Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
ņam )
* * *

Ou, jē, late stage capitalism subs forever! Esmu ilglaicīgs ironiskais subskraiberis.
* * *
Tiek meklēts īrnieks vienistabas dzīvoklim Dzegužkalnā. Īres maksa konstanta visu gadu - 155 (īre, elektrība, apkure). Ir ledusskapis, vešene. Pirmais augstais stāvs, 2 stāvu kocene, sētas puse.

Ja ir interese - enikbenik@yahoo.com

* * *

gan ahūna priviliģētie ar auto, gan visi pārējie - neiesaku vairs braukt rītos un vakaros vecāķu/m-salas/grāvja/mangaļu/mežaparka/jaunciema virzienā. līdz pavasarim tas ir tas, kas mūs sagaida. meditēju uz šo fotku un prātoju iegādāties jahtu. cik tomēr labi ir būt slaistam!

Tags:

* * *
* * *
toties king dude uzstāšanās laikā iztrieca veselu džimbīma pudeli (nu labi, kkas lija garām, regulāri papildinot glāzi), taču, lūk, ko nozīmē rūdījums - uz beigām viņš tikai vairāk runāja, nekā spēlēja, un vidēji daudz jauca dziesmas, nevis krita uz skatuves pilns kā mārks. pirms pēdējām divām dziesmām viņš kkur aizgāja, piedāvājot uzspēlēt viņa vietā tam, kurš nu to vēlēsies. peieteicās kāds džekiņš, kurš gan tik ļoti mocījās ar nespēju noskaņot ģitāru uz parasto skaņojumu, ka mākslinieks paspēja atgriezties, nogrūst viņu no skatuves, uzbrēkt: ja esi izlēmis ko darīt, tad dari! un uz vārgiem centieniem taisnoties atteikt: aizver muti!

abet kāpēc es neatrodu nevienu viģiku?

stc, vakar depiņā atkal bija irāņu metāls, ko nebija iekšā apmeklēt, kā šoreiz gāja ar plikiem pupiņiem utt?

* * *
ceļa posms rīga-sigulda šajā nedēļas nogalē bija pilnīgs pizģec (aizķērām nelielu daļu no kilometriem gara sastrēguma, par ko bija pārvērties ceļš --> brauciet ar sabiedrisko vilcienu, draugi!), un, protams, traģēdija pie lilastes, kur dzēris šoferis (2.8 promiles) notrieca ārzemju velotūristu, iemuka mežā, bet tomēr tika atrasts. noteikti būs brēcēji, kas prasīs ierobežot šoferu patvaļu, tak kāpēc neviens naprasa ierobežot dzērāju patvaļu? taču ne tāpēc, ka liela daļa brēcēju var atļauties pudeli, bet ne autiņu, un vieglāk ir aizliegt to, kā pašiem nav? manis pēc, vecuma limitu varētu noteikt kā pie šitentiem actekiem - iedzert var no 40+ gadiem, bet, ja tiec manīts reibumā, tevi nomētā ar akmeņiem.

***

igaunijā, iespējams, ir lielākas algas, taču arī dzīves dārdzība paaugstinās ne pa dienām, bet pa stundām, ko novēroju ikkatrā ciemošanās reizē.

* * *
Snitches get stiches, as they say? Nah, no need to stich up a dead body.
* * *
svīteris, kas tomēr bija jānopērk

* * *
Sēžu pieturā, browzēju netu. Pienāk sieviete ar sīko, kādus 4 g.v. Ievēroju, cik sīkajam ir vecas acis. Veca cilvēka acis. Okej, turpinu lasīt kaut ko. Pēkšņi attopos, ka sīkā vietā sēž vīrietis ap 80, taču ar to pašu seju, acīm. Izrādās, ka tas ir viņa vectēvs.
* * *
Biju sk.meža 2.dienā. Satiku daudz paziņas. Aizgājām uz Čē. Pa ceļam atradu 10 eur, 100m no bāra ieejas.
* * *
Know what else grinds my gears? Tas, ka cilvēki virtuālajā vidē izmanto augšup pavērstā īkšķa simbolu bez vārdiem. Teiksim, uzrakstu garu, detalizētu, glītu izklāstu, pretī saņemu šo žestu. Man tas pārāk asocējas ar vidējo pirkstu.
* * *
Beidzot pamodos. Lai atkārtoti neaizmigtu uzreiz, ienācu te, lai uzrakstītu, ka pirms brīža mespēju pamosties no murga. Sapnī nogalināju sevi desmitiem reižu (ar mērķi pamosties), bet katru reizi pamodos ar "halucinācijām" jeb turpināju sapņot. Viss vienkārši bija nenormāli (zem kājām izkusa manas pēdas, pretī nākošo sejas izkusa un iztecēja no to rāmjiem, utt.). Es sapnī pat aizgāju pie dakteriem, kuriem tā arī pateicu: "Dakteri, man beidzot VISS GĻUČĪ. Izskatās, ka būšu sevi sapisis pa permanento." Tie bija trīs vīrieškārtas dakteri. Viņi visi unisonā sāka par mani rēkt. Un tad es pamodos. Negribu vairs šonakt gulēt. Tas bija neciešami mokoši. Neatceros, kad būtu sapņojis ko tik neizturamu.

