09 Marts 2012 @ 18:54
KONY 2012 (nejaukt ar KENO izlozi)  
Lai arī Textu pamatmērķis ir izkonkurēt Letu, ziņas radot, nevis tās atgremojot, kā to labpatīk darīt vairumam ziņu portālu, mums drusku tomēr patīk arī veltīt savu artavu visādām masu psihozēm, masu neirozēm un masu veģetatīvajām distonijām. Vakar atkal vienu no tādām aizsāka akcija “KONY 2012” (attiecīgais viģiks), un tā kā pat pilngadīgais Džastins Bībers ir paudis savu atbalstu šim uztraukumu pilnajam skandāliņam, arī mēs par to nedrīkstam klusēt.

Tātad: ir tāds Ugandas ziemeļos dzimis kungs vārdā Josifs Konijs (turpmāk textā – nigeru Staļins), kurš, atsaucoties uz Vikipēdiju, ir gorillu grupas līderis un Kunga Pretestības armijas galva. 2005. gadā jau piedalījies Hāgā Starptautiskās krimināltiesas rīkotajā kara noziegumu konkursā “Tu esi pamanīts!”, taču no balvas veiksmīgi izvairījies. Tagad kaut kādu it kā entuziastu apvienība SIA “Neredzamie bērni” ir nolēmuši tomēr nigeru Staļinu 2012. gadā pie tās balvas nogādāt, tāpēc internetos izplata viģiku “Konijs – bērnu zaglis”. Lieta tāda, ka staļinu Nigers darot pāri maziem nēģerēniem, tos ekspluatējot savās armijās. Kamēr baltie vientiesīši spēlē kariņos ar plastmasas ieročiem, tikmēr nigeru Staļins bērniem dodot īstus šaujamos, aiztaupot viņu iztēles pūles. Jā, tas ir noziegums un skandāls, tāpēc ne tikai Bībers, bet arī Klūnijs, Džolija, Teilore Svifta un citi radošās inteliģences pārstāvji ziedo SIA “Neredzamjiem Bērniem” naudiņu, lai justos kā labāki cilvēki. Tā kā pēdējais laiks ir nācis ar daudz jaunām atziņām par radošās inteliģences veselo saprātu, jums būs man jāpiekrīt, ka tas tomēr vēl nav nekāds rādītājs, ja Andželīna par kaut ko “iestājas”. SIA “Neredzamie bērni” ir paziņojuši, ka vēlas darīt nigeru Staļinu populāru, nevis, lai to godinātu, bet gan lai pārējā pasaule arī būtu lietas kursā par notiekošo. Labi, ka ir šis paskaidrojums, es jau grasījos ebay`ā pasūtīt viņa plakātu, ko pielikt pie sienas, un godināt.

Protams, katram meinstrīmam seko kontrakultūra, tāpēc arī Latvijā kaut kāds random pajolis ar gūgles tulkotāja palīdzību ir pārtulkojis kādu tumblr ierakstu (links uz pajoli, links uz pirmavotu), nosaucot to par “īsu rīsērču”. Problēma tāda, ka “Neredzamo bērnu” cēlos mērķus drusku kontradiktē naudas lietas – it kā pērn organizācija no $8.9 miljoniem tikai $2.8 esot iztērējusi tiešiem mērķiem centrālajā Āfrikā, pārējo atstājot algām, transportam, ceļojumiem un filmu uzņemšanai. Viņi ir izlaiduši 11 filmas, visas par nigeru Staļinu (kaut kā ieciklējušies). Ja naudas lietas vēl tā, tad drusku jocīgi it kā šķiet, ka daļa viņu piķa aiziet arī Ugandas valdības armijai. Rekur, piemēram, fotka, kur “Neredzamo bērnu” līderi ar pišķikiem un Sudānas Tautas atbrīvošanas armiju:SIA “Neredzamie bērni” aizstāv gan Ugandas valdības, gan Sudānas Tautas atbrīvošas armiju, lai gan arī uz šitiem krīt aizdomu ēnas par laupīšanām, izvarošanām, vardarbībām. Pats Konijs jau kopš 2006. gada gan Ugandā nav aktīvs. Nu, viens ir skaidrs – nigeru Staļins ir nelietis, jā, amerikāņi jau gadiem viņu neveiksmīgi cenšas nomušīt (to apgrūtina gan fakts, ka nigeru Staliņs nav nekāda Vitnija, kas par miesassargu izvēlējusies lempīgo Kevinu Konstneru, bet gan paņēmis baru izveicīgu bērneļu, un kurš gan grib galēt mazus bērnus, pat ja viņi paši būtu gatavi nomušīt jebko ras dva). Kāpēc SIA “Neredzamie bērni” ir uz viņu uzēdušies, man līdz galam nav skaidrs, bet, ja kādam ir, piezvaniet Oditai Krenbergai un uztaisiet, lūdzu, beidzot normālu sižetu.

