu senči, savās liepu lūku pastalās staigādami, lasījuši Gētes "Faustu", jo no kurienes gan vēl norādes uz Heinriha un Margarētas grēcīgo mīlu? Vai tomēr atsauce uz Navarras Anrī un Margaritu Valuā - tie tak arī bij viens ellīgi dedzīgs pārītis

Un, ja nu jums šodien nav citu iemeslu iedzert, atgādināšu, ka visiem rīdziniekiem Svētās Mārgrietas diena gadsimtiem ilgi ir bijusi svētki, jo, raugi, 1210. gadā šajā dienā mūsu toreiz pavisam jaunās pilsētas iedzīvotāji kopā ar še nomitinātajiem peregrīniem atsituši pagānu kuršu uzbrukumu. Priekā!

Ja somu pārkrāmē reizi piecās dienās, tajā itin mierīgi un netraucēti var veselu darba nedēļu nēsāt līdzi četrus gurķus.