Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
čeki
Sveiki!

Varbūt kādam nav izmesti un nevajadzīgi mētājas - vajag divus būvmateriālu pirkumu čekus, aptuveni 20eur vertībā(var būt vairāk, galvenais, lai kopējā summa ir aptuveni 40eur). Iepirkšanās brīdis - pēdējo divu nedeļu laikā. Rīgā.

* * *
pirmais pērkona negaiss sagaidīits

tātad drīz pļausim zāli

* * *
Melnas lietotas kurpes, 5 cm papēdis. Rakstīts, ka 42.izmērs. Vizuāli nekas nav noskādēts un papēdīšus arī izskatās, ka nevajag mainīt uzreiz. Lokācija - centrs. Pietiks ar vienu tumšo šokolādi.


Komentāros vai uz maraju inboxā.
* * *
git
Maza, maza liesmiņa — liela, liela dāvana.
* * *
ka
Šonakt sapņoju, ka cilvēki iziet ielās ar lāpām un iet nodedzināt visas baznīcas.
* * *
lielās talkas blaknes.

mūsu savāktos maisus aizveda jau aizvakar. taču vakar parādījās vēl čupa ar dažnedažādiem sūdiem (apģērbi, rotaļlietas, kruķi un pat cītīgi sagrābtās aizpērnās lapas wtf). šodien kāds pieveda un nometa turpat tonnu ar būvrgružiem un kaut kādām smirdīgām vatēm*. rīgas mežu darbinieks lēkāja, sprēgāja un sūkstījās, ka tāda pati aina novērojama visā latvijā.

*atgādinu, konteineris konkrēti šādiem atkritumiem ir dažas pieturas tālāk emmas ielā

* * *
panēsāts datorkrēsls
atdodu kādam, kam nav uz kā pasēdēt
http://foto1.inbox.lv/tukli/a/kresls.jpg
* * *
priecīga nolēkāju intermediate workout with dumbbells un biju nejēgā ar sevi lepna, līdz manīju, ka 10-gadīga talkas pāriniece braši stiepj aš veselus divus maisus kopsummā uz kilogramiem 70-80. kopumā talkas devīze varētu būt - sievietes un bērni=mūsu spēks.

ziemassvētku egli uz zemlogu mauriņa atstāju, jo tas ir ORGANISKS atkritums, turklāt pret estētiku kā jēdzienu izjūtu vieglu nicinājumu.

Tags:

* * *
mark my words
"Now log in to your internet account."
* * *
rekur pāris čaļi pārņēmuši stafetes kociņu no Leatherface. nesen razorcake atgādināja cik lielisks ir tas ieraksts & tagad galvenais albums, kas pleijerī tiek atskaņots.

in other news: biju komandējumā uz Portlendu. visstereotipiskākais portlandijas moments bija kafetērijā, kur no vinila skanēja wu tang un kafiju no draudzīgas ekvadoriešu ģimenes plantācijas brūvēja zaptes burciņā.

Garastāvoklis::
vārās kvinoja
Mūzika:
bear trade
* * *
Yay
Garastāvoklis::
Labs. Nu rīt atkal esmu kkur.
* * *
ttttt
* * *
***
If joggers did not exist, who would find all the dead bodies??

Redits spīd..

* * *
Lietiņas. Tas ir jauns līmenis, ka man pat nav laika atbildēt uz visiem e-pastiem, un kamēr esmu izceļojuši no mājas, darāmo saraksts paliek prātā.
* * *
dalīšanās ar mūziku - Harmonia "Deluxe" (synth-krautroks, 70'tie)
Izveidošo to kā tādu veselīgu paradumu (pretstats, neveselīgs paradums, smēķēšāna) - sūtot kādam "izcilo mūziku" (mūziku, kas ir vai nu timeless, vai nu ģeniāla vai tieši time-full, tā teikt, mūzika, kas izsaka noteiktas ēras [iespējams, noteiktā sub-žanra] tonālo estētiku), es ar šo mūziku padalīšos arī ar jums, mani dārgie drogi. Kačāt šeit. Pirmais albums šajā "paraduma izveidē" - par krautrok grupu uzskatītās Harmonia (stulbs nosaukums, zinu) albums "Deluxe" (vēl stulbāks nosaukums, bet es nosaukumu ziņā no fričiem neko daudz nekad neekspektēju). Grupa pastāvēja tikai 3 gadus - no '73.-76'. - un izdeva 3 albumus (un diemžēl, sātana dzīti, apvienojās 41 gadu vēlāk un jopr.ir kopā - nemaz neesmu un nemēģināšu viņus klausīties "tagad").  

Konkrētais viņu albums "Deluxe", kas orģināli tiek sūtīts manai vienai no labākajām draudzenēm pasaulē, Ilzei (kamēr viņa mani reāli gaida, sakot "nāc šurp", un tagad, uzzinājusi, ka rakstu, saka "nu beidz" un "eu nu"... izbesījusies; nu, kamēr rakstu šo huiņu; piedod, Ilzīt... pēdējais quote: "lai tas paliek ārpus cibas afērām... nopietni"), ir izteikti orientēts uz skaņu ģenerēšanu, izmantojot analogos sintezatorus. Gluži kā cita krautroka mūzika, arī Deluxe skaņdarbi apbur ar absolūti antiklišejisku pieeju materiāla apstrādei un izveidei. Ja vien krautroku kā tādu nevarētu dēvēt par zināma veida/formas klišeju pašu par sevi. 

Tātad, lūdzu, šeit var novilkt Harmonia - Deluxe.

Izcili piemēriņi: 1, 2
* * *
ik pa brīdim mēģinām ievērtēt kādu no stilīgajiem seriāliem, ko skatās ciba. vakar pienāca banshee kārta.

-kas tas par krievu seriālu
-a kāpēc mēs vēl sasisto lukturu ielu neskatāmies?
-nu cik var dauzīt ar dažādām galvām vienu un to pašu logu

nopūta.

* * *
ccc
* * *
ic
* * *
1999
* * *
†††
Kristietības nakts nav aiz kalniem.
* * *

Previous