April 2018

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Apr. 26th, 2018

M83 'Midnight City'
Tags:

kad kaķim bija dzimšanas diena, bija beidzies slapjais lētcis. nekas, tagad trubultā noēdīsies.

atdodiet vasaru...

uzdāvināšu sev jānīšos linnštrumentu un iešu zem liepām mācīties koklēt.
penzijas vecumā varēšu pie kanāla somu un ugru tūristus tresīt.

Ivo Linna strikes again

mija no manis šorīt paņēma cēneri, bet pēcpusdienā atdeva vietā 10 grivnas.
neesmu speciālists forexos, bet te pat kursos nav jāiet, lai saprastu, ka apjaķ najibaļi

Kaimiņzemes (bez)tiesiskuma jaunumi

Zināmam Krievijas "politisko" krimināllietu advokātam atņemts advokāta statuss. Formālais iemesls - daži 9 mēnešus veci Twittera ieraksti, kuros pie varas esošajiem veltīti parupji izteicieni.

The Fist of May

Kā jau daudzkur pasaulē, arī mūsu galā 01.05 ir brīvdiena. Otrdiena. Akadēmiķi izdomājuši, ka nu nah bojāt sev brīvdienas un izbrīvēja arī 30.04, lai varētu tupeņus-rāceņus stādīt až 4 dienas. Bez atstrādāšanas sestdienās vai tamlīdzīgiem gemarojiem. Skaudiet nu!

Мир, труд, май

no mercy sometimes is the grandest, merci [cf. crurifragium]

pirms pāris naktīm ne pārāk slapjā sapnī viens mīļš cibiņš savai mammai bezkaislīgi un bišku nežēlastīgi izklāstīja, kāpēc mani uz pāris gadiem būtu jāieliek cietumā.
pieļauju tas tālab, ka pārāk ilgi biju skatījies uz AAB ceļgala magn. rezonanses rezultātiem: Labās ceļa locītavas pilna platuma un pilna biezuma mediālās kolaterālās saites plīsums. Daļējs priekšējās krustveida saites plīsums proksimālā galā. Femur laterālā kondiļa perifērās zōnas kontūzija ar sīku subhondrālu, subkortikālu impresiju. Patellāra hondropātija. Sinovīts.
nu lūk, nepagāja i trīs mēneši pēc kropļošanas akta, kad uzstādīta diagnōze un var sākt tērapiju. tiesa, internetos var atrast divu dažādu čehu cietumu „ārstu” diagnōzes – simulants, simulakls un simulakrs. vienvārdsakot, nekas tāds, ko cietums nespētu darīt mīkstu.
šai sakarā atcerējos arī viena cita drauga un cibeņa reiz teikto, kad mēs ar miju gatavojāmies savai tiesai un taisnībai: ja tu pārāk leksies, tev vienkārši salauzīs ceļus, puisīt!
es vēl toreiz nodomāju: paskat, kāds poēts man līdzās soļo. a viņš vienkārši asfalta reijalitāti pulka labāk par mani pārzina.
kaut ko jau te gribēj' pagalam citu pateikt, bet pavilka atkal uz morbīdo un moribundo, tsk tsk…

Kaiju kåsis galvå zhvadz

You keep stopping when you could be walking
Looking at the pictures on the wall
You keep quiet when you should be talking
You just don't make any sense at all
Remember when you were much younger
And you were lying in your bed
Among the satin sheets and pillows
Your mother there to ease your head
Mama Mama I keep having nightmares
Mama Mama Mama am I ill?
Mama Mama Mama hold me tightly
Mama Mama Mama do you love me still?
But now it's different you are older
There's no one here to hold your hand
Your Mama's gone beyond the veil, joan
There's no one left who understands
Mama Mama I keep having nightmares
Mama Mama Mama am I ill?

ā, atcerējos! man priekšā uz galda saldi dus trīs legāli tenderi, Jauneirōpas naudas zīmes, brāļa Mariō Dragī parakstītas.
(diez, nauda arī sapņo, kad guļ? vai piecītim, cēnerim un dvaccāram, teiksim, katram ir savi sapņi?)
vakar pirmoreiz pieaugušajā dzīvē guvu munetāru labumu no savām dzīvokļa fermas aktivitātēm – uzsitu gaisā veselus 9 podiņus ar čillīšiem! turklāt burvīgiem cilvēkiem. tā ka rīta fingerošanu var beigt uz policizitīvas notes.

Šodienas kultūras programmā paklausījos diletantu pārspriedumus par krievu alfabēta vēsturi, kurš un kad to glagoļicu izdomāja, un no kurienes kirilica izdīga, un tādā garā.

Diletanti sprieda, ka kirilicas izcelsme esot neskaidra, tomēr zināms, ka pirmais tā riktīgi to esot pielietojis senākais slāvu hronists (daži gan saka, ka šis esot bijis zviedrs), kāds Novgorodas pops.

Tas viss būtu štrunts, bet šī popa, viena no krievu rakstības pamatlicējiem, vārdiņš no sirds uzjautrināja kādu mēreni nobarotu tēvoci labākajos gados, kurš minūtes 15 spurca, ķiķināja, slaucīja asaras, nopūtās un smējās atkal.

Лихой Упырь.

