tiesas_diena's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 18 most recent journal entries recorded in tiesas_diena's LiveJournal:

  Friday, April 8th, 2022
  12:19 am
  Lūgums palīdzēt laicīgi arestēt Jāni Balodi
  Tā kā par vandālisma, piromānijas un vajāšanas aktiem nesen aizturētais un trakonamā nonākušais Jānis Balodis kārtējo reizi nav iedzēris zāles un bez ārsta uzraudzības joprojām atrodas uz brīvām kājām (tikko vandalizēja cibas lietotājas "noblesavage" īpašumu), un turpina draudēt ar fizisku un seksuālu vardarbību vairākiem cilvēkiem cibā un ārpus tās, atgādināšu, ka veiksmīgai Jāņa Baloža iesēdināšanai un tālākai upuru pasargāšanai nepieciešama pēc iespējas plašāka informācija par Jāņa Baloža kriminālo darbību, ko var sūtīt uz šo speciāli izveidoto adresi: jaanis.balodis_taurupee@inbox.lv
  Jo vairāk ziņu par Baloža nelietībām, jo lielāka iespēja, ka viņam ārsts un policija drīzumā ierobežos piekļuvi internetam. Šie nav joki, jo, kā parādīja nesenais cibiņas īpašuma vandālisma gadījums un vienas Ķeipenes mājas logu izdauzīšana un aizdedzināšana, Jānis Balodis tiešām ir apkārt klīstošs un psihiski nepieskaitāms bīstams noziedznieks. Lūdzu, ziņojiet, rakstiet iesniegumus un apturiet Jāni Balodi pirms vēl kāds nav cietis. Šobrīd lielākā atbildība gulstas uz Jāņa Baloža bijušo un esošo radu, draugu un paziņu pleciem (piemēram, cibā ir tāds "nistagms"), kuri uz šo Baloža plosīšanos piever acis, nesavalda viņu un nepalīdz.
  Saturday, April 2nd, 2022
  3:33 pm
  Brīdinājums Jānim Balodim
  Par cik sieviešu vajātājs no Taurupes - par kura varmācību liecinājuši kokezis, khosmos, tethys, neetiski, nistagms, zazis, hedera, Ērgļu adventisti un nabaga ķeipenieši, arī Ogres policija un Tvaika ielas dakteri - joprojām jauc Lāci ar blutnbla bla un citiem cibas lietotājiem, par cik Jānis Balodis turpina uzmākties cilvēkiem cibā un dzīvē, turklāt vaino par to savas varmācības, doksēšanas, fiziskās un seksuālās vardarbības draudu upurus, nāksies izteikt PĒDĒJO BRĪDINĀJUMU Jānim Balodim - atšujies no Lāča, sievietēm un cibas, cīnies ar tiem, ar kuriem tev īstais bīfs, beidz saukt personas un samaksā morālo kompensāciju. Ja nē, tevi apciemos vēl ārsti un policija. Mentālie traucējumi nav attaisnojums būt tàdam gļēvam loham un krievu agresoram.
  Monday, March 21st, 2022
  4:10 pm
  Jānis Balodis ir varmāka
  Jāni Balodi, kurš bloķē savā žurnālā saviem egotripiem neizdevīgus komentārus, tev neskaitāmas reizes norādīts, ka blutarsch nav Lācis. Kas vēl nav saprotams? Vai nu atšujies reizi par visām reizēm no nesaistītiem cilvēkiem un sievietēm, vai arī saņemsi iesniegumu pēc iesnieguma, un tur nelīdzēs atruna, ka sirgsti ar garīgiem traucējumiem vai ka trūkst naudas un mīlestības. Izdzēs visus savus 300 kontus no cibas, samaksā morālā kaitējuma naudu un liec cilvēkus mierā. Kāpēc jāuzvedas kā Putinam un krieviem? Jo Jānim Balodim nav dzīves?
  Thursday, March 3rd, 2022
  12:35 am
  Vēl viens lūgums
  Jāni Balodi, šobrīd lietotājs "kapauns" - jūs tiekat aicināts nekavējoties pārtraukt nepamatotos uzbrukumus un draudus cibas lietotājiem, bijušajiem lietotājiem un ar cibu pilnībā nesaistītiem cilvēkiem. Ņemot vērā Jūsu pašreizējo stāvokli, un, ņemot vērā saspīlēto starptautisko situāciju, šobrīd Jūsu egoisms un ieciklēšanās tiešām nevienam nepalīdz. Nekavējoties izdzēsiet savus ar privātuma pārkāpumiem un fiziskās, seksuālās vardarbības draudiem saistītos cibas kontus (jo inbox.lv uz šo aicinājumu pagaidām neatsaucas), citādāk Jūs gaida tālāki tiesu darbi. Jāni Balodi, beidziet būt Putins.
  Wednesday, February 23rd, 2022
  11:42 pm
  Lūgums
  Mēģinot saprast Jāņa Baloža dusmu un draudu iemeslu, šķiet, atslēga ir šeit: http://klab.lv/users/degjis/51911.html?thread=84935#t84935

