Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Man šķiet, ka iekš current year mēs varam runāt par visu. Man kā heteroseksuālam vīrietim nešķiet uzrunājoši, kad sieviete filmē, kā kratās viņas dibena gaļa. Tas man šķeiet tikpat seksīgi, kā alusvēdera glāstīšana un dievināšana. Visvairāk man tomēr besī milzu brazīļu dirsas implanti. Lai arī man patīk sieviešu dabiskie ķermeņi, neesmu baigais ļumīguma fans.
* * *
M mani ir izlutinājis. Es vairs pati nemaksāju par saviem pirkumiem.
* * *
Vai tiešam pirmsvēlēsanu aģitācijas/manipulāciju kompānija Cambridge Analytica bija the masterminds of The Great Meme War (ja ne visa kara, tad noteiktu operāciju masterminds), kas palīdzēja uzvarēt Trampam? Tā patiešām izklausās.
* * *
Spriežot pēc novērošanas kameru nofilmētā, Krievijā notikušās prezidenta vēlēšanas ir absolūti leģitīmas.
* * *
kafija kopá ar piparmétru. garsa loti patíkama un atsvaidzinosa. ´liktena apmáns´ derés nosaukumam.
* * *
Kristians Brekte ir mūsdienu Latvijas mākslas romantiķis. Visīstākais.
* * *
Man šajā pasaulē nahuj nav nepieciešama emocionālā inteliģence u.tml.huiņas. Man ir žēl, ka piedzimu 1.jūlijā. Es savus bērnus taisīšu pavasarī, lai dzimst janvārī vai decembra beigās. Vai pat oktobrī (tad gan jātaisa ziemā).
* * *
Ja nu kādam noder, bezvadu Logitech S510 klavierkomplekts. Baterijas 2AA+2AAA līdzi nenāk.

Protams, ka lietots, bet funkcionējošs, kultūrslānis tika noberzts.

* * *
* * *
* * *
cenu diapazons par kādu grāmatu ibookā kārtējo reizi apliecina: subjektīvam situācijas vai dajebkā vērtējumam ar taustāmo realitāti nav tikpat kā nekāda sakara.

piemēram, šeit

* * *
Ko jūs sakat par pok3monu kultūras revival ideju? I think that it is our mission to revive this culture which came to an abrupt end. One could say that this culture deserves a new, longer life. But maybe it died out so fast because society didn't need it.

Es vēlos sākt rakstīt "v" burta vietā "w", tādējādi uzsākot pok3monu kultūras revival. Čaw! Wai tev patīk šī rakstības sistēma? Man tā asocējas ar siltumu un drošību, pieņemu, tas tāpēc, ka tā bija aktuālka posmā, kad vēl dzīvoju ar vecākiem, tādā kā drošā, nemainīgā vidē. Man arī patika tās visas pokemonu tīņu meitenītes, nomālējušās ar tumšu kosmētiku un saplēstās zeķubikses. Austiņās dārd tā laika jaunmetāls.

* * *
В первом же комментарии к посту про врача и кокаин меня спросили, по каким точно признакам дискриминирую алкоголиков и наркоманов.
Меня этот комментарий резанул, потому что я в данном случае писала о вопросе, доверить ли свою жизнь и здоровье хирургу, сильно увлекающемуся кокаином.
Я задумалась: если я одному врачу даю себя резать, а другому - нет, это - дискриминация?

https://miumau.livejournal.com/2757034.html

un

https://miumau.livejournal.com/2757546.html

pesonīgi es savā prātiņā diskriminēju veselu lērumu dažādu grupējumu, bet slinkums konkretizēt. lai mani darbi runā manā vietā!

* * *
Kāpēc es zinu, kas ir Albertville? Tāpēc, ka reiz dzirdēju, kā šo vārdu piemin seriāla Daktere Kvinna laikā. Tā kā ASV vēsturi zinu tikai garos pārstāstos, tad toreiz ienāca prātā paskatīties, kas tā par vietu, kas šausmās danterei Maiklai liek saviebties. Tā es visu turpmāko dienu toreiz lasīju par to. Vai man šīs zināšanas ir kādā veidā noderējušas? Droši varu teikt, ka jā.
* * *
Sarūgtināts par to, ka viņa atklājumi nav tikuši pietiekami novērtēti, Raudive mirst 1974. gadā.

Drīz pēc nāves Raudive atkal liek par sevi manīt — viņa balss atskan daudzu Eiropas parapsihologu dzīvokļos un magnetofonos — lenšu, kasešu un video formātā.

Viņš iejaucas datoru un printeru darbībā. Viņa balss atskan no radio un televizoru skaļruņiem, un dažiem kolēģiem beigu beigās viņš pat piezvana pa telefonu.

/un es tikai gūglēju, vai nav kādas atsauksmes par vakardienu/

Garastāvoklis::
aww
* * *
Ā, bet es esmu sākusi savu praksi. Un man izdodas tīri labi.
* * *
Labrīt! Iesākam 14. gadu cibā.
Lai ir ko pēc gada izlasīt.

Bija jauki pagulēt kādam blakus, kopā iedzert vīnu, un parunāt.
Bet es vismaz esmu sapratusi, kur ir mana problēma šobrīd. Es negribu tam visam ļauties, jo man ir bail pazaudēt atkal.
Un tāpēc mēs "tiekamies" jau kopš vasaras īstenībā, es tik daudzas reizes atceļu tikšanos vai rakstu, ka man nav tagad brīva laika. Šobrīd varētu nomainīt facebook attiecību statusu uz "its complicated".

* * *
šorīt, braucot no treniņa un parkojoties pie mangaļu rimi, ar mani notika divas lietas vienlaicīgi. a) kāpjot ārā no auto, es iebelzu sev ar mašīnas durvīm pa seju un šobrīd izskatos pēc ģimenes vardarbības upura, b) sastiepu nezin ko labajā pusē (nekad neizlaidiet pēctreniņa stiepšanos!), un atlikušie kilometri bjija bojeviku labākajās tradīcijās, kad varonis, asiņodams un sāpēdams, tomēr pēdējiem spēkiem cenšas tikt pie mērķa. nebiju domājusi, ka ātrumu pārslēgšana var sagādāt tādas sāpes. vietā joki par sporta kaitīgumu.
* * *
pat ja es nebūtu visu videnes laiku veltījusi garu saukšanai (daudz vairāk nekā mājasdarbiem) un mūsmājās regulāri nefunkcionētu "radiorūķis" (ko dažkārt nomaina "radioīgņa"), kas lieti noderēja šīsnedēļas karantīnas ietvaros, man ļoti, ļoti patiktu raudives radio!
* * *
Tāda diena, kad mamma jautā izaicinoši, jo domā, ka zin labāk, kā es jutos. Cik ļoti viļos ik reizi, kad domāju, ka varu viņai uzticēties, viņai atkāties un sagaidīt, ka ar mani apieties jauki, maigi, izpalīdzīgi utt. Kaut man būtu mīļa mamma. Cik ļoti tādu vēlētos, nevis tādu, kura meklē pierādījumus, “kaulus skapī”, detāļas lai izprastu to, kur viņa nav iesaistīta, kontrolēt un meklēt to, kas mani padarītu paīstam laikmīgu (jo šāda mana laimē nav īsta, nu labi!). Un protams, ka joprojām baidos no sievietes, kura pret mani ir pasīvi agresīva, kontrolējoša un var fiziski aizskart! Vai distance un noteikumi (necelt tel vakarā, neatzvanīt tikai iz pieklājības) ir patiess risinājums?
* * *

Previous