Slavenību kailselfiji -- Penija joprojām neatklāta

Posted by [info]qgmr101 on 2014.09.01 at 23:20
Tags: , , ,
Te kaut kad tikko izplūda tā saucamie noplūdušie tā saucamo slavenību pašuzņējumi, taču Lielā Sprādziena teorijas Penijas miesas tā arī palikušas aizklātas un neredzētas, skat. Kaley Cuoco New Celeb leaked pics. All in ONE place! : TheFappening. Abet pārējās es vispār nezinu, lol.

Šajā sakarā man visvairāk intelektuāli mīļi stāv uz šo:


Šai izpriecai ar kailajiem ķermenīšiem un to izmisīgajai slēpšanai gan manuprāt nav lemts ilgs mūžs, jo šajos pāris gados man arvien retāk ir bijušas vajadzīgas peldbikses, esmu peldējies pāris reizes kails nesaistītu cilvēku klātbūtnē bez kādām emocijām no viņu puses, domāju, ka piedzīvošu laikus, kad pat tādā Līvu Akvaparkā peldēšanās dresskods kļūs brīvs -- gribi velc lupatiņas, gribi nē -- jo nu nekā Tāda zem šīm drēbītēm kaut kā vairs neredzu... Par nūdistu kaut kā man nav izdevies kļūt -- pāris reizes Vecāķos aizbraucu var velo, un, lai nav jākrāmējas ar slapjām peldbiksēm, aizstūmos līdz nūdistu staba otrai pusei, novilku peldbikses un izpeldējos, tas laikam neskaitās.

Man vispār nūdisms kā tāds vispār liekas dīvains, neredzu jēgu kaut kādā kailuma propogandā. Man ir vienkārša problēma -- ja es izpeldos ar peldbiksēm, un pēc tam tajās uzturos pludmalē, man tajās ir mežonīgi auksti, man ļoti salst slapjās peldbiksēs un riebjas šī aukstā, slapjā sajūta, esmu ļoti salīgs, tās vienkārši uz manis žūst stundām ilgi un ļoti dzesē, tas arī viss -- slapjas peldbikses sūdīgi un slikti, pliks silts dibens un loceklis + sēklinieki -- labi. Hvz, varbūt man vienam tā.

diezgan piepildīta diena

Posted by [info]santech on 2014.09.01 at 22:31
Un tad vēl neizdarīju visu, ko gribēju. Bet tas, ko izdarīju, ir vnk lieliski.
Respektīvi:
- vienojos ar jauno darba devēju par jauno darbu;
- pieslēdzu siltā ūdens sildītāju, 100-litrīgu.
-- pirmo reizi lietoju plastmas cauruļu kausēšanas tehniku. easy. kad piešaujas.
- tiku pie jaunas frizūras

kopā it kā ne tik daudz. bet katrs punkts prasīja diezgan daudz ieguldījuma no manas un citu puses.=

1. septembris

Posted by [info]qgmr101 on 2014.09.01 at 21:28
jūtās/nejūtās: relieved
Tags: , , , , , ,
Hmm, a tā varētu būt, ka šobrīd Vecrīgas krogos ir iemitušas sadzērušās un piedzīvojumu kāras vecāko vidusskolas klašu skolnieces? Un pirmo kursu studentes?

P.S. OMG, es nu jaukādu laiku *legāli* *teorētiski* *taču man nav vajadzības* varētu koļīt un pist sievietes, divreiz jaunākas par mani #akPaKuruLaikuKļuvuVecs *un Pieredzējis *un Turīgs :-D

Laikam tas gadaskaitlis ir tikpat relatīvs kā viss pārējais...

domājamā līnija kartē

Posted by [info]po on 2014.09.01 at 20:17
Tags: , , , , ,
Ja Baumaņu Kārlis būtu rakstījis par saprātu, nevis "Dievu", tad moška - moooška - būtu kripatiņa cerības, ka Latvija var nebūt šausmīgai nelaimei nolemta cūcība, kā jau katra "valsts" vai cita noziedzīga apvienība.

