January 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Feb. 24th, 2023

zinjas no veikala: plaukti tuksi !! taa pilnigi galigi izpirktas tikai olas (bija dazas pacinjas paipalu olas, tadu ari pakeru),
bet veel loti loti patuksoti - makaronu, brokastu parslu, saldeetu darzenju plaukti, nu bet kaut kas palicis vel bija (nu taa, ka paris pacinjas saspaiditas kaukr sturitii)
citas kategorijas loti nepetiju - bet siers un jogurts ir
nopirku peedeejo omega 3 un magnija pacinju, taas ar izkertas

pasai saka sapet kakls, meru temperaturu, bet laikam 36.6

Nez cik ilgi sis meeris vilksies - it kaa jau nekas, bet braucu sodien maajaas - tapat jau mums te nekada lasvegasa nav, bet sobrid viss ciet, viss tumss, taada kara sajuuta

halp! penzionāra cāļupūkas

kā balināt matus mājās un paliek ar matiem?

garš stāsts īss, māte paņēma visus uz pauzes un no tumšiem matiem radikāli pārgāja uz lillīgi blondiem. nezinu, vai tā bija domājusi mazpislētas firziere, bet man ļoti patika, taču nu sāk ataugt saknes - mātei par šausmām, izrādās, ka no pakauša uz skaustu viņai vēl ir pilns ar saviem pašas tumši brūnajiem, nevis visa galva sirma, kā viņa bija iedomājusies. sāka pukstēt, ka tad jau jākrāso atpakaļ tumši.

viņa noteikti, ka neņemsies reizi mēnesī uz pislētu pie friziera braukt (ne jau nav naudas, un pat ne skopums, drīzāk slinkums un nevēlēšanās tādejādi socializēties, lol)
bet pie manis viņa noteikti ir biežāk un, cēlu mērķu vārdā, es būtu gatava atgriezties pie viņas matu krāsošanas (kā gadiem darīju ar hennu un loreāli), ja vien zinātu, ka to var mājās kānebūt izveikt.

nekad nebūtu ticējusi, jo vnk nespēju iedomāties māti blondu, bet ir absolūti štelle.

es pati nekad pie friziera neesmu krāsojusi, vispār vairs gadus 2nekrāsoju un griežu retāk kā reizi gadā, tā, ka pat nezinātu, kur viņu pierakstīt, da i gražīga viņa man ir, lai uz dullo riskētu

padomiņš tātad?

---

Šonakt mocīja bezmiegs. Rakājos atmiņā. Visdziļākajos nostūros. Tā jau notiek – kad esi pāri pusmūžam, jācenšas salīmēt visu mozaīku. Atcerējos īpaši bezjēdzīgu faktu. 1988./89. mācību gadā 4. vidusskolā notika pasākums, kas, šķiet, oficiāli tika nosaukts par klašu sacensībām aerobikā, bet de facto bija individuāla sacensība starp sestklasnieci Ivetu P. un piektklasnieci Lindu M., kura izcilāk dejos kā Maikls Džeksons. Viena izvēlējās "Bad", otra "Smooth Criminal". Neatceros, kura uzvarēja.

update: sleegtaas sportazaales !!!!!
un baari arii (vakaros)

ko ta lai dara cilveks ?

Feb. 24th, 2020

---

https://www.youtube.com/watch?v=sFbT99upfFY

Ja kāds vēl nav dzirdējis... Šī ir dziesma, kas Pasaka Visu.

Vismaz tiem, kas piedzimuši līdz 1979 un postpadomju telpā.

"А я помню, сколько было добра
В каждом видели брата
Мы последнее поколение
Которое любовь рифмовало без мата"

Feb. 23rd, 2020

Well, it starts to look messy

Noskatījos Pilsēta pie upes. Pieņemu, ka nākamgad varētu būt kārdinājums iedot tās veidotājiem daudz balvu, un, droši vien, pelnīti, bet ceru, ka ne jau skaņas režisoram, operatoram, vai nu kurš tur īsti atbildīgs par visu to ultraskaņu.

