LiveJournal for sapraata_balss.

View:Par lietotāju.
View:Draugi raksta.
View:Kalendāra skats.
View:Izlase.
You're looking at the latest 8 entries.

Saturday, September 24th, 2005

Doma:Gribu piekaut
Pulkstens:21:29
Ruksīt (A Kavītis) izsaucu tevi uz ringu, jo vēlos kārtīgi tavam resnajam mūlim sadot pa ļocku. Bāc nu nā kautkāds aptaukojies ambālis var tā izteikties par savu tautu- citēju:
"Ministru prezidents Aigars Kalvītis (TP) uzskata, ka nabadzības cēlonis ir domāšanas nabadzība, tāpēc sabiedrība tiek aicināta nekarot savā starpā, jo tādējādi tiek novājināta tauta un valsts."

Ambāli, cūka, jefiņ!!! Valsti novājina tādi kā tu, kas vislaik tikai skatās kā zidabāt ES direktīvām un pakaļām, bez savas domāšanas un patriotisma mēs vēl ilgi cūkubedrē sēdēsim. Šobrīd tu vari domāt cik bagātīgi vien spēj, taču valsts ar visādiem likumiem un birokrātiju apslāpēs jel kādu domāšanu momentā. Mūsu valstij nemaz nevaig gudrus cilvēkus pie šādas politikas un virzības, mums ir nepieciešami darbarūķi, kuri no 9-18 strādā fabrikā un pelna naudiņu saviem bosiem no attīstītajām (ne-pakaļ līdēju valstīm). Domājoši cilvēki ar vēlmi veikt uzņēmējdarbību ir nevēlami un iznīcināmi subjekti, jo tā pieaug konkurence, bet kā zināms mūsu Oligarhiem un eiropas pakaļām konkurence nav vajadzīga, un aizmirsīsim par brīvo tirgu un patērētāju interesēm, šeit visu nosaka politika - esi ar politķiem uz vienu roku - es varu pačukstēt priekšā (tev biznesā vieksies), ja ne tad labāk nesāc.
Kāpēc gan ir visas šīs augstās akcīzes, superstriktie lauksaimniecības ražosanas noteikumi, piena kvotas???
Vēl Jums nepieleca??? patiekšu atkal priekšā - lai tādi kā mēs nevaldītu pār pasauli. A mūsu jefiņi tadi kā Kalvītis un CO ir tikai lētas marionetes, kuras ir ar mieru nogremdēt valsts potenciālu kapeiku dēļ.
Palūkojaties kā ķīna ir attīstījusies, viņiem sen visa nabadzība ir jau pazudusi, pie tam pēc IKP uz 1 iedzīvotāju viņi ir mums tālu priekšā. Un ziniet kapēc??? Tāpēc ka viņiem nau F****ās akcīzes, un citi debīlie nodokļi.
Vienīgais ko šobrīd varu darīt ir cerēt, lai kāds beidzot aizvās tās resnās dirsas no saeimas, kuras jau tur tup 15 gadus un sūkā visiem pēc kārtas par kapeikām, taču to var izdarīt tikai tauta, taču kā jau minēja Ruksīša kungs, tad mūsu tautai ir nabadzīga domāšana un nekas tāds laikam nenotiks.
4 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Doma:kurp ej???
Pulkstens:21:12
Nav vārdu kā lai to nosauc, par cūcību vai par glābiņu amīšu ekonomikai. Jaukā meitene Rita tomēr nebija tik briesmīga kā izskatās, līdz ar to nesanāks atkal skatīt reālos skatus no filmas "The end of theworld", varbūt tas ir šausmīgi un es esmu totāls briesmonis, taču man ir interesanti paskatīties tos kadrus no dažādām viesuļvētrām un katastrofām un jo trakāk, jo interesantāk.
Patiesībā mani šokēja amīšu bezpalīdzība šādos gadījumos un tas ka New Orleanā netika laicīgi iesūtīts karaspēks un attiecīgie glābšanas dienesti. Reāli taču dienas laikā varēja atsūtīt ntās ugunsdzēsēju/glābēju brigādes no apkārtējām 1000jūdžu pilsētām. Pie tam cik zinu, tad jaunorleānas tuvumā ir arī militārās bāzes, taču nezkapēc militāristi tik ieradās pēc nedēļas.
Ja amerikāņi ir tik bezpalīdzīgi šādās situācijās, tad kas notiktu ar amīšiem aukstā kara gadījumā??? uzmestu pāris bumbas virsū un visa viņu sistēma sabruktu, pie tam izskatās ka pat ar visām modernajām sakaru iekārtām viņiem ir ļoti nopietnas problēmas glābšanas operāciju veikšanai. Es šeit negribu jūs pietiekties islama džihādā un uzmest viņiem atomeni, es vēlos paskatīties uz to cik vārgs un nespējīgs šis lielais monstrs ir.
Vēl vairāk mani šokēja tas, ko varēja redzēt un lasīt par cilvēkiem - marodierisms, masveida izvarošanas, slepkavības utt. Amerikāņu nācijai laikam ir milīzgi lielas problēmas ar morāli un principiem, cik zinu, tad manu paziņu lokā diez vai atrastos kāds cilvēks, kurš sāktu slepkavot līdzīgos apstākļos.
Amerika, uz kurieni tu un tavi ļaudis iet.

