Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
mūzika = zbis un viss
* * *
Jā, un, ja kas, mani nevarēs sazvanīt. Un nebūšu pie neta. Tā kā atā uz brīdi visiem!
* * *
ge
Grand Bruxelles.
* * *
Opā, sanāk no rītdienas laikam kādas 10 dienas nebūšu Latvijā. Getting off that grid.

Katrā ziņā visvairāk vēlējos pateikties siltajām sirdīm - visiem cilvēkiem, kuri uzturēja ar mani atvērtu komunikāciju. Pēdējā laikā tika pateikti tik maz vārdi, bet ticība to jēgai un tās pilnumam vien pieauga. Tas tā - paraugoties uz tiem dažiem cilvēkiem, kuri satikti pēdējās pāris nedēļās. Un mīlestība. Tik kvēla un kaisles pilna. Hehe, šis posts nez kāpēc man šķiet tāds grim, t.i., ka kāds varētu uztvert to kā kaut kādu vēstuli. Es vienkārši būšu out off touch īsu brītiņu (10 dienas nav daudz), tāpēc, ja piemirsu tev pateikt = ZINI.

* * *
ko gribēju, to dabūju!

Savukārt Rīga atvēlējusi kādu bijušo skolu, kas atrodas Vecmilgrāvī Skuju ielā. Rīgas domē norāda, ka ēka ir apmierinošā tehniskā stāvoklī, tomēr, lai tajā dzīvotu, būtu jāiegulda nauda.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/izveidots-saraksts-ar-ekam-patveruma-mekletaju-izmitinasanai.d?id=46274347#ixzz3hJMhcdNk

Tags:

* * *
ar etalonfunkciju atradām grāvja mežā 20 eiro. notriecām kosmētikā un vīnā. tā mēs pie miljona netiksim.
Tags:
* * *
welcome back to life
* * *
žēlastība
Kādēļ rakstīt par asarām?
* * *
493
* * *
pursuer
* * *
100% halal
Kurš vēl grib pērienu?
* * *
šoreiz atkal bez ekseģēzes, eksperti ir aicināti mani labot
Ja Ilze Jansone uzskata, ka bībelē nevar atrast vietas, kas aicina nogalināt homoseksuāļus, tad vai nu Ilzei Jansonei ir slikta atmiņa, vai arī viņa patiesībā nav lasījusi bībeli. Kāda vilšanās!

Ja vīrs guļ kopā ar vīru, kā tikai mēdz gulēt ar sievu, tad tie abi ir izdarījuši negantību, tiem abiem ir mirtin jāmirst; un lai viņu asinis paliek uz viņiem. (Lev. 20:13)

* * *
ecce homo
Es ne tikai protu rakstīt fantastiskus rakstus, bet varu arī pats nomainīt krānu virtuvē.
* * *
things
Now, am I wrong?
* * *
teoloģija šmeoloģija
Dārgā Ilze, lai saprastu, ka "kristīgās vērtības" ir sūds, nav vajadzīga nekāda ekseģēze. Visi jau sen to zina, un nav vērts par to dzesēt muti.
* * *
plīti, ko m. savā kārtējā pusssešos-no-rīta celšanās uzplūdā varonīgi notīrīja, es pēc pāris stundām atkal piecūkoju. un tā vienmēr.

bēdīgi slaveno monitoru joprojām neesmu notīrījusi (nu jau būs gads apkārt), turklāt nesen šokēju zirku ar atzīšanos paradumā nekad nemazgāt tējas krūzes (lai tēja ievilktos tējā, ķipa garšas reinkarnācija).

Mūzika:
The Knife - Kino
* * *
baigs pasākums
Pastāstīšu jums kā man patika auzpagājušā gada farmaceitu saietam, lielākajai ballei pasaulē, kas veltīta mūsu nozarē strādājošos, precīzāk, tiem, kas no visas shēmas nopelna visvairāk (atklāti runājot, esmu vienīgais, kam ir tikai viena mutka (specializācijas nozares ietvaros esoša ekskluzīva spekulācija (darbību kopums, kuru mērķis ir no gaisa (ideālā variantā - vakuuma) radīt naudu (ideāls alķīmiķu questa modernizējums paturot galveno mērķi). Šī dikti smukā pasēdēšana (vienreiz (bet sen) redzēju cilvēku, kas visu pasākuma laiku bija spējīgs nostāvēt kājās (toties nekad vairs nav redzēts un neatgriezās mājās)) pašā ziemas saltumā, gada drūmākajā naktī izsenis bijusi kā veldzējoša vājprāta oāze visuresošo potenciālās "īstās" pasaules auksti dedzinošo tuksneša draudu starpā. "Realitāte ir reāla" tā reiz teica māte, man bērnībā bija draugs rodrigo, kad viņam zvanīju uz mājas telefonu, trubu parasti pacēla viņa mamma, kas vienmēr noguruša kaķa ņaudieniem līdzīgā balsī atbildēja, ka "rodrigo nav māaaajās", jautājums par viņa dislokāciju nemainīja savu atbildi: "nezinu". Tad reiz rodrigo nepārnāca mājās, vairs nekad, izrādās viņš bija narkomāns, ko slēpa. Man daudz kas tapa skaidrs - par dzīvi, par dievu, par visumu - vismaz skaidrāks nekā jebkad pēctam savā dzīvē. Pastāstīšu arī par farmaceitu saietu, varbūt rīt, man zaebala rakstīt, būdams medicīnisko zāļu recepšu skribelējuma hieroglifa rakstīšanas (pat lasīšanas) lietpratējs, es neesmu spējīgs izturēt stresu, ko rada katra burta izklabēšanas sausā skaņa un to atkārtošanās izraisītā epileptiskā mocīšanās aizpieres dobuma neglītajā daļā. Nomoka zapļots? risinājums jēlā jēra gaļā (tās tārpu satura īpatsvarā), isāk sakot jāēd tas, kas jāēd karā un vislabāk trulā lohu barā.
Mūzika:
depeche mode
* * *
,,ggko
* * *
man ir superforšākie brāļi
* * *
Varbūt kādam ir lieka biļete uz labadaba par patīkamāku cenu, kā šobrīd pieejamās?
Kā parasti, aizgulējos.
* * *

Previous