Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
CAN - Halleluhwah // un pēdējā doma, kas reizē bija arī pirmā
Viena no manām grupas "Bundža" jeb "Varam", jeb drīzāk "Varēt" ("CAN -  Halleluhwah" - klikšķini, lai izbaudītu) mīļākajām dzīvā drum-n-bass grūv-dziesmām, kas kārtējo reizi pierāda, ka iz eiropas subkontinenta Ņemcieši ir visgrūvīgākie (aiz Blatiem, tfu, Baltiem). 
Bļin, piesaucu tās nācijas/tautas, kā faking brits, NU, ar lielajiem burtiem. Fuck the imperialist scum, teica Lūks, aizdedzinādams kāsi, kas satur ar JWH-randomly-generated-number un nokosdams galvu kādam aziātu mazulim, kas vienkārši gadījās pa ķērienam.

Un visbeidzot Lūks nodomāja: "Sasodīts, ceru, ka neviens to neņes ļaunā." 

"Lūdzu" - bija viņa pēdējā doma, sagrūstot cilvēkam zināmajai pasaulei. Protams, nekas nekur tāpat vien nepazuda. No sūdiem cēlās jaunas eksisteneces, cilvēki, nepacietīgiem triepieniem, spalvaskātiem rokās, ķērās pie jaunas gleznas. Šoreiz izlaižot citus dzīvniekus, jo, sasodīts, visiem riebjas dzīvnieku pisēju, un tomēr var taču uzgleznot jau gatavu, saceptu gaļīti (sasodīts, kā man patika, ka vecāmamma teica šo vārdu).

Gaļīte. Tu un es. 
Mūzika:
240 = 420 (CAN - Hellle
* * *
***
Kustināt, iekustināt jebko. Visam ir berze, dažreiz pāris vietas vajag iesmērēt, lai labāk kustas. Tur arī tā enerģija aiziet.
Mūzika:
Hotline Miami Soundtrack
* * *
***
Yea, that would be great
That would be beach house living
Every night, rest of our lives, you and me
We could go swimming, swimming
Mūzika:
Front Bottoms
* * *
lielākais pizģec, ko manas acis ir skatījušas šovasar, ir festivāla kubana biļešu sistēma (man patīk tas abonements, kas paredz arī pašam savu privāto pļažu, kā arī tas, ka ieeja telšu pilsētiņā maksā atsevišķu biļeti):

https://shop.piletilevi.ee/public/?concert=190295&design=bilesuserviss&lang=lat¢er=126#view=ticketsselect

(te ķecerīgi jāsaka, ka programma man interesē gandrīz vai vairāk no visiem lv festivāliem, jo garbage un m. grib redzēt nofx, turklāt publika noteikti nepārklāsies ne ar vienu citu festivālu; kas par antropoloģiju!)

* * *
n
Kā lai es zinu, ka nekļūdos?
* * *
gājējs — persona, kas pārvietojas pa ceļu kājām vai invalīdu ratiņos. Šis termins neattiecas uz personām, kas veic darbus uz brauktuves, un uz satiksmes regulētājiem;

velosipēds — transportlīdzeklis, kas paredzēts braukšanai, izmantojot uz tā esošā cilvēka muskuļu spēku (izņemot invalīdu ratiņus). Velosipēds var būt aprīkots ar elektromotoru, kura jauda ir ne lielāka par 0,25 kW;

Tātad, invalīdu ratiņi ir ārpus transporta līdzekļa defrinīcijas. Likumā nav teikts cik jaudīgi un kā aprīkoti tie ir. Paņemot invalīdu ratriņus un ieliekot tajos kādus 40-80 kubus, pāris kilovatus, rodas prieks. Jebkurā vietā legāls prieks. Jāpatur tas prātā.

* * *
Regnārs Vaivars kaujas kā skuķis.
* * *
Poļu valodas pratējs
Brālēns meklē kādu, kas prot poļu valodu. Saprotu, ka ir nepieciešama palīdzība tikt galā ar poļu apdrošināšanas kantori, kas citā valodā nerunā, jo tad jau beigu beigās ari nokārtos lietas un nāksies maksāt.

