Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
***
Vai katrā stāstā, ko par sevi stāstām nevajadzētu izmantot "pagātnes es" vārda "es" vietā?
* * *
bomzis metro: (kaut ko vāciski)
es: ništ ferštēēēn
bomzis: (angliski prasa naudu, bet nesaprotu cik)
es: sorry?
bomzis: where are you from?
es: latvia
bomzis: lettland?
es: aha
bomzis paklapē mani pa plecu un aiziet tālāk.
* * *
need a pre-fix
Šonakt augstas temperatūras murgos sapņoju, ka izmisīgi cenšos kaut kur dabūt jebkādus opiātus/opioīdus, jo māte man grasās izoperēt sēklinieku audzēju, un es operācijas laikā un pēc tam negribu ciest sāpes. Interesantākais, ka es viņai uzstāju, ka vēlos, lai viņa pēc operācijas aizšuj brūci ar diegiem, nu, kā pienākas, taču viņa teica, ka tas nav veselīgi. Pārtulkojot šo sapnīti, zinu, ka tā vienkārši ir manas mātes mīlestība, ko viņa man astrāli sūta, haha!
* * *
vispār te viss ir kā rīgā - laiks sūdīgs, ielas remontos, cilvēki nīgrām sejām un melnā, dzer aukstu alu uz ielas, slapjdraņķim līstot. visi piš kapeiku, nogriežot visas iespējamās ērtības, pārejot no vienas istabas otrā. tā kā varētu pārvākties rīt pat un atšķirību nemanītu. taču ballītes gan sākas labākā laikā, sākot no 9 rīta. piecelies, izpucē zobus un ej. nekādu negulēto nakšu un saburzīto rītu.
* * *
***
25. Tulīt pat tas skaitlis mainīsies. Plus mīnuss esmu nodzīvojis trešdaļu dzīves ņemot vērā manus ieradumus. Pa šo laiku esmu iemācījies ļoti daudz. Protu neskaitāmas lietas un joprojām krāju klāt papildus informāciju. Informācija tiek vākta nepārtraukti, reti kad ieeju posmā, kad šo spēju atslēdzu. Tie sprīži bieži vien ir tie patīkamākie – nedomāt. Ir grūti nodefinēt ko es īsti vēlos, ar to man vienmēr bijušas problēmas. Parasti es šo jautājumu atrisinu ar materiālo pasauli sakot, ka man ir nepieciešams kāds specifisks priekšmets, instruments, lieta ar kuru mana dzīve pēkšņi kļūs tik neaprakstāmi labāka.

Ieinteresētība ir mans pamats, man interesē. Interesē lietas, zinātne, kā viss strādā, kā strādā cilvēki un viņu prāti. Spēj u negarlaikoties es iemācījos savā vientulībā. Vientulībā, kas mani pavadīja mani visus manu studiju gadus.

Bet ir vēl lietas, kurās neesmu gana daudz sevi ieinteresējis – es pats. Neesmu gana daudz sevi pētījis, esmu tik daudz citus verojis no malas un atspoguļojis viņu darbības, ka aizmirsu vērot, kas man ir svarīgs un kā es reaģēju pret šo pasauli. Tas būs mērķis turpmākajām dienām. Redzēt, sajust kā es reaģēju uz pasauli.

* * *
After all, I've only got six different performances within the next two weeks. Kur ir laiks dzīvot. R saka, ka es vēlāk būšu pateicīga, ka jaunībā izmantoju visas unikālās iespējas paspīdēt, pastrādāt. Okei, ar labu nakti. Sildu gultu un gaidu.
Garastāvoklis::
Wtf
* * *
anarho-kapitālists no amērikas dodas mācīt grieķus dzīvot.
es tagad netieku gudrs, vai tas ir labākais trollinga raksts, ko esmu lasījis pēdējā laikā, vai arī tiešām ir kāds "anarho" tusiņš, kas ir vēl vairāk dzīvē apjukuši par rietumvācijas anarhokomunistiem.
Mūzika:
the arrivals
* * *
a aiz ko visi nīst keilu? rau,
keliam ir patiesi krāšņa uzturvērtība (http://nutritiondata.self.com/facts/vegetables-and-vegetable-products/2461/2,
keils ir lēts
keils nav fancy (nu, kļuva vienu brīdi sibīrijas lopbarība par superfūdu, so what, nav nepelnīti). man, kā zināms, vispār garšo lopbarība, nu tur auzas un griķi, par kuriem čehi vēl joprojām raksta uz iepakojumiem, ka ar pohanku tatāri barojuši zirgus, un normāliem cilvēkiem tā nebūtu jāēd).

vārdsakot, tāds čista latvisks kāposts.

***

iemetu aci nu jau slavenajā valkīras blogā. viss ir ļ. jauki, bet nu cik var atspēkot argumentu, kuru neviens neizvirza? ekošmeko pārtiku cilvēki izvēlas ne aiz tā, kas tur supposedly ir (lielāka uzturvērtība), bet dēļ tā, kā tur nav (pesticīdu un herbicīdu, ko cilvēki nevēlas redzēt sevī, augsnē, ūdeņos utt).

