Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
***
Pag, pag. Kāpēc mēs cilvēkus vērtējam pēc viņu domām?
* * *
***
Sūdīga matemātika aiziet!

Paņem četrus sev tuvus un, tavuprāt, viedus cilvēkus vecumā ap 25. Pieņem, ka viņus pazīsti un zini, kam viņi ir gājuši cauri. Pieņem, ka bumbierus var summēt ar fērenheita grādiem. Sasummē, iegūsti savu dzīves summāro viedumu. Stulbs esi tik un tā.

Mūzika:
Billy Joel - We didn't start the fire!
* * *
* * *
Es esmu deģenerāts.
* * *
Kukaiņi ir tik faking kruti. Tā lapsene ir totāls psihotropais aģents.
* * *
* * *
another case of flawed masterpiece
Spēlēju E.Ψ.Ǝ: Divine Cybermancy. Neskatoties uz būtiskajiem trūkumiem, ļoti neparasta pieredze.
* * *
salan
I say salam to all my bros.
* * *
Hal
Vienreiz braucu vilcienā no Hāgas, un vagonā iekāpa divi arābu jaunieši un apsēdās pretī. Viņi visādi knosījās, piemēram, viens uz mazā kupejas galdiņa sāka ar pirkstiem uz pusēm sadalīt gramu zāles. Tad viņi atkārtoti prasīja man, cik ir pulkstenis. Viņi paskaidroja, ka tas ir ļoti svarīgi, jo vajagot zināt, vai var ēst. Kad pienāca laiks, viens no viņiem atvēra čipšu paku, izēda pusi un pirms izkāpšanas atlikušo izmeta miskastē.
* * *
Sap
Regulāri pirku dārzeņus vienā stūra veikaliņā netālu no mājas. Visu laiku sasveicinājos ar pārdevēju franciski. Vienu reizi viņš teica assalamalaikum un paskaidroja, ka tā sveicinās musulmaņi. Droši vien bija sapīpējies zāli.
* * *
salat
Cannabis halal, alcohol haram.
* * *
#761
And all these little things that you do...
Tags:
* * *
Esmu apslimis. Bet vismaz ir, ko pīpēt, un šobrīd tāpēc velku Morrowind: The complete collection + Overhaul 3.0. Viena no manām mīļākajām spēlēm. Daudz labāka par Obļivionu un Škairimu.
* * *
#233
Joy multiplies when it is shared among friends, but grief diminishes with every division. That is life.

/R.A. Salvatore/

Tags:

* * *
* * *
mēs dzīvojam dažādās laika joslās - starpība ir divas stundas. un trīs gadi.
Tags: ,
* * *
***
Pārlieku vareni neiet, strādāt negribas nemaz, bet šujmašīna mani gan iepriecina. Kalibrēju to un pēdejās 3-4 lietas šuvu ar resnāko adatu, biezo džinsu diegu. Tagad ievietojot kaut ko smalkāku 90 izmērā, aparāts dūc tik uz priekšu kā motivējošā repa dziesmā. Man jauns džemperītis no pufīgas oderes trikotāžas ar Luī Vitõn kapuces oderi. Tajā jūtos kā fabjulos, uz āru izgriezts Teddy lācītis. Tieši ziemai.

Noah and The Whale - "5 years time" dziesma šogad paliek 10 gadus veca. Vai ne?

Mūzika:
Noah and the Whale - 'L.I.F.E.G.O.E.S.O.N.'
* * *
***
Man ir ļoti interesanti dzirdēt kā cilvēks pasaka pats savu vārdu. Vārds nav cilvēks, taču dzīve mūs iemāca sevi ar to asociēt. Izrunājot savu vārdu cilvēka būtība gandrīz vai atspoguļojas viņa teiktā izloksnē. Pirmie 5 mērījumi man to apstiprina, caur interpretāciju protams. Man vismaz ir interesanti. Ha!
* * *
d3pris
Špenglers.
* * *
vispār man bija apņemšanās katru cibas ierakstu šonedēļ sākt ar vārdu "tramps", pohuj, par ko ir ieraksts, bet atcerējos es par to tikai tagad :(
* * *

Previous