sickboy - [entries|archive|friends|userinfo]
sickboy

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Jul. 27th, 2024|02:35 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Nesen Kārlis Streips izteica domu, ka Trampa mūris ar Mexiku nekad netiks uzcelts un tiks apstrīdēts tiesās. Viņš arī izteica teoriju, ka Tramps saprotot no ārpolitikas apmēram tikpat, cik Streips no kvantu fizikas - t.i. neko. Un, ka aizliegums ieceļot no konkrētām valstīm, pārsvarā musulmaņu, bet arī Ziemeļkorejas un Venecuēlas, esot, lai diskriminētu konkrētu reliģiju.
1)Cik reizes jau ir bijis tā, ka demokrāti vai anti Trampisti saka, ka Tramps kaut ko neizdarīs, bet viņš ņem un izdara? Kas notika ar EU tarifiem? Kas notika ar Ziemeļkoreju? Kas notika ar ekonomiku? Viņi arī teica, ka Tramps nekad neuzvarēs vēlēšanās. Tagad turēsim Kārli Streipu pie vārda - Tramps nekad neuzbūvēšot mūri un tas tikšot apstrīdēts tiesās. Cik reizes jau ir bijis, ka Trampa lēmumus bloķē kaut kādi tiesneši, bet Tramps viņus apstrīd un uzvar Augstākajā Tiesā? Un tagad, kad tiks iecelts jaunais tiesnesis, republikāņu pārsvars Augstākajā Tiesā būs 6:3 (kopš 2017tā gada tas ir 5:4);
2)Tramps neko nesaprotot no ārpolitikas. Jā, tāpēc Ziemeļkorejas prezidents sūta mīlestības vēstules Trampam un jau 9 mēnešus neveic raķešu izmēģinājumus, ir atdevis ASV politieslodzītos, tāpēc ISIS ir likvidēti un Asads nav gāzts, lai neradītu jaunu haosu Sīrijā kā Buša un Obamas administrācijas to izdarīja Irākā un Lībijā (dēļ kā sākās bēgļu problēma, ko joprojām vajag strēbt eiropiešiem). Un tāpēc Tramps ir panācis godīgu tirdzniecību ar EU. Kārļa Streipa pasaulē kaut ko saprast no ārpolitikas nozīmētu gāzt Asadu Sīrijā, karot ar Krieviju un ļaut Eiropas Savienībai, Kanādai un Ķīnai kļut bagātām uz ASV zemnieku, strādnieku un ražotāju rēķina.
3)Ieceļošanas aizliegums attiecas nevis uz konkrēti musulmaņiem (tāpēc tur nav VISAS musulmaņu valstis), bet uz tām, ar ko Obamas administrācija ir karojusi vai kas vnk ir naidīgas pret ASV.

Kāpēc Ansis Bogustovs nevarētu nointervēt par šīm lietām kādu, kas kaut ko saprot nevis Kārli Streipu, kurš, kā redzams, dzīvo uz kādas citas planētas?
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]extranjero
Date:July 27th, 2018 - 04:14 pm
(Link)
Štrunts par politiku, bet šis priecē: https://www.theguardian.com/business/live/2018/jul/27/french-economy-growth-trade-us-gdp-donald-trump-business-live

US economy grows at fastest pace since 2014 as Trump tax cuts kick in - business live

Pat kā tulkotājs es ļoti jūtu, kā globālā ekonomika ietekmē arī mani. Kad ir krīze, darbu ir mazāk un par tiem maksā negribīgi. Tagad ir tieši otrādi – jūtams pacēlums.
[User Picture]
From:[info]extranjero
Date:July 27th, 2018 - 04:18 pm
(Link)
Bet iedomājos, ka daudziem tagad iet slikti – piemēram, facebook akcijas stipri nokritās. Bet tas nav tikai interneta biznesiem, bet arī daudziem papīra izdevējiem. Laikam jau cilvēkiem mazāk interesē pirkt SJW naratīvus :D
[User Picture]
From:[info]apokaplis
Date:July 27th, 2018 - 04:54 pm
(Link)
Veicam derības?

Ja būs mūris, es izdzēsīšos no cibas, iegūšu ASV pilsonību un nobalsošu par Trampu.

Ja nebūs mūris, tu izdzēsīsies no cibas un pievērsīsies islāmam.

