Azamat Bagatov's Friends [entries|friends|calendar]
Azamat Bagatov

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[28 Sep 2016|07:21pm]

sons
beļģi ir vismuzikālākie celtnieki pasaulē, nu, ja ne pasaulē, tad manā celtnieku vērošanas vēsturē gan. šejienieši no pāri ielai esošās augstceltnes ik pa laikam sper ārā kaut kādas ārijas ar tādu vibrato, ka bazilikam balkona silē notrīc lapas. reizēm šķiet, ka ar tādu pašu vibrato viņi tur arī savā starpā lamājas.
bet varbūt tie nemaz nav beļģi.
post comment

Izstāde par "Protesta dziesmas Latvijā" Rakstniecības un Mūzikas muzejā [28 Sep 2016|08:14pm]

eos
Tikai 2017. gada aprīlis, aptuveni. Tātad, tik lēni tomēr tas viss notiek, kaut es jau kādus divus mēnešus ikdienā pie tā (ne)jauši "strādāju".
1 comment|post comment

Neliela aptauja. [28 Sep 2016|08:07pm]

unpy
Neviļus un nezkālab atcerējos, ka nosalšana miegā esot viena no patīkamākajām un bezrūpīgākajām nāvēm. Cik jūsu dzīvestelpā grādu?
19 comments|post comment

Kur nopirkt? Xmas edition. [28 Sep 2016|06:59pm]

pajautaa

[santa_be]
Klau, vajag iegādāties sieviešu naktskreklu ar garām rokām, krūšu apkārtmērs vismaz 112 cm, Kur tādu lai pērk?

/meklēju omai ziemassvētku dāvanu.
2 comments|post comment

lēmums [28 Sep 2016|04:51pm]

pajautaa

[intenormal]
vai kāds jurisprudencē gudrāks humanoīds varētu man izskaidrot - ko nozīmē tas, ka lēmums pieņemts rezolūcijas veidā?
post comment

Beidzot [28 Sep 2016|12:57pm]

eos
Visu dienu palīdzu darba kolēģītei saprast, kāpēc viņa tik ļoti domāja, ka ir aseksuāla, bet tomēr libido ir. Nu, aizsūtīju duci linku par to, kur rodas iekāre.

Vispār jau riebjas visa tā aseksuāļu būšana. Tas ir kā aģitēt nāvi. "Mēs neguļam, mēs nedrāžam, mēs neiemīlamies, mēs negūstam baudu." Tāds NE, NE, NE.

Sekss ir labs sirdij, labs ķīmijai, labs jaunības skaistuma un veselības saglabāšanai. No Ķīnas imperatoriem līdz manai Skārletai, kura 37 gados izskatās uz 30.

Varu uzrakstīt par aseksuāļiem tikai tad, ja fonā ir augstākās kvalitātes erotika.

Ps.

Diendusā redzēju seksuālu sapni ar cilvēku, kurš jau pirms gadiem septiņiem ir Āfrikā. Aizsūtiju ziņu fb, dabūju atbildi pēc trim minūtēm. Kaut kā - gandarījoši.
12 comments|post comment

kā iegūt draugus un iepatikties cilvēkiem, vol. III [28 Sep 2016|11:25am]

barbala
Tad nu jā, kad trešo dienu mana bumbierkoka traumētā labā acs ir aizpampusi un šaura kā ķīniešu lāpāmadata, es krēslas stundā, ar koncetrētu domu spēku novēršot paziņu/kolēģu/klientu/ satikšanu tuvīnajos kvartālos, bez saulenēm devos uz aptieku pēc sejas krēma sausai un jutīgai ādai.

Šis projekts (sejas krēma iegāde) ilgst jau nedēļu, te aizmirstās, te "pagaidiet, rīt būs akcija" un tad nu smukajā Apothekā tvēru pēc nepieciešamā un kamēr meklēju BigPharma lojalitātes karti, aptiekāre pamanīja manu aci un klusi sacīja –
vaii, jūs laikam sita? vīrietis?

