Azamat Bagatov's Friends [entries|friends|calendar]
Azamat Bagatov

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[19 Oct 2017|11:22am]

f
nezin kāpēc man ir tendence, sākoties aukstam laikam, iziet ārā svārkos. srsly, apmēram divas reizes gadā sadomāju uzvilkt svārkus, un uzreiz - tadā - neaizmirsti arī garu mēteli klāt.
post comment

par pēdējiem gāganu kariem, me too [19 Oct 2017|09:29am]

indulgence
Reiz tēvu/dēlu sarunā dēlam uzvaicāju, vai viņš, redzot uz ielas tādu meiču, ka mute paliek sausa un sirds lec ārā, ir mēģinājis iepazīties? Šis prātīgi atbildēja, ka ir tik daudz internetos redzējis meiču vaimanas, ka atkal kāds losis uz ielas uzbāzies ar iepazīšanos un komplimentiem, un cik tas ir derdzīgi, ka neies jau uz šī grābekļa kāpt – ar nepazīstamu meiču, kaut šī šķiet kā Afrodīte svaigi no putām, iepazīties neesot košeri.

Un principā es viņam piekrītu: lai neiegrābtos kārtējā "atšujies, nekauņa!" situācijā, labāk izlikties, ka nekādus mājienus nesaproti (tāpat 90% gadījumu izrādīsies, ka esi ne tā sapratis) un mierīgi nodarbojies ar savām lietām. Jāreaģē tikai tad, kad mājiens ir nepārprotams, tb meiča tevi saķer aiz krāniņa un velk līdzi (un arī tad pastāv risks, ka otrā rītā domas būs mainījušās, tāpēc nerviem labāk, ja vienkārši nodarbosies ar zinātni).
4 comments|post comment

Latvieši. Vīrietības "projekts" [19 Oct 2017|09:19am]

indulgence
Lai saglabātu latviskumu, steigšus vajadzētu zaudēt valsts neatkarību, “jo ilgajos kalpības gados iemantotās svešu kungu nīšanas inerce ir tik spēcīga, ka, palicis bez šiem kungiem, latvietis steidzīgi rada tos no sava vidus, lai būtu, ko nīst, tāpēc neatkarība mūs neizbēgami noved pie pašiznīcināšanās”
1 comment|post comment

[18 Oct 2017|11:06pm]

pajautaa

[sonnenwende]
Kādam vajag aviobiļeti Brēmene-Rīga-Brēmene? Bre-rix 15.11, rix-bre 22.11. Par velti, tikai vārds jāmaina loģiskā kārtā.
post comment

Dusmu terapija [18 Oct 2017|11:05pm]

pajautaa

[pichshsh]
Vai zināt kādu, kas Latvijā terapeitiski strādā tieši ar apspiestu dusmu sajušanu / saprašanu / izpaušanu?
2 comments|post comment

Vai ir pieejama Bokas jkdze? [18 Oct 2017|10:10pm]

pajautaa

[qgmr101]
[ mood | geeky ]
[ music | J.S. Aurelius - God Sent Us [Brainwave mix 10/03/14] in Dark ]

Sveiki, bebri, sususuri, programmētāji, sliņķi (dzīvnieku suga) un citi zvēri.

Ir (subjektīvi) dažās daļās netīra māja (izlietnes, podi, grīda, nu viss šis te IRL stuffs), ... Vajaga "Bokas kundzi". Kura atbrauc un par (sa)mērīgi lielu samaksu vienk. ņem un iztīra.

Nav ko komentēt te komentos, ja ir laba "Bokas jaunkundze", vai jūties tāds/tāda, kurai savādā kārtā aptrūcies uz šo brīdi darbu, lūc informēt uz qgmr101@gmail.com.

P.S. Mopēds mans, sludinājums reāls, gumijas stiepšana nau, navda bišķi ir, māja tīrāma ir. Rajons: Pierīga. Attieksme: mierīga. Pozitīvas sadarbības rezultātā attiecības var tendēt pārvērsties sistemātiskās.

3 comments|post comment

[18 Oct 2017|09:28pm]

martcore
starp citu, burvīgā latviešu tautas tribunāla lapa, kur aiz dieva nav komata, aizvien eksistē
droši vien īpaši htoniskas bailes tautas ienaidniekos iedzen moments, ka galvenajam kustības brontozauram epasta adrese ir uz hotmeila. jahū! 
2 comments|post comment

Par auto [18 Oct 2017|08:51pm]

racoon
Kāds nevēlas iegādāties Honda CRV? Melns ar tonētiem stikliem. Gaišs ādas salons. 2,4 benzīns. Automāts, nobraukts 140 tūkstoši. 2010 gada. Likšu sludinājumu par 11. Kaulēšos līdz 10,5. Ja ir ņēmājs šeit, pa cēneri atdošu. Ja samaksāsiet nippon auto 65 eur par diagnostiku uzzināsiet ka nobraukums ir īsts, necik sen mainīti bremžu diski un savulaik, vēl pie iepriekšējā īpašnieka, sadauzīts priekšējais bamperis (kas protams ir izlabots). Ziemas riepas un ziemas lieto disku komplekts arī nāk. Riepas gan manuprāt jāpērk jaunas.
post comment

