@ 2007-04-12 10:17:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
StrojSport
Vakar sanāca trakbolu uzspēlēt. nu gluži kā tajā snikerī ko pa TV rādīja.
man bija bobkats a atsaldenis ar jumziku spēlēja. par bumbu kalpoja sākumā muca, mucai jumziks pirmajā puslaikā pārbrauca pāri pēc izrāviena viens uz tukšiem vārtiem. Otrajā puslaikā par bumbu pārtapa kaučkāds kubisks metāla veidojums, pēc pakaramajiem un drēbēm iekš viņa spriežot, kalpojis kā atputas telpa ukraiņu viesstrādniekiem. spēles rezultāts 0:0 pluss traumēts jumziks. patiesībā es ieskaitīju uzvaru sev, jo jumzam trūka artērija un asinīm hidrolisko eļļu bija notašķīts puslaukums, jumziks nepiekrita, jo apgalvoja ka mans bobkats nemaz bumbu no vietas neizkustinās, kas kā vēlāk noskaidrojās bija diezgan patiesība.