EDIT (09:11): atkārtoti neaizmigu.

* * *
Pirms miega klausos Jaco Pastorius labākos gabalus. Teen Town ir kas neatkārtojams. Tas ir slikts vārds, ar ko raksturot šo skaņdarbu, taču es nevēlos ieslīgt emociju izklāstā. Let the music talk (izvemjos).
* * *
Joprojām nesaprotu, vai man patīk, ka bērni uzrunā mani kā skolotāju. Šodien vienai skolniecei norādīju, ka I'm but a student myself. Katrā ziņā labāk par "eu" vai, nez, "cilvēk".
* * *
Šonakt kādas 5 stundas murgoju, ka mums postmodernā pasaulē dzenas pakaļ kaut kādi garkājaini briesmoņi. Tāpēc šodien pamodos kā un esmu totāls memmīts. Esiet iecietīgi.
* * *
Biroja krēsls
Pārdodu minimāli lietotu RKF biroja krēslu. Regulējams augstums, atzveltnes augstums, atzveltnes sagāzums - gan brīvkustībā, gan fiksējams.
Man tādi bija divi. Vienu nolietoju, sāku lietot šo, bet beigu beigās nopirku advancētāku.

Foto I

Foto II

Foto III

Foto IV

Atrodas Rīgā, centrā. Eiro 40.

* * *
vakardienas 19 h dienas ietvaros apmeklēju arī kačalku pirms saullēkta un kārtējo reizi apbrīnoju cilvēkus, ko tur redzēju. pa dienu kačalku apmeklē visādi frīki un slaisti kā es, vakarā - darbaļaudis parastie, bet no rītiem visi izskatās tik dzelžani, tik apņēmīgi! tādi, kurus ķermenis noteikti klausa uz vārda. like, es tagad celšos 5 no rīta un iešu sportot - yes, māster. es tagad pārpeldēšu pāri daugavai - yes, māster. es tagad nekad nebūšu noguris - yes, māster. man tas ir kosmoss, jo mums ar miesu viss ir otrādi, es klausu uz vārda uz viņai, un varbūt, protams, tāpēc arī jūtos visnotaļ labi, bet besīgi tomēr, ka tevi nekad, nekad neklausa.

***

3 reizes braucu ar transportiem - divas reizes ar neldiķi, vienu ar sabiedrisko, un sastrēgumstundās sabiedriskais tomēr ir zelta vērts. ja tu tāpat dirni satsrēgumā, labāk tajā ir pagulēt/palasīt/smth, nevis besīties pie stūres, un ja tavā priekšā pāri divām joslām noavarē trolejbuss, tu vnk izkāp laukā un ej kājām. pēdējā atpakaļceļā dienas intensitāte lika par sevi manīt. ignorēju visus gādīgos pretīmbraucējus, kas midžināja man ar ugunīm, pārliecībā, ka gan jau atkal labā tuvā gaisma ir nodzisusi (viņa tā ļoti retu reizi dara, tad ir tupa jāuzsit ar kāju vai jārestartē dzinējs), un tikai jau dzimtajā grāvja mežiņā sapratu, ka visu ceļu! pa tumsu! esmu nobraukusi pilnīgi bez gaismām. kur skatās policija?!

* * *
Esmu celusies 4 fakin 40,šobrīd stāvu blakus party bomzim, šī diena turpināsies vēl ilgi
* * *
Kāda emocionāli uzlādēta krievu sieviete, runājot pa telefonu un komentējot tur dzirdēto, teica tik latvisko "johaidī", taču tas izklausījās pēc "jew-hai-di". Tas manī izraisīja apmierinātu smīnu. Pirmā asimilācijas pazīme: latv.val. integrēšana ikdienas krievvalodā.
* * *

Previous