Posted by [info]au on 2015.01.26 at 14:45
o, darba radio spēlē Hot Chip.

diez, kad es tikšu uz berlīni?

Posted by [info]tapetes_puksts on 2015.01.26 at 14:10
Trīsgadīgajai Mārai ļoti patīk animācijas filma par princesi Salātlapiņu. Ēdot pusdienas ar draugu Eduardu (3 gadi), viņa stāsta: „Es ēdu tikai salātus, tādēļ esmu princese Salātlapiņa." Eduards brīdi skatās savā šķīvī: „Tad jau es esmu princis Kartupelis."

izbāzeņu zoodārzs

Posted by [info]po on 2015.01.26 at 11:52
jūtās/nejūtās: shrug?
Tags: , , , , , , , , , , , ,
Vismaz manā pieredzē cilvēku sākotnēji māca pakļaut savu gribu pavēlēm, idejām, pat neizpildāmām iecerēm, un spēju uzturēt šo iekšējo konfliktu vai salauzt gribu pavisam sauc par "gribasspēku". Par to, ka esam, gluži otrādi, aktīvas būtnes un gribai dabiski jāvada, citastarp, prāts, netika dzirdēts ne vārda. Un, kad tika dzirdēts, tad, kā saka citā valodā, "the damage had been done".
Nebeidz pārsteigt veidi, kā, ticot "varai", "taisnīgai" citu apmuļķošanai savu interešu vārdā, pamanāmies sagrozīt valodu un iemūžināt tik absurdas sakarības.

Tad vēl piedevām varētu padomāt par to, kas tad ir tas, ko sauc par "gribēšanu", kad griba atmesta un aizvietota ar programmu. Tur pāri paliek kaut kāds dzīvesgribas surogāts, iedibinātās kārtības patīkams apliecinājums (taču, protams, nekad ne piepildošs), kura mērķis, gluži tāpat, ir nevis apmierināt dzīvību un gribu, bet gan programmu un tās maldinošo uzstādījumu, ka programmas izpilde nesīs laimi. Tāteikt, vēl pāris piecgades un sasniegsim Komunismu vai Demokrātiju, vai ko nu tur katrs savā dzīvē - toties pēc katras svinīgākas runas drīkst arī iedzert. Un tad jau arī pirms, un tad jau arī runas laikā, un tad jau vispār var kost visu laiku - bet to visu idejas vārdā, tikvien ka ideja izbalo kā karogs saulē, un tā nodilusī lupata joprojām tiek turēta augstākā vērtē par pašu dzīvību, kuras rokas to audušas, krāsojušas, pašuvušas un izkārušas.
Kā saka kristieši, "vella sekmīgākais nummurs bija pārliecināt pasauli, ka viņš neeksistē". Sūdi tādi, ka viņš uzdodas par "dievu". It's just us.

Posted by [info]samta on 2015.01.26 at 10:58
un vēl man ir īpaši sarežģītas attiecības ar virsrakstiem. a. cimdiņa maģ. 1. kursā manu kritikas rakstu novērtēja ar vienu atzīmi zemāk tikai tāpēc, ka nebiju izpildījusi visus noteikumus- kritikas raksts bija atstāts bez virsraksta.

Posted by [info]samta on 2015.01.26 at 10:44
man šķiet, ka es jau piedzimu bailīga. atceros, ka bērnībā man bija bail mazās skolas garderobē žņaugties ar pārējiem pagarinātās grupas biedriem. lai nebūtu atstumtā, es to darīju, bet tikai pati sev, gļukus imitējot. tāpat arī 1. klasē es pēkšņi nobijos un nenozagu kokosriekstu bulciņu, ko vēsā mierā izdarīja mana klases biedrene, bet piezīmi dienasgrāmatā un mammas izsaukšanu uz skolu dabūjām mēs abas divas. es kā līdzzinātāja. arī bērnības ziemās pa pusaizsalušām ūdens tilpnēm neesmu slidinājusies, bet gan pieticīgi no maliņas vērojusi, kā to dara pārējie biedri. nav jau nekas slikts, bet skaidrs, ka bailītēm kājiņas jau garas, garas.

ķermenis pļekc

Posted by [info]zin on 2015.01.26 at 10:02
nu jau kādu laiciņu eju savu muguru vingrināt, pie fizioterapeta.
sāka man pag. otrdien plecs sāpēt, asi un spēcīgi. pasūdzējos fiz.ter. jams uz visādām pusēm manu roku pastaipīja, bet kā par spīti tamī brīdī sāpes bija prom (man reizēm sanāk iestāstīt, lai leik mani mierā). laikam padomāja, ka es simulēju ^^ bet nu teipus salīmēja.
tad jau šķita, ka plecs atlaidis, tik reizēm citos rokas reģionos tās asās sāpec parādijās. nu tā, uz 10 min 1 piegājienā mok..
šodien es ciešu. plecā ir tāda smaga neveselīguma sajūta + sāpes atkal. šoreiz gan ne spēcīgi asas, bet tādas gausas, toties ar tvērienu.
vvz, tas varētu kaut kāds iekaisums būt? fiz.ter. apmeklejums tikai rīt vakarā, bet nespēju sevi iedomāties nosēžam vēl 1 dienu darbā. es jau nez, kā šodien būt.

Posted by [info]sirdna on 2015.01.26 at 09:57
Pa virsu visam savam nevaldāmajam dzīvespriekam un dzirkstošajai vitalitātei es tīri aiz skopuma izdzēru alu, kas man bija uzdāvināts dzimšanas dienā.

Tā ir novembrī. Alus best before bija norādīts kā 9.janvāris.

Teiksim tā. Pēc kādu 200 gramu izdzeršanas sajūta bija kā pēc 200 gramiem viskija. Pēc kāda litra sagribējās mirt un es atlikušo izgāzu ārā. Stundu pavadīju bezsamaņā, tad iestājās paģiras.

Nedzeriet vecu alu. Tas nepalīdz.

Posted by [info]nenoteiksme on 2015.01.26 at 10:01
grrr, dumjie gudrības zobi izdomājuši, ka pienācis laiks vēl mazliet patorčīt ārā.

sabiju baznīcā, kas atrodas dižsusuru mikrolieguma teritorijā. mikroliegums, susuru mikroliegums vispār ir tāds par lētu naudu nopērkošs faktors.
nu lūk, mani uzpirka arī pašu baznīcēnu sajūsmas spiedzieni, kā šie baznīcas pagrabā atrakuši kapenes. kauliņu čupiņas kā nākas, bet neraža, ka arī susuru frakcija atzinusi šo vietu un iekārtojusies uz pārziemošanu. galvaskausos, protams. kurš gan negribētu gulēt bļodiņā, kur nekas nepūš garām?

Par to cik tālu mēs varam aiziet lietās, kas mūs amuzē

Posted by [info]begemots on 2015.01.25 at 23:42
Tags:
Tātad, par ko runājās cilvēki šaušanas spēļu forumos?

Pareizi, par diferenciālvienādojumiem )

P.S. Tā bija astotā lappuse šai tēmā. And it's all for fun. Gandrīz vai arī jākļūst par mūzikas producentu. :D Ja vien man būtu drusku tehniskāka izpratne par lietām...

Fat Bastard

Posted by [info]lemurs in [info]pajautaa on 2015.01.25 at 23:39
Vai šim kinotēlam iz filmām par Ostinu Paueru ir ieviesies kāds latvisks vārds?

Posted by [info]ripp on 2015.01.25 at 23:02
ramtairīdis/oblaidīdis: the doors - light my fire
gribas kautko smeldzīgu un skaistu. ne tādēļ, ka trūkst, bet citādāka veida. kaut ko no tā, kas ir bijis senāk. pavisam mazliet.

datora mape

Posted by [info]santa_be in [info]pa_leeto on 2015.01.25 at 18:21
http://www.aliexpress.com/snapshot/6413431002.html?orderId=65148689639614

Viss būtu pat ļoti ok, ja neskaita to, ka nepiefiksēju, ka tiešām der tikai ultra bookiem. Manam Lenovo datoriņam tuč tuč pa šauru un pogas netaisās ciet. Tā, ja nu kādam noderētu- tad droši, atdošu par 8 euro. Savākšana Rīgas centrā, Teikā, Zemitānu stacijas apgabalā, vai pie ap Ekonomikas un vadības fakultātes ēku.

Pretaizsardzība muzejā.

Posted by [info]wensdy on 2015.01.25 at 18:11
ramtairīdis/oblaidīdis: chrysta bell
Biju uz Saules sistēmas perspektīvu Arsenālā. Kā parasti pēc apskatīšanās no attāluma gribēju riktīgi tuvu piebāzt degunu un apskatīties tuvumā to mazo sejiņu, bet tad, bļe, ieslēdzās kkāda signalizācija, kas mani reāli traumēja. Es pēc tam vairs vispār nevarēju pievērsties mākslai, jo es nespēju noticēt tam, cik uzraudzes ir telpā, cik ir izlikti šitie faking pīkstuļi zem mākslas darbiem, kas nav aiz stikliņa. Un tā ik pēc kāda laiciņa izstādē ieslēdzās kāda no signalizācijām, kad kāds bija pārāk tuvu pieliecies vai pārāk tuvu norādījis ar savu rādītājpirkstu. Pilnīgs stulbums, varēja vismaz klusāk noslēgt to skaņu. Neaizskaramā māksla. Bija prieks redzēt Ernesta Kļaviņa rūķīti ar svecīti, kurš tomēr pakrita uz zara. Es vispār pēdējās dienās esmu dusmīgais cilvēks, īpaši, kad man gribas ēst.

