Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
brexita sakarā man ļ. patīk, ka visi ir priecīgi. priecīgs ir sikbojs, kas svin iluminātu sakāvi. priecīgi ir vecmīlgrāvieši un viņiem līdzīgie, kas posto ģifkas ar misteru bīnu, kas visiem rāda fakus, un "nu tik būs (pizģec eu)". priecīgi ir tie, kas reposto ziņas par britiem, kas wtf'kā gūglo, kur tagad iekūlušies, un par krītošu mārciņu, un "nu tik būs (pizģec uk)". priecīgi ir sprīdīšu nīdēji/skauģi (mazāk priecīgi ir sprīdīši paši, bet nu kamōn, konclāģeri viņiem nedraud).

brīžiem tas prieks atgādina ballīti, kurā kāds no viesiem pievēma lustru un sasita vāzi, un uzreiz ir inčīgi, visiem ir par ko runāt, turklāt pats galvenais - šis viesis nebiji tu!

(viss, protams, var būt pavisam, pavisam slikti (visiem vai dažiem), betē, kuru tas uztrauc, karstā saulītē sēžot)

* * *
***
Vajag istabu kādā komunālā hatņikā. Vēlams sadzīvojot ar cilvēciskām būtnēm, kam patīk runāt ar kaimiņiem.
* * *
kad, labi apdomājuši, atteicāmies no nakts pārgājiena uz kolka un nolēmām pampt rīgā, nespējām atrast nevienu sup'u iznomātāvu, kas strādātu pa jāņiem, un tomēr nolēmām rīgā nepampt, lēmums bija ļoooti pareizs.

also, ES TAČU TEICU! http://klab.lv/users/chimera/1514192.html
kam vēl nagi niez paspekulēt ar valūtām un/vai braukt uz londonu uzdzīvot pa_leeto?

* * *
vakar pirmo reizi aizgāju uz treniņu ar episku nosaukumu brazīļu pakaļa. забегая вперед, jāsaka, ka ne pie kādas brazīļu pakaļas es netiku un diez vai tikšu, jo pirmo reizi mūžā pazorna aizmuku no treniņa 25 min pēc tā sākuma. es ienīstu platformas! man besī tupties un lekt! man besī lekt uz platformas krusteniski un what not, un tas, ka tas viss jādara ar 8-12 kg smagu bodībāru uz pleciem, ir mazākais ļaunums. man ir fobija, ka tūlīt es ar visu platformu aizlidošu pa gaisu, un tas nepāriet pat tad, kad esmu nolēkājusi n minūtes un pārliecinājusies, ka tā ir stabila. kas interesanti, no lielām bumbām nomaukties man nav bail, un esmu to arī darījusi.

mana mīļākā sporta un nejēdzību blogere iesaka iet tieši uz to, kas besī visvairāk, jo ieguvums būs maksimāls, un es līdz šim viņai klausīju. sakodu zobus un regulāri gāju uz zumbu, un tik tiešām - man vairs nelēkā pulss, turas kardiozonā, neskrien debesīs. bet ar to visu man zumba un citi kardio nav sākuši patikt vairāk! nu, tāda tirināšanās.

bet bara instinkts ir hā! uzreiz pēc tam, kad sāku skrūvēt laukā savu platformu, viena beibe aizskrēja nolikt savu bāru, otra - iztesās ārā pa durvīm elpot gaisu. būt lielākajam lūzerim ir iedvesmojoši.

* * *
#730
baro savu ego, mauka. baro, no tā nepaēdīsi.
pretīgi.
Tags:
* * *
īss šodienas rezumē/svētkos vēlējums/liku pirms pieciem gadiem, bet joprojām aktuāli

* * *
#729
laikam esmu pārstrādājies. šorīt manā uztverē mani modināja divdimensionāls modinātāja signāls.
Tags:
* * *
Eiropa, Ilūzija
Žēl, ka tik daudz cilvēku nemaz neapzinās, ka viņu ekspektācijas attiecībā pret Eiropu ir viena liela ilūzija, ko pie dzīvības uztur apziņa par Eiropas vēsturi. Neskatoties uz to, ka Eiropa principā ir viens liels kara, posta un ciešanu lauks, tā vāsturiski tomēr ir bijusi vissvarīgākā no svarīgākajām polit-ekonomiski sociālajām vienībām, no kā izriet vairums pārējo.

Mēs, pašu aizspriedumu ietekmē, esam joprojām tendēti skatīt Eiropu tās pagātnes gaismā - kā to vareno, ietekmīgo, ekonomiski veiksmīgo, labklājības un saticības izstarojošo vienību, kas tā bija reiz (ja uzticamies pieņemtajām vēsturiskajām atziņām par to). Tā kā mums ir noteikts priekšstats par to, kas ir Eiropa, mēs nespējam līdz galam pieņemt faktu, ka mums ir tā nelaime dzīvot t.s. pārmaiņu laikā. Laikā, kad pastāvošās politiskās, ekonomiskās un sociālās vērības ir metamorfozes stadijā, tām tiekot vai nu pielāgotām reālajai situācijai, vai nu nomainītām ar jaunām vērībām.

Pasaule ir mainījusies, un Eiropa vairs nav pasaule, tāpēc tā ir spiesta mainīties līdz ar visu. Viens mans geiminga dāņu biedrs par to izteicās diezgan skaidri:

"The World has really changed. More and more we see the emergence of a multi polar world, where prosperity will be increasingly shared. This tendency lead to a reduced prosperity for the old dominating powers, here-under the European nations, which is partly why the stagnation of economical growth, has initiated as a general tendency.

So the change in the world picture, is decisive, meaning its consequences will not disappear until Europe and its nations adapt and overcome with a new set of framework. Now, since the European Union was created long time ago, in another reality, based on the crisis-pattern, ranged from approximately 1920 to 1945, with economic depression and world war, it is no more a useful solution."

Es saprotu, ka to patiesībā nav tik viegli pieņemt - faktu, ka Eiropa ir spiesta mainīties līdz ar pasauli. Jo tā taču ir Eiropa - piemērs, pēc kā vadās Pasaule. Vispār, rakstot par šo tēmu, sāku apzināties, cik liela un spēcīga patiesībā ir šī mūsu (mana?) iluzorā Eiropa. Jo patiesībā Eiropas valstis kā lielie spēlētāji savu patiesi lielo ietekmi zaudēja pēc abiem pasaules kariem, sabrūkot koloniālisma pasaulei un parādoties jauniem pasaules līmeņa spēlētājiem - ASV, Krieviju un Ķīnu.

Es kaut kad pirms laika cibā rakstīju, ka Eiropa vien ir tāds izteikti asi un distinktīvi smirdošs līķis. Bet toreiz es vairāk tēmēju uz Eiropas kulturālo identitāti un ideju par to kā tādu, nevis reālo polit-ekonomisko vai/un sociālo ietekmi.

* * *
jā, protams
TVNET - Sandis cietuma vietā izvēlējās elektronisko aproci, lai būtu kopā ar meitu
* * *
Labi, tā kā parīt notiek balsošana, sākam feikas derības attiecībā pret Brexit iznākumu.

Es lieku visu uz to, ka Britānija paliks ES, un par izstāšanos balsos aptuveni 45%-48%. Mani britu draugi pēdējā laikā runā par ļoti lielu silent majority, kuri balsos pret.

Teic komentāros savus potenciālo Brexit procentu attiecību!

* * *
***
Prāts liels.
* * *
there were shops, with gilded mirrors and magnificent chandeliers, that sold nothing but bubble gum and ice cream, and bars run by russian women - one was drunk in the middle of the day - decorated with nothing but shower curtains and old christmas ornaments.

(gruzija 99)

(īsināti te: http://www.theatlantic.com/past/issues/2000/11/kaplan.htm)

* * *
teetotal
Jūs varat pārstāt lietot alkoholu, un jums nav pienākuma katru reizi sniegt paskaidrojumus par to, kādēļ nedzerat.
* * *
Jaunas mājas
Laba diena!
Varbūt kādam ir kas piedāvājams jaunai ģimenei (abi strādājoši), ar diviem bērniem, mazu suni un kaķi, kuri meklē sev jaunu dzīves vietu (īrei, vai ar izpirkuma tiesībām ) Jūrmalā?! Meklējam dzīvokli, 2 - 3 istabas, jauki ja izolētas. Arī mājas īri apsveram. Labāk ne augstie stāvi, bet nu visu jau nevar gribēt. Lūdzu, ja kādam ir, kas piedāvājams - rakstiet uz lauris.bajars@gmail.com
Dzīves vieta tiek meklēta ilgtermiņam.
Paldies!
* * *
Jaunas mājas
Laba diena!
Varbūt kādam ir kas piedāvājams jaunai ģimenei (abi strādājoši), ar diviem bērniem, mazu suni un kaķi, kuri meklē sev jaunu dzīves vietu (īrei, vai ar izpirkuma tiesībām ) Jūrmalā?! Meklējam dzīvokli, 2 - 3 istabas, jauki ja izolētas. Arī mājas īri apsveram. Labāk ne augstie stāvi, bet nu visu jau nevar gribēt. Lūdzu, ja kādam ir, kas piedāvājams - rakstiet uz lauris.bajars@gmail.com
Dzīves vieta tiek meklēta ilgtermiņam.
Paldies!
* * *
Kindle u.c. vajag.
Gribu iegādāt lasāmekrānu lietotu nedārgu. Moš tev ir?
* * *
ds3 all bosses no phantoms done
Finally finished my Dark Souls 3 All Bosses, No Summons run. Also, I beat the Nameless King on my first try ever (I had skipped most of the optional areas on my first run). It's great that you can get the Uchigatana right from the start, just like in the original Dark Souls. I did a Sharp infusion on my Uchi, and it carried me throughout the whole game.
* * *
Nopirkšu divas biļetes uz "Skroderdienas Silmačos" Druvienā 23.06. Sēdvietas.

http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/10628

* * *
Esmu izmisumā un meklēju atkal palīdzi. Lūdzu, lūdzu, ja kādam no jums ir zināms kāds labais gariņš, kurš spētu man atvieglot ikdienu, regulāri iztīrot nepilnus 100 kvm reizi nedēļā, es būtu ļoti laimīga.
* * *
''if that is who you are , that is who you are.
And I like the you that you are... not all the other you's that could be or want to be''

lídz sim trápígákais un, skiet, jaukákais kompliments dzívé.

Tags:

* * *

Previous