Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Otro reizi dzīvītē sāku spēlēt Dragon Age: Origins. Šoreiz ar pjūr and no bullshit wanna be ranger tipa elfu, kurš lielāko daļu laika tusē mežā ar saviem elfu čubrikiem, kuri tīksminās par migrāciju un principā dzīvo kā tāds čigānu tabors. Un kurš nesaprot cilvēku paražas, tāpēc ir tendēts pateikt kaut ko ne tā. Jau pirmajās minūtēs, aprodot ar galvenā kvesta linearo dabu, sapratu, ka spēle mani nepievils, ja es necentīšos to vislaik analizēt, balstoties uz pieredzi ar golden age cRPG's. Redz, es to spēlēju sen - tad, kad tā iznāca, pirms 8 gadiem. Vienīgais, kas palika atmiņā, ir dažādi aspekti, kas mani mazliet kaitināja. Sīkumi pat. Teiksim, fakts, ka protagonists ar biedriem pēc katra kautņa ir vienkārši brutāli notašķīti ar asinīm - pat tad, kad cīnies pret zirnekļiem, kuriem nav asiņu (vai arī fantasy pasaulē to asinis noteikti būtu zaļas). Un ne jau vienkārši zobens un vairogs, un varbūt pat bruņas. Nē, notašķīta ir visa seja, visas humanoīdu squishy parts and shit. Sievietēm - pupi (protams)! Ai, tagad jau esmu tā sapriecājies, ka viss sliktais aizmirsās. Labi, jāatgriežās spēlē, lai fiksi pirms IRL pienākumiem vismaz pabeigtu Gray Warden iniciācijas ceremoniju.
* * *
MJR XX
Vai kāds, kuram mašīnā brīva vieta līdzbraucējam, piektdienas pēcpusdienā brauc uz Menuo Juodaragis? Dod ziņu!
* * *
no rīta atnācu no treniņa, tikmēr m. piecīgs raksta īsziņas, ka peldas ezerā plus fakin desmit grādos. lai vai kā gribēdama, netieku viņam līdzi. šitās laikam ir tās tradicionālās dzimumlomas.
* * *
bet ad hominem tomēr ir tiiiik nepelnīti nopelts. nevajadzētu izlikties, ka mūsu pieredzei un visam, kas ar to saistīts, nav ne mazākā sakara ar mūsu darbiem un vārdiem, ka tie planē izplatījumā paši par sevi. lembergs arī tagad varētu kļūt par cēlāko [ievieto savu kaujas karogu] aizstāvi, visticamāk, tas raisītu skepsi vien. mani daudz vairāk interesē, kas to saka un kāpēc nez, saturs ir otršķirīgs.
* * *
Vēlme atvainoties
Es dažreiz sajūtos kā provokātors un nelietis in dženeral, uzdodams jums jautājumu, kas dienu, divas vēlāk šķiet esam nebutīsks. Izlasu atbildes, taču analīze paliek kaut kur iepakaļ. Tāpēc... eh, something something.
* * *
Vispašironiskākais modernā cilvēka apģērba gabals ir zandales.
* * *
(bet vispār gribētos domāt, ka ciba kļuvusi nekāda (agresīvo pusi šoreiz liekam mierā), jo cilvēkiem banāli ir vairāk foršu lietu, ko darīt, un mazāk laika/vēlmes dročīt internetos)
* * *
feins sniedziņš kolkā
* * *
* * *
Vāciešiem krievi ir izdevīgi un krieviem ir izdevīgi vācieši. Pēc vēstures spriežot - proti, ka gan nacistiskais, ka gan komunistiskais režīms ir bijuši Eiropas ļaunie- vienkārši saprotama doma par ģeopolitiku un neveiklo situāciju modernajā pasaulē, kur eksistē tāda superlielvara kā modernā ASV. Tā vismaz nodomāju, izdzirdēdams, ka bijušais Vācijas kanclers Gerhards Šrēders ir "Rossņeftj" ir direktoru padomē. Kas zina, varbūt viņa arī tur viņu arī gaidīja silta vietiņa, taču tad kāds žurnālists pavēstījis tautai par Šrēderu un jauno pavērsienu, un viņa jutās spiesta vismaz publiski pavēstīt, ka negrasās sekot kolēģa pēdās.
* * *
Skapja izpārdošana.
Iepriekš atvainojos, ka fotogrāfēts kūts gaismā ar kartupeli, bet bildes sliktā kvalitāte neietekmē preces kvalitāti, lai arī reklāma apgalvo pretējo. Ja kaut kas ieinteresē, bet šaubies, saki, pārfotogrāfēšu un nosūtīšu privāti.
Cena - 1 Eur, ja komentārā nav norādīts savādāk. Par norādīto drīkst kaulēties. Ja sagadās, ka kādu lietu iekāro vairāki, tiek tam, kas sola vairāk. Nerezervēju.
Saziņa komentāros, vai feita_kleita@inbox.lv

Skapi atver te.

p.s. ņemot vērā manu aizņemtību, lietām pakaļ būs jānāk pašiem jebkurā diennakts laikā, Abrenes ielas / Miera dārza raj. līdz 3dienai un/vai nākamnedēļ.

