December 2017

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Dec. 11th, 2017

no ko? (Vecmīļgrāvja partitīvs)

Ōmei šogad palika 110. Manā Nezinītis uz Mēness eksemplārā, ko vecīši man iedāvāja gadā, kad sāku iet skolā (vispār jau nesāku, jo pirmo klasi pavadīju Inčukalna astmātiķu dziedinātavā, iesildot vietu dogvilai), stāv ierakstīts:

Jānītim
Jaunajā 1975. g.
no O’mi un O’pi.

Ōmim maijā palika 110, bet es tikai vakar, rokoties pa igauņu draudzes grāmatām, uzzināju viņas otro vārdu — Auguste.

Tā kā mūs ar O'mes šķir 60 gadu ķīniešu sodajakas cikls, tad abas esam Ugunīgās Kazas.
Māšelei, starp citu, šitāds pats kāzuss ir O’pi – šie abi ir Ūdenīgie Truši.
Mamma ir Ūdiņu Zirgs, bet Papucis – Koka Suns. Labi, ka nav koka zirgs, tad viņš būtu Troj-Jānis.

Uz sasniegumiem sauc pirmdienas rīts!!!

Performativity is a process that implies being acted on in ways we do not always fully understand, and of acting, in politically consequential ways. Performativity has everything to do with “who” can become produced as a recognizable subject, a subject who is living, whose life is worth sheltering and whose life, when lost, would be worthy of mourning. Precarious life characterizes such lives who do not qualify as recognizable, readable, or grievable. And in this way, precariety is rubric that brings together women, queers, transgender people, the poor, and the stateless. It is worth remembering that one of the main questions that queer theory posed in light of the AIDS crisis was this: how does one live with the notion that one’s love is not considered love, and one’s loss is not considered loss? How does one live an unrecognizable life? If what and how you love is already a kind of nothing or nonexistence, how can you possibly explain the loss of this non-thing, and how would it ever become publicly grievable? Something similar happens when the loss or disappearance of whole populations becomes unmentionable or when the law itself prohibits an investigation of those who committed such atrocities. For the queer movement, this was emphatically the case with AIDS, and remains the situation on the African continent and for all those populations throughout the globe who have no access to new drugs or no way to pay for them. These are but a few of the ways in which the differential distribution of grievability takes place, and when it does not actually lead to the annihilation of those who are already socially lost or socially dead, it ties them in knots without hope of ever becoming undone.

(Judith Butler "Performativity, Precariety and Sexual Politics")
Tags:

decembris

ceturtdienas vakarā, droši vien pēcatlūguma eiforijā, kūkoju līdz trijiem naktī, neuztraucos par to, kā nākamajā dienā uz darbu, jutos kā es un tas bija patīkami. piektdien pirmo reizi savā biroja karjerā aizgulējos. par veselām 20 minūtēm (man darbā jābūt 9os un es ceļos 8os, tā kā tas ir diezgan nozīmīgs laika sprīdis). turklāt nevis vienkārši aizgulējos, bet aizgulējos ar pretīgu, sen nebijušu miega paralīzi, kas bija sajaukusies ar sapni, kurā man bija jāpaspēj ielekt aizejošā vilcienā, bet es nespēju pakustēties, pat muti atvērt nespēju. kad ar drausmīgām mokām pamodos un izlecu no gultas, kādu brīdu streipuļoju un reiba galva un turpināja būt grūti kontrolēt savu ķermeni. jāpiebilst, ka darbu es nenokavēju.

nu ko, ir svētdienas vakars, rīt jāiet uz darbu, ir gandrīz trīs naktī...

esmu sainteresējies par Ghost in the Shell. saliku vilkties komiksus un multenes un to jauno filmu. kad man būs laiks baudīt šo māklsu, man nav ne jausmas.

Dec. 10th, 2017

es pa dienu pagulēju, rūsters tāds.

dievs fotografē manu dibenu.

lētākais un labākais zaļais koriandrs Rīgā šoziem

Kur?
Rimī veikala plastmasā pārpakotais divstiebriņš nav risinājums tādiem koriandra mīļiem kā es.
Vai tiešām jātaisa marihuānas audzētāja cienīga instalācija un jāaudzē savs skapī?

Jautājums tiem, kam ir pieredze ar Western Union: vai es varu izńemt naudu citā valstī, nekā to ir norādījis sūtītājs?

Citāts iz latvju kino klasikas

Es varētu sacīt, ka tie ir meli. Teikšu tikai, ka tā nav taisnība.

janvāris

mans plāns nākamajam gadam: "True self-care is not salt baths and chocolate cake, it is making the choice to build a life you don’t need to regularly escape from". man gan liekas, ka vispirms būtu jāsāk ar to, lai man nekad negribētos bēgt pašai no sevis un tad jāpleš tas konteksts plašāk.
Tags:

2017

Tēvocis Hō rīta vingrošanā ar saviem miesassargiem. Labdien, kurš te atbild par bazāru? Reizēm es jūtos un daros akurāt kā Aleksis, ieskaitot to kskjūzmī, krišen femilī ōdijens end jū, zorrōastrijan skam stīmpankz. Atbildot uz frivōlu ēpastu, parakstījos kā džā un dū kopsavilcējs – džū. Gandrīz vai žēl, ka latvju rakstos nav iegājušās intonātīvās diakritikas, jo tad bloģeri, liderādōri un citi Andrievi Krupīši varētu diferencēt starp plànprātiņiem un plānprātiņiem. Piecēlos ap 4iem, lasīju Hitlera galda runas (1941-44). Iepazinos vakar ar Ūdenstorņa virpotāju, izbijušu jūrnieku un vienu no patreizējiem sargiem. Pagāšnedēļ esmu iztērējis divsimts zaļos par sēklām, bet par zaļo - ne graša, fārtinga vai penija. Pēc brīsniņa ejam apskatīt potenziāli jaunās telpas. Mani pat Prāta V∑tra šoodien nebesī. Meitās gājēju tipi atgriežas uz mājām. Paklau, nu atradu takš to savu bitkoinu.

