Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
poda līdzeklis
Vai jūs lietojat poda līdzekli?
* * *
kāda jaunkundze paziņoja m., ka viņš ļoti labi izskatoties, Neskatoties uz to, ka ir vegāns (kuri ir staigājoši līķi obviously).

#save animals eat people

* * *
kādas rotaļlietas vēlos dzimenītē
Pēc nepilnas stundas man aprit teorētiskie 28 gadiņi. Ko labu šajā laikā esmu paveicis savā labā? Neko, tikai dekadenci. Bet tā ir bijusi sasodīti laba dekadence. Tiešām novērtēju visus iesaistītos un visus piedzīvojumus. Un, ņemot vērā, ka (attaisnojos) sāku reāli dzīvot tikai 21 g.v. vai ap to laiku, pieredzes pret mani ir bijušas ļoti dāsnas.

Vienīgais, ko dz.d.vēlos ir kaut kur to get blessed by jah (Rīgā totāls tukšīts, I mean, totāls - tik sausa vasara nav bijusi nekad, kopš sevi atminos), jo jūtu, ka būs depresīvi pavadīt savu 1. "sava jaunā gada" dienu tāpat, nu, tā vienkārši, esot darbā un tad atnākot mājās. Un tad ejot gulēt. Un tad atkal parīt ejot uz darbu. Vārdu sakot, bez any blessing at all. Ja nu atrodas kāda blessed soul, es būšu ļoti priecīgs par any help one could get in my kind of situation. Sarunāt un parunāt var par visu kaut ko (ar to es nedomāju, ka aicinu šamaņus uz labdarību; kaut gan, saprotams, neatteiktos arī no tās, bet, nu, šī galīgi nav tā situācija, kur iedodu savu konta nr. un lūdzu kādu pārskaitīt, hehe!).

Tātad, ja kāds zina kādu garīgu palīgu, droši paziņojiet man, mani virtuālie draugi. Zinu, ka neesmu bijis labs pret nevienu un ka pat varētu teikt, ka neesmu pelnījis palīdzību. Taču ceru, ka cenšanās pūles šajā pasaulē arī novērtē (naivais skatiens, heh).

This message will autodestruct tommorow at blahblahblah time.

* * *
Bump!
Pārdodu superskaistu vasaras kleitiņu. Uzvilkta vienreiz, derēt der, bet uz mana auguma nu galīgi neizskatās.
bk1tnu0g5no1d5b4e7.jpg
Izmērs: S-M (pieņemu, ka vislabāk izskatīsies uz slaidas 34-36-38 izmēra meitenes)
Cena: 15 Eur
Bildes:
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=bk1tnu0g5no1d5b4e7.jpg
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ap0rn2qnbopa2h3dndl.jpg
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=xt75p6kzlrpx0iemcf0.jpg
* * *
Meklēju istabu Hāgā
Sveicināti! Septembrī uzsākšu mācības Hāgas Karaliskajā konservatorijā un esmu dzīvesvietas meklējumos. Gribētos iekļauties kādos 250 – 300 eur mēnesī. Ja kādam kas piedāvājams, dodiet ziņu uz tintea at gmail, izskatīšu visādus variantus. Esmu nesmēķējošs, alkoholu lietoju reti un ar mēru. Mājdzīvnieku nav, bet vispār man tie patīk. Ja vēl kas, droši jautājiet.
* * *
ģimenes dzīve, tātad.

pamostos - raksts (manā vietā) uzrakstīts, trauki nomazgāti, ziedi vāzē (tupperware eko pudelē patiesībā, bet pofig). var iebrist mežā, saēsties launagā mellenes un ķerties pie dark shadows tulkošanas.

* * *
vakar ierakstu studijā visu dienas otro pusi, šodien laižu uz londonu - uzstāties
* * *
Kvī, pasūtīju slidas!
Garastāvoklis::
lielo pirkumu satraukums
* * *
Laikam brauksim ik vasaru; vakar nospēju labi, un ļoti patika R organizētās skatuves izvēlētās grupas. Visi tādi mūsdienu dzejnieki paīstam, eksperimentālie mūziķi.
Gribas uzrīkot festivālu LV nākotnē
* * *
Гораздо удобнее в быту та, которая все тащит на себе, даже если ее об этом не просят. Или та, которую легко затащить в постель, не взяв за нее ответственность, только пообещав что-то – или даже ничего не обещая. Или та, которая ничего не хочет и ничего не просит. Или та, которая подавила в себе все чувства и никогда не кричит. Или та, которая может годами выполнять обязанности жены, не будучи женой и не прося об этом из страха потерять. Та, которая наравне с мужчиной зарабатывает деньги. Та, которая все время в джинсах — и может в них делать все, что нужно и не нужно. Или та, которая терпит любые издевательства мужа. Или та, которая совсем саму себя забыла и забросила. Или та, которая не умеет отказывать, которой можно внушить чужие желания и мысли. Она и правда удобнее. Но можно ли её действительно любить? И может ли она сама себя полюбить по-настоящему?

https://www.facebook.com/LampaRoom/posts/303156966474961:0

* * *
cb
* * *
ekrāns
Kopš lieku telefonu bikšu kabatā, tas bieži mēdz saspaidīties, uzliku atpakaļ atbloķēšanas ekrānu.

* * *
Cilvēku, kurš prot telpu padarīt labāku.
Nepieciešams remonts vannasistabā, pie namapsaimniekotāja strādnieka vērsties nevēlos, jo viņš jau sastrādājis tik, cik prot, kā rezultātā nav kur novietot veļasmašīnu un dušas kabīne turās uz domu spēka principa, kad domas vājākas, kļūst bail, vai konstrukcija nesagrūs uz galvas tās izmantošanas laikā (negāja prom ūdens - pagrūstījām, aizgāja).

Laiks - augusts. Meklēju laicīgi, lai visu varētu veiksmīgi saorganizēt. Tūkstošus maksāt nespēsim, bet arī neapvainosim. Eiroremontu nevēlamies. Vienkārši, lai ir tīrs (sienu un griestu apdare) un viss stabili labi funkcionē. Ir vieta veļasmašīnai, kura tur būs, ja dušas kabīni pārvietos pie sienas, kur, manuprāt, tai jau būtu bijis jāatrodas. Jāierīko ūdens pievade un novade veļasmašīnai. Āgenskalns. Ideāli, ja var izrakstīt čeku, kuru piestādīt pārvaldniekam. Ja visu flīzējam un tā, čeks obligāts. Saziņai - feita_kleita@inbox.lv

Šausmu foto šeit.

* * *
1 kg meža zemeņu
 photo DSCF8611_zpspvd2kgk7.jpg
* * *
Par 30eur atdodu metala gultas rami, 180x200, bez defektiem, tikai cikst. Passavaksana no Brivibas/Pernavas stura. dute@inbox

http://imgur.com/ao8eiY3 bilde izlabota :)

* * *
Matu taisnotājs
Remington matu taisnotājs ar somiņu, mazlietots, 15 Eur.
Dabūjams Rīgas centrā. Zvanīt/sms uz divi seši 67 31 93.

* * *
atruna
Viss šajā dienasgrāmatā aprakstītais ir izdomāts, un tajā aprakstīto personāžu iespējama līdzība reālām personām ir tikai sakritība.
* * *
105%
* * *
150%
* * *
nerakstīt noslēpumus
Es nedrīkstu rakstīt noslēpumus par darbu.

* * *

Previous