Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Kārstuves
Vai ir kaut kur iegādājamas? Vai varbūt ir zināms kāds meistars, kurš kaut kāda pārpratuma pēc izgatavo un piedāvā arī kārstuves, ne tikai koka karotes un virtuves dēlīšus? Vai arī kādam mājās bēniņos mētājas un šams būtu ar mieru pret zināmu atlīdzību no tām šķirties? Protams darba kārtībā - lietošanai vajag.

Vietējos veikalos esmu atradusi tikai pa 60eur jaunzēlandes ražojumu. Un pasūtot no interneta ar piegādi sanāk tas pats.

* * *
baby-g
* * *
WTMC

WELCOME TO MY COUNTRY.

* * *
Goda vārds, dažreiz man par savu cibu uznāk tāds pohujs, ka brīnos - ko es iepriekšējā dienā esmu domājis, rakstot tādus postus, ko kāds komentēs? Ar domu, ka es noteikti negribēšu atbildēt uz komentāriem, un tāpēc visi domās, ka esmu lohs, un es raudāšu. Kaut kas uz to pusi noteikti ir. That said, es izlasu visus komentārus. 

 Atradu ļoti interesantu "how to shill properly in interwebz?", t.i., kā, teiksim, Kremļa cilvēkboti postē noteiktos forumos (esmu ievērojis, ka pirms gada viņi sāka uzdarboties ļ.aktīvi, un dažos tas notiek joprojām). Smieklīgākais, ka tiešām viņu maniere(s) atbilst šim manuālim:


Official guide: how to be an efficient political troll )
* * *
papyrus
* * *
#746
vācu balož-pasts nu gan ātri strādā.
Tags:
* * *
* * *
#203
Commitment is doing the thing you said you would do, long after the mood you said it in, has left you.

/George Zalucki/

Tags:

* * *
vēl par undertale
Vai te ir kāds, kas ir spēlējis Touhou spēles? Es esmu. Es esmu spēlējis arī EarthBound.
* * *
one more time un varbūt, ka izdosies izlobīties un atspīdēt abpusēji
* * *
par pateikšanu
Es jums pateikšu, pēc kā tas izskatās.
* * *
ko es apskaužu: 1) cilvēkus, kurus sajūsmina viņu darbs. nevis vienkārši patīk, neapgrūtina, ienes naudu un brīžiem kaut ko interesantu vai izglītojošu (un kaulus lauž ne tik bieži), bet tā, ka reāli iedvesmo. viņi staigā apkārt un vnk fontanē. no vienas puses, varētu apskaust visus, kuri fontanē, neiepisuši kaut ko vēnā, bet
(un, ja viņi vēl dara kaut ko objektīvi noderīgu, es vispār izkūstu un zaļā skaudības šļurā noteku gar sienu)

2) evelīnu kovaļevsku (nav vēl aktuāli, bet skaužu preventīvi). pēdējo reizi viņu redzēju ekrānā kaut kad gadsimtu mijā, kopš skatos sūdšovus, redzu viņu reklāmās un esmu šokā - vai viņa ir iekapsulējusies? 50 (vai 40? nu, vienalga) g.v. sieviete ar 100 bērniem nevar izskatīties TĀ! turklāt m. (slavenību eksperts profesijas dēļ) apstiprina, ka viss čotka, nekāda fotošopa, nekādu grumbu pietuvinātā režīmā, turklāt viņa pat īsti nekrāsojoties.

3) gan jau vēl kaut ko, pag

* * *
#745
Šodien sākās rudens. Iespējams, ka skaistākais rudens pēdējos piecos gados.
Tags:
* * *
pludmales telts un bērnu sedziņa
Varbūt kādam vajadzīga pludmales telts - tāda kā nojumīte. Kā kupola telts, bet divu sānu nav, ir tikai divas sieniņas un grīdiņa. Man ļoti noderēja, kad gāju uz jūrmalu ar zīdaini, jo citādi to nebija kur likt - vajadzēja jumtiņu.
Tāpat piedāvāju siltu Ikea sedziņu 110x125 cm, ar visu pārvalciņu. Poliestera pildījums.
Atrodas Rīgas centrā.
* * *
#744
Trauma.
Tags:
* * *
nevaru vēl saprast, vai ciba izaugot/novecojot/whatever kļūst ļaunāka, vai vnk katram piemītošais ļaunumz beidzot uzņem pieaugušo apgriezienus.
* * *
#202
There is nothing that is going to make people hate you more, and love you more, than telling the truth.

/Stefan Molyneux/

Tags:

* * *
Iemetīšu to šeit, jo, pieņemu, kādam šī doķene varētu šķist interesanta. Lakoniski par kulturālo marksismu, Frankfurtres skolu un Rietumu morālo nāvi.
* * *
piedzīvojumu parks mežakaķis
čau!
par 10 EUR (desmit euro nulle centu) atdošu dāvanu karti mežakaķa 3 stundu apmeklējumam vienai personai (17 eiro vērtībā)
derīga līdz 09.05.2017, izmantojama siltajā sezonā (01.05.-31.10.)

sīkāks info te: http://www.davanuserviss.lv/davana/skerslu-josla
un te: http://www.kakiskalns.lv/mezakakis-2/

pieteikšanās, rakstot uz zirka.klab gmailā. cena runājama.
savākšana centrā (bruņinieku un čaka krustojumā un tā tuvumā).

* * *
mīļo sīrupiņ, oktobrī man paliks 34 gadi, un es sev detektēju attīstības traucējumus. tikai pēdējā ~gada laikā esmu sākusi ievērot, cik sūdīga skaņa ir visos apmeklētajos pasākumos UN tas ir sācis man traucēt. depo es vairs nevaru klausīties neko; ieslēdz kaut vai maģi, un tāpat skanēs kā aizsmakušā mucā. vecums vai vnk pieļurbāšanās iztrūkums liek manīt visādus defektus, kas kādreiz likās efekti?

no otras puses, mājās es joprojām mierīgi iztieku ar datortumbām un nereāli slinkoju pieslēgt lielo monitoru, lūrot visu, ko gribas lūrēt, uz maza sūdaina laptopa, jo nejūtu atšķirību.

bet vispār interesanti, vai pienāks reiz/beidzot tas brīdis, kad varēšu teikt par sevi, ka man ir "dārga gaume" vai "es gribu kaut ko vairāk", vai "tas neatbilst manai vecuma grupai" or smth.

* * *

Previous