Posted by [info]puika in [info]pa_leeto on 2014.09.01 at 19:38
Uz tirgu iet 2x izmantotā Crumpler messenger tipa soma. Ietilpīga pēc vella, bet izmantojis neesmu pēdējos n-gadus. Īsti nevajadzēja tik lielu, arī tagad vajadzības pēc tādas nav. Lieki tik krāj putekļus. Iekšā var mierīgi ievietot treniņtērpu un vieta vēl pāri paliks. Cena - EUR 10 derēs? Nav ne jausmas, cik par tādu varētu prasīt. Rīgas robežās varu mierīgi atgādāt, bet pēc darba laika beigām. saziņai - tepat komentāros vai arī armandss@gmail.com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle. Bildes te )

persiks, joguts, ābols

Posted by [info]qgmr101 on 2014.09.01 at 19:35
jūtās/nejūtās: restless
Tags: , , , , , , ,

femme. homme. pomme.

Posted by [info]neoplasm on 2014.09.01 at 15:53
jūtās/nejūtās: ok
ramtairīdis/oblaidīdis: Bauhaus - She's In Parties
man bija ļoti jauka nedēļas nogale. izdauzījāmies, atstiepām pilnas mugursomas ar biezpiensieriņiem un kondensēto pienu, aizskeitojām uz savu tālo spotu - policija mūs ieraudzīja un uzreiz aizlaidās :)) bija īsts vasaras laikapstāklis, gar velōceliņu salkani smirdēja jūkejas fauna un flōra, gandrīz dabūju balodi sejā. tur vispār ir kaut kādi džungļi un nevar saprast, kurš labdaris tādā nekurienes vidū izbūvējis tik pirmšķirīgu skeitojamo virsmu [muhosranskas kokaīna ceļš?]. un tur ir tik kluss un pamests, un vakaros aizdomīgs. pēc dušas, slapji un pidžammās, nokāpām ap stūri uz restorānu. also, novilku vairākas spēlītes, 2 spilgtākās ir max gentlemen un depression quest [haļavnās steam'ā pieejamās]. džentlmenī uz galvas jākrauj un jābalansē visādas glaunas cepures kamēr tev met ar aluskausiem vai tās mēģina taranēt baloži, ļoti jauka spēlīte - sevišķi, kur lokālā fōnā pizģījas puspliki 19.gs. beigu bokserīši un bļaun "to the Queen!" :)) depresijas kvestā, savukārt, jālasa par depresīva cilvēka dzīvi, jāpieņem viņa vietā viskādi ikdienišķi lēmumi un jāklausās skumjā klaviermūzikā, thoroughly enjoyed the experience.

noskatījos beidzot to blue is the warmest colour. tāds jauks, itkā neuzfrišināts lovstōrijs. bet mani nogalina tās adeles mūžam pusatvērtā mute. es saprotu, ka viņai jābūt franciski autentiskai un seksīgai un viss tāds, bet es visu filmu iekšēji bļāvu "turi savu fokin' rijamcaurumu ciet!!". man ir pašai savs kaut kāds kompulsīvais uzkāriens vai kas, ka es nespēju uztvert nopietni [un cienīt] cilvēkus, kas nemāk savākties, nemāk savākt savu ķermeni - nu, tur ēdot čāpstina, netur ciet muti, staigā puņķaini u.tml., tā ka adele man bija nopietns izaicinājums un principā izpurgāja manām trauslajām estētiskajām jūtām visu filmu. sevišķi tā drausmīgā, mūžīgā un neapstādināmā, puņķu niagāra pa taisno viņai mutē katru reizi, kad viņa ņuņņā, agdiefs, jēziņ un zomg. fuck this sort of art, guys. noskatījos farinelli [1994], tur gan viss čotka.

Posted by [info]nez_kas on 2014.09.01 at 15:57
Tags:

Posted by [info]ttp on 2014.09.01 at 14:55
nu tā roko torte palikusi pavisam maziņa un krēms ar vairs negaršo tā kā bērnībā, būs vien jābrauc uz daigas beķereju.

Lietu atdošanās

Posted by [info]no_saules_zemes in [info]pa_leeto on 2014.09.01 at 14:30

Pārdodu un atdodu dažādas saimniecībā noderīgas lietas un drēbes jauniem īpašniekiem. Mantas, kas atzīmētas ar "pret ziedojumiem vai kopā ar pirkumu" tiek atdotas par brīvu vai pret jūsu brīvi izvēlētu summu.


