Posted by [info]zirka on 2017.03.25 at 19:41
Tags:
vēl noskatījāmies rogue one, arī ļ.patika. jūtos vienā dienā atguvusi iekavēto sezonas hitparādi, tā kā uz kino mēs šoziem gājām skatīties tikai vecas un pārbaudītas filmas

Posted by [info]paarpratums in [info]pajautaa on 2017.03.25 at 18:07
Sveiki!

Man īrētā dzīvoklī izīrētājs liek maksāt par saplīsuša boilera nomaiņu, aizbildinoties ar to, ka līgumā tas atrunāts. Man tas liekas kaut kāds absurds.
Vai kādam ir līdzīga pieredze?

Līgumā ir punkts par pienākumu uzturēt telpas un aprīkojumu kārtībā un punkts par to, ja notiek kāda avārija, jāveic pasākumi tās likvidēšanai. Vairāk gan nekas.

Posted by [info]dooora on 2017.03.25 at 16:42
bībīsī šodien lēna ziņu diena. Trampam neejot ar veselību, vai Bilam neejot ar veselību, bet Trampam toč neejot.
otrā svarīgākā ziņa, ka kaukāds džeks pirmās formulas priekšsacīkstēs ir noskrējis kaukādu citu džeku (sauciet mani par samaitātu, bet ”pole position” man saistās ar striptīzklubu vai poļu šņabi, vai abiem)
trešajā vietā ir polls. aktuālais jautājums: ko (jaunajam?) Pāvestam nozaga šonedēļ. Jēzus, man nav ne jausmas, ko viņam nozaga pirms mēneša vai pēdējās dekādes trešajā kvartālā. pollu neaizpildīju.
ceturtais numurs, sadaļā Vai nepalaidi garām?, acīmredzot runa par to, kā bailes no publiskas uzstāšanās var kaitēt mūsu kaŗjerām, bet es tās palaidu garām, jo noslēdzošais aitems aktualitāšu sarakstā, rubrikā GOOD FOOD, piedāvā pasaules labāko šņabju toplesu:
https://www.bbcgoodfood.com/review/best-vodka

mans favorīts ir šis:
https://crystalheadvodka.com/en/age_check

paldies tev, bībīsī.

vai manabalss.lvē jau ir nopublicēts uzsaukums piešķirt etanōlam un tā derivātiem augstākās raudzes 1. saraksta narkōtiku stātusu?

Posted by [info]zirka on 2017.03.25 at 16:41
Tags:
noskatījos arrival. par spīti tam, ka the book was better, uz beigām tikpat sirsnīgi noraudājos kā tad, kad lasīju pašu stāstu

Posted by [info]inese_tk on 2017.03.25 at 15:18
ramtairīdis/oblaidīdis: Portishead - Small
Tags:
TVNET: Viņš esot nobijies no automašīnas un uzskrēja tramvajam.

/no vilka bēgsi, lāča nagos.../

Par biedrībām

Posted by [info]tiga in [info]pajautaa on 2017.03.25 at 12:38
Jautājums tiem, kam bijusi pieredze ar biedrību darbību: vai kaut kur likumos ir noteikts, cik bieži biedrībā jāpārvēl valde, revīzijas komisija u.c.? Vai arī to nosaka biedrība pati savos statūtos?
(google jau izmantoju. bet atbildi uz šo jautājumu nevaru atrast.)

Posted by [info]zin on 2017.03.25 at 12:23
līdz šim biju sastapusi tikai savu spāņu val mācību grupu. šodien sastapu vairākus cilvēkus no citām. interesanti, ka spāņu val pārsvarā mācās krievvalodīgie, kuri praktiski nekomunicē latviski. unjā, visas beibes, izņemot pasniedzēju unvēl 1 chali

nonsenss

Posted by [info]po on 2017.03.25 at 11:50
Tags:
Nesaprotu, kāpēc saukt grupu par "The Pineapple Thief". Nu, kas tas ir.

Stevia Wonder

Posted by [info]po on 2017.03.25 at 11:13
Tags: , ,
Mopēds nav mans, bet, turpinot stēvijas tēmu, uzgāju Kokakōlu pareizajā virzienā. Bez cukura laikam negaršo, kā vaig, bet esot par trešdaļu samazinājuši uz stēvijas rēķina.