Pirms divām nedēļām internetveikalā nopirku respiratoru, jo gatavojos pavasara tīrīšanai. Droši vien šis internetveikals mani uzskata par tālredzīgu paranoiķi.

Feb. 23rd, 2023

Nespeju noticet - kino slegts - no sodienas 18.00 lidz nezinamam laikam ! Bilesu naudu skaitisot atpakal
Gribeju cats noskatities, bet nu neko. Neatceros kad veel kino tikusi slegti - varbut tad kad bija minus 30 sensenos laikos?

Mums slegtas ne tikai skolas un universitates, bet ari teatri, kino un muzeji ! Un ari futbolspeles kas vispar ir svetums! Un par sveeto runajot, arii baznicas meses,,, un venecijas karnevals arii slegts un drosi vien tas ir tikai sakums (jo sis reali saakaas VAKAR)
ta ka Barbala, nu nezinu kaa bus ar to sleposanu, te tada masu psihoze, laikam jabrauc apgadaties ar paartiku un sejas masku

bet mums koronaviruss plosas: Lombardijaa 89 keisi un 1 beigts, pilnigi jaadomaa, vai ieet aaraa no maajas vai nee

Feb. 22nd, 2020

BVI vietā burās Bahamu salu grupā.

Feb. 22nd, 2023

Esmu restoranaa vino al covo ko prasmigi atradu google maps- viesmili te ir maskaas un visa apkalposana, atmosfaira, viins un ediens te ir tads, ka iesviez tevi kaukadaa heroina nirvaanaa!

Citadi vakar biju tai trakonama muzejaa un armenju klosterii, tirj taa neko, bet pati venecija tomer ir un paliek neparspejama
Sodien esmu nolemusi aizsvempties lidz Peggy Gugenheim muzejam bet sobrid esmu izstaigajusi no ebreju kvartala lidz arsenalam un grimstu laimee seit

Feb. 21st, 2023

Venecija un karnevals- absoluts skaistums un mistika, viena no tam vietam, kur man gribetos dzivot pensijaa un par ko man gribas teikt : pardodiet pedejo kreklu un brauciet surp !
Pie tam - dzivoju ebreju geto, istaa kosher house kas esot pilnigi autentiski kosher
Gaidu vaporetto n20, lai dotos uz San Servolo (trakonama muzejs) un talak uz nakamo salu - armenju klosteris

Feb. 21st, 2020

---

https://www.youtube.com/watch?v=wEEvyI_sjZA

Ievelk gluži kā melnais caurums - apziņa, ka tev ir taisnība, ka zini labāk, ka tev ir tiesības pamācīt, ka tavam viedoklim ir nozīme.
Pagaidām turos (atskaitot šo ierakstu).

Feb. 20th, 2020

uzzinu_pēdējais
kā lasās knab no otra gala

Misāni tagad izdos Latvijai, kur viņai draud četri gadi Cēsu kolonijā? Vai arī prokuratūra teiks: ai, ziniet, mēs pajokojām? Vai arī māsas iesniegtais viltotais bankas dokuments izrādīsies viltoti viltots un jāsēž būs māsai?

šodien krutākie darba sludinājumi no cv.lv:

EKSPERTS/-E ATBILSTĪBAS JAUTĀJUMOS
INSTRUMENTU ASINĀTĀJS (Vēlama darba pieredze instrumentu asinātāja amatā)
ТЕЛЕФОННЫЙ ОПЕРАТОР ИСХОДЯЩЕЙ ЛИНИИ

stabili turas vai tiek atjaunots sludinājums, kurā tiek meklēts
LAIMAS ŠOKOLĀDES MUZEJA EKSKURSIJU UN RADOŠO DARBNĪCU VADĪTĀJS/-A

vai nu tur baigi augstā mirstība, vai arī pārāk maz maksā, tas taču katra bērna sapņu darbs "Kad es izaugšu, es būšu..."

Feb. 19th, 2020

3 mēneši

Tik ilgi no pirmās ieminēšanās vajadzēja, lai vīrs apmēram pieņemtu, ka man būs trešais suns.
Gan jau vēl būs pa kādai histērijai, bet, ceru, ka vairs ne tik traki.