- eeee?
Nu kā, skatos uz jūsu aci, redzu traumu.
- eee, nē, šī ir darba trauma , paties. bet paldies.

Norēķinos.
Un tomēr aizdomājos. Empātija ir stipra lieta, bet personiskās projekcijas arī.


Kādos apstākļos Tu vaicātu svešam cilvēkam ar aizpampušu (ne zilu, ne asiņojošu) aci – mās/brāli, vai gadījumā nevēlies vērsties pēc palīdzības?
18 comments|post comment

Kārstuves [28 Sep 2016|11:40am]

vajag

[zetinja]
Vai ir kaut kur iegādājamas? Vai varbūt ir zināms kāds meistars, kurš kaut kāda pārpratuma pēc izgatavo un piedāvā arī kārstuves, ne tikai koka karotes un virtuves dēlīšus? Vai arī kādam mājās bēniņos mētājas un šams būtu ar mieru pret zināmu atlīdzību no tām šķirties? Protams darba kārtībā - lietošanai vajag.


Vietējos veikalos esmu atradusi tikai pa 60eur jaunzēlandes ražojumu. Un pasūtot no interneta ar piegādi sanāk tas pats.
post comment

Men and women can't be just friends [28 Sep 2016|09:58am]

eos
http://www.scientificamerican.com/article/men-and-women-cant-be-just-friends/

Taken together, these studies suggest that men and women have vastly different views of what it means to be “just friends” — and that these differing views have the potential to lead to trouble. Although women seem to be genuine in their belief that opposite-sex friendships are platonic, men seem unable to turn off their desire for something more. And even though both genders agree overall that attraction between platonic friends is more negative than positive, males are less likely than females to hold this view.

So, can men and women be “just friends?” If we all thought like women, almost certainly. But if we all thought like men, we’d probably be facing a serious overpopulation crisis.

***

Cik es zinu, man kā lesbietei ar straight meitenēm ir citādi. Un vispār - sievietēm šī latiņa "Pārgulēt nedrīkst, tas ir morāli nepareizi, var izbojāt draudzību, darba attiecības" šķiet krietni augstāka.
6 comments|post comment

Cirks ar zirgiem [28 Sep 2016|09:31am]

kautskis
Noskatījos Amurikas preža priekšvēlēšanu debates.

Protams, neviens tur neklausās to, ko viņi saka. Mums ir Programma, pizģec, nu lieliski. Man arī jaunajā gadā bija Programma, kuŗā bija sarakstītas visādas lieliskas lietas, ko šogad vajadzētu paveikt. Negribas ne skatīties, kas no tā sanāca.

Nē, klausās, kā to saka. Vispār tas ir ļoti stulbs veids, kā vērtēt prezidenta kandidātus – viņu retorikas spējas ne vienmēr iet roku rokā ar valsts pārvaldes prasmēm, bet, es atkārtošos, paprasiet Dūrčegam "Amusing ourselves to death", tur ir pastāstīts labāk un sīkāk. Bet kā ir, tā ir, tādēļ es, piemēram, gribētu priekšvēlēšanu debates, kur abi kandidāti uz pusēm lasa bilžu grāmatiņu (teiksim, Sisenis un skudra). Visiem uzreiz būtu skaidrs, ka mēs te runas spējas vērtējam, un nevienam neienāktu prātā, ka šādā veidā kaut ko var uzzināt par iekšpolitikas un ārpolitikas plāniem. Turklāt ļoti gribas dzirdēt, vai Tramps arī tad pārtrauktu Klintoni. "Dzīvoja reiz mežā sisenis un skudra..." -- "WROOOOOONG!!!"