  "Nefolk, šis visiem ir grūts laiks ar visu pandēmiju, bezdarbiem, Krievijas uzbrukumu Eiropai, mēs visi dzīvojam paaugstināta stresa apstākļos - kam tev lieki kurināt pašizdomātu naidu? Atkāpies, atzīsti savu kļūdu par piepišanos nepareizajām personām, un tev viss tiks piedots. Es saprotu, ka tev arī šobrīd nav viegli, tāpēc varu piedāvāt palīdzību. Nevajag visu šo melno herņu. Sātans nav izeja.
  (Reply to this) (Thread)
  [User Picture]
  From: [info]degjis
  Date: February 23rd, 2022 - 03:58 pm

  (Link)
  Bet Vai TU PATS atzīsti savu kļūdu, publicējot manā LCLK nekādi tieši neiesaistītās eXdraudzenes bildi ar mani savā sūda kontā?? Es par neko citu tavu labo roku netaisos lauzt? Atzīsti? NOticēsi, ka man ir 177-179 cm augumā bez taviem inceļa fishful navarotiem?? Izdzēsīsi??? Ja ne, tad nekāda bazara, mēs peldēsimies kanālā kā divi lācēni "

  Nevēlos būt mamma vai kāda Cibas autoritātes figūra, bet vai, lūdzu, kāds var izņemt to bildi, kas viņam nepatīk? Grūti saprast, par ko runa, kurš gan var izsekot visam pusgada Cibas ārprātam? Vismaz minimāla mīļa miera labad. Es saprotu, ka šī persona šobrīd ir nokaitinājusi visu cibu un iemantojusi daudz ienaidniekus gan cibā, gan ārpusē. Bet! Kā visi var redzēt, šobrīd šim cilvēkam tiešām neiet viegli. Varbūt atbildīgajam izņemot šo bildi, kas Balodi tik ļoti satracināja, izdotos pasargāt vairāku cilvēku, t.sk. Jāņa Baloža paša veselību pirms nav noticis kas ļaunāks? Joki mazi, tiešām.
  4:34 pm
  Atgādinājums Jānim Balodim
  Šim kontam nav ne mazākā sakara ar lietotājiem "noziegums", "sods", "arscmusik"; "blutarsch" utt (kā šo kontu autori pašam Balodim arī vairākkārt norādījuši), ar šiem kontiem nav sakara arī K. Lācim, kurš šobrīd ir galvenais Jāņa Baloža draudu, uzmācības un vajāšanas objekts, kaut gan no cibas liecībām (hedera, kokezis, noblesavage/khosmos, neetiski, tethys) var redzēt, ka Balodim jau ir zināma maniākālo vajāšanas fāžu vēsture. Šī konta mērķis nav ir tikai panākt, lai no Cibas un citiem Jāņa Baloža sociālajiem tīkliem tiktu izņemti visi materiāli, caur kuriem Baloža kungs vajā, draud, apmelo K. Lāci un viņa ģimeni. Esam mēģinājuši sazināties ar Baloža norādītajiem paziņām, piemēram, "nistagmu" (http://klab.lv/users/blogbooker/271.html?thread=1039#t1039), bet viņš neizprotamu iemeslu dēļ mēģina no līdzatbildības atkratīties. Šī konta mērķis nav pazemot vai provocēt Baloža kungu, bet gan dot vinam skaidru vēstīju NEKAVĒJOTIES pārtraukt minēto personu vajāšanu. Pēc tam, kad šī vajāšana, draudi, doksošana un stalkošana mitēsies, šis konts arī tiks dzēsts.
  Tuesday, February 22nd, 2022
  12:00 pm
  Jānis Balodis ir melis
  Pēc kārtējās draudu lavīnas nesaistītiem cilvēkiem vēlreiz un autoritatīvi jāuzsver: K. Lācim nav ne mazākā sakara ar kontiem "sods", "noziegums", "arschloch", "blutarsch", šo kontu autors/-i to ir apliecinājuši un var arī to apliecināt vēlreiz šeit un vēlāk policijā un tiesvedībā pret Jāni Balodi. Iemesls, kāpēc Baliodis šādi uzstājīgi sajaucis personas joprojām nav skaidrs, ja nu vienīgi tas darīts tīši, lai izvērstu vajāšanas, draudu, terora un doksēšanas kampaņu. Brīdinājums Jānim Balodim: fakts, ka esi sajaucis personas, tevi nepaglābs no policijas, tiesvedības un morālās kompensācijas piedziņas. Labāk sāc grabināt santīmus jau laikus. Tev bija iespēja labot savu kļūdu, tu to palaidi garām, un nu saņemsi pēc nopelniem.
