sapraata_balss ([info]sapraata_balss) rakstīja,
@ 2005-09-20 23:02:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Ojār, sirsnīgi sviecu tevi un tavu ģimeni!
Tātad pēc gadiem ilgām mocībām varam sveikt mūsu draugus policistus, ar to ka nu viņiem būs pieejami kapelāni, it īpaši gribu sveikt sava drauga Ojāra tēti, kurš strādā valsts policijā, tagad "lielajam" Ojāra brālītim pamperu vietā tētis varēs ielikt sirdī kādas dziļas un patiesas gurdības.
JEŠKA!!! Tu toč daunis vai KĀ! Cilvēki prasa pamatoti paaugstināt algas a tu te par kautkādiem 2 vai 3 kapelāniem runā!!! Nu toč jābūt kautkādam idiotam, lai atrastu šādu risinājumu nemākulīgajai iekšlietu struktūru vadīšajai.
Nu varbūt ieliksim attiecīgajā vietā cilvēku ar militāru vai policijas izglītību, kurš saprot reālo situāciju un ir saskāries ar militārām lietām. Varbūt labāk iecelsim Dāvidu no Dāvidšova par iekšlietu ministru, viņu vismaz daļa tautas ciena, par to, ka viņs neliekuļo un ir daudzmaz patiess, lai gan, mauprāt, dikti liels dīvianis un izlecējs.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]ojars
2005-09-22 08:39 (saite)
nu īstenība, kapelāni arī ir vajadzīgi, jo policijā ai cik daudz ir morālas un garīgas dabas problēmu [pshihalogi nu galīgi nav tie kuri var risināt problēmas], protams algas arī vajag paclet, nav normāli, ka slodze palielinās ar katru dienu, bet atalgojums stāv uz vietas, ir ļoti interesanti, cik no solītās piemaksas aizies nodokļos, atceros, ka pagājušo reiz kad "pielika" pie algas, tad dažam sanāca mazāk nekā viņš pelnīja pirms tam...

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?