[18 Oct 2017|07:11pm]

martcore
kas ir, ļaujiet cilvēkam izklaidēties! (viņam mūzas dzer koktēļus un kļūst sentimentālas)
1 comment|post comment

: ēdiet riekstus, bērni [18 Oct 2017|01:17pm]

f
visa cita starpā, es te nopirku mandeles, un kaut kur atmiņā man iesēdies, ka dienā vajagot apēst 8 mandeles, kas, principā, ir apmēram tikpat viegli, kā apēst 1/3 avokado. avokado pati māte daba paredzējusi dalīt uz pusēm! tāpēc es apēdu 20, un, parēķinājusi kalorijas, afigela.
18 comments|post comment

Mājas pasaules malā [18 Oct 2017|12:24pm]
pajautaa
[versatile]
Uz nedēļu vajadzētu noīrēt māju jūras malā / netālu no jūras. Der arī istaba viesnīcā, vai kaut kas tamlīdzīgs.
Kādam ir padoms, kā šādu ideju īstenot?
Internetus protu, bet tur izraktie varianti ir nedaudz, hm, sālīti. Seši simti par nedēļu šķiet par šerpu. Jeb, esmu smagi atpalicis no realitātes, un šādas cenas ir normālas?
3 comments|post comment

bezpersoniskās arhitektūras šedevrs - Aizkraukle [18 Oct 2017|09:34am]

telefontubbie
Ar D. devāmies lūkot zelta rudeni uz Koknesi pie Pērses upes. Skaistumskaisti tur rudenī, upes līkumi un veci ozoli. Kad ieradāmies,tur bija precīzi 0 cilvēku. Gudra izvēle, labi zinot, ka Siguldā tūristu, ka biezs. Apskatījām vēl šo to,vecos kapus un baznīcu,kolhoza zīmi ar saulespuķēm un atradām krodziņu ar garšīgu rijamo.

Tad nez kāpēc radās ķecerīgā doma atpakaļceļā uz mājām aplūkot arī Aizkraukli. Nekad tur nav būts, lai gan dzirdēts trāpīgais apzīmējums "capital grey Aizkraukle".

Intereses pēc vienmēr ir sajūsma uztaustīt to bezpersoniskās arhitektūras fīlingu un pelēkās vides nolemtību vietās, kas uzceltas tikai dēļ kāda industriāla projekta (līdzīgi kā Sedas pilsēta Vidzemē).
Aizkraukle ir no sērijas "atbraucām, sadirsām, neko nemainīsim - viss čotka,pelēks forevaa ruļit". Es nesaku, ka HES projekti bija slikti, vienkārši tos varēja projektēt savādāk. Lai neveidotos tās bezpersoniskās ekonomisko migrantu pilsētas un nebūtu ar vieglu roku no zemes virsas noslaucīts Pērses ūdenskritums un iespaidīgā ainava ap Kokneses pilsdrupām, Daugavas dolomīta krasti.

Tātad, Aizkraukle bija uzcelta dubļu panckā / būvlaukuma malā. Bezpersoniska, viss no nulles. Silikāts, betons, šīferis un drusku krāsainais metāls. Viss plakans un pelēks, pat tās retās ēku fasādes, kuras ir renovētas, kopējā pelēcībā neizceļas.
Vienīgais arhitektoniskais izņēmums varētu būt 90-tajos celtā katoļu baznīca. Baznīcas nosaukums vien ir tik iespaidīgs, ka pati Aizkraukles pilsēta savā niecīgajā pelēcībā nobāl vēl bālāk par bālāko silikāta ķieģeli. Baznīcas nosaukums: Aizkraukles Sv.Terēzes no Bērna Jēzus Romas katoļu baznīca. Tam apkārt ir plašs un rūpīgi iekopts dārzs, kas kontrastē ar visu pārējo pilsētā redzamo arhitektonisko bezpriģelu.
http://www.katedrale.lv/pics/zinas_latvija/2015/04/aizkraukles_draudze_400.jpg

Šis ir tikai viens no arhitektūras šedevriem. Much šīferis, much ugly. Tās ēkas otrajā stāvā ir deju zāle. Pilna grācijas gan jau. Otrpus ielai ir kādreizējā viesnīca Pērse, ļoti līdzīga un tikpat nolupusi.
https://www.google.lv/maps/@56.6006953,25.2559629,3a,40.6y,33.02h,94.06t/data=!3m6!1e1!3m4!1sPG-ZN1jcGqOxh1gptsVL9A!2e0!7i13312!8i6656

Lai gan pilsētā ir daudz uzņēmumu, nekur nemana uzņēmēju pūles, lai vismaz fasādes vai tuvāko apkārtni padarītu ciešamāku,skaistāku,sakoptāku. Kāpēc? Tā ir HES celtnieku "atbraucām, piedirsām, neko nemainīsim" pārņemtā domāšana. Pilsētas dome ļoti kūtri cenšās minimāli kaut ko savākt, ap skulptūrām viss izskatās daudz maz OK, apstādījumi kopti. Tā teikt, nenolaidīsies līdz bloķeņu iedzīvotāju izpratnei par viņu neaizskaramo vajadzību pēc pelēkuma.

