tiesas_diena ([info]tiesas_diena) rakstīja,
@ 2022-04-02 15:33:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Brīdinājums Jānim Balodim
Par cik sieviešu vajātājs no Taurupes - par kura varmācību liecinājuši kokezis, khosmos, tethys, neetiski, nistagms, zazis, hedera, Ērgļu adventisti un nabaga ķeipenieši, arī Ogres policija un Tvaika ielas dakteri - joprojām jauc Lāci ar blutnbla bla un citiem cibas lietotājiem, par cik Jānis Balodis turpina uzmākties cilvēkiem cibā un dzīvē, turklāt vaino par to savas varmācības, doksēšanas, fiziskās un seksuālās vardarbības draudu upurus, nāksies izteikt PĒDĒJO BRĪDINĀJUMU Jānim Balodim - atšujies no Lāča, sievietēm un cibas, cīnies ar tiem, ar kuriem tev īstais bīfs, beidz saukt personas un samaksā morālo kompensāciju. Ja nē, tevi apciemos vēl ārsti un policija. Mentālie traucējumi nav attaisnojums būt tàdam gļēvam loham un krievu agresoram.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]degjis
2022-04-02 17:29 (saite)
Ārsti un policisti ir aicināti ciemos, es nediskriminēju šīs profesijas, bet labāk sākot ar maiju, tad man ir atvērto durvju mēnesis.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]tiesas_diena
2022-04-02 18:40 (saite)
Ar jokošanu neizvairīsies no kriminālatbildības par savu varmācību, draudēšanu un personu vājāšanas māniju, Jāni Balodi nefok no Taurupes. Par putinismu samaksāsi pilnu cenu. Latvijā tādi varmākas un sieviešu pazemotāji vairs netiks tolerēti. Maksā ragā, nožēlojamais, vājais cilvēciņ. Ar atvainošanos vairs netiksi tik viegli sveikā, laiks tevi pārmācīt.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]degjis
2022-04-02 19:19 (saite)
Pārmāci

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]tiesas_diena
2022-04-02 20:03 (saite)
Forši būt skolas huligānam? Forši būt gopņikam? What gives? Zini, kas tūlīt notiks ar gopņikiem?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?