Pašsavākšana no Pļavniekiem (3. autobusa gandrīz galapunkts) vakaros, var mēģināt sarunāt tikšanos centrā.


Pieteikšanās: meitenes.epasts [@] gmail com


Spiest šeit, LAI APSKATĪTU MANTAS!


Posted by [info]ttp on 2014.09.01 at 13:49
svinot jauno logu ielikšanu, nopirku torti tikai sev

Posted by [info]zin on 2014.09.01 at 13:16
Tags:
šī bija kaut kāda nepareiza, ļoti ātri pagājusi vasara.
viss jūnijs un augusts auksti
tikai jūlijs karsts, bet ļoti
un karsts no vietas, līdz ar to daži mitreņu paveidi stāsta, ka visa vasara bijusi karsta bez pārtraukuma
lai gan patiesībā tā aukstuma bija 2x vairāk
1. septembris, knapi spīd saule, esot +16

Posted by [info]au on 2014.09.01 at 11:33
kas vakar naktī notika vidzemes tirgus gaļas paviljonā?

Posted by [info]annuska on 2014.09.01 at 10:04
Vakar izlasīju spīdzinātās doņeckietes Irinas interviju radio Svoboda, kuras foto pie staba pirms dažām dienām bija visur internetos. http://www.svoboda.org/content/article/26558868.html, bet īsumā pārstāstu: kosmetoloģe, tātad, 52 gadi, mājiņa, dārziņš, iekrāta neliela naudiņa, vīrs ar 15 gadīgo meitu palikuši citā, drošākā vietā, kurp iepriekš devušies vīratēva insulta dēļ, bet viņa turpinājusi dzīvot savā pilsētiņā, barojusi suņus un kaķus visiem saviem kaimiņiem, kuri jau evakuējušies citur. Nu un sākusi vākt un piegādāt drēbes, ēdienu un naudu ukraiņu karavīriem, par ko saņemta ciet. Par spīdzināšanu liecina briesmu lietas, ar vājiem nerviem nelasīt. Darbojas algotņi osetīni un tad vēl kaut kādi "inteliģentāki un pieklājīgāki" militāristi, kuri nekontrolē situāciju. Kurš to kontrolē, nav zināms, bet, kad viņa, pateicoties rietumu žurnālistiem, atbrīvota, vienalga ir skaidrs, ka māja vairs nepieder viņas ģimenei. Atļāvuši paņemt sunīti un kaķus, aizveduši uz drošāku teritoriju. (tur viss ir smalki izstāstīts, gan jau ka angliski arī kaut kur ir).

Kāpēc es par to runāju - kaut citkārt cenšos publiski nešausmināties par traģēdijām un atturēties "baidīties no kara"; un kā precīzāk lai pasaka to banālo "apjautu, ka tas var notikt šeit un ar mani". Skaidrs, ka no miera laika un no femīnās puses tas viss izskatās ticamāk un vienlaikus īpaši šausmīgi. Taču dzīvē acīmredzot tā notiek, lai arī mēs šeit esam tādi sviesta kunkulīši, kas jau ilgāku laiku ir izvairījušies un domājam, ka ir normāli dzīvot mierīgi un laimīgi. Taču zinu, ka mana vecāmāte (un arī citas vecāsmātes) arī savulaik riskēja un veda maizi uz visiem tiem cietumiem, nometnēm, slēpņiem. Ne tikai saviem radiem, bet arī cīnītājiem. Slēpa savās mājās cilvēkus, kuri tika vajāti. Viņa kā daudzas zaudēja mājas un ilgstoši nezināja, kur ir vīrs un ko lai dod bērnam ēst. Konkrēti manas vecmāmiņas ģimenē visi tuvākie palika dzīvi, taču to viņa nevarēja paredzēt. Viņa vienkārši dzīvoja un darīja, kas jādara. Katru dienu no jauna.

Posted by [info]sirdna on 2014.09.01 at 09:52
Veltīju trīs minūtes pētījumiem un izskatās, ka Rīgas skolnieki kaut kur pazuduši.

Tuvējā Brīvzemnieka pamatskolā no 805 skolēniem 2003.gadā palika 296 skolēni 2013.gadā. Rīgas Valsts 1.ģimnāzija braši turas, no 921 uz 1068, bet tas ir izņēmums, kamōn, pirmā ģimnāzija.