Ā,starp pelēkajām bloķenēm arī ir biznesi. Pretī kūku ceptuvei apbedīšanas birojs. Mirstam un svinam! Urrā! Mūžīga piemiņa Aizkraukles augoņa celtniekiem! Urrā! Urrā! Slava! Urrā!

Pie paša HES ir tunelis, vienīgais tunelis pār upi Latvijā. Unikāla būve, bet tur nonākot justos kā pelēcības dzelmē. Tas ir nulles punkts, no kura izbraucot atpakaļ gaismā, acī durtos tas mākslīgais Aizkraukles pilsētas augonis.
4 comments|post comment

Pēdējā mēneša notikumu vērotāja piezīmes. [18 Oct 2017|10:21am]

unpy
Sūdziet viņus tiesā, ja ir par ko. Spāņus, katalāņus, režisorus, aktrises un pilnīgi visus, ko esat paspējuši atvasināt.
5 comments|post comment

[18 Oct 2017|09:39am]

f
varbūt sievietes, kuras raksta, ka ar viņām jau nu gan nav bijis nekāds #metoo, par seksuālo harasēšanu uzskata tikai vienu.
6 comments|post comment

[18 Oct 2017|03:41am]

kisswithafist
Gribēju rakstīt par #metoo, ka ar mani nekas baigi briesmīgs nav noticis, bet nē, ir. Protams, citām ir izgājis plānāk. Bet interesanti, kāpēc es to nespēju atcerēties labu laiku. Vai tiešām tas drīkstētu būt tik neievērojami.

Bet jā, kopš pēdējās reizes esmu atmetusi hobiju vienītī doties uz mežu. Tā pat tīri neapzināti.
5 comments|post comment

Taking the stand [17 Oct 2017|10:40pm]

black_data
Cīņa ar pasaules stulbumu bieži vien nogurdina, un izgaismo tādus goblinus, par kādiem tu pat nebiji iedomājies. Par seksuāla rakstura agresiju viss jau ir pateikts, un es labāk nemācēšu. Cita starpā mani inerces pēc ir paķēruši antivēgānu feisbuka grupā, un pats nebūdams vegāns, es šad un tad sadiršos ar šīs komūnas jobnutākajiem pārstāvjiem. Paterns ir visai garlaicīgs: agri vai vēlu tiks pieminēti geji, islāmisti (original copy), feministes, sāksies ad hominem uzbraucieni, bet viemēr var pieminēt viņu mammu. Kaut kādā brīdī kļūst garlaicīgi, caurmērā bezjēdzīgi, lai gan riezēm var novērot domāšanas spējas, bet nespēju izlauzties no paterna. Lai vai kā, tanī grupā es esmu noācis dēļ vienas konkrētas subkultūras. Un tavu neražu, karstākais scēnas zaķis (ļaujiem man šo vaļību) ir vegāne. Un man visu laiku nomāca jautājums, a viņiem kognitīvā disonanse neiestājas? Vai tomēr gaļa svarīgāka par vecenēm?

Vienvārdsakot, iedzersim par skaļi vokāliem zaķiem, kas "taking the sand", un lai galvas ripo.

https://youtu.be/7GXIqR7P5ZQ
post comment

un vēl par "me too" [17 Oct 2017|10:05pm]

barbala
Mani patiesībā pārsteidz "me too" apjoms un intensitāte, tas pat atmetot diskusiju "kurš vainīgs" un "kur ir robežas." Acis atveroši.
36 comments|post comment

Japāna [17 Oct 2017|06:30pm]

pajautaa

[likcepure]
Varbūt kādam ir labi ieteikumi, ko darīt Japānā? Ir mērķis būt Tokijā, Čičibu, Osakā, Narā un Kioto.
8 comments|post comment

[17 Oct 2017|05:21pm]

pajautaa

[runcis]
Ja te kāds lieto Lattelecom tet kā elektrības 'provaideri'... Ir kādas atsauksmes? Tarifi, klientu apkalpošana, zemūdens akmeņi, soda naudas etc.
post comment

[17 Oct 2017|10:31am]

10m_zem_uudens
[ music | connan mockasin live @ sundae sessions ]

beidzot-mājās-rīts:

- no kolumbijas atvestā kafija ar kajēnas pipariem, kanēli un medu
- cepeškrāsns challenge accepted: ābolkūka ar mandeļu miltiem, auzīgo pienu un medu
- klavieres
- ģitāras home work
- dārgais, overpriced, yet tomēr manējais yoga mat

ja neskaita intensīvos 6h pārbraucienus un pāris darbu jautājumus nākamajam semestrim, dzīve ir.

post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]