Posted by [info]scaramouche in [info]aptauja on 2017.03.25 at 02:54
Poll #20974
Open to: All, results viewable to: All

Vai Tev šķiet, ka pasaules bagātie Tev ir kaut ko parādā?

View Answers


1 (5.6%)


16 (88.9%)

Vanags, bet principā jā
1 (5.6%)


Posted by [info]punkts on 2017.03.24 at 22:26
 photo 3F4487A5-482C-4EF5-AB49-C4DD30CB990B_zpsxshuepsk.jpg

Posted by [info]kaukau in [info]pajautaa on 2017.03.24 at 19:43
Nez, LV pārdod strausu olas, kas ir perējamas (gan jau, ka inkubatorā)? Vai strausu cāļus?

Posted by [info]santech on 2017.03.24 at 17:46
ramtairīdis/oblaidīdis: Amon Amarth - Across The Rainbow Bridge
Jau jūtu, kā es diebšu pēc fotofilmiņam. Laikam jau tagad jāpārvelk apavi.

Fail

Posted by [info]po on 2017.03.24 at 16:53
Tags: , ,
Kāds ies uz Crowbar?
Nē, ne obligāti no jums. Vispār.

explōrings

Posted by [info]po on 2017.03.24 at 16:12
Tags:
HellMan's mayo garšo pēc Makdonalda (vai tas man no marinētajiem gurķiem?), bet vēl šodien ieraudzīju, ka Lazdona ražo gī sviestu. Tas garšo pēc... pēc... šķiet, ka pēc krievu ZX Spectrum kopijas. Neprotu paskaidrot - tā viņa vnk smaržoja. Un zoss ola brokastīs vispār bija nais. Vēl krutāk būtu, ja viņa vispār būtu tikai viens milzīgs dzeltenums (un šitas nebija nekāds mazais). Vot.
Ā, vēl tie mazie cigoriņi burciņās maina produktu "ar stēviju" uz "ar saldinātāju no stēvijas", kur otrajā 2% stēvijas ekstrakta vietā rakstīts 1.8% ūdens. Laikam saldinātājs ir 10x stēvijas ekstrakts. Dunno, nopirku veco.

Tā. Ēdam. Piektdiena.

Diētas, 6pakas ...

Posted by [info]shanietis on 2017.03.24 at 15:13
Tags:
Par veselīgiem ēšanas paradumiem vakarā lasīt šeit(18+, kirilica), bet ko večiem darīt? Večiem paliek alus! Un šodien ir piektdiena, ar ko arī varam sevi apsveikt.

Posted by [info]santech on 2017.03.24 at 13:56
zajebaļi tie čurkas smaržu pārdevēji

Laikmetīgā māksla svin

Posted by [info]wensdy on 2017.03.24 at 13:31
Whaaat, nopietni?! 20. maijā kim? uzstāsies mazā mauķele Tommy Genesis!

Posted by [info]santech on 2017.03.24 at 13:16
Tags:
Burbuļplēves spaidīšana var būt arī kaitinoša, ne tikai nomierinoša, relaksējoša. Tajos brīžos, kad jāsakompaktē ārā metamais iepakojums.

alternative approach

Posted by [info]neoplasm on 2017.03.24 at 10:00
jūtās/nejūtās: labiņš
ramtairīdis/oblaidīdis: Beck - Loser

tonijs vakardien uz darbu atnesa savu bēbīti alfiju, viņam ir kādi 5-6 mēneši. smieklīgākais moments laikam bija, kad priekšniece turēja alfiju un teica "look at kate, look at kate" un bēbītis sāka projektīli vemt, uz ko visi korītī uzreiz "don't look at kate, don't look at kate!!" :)) ānē, smieklīgi bija arī, ka tonijam bēbīšsomā nebija iepakotas nedz salvetes, nedz vate vai kas tamlīdzīgs, lai iztīrītu bērnam iekaisušo aci, līdz ar ko aunty neō šai procedūrai ziedoja no kosmētikas maka izķeksētu tampōnu, ko mēs izjaucām un veiksmīgi utilizējām. tagad mans menedžeris [vīr.dz.] man ir parādā tampōnu, that's a first. alsō, man joprojām bail no tādiem pavisam maziem cilvēkiem, es ar viņiem labprāt paākstos no attāluma, bet rokās nekad neņemu, jo liekas, ka ņems un izjuks.