USA iz on ze highvai to hell.... vismaz man tā liekas
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, September 22nd, 2005

Doma:Kaads neveelaas iepaziities???
Pulkstens:08:42
Tātad jauka meitene vārdā Rita vēlas iepazīties, Rita ir ļoti strauja meitene ~70m/s, ja kaartiigi sadusmojas var arī noslaucīt visu no zemes virsu, bet tā jau Rita ir diezgan jauka, viņa meklē draugu īslaicīgām attiecībām. Vēlams atsaukties puišus no Meksikas līča piekrastes, pa kuru šobrīd Rita dzīvojās.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, September 20th, 2005

Doma:Sapraata balss iesaka
Pulkstens:23:27
Tātad ja jums pieder personīgais auto vai arī braucoša miskaste ar iekšdedzes dzinēju, tad būtu ļoti saprātīgi rīt no paša rīta pieliet pilnu bāku līdz ugšai ar zupu, jo var gadīties, ka kārtējās viesuļvētras dēļ Krūma kungs nevarēs pumpēt tik daudz degvielas, kā gribētos, līdz ar to iespējama kārtēja zupas cenu celšanās.

Bet vispār manī valda ļoti neprārtīga doma par , to ka laikam 30 un 31 datumā būs jābrauc skatīties rallijs un jāsadzedzina neprātīgi vesela kanaa ar šļuru.
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Doma:Ojār, sirsnīgi sviecu tevi un tavu ģimeni!
Pulkstens:23:02
Tātad pēc gadiem ilgām mocībām varam sveikt mūsu draugus policistus, ar to ka nu viņiem būs pieejami kapelāni, it īpaši gribu sveikt sava drauga Ojāra tēti, kurš strādā valsts policijā, tagad "lielajam" Ojāra brālītim pamperu vietā tētis varēs ielikt sirdī kādas dziļas un patiesas gurdības.
JEŠKA!!! Tu toč daunis vai KĀ! Cilvēki prasa pamatoti paaugstināt algas a tu te par kautkādiem 2 vai 3 kapelāniem runā!!! Nu toč jābūt kautkādam idiotam, lai atrastu šādu risinājumu nemākulīgajai iekšlietu struktūru vadīšajai.
Nu varbūt ieliksim attiecīgajā vietā cilvēku ar militāru vai policijas izglītību, kurš saprot reālo situāciju un ir saskāries ar militārām lietām. Varbūt labāk iecelsim Dāvidu no Dāvidšova par iekšlietu ministru, viņu vismaz daļa tautas ciena, par to, ka viņs neliekuļo un ir daudzmaz patiess, lai gan, mauprāt, dikti liels dīvianis un izlecējs.
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Doma:Ar veco MZH uz veikalu
Pulkstens:22:54
Vakar atkal atsākās baumas par dabas resursu nodokli un kā izskatās, tad tas ir diezgan nopietni.
Ledusskapja pašizmaksa vidējas klases ledusskapim nav tik liela uz katru kilogramu kā šis te nodoklis. Ruksīša kungs ar saviem iztapteņiem ir atkal sagribējis iztapt eiropas cērmēm, nu lūk latviju bāliņi ja gribiet savu MZH ledusskapi nomainīt pret Snaigi, nāksies 200ls piemaksāt par kautkādu tur ledusskapja likvidāciju. Es atvainojos, bet kāpēc mēs maksājam tai pašai Hoetikai, ja ne par atkritumu savākšanu, škirošanu un pārdošanu. Varbūt būtu labāk noorganizēt kādu dienestu, uz kuru piezvanot tas atbraucu un par transportēšanas izmaksām savāc tavu ledusskapi un citu lielo sadzīves tehniku.
Protams, ruksīša kungs jau izdomājis "labu" iemeslu šim pasākumam, redz, tas stimulēšot ražotājus pārstrādāt veco sadzīves tehniku, nu ko stiepsim uz veikalu katrs savu veco MZH un stāvēsim smuki rindiņā pēc jaunām Snaigēm. Tik kāpēc igauņiem šis pats nodoklis ir 10 x zemāks??? Vai viņi būtu izgudrojuši kādu brīnummašīnu ledduskapju pārstrādāšanā???
Nu labi pieņemsim ka mēs cītīgi maksājam to nodokli par tiem vecajiem lūžņiem, taču vai patiešām kāds tic, ka nu mūsu vide tiks sakārtota, man leikās ka tepatās blakussesošajā Mārupītē tie vecie lūžņi gulēs vēl desmit gadus un neviens viņus projām neaizvāks, un gaiss jau arī tīrāks nekļūs izņemot dažiem "atkritumu pārstrādātājiem" viņu jaunajās mašīnās ar hvz mega giga gaisa bezdeļfiltirem. Bet muļķīši tāpatās turpinās sūkt to smirdīgo gaisu un strādās 2x vairāk, lai iegādātu "jaunu ledusskapi - mega giga gaisa bezdeļfiltiru kādam kungam".
Īsak sakot esam galīgā ....
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Doma:Vai TU jau aizpildīji ienākumu deklarāciju.
Pulkstens:22:16
Nu tā akal jauna diena klāt ar jaunu politisko cirku, patiesībā politiskais cirks sāk arvien vairāk un vairāk vārīties.