  12:58 am
  Nākamais iesniegums policijā pret Jāni Balodi
  Kā jebkurš var viegli pārliecināties, Jāņa Baloža minētajai personai nav ne mazākā sakara ar divām viņa pieminētajām sievietēm, kuras viņš pats ir vajājis, terorizējis, draudējis, izsekojis, pludinājis privāto informāciju un nav licis mierā. Ja Jānim Balodim ar to ir kādaa problēmas, lai adresē īstajiem cibas lietotajiem, kuri pie šo sieviešu afēras ir stāvējuši klāt. Šī nesenākā Jāņa Baloža eskalācija norit tikai un vienīgi tāpēc, ka savā marihuānas aptumšotajā prātā Jānis Balodis ir sajaucis personas un visu savu frustrāciju fokusējis uz vienu garām ejošu cilvēku, kurš Jāni Balodi nepazīst, nekad nav saticis un pirms pagājušā gadā uzsāktās vajāšanas, teorizēšanas un doksošanās un draudu sērijas iepriekš tikai pāris reizes apmainījies komentāriem. Kā jebkurš šajās dienās var pārliecināties pie "noblesavage", "hedera", "tethys" un "kokezis" ierakstiem, Cibai šobrīd ir darīšana ar deluzinālu maniaku un sieviešu sērijveida sitēju, pazemotāju un vajātāju. Iesniegumi top. Tikmēr katrs Jāņa Baloža upuris ir aicināts sniegt liecības par pēdējā pusgada un pēdējo pāris gadu maniakālajām izpausmēm.
  Monday, February 21st, 2022
  2:50 am
  Iesniegums policijā un brīdinājums  Šis ir iedrošinājums un aicinājums pārējiem Jāņa Baloža/nefolka/janura baldura/baudas/https://www.facebook.com/nefolk upuriem vērsties policijā pirms Jānis Balodis nav pastrādājis jaunus varmācības, draudēšanas, uzmācības, vajāšanas un fiziskās vai seksuālās vardarbības aktus jums un jūsu ģimenēm. Šis ir arī brīdinājums Jānim Balodim: tev tika dotas trīs iespējas laboties un atsaukt savus uzbrukumus sievietēm, ko tu ļoti ātri pakāsi un eskalēji, tāpēc klausies, sieviešu sitēj: ja tu nekavējoties neatstāsies no visu un it īpaši konkrētu cibiņu vajāšanas, tad tu saņemsi iesniegumu pēc iesnieguma katru nedēļu, ar jaunu apkopotu informāciju un ziņām no taviem bijušajiem paziņām, kuras esi uzmetis un pazemojis, līdz policijai neatliks nekas cits, kā noskaidrot lietas apstākļus. Un tad tu, Jāni Balodi, ar marihuānas reibumu un bipolāriem traucējumiem, un neskaitāmu bijušo draudzeņu salauztu sirdi tik viegli cauri sveikā netiksi. Ja tomēr izvairīsies no atbildības, tad sekos zvans un ziņa Egīlam Helmanim, Ogres mēram, kura pārziņā atrodas Taurupes pagasts. Tad vari trīsreiz minēt, kāds būs "Helmaņa zēnu" viedoklis un reakcija pret viņu jurisdikcijā dzīvojošu narkomānu, kurš apceļ, vajā, pazemo, doksē sievietes un ģimenes, kā arī veic vandālisma aktus pret grāmatu apmaiņas skapīšiem. Tā ka NEKAVĒJOTIES atšujies no cibiņiem, kurus terorizē pusgadu, Jāni Balodi, un apdomā savas turpmākās dzīves izvēles.