vēl man pms'a sakarā bija histērija darbā - tas ir tā, ka es aizeju uz dāmistabu, ieslēdzos, man nobirst veselas 2 asaras un es eju atpakaļ strādāt. tas pat nebija stresa sakarā, vienkārši hormōni, bet es totāli vairs nemāku raudāt. varētu domāt, ka i'm just dead inside like that, bet nē - prieka manī ir daudz. pat neskatoties uz to, ka darbs pamazām kļūst par sūdu - aleksa nedēļu apukaļ iesniedza atlūgumu, jo nevarēja vairs to čūsku midzeni izturēt. tonijs tagadiņ prasa, vai negribu iet viņas vietā, jo daudz naudas un man ir atbilstoši nervi, uz ko es atbildu, ka es nemaz negribu daudz naudas, ja tas nozīmē dahuja stresa un strādāšanu iespiestai starp priekšnieci un natāliju. zinu, ka natālijai patīku un mums tādu problēmu nebūtu, bet viņai ir tieksme profesionālo dzīvi jaukt ar privāto and i want none of that. viņa ir pārāk alkatīga un varaskāra, kā arī pilnīgā bezsakarā lec augstāk par savu dibuā un cenšas visiem uzmesties par priekšnieci - man tas cilvēkos ļoti riebjas. tur vēl bōnusā visa tā neraža, ka viņai nav vispār vairs nevienas draudzenes, līdz ar ko ir bijušas situācijas, kur natālija vēlā naktī zvana aleksai [cilvēkam, kam viņa izmisīgi mēģina uzmesties par priekšnieci un regulāri nesmuki pret viņu izturās] un raud klausulē, ka šķirās no sava vīrieša u.tml. huiņas, klausies tagadiņ un mierini, ja. diezgan neadekvāts cilvēks, mkēj, un man nav laika un pacietības tādiem izgājieniem, maksā man, cik gribi.


Posted by [info]santech on 2017.03.24 at 12:16
Braukt uz mežu vai palikt mājās lasīt grāmatas?

marts

Posted by [info]inese_tk on 2017.03.24 at 11:40
Tags: ,
nodzīvota pirmā ziema dzīvoklī ar malkas apkuri un pirmā ziema ar dīzeli. kas attiecas uz apkuri - viss ir ļoti kruta, kamēr nav A vējš, kamēr mājās ir kurināmais (vēlams sausa malka) un kamēr visās tirdzniecības vietās neizbeidzas normālās briketes. kopumā man patīk malkas apkure, īpaši tāpēc, ka man gandrīz nekas nav jādara - K. pirms darba iekurina, es tikai pieceļos un aiztaisu šīberus. ēst gatavošanu uz plīts izmēģināju tieši vienu reizi - cepot kabačus.
runājot par dīzeli - man bija bail no mīnusiem un kā būs pielaist ne pārāk jaunu, ārā stāvošu dīzeļmotoru, bet nevienā no izteikti aukstajiem periodiem nebija vispār nekādu problēmu. man vispār nemainīgi ļoti patīk mūsu mašīna. gada laikā nav sagādājusi nekādas lielākas problēmas, toties ir sagādājusi iespēju visai komfortabli gulēt visādos izbraucienos un pārvadāt reizēm pat vieglajam auto neticama izmēra priekšmetus.

jaunumi iemīļotajā rubrikā

Posted by [info]zirka on 2017.03.24 at 11:14
jūtās/nejūtās: piegdienaah
ramtairīdis/oblaidīdis: lullaby of birdland 1000 versijās
Tags: ,
malai, krii, dominikai, dooorai, saiknei_neochin un aukstam_entelektam ir atnākuši zvēri, zvēri komentāros, saites uz komentāriem zināmajā ierakstā
citiem vēl nāk, bet, tā kā ir piektdiena!!!, vēl var cerēt
ar nepazīstamajiem ir pavisam grūti, bet palasīs un izdomās, bet [info]dzeinas zvērs nenāk tikai tāpēc, ka man ir aizdomas, ka tas ir kaut kas pavisam mistisks un nav jāmeklē nekādos labi pazīstamajos zvēru katalogos, bet kādā šāda tipa enciklopēdijā
varbūt patiesība ir pavisam tuvu, bet vēl nav atnākusi

Posted by [info]punkts on 2017.03.24 at 10:20
 photo D96B845B-32D5-495E-933E-8F6325050A0B_zps6vdlb7ws.jpg

Previous 24