citas vietas

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Novembris 27., 2021


saccharomyces
23:43 - cibas lietošanas paradumi
sapratu, ka pēc visiem šiem pēdējā laikā manītajiem komentāriem par to, ka "leitestos tas" un "leitestos šitas", man laikam interesē. cilvēkiem tiešām ir tik relevanti, kas notiek tajos latest posts?

es savā 10+ gadu ilgajā cibas karjerā esmu latest posts mērķtiecīgi apskatījusies burtiski uz roku pirkstiem saskaitāmas reizes, bet, iespējams, tas neatbilst standarta cibas lietošanas kultūrai..?

Poll #21502 ciba un saturs
Open to: All, results viewable to: All

ko tu lasi sviesta cibā?

View Answers

sevi
3 (50.0%)

savu draugu listi
6 (100.0%)

interesantus komentārus atstājušu cibiņu cibas
3 (50.0%)

mani piedraugojušo cibiņu cibas
1 (16.7%)

savas draugu listes cibiņu draugu listes
1 (16.7%)

cibas cepienus
3 (50.0%)

latest posts
3 (50.0%)


(2 ir | nav)

wowow
21:22
Vai šai diskusijai bija da jebkāda jēga? Neesmu drošs.

Šī ir ļoti laba dokumentālo filmu sērija par konspiratīvo domāšanu un kas tai pamatā. Ir tās naudas vērta, manuprāt.

(4 ir | nav)

fedrs
21:43
Visnotaļ jautri:

South Park: Post Covid. imdb: 8.1

(1 ir | nav)

martcore
11:04
pie tam seriāls "midnight mass" ir absolūti neatvairāms brīžos, kad kļūst nevis par stīvenu kingu, bet gan mūsdienu kulturoloģisko kvintesenci
fragmenti no pēdējā "life is strange", finālmonologs no peļēvina, momenti no "leftovers", vizuālie materiāli no lieliskās filmas "thirst", finčera posters uz sienas, velosipēdi no "stranger things", un tur daudz kā tāda 


(1 ir | nav)

otrkart
00:44
Tuvība un uzticēšanās ir, kad abi tāpat viens otram stāsta, kā iet. Bez prasīšanas.

(nav)

Novembris 26., 2021


fedrs
23:01
Laiski klikšķinos, pa arhīva mapēm. Ik pa laikam sanāk uzdurties kam sen aizmirstam, vai varbūt pat nekad neatvērtam.

https://www.youtube.com/watch?v=LNX4Bl4T1q0

(nav)

wowow
21:19
Sāp plaukstas pamatne, īpaši uz laika maiņām. Baigi jau gribētos vainot kovid vakcīnas, bet droši vien ticamāks ir RSI. Laikam jāpērk touchpads un jāpāriet uz kursora bīdīšanu ar kreiso roku vai jāmācās vēl vairāk texta shortcutu.

(2 ir | nav)

wowow
16:04
Vajadzētu pameklēt korelācijas starp pamuļķu pieplūdumiem cibā un ārējiem faktoriem (saules vētras?)- šis, manuprāt, ir jau kāds ceturtais? vilnis pēdējo 19? gadu laikā. Reizi četros/piecos gados?
Tags:

(2 ir | nav)

au
15:03
Āpsis man šodien stāsta, ka viņš arī grib viens pats aizlidot uz Venēciju. prasīju, ko tad darīšot?
"ēdīšu saldējumu! iešu kaut kur. un tad, un tad nekas nenotiks!"

uzskatu, ka ideālo Venēcijas dienu plānu viņš ir apguvis perfekti.

(7 ir | nav)

missalise
13:37
Es lasīt iemācījos apmēram vienā laikā ar savu četrus gadus vecāko brāli. Tā kā viņam dzimšanas diena ir rudenī, viņš sāka iet skolā vienu gadu vēlāk nekā lielākā daļa tajā gadā dzimušo bērnu, attiecīgi - viņam bija astoņi, bet man kādi četri gadi. Mums bija tāda grāmata "Rīta stunda", ar kuras palīdzību viņu mēģināja piedabūt pie lasīšanas. Bet es kā jau sīkākā gribēju arī visur ielīst pa vidu un parādīt, kāda es liela un gudra un visu ko varoša. Tāpēc - nolūrējusi, ka pieaugušie saka, ka vienas pasakas nosaukums esot "Ābols", es tā viszinīgi piegāju pie grāmatas un "nolasīju" šo nosaukumu. Pieaugušie, protams, sapriecājās par tādu manu ieinteresētību. Nezinu, vai manam vecākajam brālim tika dots partijas uzdevums vai tā bija viņa paša iniciatīva, bet nākošās atmiņas man ir par to, kā mans vecākais brālis sēž man blakus, manā klēpī ir tā pati "Rīta stunda", tā pati pasaka "Ābols" un viņš māca man atpazīt burtus. Jāatzīmē, ka viņš bija apbrīnojami pacietīgs un labestīgs. :)

