Azamat Bagatov's Friends [entries|friends|calendar]
Azamat Bagatov

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

*** [25 Jun 2016|01:17pm]

unpy
Kad runcim nav ko darīt, viņš laiza pautus, kad visa veida pūdeļu frizieriem darāmā aptrūkstās, šie metas brexitu apspriest.
2 comments|post comment

no tvitera [25 Jun 2016|09:36am]

martcore
отстойная у нас планета. ни магии, ни вампиров, ни пришельцев, ни летающих кабачков. 2 из 10, в общем. два балла чисто за графику накинул.
post comment

[25 Jun 2016|12:31am]

saldumi
Kaut arī es pēdējās nedēļās ļoti daudz domāju par nākotnes perspektīvām, kuras nemaz tik daudzsološas nerādās, meklēju to dzīvokli T un vispār esmu aktīvā dialogā ar savas dzīves daudzajām problēmām, ir viena sajūta, kuras šeit gandrīz pilnīgi iztrūkst, un tā ir patstāvīgi fonā mītošā trauksme par to, ka notiks kaut kas slikts, ka man noteikti ir kaut kādas nepatikšanas, par kurām es vēl nezinu, bet drīz es saņemšu zvanu vai e-pastu, un kāds man paziņos, ka ir noticis tas un tas, un es nevarēšu radušos apstākļus atrisināt, un tad es atkal būšu panikā un izmisumā. Es zinu, ka šī sajūta ir diezgan izplatīta, jo nesen par to šeit rakstīja vairāki cibiņi un ko līdzīgu arī vakar pieminēja draudzene telefonsarunā.
Es zinu arī, ka šī sajūta nāk no nedrošības par dažādiem apstākļiem un tā, ka viss ir tāds "mazliet mata galā plīvojošs", arī no tā, ka es vairākkārt ilgstoši esmu bijusi situācijās, kurās virs galvas karājas kaut kas neatrisināts un biedējošs, kas kuru katru mirkli draud uzgāzties un iznīcināt to, ko tu no visa spēka tā mēģini būvēt un nosargāt. Un, acīmredzot, es neesmu no šiem brīžiem līdz galam atkopusies.
Tā ir tiešām briesmīga sajūta, kas ļoti, ļoti traucē. It kā tu darītu lietas kaut kādā vidē, par kuru būtu skaidrs, ka te kuru katru mirkli var izcelties ugunsgrēks vai sākties karadarbība, un tad vajadzēs steidzami evakuēties, bet, kamēr tas nav noticis, tev jādzīvo tā, it kā tādas briesmas nepastāvētu, pavisam mierīgi jāveic visus savus pienākumus, draudzīgi jāsmaida un jāpļāpā ar cilvēkiem tā, it kā viss būtu droši un pūkaini. Bet fonā visu laiku ir tā sajūta, ka tūīt, tūlīt kaut kas atgadīsies, tas noteikti jau ir atgadījies, tikai tu vēl netiec konfrontēts ar šī notikuma sekām tāvā dzīvē.
Es ļoti gribētu, lai kādreiz tā sajūta kaut mazliet ir pārgājusi.

Un šī ir tāda vieta, kurā tu tiec saudzēts, it kā kāds visam tam gaudojošam baiļu vējam būtu aizlicis priekšā plaukstu. Es saprotu, ka šie ir specifiski apstākli, kuri ir veidoti ar nolūku ļaut cilvēkiem patverties no ikdienas, un es negribētu tā dzīvot visu laiku, nu, jo man patīk dzīve, notikumi, pilsēta, plūdums, visādi pavērsieni utt. Bet es gribētu kaut ko no šī miera un drošības sajūtas - no kā arī izriet tāds iekšējais stāvoklis, kurā iespējams rakstīt - un vispār normāli darīt lietas, bez tās absurdās, absolūti nemotivējošās un produktivitāti neveicinošās sajūtas, ka tu tūlīt kaut ko nokavēsi, ka kāds tev kaut ko pārmetīs, ka nekad nevar izdarīt pietiekami daudz un pietiekami ātri utt.

Vēl, protams, arī (bet tā droši vien ir mana privāta problēma. it kā viss iepriekšminētais nebūtu :D) tas, ka es šeit īpaši nejūtu vajadzību iederēties un likumsakarīgi nenonāku kontaktā ar sāpīgo atklāsmi, ka es nespēju iederēties - gan, ja cenšos, gan, ja vienkārši esmu autentiska un nemēģinu, (kas strādā daudz labāk, bet ne pilnīgi un reizēm ir parāk biedējoši); neviena stratēģija īsti nestrādā, es labākajā gadījumā varu ar cilvēkiem uzturēt labas attiecības, bieži es nevaru arī to, jo es neprotu izlikties par kādu citu un mīļā miera labad piemiegt acis uz to, kas man nav pieņemams, un es zinu, ka es tiešām mēdzu arī uzvesties dīvaini, katrā ziņā es gandrīz vienmēr mazliet vai ļoti (atkarībā no apstākļiem) jūtos kā Black Books sarunā:
- what's wrong with me?
- you are a freak, you know that!

