sapraata_balss ([info]sapraata_balss) rakstīja,
@ 2005-09-24 21:12:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
kurp ej???
Nav vārdu kā lai to nosauc, par cūcību vai par glābiņu amīšu ekonomikai. Jaukā meitene Rita tomēr nebija tik briesmīga kā izskatās, līdz ar to nesanāks atkal skatīt reālos skatus no filmas "The end of theworld", varbūt tas ir šausmīgi un es esmu totāls briesmonis, taču man ir interesanti paskatīties tos kadrus no dažādām viesuļvētrām un katastrofām un jo trakāk, jo interesantāk.
Patiesībā mani šokēja amīšu bezpalīdzība šādos gadījumos un tas ka New Orleanā netika laicīgi iesūtīts karaspēks un attiecīgie glābšanas dienesti. Reāli taču dienas laikā varēja atsūtīt ntās ugunsdzēsēju/glābēju brigādes no apkārtējām 1000jūdžu pilsētām. Pie tam cik zinu, tad jaunorleānas tuvumā ir arī militārās bāzes, taču nezkapēc militāristi tik ieradās pēc nedēļas.
Ja amerikāņi ir tik bezpalīdzīgi šādās situācijās, tad kas notiktu ar amīšiem aukstā kara gadījumā??? uzmestu pāris bumbas virsū un visa viņu sistēma sabruktu, pie tam izskatās ka pat ar visām modernajām sakaru iekārtām viņiem ir ļoti nopietnas problēmas glābšanas operāciju veikšanai. Es šeit negribu jūs pietiekties islama džihādā un uzmest viņiem atomeni, es vēlos paskatīties uz to cik vārgs un nespējīgs šis lielais monstrs ir.
Vēl vairāk mani šokēja tas, ko varēja redzēt un lasīt par cilvēkiem - marodierisms, masveida izvarošanas, slepkavības utt. Amerikāņu nācijai laikam ir milīzgi lielas problēmas ar morāli un principiem, cik zinu, tad manu paziņu lokā diez vai atrastos kāds cilvēks, kurš sāktu slepkavot līdzīgos apstākļos.
Amerika, uz kurieni tu un tavi ļaudis iet.

USA iz on ze highvai to hell.... vismaz man tā liekas


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?