taisni tāpēc
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in taisni_banani's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Monday, March 30th, 2020
  8:43 pm
  Cloister nuns in Spain start making masks to fight the pandemic
  Spanish nuns have increased their prayer hours these days to ask for the end of the coronavirus pandemic, and some of them have wanted to contribute their knowledge of clothing to manufacture masks.
  Saturday, March 28th, 2020
  9:23 am
  Ok, ekonomists saka “it’s killing baby boomers at a faster rate than it’s killing anybody else”
  Laiks jaunam baby boomam. Cilvēki, kam vairs nebūs jànes vinu tēvu grēki: jauna paaudze bez vectēviem
  Vispār jau pārāk daudzas reizes esmu dzirdējusi salīdzinājumu ar 2.pasaules karu

  Bet nu šis ir mazliet baisi (ekonomists un investors)
  https://youtu.be/PEUoqUrpl-o?t=723
  Friday, March 27th, 2020
  6:21 pm
  pandēmija sireālisma dzimtenē
  atvēru Beļģijas ziņas, lai uzzinātu jaunāko informāciju par ierobežojumiem, bet tur, izrādās, Lježā Covid-19 konstatēts kaķim.
  12:07 pm
  Interneta piegādātājs tikmēr nomainījis sava mobilā pieslēguma vārdu no Proximus uz "StayHome Proximus"
  es piekrītu, es vairs nepazīstu sevi. piemēram, šorīt lasīju rakstu "Every Vacuum Attachment, Demystified" (par putekļu sūcēju uzgaļiem)
  Thursday, March 26th, 2020
  11:07 am
  “It is the generation of our founding fathers that is now being attacked by the virus” (no plenārsesijas debatēm)
  Dzejai tāpat kā online biznesiem plaujas laiks ir visbriesmīgākie notikumi
  Tuesday, March 10th, 2020
  2:06 pm
  "The list of things that are cancelled is now longer than the list of things that are still taking place”
  Tuesday, February 18th, 2020
  9:04 pm
  un te nu es atkal esmu, 21.00, joprojām birojā esmu izdzērusi jau trīs glāzes vīna, kolēģa atvadu ballīte turpinās, tikko saņēmu pēdējo politisko vienošanos un sāku strādāt pie paziņojuma presei par to, kā Komisija tērējusi līdzekļus 2018.gadā. vēl pirms gada es domāju ka mana dzīve nekad vairs tā neizskatīsies, jo īpaši, ka es nekad vairs nedzeršu, jo pat viena glāze spēja mani izsist no sliedēm un satricināt līdz pamatiem.
  ķermenis ir tik nenormāli pielāgojams dažādiem dzīves apstākļiem, par to vēl nedaudz jāiedzer, jo vēl pāris stundas jāpastrādā/
  Friday, February 7th, 2020
  6:18 pm
  Man ir jauna têze, ka nav objektīvi daudz vai maz darba, bet dažādi prāta apståkli, kas sev rada darba lauku. mani piem.ielika it kā vietā kur maz darba mans priekšgājējs to saucas par amatu kur Paldies dievam liek mierā bet nepagāja nē 2 mēneši kā izrādījås ka atkal jābrauc komandējumā strādāt politiski sarezgītos apstākłos. Tāpat redzu kolēgus ar darbaholismu, kas šo 3 gadu laikā aizrotējuši no prio 1 ziñu komitejām uz tādām, kas interesē tikai specialuzėto presi, lai atpūstos & pievērstos gimenei, bet atkal jau kaut kasiegriežas tā ka vini sēž līdz naktij neatraujot telefonu no auss. Līdzīgi tie, kas iet 6 mājās, tā arī turpina, lai kāds ārkārtas stāvoklis ES politikā. Jautājums ir vienkāršs -Kā tu gribi strādāt?
  Wednesday, December 4th, 2019
  10:07 am
  Vēl viens ilūziju sabrukuma mirklis: LV žurnàlistu reakcija uz Europas Parlamenta pasludināto climate emergency ir idiotiska, atpakałrāpulīga, pat nezinu kàdus vèl epitetus izvēlēties
  https://nra.lv/viedokli/bens-latkovskis/298654-folijas-cepuriti-pasaules-gala-sludinatajiem.htm
  Friday, November 22nd, 2019
  10:30 am
  es strādāju Parlamentā par ierēdni un man ir dažreiz jāklausās kā Parlamenta deputāti Parlamenta apmaksātiem žurnālistiem vai apmeklētāju grupām (kurām parlaments nopircis lidmašīnas biļetes un viesnīcas) runā sūdu par Parlamentu, ar mērķi paši sevi pacelt baltā gaismā. "nav te nekādas kārtības un taisnības". tāda ir mīlestība. vai varbūt nauda. nē, naudu nevajag saistīt ar nekādām vērtībām. tāda vienkārši ir dzīve.
  Wednesday, October 30th, 2019
  3:32 pm
  iegāju Eiropas Parlamenta lūgšanu telpā pameditēt, bet tur apsargs bija izklājis paklājiņu un klanījās pret Meku
  Friday, October 25th, 2019
  1:50 pm
  es reāli ķeru kaifu no tā, ka šeit gandrīz visi ir patiešām gudri un ātri domā, ķer plašu lauku. jautājums, protams, kas ir šo domu saturs, bet to uzdosim citreiz.
  1:47 pm
  pusmiegā izgudroju sev asistentu - džons ar kaut kādu uzvārdu.
  Tuesday, October 1st, 2019
  9:15 am
  "the day of my R"

