apziņas · mijkrēslī · dziļā · pamostas · bezgalība

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
vienmēr, vienmēr, kad kaut kas dzīvē sagriežas, man skan the cure.
un rītvakar visi svin Smita dzimšanas dienu, bet es netieku.
sasodīti žēl.
* * *
tāda nedēļa. man pirmo reizi ir tukšs maks, uz konta pāris eiro. cik labi, ka netika nopirktas biļetes uz kaut kurieni, jo man nebūtu iespēja nemaz nekur aizbraukt. atdevu visu cents centā. pašlepnums neļauj neiespringt. nekad ar nevienu nekādus bezlīguma darbus ilgtermiņā! vienojāmies vasaras beigās par izlīdzināto maksājumu. vienalga cik maz vai daudz haltūru un mēģu un citu organizatorisko darbu - saņemu konstanti. Decembrī un janvārī bija ļoti daudz darbiņa, tāpēc saņēmu vairāk ar norunu, ka vasarā nesaņemšu, jo tur būs mazāk darāmā. darba attiecības izbeidzām un man ir jāatdod iedotais avanss, kas tīri darba ziņā ir jau atstrādāts.

nauda samaitā cilvēkus.
es visu būšu atdevusi, man sirdsapziņa tīra. turpināšu palīdzēt, ja vajadzēs. šobrīd gan grupa, ar kuru sāku, ir pirmo reizi iekustējusies un runā par patstāvību - jo viņiem mērķis ir viens. un tā īstenošanā pretī stājas vadītājs. un otra mīļākā grupa, ar kuru taisījām melnos vakarus, arī domā par to, ka paliks ar mani, ja viss mainīsies vel vairāk visā organizācijā.
Tā jau ir, grupa par līderi izvēlas to cilvēku, kurš par viņiem visvairāk iespringst, nevis to, kas ir vadītājs uz papīra un nes vārdu.

* * *
es nogulēju vairāk kā 12 h. traki.
* * *
ar teātra cilvēkiem lieliskais ir tas, ka pēc viņiem nejūties iztukšots. viņi vairāk pat dod, nekā ņem. Lieliska pēcpusdiena, filmējot lieldienu video. bet tagad gan, ātri jāsaģērbjas un pie saņķa. kur tas laiks, jēziņ, kad ir braukts ciemos!
* * *
sāp kakls un zobs. nav forši.
* * *
Vakar notika un šodien arī (tūlīt braukšu) apmācības ar klaunu Владимир Ольшанский . Grūti sākumā pārvarēt to "man riebjas krievu valoda, es viņu nesaprotu, kāpēc mācības nevarētu notikt angliski...." Principā nekādas jaunas lietas nedarām - visi tie paši vingrinājumi, kas vienmēr. Bet interesants cilvēks. Šorīt ir pilnīgs slinkums iet, bet iešu - kad vel būs tāda iespēja, vai ne?  Skatos tagad uz jauno klaunu paaudzi - nesaprotu tiešām, ko viņas tajā atlasē dara, pēc kāda principa šķiro. Vien pāris tiešām interesantu meiteņu. 
* * *
Kritika ir laba. Bet ne jau tad, kad tā izskan nepamatoti. Par kavēšanu. Es nekad neesmu nokavējusi viņam. Esmu tik ļoti dusmīga, aizvainota, skumja.
* * *
Ko nopietni? Paskatījos kalendārā.
* * *
Brīvs vakars. Cik burvīgi!
* * *
ārā spīd saule. tagad viens pasākums jāimprovizē iekš islande hotel. vakarā izrāde. pasmaidu sev spogulī un aiziet!
* * *
Jēziņ, paskatījos uz sevi video pirms gada. traki. Vel pēc gada būs lieliski.
* * *
Jo tu vairāk dari, jo viss kļūst tuvāks. Vakar pie Evelīnas mēģinājām konsultēt.
* * *
šobrīd domāju par Prāgu. Vai Barselonu. Vai Romu. Vai Venēciju. Londona? Berlīne?
* * *
pārņēma nesaprotama rakstura emocijas. skumjas vairāk nekā greizsirdība. ne, tā pat nav greizsirdība. vairāk vilšanās. aj, nezinu.
* * *
Uz sestdienu būšot sastādīts individuālais treniņplāns. Nu ko, redzēsim, kā mums ies.
* * *
un atkal aiziet impro nedēļas nogale - šovakar splendids, rīt ķīpsalā izstādē, parīt artišoks... eh, otrdiena, es tevi jau redzu.
* * *
man jau iet desmitais gads šeit. iedomājies! desmit mani gadi. ik pa laikam palasu vēsturi. piemēram, 2008. gadā šajā laikā es pametu Laivu - ar asarām acīs. Neatceros tos iemeslus īsti, bet bija baigā sāpe. Tagad esmu iekš RIT un viss tikai iet uz augšu. Varbūt ne kopējā līmenī, bet manās interesēs gan. esmu domās par ceļojumu, savu dzīvesvietu, mīlestību un darbu.
* * *
tik lieliski. pamosties starp savējiem, mīcīties pa gultu, runāt par visu, jo nav nekādu robežu - tie daži cilvēki ir kļuvuši tik tuvi. mēģinājums pie manis izvērtās par vakaru vietējā krogā un pēc tam braucienā uz centru - kārlis un 4 viņa meitenes. un no rīta pamosties un noiet lejā pēc gatavas kafijas. es gribu atpakaļ centru. es gribu! Un būs.
* * *
Vakar bija pirmais nerātnā impro vakars. Izcīnīju iespēju to uztaisīt un bija arī prieks par izdošanos - tautai patika, tad jau jāskatās, kā tas attīstīsies.
* * *
Bišķi stresaini pēdējā laikā. Mazliet nesaskaņas un saspīlētība. Bet gan jau!
* * *

Previous