Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that. Don't do that.
* * *
Tūkstots deviņsimts astoņdesmit
Tūkstotis deviņi simti deviņdesmit
* * *
Soviet Stuff ar pašizvešanu no Ķengaraga
Uzmanību, mopēds nav mans, tāpēc ne uz vienu jautājumu atbildēt nevarēšu. Zemāk būs īpašnieces kontaktinfo.

Cīņubiedrene ir tikusi pie dzīvokļa ar savdabīgu bonusu, kaudzi padomju mēbeļu un trauku, un no tā visa steidzami, burtiski pāris dienu laikā, vajadzētu atbrīvoties. Varbūt kādam kaut kas noder. Varot dabūt visu, kas ir bildēs (par šampi gan bišķi šaubos, bet varat mēģināt jautāt :)).

telefonbildes )

Pagaidām nenobildēts palicis funkcionējošs padomju ražojuma putekļsūcējs un ap 80 graņonku. Solīja vēlāk piegādāt arī saprotamākas bildes ar traukiem.

Apskatīšana un pašizvešana no: Maskavas iela 252. Tel.: 29396400, lelde.vebere pie gmail.com

* * *
* * *
nauda nāk. maziņa.
* * *
HERBASTRESS tabletes
Labdien!

Šodien esmu īpaši veiksmīga un pie savas pēdējās kapeikas nopirku neriktīgās zāles. Varbūt kādam psihopātam Rīgas centrā gribas tikt pie HerbaStress par 4eiro. Tikko nopirku par 7, bet izrādās, ka nevaru lietot, ja pie paaugstināta asinsspiediena šo nevarot. Tad nu lūdzu. Zāles svaigas, paciņa pat neattaisīta, pirkta pirms 5 minūtēm.

* * *
ļoti laba diena slaistīšanai [-ās, -āsai...?], the field in england piebrokastu apskatei un re: visited apmeklējumam [es vienmēr visu apskatu pēdējā, jo kas var būt labāks par tukšumu izstāžu zālēs]; KĀ ARĪ! uzzināju, ka žurnāls "ceļš uz mājām" (par un ap vēdisko kultūru latvijā) kā vienu no 25 sievietes pienākumiem [bez tradiconālā "klausi vīrieti", "cieni vīrieti", "esi seksīga vīrietim" [lai arī "nēsā garus svārkus"]] min arī "lieto uzturā saldumus" (pienākums nr 10), sagādāt kurus, savukārt, ir viens no vīrieša pienākumiem.
* * *
vakar pēc trešdienas izrādes kārlis akceptēja mani kā draudzīgu viņu geju un lesbiešu savienībai. bet tas neveiklais brīdis, kad saproti, cik atkal maza ir pasaule, notiek diskusijas par šo komūnu Rīgā, un kas ko pazīst, kādi kam uzvārdi.
* * *
nē! jābūt stiprākai! bet man izmaksāja visus dzērienus..
* * *
Haha, visi zem kaut kā. Jeb reiva pārtija video no 1997. gada. Žokļi kustas nevaldāmi! Kāpēc mūsdienās vairs nav šādu interesantu pārtiju? Parādiet man kādu subkultūru, kas ir saistītita ar substanču patērēšanu? Alkohols - garlaicīgi. Zaļais - pīpē visi. Psihodēlija - cilvēki, kuri ir zinātkāri/ziņkārīgi (nereti inteliģentāki par parasto druggie). Kur pārējās substances?
* * *
kaut kā liekas, ka viesnīcnieku grūti būs pārsist šī gada labāko albumu topā. noteikti iesaku paklausīties.
Garastāvoklis::
pavasara lietus ārā
* * *
bless me

scattered scared

* * *
Prāta skumjais viesis meklē sirdi yey
tad izdevās

ko tu ar tām pusaudzēm ņemies

* * *
Augšavotu komūna meklē jaunu biedru

Ja interesē- legolems gmailā

* * *
dindinIZĀRDOŠANA pavasarī :)

Telefoni – PAR BRĪVU, jubilejas lati, Crocs, CK Jeans, mājlietas, rotas, smaržas – LĒTI! 

Vairāk par izpārdošanu - TE!

* * *
Matracis lai ielien rāmī
Ja nu kādam ir matracis 1.60 x 2.00, es būšu aplaimota viņu dabūt.

Ja ir vajadzība, pretī varu piedāvāt 2x2 m matraci ne visai preces izskata, (pārvalks toč jānomaina) bet gluži lietojamu.

* * *
Talsi, Martinelli - vienmēr lieliski
Tags:
* * *
f

FUCK!

* * *
Lietas sāk (saprotami) iegriezties
* * *
fenm
Mani aizrauj laika fenomens.
* * *

Previous