Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
* * *
***
Tāda tukša sajūta. Tukša istaba, tukšs prāts. Es pa ilgiem laikiem jūtos atpūties. Galīgi neesmu izgulējies.
* * *
***
Ir labi pamati uz kā būvēt..
* * *
***
Trīskāršs nervu sabrukums ar četrkāršu nervu rekonstrukciju mani ir novedis līdz šim brīdim. Man ir jāatgriežas bērnības prāta stāvoklī pirms sekss bija iekūņojies manās smadzenēs. Man ir jādara tas ko es patiesi vēlos, nevis to, ko esmu izmācījies. Manas inženiera dienas ir skaitītas. Man ir jarada vairāk informācijas, ne lietas - folkpanks, grafiti un zīmējumi it is.. Papildus centīšos arī uzmanību pievērst digitālajai pasaulei. Paplašinot tajā komunikāciju un informācijas atdevi. Es pametīšu to, kas es esmu tikai tā dēļ, ka viss ko es līdz šim esmu darījis, ir tēla būvēšana. Tēls paliks, bet to tālāk nebūvēšu principiāli, tas notiks pašplūsmā. Skumji atzīties, taču esmu uzcēlis vienu kārtīgu pidaru/kretīnu/pimpi, bet toties smuki šūtās ūziņās. Man ir jābeidz būt tēlam un jāsāk būt sev. Un tad, kad es būšu cilvēks, tad arī tā sieva vienu dienu uzradīsies. Es galu, galā gribu ģimeni.

Paldies Aijai, Mārtiņam, māsai un Reinim. Brīnišķīgi cilvēki.

* * *
* * *
vienas dienas kontaktlēcas
Labdien, ciba! 
Piedāvājumā par 50 eiro 2x90 Focus Dailies, stiprums -1,75, bāzes rādiuss 8,6. Viens iepakojums atvērts un kāds pāris izmantots, lai konstatētu, ka nebūs nēsāšana.
Atrodas Āgenskalnā, pieteikties komentāros.

* * *
***
Atsaucu atmiņā savu radu novērojumus. Vai tiešām viņi izvairās tik pat ļoti kā es? Atceros, ka māte bija depresīva, tad viņa sāka močīt, kaut ko nepārtrauki, bezmērķīgi darīt, lai tik nebūtu jādomā. Un ja viņa domāja, tad domas ielika dzejā, tad domas bija jau definētas un saglabātas. Tās nebija vairs jāpaceļ.

Secinājums: jārada informācija un lietas.

* * *
Took a look into the hate
Made me feel very up-to-date
* * *
patriarhālisma satrunējusī elpa
Pa dienu zvanīja tēvs un sašutis pārmeta, ka neesmu viņam pateicis, ka rīt "precos". Viņš bija ļoti apvainojies, ka viņam tas jāuzzina no citiem. Mēģināju viņam paskaidrot, ka tas nav nekas sevišķs, ka nebūs nekādu kāzu un ka vienkārši reģistrēju 4 gadus ilgas attiecības, kas visu šo laiku pēc būtības ir bijušas pielīdzināmas laulātu cilvēku kopdzīvei, un daru to tādēļ, ka valdības diskriminē pārus, kuri nav reģistrējušies, bet viņš mani pārtrauca, sakot, lai es nemuldot. Varbūt man vajadzētu viņu svinīgi informēt, piemēram, arī par to, ka deklarēju dzīvesvietu vai piesakos bērna pabalstam. Kopumā esmu diezgan apvainojies, ka man jāuzklausa tādi pārmetumi.
* * *
* * *
***
Trīc rokas, trīc kājas, trīc prāts.. viņa
Mūzika:
bērnības milicija
* * *
PANTONE katalogi
PANTONE Plus Series Coated/Uncoated katalogi abi kopā par 30 EUR. Lietots ievērējot prasības - ar krāsu atbilstību viss ok. Ja nevajag pašam, varbūt ir draugi/paziņas, kuri ikdienā nodarbojās ar drukas darbiem - padotiet ziņu, jo svaigs komplekts maksā 149 $.
* * *
* * *
Maiss pilns ar baltiem papīriem, tukšiem bloknotiem un dažiem kartoniem tavas/tava bērna iztēles realizācijai.
* * *
Viss ir lieliski un dirsā vienlaicīgi. Bet es vēl izglābšos.
* * *
***
klausos caurulēs vannas istabā un nevaru teikt, ka klausoties tevī es iegūstu vairāk..
* * *
mājiņa bukultos
Ir ļoti žēl šķirties no pašreizējās dzīvesvietas, bet nu jau ir palicis par šauru, tādēļ piedāvājam īrei mazu (45m2), bet omulīgu un jauku mājiņu ar visām ērtībām, jaukā vietā.

tātad:
... tālāk ... )

* * *
rajons turpina mākslinieciski izpausties.

Tags:

* * *
Kur ir tās piena atlaides?
* * *
* * *

Previous