apokaplis' Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 8 most recent journal entries recorded in apokaplis' LiveJournal:

  Tuesday, December 5th, 2023
  6:48 pm
  man ir kas līdzīgs gadījies.

  sūtu mīlestību un sveicienus apspiestajiem neotranshumānistiem

  #istandwithautism
  Friday, December 1st, 2023
  7:09 am
  kopš kura laika cibas autisti diskutē, kas ir un kas nav normāli?
  Wednesday, January 4th, 2023
  6:39 pm
  Theologically speaking, if humans are born into sin, then one woman having as many abortions as possible is essentially trading her singular soul's spot in heaven for as many souls as she can fast track upstairs. If we can get enough people in on this maybe we can trigger a stack overflow glitch and get heaven to crash and reboot
  Wednesday, November 9th, 2022
  12:07 pm
  zinātniskie pētījumi liecina, ka pilnmēness ietekmē tikai garīgi slimus cilvēkus un neatstāj ietekmi uz veselajiem.

  un kāds bija tavs miegs?
  Monday, November 7th, 2022
  10:28 pm
  bipolārā aģitācija
  cik ļoti venna diagrammā racionalitāte pārklājas ar morāli?
  Monday, October 17th, 2022
  8:04 pm
  neotranshumānisms!!!
  Monday, October 3rd, 2022
  8:30 pm
  līdzīgi kā tieksme skriet maratonus tā arī stratēģija pēc stundu gara miega pamosties ar pirmo modinātāju pirmdienas rītā desmit minūtes pirms izbraukšanas. jau ar vakarnakt svaigi no veļas žāvētāja uzvilktām tīrām darba drēbēm mugurā, lai ātri turpat pie gultas uz parketa no tepiķa izkratītu pāri palikušo koku ar dažiem citiem nezināmas izcelsmes kristāliem un vairākiem smalkiem, zaļiem kunkuļiem. tad sabīdīt to trīs treknās līnijās, caur sarullētu piecsimtnieku iešņaukt divas katru savā nāsī. tad trešo tajā, kurā vieglāk gāja iekšā pirmās. atlikušajās pēdējās divās minūtēs izdzert nedaudz mikrenē pasildītu jau vakar sagatavotu piparmētras tēju. visbeidzot precīzi desmitajā minūtē ielēkt lielā korporatīvā busiņā, lai ar pacilātu garastāvokli vestu uz darbu citus astoņus miegaini samulsušus kolēģus un aizvadītu brīnišķu nedēļas iesākumu un.... jā... kur es paliku... tātad... līdzīgi kā tieksme skriet maratonus šāda stratēģija neuznāk garīgi veselam cilvēkam tā vienā brīdī. abas parādības ir sekas no smagas atkarības ar sekojošu virkni sliktu lēmumu. nekas no tā visa nav glorificējams, un šāda veida uzvedību nevajadzētu ne apbrīnot, ne atbalstīt, ne sludināt! vēlos uzreiz paskaidrot, ka es neskrienu maratonus un arī nepiekopju šāda veida stratēģijas! vienkārši nesen manas sievas bojfrends stāstīja, ka viņa bijušais klasesbiedrs tā iznieko savu dzīvi. viss, protams, baumu līmenī. paldies par uzklausīšanu! skriet ir kaitīgi!
  Tuesday, January 19th, 2016
  11:25 pm
  Sveiks!
  Jau no izsenis man ir labpaticies nievājoši izteikties par citiem savas sugas indivīdiem, lai provocētu viņu negatīvās emocijas.

  Esmu ļoti pateicīgs varenajām Amerikas Savienotajām Valstīm par interneta izgudrošanu un tā uzspiešanu tumsonīgajai Eiropai, jo bez šī tīmekļa es savu mīļāko nodarbi nebūtu spējīgs tik plaši un viegli praktizēt.

  Kā jau saprati, es kuģoju cauri šai videi, lai mētātos ar mēsliem. Ja trāpījās arī tev - tas bija personīgi.

  Pirms iesaisties garās diskusijās ar kādu internetā, padomā divreiz, vai tiešām vēlies barot troļļus?

  mana atbilde ir -Jā, es gribu!
About Sviesta Ciba