Citas prestižākas skolas tāpat iet lejā. Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā nokritis no 1073 uz 912. Rīgas Franču licejs - no 927 uz 748. Āgenskalna Valsts ģimnāzija - no 732 uz 690, nekas liels, bet tomēr. Vidusskolās bez "Valsts-Ļeņina-ordeņa-sarkankarogotā-gvardes-ģimnāzija" titula skolēnu skaits krīt svilpdams.

Posted by [info]au on 2014.09.01 at 09:46
vasara beidzas tad, kad lauku āres jau gribas nomainīt ar kultūras notikumiem stundas brauciena attālumā. un nevis vienkārši nomainīt, bet braukt uz turieni zābakos.
kad spāru svētkos pirmo reizi tajās sienās ieskanējās mūzika, manī ieskanējās šermuļi. patiešām. es nezināju, ka mani ir tik viegli sa-emocionalizēt

Bērnu Cietums 2014

Posted by [info]po on 2014.09.01 at 09:48
Maz laimes 1. septembrī.

Posted by [info]vanga in [info]pajautaa on 2014.09.01 at 08:30
Sveicināti. Jautājums nodokļu un veselībsistēmā zinošajiem:

- Vai cilvēks, kas vienlaicīgi strādā divās valstīs un arī nodokļus maksā abās valstīs, var vienā valstī (Vācijā) izmantot garantēto veselības apdrošināšanu operācijas veikšanai, vienlaicīgi izmantojot otras valsts (Latvijas) darba devēju/valsts apmaksātu slimības lapu?

Paldies liels

Posted by [info]wensdy on 2014.08.31 at 21:54
Biju pie jūras, pastaigājos, pavāļājos pa kāpu siltā saulē. Kā man patīk jūras gaiss. Brīnišķīgi. Pirmā reize šovasar pie jūras. Priecājos, ka man nebija jāredz tie visi izmetušies ķermeņi. Tgd vakarā es atkal jūtos nenormāli sūdīgi. Visas tās domas un pārmetumi sev, bet patiesībā nemaz nevar padomāt. Tas tā ir regulāri. Varētu būt klusums bez kļūšanas nožēlojamai. Vnk paklusēt un uzpildīties ar visu, kas man ir, un man vnm ir bijis daudz, izņemot šo vienu posmiņu, kur vakaros rodas īssavienojums. Vai arī varbūt beidzot varētu samierināties ar sevi, jo ir taču cilvēki, kuri vnm ir meklējumos, ceļā, nelielā samulsumā, nedaudz vairāk emocionāli un viņiem patiesībā patīk būt vieniem bez obligātajām saistībām, izņemot brīžus, kad viņi vairs sev netic, un pilnīgā ego varā lūdzas pie citu krūtīm. Nav taču obligāti jābūt KAUT KAM vēl. Katru vakaru ap kādiem pl.19 jāuzliek atgādinājums - iedzer zāles, t.i., glāzi ūdens un pasmaidi. Kgan tas jau sāk izklausīties pēc filmas "Her", kur man būtu sava poga ar mākslīgo intelektu ausī, ar kuru varētu draudzēties un palūgt atgādināt. Drīzāk jāsarunā ar kādu sazvanīties. "Tas izklausās siltāk." Sazvanīties ar sevi. Halo - halo, te es.

Posted by [info]zirka on 2014.08.31 at 19:54
sanāk, ka pa divām dienām esmu bijusi mežā trīsreiz, nē, pat četrreiz, ja mēs skaitām katru mežu atsevišķi
nav sliktākais brīvdienu rādītājs

Vēl viens kaķis.