* * *
aiziet, 21. augusts.
vēl viens restarts.
kāds miljontūkstošais.
kopš Latvijas "atvaļinājuma", viss nedaudz izgājis no sliedēm.
daudz jaunumu un sitienu zem jostas vietas, nogurumi.

līdzsvars, miers un staying focused. one step at a time. prioritātes.

Tags: ,

* * *
Seja un mati kāzām
Hei,

Sestdien jāiet uz kāzām, gribas maksimāli lēti, bet skaisti un (pus)profesionāli uzlikt seju un sataisīt matus.
Varbūt kādam ir pārbaudīti tādu cilvēku kontakti, pie kuriem to varētu izdarīt? Piemēram, meitenes, kas vēl mācās vai kas tamlīdzīgs. Uzsvars uz pārbaudītiem. Diemžēl manas paziņas, pie kurām parasti vēršos šādos gadījumos, sestdien no rīta Rīgā nebūs pieejamas. :/

Paldies!

* * *
aknīstes novada vēstis pilnas ar domes lēmumiem piešķirt dažādus pabalstus, līdzjūtības apliecinājumiem un pārdodamiem/izsolāmiem nekustamiem īpašumiem par tādu cenu, ka aš gribas kādu nopirkt tāpat vien, tik ko ar tādu darīs. bet viss nav tik slikti. ir dzimis arī kāds bērns, kuru sac imanuīls vai imanuīla, pēc akuzatīva nevar saprast.
* * *
Tātad ir tāda miss [info]nekurlande. Un viņa reiz sacīja: "Nahujam cibā jāliek bildes ar bērniem." Galnais, ka viņa nesen FB ierakstīja par to, ka ienīst faktu, ka zīdaiņi, kuri ir paņemti līdzi sabiedrībā, sāk publiski ķērkt. Tas triggeroja kaut kādas random māmiņas, un par viņas FB ierakstu parādījas raksti kaut kādos māmiņportālos. Un viņa tika uzaicināta uz LR uz diskusiju kopā ar kaut kādām māmiņām un gudrākiem ļaudīm. Intervija izvērtās pavisam normāla, un nebija tā, ka nekurlandi kāds mentāli tur pisa. Karoče, viss beidzās normāli. Taču fakts, ka bērniņi ir jāprezentē publiski, tomēr paliek neatrisināts. 

Kāds ir jūsu būtiskais viedoklis par šo sociāli derdzīgo aspektu?
* * *
vajag info par vienu namu āgenskalnā
kādam projektam nepieciešama info. āgenskalnā ir nams Zeļļu ielā 17, varbūt šeit nejauši ir kāds, kurš šajā namā mīt, zina cilvēkus, kas tur dzīvo vai saimniekus, kam tas pieder! tad atrakstiet,lūdzu, man uz e-pastu magnolia23@inbox.lv.
vai varbūt kādam ir idejas, kā šādas lietas noskaidro, ja neskaita svešu tā iemītnieku satikšanu.
* * *
The Fall of The Simpsons: How it Happened. Ļoti labs materiāls. Iesaku noskatīties visiem, kuri auga ar šo multenīti.
* * *
izejot no mājas, t-kreklā un saulesbrillēs, uzmetu netīšu, ātru skatienu uz cimdiem ("cimdi" tik jocīgs vārds...). nepaņēmu.
vēlāk, neilgi pirms salūta, aizskrēju nopirkt cepuri - ja nu paliek vēss. pusraibu, ar bumbuli.
jau brīdī, kad pēc salūta stūmāmies ar ratiņkrēslu cauri tūkstošcilvēku straumei, jutu, ka cepure varēja būt biezāka.

un visbeidzot, kad bridu pusnaktī cauri pļavai uz mājām, - ir 19.augusts, nakts un salstoši pirksti - virs galvas pulsējoša, milzīga, mainīga, dejojoša, spoža ziemeļblāzma.

un man liekas, ka cimdi to jau zināja.

Tags:

* * *
Sveicināti, mednieki un viņu draugi.
Vai kādam no jums nav pieejami lūša kauli? Vai varbūt jums ir sakarīgi ieteikumi, kā tikt pie lūša kauliem? Mednieku forumā diezgan daudzas reizes jāielogojas, lai iepostētu šo jautājumu. SS'kā teorētiski varētu likt sludinājumu, bet es vispirms gribētu pārliecināties, vai tas nebūtu nelegāli vai neiespējami. Man nevajag, lai man kāds speciāli medī dzīvnieku, ja kas. Vienkārši, ja kauli jau ir, vai arī, ja kāds jau taisās lūsi medīt, tad es varētu uz kaut ko pretendēt.

Varat man arī uzrakstīt vēstulīti uz pdhoroskops at gmail.com

* * *
* * *

Previous