Azamat Bagatov's Friends [entries|friends|calendar]
Azamat Bagatov

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[30 Jun 2015|06:37am]

pljecka
Kāds atkal studijā ir ielaidis šakāli.. Apbrīnojami kā cilvēks var ņirgt bez iemesla, būs jāpamaina rīta ziņu kanāli..
post comment

laikmetīgā māksla [29 Jun 2015|10:53pm]

martcore
jāatzīst, ka ārtinstalācija "četri koka bļembaki" uz kalnciema ielas pie vanšu tilta ir pirmais kultūras izstrādājums ar tīri praktiski-psiholoģisku pielietojumu, proti, Estētiskā Līdzpārdzīvojuma uzlabošanā

jo kā izskatās ierindas pilsoņa emocionālā un estētiskā karte ejot pa kalnciema ielas labās puses trotuāru virzienā uz tiltu
vispirms tur ir ļoti glīti ar puķēm apzaļumota koka māja (tas ir drusku iekšienē, braucot ar mašīnu nevar redzēt), pie kuras čukčam sāk dziedāt sirds; tiesa, jau pēc piecdesmit metriem šis visas ziedu epifānijas totāli noglušī postpodernais krematorijs "mākslai vajag telpu", kas acīmredzot kalpo arī par hipotēkas ņēmēju memoriālu, un no viņa jau paliek drusku slikti; pēc tam nāk ļoti bezgaumīgi un sasteigti grafiti paraksti, un tad jau kļūst vēl draņķīgāk; taču, kad tu domā, ka hujovāk vairs nevar būt, nāk šie četri koka dildo, un tad tu momentā saproti, ka krematorijs ar grafiti patiesībā ir tīri tā neko. pat labi!
nemaz nerunājot par viesnīcas hilton būvniecības žogu, kas vispār ir šedevrs un visglītākais no visiem minētajiem objektiem, tad tu pēkšņi atjēdzies, ka latvija tomēr ir eiropas valsts
post comment

Fešonisti aradušies [29 Jun 2015|10:43pm]

black_data
Daudz izrunāsities, sākši likt selfijus ar piesvīdušu likru. Right?
1 comment|post comment

[29 Jun 2015|08:21pm]

vistu_zaglis
Izrādās, ķīnīzeri tiešām ēd skaļi šļurpstinot, brrr.
15 comments|post comment

[29 Jun 2015|07:59pm]

goddes
[ music | kaut kādi islandiešu prāta pinēji ]

Šeit varēja būt ieraksts, kuru es izdzēsu*.

*atkal

UPD. Bet principā man sākas atvaļinājums, ha! ā, un CP piesprieda sodu/protokolu par CSN pārkāpšanu uz divriteņa. Īsumā tādi pīrādziņi. Citreiz atkal.

post comment

[29 Jun 2015|07:03pm]

pajautaa

[sarkanvilks]
krievu valodā ir vārds — банковать, kā tulkot latviešu?
5 comments|post comment

Sadzīves cirslings [29 Jun 2015|04:41pm]

vistu_zaglis
[ music | Jay-Jay Johanson / Be Yourself ]

Empīrika liecina, ka pēc pilna cikla veļas mašīnā un trim stundām vienkārši mitrumā austiņas turpina darboties nevainojami, ir sajūta, ka skan pat labāk, kā pirms tam.

Ēnas puse šim priecīgajam atklājumam ir tāda, ka pie austiņām bija piesprausts arī pleijerītis, kurš nupat jau laikam nepamodīsies nekad.

4 comments|post comment

Dzīvnieku vērotāja piezīmes. [29 Jun 2015|04:59pm]

unpy
Stulbi izklausās, bet man ir morālas dabas dilemma. Ir pieklīdis kaimiņa suns. Ja pašā sākumā šis pieskrēja laiku pa laikam, tad tagad, kā izskatās, ir izdomājis, ka labāk sargās māju, kurā šobrīd mitinos, nevis pats savējo. Žēl tā suņa, visnotaļ izģindis un pilnīgi stulbs, bet absolūti labdabīgs, pamatā mani aizsargā no visa veida taureņiem un tamlīdzīgiem apdraudējumiem, rej uz ļoti reti garāmbraucošajiem automobīļiem, velosipēdistiem un vēl uz kaut ko naktī, gan jau, ka uz kurmjiem, ežiem vai līdzīgiem nezvēriem, kas mēģina man uzglūnēt tumsas aizsegā. Pie tam, cik varu saprast, pieklīdis viņš ir nevis tālab, ka viņu še kāds barotu(nu, pavisam retu reizi kaut kas tiek atmests, bet ne regulāri un stipri par maz tāda izmēra sunim), bet tālab, ka šeit uz viņu īpaši nekliedz un pat nesit. Par sišanu minu tālab, ka pietiek straujāk pacelt roku, ka šim jau aste pakaļā iespiesta, viena acs izskatās pamatīgi kaut kad satraumēta un mugurkauls krietni lielākos robos, nekā man.