Tā nu es ievēroju tikai to, ka a) Tramps visu laiku bāžas pa vidu. Reāli besī tie dirsieni, kas visu laiku bāžas pa vidu; b) Hilarija uzsvērti sauc viņu par Donaldu, savukārt Tramps viņu -- par sekretāri Klintonu; saukt cilvēkus vārdā tad, kad vietā būtu "misters tāds un tāds", ir ļoti neglīts paradums, lai gan mobilo telefonu operatori noteikti teiktu, ka tas ir mīļi; c) Hilarijai nevajag tik ļoti gatavoties, un es pat varu pateikt, kur novilkt robežu. Pie jokiem. Jokus iepriekš var sagatavot tikai tad, ja tev arī frīstaila joki labi sanāk. Hilarijai nesanāk; un d) pizģec, cik burvīgi izskatās, ka Tramps visu laiku šņaukājas!!! Labi, es strādāju finanšu industrijā, mums te apkārt ir glamūrs un kokaīns vienā laidā, es varbūt uzreiz ko ne to iedomājos, ka kāds šņaukājas. Bet, ja Tramps tiešām būtu aizgājis uz debatēm sašņaucies, tas izskaidrotu gan daudzas viņa atbildes, gan šņaukāšanos.

Ā, un – še es salūkāju savu "es taču teicu" kartīti – ko domājies, Hilarija apjautājās, vai jūs tiešām gribat laist Trampu tuvumā kodolieročiem. Nu, kuŗš gan būtu domājis, ka viņa tā darīs? Kuŗš gan?
10 comments|post comment

[28 Sep 2016|08:58am]

f
saņēmu drosmi un pamainīju frizieri. stundu viņa mani apstrādāja no visiem iespējamiem leņķiem, un beigās paprasīja smiekla naudu, like, srsly, man pat bija neērti, nākamreiz būs jāatstāj dzeramnauda, šoreiz biju pārāk lielā šokā. nu un pa ilgiem laikiem man uz galvas ir kaut kas, uz ko paskatoties var teikt, ka tas ir griezums, nevis vienkārši apgriezti mati. cerams, tas ir daudzsološs sākums, jo citādi man kaut kā neliels naidīgums no rīta bija un vispār - trīsdesmitā dzimšanas diena trešdienā? jau katru dienu šonedēļ gribas dzert.
15 comments|post comment

*** [28 Sep 2016|01:49am]

unpy
Interesanti, kā šis tiktu latviskots? Kā Akpantokpanturarkožs, Akpantokpanturarkožis vai vēl kā savādāk?No šejienes.
6 comments|post comment

Nedaudz par trampiem un klintonēm. [27 Sep 2016|11:48pm]

unpy
Man ir gaužām vienalga, kurš uzvarēs ASV vēlēšanās, taču lokālā inteliģence tik ļoti par to satraucas un man tik neticami šķita no apkārt virmojošās informācijas, ka ASV ir sadalījusies divās striktās nomentnēs, no kurām vienā ir pilnīgi deģenerāti, kas grasās balsot par Trampu, bet otrā ir sapulcējušies gaišākie prāti, kuri balsos par Klintoni, ka nedaudz ieskatījos pirmajās Klintones un Trampa debatēs. Debates gan vēl nenoskatījos pilnā apmērā, tikai sākumu, turpinājumu skatīšos pirms gulētiešanas un tas nebūs drīz, taču kaut kāds viedoklis man jau ir.

Ja abi pretendenti piekrīt, ka viens no būtiskākajiem uzdevumiem ir jaunu darbavietu radīšana un vispārējā dzīves līmeņa paaugstināšana, viens stāsta, ka vajag nolaist zemē nodokļus un mēģināt atdabūt atpakaļ ražotājus, kuri masveidā pamet ASV, lai pārceltos visur citur(minot konkrētus piemērus), kā arī, ka jāpārskata starptautiskie tirdzniecības līgumi, lai vairāk aizsargātu lokālos ražotājus un jādiņģējas ar Ķīnu par juaņa vērtību, bet otrs saka blablablablablabla investēsim izglītībā un vidusslānī, veicināsim mazo uzņēmumu radīšanu, jo tur ir visas darba vietas, kā arī panāksim, lai uzņēmumu peļņa nonāk arī līdz strādniekiem, nevis tikai līdz īpašniekiem un vadībai, tad balsotu par to, kurš runā par tautsaimniecību, nevis sociālismu ar totalitārisma iezīmēm, proti, es balsotu par Trampu.
39 comments|post comment