  kolēģiem kā parasti nav laika pabeigt vārdus savos teikumos

  yeb, yebal, hello Brussels
  Saturday, September 1st, 2018
  1:44 pm
  bijušais kolēģis Andrew, nu es nezinu, varbūt viņam ir 50 gadi un varbūt 60, arī iepriekšējā ieraksta minētās vēstules autors, viņš ir EN redaktors; kaut kas starp vikingu un hipiju un Jēzu, vienmēr staigā ādas vestēs un kovboju cepurēs, tas, kuram viss darbagalds ir nokrauts ar veciem pulksteņiem, kurus viņš remontē brīvbrīžos un kurš man uzdāvināja paša restaurētu 1970 gada vintage Omega (vienkārši tāpat). viņš arī ir tas, kurš raudāja Brexita dēļ. viņam pirms gada nomira sieva ar vēzi un viņš palika viens ar 14gadīgu meitu un ap to laiku iereģistrējās arī feisbukā un ik pa laikam postoja fanī ierakstus no viņu kopīgās dzīves, kā cilvēks, kurš pirmo reizi fulltaimā nodarbojas ar mājsaimniecību, un tā meita vienmēr zem ierakstiem krindžoja - "dad take it down already"; "the whole world doesn't need to know".
  tātad šorīt viņš ir vienkārši ielicis 50-60gadīgas simpātiskas sievietes bildi un klāt pierakstījis:
  Introducing Vicky Payne, a decidedly female person, who seems not only ready, but determined, to take me up as a going concern despite my obvious drawbacks. Can’t claim to fathom why, but delighted anyway.

  es tikai gribēju teikt, ka es nekrindžoju nevienu brīdi. tas ir eksistences līmenis, kuru sasniegt man nozīmētu sasniegt gandrīz visu.
  Saturday, April 14th, 2018
  1:14 pm
  letters from Brussels
  Dear Agnese. Decency is not yet dead in England, though Brexit might well make you think so. I think many Brexiteers are sadly damaged people, completely out of tune with the human condition. Also think the EP press unit needs poets, if you can face it, and project your own peace. New boss Neil seems a very decent chap. Hope I shall see you again before we’re much older. Xxx Andrew
  Tuesday, January 16th, 2018
  9:27 pm
  Bijusī darbavieta izveidojusi fake news rebuttal nodaļu, ko vada mana bijusī priekšniece, man aiz uztraukuma aizrāvās elpa, ja iešu atpakaļ, tad gribu uz turieni!!
  gatavojoties vēlēšanām, un, protams, arī brexit iespaidā.
  fucking exciting! un sen jau bija laiks.
  Tuesday, December 19th, 2017
  10:27 pm
  Mihaelai nebiju rakstījusi gadu. Izrādās, ka pa šo laiku ir mirusi gan viņas māte, gan viņas sieva, un viņa pusgadu nav bijus darbā. Turklāt, kad viņa tikko sāka pie mums strādāt, viņai bija noskūta galva, jo nomira viņas tēvs un viņai izkrita puse matu.

  Citreiz nesaprotu, kāpēc tā sanāk. Labi, māti varēja gaidīt, bet nafig nomira Fabienne, ar kuru viņa bija nodzīvojusi kopā 27 gadus, ar kuru kopā papildus dubultajai slodzei preses dienestā viņa hostoja bēgļus un īstenoja mikrorajona labiekārtošanas projektus.
  Mi ir pozitīvākais cilvēks, ko es pazīstu, kombinācijā ar zero bullshit, izcilu intelektu, pasaules līmeņa žurnālista talantu un politiķa intuīciju, taisnīgumu un beznosacījumu mīlestību. Turklāt arī normāli var iedzert un uzpīpēt. Kad es izaugšu, es gribu būt kā Mihaela. Goda vārds. Līdzīgi kā citi vislaik shēmo, kā mazāk strādāt, vairāk nopelnīt, izsist sev kādu labumu vai nospraust robežas, viņa shēmo, kā varētu citiem palīdzēt vai viņus iepriecināt. Turklāt viņas labo darbu stils ir nevis vārdos, bet darbos. Vispirms izdara un pēc tam informē. Ar viņu strādāt bija kā Ziemassvētki katru dienu. Man ir drausmīgi žēl, ka tā notika.

  Kā arī es apsolos turpmāk neieturēt gadu ilgas pauzes sazināties ar cilvēkiem, kuri man rūp.

  p.s. starp citu, Briseles darbinieku vidū ir diezgan daudz šāda tipa cilvēku. Es nekur neesmu satikusi labākus darbabiedrus kā tur.
  Sunday, February 12th, 2017
  2:43 pm
  Wow, šeit jau pieminētais bēglis Imrans no jauna afgāņu vīrieša pārāk ciešās džinsās ar pārāk īsiem un želejainiem matiem gada laikā ir kļuvis par franču hipsteri ar brillītēm un čolku. Cita starpā, labi runā gan franciski gan flāmiski, gan arī mācās par ekopavāru (kad ieradās, neprata ne uzcept olu, ne sagriezt salātus, jo viņa mājās vīrieši tādas lietas nedarīja)
  Wednesday, February 8th, 2017
  1:02 pm
  Savukārt Jēzusbaznīcas ielas agrākais nosaukums bija Bezdievju iela (1940)
  http://www.ciltskoki.lv/index.php/lv/nodergi/rigas-ielas
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba