Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
bērnu gulta
vajadzīga bērnu gulta. ja nu kādam ir lieka, labprāt atbrīvotu no 140-170cm garas bērnu gultas. var tādas, kam regulējams garums, bet, protams, nav obligāti. labi, ja ar maliņu, bet arī tas nav baigi svarīgi. stāvoklis vēlams tāds, lai nebrūk kopā. kaut kādi skrāpējumi vai uzlīmes galīgi netraucētu.

par samaksu, kaut ko garšīgu vai paldies, pēc izvēles.

* * *
agnese skatās dublētas japāņu multenes
Naruto tāds mazs zēns vien ir.
* * *
Cilvēks ar figūrzāģi
jeb lobziku. Darbs 5 minūtēm. Čomska apkaime. Varu maksāt 10 eur.
Nepieciešams skaisti izzāģēt caurumu mēbeles sānā saglabājot opciju, ka izzāģētā daļa ir tik forša, lai vajadzības gadījumā varētu to īzī pīzī ielīmēt atpakaļ.
* * *
Tags:
* * *

no šogad tulkotajām, iespējams, neatbilst neviena. pat ģimenes multene par dinozauriem nē :/

* * *
(ノꐦ ◎曲◎)ノ=͟͟͞͞ ⌨
Pēdējo nedēļu laikā pamazām samazinās lasītāju skaits. Nav jau tā, ka es būtu par to ļoti noraizējies, vienkārši interesanti — ar ko saistīt šādu tendenci, kas ir tās cēlonis?
* * *
(๑•́ㅿ•̀๑) ᔆᵒʳʳᵞ
Ingmārs Freimanis nopelnīja naudu (atkal).
* * *
kinder-punch
Glühwein oder Kinderpunsch?
* * *
Makbooka lādētāju.
Var būt, ka kādam ir lieks?

Pretī varu piedāvāt pilnīgi jaunus Egona Līva kopotos rakstus.

* * *
Bērnu ēdamkrēsls
Moš kādam ir lieks, vietu aizņemošs un putekļus krājošs bērnu barošanās krēsls, tāds, ko pie "lielā" galda var pielikt, lai bērns var ēst kopā ar visiem?
Kaut kāds tāds:

Mēs būtu ļoti pateicīgi un labprāt pieņemtu kā pirmsziemassvētku dāvanu! :)

* * *
Saplēsu dzīvsudraba termometru un vietā nopirku gallija. Nav ne jausmas, cik sliktāks vai labāks tas ir, taču rakstīts "eco friendly" (man ir sliktas periodiskās tabulas zināšanas). Izmērīju - 37,2. Atkal. Vai joprojām? Nav ne jausmas. Pats stulbākais, ka šādā ne-stāvoklī jaspēlē koncerts. Koncerts, kam mēģinājumos gatavojos un spēlēju uz siņķika, bet vakar, pēdējā jeb 2. ar pus mēģī, sapratu, ka tik ātri nevar atgūt sintī spēles prasmes, lai izdomātu visās dziesmās ko jaunu, tāpēc spēlēšu teh bass.

Bet visstulbākais ir, ka tas nav parasts koncerts - ir jābrauc uz pāķiem pie Simona pakaļ instrumentiem un aparātiem, jāsakrāmē tie kaut kur (kur?) un tad jāaizved uz koncerta norises vietu Akuratera muzejā. Un tad jāatved atpakaļ. Nāve novembrī.

* * *
* * *
mans monitors ir tik putekļains, ka kaut kad septembra beigās avatars ar ģimeni sazīmēja uz tā visādas zīmes (labi vēl, ka neuzrakstīja "nomazgā mani"). tas viss vēl joprojām ir turpat. nav problēmu noslaucīt, bet nav tā, ka traucē (nu, vispār netraucē). bez tam, liek atcerēties par draugiem. bez tam2, interesanti, kad sāks zust krāsas (visu var uztvert kā eksperimentu). esmu ļ. laimīga cūka.
* * *
krāsainā foto izdrukas
Fotocilvēki, iesakiet lūdzu, kur viskvalitatīvāk drukā krāsaino foto Rīgas centrā.
Būtiksi, lai ir arī izmēru izvēle.
* * *
Brrr.. kodīgs garastāvoklis.
* * *
mazas pieaugušo drēbes
Piedāvājumā XS izmēra kleitiņa, S izmēra silta tunika, XS silta jaciņa, džinsu bikses un siltie ziemas īsie zābaciņi.
Viss labā stāvoklī, nav nonēsāts. Cenas runājamas, tikšanās arī sarunājama, arī pasta stacija iespējama.

sale
pass: sarkans

ja kas interesē, komentāros atstāj meilu.
* * *
* * *
Uz tirdziņu daži lieki priekšmeti manā mājā. Bildes ar aprakstiem zemāk.
Pašsavākšana vai nu Ķengaraga pusē, vai arī darba dienās no 8-17 pie Spices. Pa ceļam pēc 17iem varu pievest Āgenskalna pusē.
Pieteikšanās tepat komentos, armandss pie gmail com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle
Bildes )
* * *
Rīt MSK "atgriešanās" koncerts Akuratera muzejā. Vairs neko nezinu. Really low expectations as there have been only 2,5 rehersals. Būs pirmatskaņojums transa gabalam "Nāves dancī".
* * *
Ищу бабу,с которой познакомился по пьяни.27 лет,зовут Надя,вроде 46 школу в Грависе заканчивала.Кто знает,скиньте координаты.
* * *

Previous