I'm not sure how full of shit am I [27 Sep 2016|09:04pm]

eos
Palīdzu draudzenei tikt galā ar tiesvedību, kas radas sakaraa no beerna, kursh jaasadala. Teevs veelas savu uzvaardu, tachu neliekas ne zinis, tikai taisa draamu.

A es pati. Shii draudzene man ir tuva, es pati ne gluzhi plaanoju buut ar vinju kopaa, tachu bija doma buut par fuck buddies. Bija doma vnk daudz tuseet kopaa.

Nu. Es jau vareetu paliidzeet ar meitu, tachu tas muus padariitu par lesbieshu paari un daarzinjaa meitenei buutu probleemas. I'm thinking this ahead. Who needs two moms anyway.

PS>

tagad vinja saka, ka neesmu bijusi blakus, vinjai bija depresija, un vinja tika pie beerna. Un es taisnojos, ka biju gan blakus, tikai vinja to nesaprata.

LIKE, if i kiss the girl, she is SMEARED FOR LIFE. i take responsibility for stuff i do.
post comment

27.septembris (bezē, bēres, elizabete, sidrs) [27 Sep 2016|08:13pm]

elina
1 comment|post comment

[27 Sep 2016|04:56pm]

vistu_zaglis
[ mood | Wiiiiii ]
[ music | Timo Maas / First Day ]

Tā kaut kā neveikli sanāca pēc vismaz 10 gadu pārtraukuma piedalīties kādā konkursā. Parasti es šitam visam ar līkumu garām eju, bet te bija baigi izdevīgi piedalīties un ātri, nesāpīgi zaudēt, nu lai nu būtu.

Nē nu ko – vinnēju, huļi!

Ko nu tagad?

12 comments|post comment

[27 Sep 2016|05:25pm]

putnupr
Sagribēju Jauno gadu
2 comments|post comment

Lielais brālis ar jauno mārketingu [27 Sep 2016|05:17pm]

unpy
Ienāca prātā ieklīst jūtūbē, tur pamanīju sadaļu "tendences". Iegāju. Tātad. Jūtūbe uzskata, ka man būtu vērts noskatīties:

Диана Пашко. Rumour Has It - Adele. Х-фактор 7. Пятый кастинг
Валерий Меладзе не попал в фонограмму на Новой волне 2016
Dons - Tepat
Kristaps Porzingis Versatile Skill Set - ESPN Sport Science | HD
The saddest 10 second video ever. Dog is taken to the grave of his former owner
Skolotāju salidojuma video!
VL.ru - Мужчина выпил бутылку водки в магазине
Lady Gaga - Perfect Illusion
ХОДЯЧИЕ МЕРТВЕЦЫ - WEST #1
Between Two Ferns With Zach Galifianakis: Hillary Clinton

Gan jau tas ir tas jaunais personalizētais mārketings. Jāiesaka personāldaļu speciālistiem, lai turpmāk šito sarakstu no tendencēm pieprasa potenciālajiem darbiniekiem pie CV pievienot, izskatās krietni jautrāk par visiem tiem aizdomīgajiem testiem.
4 comments|post comment

[27 Sep 2016|04:37pm]

elina
Gribētos kādu monopola vakaru.
2 comments|post comment

[27 Sep 2016|03:44pm]

martcore
tikai tagad ievēroju, cik ļoti ir pārmainījies toms jorks, kas pēkšņi izskatās vecāks par baukšķenieku
2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]