Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
#241
"Courage is like a muscle; it is strengthened by use."
/Ruth Gordon/
Tags:
* * *
Bļaģ, es, goda vārds, vairs nevaru saturēt sevi, jo katru reizi ir viens un tas pats - Rietumeiropā notiek terorakts, nomirst daudz nevainīgu cilvēku, un ziņu portālos pēc pāris dienām pavīd viens un tas pats virsraksts "Terorakta vaininieks bija zināms drošības dienestiem". Viss, I'm going full retard and proclaiming that it was an inside job (tāpat, kā daļa iepriekš veikto teroraktu). Fuck all.
* * *
pagājušā nedēļa bija visai murgaina, tāpēc reāli pievērsos alkoholam - 3 reizes nedēļas laikā iegādājos un izdzēru 187 ml lielu vīna pudeli. uz katras no tām bija rakstīts "2,4 alkohola vienības". attiecīgi, pagājšnedēl kvalificējos kā heavily drinking sieviete (more than 2 units per day).

tas, btw, ir arī pietiekams daudzums, lai uzturētu konstantu alkotūsku.

* * *
:)
* * *
Lido zivis Kuldīgā
Nav jau tā, ka viņas paceļas spārnos un aizlido 20 metrus, bet zivtiņu uzcītība ir apbrīnas vērta. Lec gan viņas dikti neprecīzi.. nez kāda līdz augšai arī tiek?

YT_TH_K
private picture hosting

Video skatāms šeit: https://www.youtube.com/watch?v=iM6SMWxeqiI

* * *
datortīkla kļūda
* * *
tt
Tintins dodas ekskursijā uz Kongo.
* * *
dzīvnieciņu prieki
* * *
Izolēta istaba Daugavpils ielā
No 15.jūnija tiek izīrēta 8 m2 izolēta istaba Daugavpils ielā (2 istabu dzīvoklis) īrniekam, kurš nesmēķē un nenāk komplektā ar mājdzīvniekiem vai bērniem. Dzīvoklī ir gāzes apkure, veļasmašīna, ledusskapis, gāzes plīts, internets. Istabā pieejams 160x200cm matracis. WC atdalīti no vannas telpas.
Katru mēnesi jāmaksā 115 EUR + komunālie maksājumi. Ievācoties jāmaksā par pirmo un pēdējo mēnesi.
Apskatīties var darba dienās, iepriekš vienojoties par laiku.
* * *
jo vairāk es daru, jo vairāk subjektīvi šķiet, ka slaistos vienā laidā.

tāpat kā

jo labākā formā es esmu, jo vairāk gribas piekasīties tam, tam un vēl šitam.

* * *
JH
* * *
Kaut kādi musulmaņu/imigrantu suņi pirms pāris dienām Kopenhāgenā piekāva vienu manu paziņu un viņa draudzeni. Draudzene no ievainojumiem nomira. Pagaidām nezinu smalkākas detaļas.
* * *
Pārdod pilsētas velo
Sakarā ar pārvākšanos pārdodu savu GIANT GSR Single pilsētas velo ar sieviešu rāmi. Katru gadu cītīgi vests uz apkopi (šogad gan vēl ne, bet tur nav daudz, ko apkopt, tikai jāpievelk rokas bremze ciešāk), aprīkots ar bagāžnieku, dubļu bleķiem, zvaniņu, visiem nepieciešamajiem atstarotājiem, kājbremzi un rokas bremzi. Sēdekļa augstums regulējas ļoti viegli, bez palīgierīcēm. Arī stūri var regulēt. Krāsa uz stūres un zem stūres uz rāmja gan pabružāta no U-veida slēdzenes vadāšanas. 50 EUR.

Par vairāk info rakstīt uz maidzinja@inbox.lv :)

Foto: http://foto.inbox.lv/maidzinja/22-05-2017

UPD: pagara rinda šobrīd, tāpēc lūdzu pagaidām nesūtīt jaunus pieteikumus. ja pārdošu, tad sludinājumu dzēsīšu.

* * *
jaunā tvinpīka pagaidām nepatīk.
* * *
* * *
take the orb
* * *
Sveiki, vai kāds cibiņš jau ir atradis, kur var noskatīties Twin Peaks 3 sezonas 1 sēriju?
* * *
Sasodīts, iespaidīgs šāviens. Izskatās pēc solid shot bumbiņas, taču trieciens tāds, it kā tas būtu bijis pielādēts ar sprāgstvielām. Antīks liegabals, uzmontēts uz vidēji smagas mašīnas Sīrijas pilsoņu karā.
* * *
man vajag t-kreklu "man nav nagu sēnītes, es vnk nogāju daudzus, daudzus kilometrus šaurpurnu laiviņās". nu, vai pirmo reizi mūžā nolakot nagus.

***

vasara ir tad, kad tu atnāc uz nodarbību kačalkā, un tu esi vienīgā. un arī tad, kad pukstētāji par aukstumu pēkšni nomainās ar pukstētājiem par karstumu transportos un internetos.

***

also, i don't feel at home in this world anymore (2017) un flashdance (1983), abas ļ. patika.

* * *
ff7
* * *

Previous