Tas ir skaisti, tas ir brīnišķīgi! :)

True story.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BF%D1%8B%D1%80%D1%8C_%D0%9B%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B9

kur Rīgā ir lielākā kvalitatīvu, bet ne premium cenu, saulesbriļļu izvēle?
Tags:

labi, ka tādā rīta gaismā nevar pagulēt
pilna pļava briežiem

Apr. 25th, 2018

Feispuka skrollēšanas vietā labāk pagraindot fallout šelter. Virtuvē. Kamēr rītdienas pusdienām cepās cūka.

Es neticu, ka tas viss ir īsts.

9. maija ieskaņās

https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/vesture/uldis-neiburgs-ka-psrs-izturejas-pret-legionariem-pec-kara.a271492/

tūrisms ir sociāli bezatbildīga padarīšana. līdzīgi kā cūku spīdzināšana karbonādes nolūkos.
ceļotājs - faktiski cilvēks, kuram ir laiks un nauda, kurš to tērē, radot problēmas citiem cilvēkiem. vietas kā vecrīga, venēcija, amsterdama utt. tiek pārtaisītas par butoforijām. cietēji ir vietējās kopienas - iedzīvotāji, vide un atmosfēra. ieguvēji - maza saujiņa viesnīcnieku, krogus turētāju, narkotiku dīleri, suteneri, taksisti utml.
saprastu vēl, ja konferences, kvadrināles vai kvēls anglofīls beidzot ticis londonā, turpat, kur konandoils atstutējies savulaik. bet garlaikota seja dedzina benzīnu un aizbrauc uz prāgu, kas ir tīrs vietas nosaukums - seja neko nezin par šo vietu. un čehu rūķi padzen no pilsētas un boženku par mauku pataisa, lai biznesa tirgonim būtu naudiņš.
tā kā godīgs un labdabīgs ceļotājs ir tas, kurš staigā kājām pa un ap savu dzimto pagastu.

zigrīda ar zirgu

aprīlis

es īsti nezinu kāpēc, bet es Āgenskalnā tā arī nesāku justies, kā mājās. nodzīvoju divus gadus ar nepārejošu ciemiņa sajūtu. varbūt tāpēc, ka sākums bija tāds sarežģīts - jau pašā sākumā piedzīvojām riteņu zagšanas mēģinājumu (kurš vēlāk atkārtojās) un K. bija divās garās tūrēs, lai gan pēc tam bija ļoti, ļoti foršs rudens. nezinu. varbūt vienkārši šis Daugavas krasts nav man piemērots. vai mums nesaskan vaibi.
Āģis ir smuks un romantisks un stilīgs un ar auru, ar divām episkām FB grupām, apkārt dzīvo vesels bars ar foršiem cilvēkiem, man patika mūsu dzīvoklis, patika ērtais ģeogrāfiskais novietojums, patika laucīgā sajūta, bet kaut kas man te nebija līdz galam.
atzīšos, ka es te arī nejutos īsti omulīgi staigājot diennakts tumšajā laikā. man nav bijis ne bail, ne problēmu dažādos diennakts laikos klīstot pa Maskačku, kad mācījos LKA, nav bijis bail/problēmas Saļika izteikti urlīgajos rajonos, bet dzīvojot Āģī ir bijušas reizes, kad vakarā gribētos iziet pastaigāties, bet neeju, jo kaut kā nejūtos droši.

te drusku iepriekš neliktas Āģa bildes no pērnās vasaras un šī pavasara

Āgenskalns. Flora, fauna un faktūra )
Tags:

Izdomāju, ka pievērsīšos hipsterismam tā nopietnāk, sākšu pats rullēt zīžampuļķus. Lai padarītu visu procesu par PROCESU, nevis vienkārši pirikuru. Jo kas gan var būt labāks, kā sacepies ar trīcošām rociņām mēģināt uzlocīt stresa noņēmēju.
Protams, ka pirmā nezāļu paka, ko iegādājos, bija pīpēm, jo, redz, kurrati visi zin, kurš skaidu brends ir kam domāts. Skatos, ka te ir dabonami tikai 2 tinamie brendi - LD un West. Ne pirmais, nedz otrais puļķīšu formā nesajūsmina, nospļāvos un paņēmu otro. Izrādās, ka nemaz tik slikti nav, garšo labāk, kā pakotā herņa, pat no dārgākiem brendiem.
Pirmie 10 papīrīši aizgāja eksperimentos, līdz daudz maz iebraucu, kā tas gurķis rullējas. Tagad taisu pa divām, jo laikam pārāk mīkstas sanāk, baisi ātri izkvēl. Jācer, ka līdz pirmās pakas beigām iemanīšos sapakot to visu pareizi, lai ir baudāms.

Mājās mētājas nevajadzīgs Huawei P10 telefona vāciņš, melns, nelietots, silikons. Saņemt var šodien Baznīcas ielā.

es redzu vēl Ūpja vecuma bērnus, kurus pēc pieprasījuma baro dienas vidū mūzikas nodarbībās un jogās un pēc maziem kritieniem un krekla paraustīšanas vai pīkstiena.

Labrīt

"Datu aizsardzības regula" nupat izlasīju kā "Idiotu aizsardzības regula".