La vie est belle

Cilvēks te ir tālab, ka Visums ir radījis kaut ko tādu, ko definēt būtu tikpat grūti kā runāt par laiku un ko mēs saucam par dzīvību. Par to runāt ir tik grūti, ka slavens formulējums, kas nav humorista gara auglis, par dzīvību nosauc to spēku kopumu, kuri pretojas nāvei. Dzīvība un nāve tiešām nav nekas cits kā vienas un tās pašas īstenības divas sejas. Nav runas par miršanu, ja nav dzīvots, un nav jēgas pieņemt dzīvi, nepieņemot iespēju nomirt. Viss, kas nomirst, ir dzīvojis. Viss, kas dzīvo, nomirs.

Šonedēļ Francijā trejkāršas sēras. Vispirms 93. dzīvības gadā norima iepriekšējās rindkopas autōrs Žans d'Ormesōns, tad vecais roķeris Džonijs Holidējs, kurš arī pēc nāves viegli sapulcē miljōnus, un vispēdēdīgi izdzisa māšeles kačenīte Čiepa.

Tā kā š.g. trīspadsmitā mēneša trīspadsmitajā dienā nebūšu šais platuma grādos, lai pieņemtu apsveikumus, māšele man dāvaniņu savlaicīgi uzrādīja ekrānā. Indoķīnai, izrādās, jauns cēdē iznācis. Trīspadsmitais viņiem. Ar attiecīgu nosaukumu.

13

Mājas Viesis Nr. 23 (1872. gada 3. jūnijs)

Vēl no Rīgas. 1mā Juni dienā tika tas dzelzu-ceļš no Rīgas uz Mīlgrāvi atvērts un braukšanai nodots. Braukšanas laiki nolikti tā: No Rīgas uz Mīlgrāvi izbrauks: 1) pulkst. 5,30 min. no rīta, 2) pulkst. 11,30 min. priekš pusdienas, un 3) pulkst. 4,30 min. pēc pusdienas. No Mīlgrāvja uz Rīgu izbrauks: 1) pulkst. 8,10 min. no rīta, 2) pulkst. 2,30 min. pusdienā, un 3) pulkst. 8,30 min. vakarā. Katru reiz šo ceļu nobrauks pa 25 minutēm. Katrā reizā var reiznieki līdz braukt un tiem jāmaksā 2tras klases vagonā 24 kap., un 3šas klases vagonā 13 kap. Tad nu mūsu Rīga ar vienu dzelzu-ceļu atkal bagātāka un ceram, ka rudenī arī tas ceļš uz Bolderāju tiks atvērts, kad nāks gatavs tas dzelzu-tilts pār Daugavu, pie kā tagad ar visu spēku strādā.

— Uz valsts iekšīgu būšanu ministerijas pavēlešanu Vidz. gubernijas vald. izziņojuse, ka tā nodošana par suņiem pa šo 1872 gadu pie pilssētas valdīšanas jāiemaksā bez kavēšanās un proti: visiem tiem pilssētas policejas apriņķī dzīvodamiem, kas suņus turr'. Beidzamais termins līdz 1. August. Jāmaksā par katru ķēžu- voi vaktnieku suni 50 kap. un par katru citu suni 2 rubļi. Kas laikā nebūs aizmaksājis, no tā ņems dubultu maksu. Par suni, ko pēc 1mā August iegāda, irr pa 14 dienām tā muita jāiemaksā. Visi suņi, ko pēc 1mā August bez zīmes satiks, tiks saņemti un pēc 3 dienām — ja pa to laiku neizpirks, — nolietāti.

instalācijas rituāli
Tags:

Miera Terapija / Psihedēliskā Ekosistēma

Šodienas skaņas: Relentless - Peace Therapy [ Melodic Downtempo, Ambient, Chill Out & PsyChill Mix ] - YouTube.

It īpaši no šīs izlases man patīk skaņdarbs Ancient Core - Psychedelic Echosystem - YouTube.

Cik daudz pornofilmās redzamās sievietes izjūt patiesu baudu un cik no redzamām (dzirdamām) izpausmēm ir nepatiesas?

taču.

Das Sonntags Legion - Mans lepnums
Tags:

decembris

OTRĀ DIENĀ

Un tā nu kopā esam mēs
Šais ļoti jaukās atsvētēs.
No skaistām glāzēm dzeram šņabi,
Un mums ir labi.
Guļ ielās vakar snidzis sniegs,
Bet bēg no mūsu acīm miegs.
Mums visiem traki patīkami,
Lai sabrūk apkārt visi nami, —
Tie visi atkal kopā liksies,
Kad mīļi draugi visi tiksies.

/A. Čaks/
Tags: