tritons ([info]tritons) rakstīja,
@ 2019-12-17 15:32:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Es nezinu ka mainās, bet aizvien vairāk ir sajūta, ka mana informatīvā telpa piepildās ar ziņām, kuras negribu lasīt. Pat ne tas, ka negribu, bet man to eksistence manā telpā vien liek justies slikti. Vai tādas ziņas kļuvušas vairāk? Vai vide ir mainījusies un šīs ziņas mani vairāk sasniedz? Vai arī es tās vienkārši vairāk pamanu? Es tikko sapratu, ka gandrīz vienīgā vieta, kuru internetā labrāt vēlos apmeklēt ir viens tehniskais forums. Tur nav politikas, popkultūras, vecāku problēmu, nav sporta, vecums ir relatīvs, gandrīz nav kašķēšanās un ir viena lielāka kopīgā ideja.
--
Tūlīt klāt būs svētki, bez kuriem tik labi varētu iztikt. Es nezinu ko dāvināt cilvēkiem. Vienīgā dāvana, kuru izdomāju, aizņem vairāk laika kā sākumā likās. Visi šķiet satraukti un skrienoši. Vai tagad ir visiem jārāda, ka viņus mīlu vairāk? Vai visu gadu citus mīlu par maz?
Es negribu kopā būšanas svētkus. Visu laiku kāds ir apkārt vai blakus. Dodiet man vienam pabūšanas svētkus. Mieru, karstvīnu, klusumu, sniegu, mūziku.


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?