January 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Apr. 24th, 2019

Karī Mondo diena jeb hoardings

Gratis - mans mīļākais vārds holandiešu valodā. Pulksten vienpadsmitos dienā pienāca ēpasts, kā tādas un šitādas biroja lietas var savākt bez maksas.
Vispirms es sameklēju ormani (jāatceras aiznest alus, kad ieradīšos jaunajā birojā) un tad es devos kvestā.

Tagad mans mājas birojs ir apgreidots ar ekstra ikejas plauktu, papīrgrozu (līdz šim izmantoju random kartona kasti no k.kāda pasūtījuma), istabaugu (tagad man te toč ir džungļi), viesistaba ir tikusi pie jaunas stāvlampas un dīvāns pie plušķīga rozā spilvena. Un visam pa virsu - rozā plastmasas kaste, par kuru priecājos kā ēzelītis Īā, jo kastē vis kas ieiet un iziet (on vhoģit i vihoģit).

Tagad man tikai jāapņemās Karaļa dzimšanas dienā pārāk neaizrauties ar valsts mēroga blusu tirgu, jo savādāk būs jāpārvācas uz plašāku dzīvokli, kur to visu izvietot.

Atvainošanās? Tas priekš sisīšiem!

Vēstule:

Sveicināti,
Pēdējos mēnešos stikla konteiners nekad nav ticis izvests ne pēc plāna, ne arī laikos, par kuriem jūs mani informējiet e-pastā vai īsziņās.
Aprīli stikla konteiners netika izvests ne 5.04, (kā plānā) ne 12.04 (kā bija solīts nedēļu vēlāk e-pastā), ne 16.04, ne 17.04 (par ko saņēmu īsziņu).
Lūdzu infomējiet, kad tas notiks nākamreiz un vai joprojām man ņemt vērā 18.01 sūtītajā plānā iezīmētos datumus.
Ar cieņu,
...


Atbilde:

SIA „Clean R” ir saņēmis Jūsu e-pastu.
Informējam, ka izvešana notiks 26.aprīlī.


P.S. Tas, ka tas sūda konteiners kopš tā ieviešanas tikai vienu (!!) reizi kopš pagājušās vasaras ir izvests saskaņotajā grafikā (man tas fiziski jāizstumj uz ielas un jāiestumj atpakaļ pēc kārtējās neizvešanas) nudien sāk likt nožēlot visu šo stikla šķirošanas ideju kā tādu.

ak, Rīgas tilti!

Satiksmi pār Augusta Deglava ielas pārvadu slēgs ceturtdien, 25.aprīlī, plkst.5, trešdien preses konferencē informēja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.
"Tilts tiks slēgts līdz brīdim, kad Rīgas dome iesniegs Būvniecības valsts kontroles birojam (BVKB) dokumentus, lai BVKB varētu pārliecināties par šī objekta drošību," sacīja Ķuzis.
Patlaban viss liecina, ka tilts apdraud sabiedrības drošību, tāpēc pieņemts šāds lēmums, skaidroja Ķuzis, norādot, ka tilts būs slēgts ne tikai automašīnām un sabiedriskajam transportam, bet arī operatīvajam transportam, gājējiem un velosipēdistiem.

fallout 4

currently at cambridge campus law offices
... )
(jā, es šādi arī karoju, un atstāju patīkamu pirmo un parasti arī pēdējo iespaidu)

