taisni_banani ([info]taisni_banani) rakstīja,
@ 2010-01-07 14:22:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
es lasu tos dokumentus un domāju - ne veselā saprāta, ne asa prāta un spējas labi runāt un rakstīt viņiem netrūkst. arī savus trūkumus viņi redz un izsmej daudz labāk, kā to spētu mēs. katrā sūda komisijā ir augstākā Eiropā iespējamā "ekspertīze" - vai juridiskajos, vai finanšu, ekonomikas jautājumos. kā tad te trūkst? kāpēc nav riktīgi ar to savienību? varbūt trūkst kāda dzīvnieciska, sakārtojoša spēka, bada un naida? man negribētos tam ticēt.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


(Anonīms)
2010-01-07 16:13 (saite)
Bet kāpēc tev liekas, ka kaut kā trūkst? Varbūt, ka netrūkst. Pēc visiem tekstiem liekas, ka visi arī saprot, ka jāpilnveidojas. Man liekas, ka tie, kuri bijuši pret pievienošanos, nemitīgi uzdod toni par sabrukšanu. Īpasi tad, ja kaut kas nepaveicas. Tas tāpat kā tagad Latvijā. Līdzko sākās krīze, tā melnie kraukļi pacēlas galvas - Latvija nav nekāda valsts, Latvija nav pelnījusi būt par valsti. Latvieši neko nespēj. Latvija bankrotē. Bet krīze- lielāka vai mazāka - ir visur. Tikai citas valstis sevi tā neķengā.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]taisni_banani
2010-01-07 16:49 (saite)
pietiek ar faktu, ka neviens nepiedalās EP vēlēšanās un īsti nesaprot, kāpēc tas būtu jādara, lai saprastu, ka nav kaut kas kārtībā.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ab_hinc
2010-01-07 17:20 (saite)
a te savukārt varbūt vienkārši e. parlaments kā institūcija nepārliecina eiropas pilsoņus, ne? manuprāt, tas overall netiek uzskatīts par tik ietekmīgu, lai (it īpaši vecā eiropa) paceltu dibuā un tiktu līdz urnai.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]taisni_banani
2010-01-07 17:55 (saite)
netiek-nepārliecina, protams, tātad ES demokrātiskā legjitimitāte=fail, nevis=fail bet drīzāk=pohuj, un tad nav jēgas visam, kā vārdā viņi darbojas. Labi, skatāmies no citas puses - ja to uzskarīsim par valstu vadītāju tusiņu (padome)? nu skatīsimies, skatīsimies, bet, manuprāt, jaunais Lisabonas līgums paredz pārāk lielas veto tiesības mazajām valstīm un bezgalīgas konsultāciju procedūras ar parlamentu u.c., lai kaut ko būtu iespējams ātri un efektīvi izlemt un laist darbībā. tas viss ir pārāk pieklājīgi un visiem garlaicīgi, lai būtu efektīvi.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]beibei
2010-01-08 00:14 (saite)
sūdi sākas tai brīdī, ka Eiropas pašreizējai labklājībai ir tikai inerces raksturs, obektīvi e. ļoti zaudē pozīcijas visos līmeņos.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]beibei
2010-01-08 00:18 (saite)
t.i. uz to, manuprāt, vispār nav jāskatās un jāvērtē no iekšas. vienīgais kritērijs un mērķis ir bliešana (kapacitāte) pret asv un āziju. un šiten viss jūk pa vīlēm.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]taisni_banani
2010-01-08 10:42 (saite)
piemēram, ASV prezidents, viņš ir viens, viņam daudz maksā, un viņam ir grūti jāstrādā, milzu atbildība, visas acis vērstas. a ES - tur pat nav tādas vienas balss, 27 valstis, kam nav iespējams vienoties un kas arī uz to nemaz neiespringst, jo ES visiem labi maksā un nekas pārāk grūts nav jādara. neviens uz viņiem neskatās. vai cilvēki ārpus iestādēm vispār saprot, kāda ir atšķirība starp padomi un komisiju un kurš ir pats-pats-pats galvenais, kam par visu jāatbild, kad kaut kas aiziet greizi? es domāju, ka tieši cilvēciskā faktora dēļ nekas nesanāks.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?