taisni tāpēc
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in taisni_banani's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Thursday, October 15th, 2020
  10:38 pm
  tagad jāsadarbojas ar ARANZAZU TARAZONA (izrādījās jauka meitene, kas sevi lūdz saukt par Aranču)
  Monday, October 5th, 2020
  11:11 pm
  manu jauno praktikanti sauc Triantafyllia - bet viņa lūdz, lai viņu sauc par Rozi - fair enough.
  Thursday, September 17th, 2020
  12:16 pm
  on taking space
  vispār, arī tad, ja es eju pusdienās Briselē, piemēram, ar 3 vīriešu dzimtes un rietumeiropas izcelsmes kolēģiem (kuri visi 100% ir feministi utt.), vienalga beigās iznāk tā, ka viņi skaļuma un intensitātes dēļ vnk iespiež mani stūrī, un runā tikai attiecoties cits pret citu, it kā sacenšoties par ētera laiku, un es, vai kāda sieviete, ja ir klāt, kļūst it kā neredzamas un nedzirdamas. sākumā vēl kaut ko cenšos iespraukties, bet beigās vnk ieraujos sevī. es teiktu, šādi biežāk ir, nekā nav. kas tas ir? es gribētu jautāt vīriešiem, vai viņi pazīst situācijas, kurās tā notiek, kur sievietes nevis oficiāli un apzināti, bet neapzināt tiek vnk izslēgtas.
  Monday, July 20th, 2020
  1:15 pm
  jau 4.diennakti turpinās ES dalībvalstu vadītāju sarunas par nākamo 7gadu budžetu un atveseļošanas naudu (tas ir kā ieildzis plosts - bija paredzēts tikai 5dien 6dien, bet runāja līdz pirmdienas 6 no rīta un sarunāja tikties uz branču pirmdien 16.00 pa dienu.
  līdzīgi kā pāvesta ievēlēšana, arī 7gades budžetu runā aiz slēgtām durvīm, bet aiz tām sēž prese un daudziem ir "kontakti" iekšpusē, daudzi valstu vadītāji arī paši ir twiterī, tāpēc pasaule var sekot notiekošajam, līdz pat detaļām, ko pie vakariņu galda ir teicis Makrons.

  pašlaik taupīgās bagātās valstis ("frugal four") prasa stipri samazināt naudu, ko plānots "iegrūst" ekonomikā, lai to atkoptu pēc Covid. Iegrūst - tas nozīmē vienkārši iedot. arī daudziem, kas agrāk uz to nav varējuši pretendēt. kur ņems šo piķi - aizņemsies. Eiropa vienkārši aizņemsies 350-400 miljardus, un visiem izdalīs.

  Nabadzīgākās un krīzes smagāk skartās valstis protestē un kaunina taupīgos, kas ir arī tie paši bagātie, tur ir daudz emociju. pēdējos 2 gadus esmu bijus arī otrā, subsīdiju saņēmēja galā, un īsti neticu tam, ka ES spētu izsekot, kas notiek ar tās subsīdijām - pirmkārt, vai to saņem tie, kam to būtu taisnīgāk saņemt, un otrkārt, vai tie sniedz atdevi, reālus uzlabojumus. es tikko aizgāju no Erasmus+ finansētā izglītības projekta, lai arī tam pamatā bija mana vīzija un sapnis. jo mani vienkārši nokāva birokrātija un plānošana. pēc gadu ilga darba man ir kādu laiku jāpadomā, lai atcerētos, kas tieši bija tās mani aizgrābušās lietas, kas bija šī projekta pamatā. un pētot, kas tad ir tie par ES naudu īstenotie projekti, jāsaka, ka lielākā daļa ir kaut kādi vienkārši sarakstīti materiāli, kas put interneta nostūros - kur, baidos izteikties rasistiski, trūkst izcilības un klātesamības un pat kaut kādas pieslēgtības sabiedriskajai telpai. toties viss ir izdarīts pareizi.