Posted by [info]wensdy on 2014.08.31 at 19:46
Mani jau kādu laiku nepamet doma, ka mājās nepieciešams vēl viens kaķis. Gan mīlīguma pēc, gan Rūtiņas dēļ. Rītā beidzot būsim pilsētas mājās. Pēc mežonīgās vasaras laukos mincītis atkal būs četrās sienās un lielāko daļu laika viens, jo man būs jābūt ārpus mājām. Pie tam laukos noskaidrojām, ka Rūtiņa ir draudzīgs citu kaķu draugs, arī orientālo kaķu draugs. Tikko ieraudzīju kaķi, kurš man ļoti patīk un kurš pēc ārstēšanās meklē mājas, un kurš pat ir ar kkādu orientālu sakni. Bāc. Šobrīd esmu attaisnojumu karaliene, kādēļ gan manās plašajās mājās neizmitināt vēl vienu dzīvnieku (starpcitu manā piecgades plānā ir māja ar dārzu netālu no jūras). Vai ne. Man vnm ir bijis aizspriedums, ka sievietēm ar daudz kaķiem dzīvē trūkst mīlestība. Nebūs jau baigi melots, jo savā dzīves filozofijā vēl neesmu tik ļoti uzkačājusies, lai tādas muļķības dažreiz nedomātu. Ak, nē, tas kaķis ir tāds skaistulis. Kā jums liekas? UPD.Huh, tas kaķis sev atrada mājas 20 min. laikā kopš viņu ielika sludinājumā. Laimīgais. Redz, ko nozīmē smuks ģīmītis.

nelaid māte bērnus mežā

Posted by [info]zirka on 2014.08.31 at 18:56
visas nedēļas garumā es mēdzu vecākiem pa laikam cieti piekodināt, ka svētdien braukšu malkas darbos, nekādas sēnes. nē, nekādā mežā, zinām mēs to elli pēc tam, jo, kamēr es, lasāmo limitu sasniegusi, varu pa mežu pastaigāt ar spainīti un paelpot meža gaisu, tad šie nepagalam - kamēr visi desmit līdzpaņemtie spaiņi nav pielasīti pilni un vēl bagāžniekā sabērta visāda drebeģeņ, tikmēr mājā nebrauc
protams, ka mani aizveda uz mežu. es protestēju. pretojos diezgan ilgi. redziet, malkai vēl jāpažūstot, vēl nevarot zāģēt. nu tad kam es te kūlos caur visu rīgu, viltnieki? nu neko, vilku gumijniekus un braucu vien līdz. vismaz izdevās pierunāt vecākus lasīt tikai bekas un citas ātri cepamās sēnes, nekādas drupenās bērzlapes, pusindīgos vilnīšus un citas vārāmās, marinējamās un sālāmās sēnes. šo to jau nošmauca tāpatās, esot pielasījuši vairāk par mani, hahā un hoho, mājās skatos - aha, drebeģeņ tomēr. nezinu, kur tās jūsu tūkstoš baravikas uz hektāru, ne misā, ne baldonē nebija, katrā vietā pa vienai izcēlu, vienu turklāt tārpainu. visādas sūdubekas un purvabekas gan pilnus spaiņus pielasījām, es gan viņas necik neatšķiru
beigās māte man piebēra pilnu tarbu ar piemājas trijās priedēs-četrās apsēs salasītām baravikām, sev saldēšanai atstāja šodien salasīto. tad nu lūk, mīļie kulinārcibiņi, jums ir pāris dienas laika, līdz mēs piebeidzam gulaša zupu, padalīties ar savām lieliskākajām baraviku zupas receptēm

laža žopingā

Posted by [info]iokaste on 2014.08.31 at 16:51
ramtairīdis/oblaidīdis: SAVAGES - Getting crazy sometimes
izsadomāju nopirkt ērtus un glīšus zābaciņus. un tas nav darbiņš nosist blakti, prasa septiņ dien' un nakti. tā nu maļos no paša rīta pa bodēm jau kuro stundu mērot, stīvējot un pīpējot uz autostāvvietu jumta.

tad iedomājos paskatīties citiem večiem uz kājām - ko gan viņi nēsā, ja viss tik sadomāts un tīnisks. ā - reku viens sēž, kas tad mums peciņās? eh, pusšķiebies kaukas netīri melns un krančains.. tad pametu skatu uz augšu, bet tur? tik dzīvas, smaidīgas un draudzīgas acis un man tāds kauns sametās spriest par vīru pēc zābakiem, par grāmatu pēc vāciņa, par sievieti pēc bērniem - kāda laža augustā!

laiturvaikā - beigās kauko piemērotu atradu un tad jau nav tik slikti:


From Mike Anderson's "Healing Cancer from Inside Out"

Posted by [info]po on 2014.08.31 at 16:53
Tags: , , , , , ,

Previous 24