  12:36 am
  Jāņa Baloža izspiešanas mēģinājumi un seksuālās vardarbības draudi
  Atgādināsim šo Jāņa Baloža epizodi, vajājot vienu eks-cibiņu un viņa ģimeni: http://klab.lv/users/arschmusik/1735.html?view=37575#t37575 ; https://web.archive.org/web/20211205103206/http://klab.lv/users/bauda/286314.html

  Tajā var redzēt Jāņa Baloža, tobrīd lietotāja "bauda" naudas izspiešanas mēģinājumu no kāda eks-cibiņa ģimenes pēc paildzinātas vajāšanas, doksēšanas, uzmākšanās sērijas.
  Taču Jāņa Baloža iepriekšējā cēliena darbības kronis bija draudi atrast šī cibiņa sievu un viņu izvarot vai ar viņu fiziski izrēķināties, katrā ziņā, okšķerējot pēc ar cibu pilnīgi nesaistīta cilvēka identitātes. Tagad, kad Balodis rīko publiskas grāmatu dedzināšanas un vandālisma akcijas, sīki to dokumentē savā feisbukā, un vēl draud fiziskie izrēķināties ar vairākiem cibiņiem, turklāt ņemot vērā līdzīgus draudu, varmācības un uzmākšanās gadījumus, par kuriem liecināts šeit: http://klab.lv/users/hedera/460567.html ; http://klab.lv/users/noblesavage/41497.html ; http://klab.lv/users/kokezis/123570.html
  - proti, šo gadījumu iespaidā tālāk lasāmie Jāņa Baloža draudi "abjūzot sieviņu" ir jāņem vērā ļoti nopietni, par ko arī tapuši vismaz divi iesniegumi:
  http://klab.lv/users/arschmusik/3018.html?thread=26314#t26314 ; http://klab.lv/users/teljpishjaanis/2090.html?thread=1578#t1578 ; https://imgur.com/IyqQ3rp ; https://imgur.com/MbaDbFG ; http://klab.lv/users/teljpishjaanis/2090.html?thread=1578#t1578 ; http://klab.lv/users/degjis/22627.html ; klab.lv/users/degjis/18876.html

  Cibas Administrācija, protams, var tikai uzdot sev jautājumu, kā īsti turpmāk reaģēt uz visiem gaidāmajiem likumsargu un izmeklētāju jautājumiem Jāņa Baloža draudu, varmācības un uzmācības sakarā. Izmeklēšanas gaitā notiks sazināšanās ar visiem Jāņa Baloža cibā(s) minētajiem, kā viņš pats apgalvo, "paziņām": cibas lietotājiem "nistagms", "zazis", "apokaplis"; "kants"; "neetiski" u.c., lai sniegtu tālākas liecības par Jāņa Baloža ilglaicīgo kriminālo darbību.
  Sunday, February 20th, 2022
  6:59 pm
  Numurs
  Vai kādam/-ai ir pie rokas sieviešu sērijveida vajātāja, sitēja, izsekotāja, varmākas, draudētāja un doksotāja Jāņa Baloža/nefolka/baudas/janura baldura pašreizējais telefona numurs? Šāda informācija noderēs iesniegumam policijā.
  Saturday, February 19th, 2022
  11:01 pm
  Cibas administrācijai
  Tā kā Jānis Balodis jeb "degjis" ir bailīgs bēbis un neļauj komentēt pie saviem ierakstiem, jo bail, ka sauks pie atbildības, atliek vērsties pie Cibas Administrācijas (kurš ir atbildīgais? lietotājs "watt"? Deniss?) - šeit: http://klab.lv/users/degjis/34792.html (ierakstā, ko droši vien pēc brīža izdzēsīs, jo apzinās, ka loks sašaurinās) Jānis Balodis teroristiskā vai putiniskā manierē vēlreiz nesaskaņoti publicē pilnīgi nesaistītas un anonīmas cibas lietotājas vārdu. Cik ilgi vēl viņš drīkstēs šādi izpausties? Epasts adminiem un klab/inbox supportam jau rakstīts, bet, šķiet, ka viņi darbojas lēni, ja ne vispār darbojas, taču šāda informācija ir jāizņem un Baloža konts/-i jāiesaldē. Cik ilgi vēl Jānis Balodis drīkstēs cibā šādi vajāt un pazemot sievietes?
  10:50 pm
  atbildības nasta
  Jāni Balodi, kāpēc nobanoji pirmo tiesas_dienas kontu? Taps otrais, jo ar putinistu un lukašistu buliju vēl ir jāved sarunas. Bail atbildēt par saviem noziegumiem? Iesniegums tiks rakstīts policijai, turklāt koordinēts. Viens jau ir, otrs būs rīt, no citiem nākošnedēļ. Tev vēl ir dots žēlastības laiks līdz rītdienas pulksten 18:00. Kad tev būs izgājis marihuānas delīrijs, varēsi apdomāt savas dzīves izvēles ar svaigāku galvu. Ja līdz norādītajam laikam nebūsi atsaucis savus draudus un apmelojumus pret nepareizo personu, tad rēķinies ar sekām.
  10:32 pm
  Visiem cilvēkiem, kurus Jānis Balodis no Taurupes ir vajājis, pazemojis draudējis, stalkojis, doksēj
  Rakstīju komentāru pie kārtējo draudošā Jāņa Baloža ieraksta: http://klab.lv/users/degjis/33834.html bet Jānis Balodis jau nebūs Jānis Balodis no Taurupes, ja brīdī, kad pieaugušie istabā viņu sauc pie atbildības, pēkšņi nenomīztu un neuzliktu banu. Komentāra saturs bija šāds:

