Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
fiks posts pirms skriešanas uz mazā kalna ielu (ne pēc heroīna)
Es dzīvoju ar pieņēmumu, ka Putni arī varētu nebūt Lohi. Tā lūk.
* * *
* * *
Mazliet papisāmies ar bijušo draudzeni Juglas mežā, nez, kādus 40 metrus no ietves un auto ceļa. Mēreni kaifīgi un tā, bet mani nepameta sajūta, ka mani novēro koki. Jā, tieši tā. Nevis cilvēki, bet faking koki. Flora. Daba. No psychedelics included btw. Tik jokaina izjūta, ka nācās pārtraukt un iet uz lielveikalu pēc saldējuma.
* * *
banku sistēmas nāve
Bļaģ, nedēļas laikā padirsu jau otro kredītkarti, pateicoties sasodīti ģeniālajai DNB (drum and bass, yeah!) bankomātu karšu ēšanas un atvemšanas sistēmai, kur nauda tiek izsniegta vispirms un karte pēc tam. Protams, ka es, priecīgs paķēris žūksni, aizsvilpoju katru reizi prom nahuj uz neatgriešanos, jo ko gan man vēl vajag. Katrā ziņā esmu ļoti nelaimīgs, jo man vairs nekad nebūs karte ar tik burvīgu pinkodu - 2424. Tas ir bijis skaistākais piespiedu pinkods manā dzīvē (piespiedu as one that you can't change). Kāds ir tavs burvīgākais piespiedu pinkods iz dzīves, ko esi zaudējis?

Vispār kādus 3 gadus mierīgi dzīvoju bez kredītkartes. Bet tas laikam tāpēc, ka tika veikts spēcīgs bijušās draudzenes Švēdpank kartes abjūzs (konsentuāls, nepārprotiet!).

* * *
Es pašpasludinu sevi par bijušo aizraujošāko sviestotāju-cibotāju. Tas arī viss šajā postā.
* * *
Uz tirgu iet 2x izmantotā Crumpler messenger tipa soma. Ietilpīga pēc vella, bet izmantojis neesmu pēdējos n-gadus. Īsti nevajadzēja tik lielu, arī tagad vajadzības pēc tādas nav. Lieki tik krāj putekļus. Iekšā var mierīgi ievietot treniņtērpu un vieta vēl pāri paliks. Cena - EUR 10 derēs? Nav ne jausmas, cik par tādu varētu prasīt. Rīgas robežās varu mierīgi atgādāt, bet pēc darba laika beigām. saziņai - tepat komentāros vai arī armandss@gmail.com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle. Bildes te )
* * *
spriezhot pec L. jaunaakaa darba, shii joprojaam nav tikusi paari tam, kas notika pagaajushovasar? eu, man galva kuup! shovakar piipeeshu.
Garastāvoklis::
wtf
* * *
spotted:
no muguras - kačoks, hipsterīgi izdzīti mati un uzraksts LATVIETIS uz t-krekla; no priekšas diemžēl paveras skats uz vīrieša cienīgu vēderu un regulāru paģiru izvagotu seju.
Tags:
* * *
nu tā roko torte palikusi pavisam maziņa un krēms ar vairs negaršo tā kā bērnībā, būs vien jābrauc uz daigas beķereju.
* * *
Lietu atdošanās
Pārdodu un atdodu dažādas saimniecībā noderīgas lietas un drēbes jauniem īpašniekiem. Mantas, kas atzīmētas ar "pret ziedojumiem vai kopā ar pirkumu" tiek atdotas par brīvu vai pret jūsu brīvi izvēlētu summu.

Pašsavākšana no Pļavniekiem (3. autobusa gandrīz galapunkts) vakaros, var mēģināt sarunāt tikšanos centrā.


Pieteikšanās: meitenes.epasts [@] gmail com


Spiest šeit, LAI APSKATĪTU MANTAS!

* * *
svinot jauno logu ielikšanu, nopirku torti tikai sev
* * *
* * *
es nespēju sevī atrast kaut kripatiņu baiļu no kara. daļēji tāpēc, ka citas raizesTM, daļēji tāpēc, ka drošība ir absurds koncepts enīvei, daļēji tāpēc: http://www.snob.ru/profile/9723/blog/79344
* * *
nu bet kaa! manii njirb, njirb, njirrrrb, un kad liekas norimst, atkal tiek veikts paarsteidzosh solis.
tur veel ir tik daudz kaa vairaak, un slaanji, un puses, un galvenais, ka viss ir abpuseeji. es nebriiniitos, ja satiekoties mees dzertu no kruuzeem vienlaiciigi utt (kaa parasti sanaak, ja es ar kaadu savienojios domaas, tas ir jociigi)
okei shis viss ir dzilji persooooniigi, labi
skaitaam dienas
L. gan pirmaa buus shajaa pilseetaa, shonedeelj, bet es jau esmu vinjai tjip piedevusi to, ka vinja nespeej piedot man
* * *
Man patīk, ka es rakstu par kaut kādas komunikācijas iniciēšanu, lai gan nespēju pat veltīt laiku draugiem, kuri man ir. Esmu izēdājs.
* * *
Pāris meklē istabu!
Strādājošs, jauns pāris meklē istabu Rīgā sākot ar septembra mēnesi! Cienam citus, nekavējam maksājumus, darba dēļ mājās esam reti.
Vēlamies īrēt istabu Rīgas centrā. Der arī Āgenskalns, Torņakalns, Imanta, Zolitūde, Purvciems, taču izskatīsim ikvienu variantu. Istabas lielumam/iekārtojumam nav nozīmes. Priecāsimies par jaukiem dzīvokļa kaimiņiem. Vēlama saprātīga cena, kurā jau būtu iekļauti arī komunālie maksājumi.
Lūgums rakstīt uz e-pastu: the_darkness6@inbox.lv
Ļoti priecāsimies par ikvienu ziņu, jo lieta ir diezgan steidzama. :)
* * *
izvizināties ar mocīti
* * *
Paklausieties vispirms "Džoj Divižn - Insight" un tad "Starmetis - Cult of Envy", īpaši pievēršot uzmanību vokāliem. 
* * *
Lol, es pavisam aizmirsu šeit uzrakstīt par faktu, ka taču esmu brīva! Pēc 6 vai 7 gadu ilgām attiecībām esmu brīva! Ja kādam interesē komunikācija ar mani, atrakstiet!
* * *
Lel, es pavisam aizmirsu šeit uzrakstīt par faktu, ka taču esmu brīvs! Pēc 6 vai 7 gadu ilgām attiecībām esmu brīvs! Ja kādam interesē komunikācija ar mani, atraksti uz u.ulvis at gmail.

Kāpēc es te to rakstu? Nepārprotiet, tas nav izmisums vai kas tāds, jo es esmu ļoti pašpietiekama vienība (pārāk; pat nepatīkami, es teiktu). Tā ir vēlme atjaunot to, kas nemaz nav bijis. Atjaunot nenotikušo vēsturi, kas varēja notikt tāpēc, ka biju brīvs. Alternatīvā pagātnē. Retrofutūristiskā nāktone. Vārdu sakot, es vienkārši esmu ieinteresēts lēnā, saudzīgā, sirsnīgā un atklātā komunikācijā; vispirms virtuālā, bet, ja būs inčīgi, tad dzīvītē arī.

* * *

Previous