sweetpotato ([info]sweetpotato) rakstīja,
@ 2026-06-23 01:53:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Uztaisīju rabarberu kūku. Protams, ka vēlu. Un diezgan labu - tādu sulīgu un paskābu, tieši kā man garšo. Tik garšīgu, ka šo rakstot man ir pilna mute ar siekalām. Ko par to saka mans kuņģis?

🤯 🐉🐲🐦‍🔥☄️🔥🌚

Vai tas bija tā vērts? Iespējams.

Šonakt atkal gulēšu pussēdus.

Bet bāc, ja man būtu vesels kuņģis, tas tāpat vairs nebūtu vesels, jo es vienkārši nevaru noturēties pretī rabarberu, ķiršu un citronu kūku vilinājumam. Saldskābs vai maigi svaigs ir labākās garšas universā.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]covid_19
2026-06-23 07:47 (saite)
jep

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?