[tētis]: Ā, jūs ar meitenēm četratā? [runa par rītdienas pārcelto šašliku vakaru dārzā]
[es]: Nu ja, ar ko tad vēl?
[tētis]: Nu jūs jau varat gan tā, gan tā četratā..
Man šķiet, tētim mazliet par daudz liekas, ka viņš kaut ko zina.
Rezumē par slimnīcu: Aklās zarnas spoks.
One night stand ar slimnīcu veiksmīgi palicis pagātnē, pat jāmaksā nebija [apdrošināšana ir laba lieta - uzzināju, ka vēl var 2 nedēļas na haļavu pagulēt :D]. Pati gulēšana tur jau būtu tīri labi paciešama, ja ne bezgalīgā nīkšana. Reāli mani tur vakar izmeklēja, pēcpusdienā ārsts garāmejot pajautāja, vai vēl sāp, un tā nonīku līdz šodienai, kad iedeva izrakstu. Grāmata izlasīta vēl vakar vakarā, mūzika riebās. Šorīt, lai nesāktu izskatīties pēc cilvēka, kas guļ Ģintermuižā, centos variēt aktivitātes - ne tikai sēdēšana gaitenī, sevis bakstīšana ar telefōnu, blenšana sienā, gleznā vai uz garāmejošajiem cilvēkiem, bet arī vazāšanās apkārt, lai ilgi vienā vietā nesanāk sēdēt. Palātā es gulēt wnk negribēju i kaimintantiņas, i nenormāli miegu uzdzenošās vides, i principa pēc. Kas attiecas uz ēdienu, to man nedeva. Tā tiešā tekstā arī pateica: "Mēs jūs nebarosim, jums nedrīkst." Pēdējo reizi biju ēdusi 7dien vienu reizi. Šīs bišķi vairāk kā diennakts laikā viss, ko uzņēmu, bija krūze tējas un divas ļoti saldas karstās šokolādes no automāta, lai kaut cik kalōrijas būtu. Skatoties, kā māsiņas vāc prom citu neapēstās sviestmaizes, gribējās viņas aplaupīt. Pašu ēdienreižu laikā gan vācos prom, lai nav jāskatās, kā citi ēd. Dīvaini, no rīta ik pēc kādas stundas uznāca bada lēkmes, bet, [at]braucot mājās, ēst pilnībā negribējās , bet enerģijas pa pilno. Izsalkuma terapija, u know.
P.s. Vienu gan es nevaru ierubīt - kāpēc mani ķirurģijas nodaļā ielika? [heh, Māra variants bija: "Sagraizīs sastāvdaļās, lai noteiktu, kas kaiš" :D]
P.p.s. Diagnōzes izrakstā gan labās. Atstāja mani tjip aizdomu par akūtu apendicītu dēļ, kaut viens no pirmajiem jautājumiem, ko man jautāja [un jautājums, ko jautāja visi, kas skatījās], vai šamais ir izgriezts. Nu un galu galā diagnōze bija neko nenozīmējošie zarnu trakta darbības traucējumi.