Nu, lūk, žēl man viņa, tiešām izģindis. Līdz ar to, jautājums - ir jēga man tagad sākt pirkt kaut kādus suņu pārtikas maisus un sākt piebarot, ja labi zinu, ka šeit uzturēšos tikai līdz vasaras beigām? Vai tā nenodarīšu vairāk slikta, nekā laba?

UPD. OK - tādam vācu aitu suņa izmēra kustonim, cik tādam vajag kaut kādas vienkāršās rūpnieciski ražotās sausās ēdmaņas - kādu kilogramu dienā?

Pats suns izskatās šitā
85 comments|post comment

[29 Jun 2015|04:12pm]

kuminjsh
Ak, šie Vēži, tipiski, tipiski :D
2 comments|post comment

Vārdam jāsaskan ar cilvēka personību [29 Jun 2015|03:50pm]

kautskis
Skaidra lieta, es saprotu, ka virsraksti par tēmu "o, iedomājieties, kādos vārdos cilvēki nosauc savus bērnus" ir so 2012, bet nu tomēr, tomēr. Kad Apollo vakar paziņoja, ka šodien vārdadienu varot svinēt arī kalendārī neierakstītie Narcisi (veseli trīs Latvijā, starp citu) — ak, es tiešām sajutos, it kā man būtu vēl viena vārdadiena iešķiebta.
6 comments|post comment

[29 Jun 2015|03:42pm]

pajautaa

[pogagaa]
Hehei, kādam ir kāds info pavediens?
Meklējam nopirkšanai iekārtu ar ko var ievākot cietos vākus.
Google šoreiz ar mums nedraudzējas, vai es vienkārši viņu vairs nemāku, taču vajag tādu, kas taisa ne tikai spirāles, bet tieši cietos vākus - tā kā diplomdarbiem.
4 comments|post comment

[29 Jun 2015|02:48pm]

pajautaa

[hurt]
"Saldētas kārtainās mīklas plāksnes" var kaut kur nopirkt vai pašam jātaisa?
14 comments|post comment

Pēteru vērotāja piezīmes. [29 Jun 2015|02:20pm]

unpy
Ieskatījos lauksaimnieka jau nu gluži nē, bet tomēr kalendārā un attapu, ka man, kurš pazīst stipri vairāk cilvēkus par desmit, paziņu lokā ir riktīgi maz pēteru. Tik maz, ka pat īsti vārda dienā nav, ko apsveikt, ilgi domājot, sazīmēju trīs gabalus, no kuriem neviens nav tik labs paziņa, lai nosūtītu kaut īsziņu apsveikumā. Tas man tā vienam patrāpījies vai arī Pēteris ir stipri retāks cilvēku nosaukums, nekā man visu laiku nezkālab bija šķitis?
11 comments|post comment

[29 Jun 2015|01:36pm]

pajautaa

[dzeina]
Samsung Galaxy S3 pēc trīs gadu lietošanas noklājies. Kad zvanu, es visu ļoti labi dzirdu, mani gandrīz nedzird neviens. Ir jēga nest uz LMT servisu, vai tā būs tikai velta naudas izšķiešana? Šķiet, korpusā nedaudz bija mitrums ietrāpījis.

Vēl papildjautājums par LMT servisu - viņi iedod kaut kādu klausuli uz labošanas laiku?
11 comments|post comment

Par legingiem [29 Jun 2015|01:26pm]

black_data
Es ceru, ka neviens negaida no Viņa Tumsības viedokli par legingiem?
43 comments|post comment

This is Athens!!!! [29 Jun 2015|12:21pm]

kautskis
Labrīt, draudziņi! Sen mums nav bijis apskats Spekulē kopā ar Kautski, ne? Centīsimies labot.

Kā zināms, Jūspadevīgais savulaik sapirkās dolārus, kuŗus joprojām nav pārdevis. Un nevis tāpēc, ka ļoti ticēja dolāram, bet drīzāk tāpēc, ka ļoti neticēja eiro.

Un še parādās viena īpatnība: es tāds neesmu vienīgais, un tas ir ļoti maigi teikts — šāda pozīcija patlaban ir vispopulārākā visā aizraujošajā foreksa pasaulē. Tik ļoti populāra, ka ļaudis raustās par to, cik tā ir populāra.

Jums, protams, nē, bet foreksa pasaulei pārlieku labā atmiņā ir jautrais gada iesākums, kad notika neliela ķibele ar Šveices Nācionālo banku. Pirms janvāŗa SNB dievojās, ka nekad neļaus frankam palikt dārgākam par eiro divdesmit, tādēļ ļoti daudzi valūtas spekulanti salika savu naudiņu uz to, ka franks pret eiro paliks lētāks. Un, kad vienā jaukā dienā SNB paziņoja, ka tomēr nē, ļausim frankam sadārdzināties tik, cik nu viņš grib, viņš uzlidoja padebešos, paraujot līdzi valūtas spekulantu naudiņu.

Protams, ilgtermiņā nekas drausmīgs nav noticis. Patlaban eiro pret franku ir par 13-14% zemāk nekā pirms SNB pārsteiguma, un šāds rezultāts pusgada laikā tiešām nav nekas katastrofāls. Bet īstermiņā viss pasākums beidzās ar tādu kā masveida izmiršanu foreksa nozarē. Nu, es ceru, jūs saprotat, kāpēc traumētie valūtas spekulanti grauž nagus par to, kā tad nu beigsies šitā milzīgā spekulācija uz eiro krišanos.