Ja kādam ir interese - zetinja@gmail. Iedošu kontaktus un par detaļām un atlīdzībām tiksiet skaidrībā paši.

* * *
falafel
Waiting for my falafel.
* * *
recenzija par Pokemon GO
Mana recenzija par Pokemon GO.

http://www.satori.lv/raksts/11608

* * *
***
"Paldies, ka jūs esat. Paldies, ka esat tik traki. Jūs man neliekat justies tik vientuļi."
* * *
aizdot bērnu ratus
SOS!
Bērniņš maziņš, mamma zaļa.
Atstājām laukos savus pierastos ratus, jo Rīgas štābiņā taču ir otri. Nupat kārtīgi tos aplūkoju - dzīvās šausmas! Rīt pēcpusdienā jādodas uz ikauņu zemi, kur noteikti vajadzēs ratus.
Varbūt kādam cibiņam šobrīd nav vajadzīgi un var aizdot? Stabili, pēc iespējas mazāk plastmasīgu auduma detaļu, stumjami tā, ka es redzu bērna sejiņu. Atdotu pēc nedēļas vai agrāk. Rīgā vai jebkur pa ceļam Ainažu virzienā.
* * *
Dāvanu karte uz 3 pavāru restorānu
Dāvanu karte uz 3 pavāru restorānu, vērtība 15 eiro, atdošu pa 10.
Derīga līdz 6. augustam.
Saprāta robežās iespējams kaulēties.

engell pie inbox lv

* * *
yoaormn
Your one and only raw minced meat.
* * *
Smieklīgi, ka man likās ka nespēlēšu Pokemon Go. Turklāt darbā ir tik daudz pokemonu.
* * *
UR
Unreliable narrator.
* * *
s6s6s6s
Nolēmu pārstāt ēst saldumus.
* * *
#EsGribuTeviAtpakaļ
Atbildot uz vairākiem komentāriem, man nākas paskaidrot, ka iepriekšējais ieraksts nav realitātes apraksts.
* * *
jā, šķiet, ka tiešām nav gribējies darīt/runāt riebeklības* bijušajiem, jo 1) vai nu šķiršanās bija pašsaprotama un nesāpīga, 2) šķiršanās pēc sajūtām bija pelnīta, jo biju absolūti pretīga un neciešama (atskatoties pagātnē, tas joprojām šķiet objektīvs vērtējums).

*toties patīk darīt citas riebeklības; piemēram, kanalizācijas epopejas apogejā nekautrējoties spļāvu uz durvīm uldim (3x) un allai (1x), garām ejot. tas, kurš saka, ka bērnišķīga atriebība nenes gandarījumu, vnk nav to izmēģinājis, yo! tiesa, visas dusmas izčākstēja dažas dienas pēc, un turpmākais baisais plāns laikam paliks nerealizēts :(

* * *
reizi N gados man sāk likties, ka seja ir tāda pelēka, apvītusi un ne aļo, ieeju kādā kuponu lapā*, nopērku kādu random procedūru un apmeklēju to #spontānārītarutīna

šoreiz biju uz mezo kaut ko. bet stāsts nav par to. stāsts ir par to, ka, izrādās, man nekad nebūs grumbu! man sejā ir tik daudz kolagēna, ka es varētu to donorēt! pat ja es izkūkošu prātu, izklaidēties ar botoksa injekcijām man nespīd! mana seja novecos pēc gravitācijas principa, tas ir, vienkārši nošļuks lejā :D

toties ja nesākšu staigāt ar saulessargu, zieķēties ar spf 30000, neatteikšos no pirtīm (šņuk) un alko (dooh), staigāšu ar sarkanu, dzīslainu ģīmi mūžīgi. nu, bet tas nav nekāds jaunums. ā, un ja nesākšu hid-ra-tēties. vai kāviņtur.

-(lekcija par sejas kopšanu mājas apstākļos ar N punktiem un apakšpunktiem)
-apžēlojiet, man ir dienas krēms par 3 eiro un nakts krēma nav vispār
-un cik ilgi jūs cerat izbraukt uz labas ģenētikas rēķina??

*pie viena uzzināju, ka kuponu bizness latvijā iet uz bankrotu

* * *

Previous