tiesas_diena ([info]tiesas_diena) rakstīja,
@ 2022-02-19 01:03:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Lūdzu palīdzēt - šis nav joks
Ilgu laiku no malas skatos, kas ar cibu notiek, nu arī man mērs ir pilns. Lūgums tiem, kuri seko lietotāja "nefolk"/bauda/degjis un simts citu kontu autora darbībai, draudiem, uzmācībai un doksošanai cibā, kas jau kādu laiku iet ārpus cibas un bojā dažādu cilvēku dzīvi (t.sk. pašvaldības īpašumu, kā to redzam nesenā degja ierakstā par facebook zubakciju) - atsaucoties uz šeit rakstīto http://klab.lv/users/degjis/26995.html?thread=38003#t38003 , lūgums sūtīt pilnu informāciju par Jāņa Baloža "varoņdarbiem" uz e-pastu jaanis.balodis_taurupee@inbox.lv
Kopīgiem spēkiem ir iespēja laikus apstādināt un pārmācīt huligānu. Apkopotā informācija tiks nodota policijai, ir pamats domāt, ka Jānis Balodis tiešām apdraud sabiedrību, nevis vienkārši "amzierējas". Atkārtoju, šis ir nopietns aicinājums, lūdzu, palīdziet novērst noziegumus.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]degjis
2022-02-19 01:19 (saite)
No kādas malas, tu tak esi kārtējais lācis!

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


(Anonīms)
2022-02-19 01:23 (saite)
Vai tas ir tāds pats spīdošs un "loģisks" cēloņseku izvedinājums, kā tavā svaigajā ierakstā par blutarsch banu? Saki, lūdzu, kādu vielu lietošana paver tādus detektīva prasmju lidojumus? Ar taurīnu būs par maz, soriežot pēc ādas kvalitātes, tur būs kas smagāks.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


(Anonīms)
2022-02-19 01:27 (saite)
Pīpēju zāli 24/7, bet tik deģīgu, ka nevienu citu ar tādu necienātu. Good for edibles though. Atsūti mentus, lai izmēra THC līmeni, mani interesē. Kofeīnu lietoju un enerģijas dzērienus, un cigaretes. Citas vielas nav manā interešu lokā, PAT ALKOLOHS deģi, izņemot pa svētkiem, piemēram, veiksmīgas zibakcijas atzīmēšanai.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


(Anonīms)
2022-02-19 01:37 (saite)
Policija atbrauks, par to vari nešaubīties, tāpēc ir tapis šis konts, lai savāktu info. Atbildi taču vienreiz kā vīrs un pa tēmu, nevis gvelz savus datora dirnēšanas un ļaunas darbības pārcepināto smadzeņu murgus. Baigais Kroulija kaosmagick fans, drīzāk vecs nūģis, kam patīk piepisties random sievietēm un gvelzt paranoiski bipolārus delīriķu murgus.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Sāksim ar šo, meli. Kāpēc lai tevi kāds ņemtu par pilnu, "goda vīrs"?
[info]janis_balodis
2022-02-19 03:59 (saite)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: Sāksim ar šo, meli. Kāpēc lai tevi kāds ņemtu par pilnu, "goda vīrs"?
(Anonīms)
2022-02-19 11:44 (saite)
Ja tu domā, ka šo kontu autors ir Lācis (vairāk izskatās pēc 2-3 cilvēkiem), tad jāsecina, ka tu nekad neesi bijis goda vīrs un ka zālītes pīpēšana ir tev noārdījusi smadzeņu šūnas. Tev nebūs celt nepatiesu liecību pret savu tuvāku. Par saviem meliem atbildēsi un visu samaksāsi līdz pēdējai pilītei.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Anonīms)
2022-02-19 02:05 (saite)
Liec Lāci mierā, nefi.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]janis_balodis
2022-02-19 03:57 (saite)
man viņš būtu jāliek mierā? Viņš izdarīja PRECĪZI TO, PAR KO BIJA BRĪDINĀTS, KA DABŪS PA PURNU, ŠĶIETAMI SPECIĀLI. Es ZVĒRĒJU, ka, ja cibas leitestos parādīsies konkrētas personas vārds, viņš ēdīs zemi, tas vārds parādījās, nemaz nerunājot par manas ex bildēm pavisam nesen pēc mūsu šķiršanās viņai emocionāli nevienkārša brīdī. Lai ēd zemi tas morālais kroplis tagad pats un noraksta mantu laikus sieviņai, jo es varu būt ļoti nesavaldīgs, kā arī esmu notorious sadists, nopietns draudētājs un telohu sievu vainadziņu bradātājs. Par katru no nefolka tautumeitu vārdu desmit uzšāvieni pa katru no teloha ausīm - AR PLAUKSTU NO VISA SPĒKA, PLAUKSTAI NEKAS TELOX DISCOBOMBULATED un tad KANĀLĀ. Krāns filmēs, ne jau ar to krānu, kas filmās, bet savējo, ne jau krānu, bet kapu loginu borisa mammas whatsappā

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


(Anonīms)
2022-02-19 11:51 (saite)
Tev nebūs dot nepatiesu liecību pret savu tuvāko, Jāni Balodi. Lācim ir 0 sakara ar sods/noziegums/blutarsch, Lāci neinteresē personības, tikai idejas, un viņš nevienu nekad nav doksējis, taču, zini, es kaut kur lasīju, ka hroniskiem zālītes pīpētājiem ir pilna apziņa uzmācīgu, delūzionālu, paranoisku domu, tāpēc ciba var nebrīnīties, ka tu visus savus nelabvēļus sintezē vienā personā, kuru vajā jau gadu, un par kuras vajāšanu tu tiksi tiesāts.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Anonīms)
2022-02-20 09:58 (saite)
Jānis Balodis vajā, stalko un doxxo dažādus cilvēkus jau daudzus gadus. Vai pēc Latvijas likumdošanas šādiem noziegumiem ir noilgums, pēc kura vairs nav vērts vērsties policijā?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]tiesas_diena
2022-02-20 12:59 (saite)
Ja nemaldos, kamēr šīs epizodes turpinās un ilgst laikā, un kamēr Jānis Balodis ir aktuālā vajāšanās epizodē, visi šie iepriekšējie gadījumi var palīdzēt kā pierādījums un vainu pastiprinoši apstākļi. Tā ka, lūdzu, sūtiet uz norādīto e-pastu šādu gadījumu vēsturi.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?