Tādēļ jau labu laiku eiro/dolārs ir dzīvojies apmēram vienā līmenī. Brīžam viņš ir mazliet pakāpies, kad nervozāki ļaudis izlēma izkāpt, brīžam pakrities, kad nervozāki ļaudis izlēma iekāpt, bet jaunie padavāni pacietīgi gaida Paritāti, tas ir, to skaisto brīdi, kad dolārs maksās vienu eiro.

Bet nu, protams, lietas ir būtiski mainījušās, jo kārtējo reizi nemanāmi ir piezadzies grizģec, kas gan bij manāms jau pa gabalu. Komjaunietis Aleksis Ciprs acīmredzot ir iedvesmojies no citiem komjauniešiem, kas Lielā Tēvijas kaŗa laikā drosmīgi metās uz fašistu ložmetējiem, tikai šajā gadījumā viņš uz ambrazūras izdomājis uzmest visu valsti. Bankas ir slēgtas, bankomātos — ja atrodas atrast tādus, kuŗos ir nauda — var izņemt veselus sešdesmit eiro dienā, grieķi stāv rindās un gānās nelāgiem vārdiem, un pilnīgi visi, kam nav slinkums (bet slinkums nav daudziem) pareģo, ka nu ir viss, Grieķijas izstāšanās no eirozonas ir neizbēgama.

Un mērenā izmisumā krīt ne tikai grieķi. Droši vien ikvienam, kam ir pietiekami daudz naudas eiro, mazliet trīs sirsniņa. Lai šīs trīsas mazinātu, cilvēki cītīgi maina savus eiro uz citām naudiņām — un skat, še parādās tas par to dolāru. Ziniet, uz ko cilvēki maina? Nevis uz dolāriem — nēē, cilvēki raustās par to milzīgo eur/usd īso pozīciju. Uz jēnām!

Tā, lūk. Vismaz man ir nelāgas aizdomas, ka no Šaurās Grezizejas lielākie cietēji būs paši grieķi, tomēr nav gan grūti iedomāties, kā eiro vēl varētu pakristies pret visu, pret ko vien var krist. Vārdu sakot, tagad nav tas labākais laiks, kad pirkt naudu ceļojumam uz Amuriku vai Japānu (lai gan lietas varētu izskatīties daudz cerīgāk, kad lielais tracis būs beidzies) — toties drīz būs burvīgs laiks, kad apmeklēt Grieķiju. Ja vien, protams, jūs paņemsit līdzi pietiekami daudz skaidras naudas un neuztrauksities par to, ka laikpalaikam tur varētu izcelties demonstrācijas ar ķieģeļu mētāšanu un logu dauzīšanu. Vidusmēra tūrists tomēr nav sajūsmā par to, ka viņam jāmeklē strādājoši bankomāti un jāizvairās no bruģakmeņiem, varēsit aplūkot Grieķijas tūrisma objektus bez tūristu pūļiem un pa lēto.

UPD: Savukārt pret Šveices franku (kas arī ir iecienīts drošais patvērums) eiro tik ļoti nekrītas, jo SNB cītīgi cenšas kursa krišanos piebremzēt. Pārāk sāpīgi tomēr viņiem atspēlējās tas janvāŗa joks.
16 comments|post comment

[29 Jun 2015|12:03pm]

perkons
5 comments|post comment

aktuālā diskusija 117 [29 Jun 2015|11:17am]

martcore
godīgi sakot, pret leginsiem nav nekādu īpašu izjūtu
man tas šķiet apģērba gabals, kas varētu ideāli iet komplektā ar vjetnamiešu četru dolāru rozā "sporta jaku" ar zaļām svītrām (viss vēlams īpaši indīgos toņos) - tādā mēdz izpildīties londonas hiphopa dieviete šaistija, lai pasvītrotu savu ghetto girl id
nekas, drīz trenūzenes ar izļurkātajiem ceļiem arī būs hipsteru čartos
6 comments|post comment

Par kedām, pusdienošanu Pienā un kafiju [29 Jun 2015|11:00am]

black_data
Uzminiet, kas ir pirmā lieta ko cilvēki visbiežāk piemin, kad runa ir par ofisa planktona dzīvi? Bezmaksas kafija.

Bezmaksas kafija my ass. Viņa pat nav garšīga. Un es labprāt pusdienas Pienā iemainītu pret gatavošanu mājās. Tad varbūt man mājās parādītos arī gaļa, ne tikai garšvielas, kā te dažiem patīk izteikties. Piecas dienas smadzeņu pisnes, un divas dienas izdarīt visu pārējo. Tad nu neej svētdienā gulēt līdz trijiem, jo rīt haļava beidzas.
6 comments|post comment

[29 Jun 2015|11:02am]

martcore
eu, nu cik var
mūsdienās, kad kosmosa kuģi vago operas un baleta teātra plašumus, vai tiešām nepastāv ciparu formātā via zig zag albums even so
4 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]