  otra lieta ir vēl bīstamāka. mēs labi atceramies no 2000-ajiem, kad daudzi sev uzcēla mājas par Eiropas naudām. čehijā un ungārijā tas notiek neslēpjoties - Eiropas lauksaimniecības un kohēzijas maksājumi simtos miljonu aizplūst valstu vadītāju vai viņiem piesaistīta oligarhu tīkla kabatās. runā, ka Rumānijā un Bulgārijā notiek kaut kas līdzīgs, bet neviens nav sagrābts aiz rokas. Šīm valstīm visa pārvaldes struktūra, ar fiktīviem zemes īpašnieku reģistriem utt., pakārtota tam, lai to varētu netraucēti darīt, nemaz nerunājot par sekretāru simtiem, kas strādā diennakti vaiga sviedros, lai papīri Eiropas auditoriem izskatītos OK. Savukārt Polija ir starp tiem, kas pretojas idejai, ka Eiropas naudu varētu piesaistīt tiesiskas valsts principu ievērošanai, un atņemt, ja šos principus pārkāpj. like, wtf? Polija, Ungārija, jūs pat neslēpjat to, ka jūsu valstis ir netiesiskas un plāno kļūt vēl netiesiskākas, un vēlaties, la ES tikai dod naudu un liek jūs mierā? - jā, diemžēl viss ir tieši tik primitīvi. visa Eiropas mašīna, ko pamatoti mēdz saukt par tehnokrātiju, ir sarežģīta, taisnīga, vērtībās balstīta, atskaites, riski, bet pašā pamatā, sirdī, ir šādi te primitīvi apsvērumi - KAS MUMS IR JĀDARA LAI DABŪTU NAUDU.

  ja pat pašreizējās subsīdijas ar gadu desmitiem atstrādātām un uzlabotām pārvaldības struktūrām nevar izkontrolēt - ir pilnīgi saprotamas bažas, ka šos pēkšņos miljardus, ko plānots vienkārši nomest no helikopteriem, nesagrābs ļaunie sirseņi, vai nenoēdīs birokrāti un viduvējības.

  tas viss ir sarežģīti, es nezinu, kurā pusē es esmu, bet man ir žēl Eiropas, un gribās ticēt, ka notiekošais nav nekas traks un pamatā viss ir labi.
  jo Eiropu joprojām neviens nemīl. joprojām visi vēlas tikai piķi un lai mūs liek mierā ar savām absurdajām iekļaušanas, integrācijas, tiesiskuma un taisnīguma prasībām - jo mēs savā valstī labāk zinām kā mums ir jādara, un kas pie mums ir iespējams.
  Thursday, June 18th, 2020
  2:40 pm
  mums jau pagājšnedēļ paziņoja, ka no šodienas visiem pie iestādes ieejas mērīs temperatūru, biju ļoti excited, kā tieši tas būs.
  izrādās, ir nolikts cilvēks ar termokameru, kurš skatās, vai kāds nav pārāk karsts.
  postapokaliptiski. interesanti būtu redzēt, kas notiek, ja kāds ir pārāk karsts.
  Wednesday, June 17th, 2020
  9:09 pm
  kā atšķiras politiķi psihopāti no politiķiem narcisiem?
  narcistiskajiem ir apbrīnojamas spējas dzīvot fantāziju pasaulē, piemēram mokos ar vienu vidēja vecuma politiķi, kurai nepielec, ka varas attiecības sen ir mainījusies un šajā jaunajā pasaulē politiķi skrien pakaļ žurnālistiem, nevis otrādi. fundamentāla nesaprašana, kas rada untumaina un neprognozējama cilvēka tēlu, kuru intervē tikai tad ja nu tiešām nav neviena cita ko intervēt. viņu karjera ir veidota uz daudzu cilvēku (pārsvarā gados jaunu asistentu, kas mainās ik pa 6 mēnešiem) nervu sabrukumu rēķina.
  ar psihopātu nekas tāds nebūtu iespējams, viņš precīzi novērtē, kādas kārtis kuram ir uz galda, viņš vienmēr redz dažus gājienus uz priekšu, un prot piepeši parādīties īstajā laikā un vietā. vērot psihopātu darbībā ir matemātiska bauda. un viņš sit bez zilumiem.
  1:22 pm
  darbs civildienestā man ir iemācījis prasmi, kuras man pirms tam, kā dzejniecei un reklāmistei, nebija vispār – kā runāt neitrāli, konstruēt naratīvu vienīgi no faktiem, un acumirklīgu detektora iedegšanos, ja kāds kaut kur cenšas iesnīkot interpretāciju vai emociju.
  strādājot namā, kur tevi nemitīgi ar savām personiskajām politiskajām ambīcijām bombardē 705 politiķi, kuri katrs ir pats par sevi un par saviem vēlētājiem, tas ir izdzīvošanas jautājums.
  Monday, March 30th, 2020
  8:43 pm
  Cloister nuns in Spain start making masks to fight the pandemic
  Spanish nuns have increased their prayer hours these days to ask for the end of the coronavirus pandemic, and some of them have wanted to contribute their knowledge of clothing to manufacture masks.
  Saturday, March 28th, 2020
  9:23 am
  Ok, ekonomists saka “it’s killing baby boomers at a faster rate than it’s killing anybody else”
  Laiks jaunam baby boomam. Cilvēki, kam vairs nebūs jànes vinu tēvu grēki: jauna paaudze bez vectēviem
  Vispār jau pārāk daudzas reizes esmu dzirdējusi salīdzinājumu ar 2.pasaules karu