Mana pirmā pastāvīgi izlasītā grāmta bija "Mazā raganiņa", otrā grāmata "Pasaka par Diegabiksi". Rakstīt arī es kaut kad iemācījos, bet vienu brīdi es sazin kāpēc rakstīju spoguļrakstā - no labās puses uz kreiso. Es tā piecu gadu vecumā rakstīju vēstuli brāļiem no sanatorijas - spoguļrakstā ar dzeltenu flomāsteru.

Un kādi ir jūsu lasīšanas/rakstīšanas mācīšanās stāsti? :)
Tags:

(1 ir | nav)

missalise
07:36
Šorīt no rīta uzreiz tik skaists ieraksts draugu listē - http://klab.lv/users/eos/. :)

(6 ir | nav)

Novembris 25., 2021


fedrs
21:55
Tajā starpiņā starp divām apdzīvotām vietām, kur pa vienai joslai katrā virzienā un 90 km/h, velosipēdists, viss tērpies melnā, bez uguņiem, bet ar piekabi, kas aizsedz aizmugures atstarotāju. Pilsētu cilvēkiem, un visu pārējo velosipēdistiem!

(2 ir | nav)

au
19:16
šodien sakrita tāda dakteru diena, man tur viens ribas gals sāp un tad man vēdera dobumā sāp, un tagad man ir divi nosūtījumi uz divām dažādām datortomogrāfijām. es esmu saviļņota! jau pierakstījos, jau gaidu.

hahahaha, tas ir vecums, vai ne?, ka gaidu medicīniskas manipulācijas (kas nemaz nav manipulācijas), nevis, piemēram, lidojumus vai mīļoto rokgrupu koncertus.

(lidojumus gaidu gan, tūlīt jau atkal)

(1 ir | nav)

missalise
15:54
Un šodien kolēģes apsprieda tikko nopirkto jaunumu - karameļu vafeļu torti. A es ēdu ābolus. Ko lai dara? Tāda ir dzīve.

(2 ir | nav)

au
14:54
ko es darīju Venēcijā?
principā tieši to, ko nevaru darīt ikdienā, bet ko no sirds mīlu:

garas, milzumgaras pastaigas (15km dienā);
grāmatas lasīšanas dienas laikā uz saules sasildīta soliņa vai barčika terasē;
vakaros kvarķirņiki ar Lielo Jautājumu un mazo prāta uzdevumu risināšanu.

(nav)

lilja_brik
12:35
ķermenis ir poētisks un ķermenis ir mistērija, tāpēc arī medicīna nevar būt tikai empīriska zinātne, vai atlabšana "loģisks process", un to zina jebkurš, kurš "pats ir bijis slims", un es ar to nedomāju "bijis slims", bet tieši "pats" - leģitimizējis savu slimošanas fenomenoloģiju, savu personisko pieredzi iepretim statistikai

(9 ir | nav)

otrkart
03:51
Kļūstu sirsnīga, jautra un mīļa pa naktīm, bet tad jāiet gulēt.
Kā kaķēnam, kuram tieši naktīs jādzenā spožais, čabošais konfektes papīrītis pa māju.

(nav)

_re_
00:29
noskatījos spēlmaņus, kvalitatīvi, ļoti sirsnīgi un jēdzīgi

/// izlasīju kalendāru beidzot, gaidu, kad iestudēs un kalendārs būs gerds

(nav)

Novembris 24., 2021


fedrs
22:37
Savādi, bet iziet no komforta zonas parasti aicina tie, kuri vēlas, lai atdodu viņiem savu naudu. Draugi un radi allaž bažīgi apjautājas, vai jūtos komfortabli, varbūt kaut ko vēlos utt.

(nav)

_re_
22:09
skumji par mārtiņu braunu, ļoti

no vienas puses par izciliem prātiem, gariem, talantiem salīdzinoši vecumā - viņi savu lielo ir jau iedevuši mums, tas nepazudīs, un visdrīzāk nekas svarīgs vairs nemainītos vēl desmit gados, bet viņu klātbūtne ir būtiska, bez tās paliek tukšāk un tumšāk, skumjāk

(1 ir | nav)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba