sapraata_balss ([info]sapraata_balss) rakstīja,
@ 2005-09-20 22:54:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Ar veco MZH uz veikalu
Vakar atkal atsākās baumas par dabas resursu nodokli un kā izskatās, tad tas ir diezgan nopietni.
Ledusskapja pašizmaksa vidējas klases ledusskapim nav tik liela uz katru kilogramu kā šis te nodoklis. Ruksīša kungs ar saviem iztapteņiem ir atkal sagribējis iztapt eiropas cērmēm, nu lūk latviju bāliņi ja gribiet savu MZH ledusskapi nomainīt pret Snaigi, nāksies 200ls piemaksāt par kautkādu tur ledusskapja likvidāciju. Es atvainojos, bet kāpēc mēs maksājam tai pašai Hoetikai, ja ne par atkritumu savākšanu, škirošanu un pārdošanu. Varbūt būtu labāk noorganizēt kādu dienestu, uz kuru piezvanot tas atbraucu un par transportēšanas izmaksām savāc tavu ledusskapi un citu lielo sadzīves tehniku.
Protams, ruksīša kungs jau izdomājis "labu" iemeslu šim pasākumam, redz, tas stimulēšot ražotājus pārstrādāt veco sadzīves tehniku, nu ko stiepsim uz veikalu katrs savu veco MZH un stāvēsim smuki rindiņā pēc jaunām Snaigēm. Tik kāpēc igauņiem šis pats nodoklis ir 10 x zemāks??? Vai viņi būtu izgudrojuši kādu brīnummašīnu ledduskapju pārstrādāšanā???
Nu labi pieņemsim ka mēs cītīgi maksājam to nodokli par tiem vecajiem lūžņiem, taču vai patiešām kāds tic, ka nu mūsu vide tiks sakārtota, man leikās ka tepatās blakussesošajā Mārupītē tie vecie lūžņi gulēs vēl desmit gadus un neviens viņus projām neaizvāks, un gaiss jau arī tīrāks nekļūs izņemot dažiem "atkritumu pārstrādātājiem" viņu jaunajās mašīnās ar hvz mega giga gaisa bezdeļfiltirem. Bet muļķīši tāpatās turpinās sūkt to smirdīgo gaisu un strādās 2x vairāk, lai iegādātu "jaunu ledusskapi - mega giga gaisa bezdeļfiltiru kādam kungam".
Īsak sakot esam galīgā ....


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?