interesanti, ka no šīsziemas šrilankas tripa vispār neko neesmu ierakstījusi cibā
par vjetnamu skaidrs, kāpēc gandrīz neko – raksta jau tikai to jauno, pēc pirmajām pāris reizēm nav vairs jauns (starp citu, lūk, kāpēc es cibās neko nerakstu, nekas nav jauns, bet es par to arī nesūdzos)
negombo mēs visnotaļ priecājāmies, ka tieši mūsu ielas galā starp mūsmājām un pludmali ir baznīca – jo tas nozīmē, ka pieeja bīčam ir plaša un neaizbūvēta
svētā rožukroņa baznīca, nevis spridzinātā svētā sebastjana baznīca, to es uzreiz paskatījos
starp citu, esmu ļoti nīgra par paviršo žurnālistiku lsm/lr1, "kolombo un vēl divās pilsētās" my ass, prezidenta un premjera uzvārdus uzrakstīt ir 10x sarežģītāk par negombo un batikaloa, ibitīt matos
nemaz nerunājot par to, ka lietas, kuras rūpīgākos medijos visas tiek pasniegtas ar atrunu "bet šis nav pārbaudīts/pārbaudāms" tiek pasniegtas kā pilns rublis
ai, šrilanka ir tik skaista un tik nogurdinoša
tējas kalni ap kandiju patiešām ir maģiski fiftīšeidzofgrīn un vēl vairāk
mēs ļoti daudz bijām ceļā, jo kustība nav ātra un ir haotiska un, teiksim tā, piedzīvojumiem bagāta, bet mums bija jātiek tukšajā, klusajā un mierīgajā austrumkrastā vismaz uz pāris dienām
cilvēki arī ir haotiski un prasa resursus – vismaz tādiem mums, kas ir dienvidaustrumāzijas absolūtajā čilā izlaisti kā sūdi uz šķipeles, lai gan palaikam aizkaitinājās arī mūsu dārgais draugs, kuram indija ir trešās mājas un dzīve pilnīgs om
ne nu tas, ka es būtu sevišķi plānojusi uz indiju braukt, bet pēc šrilankas, kura skaitās india for beginners, es ar zināmu apbrīnu skatos uz cilvēkiem, kuri ceļo pa indiju
mājupceļā nošikojām (kas patiesībā bija vienīgais praktiskais risinājums, bet tomēr) ar privāto auto uz lidostu pa taisno no arugambejas, visu dienu braucām kādus 350 km, izkāruši plafkas, lai paspēj izžūt pēc atvadu peldes, un šoferis, uzzinājis, ka vienīgais, ko mums vajag mājās vešanai, ir karija lapas, iztaujāja ceļmalas sieviņas un galu galā jau melnā tumsā piestāja mežiņā un saplūca prāvu pušķi
saldētavā vēl kāda šķipsna ir, fiftīšeidzofgrīn karija lapas no pavisam citas šrilankas

Vakar atgriezos pa taisno no atvaļinājuma darba steliņģī. Tas bija skarbi.
Bet vispār, šodien pēdējā diena vecajā ofisā, jo rīt & parīt rukāšu no mājām, bet pirmdien darba duna sāksies jaunajā birojā uz kuru pārvācās esošais kantoris.
Par laimi, jaunais ofiss ir tikai dažas minūtes tālāk nekā vecais, ta kā īpaši daudz kas nemainīsies, ja nu vienīgi sienu krāsa un skats pa logu.

Bļadj, kā mani zajebala tā dižgaru menedžēšanas mūžīgā shēma!

1. Apjautāties e-pastā vai FB mesendžerī par vēlmi piedalīties projektā, saņemt jūsmīgu piekrišanu.
2. Uzrakstīt projekta pieteikumu ar visām tāmēm, pamatojumiem, utt., bikli norādīt dižgariem, ka līdz nedēļas beigām man nepieciešams viņu CV.
3. Klusums.
4. Nākamās nedēļas sākumā vēlreiz uzrakstīt dižgariem: "Klau, vecīt, baigi vajag to Tavu CV, šodien pieteikums jādod saskaņošanai ar vadību."
5. Klusums.
6. Nākamajā dienā jau mazliet nervozāk uzrakstīt: "OK, pārējie papīri tiek skaņoti, lūdzu, lūdzu, tikko tiec pie e-pasta, atsūti savu CV, citādi direktore neparaksta pieteikumu."
7. Klusums, klusums, klusums, ceļa stabi, nakts un klusums brīnišķīgs, e-pastā joprojām ne CV, ne ziņas par dalības projektā atsaukumu.


Fantāzijas par ādas nomaukšanu vai izvārtīšanu piķī un spalvās mani visbiežāk piemeklē tieši šajos brīžos.

par pidariem un supermobilitāti

ok, tagad par zinātni - mobilitāte, kas tas ir: tas nav, ka tu vienā dienā vari nobraukt 1k kilometru, tas nav, ka tu 1k kilometru metro vietā nobrauc ar divriteni, tas pat nav vispār par braukšanu

pierakstām

mobilitāte - tu aizsniedz visas vietas un lietas NEIZMANTOJOT transportu! tā ir mobilitāte pilsētplānošanā! bļa, pidari!

Apr. 23rd, 2019

Kā jums šķiet, kas man zvana no Birmingemas un Londonas no dažādiem numuriem, pēdējā mēneša laikā kādas deviņas reizes, numuri neatkārtojas, dažiem sakrīt daļa ciparu? Vienkārši kaut kādi krāpenieki? Ko viņi grib? Kāpēc tieši man?

+44 121 623 7907
+44 203 868 4724
+44 121 623 7925
+44 203 868 4717
+44 161 768 2116
+44 121 623 7936
+44 121 623 7933
+44 787 308 7592

Ko es šodien nopirku: Adžvāna sēklas (Trachyspermum ammi), sauktas arī par bishop's weed un lauku ķimenēm, kas nav ķimenes (un nav arī sēklas, bet gan augļi), smaržo pēc timiāna. Burbonas jeb Madagaskaras piparus, kas nav pipari, smaržo pēc priedēm (it goes well with lamb and pork, as well as fruits and chocolate). Vēl arī "persiešu garšvielu maisījumu", kura sastāvu neatceros, tur bija kādas 11 garšvielas, smaržo labi.

Telefonā jau kuro dienu tik uzmācīgi izlec santehnikas veikalu reklāma, ka man vairs nav šaubu - VIŅI mani īpaši centīgi novēro, kad mazgājos vai sēžu uz poda..

1. МЕТОД ИНВЕРСИВНОЙ ГЕОМЕТРИИ. Помещаем в заданную точку пустыни
клетку, входим в нее и запираем изнутри. Производим инверсию пространства по
отношению к клетке. Теперь лев внутри клетки, а мы - снаружи.
2. МЕТОД ПРОЕКТИВНОЙ ГЕОМЕТРИИ. Без ограничения общности мы можем
рассматривать пустыню Сахара как плоскость. Проектируем плоскость на линию,
а линию - в точку, находящуюся внутри клетки. Лев проектируется в ту же
точку,
3. МЕТОД БОЛЬЦАНО - ВЕЙЕРШТРАССА. Рассекаем пустыню линией, проходящей
с севера на юг. Лев находится либо в восточной части пустыни, либо в
западной. Предположим для определенности, что он находится в западной части.
Рассекаем ее линией, идущей с запада на восток. Лев находится либо в
северной части, либо в южной. Предположим для определенности, что он
находится в южной части, рассекаем ее линией, идущей с севера на юг.
Продолжаем этот процесс до бесконечности, воздвигая после каждого шага
крепкую решетку вдоль разграничительной линии. Площадь последовательно
получаемых областей стремится к нулю, так что лев в конце концов оказывается
окруженным решеткой произвольно малого периметра.

Redzēju sapnī Antu Aizupi. Beigās mēs vienojāmies, ka es varētu būt aukle viņas meitām.

Nesen sapnī kaismīgi aizstāvēju vārda "vāverruds" lietojumu, jo "...tā taču ir visiem atpazīstama krāsa!"

nepagāja ne septiņi gadi un mani pieķēra. Youtube klipā "Drosmīgais pelēns" izmantota autortiesību aiszargāta mūzika
https://www.youtube.com/watch?v=7QTRBbcfc8I

"Sveiki, Dienasgramata!

Izmantojot sistēmu Content ID, autortiesību īpašnieks iesniedza pretenziju par autortiesību pārkāpumu jūsu videoklipā."

Terorakti Šrilankā dažiem radījuši nepārvaramas logopēdiskas grūtības izrunāt vārdu ‘kristieši‘ - Klintone un Obama runā par uzbrukumu ‘Easter worshippers‘, zviedru Centra partijas islamofīle Annija Lēfa par uzbrukumu ticīgajiem. Bet labie cilvēki raksta, ka teroristu vārdu nosaukšana vien jau esot islamofobija.
Tags:

Valsts pārvaldes vērotāja piezīmes.

Iekšlietu un ekonomikas ministri informē par lēmumu no ceturtdienas slēgt Deglava ielas tiltu (c)delfi.lv

Tad nu tiktāl ir gan. Divi ministri slēdz tiltu, nez ar ko citi nodarbojas. Par šo tēmu varētu jauku bērnu dzejoli uzrakstīt, piemēram:

Ministriem nav laika.

Divi ministri slēdz tiltu,
Vēl viens vāra zupu siltu,
Izglītības ministre
Māca kaķim manieres,
Labklājības, kultūras
Krāso durvīm stenderes,
Finanšu un aizsardzības
Pin no tāsīm vīzes glītas.

Daudz mums valstī ministru,
Visi aizņemti, ka bail.

an intimate ceremony

ceremony (vismazāk slavenā atvase no asv šūgeiza lāpnešu tusiņa) koncertā vakar depo bija tieši divdesmit cilvēki, ieskaitot gunti un kraukli un grupas dalībniekus

Seriālu vērotāja piezīmes.

Noskatījos "Troņu spēles" pēdējās sezonas otro sēŗiju. Visu sēriju skābi smīnēju. Skaidrs jau, ka visam ir robežas, tajā skaitā arī Džordžam Reimondam Ričardam Martinam, gan jau vispār necik nav sekojis tam, kas šajā sezonā notiek, vairāk pievērsies priekšpēdējās grāmatas sarakstīšanai. Sen nebija sanācis tādu klišejisku klišeju konstrukciju redzēt. "Ļoti, ļoti viduvēji", tā teiktu norūpējusies skolotāja, savam mīļākajam skolēnam likdama trīs ar mīnusu.

Saņēmu savu pirmo bezdarbnieku pabalstu mūžā. Gribat zināt, cik? 602 eiro.
p.s. uzzināju, ka mans darba stāžs ir 30 gadi 3 mēneši un 20 dienas