Un, pat ja man izdodas uzvesties kaut cik nemanāmi, un arī citi uzvedas ok, es turpinu tā justies, un es tur neko nevaru izdarīt. Un agrāk vai vēlāk es ar pasauli nonāku arī kaut kādā konfliktā, jo mēs nespējam abpusēji pieņemami sadarboties.

Arī šeit es jūtos tā, ka probably I am a freak. Bet tā nav tik liela problēma, man nav sajūtas, ka vajadzētu sevi salauzt ar mērķi labāk iekļauties, un nav arī sajūtas, ka videi vajadzētu pielāgoties man, lai es tajā justos komfortablāk, jo es jūtos pietiekami komfortabli.

Neesmu pārliecināta, cik lielā mērā šis viss vispār meiko sensu, bet tā kaut kā ir.
1 comment|post comment

par seriāliem [24 Jun 2016|11:03pm]

martcore
nezinu, kā jūs, bet es ļoti gaidu šo
vinonas raideres novecošana ir vēl tas nazis sirdī, taču nāksies to pārdzīvot, citas izvēles nav
3 comments|post comment

[25 Jun 2016|12:00am]

kisswithafist
pirmais sāpīgais saules apdegums 15 gadu laikā: check

bija labi
post comment

[24 Jun 2016|10:51pm]

saldumi
Biju lieliskā pastaigā. Atnācu mājās, izkāpu pa logu, lai uzņemtu dažas neveiksmīgas bildes, jo man doma par naudas kaudzi šķita ļoti asprātīga, uzsildīju ēdienu, sagriezu meloni, paēdu, nomazgāju traukus.

Varētu, kamēr nav pavisam vēls, varbūt pamēģināt iziet pasēdēt pagalmā pie galdiņa un palasīt. Tagad jau varētu būt gana krēslains, lai atspīdumi ekrānā netraucētu.
post comment

*** [24 Jun 2016|10:32pm]

vajag

[konstruktors]
Vajag istabu kādā komunālā hatņikā. Vēlams sadzīvojot ar cilvēciskām būtnēm, kam patīk runāt ar kaimiņiem.
post comment

:) [24 Jun 2016|10:19pm]

saldumi
Ceru, ka neviens nemēģinās iekāpt pa manu pirmā stāva logu, jo uz palodzes stāv (vārda vistiešākajā nozīmē) kaudze naudas, t.i. kārtējā neiztērētā sīknauda. Es pat izkāpu pa logu, lai uzņemtu bildi, bet nesanāca nekas pārāk jēdzīgs.
post comment

Siet sieru [24 Jun 2016|07:13pm]
pajautaa
[spuldziite]
Stundu stāvu maisīdama
Nerec mans Jāņu siers..

Kur problēma, ka nekādas sūkalas nedalās (par karstu, par aukstu, karote nav no īstā koka?)
un
kā glābt visu pasākumu? (pacietība? Citrona sula? Alus?)
2 comments|post comment

[24 Jun 2016|05:32pm]

martcore
visā šajā pasākumā es gribētu būt kopā ar šiem cilvēkiem
https://www.youtube.com/watch?v=JAAbuGX-qEY
post comment

brexits [24 Jun 2016|03:34pm]

martcore
5 comments|post comment

[24 Jun 2016|04:17pm]

f
nemaz nav nekas pretī pašiverēties pa āru, bet negribas darīt neko saulē, jo, well, hmm, saule?
tāpēc - preacher, preach!
dominiks kūpers man vienmēr paticis.
post comment

d2 [24 Jun 2016|02:27pm]

martcore
tāpat diablo 2 solo atsvaidzināju zināšanas par assasinu, viss izrādījās negaidīti viegli un vienkārši
templaročka (es nevarēšu laikam nekad vairs atkratīties no dotas psiholoģijas) ir ļoti kļovs čars ar saviem charge up skilliem, teiksim, fire fists pirmais sitiens pa dajebko, otrais uz rādiusu, trešais pa resnāko pretinieku, un tas viss vienā sekundē, prikoļna ļoti. tiger clawam ir savādāk 100, 200, 300 attack procenti
kā zināms, sinai viss ir atkarīgs no ķepām, it sevišķi ja spēlē ar dubultķepām un bez vairoga. ir labas ķepas - labs asassins. nav labu ķepu - slikts asassins ar zemu killreitu. tas, kā izkrīt.