  Bet nu šis ir mazliet baisi (ekonomists un investors)
  https://youtu.be/PEUoqUrpl-o?t=723
  Friday, March 27th, 2020
  6:21 pm
  pandēmija sireālisma dzimtenē
  atvēru Beļģijas ziņas, lai uzzinātu jaunāko informāciju par ierobežojumiem, bet tur, izrādās, Lježā Covid-19 konstatēts kaķim.
  12:07 pm
  Interneta piegādātājs tikmēr nomainījis sava mobilā pieslēguma vārdu no Proximus uz "StayHome Proximus"
  es piekrītu, es vairs nepazīstu sevi. piemēram, šorīt lasīju rakstu "Every Vacuum Attachment, Demystified" (par putekļu sūcēju uzgaļiem)
  Thursday, March 26th, 2020
  11:07 am
  “It is the generation of our founding fathers that is now being attacked by the virus” (no plenārsesijas debatēm)
  Dzejai tāpat kā online biznesiem plaujas laiks ir visbriesmīgākie notikumi
  Tuesday, March 10th, 2020
  2:06 pm
  "The list of things that are cancelled is now longer than the list of things that are still taking place”
  Tuesday, February 18th, 2020
  9:04 pm
  un te nu es atkal esmu, 21.00, joprojām birojā esmu izdzērusi jau trīs glāzes vīna, kolēģa atvadu ballīte turpinās, tikko saņēmu pēdējo politisko vienošanos un sāku strādāt pie paziņojuma presei par to, kā Komisija tērējusi līdzekļus 2018.gadā. vēl pirms gada es domāju ka mana dzīve nekad vairs tā neizskatīsies, jo īpaši, ka es nekad vairs nedzeršu, jo pat viena glāze spēja mani izsist no sliedēm un satricināt līdz pamatiem.
  ķermenis ir tik nenormāli pielāgojams dažādiem dzīves apstākļiem, par to vēl nedaudz jāiedzer, jo vēl pāris stundas jāpastrādā/
  Friday, February 7th, 2020
  6:18 pm
  Man ir jauna têze, ka nav objektīvi daudz vai maz darba, bet dažādi prāta apståkli, kas sev rada darba lauku. mani piem.ielika it kā vietā kur maz darba mans priekšgājējs to saucas par amatu kur Paldies dievam liek mierā bet nepagāja nē 2 mēneši kā izrādījås ka atkal jābrauc komandējumā strādāt politiski sarezgītos apstākłos. Tāpat redzu kolēgus ar darbaholismu, kas šo 3 gadu laikā aizrotējuši no prio 1 ziñu komitejām uz tādām, kas interesē tikai specialuzėto presi, lai atpūstos & pievērstos gimenei, bet atkal jau kaut kasiegriežas tā ka vini sēž līdz naktij neatraujot telefonu no auss. Līdzīgi tie, kas iet 6 mājās, tā arī turpina, lai kāds ārkārtas stāvoklis ES politikā. Jautājums ir vienkāršs -Kā tu gribi strādāt?
  Wednesday, December 4th, 2019
  10:07 am
  Vēl viens ilūziju sabrukuma mirklis: LV žurnàlistu reakcija uz Europas Parlamenta pasludināto climate emergency ir idiotiska, atpakałrāpulīga, pat nezinu kàdus vèl epitetus izvēlēties
  https://nra.lv/viedokli/bens-latkovskis/298654-folijas-cepuriti-pasaules-gala-sludinatajiem.htm
  Friday, November 22nd, 2019
  10:30 am
  es strādāju Parlamentā par ierēdni un man ir dažreiz jāklausās kā Parlamenta deputāti Parlamenta apmaksātiem žurnālistiem vai apmeklētāju grupām (kurām parlaments nopircis lidmašīnas biļetes un viesnīcas) runā sūdu par Parlamentu, ar mērķi paši sevi pacelt baltā gaismā. "nav te nekādas kārtības un taisnības". tāda ir mīlestība. vai varbūt nauda. nē, naudu nevajag saistīt ar nekādām vērtībām. tāda vienkārši ir dzīve.
  Wednesday, October 30th, 2019
  3:32 pm
  iegāju Eiropas Parlamenta lūgšanu telpā pameditēt, bet tur apsargs bija izklājis paklājiņu un klanījās pret Meku
  Friday, October 25th, 2019
  1:50 pm
  es reāli ķeru kaifu no tā, ka šeit gandrīz visi ir patiešām gudri un ātri domā, ķer plašu lauku. jautājums, protams, kas ir šo domu saturs, bet to uzdosim citreiz.
  1:47 pm
  pusmiegā izgudroju sev asistentu - džons ar kaut kādu uzvārdu.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba