Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
* * *
Hah, tikko iepostēju, ka "Policija Dobelē aiztur iereibušu razbainieku", taču tad pamanīju, ka frendlistē jau ir divi tādi posti, viens otram blakus.
* * *
reiz izfīčotā definīcija joprojām pieņemas spēkā -

"art is a story telling in the context"

jebkura "veida" mākslā (tb, mūzika, gleznošana, teksts, dizains, performances, grūti nosaucamie, - jebkas.) par, to, ka

"viss jau uzrakstīts" -vs- "cik var veco malt"
"ir tikai septiņas notis" -vs- "tie modernie izlēcieni"
"tur jau tikai 3 akordi..." -vs- "īsts pro var ar vienu skaņu uzrakstīt"
"nevar ne skaņu noturēt" -vs- "tehnika perfekta, bet tukši kaut kā"

šis viens konteksta teikums visu savelk vienā veselumā ar vairākiem izteiksmes veidiem, un saliek tos pa vietām. paldies sev.

* * *
vēl runājot par provincēm, jāpiebilst, ka ainažos (nebiju bijusi tur pāris gadus) ir aizklapējusies vienīgā kafejnīca, toties ir atvēries MILZU alkomārkets. pieņemu, ka igauņi no taipus robežas skrien iepirkties palēkdamies. ar veikaliem utml igaunijas pusē ir lielas problēmas vēl daždesmit km uz priekšu, tālāk nepārbaudīju. toties ar lielu interesi izlasīju treimanu info stendā (uzstādīts par vietējo ziedojumiem), ka ciema nosaukums nozīmē "trīs vīri", kas reiz apmetās šeit, bet ilgi, ilgi nevarēja atrast nevienu pašu sievieti. tām pakaļ nācās doties uz ziemeļiem.

***

toties māte ziņo no ludzas, ka ir noticis neticamais un šokējošais. uz mūsējās, odu ielas ir ieklāts asfalts! to ir solījuši izdarīt jau septiņdesmitajos, kad māte tur pavadīja vasaras, solījuši regulāri, un nu - pēc nieka 50 gadiem te nu tas ir. tiesa, tikai līdz pilsētas robežai. mūsmājas palikušas ārpusē.

* * *
šis ir inčīgi. vakar kādā sakarā zvanīju latvijas dzelzceļam, lai noskaidrotu, kā ir ar vilcienu izmantošanu cilvēkiem ar kustību traucējumiem. biju visai droša (hahā), ka ir tak zemās grīdas vilcieni, pati reiz esmu tādā braukusi utt utml.

bišk apdirsos, jo a) zemās grīdas vilcieni ir, bet maz, kur un kad braukt, neviens nezina, sarakstos tie nekādi nav atzīmēti, turklāt zemās grīda tāpat līdz galam nesakrīt ar perona malu.
b) persona var pieteikt mobilo pacēlāju un 2 personu palīdzību. tas ir jādara 48 h iepriekš, kas vēl būtu mazākā bēda, bet pakalpojums ir pieejams vien dažās stacijās, un, ja tu dodies no stacijas x, kur pakalpojums ir pieejams, uz staciju y, kur pakalpojums nav pieejams, latvijas dzelzceļam ir tiesības atteikt tev pacēlāju arī stacijā x.

sēdi mājās vai brauc ar veli izsauc cilvēku ar visa ļaunuma iemiesojumu - auto!

* * *
"Bēdīgi slavenais Lizuma recidīvists Mazulis aiz restēm."
* * *
tā kā vētras dēļ roņu salas apmeklējums pārcēlās, bet viesnīcu, ko nobūkoju, lai nevajadzētu nogurumā piļīt 100+km pa tumsu, atcelt vairs nebija iespējams, pavadījām pēcpusdienu/nakti, mētājoties gultā, skatoties pa televizeju "ekstrasensus-detektīvus" (grāfa drakulas pēctece larisa mogila paziņo nelaimīgajai ģimenei, ka viņi ir nelaimīgi, jo ir inbreeding deģi - visu cieņu ukraiņu teleproducentiem, šis bija visai negaidīts pavērsiens), skaļi lasot sikboja ierakstu par grāvī kakājošiem hipijiem un jauno pasaules kārtību un lēnām applūstot - vētras raisītie plūdi nāca no terases pat caur aizslēgtām durvīm. ķipa relakss.
* * *
«Iepriekš viņš par pašnāvību nebija runājis, nāca te ļoti bieži, dzīvoja, ēda, palīdzēja. Pašnāvības iemeslu nezinu. Domāju, ka viņu nomāca dzīve kā tāda, bija depresija. Redz, kur nāk vēl viens depresīvais,» pagriezusies pret ceļu, kundze rāda uz savu dzīvesbiedru Māri.

katrs vārds kā pērle!
https://nra.lv/vakara-zinas/82558-sokejoss-notikums-salacgriva-neveiksmigi-izoperets-virietis-pargriez-sev-rikli.htm
(uzgāju gūglējot "darbs salacgrūvas novadā")

* * *
rip skyking
ASV lidmašīnas zagļa/pašnāvnieka pēdējais youtube video.
* * *
* * *
Elektriskais skrejritenis Joyor
Personīgais elektriskais transports uz ielas vairs neizraisa izbrīnu - tādu ir daudz un kļūs tikai vairāk. Man izbrīnu raisa šis elektriskais skrejritenis Joyor ar kuru var nobraukt līdz pat 100 kilometru lielu distanci ar vienu uzlādi.

https://www.youtube.com/watch?v=A1mTM_UCX7A

MG_1345_111

* * *
Tracinosie laikapstakli ir beidzot arī man. Tad, kad viļņi ir 3 m augsti, vējš trako, un tu netiec jūrā
* * *
"ticēt sev"

dažreiz ļoti kaitina šis vārdu salikums

* * *
Motorolla Moto G5 ekrāna aizsargs
Atdodu par velti 2 gab. Motorola Moto G5 ekrāna aizsargus, amazonis atsūtīja nepareizo izmēru (vajadzēja prieks Moto G5 Plus).
Šādus te https://www.amazon.co.uk/Protector-SPARIN-Tempered-Bubble-Easy-Installation-Clear/dp/B01MUWWF3F

Atrodas Rīgā, var sarunāt saņemšanu maršrutā Ziepniekkalns - Sarkandaugava.

* * *
Varbūt kādam ir lieks 2012. gada macbook lādētājs? labprāt iegādāšos.
* * *
Vakar nosacīti nesen atvērtajā Vecrīgas dzertuvē "Republika" nospēlējām near genius Ž koncertu. Labi, ka mums ir savs skaņotājs, kurš, teiksim, redzot, kad zālē nav tā jaudīgākā aparatūra, sagādā papildus subwooferus. Nekad nebiju tik sasvīdis (kā pēc peldes). "Republikas" skatuvei nav ne vainas, ja piestrādā pie skaņošanās.
* * *
* * *
vispār ar latgali bija tā, ka vienas vienīgas ballītes apkārt, bet ir taču nedēļas vidus!!

tikko grasījāmies iemesties jazinskā (fantastiskākais, siltākais, dzidrākais, smaržīgākais ūdens šogad), tā parādījās trokšņaina kompānija, kas vilka ārā grilus, dzeramo un priecīgi viens otru mudināja "plikām dirsām mesties ezerā un pēc tam spēlēt mēmo šovu". pie čertoka tāpat. uz nakti meklējām kādu kempingu, kur uzsliet telti, jo ļoti vajadzēja elektrību un vēl dažas ekstras, tak vienā kempingā plosījās bērnu nometne, bet otrā pusstundu pēc mūsu ierašanās sāka ieplūst kāzinieku auto straumes. bujāns trijās valodās (latgaļu, krievu un latviešu), sīkie nakts vidū sit futbolu, jaunatne viebjas par mūziku, tāpēc divos naktī taisa pati savu diseni, atskaņojot no autiņa daudz un skaļu krievu popsu, bet nākamajā rītā cilvēki sāk strīdēties, kārtot attiecības un mētāt mantas pa gaisu. neskatoties uz to, izgulējāmies ļoti labi.

vsp pieleca, ka es, rainis un kombuļu inese tak nākam no apmēram viena kraja.

pirms tam bija zemgale, (s)pokaiņi, un nekas vēl nav beidzies!

* * *
Ceļojums uz Itāliju (7/7) - Funikulieris
Ceļojuma pēdējā dienā dodamies ar trosu tramvajiņu uz augstāko Bergamo punktu, lai pavērtos uz maģisko un iespaidīgo pilsētas panorāmu.

https://www.youtube.com/watch?v=AdKi8zsR8lM

italy_covers8

* * *
es: vai nu stūrēju, vai nestūrēju.

m: vai nu apsaimnieko mani (sliet/nojaukt telti, taisīt ēst/tēju, mazgāt traukus), vai nu - "vai nu" neeksistē.

un tam pat ir loģika, jo vai nu es izvairos no slepkavām mašīnām, vai nu izvairos no slepkavām ceļiem, ti, rezultātā ir jāatpūšas un jāļaujas aprūpei. a ja es, piemēram, būtu cita dzimuma persona, mūs par to pašu darbu sadali pieklājīgā lol sabiedrībā noēstu dzīvus (iedomājies - tusnis sēž un ļaujas pienest tēju).

* * *

Previous