Nu, Konijs ar savu Kunga Pretestības armiju ir patrakojis ne tikai Ugandā, bet arī Kongo Demokrātiskajā republikā, Centrālāfrikas republikā, Sudānā. Tiesa, viss šis ir jau aizsācies 1986. gadā, kad viņš iesācis laupīt un likt par sevi karot nu jau kopskaitā apmēram 66 štukām bērnu. Lai arī armija joprojām ir it kā aktīva, drusku grūti saprast, kāpēc tieši tagad (nu labi, jau kopš 2004. gada) SIA “Neredzamie bērni” ir uzēdušies uz to nigeru Staļinu. Teiksim, amerikāņi varētu uzēsties Ugandai naftas dēļ, kaut arī paši to it kā jau ir paspējuši noliegt un paziņojuši, ka cik tur tie miljardi barelu, ko uzgāja 5-6 gadus atpakaļ, viņus pārāk nepiš. Tiesa, kāds vairs nigeru Staļinam ar to sakars?

Nē, tomēr nebūs nekāda visu izskaidrojoša secinājuma. Es nezinu, kas tur notiek, un būtu ļoti laimīgs cilvēks, ja citi beigtu pietēlot, ka zina. Vispār ar novēlošanos ļoti, ļoti vēlos apsveikt savu vārda māšeli Sandru Veinbergu (links uz vājprātu) sieviešdienā! :* Tā kā nevaru nogādāt puķes, vienkārši uzrakstīšu, ko uzgāju, gūglējot “laba psihene Zviedrijā”:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_hospitals_in_Sweden

 
 
( Post a new comment )
cits laiks[info]siltavieta on 9. Marts 2012 - 20:06
jā, tieši šodien man arī radās jautājums, kas pie velna ir tas kony. tāpēc paldies par šo rakstu, sapratu, kas tas nekas, ka man par viņu vienalga.
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
xxx: Sandra Mētra[info]texti on 9. Marts 2012 - 20:08
Nēnu, svoločs jau viņš pēc mūsu standartiem ir, vienīgi nav tāda tīri viennozīmīga priekšstata par to organizāciju, kas visu šito tagad ir iecēlusi vidējā iedzīvotāja uzmanības lokā.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
cits laiks[info]siltavieta on 9. Marts 2012 - 20:32
protams, protams. bet kā tas tiek pasniegts, riktīga popsa. mazi bērni, aizkustinoša mūzika, 30 minūšu garš video, es izturēju tikai līdz 15 minūtei un man tiešām negribēju vairs skatīties tālāk, jo tā arī nesapratu, par ko bļe ir stāsts. demagoģija.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
[info]divi_g on 9. Marts 2012 - 21:07
Jap. Tādu koniju diemžēl ir kā sunim blusu, un, ja kāds sāk par viņa nozūmēšanu filmēt filmas un rīkot publiskas kampaņas, tad tā, visticamāk, ir blēdība.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
simbel[info]simbel on 13. Marts 2012 - 08:34
Tas links uz vājprātu mani ir pilnīgi izsitis no sliedēm. Rullēju cauri komentāriem jau pusstundu un turpinu afigeķ.
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
erbe mierplēsis[info]sveetaa_seeta on 13. Marts 2012 - 20:14
viņai bija arī labs raksts tvnetā par narkokurjeriem un seksa atkarību
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
(Anonīms) on 13. Marts 2012 - 22:56
http://failblog.files.wordpress.com/2012/03/crazy-parenting-fails-parenting-fails-and-that-was-that.jpg
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 15. Marts 2012 - 18:39
derētu piestrādāt pie labākas teikumu plūsmas
(Atbildēt) (Link)