Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Berlīne joprojām ir vieta, kur pat narkodileri ir jauki un patīkami cilvēki. Also, ēdiens. Būdama praktiskā latviete, uzinstalēju aplikāciju too good to go
* * *
Šodien ar Tuksneša Skorpoiniem (es,Kristaps Čūska un Matīss Runtulis) ierakstījām mūsu 1.hitu. Krieviski. Jo esam krievu grupa.
* * *
Man nepatīk cilvēki, kuri taisa vājas tējas. Pārāk vāja infūzija atgādina karstu ūdeni ar sliktu piegaršu. Zaļā vai melnā? Dodiet stipru, īpaši jau melno. Augu un zālīšu tējas gan var būt vājākas.
* * *
bass guitar tuners (buy new)
[Error: Irreparable invalid markup ('<di<br>') in entry. Owner must fix manually. Raw contents below.]

<div>Check neck pictures of bass here: https://www.thomann.de/gb/marcus_miller_p7_alder_4_black_2nd_gen.htm</div><div><br></div><div>Check for tuners here - https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&amp;_trksid=m570.l1313&amp;_nkw=gotoh+tuners+bass&amp;_sacat=0</div><div><br></div><di<br></div>

* * *
pārdodu 2 biļetes uz JRT izrādi "Ciniķi"
29.01.2019. mazā zāle, 7.rinda
15 eiro (maksāja 30)
* * *
Bandcamp links uz Krievu grupas Nikto decembrī izdoto albumu. Sen nebiju dzirdējis tik homoerotiski seksīgu muzačku. Hits Narcotic vismaz totāli fire, hehe!
* * *
stīvens kings apgalvo, ka neatceras, kā uzrakstījis tominokerus (un vēl čupu ar romāniem), jo bijis nepārtrauktā pālī. apbrīnoju šādu izturību; jau sen esmu sapratusi, ka pat pēc vienas vīna glāzes pastrādāt neesmu spējīga. ja nu vienīgi uzrakstīt kādu šitpostu cibā.

ne tik sen lasīju internetos jūsmīgu aprakstu par beibi, kas sēž uz heroīna, bet strādā, nemirst un vispār visa tāda funkcionāla. realitātē beibe, promska, dzīvo pie mammas, apkārusies ar mikrokredītiem, ņem visvieglākos darbus, ko varētu izdarīt dienas laikā, un muļļā tos nedēļu.

bet esmu visai droša, ka es ar atkarību būtu vēl mazāk funkcionāla.

jāpadomā, cik daudz manu dzīvi ir ietekmējis tas, ka spēku tā objektīvi man ir zem vidējā; nekad neesmu spējusi mācīties naktīs vai uzrakstīt bakdarbu nedēļas laikā, vai negatavoties sesijai, vai celties pirms saullēkta, vai... nākas dzīvot racionāli un plānot laiku, un rūpēties par sevi; a ko lai dara, ja nav citu opciju.

* * *
Kad Tu sagadies atkal redzēt Elizabetes Balčus aprakstiņu, un tas atkal liekas ļoti dzirdēts un tevi sadusmo, bet tu esi izlēmis šoreiz to izpētīt, un atver savu veco preses relīzi no 2017 un arī sava pasākumu aprakstu no 2016, un Tu saprotu, ka tas ir gandrīz vienāds teikums ar tavējo, kas izmantots ap to laiku, tikai viņa to izmanto joprojām. Struktūrā identisks, daži vārdi atstāti tādā pašā kārtībā, citi aizvietot. Un tass ir galvenais raksturojošais teikums par Elizabetes muziku.
Ja man kādreiz gribētos atklāt to, kas man ir zināms, no kā viņa ir špikojusi (un ne jau tikai no manis), tas būtu viegli izdarāms, jo ir daudz reālu šādu pierādījum, kurus var nostādīt blakus - oriģinālā versija vs Elizabetes Balčus kopija.

Bet ja godīgi viss ko es vēlētos ir lai viņa beigtu šo spēlīti. Bet viņa ir tāda nejauka, viņai patīk pasīvi-agresīvi un tā maigi darīt citiem sliktu, jo viņas galvenais mērķis ir būt veiksmīgai - un arī novākt konkurenci. Bet man joprojām žēl, ka kādreiz viņu uzskatīju par savu draudzeni! Tagad viss, kas no tā ir palicis, ir šīs kopijas un kopiju atblāzmas.

