svesinieks ([info]svesinieks) rakstīja,
@ 2019-12-03 11:28:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
#Dzen

From: Dace Vistiņa <dace.vistina@deepsolutions.lv >
Sent: Friday, November 25, 2019 11:18 AM
To: Ilmārs Tēmiņš <ilmars.kalnins@deepsolutions.lv>;
Cc: Valdis Sviestiņš <valdis.sviestins@deepsolutions.lv>
Subject: Pirmā darba nedēļa

Sveiks, Ilmār!

Esmu aizvadījusi pirmo darba nedēļu un, kā lūdzi, nosūtu īsu pārskatu par savu pirmo nedēļu.

1.     Par projektu progresu pastāstīšu plānošanas sanāksmē, pirmdien, bet pavisam īsu pārskatu vari atrast katra projekta mapēs mūsu mākonī jau šobrīd.

2.     Esmu iepazinusies ar visiem iekšējās kārtības dokumentiem, un nupat jau diezgan labi saprotu, kā veidot sanāksmes, kam man jānodod projektu pārskati un no kuriem varu gaidīt nedēļas un mēneša reportus.

3.     Esmu apguvusi darbu ar Projektu mākoni, bet joprojām netieku klāt visiem IT resursiem – bibliotēkai, aptauju serverim un kaut kas nav līdz garam kārtībā ar mūsu KVS. Jau esmu izrunājusi ar Kasparu un viņš saka, ka nākamās nedēļas laikā raudzīs visu atrisināt.

Citādi, šķiet, viss kārtībā. Vienīgi ir viena lieta, par kuru vēlējos runāt. Nedēļas sākumā, lūdzu vienam no komandas analītiķiem atsūtīt man  informāciju par “HOPA” projektu. Pārskats, ko no viņa saņēmu mani pārsteidza visādā ziņā. Saturiski pārskats man lieti noderēja, bet pēc e-pasta izlasīšanas man vajadzēja kādu brīdi atelpai, lai arī kopumā uzskatu, ka lieks formālisms iekšējā komunikācijā nav nepieciešams. Es, protams, nezinu kā pie Jums ir pierasts, tāpēc pievienoju e-pastu zemāk, lai vari iepazīties.

Kopumā, pirmo nedēļu esmu aizvadījusi, manuprāt, veiksmīgi. Lai jaukas brīvdienas. Tiksimies komandas mītiņā pirmdien.

Ar cieņu,

Dace

From: Jānis Bānis <janis.banis@deepsolutions.lv >
Sent: Friday, November 25, 2019 11:18 AM
To: Dace Vistiņa <dace.vistina@deepsolutions.lv>;
Subject: HOPA projekta progress

Dārgā Dace,

Apsveicu ar pievienošanos mums. Pavisam īsi pastāstīšu par HOPA darbībām. Pamanīsi, ka ne viss “iet kā pa reni”, bet kopumā darbi ir aizraujoši un profesionālu izaicinājumu pilni. Kad mazliet pierod pie tā, ka visu laiku sūrst dirsa, var pat noķert nelielus prieka brīžus.

1.     Kopumā HOPA “ir gaisā” nedaudz vairāk kā mēnesi. Pirmo mēnesi no mūsu laika grafika esam nokurinājuši līguma grozījumu un metodoloģijas saskaņošanā. Ceru, ka mēs vairs neatgriezīsimies pie šiem jautājumiem, jo, ja vēlreiz dzirdēšu viņu juristes griezīgo balsi, zvēru pie dieva, izduršu sev ausis ar zīmuli, kuru viņa bakstīja manā monitorā. 😊

2.     Ar darbībām 1. – 3. “pa lielam” problēmu nav un viss iet daudz maz atbilstoši specifikācijai. Protams, ka vadāmies pēc saviem budžeta aprēķiniem vairāk, kā pēc viņu vajadzībām, bet izskatās, ka viņiem vai nu tupa nepiš vai arī viņi nav pamanījuši to cik mūsu modelis ir triviāls. Jebkurā gadījumā lielas problēmas ar šo neparedzu, pat tad ja viņi teiks, ka tas nekam neder (ko viņi noteikti darīs). Viņu specene ir tik sūdīgi uzrakstīta, un atbildīgais viņu pusē tik aizņemts ar savu huiņu, ka mēs nodevuma vietā varētu iesniegt video ierakstu ar performanci, kurā divi bezpajumtnieki mētājās ar izkārnījumiem, un teikt, ka tas ir tieši tas, ko dakteris izrakstījis.

3.     Cits stāsts ir ar ceturto darbību. 4. darbība pa lielam ir dirsā. Pagaidām esam iesnieguši viņiem 2.starpnodevuma versiju. Bet varu derēt, ka tā resnā kuce no viņu attīstības departamenta, joprojām piepisīsies gan pie aprēķiniem, gan 4.1. sadaļā piedāvātajiem scenārijiem. Viņa ir vnk nagla  un tupa vecene, kura domā, ka viņai tagad ir personīgā vergu komanda, kuru var dirsināt. Aldis no mūsējiem bija uz tikšanos ar viņu – gandrīz aizgāja no darba. Bet nu naudu mums vajag, tāpēc “aizvērsim acis, domāsim par budžetu un izliksimies, ka šis loceklis garšo pēc zemenēm” 😊

Labā ziņa ir, ka par 4. darbību atbildīgais viņu pusē lunis. Riktīgs mīkstais. Ļengans kā galerts. Uz viņu arī jāspiež. Galvenais, lai tā kuņa viņu neuzkurbulē pakaļā. Iesaku stratēģiski piemirst Kovaļenko kundzi no jebkādas ārējās komunikācijas un, pats galvenais, nekādā gadījumā neaicināt uz trešdienas mītiņu.  

Ceru, ka dūša nav papēžos, kad esi visu izlasījusi. Esi bez bažu, neesam pirmo reizi ar piedirstām biksēm ;), gan jau gala beigās noļurināsim arī šito līdz PNA. Ceru, ka Tev ies labāk, kā mūsu iepriekšējam projvadam, kurš, kā jaut būsi dzirdējusi, gala beigās mazliet sapisās meistarībā. Vecais nelga :)

Galvenais atceries, ka mēs sūkājam klienta, bet Tu vadības pimpi, bet iekšēji vienmēr sakām to, ko mēs domājam – tas ir korporatīvais Dzen un izaugsmes pamats.

Uz sastrādāšanos,

Vienmēr Jūsu,

Jānis

 

 (Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?