  "Un vai "nedīdi deģi" gadījumā nav domāti tādi paši draudi kā lietotājai khosmos un lietotājam kokezis, kā arī draudi K. Lācim, un draudi npubliskot kādas cibiņas īsto vārdu, kas arī tika īstenoti? Tu tikai ar draudiem un iebiedēšanu operē, Jāni Balodi? Tev šķiet, ka cilvēki mūžīgi aiz bailēm klusēs par taviem noziegumiem? Tad nu zini, ka draudi atspēlējas. Ar kasešu naudu nesanāks nosegt visus tos parādus, kurus esi uzkrājis."

  Lūgums atsaukties visus cilvēkus, kuriem Jānis Balodis ir draudējis, kaut ko nozadzis, uzmācies, vajājis, mantiski apkrāpis vai fiziski ietekmējis.
  9:15 pm
  Brīdinājums Jānim Balodim
  Tā kā Jānis Balodis, šobrīd aktīvs kontā "degjis", negrasās pārtraukt savu kriminālo darbību internetā, dzīvē un cibā, un, šķiet, ir savulaik nodarījis būtiskus miesas bojājumus cibas lietotājai "khosmos", šobrīd "lenoblesavage" (kuru ir tik tālu iebiedējis, ka viņai bail ko iesākt pret Jāni Balodi), kā arī draudējis lietotājam "kokezis" un viņa paziņām, kā arī iepriekš draudējis nopublicēt vienas cibas lietotājas īsto vārdu, ko viņš arī izdarīja, tad var pieņemt, ka Sviesta Cibā ir gana daudz cilvēku, kuri būtu gatavi saukt Jāni Balodi/nefolku/baudu/janursbaldurs pie atbildības.
  Šeit var izlasīt, kā to darīt: https://www.vp.gov.lv/lv/ka-zinot-policijai
  Nekas grūts, it īpaši, ja ir elektroniskais paraksts.

  Rakstisku iesniegumu ar lūgumu uzsākt izmeklēšanu var uzrakstīt

  klātienē jebkurā policijas iecirknī
  elektroniski portālā www.latvija.lv, izmantojot e-adresi. Tādējādi iesniegums tiks iesniegts, izmantojot kvalificētu paaugstinātas drošības autentifikācijas līdzekli
  elektroniski ar eParakstu, sūtot uz pasts@vp.gov.lv
  pa pastu uz kādu no policijas struktūrvienībām

  Iesniegumā jānorāda:

  detalizēta informācija par notikumu;
  kādā veidā ir aizskartas Jūsu tiesības;
  citu informāciju, kas varētu būt noderīga nozieguma vai pārkāpuma atklāšanai;
  savus personas datus un adresi, ja ir iespējams, kontakttālruni.

  Valsts policija jau iepriekš pateicas par Jūsu sniegto informāciju!


  Šī būs īstā saite: https://lvportals.lv/e-konsultacijas/12434-iesniegumu-valsts-policijai-var-uzrakstit-latvijas-valsts-portala-2017
  6:43 pm
  Cibas attīrīšana
  Uzrakstījām arī cibas "supportam" un jūzerim "watt" - kas te vietējā info nozīmēts kā cibas "pārraugs" - lai viņi atver acis un beidzot ko iesāk saistībā ar Jāņa Baloža tīši fiziski draudošajiem, nelikumīgajiem, kaitnieciskajiem ierakstiem. Skatīsimies, vai cibas administrācijā vēl kādas veselā saprāta paliekas atlikušas, pirms iesaistās likumsargi. Būtu labi apkopot v i s u nefolka/baudas/Jāņa Baloža/šobrīd aktīva kontā "degjis" kontu sarakstu, lai ir skaidri zināms, ko vajag iesaldēt vai izdzēst.

  Nosūtījām arī Ērgļu draugu biedrībai un pašvaldības iestādēm, lai painteresējas par šo Jāņa Baloža varoņdarbu: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.130190039513605&type=3
  3:15 pm
  Aicinājums blutarsch-arschloch-noziegums-sods kontu autoram/-iem
  Šis nav Jāņa Baloža konts un ir domāts nopietni. Jūs jau pāris mēnešus lielāties, ka dosjē par Jāni Balodi no Taurupes esot savākts un jau iesniegts policijai. Vai tā ir? Ja nē, un ja slinkuma dēļ blefojat, kuram ir lielāks krāns, tad, tiešām, ļoti lūdzu savākto informāciju atsūtīt uz iepriekšējā ierakstā minēto e-pastu, mūsu komanda informāciju apkopos un iesniegs jūsu vietā. Ja nē, tad būs jāuzskata, ka esat kārtējie Jāņa Baloža troļļu konti, kuri izspēlē kādu tikai viņam pašam marihuānas murgos vai bipolāros traucējumos izprotamu cibas drāmu. Taču nedz mentālie traucējumi, nedz darbība narkotisko vielu reibumā nemazina kriminālatbildības nastu. Tiešām, lūdzu palīdzēt, jo viss Baloža kunga saturs ir izsēts plašā, grūti pārskatāma diapozonā, ko savākt būtu visnotaļ laikietilpīgi. Šobrīd Jānis Balodis ir brīdināts pirmo reizi. Ja viņš neizdzēsīs visus savus ar K. Lāča, viņa tuvinieku un citu cilvēku pazemošanu, izsekošanu, doksošanu, privātuma pārkāpumu, fiziskās izrēķināšanas draudu, defamāciju saistītos kontus, tad pec trešā brīdinājuma par viņu tiks iesniegts ziņojums policijā.
  Šis konts ir izveidots tikai ar vienu pedagoģisku mērķi: saukt Jāni Balodi pie atbildības un novērst turpmākus viņa noziegumus un posta darbus.
  1:03 am
  Lūdzu palīdzēt - šis nav joks
  Ilgu laiku no malas skatos, kas ar cibu notiek, nu arī man mērs ir pilns. Lūgums tiem, kuri seko lietotāja "nefolk"/bauda/degjis un simts citu kontu autora darbībai, draudiem, uzmācībai un doksošanai cibā, kas jau kādu laiku iet ārpus cibas un bojā dažādu cilvēku dzīvi (t.sk. pašvaldības īpašumu, kā to redzam nesenā degja ierakstā par facebook zubakciju) - atsaucoties uz šeit rakstīto http://klab.lv/users/degjis/26995.html?thread=38003#t38003 , lūgums sūtīt pilnu informāciju par Jāņa Baloža "varoņdarbiem" uz e-pastu jaanis.balodis_taurupee@inbox.lv
  Kopīgiem spēkiem ir iespēja laikus apstādināt un pārmācīt huligānu. Apkopotā informācija tiks nodota policijai, ir pamats domāt, ka Jānis Balodis tiešām apdraud sabiedrību, nevis vienkārši "amzierējas". Atkārtoju, šis ir nopietns aicinājums, lūdzu, palīdziet novērst noziegumus.
About Sviesta Ciba