* * *
cik labi, ka pēc viena aliņa, visas filmas šķiet labas
- klick goes the landmine
- paper towns
- 247F
* * *
***
Mazliet pat palika bail no tā kas ir manās rokās.
Mūzika:
Riekstu Armija - Eiroremonts
* * *
šodien sāku runāt ar grodiem, runāt ar zemes urbi un 8 metrīgām caurulēm
ceru, ka drīz tie sāks runāt ar mani
* * *
Vajag īrnieku
Sveiki! Tā kā šeit ir 1085 pielūkotāji, bet userinfodziivo_te 318, atļaušos info publicēt arī te:

Meklēju īrnieku dzīvoklim Hospitāļa ielā. Līdz Valdemāra ielas RIMI 3min., transporti 3-5min. Platība 25m2 (istaba, duša/tualete, virtuve), pirmais stāvs, bet logi uz norobežotu, sakoptu pagalmu, kurā vasarās var rīkot pasēdēšanas. Dzīvoklis ar visām ērtībām (ledusskapis, plīts, veļas mazgājamā mašīna, centrālā apkure, gulta, sienas skapis, galds, internets utt, utt) - nāc un dzīvo! Cena 340€ - viss (arī komunālie izdevumi, elektrība, internets) iekļauts. Līgums uz gadu + drošības nauda. 

zvanīt - 28811871 
rakstīt - mugursomam@inbox.lv
* * *
Dzīvoklis Hospitāļa ielā.
Sveiki!

Meklēju īrnieku dzīvoklim Hospitāļa ielā. Līdz Valdemāra ielas RIMI 3min., transporti 3-5min. Platība 25m2 (istaba, duša/tualete, virtuve), pirmais stāvs, bet logi uz norobežotu, sakoptu pagalmu, kurā vasarās var rīkot pasēdēšanas. Dzīvoklis ar visām ērtībām (ledusskapis, plīts, veļas mazgājamā mašīna, centrālā apkure, gulta, sienas skapis, galds, internets utt, utt) - nāc un dzīvo! Cena 340€ - viss iekļauts. Līgums uz gadu + drošības nauda.

zvanīt - 28811871
rakstīt - mugursomam@inbox.lv

* * *
vakar, spītējot pilnmēnesim (vai arī par godu tam), noskatījāmies divas beverlīhilzas, 90210 sērijas (meloju, trīs).

tas tik ir kaut kas. nē, es ne par mūziku, šmotkām, sižetiskām līnijām.
psc, tās meitenes vairs nešķiet smukas (izņemot brendu), viņas šķiet pilnīgi parastas. m. vispār iesaucās: eu, cik viņa ir resna!, uz ko es iebikstīju viņam ar elkoni un teicu, nē, viņa ir pilnīgi normāla, mēs vienkārši sen neesam redzējuši normālus cilvēkus teļukā. ja parādās sievietes pēc 40, viņas arī izskatās pēc 40. fuck, viņas staigā bikini UN izskatās pēc 40, un neviens neko. salīdzinājumam - es te nerunāju par mūsdienu bonda meitenēm, es runāju par disneja ģimenes filmām, ko tulkoju vienā laidā, un kur godīgās namamātes ar 5 bērniem izskatās vienā vecumā un formīgumā ar savu vecāko meitu-tīneidžeri.
nez, kad pazuda parastie dibeni? kad tas viss sākās?

* * *
Eh, nočučēju visus modinātājus un arī trauksmes sirēnas. Tikai tagad izlasīju, ka tādas bija. Diezgan nenopietni. Bet tikpat nenopietni ir darba dienā gulēt līdz pusvienpadsmitiem.
Garastāvoklis::
lēnais pamošanās process
Mūzika:
tvaiku nosūcēja svilpošana
* * *
vai jūs zinājāt, ka mazreizējais e-talons (1 vai 2 reizēm) darbojas uz laiku, ne uz reizēm, un to var bezjēgā pīkstināt kaut vai miļons reizes stundu vai aptuveni, lēkājot no transporta uz transporta, ja labpatīk #kapeikas pišot

uzzināju to grūtā ceļā, braucot mikriņā ar vesterna elementiem, kur šoferis un divi pasažieri (viens pusakls, otrs ar kokčika pudeli vienā rokā un viengadīgu bērnu otrā) plēsās par tiesībām izbraukt ar vienu e-talonu uz diviem. sapratusi, ka izgriežam uz vecmīlgrāvja tilta, ātrums ohohō, bet uz ceļu neviens neskatās, piesprādzējos (iespējams, prātīgāk būtu bijis izkāpt, bet es tūlīt braucu uz gejropu, kur bēgļi un terorisms, morāli jāgatavojas; bez tam, diez vai kāds pievērstos man tik ļoti, lai izlaistu). uz atvadām šoferis un pasažieris apmainījās ar telefoniem, lai rītdien nokārtotu šo jautājumu kā vīriešiem pieklājas. tad vairs ar bērnu piesegties nevarēs. viss mikriņš gan korī centās pierunāt šoferi neiet cietumā e-talona dēļ.

Tags:

* * *
fucked up beeing of things
* * *
ahtung!

ko aizvest suvenīrā vācu tantei, par kuru zināms tikai tas, ka viņai gadi 50, sirdī hipijs (lai ko arī tas nozīmētu) un, iespējams, ir cīši labs cilvēks (brīvprātīgi izņēma šādus tādus papīrus vēl pirms manas māsas ierašanās, pamatīgi atvieglojot viņai cīņu ar vācu birokrātiju)?
jābūt iebāžamam rokas bagāžā.

* * *
neko nezinu par jūsu slavenajām lētajām biļetēm uz trauksmainajām zonām, tūroperatori piedāvā atpūtu ēģiptē par kādiem 30% dārgāk, nekā agrāk/parasti šajā laikā.
* * *
m. mikriņā atrada zīmīti "sveiki! jūs esat ļoti skaita sieviete, tāpēc nolēmu jums uzrakstīt". paraksts - jānis, telefons tāds un tāds. spriežot pēc tā, ka zīmīte atstāta turpat, skaistule neiespaidojās, bet m. neļāva man zīmīti nekur šērot, lai cilvēki nesāktu jāni izjokot.
Tags:
* * *

Previous