Ko?
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:July 27th, 2018 - 05:05 pm
(Link)
Es nevaru pievērsties islāmam, jo islāma dievu uzskatu par daudz mazāk garīgi attīstītu par sevi pašu. Tas būtu kā pievērsties garīgi atpalikuša cilvēka pielūgšanai un likšanai uz altāra.
[User Picture]
From:[info]apokaplis
Date:July 27th, 2018 - 05:07 pm
(Link)
Es tavā balsī dzirdu šaubas par visuvareno Trampu!
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:July 27th, 2018 - 05:13 pm
(Link)
Protams, ir neliela iespējamība, ka mūris netiks uzcelts, bet ne tāpēc, ka to apstrīdētu tiesas. Es te domāju tādas iespējamības kā nāve, pasaules karš, citplanētiešu iebrukums utt. Lielākā daļa amerikāņu atbalsta robežkontroli, jo robežas neesamību izmanto narkotirgoņi, cilvēku/bērnu kontrabandisti un citi noziedznieki. Ir iespēja kļūt par amerikas pilsoni legālā ceļā.
[User Picture]
From:[info]apokaplis
Date:July 27th, 2018 - 05:49 pm
(Link)
garīgi nestabilāku propagandas upuri būtu grūti te atrast... tssk tskk
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:July 27th, 2018 - 06:33 pm
(Link)
Vispār jau konstrukcija notiek. Dabiski, ka ne jau vienā rāvienā visu uzbūvēs un nē, nebūs lielais ķīnas mūris gluži. Normāla, augsta, funkcionāla sēta. Caurspīdīga, lai var redzēt kas otrā pusē un viegli patrulēt:

Šādi pamatā izskatās vecās sētas posmi:

Vari jau sākt gatavot dokumentus, lai pieteiktos ASV immigration & customs departamentā.;)
[User Picture]
From:[info]apokaplis
Date:July 27th, 2018 - 08:29 pm
(Link)
Atļauj taču man prātu izkūkojušus bezpautu debiliķus internetā nedaudz apcelt.

Kmon
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:July 27th, 2018 - 08:32 pm
(Link)
Tu esi pārliecināts, ka pats esi daudz labāks? Liekas diezgan bēdīgs tas tavs 'hobijs'.
[User Picture]
From:[info]apokaplis
Date:July 27th, 2018 - 08:37 pm
(Link)
Tavuprāt, repostēt ziņas no viena avota cibā ir jautrs hobijs?
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:July 27th, 2018 - 08:49 pm
(Link)
Bērnišķīga melošana arī ir skumja lieta.
[User Picture]
From:[info]apokaplis
Date:July 27th, 2018 - 08:52 pm
(Link)
Neskumsti, mans draugs!

Ja skumsi tu, kas aizstāvēs mūs?
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:August 14th, 2018 - 10:02 am
(Link)
Pa lielam tas atšķir right wing no left wing. Left wingeri ir totāli fokusēti uz personībām un personību personīgajām īpašībām, kad right wingeri ir fokusēti uz policies, konstitūciju, likumiem, cipariem, ekonomiku un objektīvo ieguvumu.
[User Picture]
From:[info]apokaplis
Date:August 14th, 2018 - 06:34 pm
(Link)
pie kura spārna piederētu cilvēki, kuri ļoti fokusējas uz trampona personību?
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:August 14th, 2018 - 06:51 pm
(Link)
kreisā. piemēram, demokrāti, CNN, tvnet, tu u.c. Labā spārna cilvekiem interesē, ko Tramps dara nevis viņa personība.
[User Picture]
From:[info]apokaplis
Date:August 14th, 2018 - 07:05 pm
(Link)
Ir laikam vajadzīgs emocionālais intelekts (kas ir sinonīms vārdam "briedums"), lai saprastu, ka nevar darīt visu, kas ienāk prātā, vajag kaut kādu kārtību. Bērni dara visu, kas ienāk prātā un kas tad notiek? Tad ir haoss. Tad atnāk vecāks (D. Tramps) un saka: davai, tagad ieviesīsim kārtību: atjaunosim ekonomiku, sakārtosim robežas u.c. un bērni saka: "Mēs negribam kārtību, mēs negribam autoritātes! Nē! Nē!"

pēc tava apraksta ko tādu spētu pateikt vienīgi ļevaki
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:August 14th, 2018 - 07:13 pm
(Link)
bet te ir par policies vairāk. ļevaiem patīk runāt par to, kā Tramps pirms 10 gadiem krāpa sievu; ka Tramps it kā pateica "N" vārdu; ka viņš runā kā Putins utt. viņi ir emocionāli. Tāpēc arī tas sašutums par uz robežas no vecākiem nošķirtiem bērniem (kas bieži vien nemaz nav viņu vecāki, bet noziedznieki, kas izliekas par vecākiem vai arī vecāki, kas pakļāvuši bērnu garam un briesmu pilnam ceļojumam šķērsojot nelegāli robežu). viņi nesaprot, ka arestējot kādu, vienmēr tiek nošķirti bērni un ģimenes locekļi, tāda ir realitāte.