Par to publiski runāt nozīmētu kurināt naidu - un likt Elizabetes atriebīgajai dabai atkal parādīties, taču no tās esmu jau tik nogurusi. Turklāt - un kam man ir grūti noticēt - viņa ar laiku it kā “aizmirst” ka ir paņēmusi un pilnībā tic, ka kopija ir pašas izdomājums to arī tā aizstāv. Kā var dzīvot tādās illuzijās? Vai arī tā ir illuzija par illūziju?

* * *
Koļegas Nikto izdevuši jaunu albumu. Šis gads, šķiet, būt sasodīti muzikāli jaudīgs.

* * *
Suntažu baznīcas drupas un krūmu gonka Kangaros
Brīvdienās devāmies apskatīt jauno skatu torni dabas liegumā Lielie Kangari, kas ir otrs augstākais Latvijā (33m). Pie viena arī izlocīt kājas pa svaigi ierīkoto dabas taku. Tieši ar tādu pašu domu šeit bija sabraukuši vēl 400 interesentu. Tā vietā, lai drūzmētos uz nepilnus 2 km garās takas, apsekojām pamestās Suntažu pareizticīgo baznīcas drupas. Atpakaļceļā sanāca arī paskatīties uz krūmu gonku Kangaru ziemas trasē.

Krumu-gonka-kangaros-suntazu-pamesta-baznica

Ja video patika neaizmirsti nospiest īkšķīti un pieseko kanālam!

Mūzika:
Kaspars Bārbals: https://baltictribes.bandcamp.com/album/baltic-tribes-last-pagans-of-europe
Līgas pH3: https://ligasph3.bandcamp.com/album/ko-dara-pasaule-nerad-dama
IK-KEY: https://k-ey.bandcamp.com/album/feels
Rāva: https://nabamusic.bandcamp.com/album/r-va-r-va-2018

* * *
kamēr slimoju, tātad; biju uzgājusi savus tulkojumus krievu internetos un nolēmu pameklēt vēl. atradu veselu kaudzi (reāli, kā iegūglē kādu obskūrāku doķeni, tā momentā izlec mans garadarbs; pietiktu veselai radošo vakaru sērijai).

visvairāk mani pārsteidza šie titri
https://subtitry.ru/subtitles/929790308/?the-hobbit-the-desolation-of-smaug

kā viņi to dabūja gatavu? sēdēja kinoteātrī ar blociņu un pierakstīja? jo šos titrus es taisīju, šķiet, acmei, un neatceros, ka būtu pēc tam pārtaisījusi kabeļtelevizejai or smth.

***

tad man ienāca prātā doma, ka, ja jau es tāpat esmu pārstāvēta krievijā, es tur varētu būt pārstāvēta oficiāli. aizrakstīju divām studijām (vienu zināju, jo amazon prime ir pārpircis šo to no viņu tulkotā kontenta, otra vnk ir veca un nopelniem bagāta, dublē visu ko krutu). pirmie man joprojām nav atbildējuši, otrie atbildēja visai ātri un piedāvāja testu, un testu es pat izgāju, un visi bija priecīgi, bet tad iestājās BET, jo esmu latvijas pilsone, un honorārus viņi man varot izmaksāt tikai caur kādu krievijas pilsoni (kur ir visi nepilsoņi, kad viņus vajag??). bāc, cik vienkārša tomēr ir dzīve eirosavienības siltajā aizgaldā salīdzinoši ar

Tags:

* * *

* * *
Rekur pirmā dziesmiņa no Aptiekas koncerta.
* * *
"Spirituality that is expressed is not spirituality."
* * *
Pazaudēju visus mediatorus, tāpēc spēlēju basu ar vectēva kolhoznieku medaļām. Vismaz taisna maliņa, nevis kā tā uzliektā monētām.
* * *
sab.trans.lietotāju problēmas
Man riebjas visi tie cilvēki, kuriem vienmēr obligāti jāpaskatās uz to cilvēku, kurš netīšām nopīkstināja tukšu e-talonu.
* * *
Veci mazi logi un ragi.
Labvakar.
Varbūt esat mainījuši vecos logus un tie aizņem vietu nojumē, malkas šūnītī utt. labprāt no tiem jūs atbrīvotu (ja atbildīs meklētajam). Vajadzīgi mākslas akadēmijas studiju projektam.
Kā arī mazie ragi replikas izveidošanai no stikla. Par paldies vai simbolisku samaksu / barteri. Rīga - Ogre - Lielvārde.
(attēliem ilustratīva nozīme)

* * *
parasti nejūtos brīva runāt par latvijas mākslām, jo tas ir kā sunīti kājam sperti. izņemot ja tiešām esi sajūsmā, tad var atviegloti nopūsties un skriet paust savu sajūsmu. visādi citādi - ja cilvēks ir draugs un/vai simpātisks, tu klusē. ja cilvēks ir nedraugs un/vai antipātisks, tu klusē vēl vairāk, jo nevēlies tikt apsūdzēts, piemēram, skaudībā. šitentajā asarainajā "tev nepatīk, jo es tev nepatīku!!!". turklāt kā gan tu vari būt drošs, ka tas tik tiešām tā nav?

tad atkal bieži vien kopums ir meh, bet ir kaut kas otrajā, trešajā plānā, kas ir tik ļoti izdevies, ka varētu šķist, ka slavas dziesmai pietiktu ar to vien. taču tu klusē, jo zini, ka daļējs kompliments citiem mēdz būt ļaunāks par jebkādu komplimentu iztrūkumu.

***

kamēr slimoju, televizejas maratonā atkārtoti noskatījos monotoniju (man ļ. patīk skatīties latviešu filmas ar krievu nazālo amatiertulkojumu), pašausminājos par to, cik uzblīdis nu ir nabaga artuss un sajūsminājos, cik perfekti filmā ir parādīts latviskais vai varbūt austrumeiropeiskais noplucisms. latviskais noplucisms nav nekāds "nabadzīgi, bet tīri un kārtīgi", tas drīzāk ir antonīms tam, jo var būt kaut kādas puslīdz krutas lupatas, ne tik lētas lietas, bet viss ir juku jukām, visu klāj putekļu, depra un pohujisma slānis. kaut kāds mūžīgais nākamais rīts pēc riktīga dzerstiņa paplukušā komunalkā.

***

tāpat kā indiešiem/bolivudai viss izskatās pēc fototapetes. slimības maratonā noskatījāmies darr (1993)* un iekarsām strīdā par filmēšanas lokāciju. m. sašutis vaicāja: bet kāpēc gan indieši nevarētu aizlidot uz šveici? es nīgri purpināju: bet kāpēc kaut kur jālido, ja var iziet zaļā pļavā un fonā uzzīmēt sniegotus kalnus?
(kā izrādās, man nebija taisnība, indieši ne tikai vareni filmē šveicē, bet šveice actually izmanto to, lai piesaistītu indiešu tūristus: https://www.dailymail.co.uk/travel/article-1255400/Switzerland-woo-India-Bollywood-film-locations-tourism-campaign.html)

*filma, protams, ir kolosāla; sleeping with the enemy, ē, rīmeiks. dziedošs un dejojošs maniaks - tas tik ir kaut kas!
https://www.youtube.com/watch?v=J9mV8eIjokw

Tags:

* * *
dekoratīvā maliņa elektrības rozetei
Labdien šodienā.
Varbūt Tev kaut kur pēcremonta krājumos ir atrodama dekoratīvā (gan jau arī funkcionālā) rozetes maliņa zemāk attēlotajai rozetei. Atvēru jaunu, mēģināšu ielikt sienā. Uz iepakojuma bija rakstīts Schneider Sedna. Kaut kad Rīgas centrā varu paņemt. Vai kur citur varbūt.
bildes ar rozeti, kuru mēģināšu tagad iemūrēt )
Mūzika:
My Dying Bride - Vast Choirs (Demo)
* * *
pa kuru laiku pienāca šodiena?

nezinu.
iekožos ķelmēnu rikā ar meža ziedu medu un ievēlos staltu, rāmu stāju sev un citiem.

* * *

Previous