Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
labrīts zinību dienā! iekams izšķirstu visus portālus un grupas, padodu ziņu arī šeit par to, ka kāda jauniete (tā būtu tā pati es) ir istabas meklējumos kaut kur rīgā (preferenču lokācijas ziņā maz pagaidām). vislabprātāk gribētu vienistabas dzīvokli, jo mana pirmā pieredze ar īrēšanu kopā ar nepazīstamiem cilvēkiem beidzās mazliet gražīgi (lieta tāda, ka ik pa laikam es ļauju pie sevis pārnakšņot draugiem un ceļotājiem, kas gan vienmēr ir kārtīgi un pieklājīgi ļaudis, bet, redz, ir tādi cilvēki, kuriem nepatīkami sava virtuvē saskrieties ar kādu svešu, ekh), bet principā esmu arī gatava dot vēl vienu iespēju gana atvērtiem dzīvokļbiedriem. pašai man nav problēmu nedz ar kaķiem, nedz tīrību, nedz mantu un maltīšu dalīšanu, komforta līmenis - pietiekami zems, lai es apsvērtu arī malkas apkuri/koplietojamu sanitāro mezglu etc. - der arī komunalkas. forši būtu, ja atrastos vieta arī velosipēdam. naudiski - robežās no 150- 200 eirām, ieskaitot kom.

mvernera[at]gmail.com

Pateicos.

* * *
I've got that autumn sadness
* * *
Sveiki, cibas biedri!

Kā gadījies, kā ne, man uzdāvināju šādu 25 cm diametra metāla galda ventilatoru. Šāds te

Bet - es neko tādu nemēdzu lietot. Varbūt kādam citam noder.
Konstatēju, ka ebay`ā tāds nāk par `17 €, es neatteiktos no kādiem +-10.

P.S.

Atrodas Rīgā, centrā.

* * *
superfūds
bulgāru kolēģe stāsta, ka vienīgais, kas viņai palīdz pārvarēt saules un citus trūkumus latvijā, ir dienišķā GRIĶU uzņemšana organismā.

go griķi go (2)!

* * *
***
Iekāpu siltā sūdā. Uz laiciņu vēl būs silti, bet pēc tam smirdēs. Nu nepatīk man iemīlēties!
Mūzika:
69 Love Songs
* * *
sēdeklis vai stute
Varbūt kādam ir nezimantots velosipēdu sēdeklis, vai arī pivotal sēdekļa stute, kuru labprāt atdotu par simbolisku samaksu?
Varam sazināties lauris091 gmailā
* * *
ch
My chains shine brighter than a strobe light.
* * *
neskatoties uz to, ka no rīta atkal reibu, šoreiz negribējās vemt un ģībt pie mazākā galvas pagrieziena (medikamenti darbojas), un dienas vidū jau veiksmīgi mācījām sīcim spēlēt badmintonu, sēdējām šūpolēs un nesēdējām pie kopgalda, lai gan sarunu driskas atklīda arī līdz mums. "kad beidzot mazbērnus gādāsi", uzmācās padzīvojušas personas m. māsai, "nav ko būt tik izvēlīgai! pucēties vajag!" klausījos un domāju, nez, par ko m. mātei kauns varāk - ka dēls atkritējs vai meita lesbiete (cītīgi slēpts no ģimenes koka).
* * *
Istaba/Dzīvoklis
Dāŗgie, Cibieši!

Tuvs draugs ļoti meklē dzīvokli vai istabu Rīgā. Strādājošs, kārtīgs puisis, noteikti nekavēs īres maksas.
Tiks izskatīti piedāvājumi dažādos rajonos, bet, protams, vēlams tuvāk centram, vai Dominas apkārtnē, kā arī, vēlams ar saprātīgām īres maksām.
Sūtīt piedāvājumus, lūdzu, uz rree@inbox.lv
(Būtu ideāli, ja var arī uzturēties ar ļoti foršu un kārtīgu kaķi, bet nav obligāti)

Paldies!

* * *
Varbūt kādam skumjš un nelietots stāv vīriešu velosipēds, kas alkst pēc jauna saimnieka, kas diendienā to izripinātu?
ļoti vajadzētu steidzami, jo veco diemžēl kāds pa nakti piesavinājies. :)
* * *
***
Esmu sievišķīgāks par dažu labu meiteni. Bet ar to nav jāsūdzas.
* * *
!L:
* * *
izdomāju šodien aiziet līdz plašu veicim; pa $50 trāpīju zeta bedrē.
Mūzika:
the evens
* * *
ha
Tas gan būtu smieklīgi, ja ar Renāru Kauperu notiktu kaut kas slikts.
* * *
well, fuck, Sarkee-chan
* * *
caur rakšanu uz debesīm
varbūt arī ķīnu
* * *
Pirms pāris dienām argriezos no Sicīlijas. Bija brīnišķīgas, karstas divas nedēļas, apbraucot apkārt visai salai gar piekrasti. Šoreiz ar īrētu Fiat, bet vispār Sicīlijas vai jebkuras citas Vidusjūras salas piekrasti vajadzētu apceļot ar jahtu. Un, ja ir jahta, tad līdzi jāņem arī draugi, lai izmaksas samērīgas. To tad arī nospraudīšu kā mērķi, nākamreiz braucot uz siltām jūrām un klinšainām salām - atrast ceļošanas draugus un izīrēt jahtu. Nu, vismaz uz vienu - divām dienām.
In other news, man ir jauna mīļākā vīnogu šķirne - sicīliešu Catarratto. Izvēle Latvijā gan, domājams, maza - vakar Elizabetes Vīna Studijā bija sameklējams tikai viena ražotāja Catarratto vīns. Turpināšu meklējumus.
* * *
Uzrakstīju mazo rakstiņu par to, kas sakrajies.. Aizgajis tautās ir. ļoti priecē.
Laikam jāliek pārējiem ar klāt kāda emocija.
Pa pa pamazītēm jāiegūst atpazīstamība šajā sfērā. Par viena ārstu prakse nošēroja savā FB. Naaais!
* * *
klau, kur jūs ejat SUPot? (pieņemsi, ka vēl ir silts)
* * *
putekļsūcējs
vecs, ilgi lietots siemens super-electronic 320 putekļsūcējs. jaudas slēdzis salauzts - visu laiku visstiprākajā režīmā strādā. bet lietojām bez probl. ar papīra maisiņiem. vnk paņēmām citu - ar ūdens filtru.
* * *

Previous