Tātād visi penžas, bezdarbnieki un skolēni, kuriem pieder krutie mega spēļu datori un pokemonu kolekcijas, variet sākt gaidīt savas iedzīvotāju ienākumu deklarācijas.
Ziniet kapēc viss, tas trobelis ar tām deklarācijām manuprāt??? Reedziet, tie kas līdz šim mirklim zaga, bīdija klusās un lielās lietas, baidās zaudēt savas pozīcijas, tādēļ paši nu būs gana izsitušies un var pamazām sākt legalizēties, taču, lai nebūtu lielas problēmas un pašiem lielki satraukumi par jauniem konkurentiem, jāapslāpē topošie cenosoņas, kuri ir iemācījušies izmantot likuma nepilnības.
Tagad biznesu kā 90to gadu sākumā negremdē rekets un purni no rumbulas autotirgus, bet gan likums, kuru sastāda tie paši eks reketieri un viņu līdzgaitnieki.
Vēl labāk ir tas, ka Štepselis ir nolēmis legalizēties un aicina izsludināt kautkādu tur prezumciju, tipa nomaksājot iedz ienāk nodokli var padarīt sevi par svēto. Štepseli, priekš kam teu kļūt par svēto, TU jau esi, visa valsts tevi slavē, policisti aiztur katru vakaru lūgšanas par tevi un tavu veselību, kā arī apr taviem neoficālajiem jeb mistiskajiem Jūrmalas īpašumiem.
Bet muļķīši jau tik klausās ruksītī un domā, ekhh gan jau būs labi... Būtu labi, ja šī sistēma tiktu ieviesta laicīgi, lai visiem ir vienādi spēles notiekumi, vot tagad sēžu un domāju, kas man uzdāvināja manu villu Saulkrastos, Onkulis no amerikas vai ASV, tā īsti vairs nespēju atcerēties un no kurienes radās tas MB 5000csl manā garāžā, varbūt deklarācijā ierakstīt, ka atradu koferīti ar ļimonu, tā teikt atrasts nau zagts un "godīgi" samaksāt iedzīvotāja ienākuma nodokli jeb nopirkt indulgenci???
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, September 19th, 2005

Pulkstens:17:58
Sakaraa ar to, ka mulkjuzemee katru dienu notiek tik daudz nejēdzības, esmu izveidojis šo dienmasgrāmatu, lai paustu savus uzskatus un uz daudzām lietām ļauti Jums dārgie lasītāji palūkoties no dažādām pusēm.
Kā jau minēju, tad šobrīd dzīvoju muļķuzēmē, kur ministru prezidents ir ruksītis (Kalvīša kungs), viņu tā iesaukuši laikam dēļ apaļīgā ģīmīša. Tāpat mums ir arī Štepselis (Šlesers) viņa galvenais uzdevums ir pietransportēt sev jaunu kapitālu.
Tad nu lūk šie kungi un vēl daudzi citi bīda mūs un transportē, Štepselim izdevās veiksmīgi ietransportēt mūs atjeā (ES), ruksītis un citi nepadomāja par degvielas kvalitātēm, kaa rezultātā varam smuki $$$ atejai un atejas vīriņi jeb cērmes tik priecājās.
Protams neaizmirsīsim arī pozitīvo tēlu Veru (vaira), Veriņa ir civilizācijas glābēja, jau ir paspējusi Irāku par mūsu naudiņām un arī mulkjuzemes asinīm padarīt par drupu kaudzi, kā arīm ir ļoti pielabinājusies Krūmiņa kungam un nu šamie ir baige draugi, piektdien pat redzēju šamējos pulkvedī pie galdiņa strebjot aliņu.

Tad nu lūk esmu nolēmis ik pa brītiņam uzrakstīt savas domas par mulkjuzemes teāteri un tām glupībām ko mūsu varoņji izspēlē.

Lai dzīvo brīva Latvija no mulķiem un ruksīšiem.

P.S Nekad neaizmirstiet to, ka visi ir vienlīdzīgi, taču daži ir vienlīdzīgāki par citiem.

Ar cienju,
Saprāta balss
Varbūt tu ko ierakstīsi?