man sākumā izkrita divas kataras ar 7 punktiem poisonā for 3 seconds, plus vēl gredzens ar +6 indē. spēlēt ar 20 punktiem poisonā kļuva pavisam aizraujoši. nav vairs nepieciešams nevienu tieši piebeigt, vnk pieskrien, iesit un skrien tālāk - gandrīz jebkas nomirst no indes pēc sekundes

aizsardzība, protams, sinai nav nekāda, vairoga nav, ir skills ar vienu punktu uz bloķēšanu (laikam 27%?), bet pēc idejas mani būtu jāzamočī visiem, kam nav slinkums, pretiniekiem ar lokiem, teiksim, ja tu stāvi uz vietas. taču ir viens moments. sina ir viens no personāžiem, kas ļoti, ļoti daudz liek savā dexā (līdz 120, ne dēļ aizsardzības, bet dēļ tām pašām ķepām), kā rezultātā es no pudeles atdzēros tikai divreiz un abas pret bosiem, ir ļoti grūti iefigačīt personāžam, kas tāpat atrodas zem permanenta speed bursta, plus vēl sāk skriet, plus vēl ar dex kaut kādu 60. būtībā mani var tikai frīzot (ko arī spēle dažreiz cenšas darīt), bet es pastāvēšu, atdzeršos, iziešu no frīza, un tad visiem viņiem paliks ļoti slikti

kaut kā tā
2 comments|post comment

[24 Jun 2016|03:34pm]

dubultnieki

[goddes]
Dailes teātra aktieris Gints Andžāns vienkārši ir jaunāka versija par holivudas aktieri Kevin Weisman )
post comment

[24 Jun 2016|02:19pm]

martcore
Poll #20752 jsjdrkdkdgfhkgfhkfk
Open to: All, results viewable to: All

annual report

View Answers

esmu dzīvs un mobils!
23 (76.7%)


0 (0.0%)

nekas, tūlīt būs vēl labāk!
7 (23.3%)

1 comment|post comment

[24 Jun 2016|02:15pm]

martcore
šī diena ieies vēsturē kā britu līgosvētki
nu tur naktī pie ugunskura apgrozi šašliku, iekapā vanagu un nospied telefonā aplikāciju "we're out!"
post comment

: pa abiem daugavas krastiem. tā kā līgo, tā kā ne [24 Jun 2016|11:52am]

f
tā ir vispāratzīta patiesība, ka es neesmu sajūsmā par iespēju vadīt auto, not my thing. deviņdesmit procentus no visiem gadījumiem. bet tad ir tie desmit procenti, kuros viss saliekas, kā vajag, un es sēžos pie stūres, bruņojusies ar dus'a kafiju ar pienu, cigaretēm un fotoaparātu telefonā, un piekrītu doties pabraukāties. tā vakar un aizvakar mēs apbraukājām parkus, pastaigājāmies, vilkām, kurš nu ko vilka caur papīra filtru, pētījām muižu vēstures, dzērām saldējuma koktēli un bija viegli, bet, kā vienmēr, nokavējām strūklaku. a pa atjaunotiem ceļiem īpaši patīkami braukt. i vienā daugavas pusē, i otrā.

un pēc visa lielā svaigā gaisa daudzuma
es līgo svētku vakarā vienpadsmitos aizmigu pēc trim bundžiņām ciderman un iekurtā ugunskura.
labi, ka ne pie ugunskura, jo, jeibogu, likās, ka līdz gultai nepietiks spēka.
a beigās pietika spēka pat kosmētiku noņemt.

svētki aizvadīti teju vai skaidrā (trīs sidri nav nulle).
varat smieties, bet tas ir personīgais rekords.
post comment

Nu, kas to būtu domājis! [24 Jun 2016|06:04am]

kautskis
Padomā tik, cik neparasti: Anglija nosaka, kā visai UK dzīvot, šitā gan nekad iepriekš nav noticis! Prieks, ka Anglija kopā ar savu uzticamo saidkiku Velsu beidzot nokratījusi skotu un ziemeļīru jūgu un lepni pateikusi -- nea, mēs gribam šitā!

Pie viena apsveicu visus, kam ir dolāru gaŗās pozīcijas un izsaku līdzjūtību tiem, kam bija būtiski uzkrājumi mārciņās.
21 comments|post comment

Mūzika: Tracy Chapman - Fast Car [24 Jun 2016|01:23am]

black_data
https://youtu.be/uPoH6p2lTXs
post comment

[23 Jun 2016|10:07pm]

gribam_zinaat

[psihs]
jus šodien noprovejat kadu alkoholisku dzerienu?
2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]