Posted by [info]sieviete_tanks in [info]pa_leeto on 2015.01.25 at 17:18
Pa lēto 3 apģērbi pirkti ebay un kurpes )

Posted by [info]aleja in [info]pajautaa on 2015.01.25 at 16:58
Varbūt kāds zina, ko nozīmē šī zīme un cipars uz zelta gredzena ar ļoti mazu rozā akmentiņu? Gredzens visdrīzāk izgatavots Padomju Savienībā.pieļauju, ka fotogrāfijā zīme varētu būt arī apgriezta kājām gaisā

Pārdodu vecās kafijas dzirniņas

Posted by [info]nefermerita in [info]pa_leeto on 2015.01.25 at 16:45
Vecas, padomju, viens asmenītis nedaudz galā nolūzis, bet maļ, tikko vēl malu garšvielas, ilgāk jāpamaļ, bet strādā. Pārdodu, jo dabūju jaunas un vecās žēl mest ārā, ja nu kādam vajag.
Zinu, ka ir dzirdēts, ka kādam vajag alumīnija skaidiņu malšanai vai citām līdzīgām lietām, garšvielām īsti nebūs forši, jo, kā jau teicu, viens asmenītis ir puslūzis un tāpēc ilgi maļas, tomēr visādām apšaubāmām nodarbēm taisni laikā.
5eur, Rīga, Jugla, varbūt var sarunāt kur citur tikties. Rakstīt uz liga@wicca.lv.

Posted by [info]po on 2015.01.25 at 16:00
Туалетный бумажник.

Terapijas virzieni

Posted by [info]banderlogs in [info]pajautaa on 2015.01.25 at 15:08
Tags:
Ir plānā beidzot sākt iet pie terapeita, bet no psihoterapija.lv netieku gudra, kurš terapijas novirziens ir īstais un derēs labāk. Problēmas nav lielas, bet tik un tā gadu laikā ir sakrājies visādu sūdu, ar kuriem gribētu tikt galā.
Tas, ko es pašlaik skatos, ir eksistenciālā vai psihodinamiskā terapija. Vai kāds gudrāks cilvēks varētu apskaidrot, kā tie abi novirzieni izpaužas realitātē? Vikipēdija šajā gadījumā man diez ko lielu skaidrību neieviesa.

UPD: Liels paldies visiem!

Matraču līstes

Posted by [info]shiry in [info]pa_leeto on 2015.01.25 at 13:21
2 gab., izmēros 80x200 cm, par 20 €.

Bilde. (Kaķis komplektā neietilpst.)

Pašsavākšana no Rīgas centra.

Pieteikties komentāros vai uz shiry.ciba gmail com.

Hardball

Posted by [info]begemots on 2015.01.25 at 11:02
Lasot ziņas un to komentārus kārtējo reizi jāsecina, ka biedējošākais ļoti nacionāli/pretkrieviski noskaņotos izvirdumos ir tieši tas, ka viņi ar "niknajiem vatņikiem" runā pilnīgi vienā valodā.

rijība

Posted by [info]iokaste on 2015.01.25 at 10:18
Tags:

pati, punkti...likumi

Posted by [info]mazliet in [info]pajautaa on 2015.01.25 at 00:18
Kā tiek lasīti likumi? Ko apzīmē [romiešu cipars] , [cipars punkts cipars] un kas ir vienkārši [cipars]?

Šitādi:
IV.
7.1.
7.2.
7.3.

8.
8.1.

Posted by [info]dhonass on 2015.01.24 at 23:19
ramtairīdis/oblaidīdis: Metronomy - I'm Aquarius
Šodien nokritu Centrālstacijā un kāds garāmgājējs mani uzstellēja kājās, ļoti iejūtīgi no viņa puses.

Lai arī cik debešķīgi es nejustos savā brīvas sievietes dzīvē [lielākoties es tikai staigāju ar pliku pakaļu pa savu divistabu dzīvokli, nedēļām ilgi nemazgāju traukus un ēdu visādus mēslus kā tāds bomzīgs students], nepamet sajūta, ka man ir nepieciešams cilvēks, ar ko naktīs iet klīst gar sliežu malu, lakstoties patiltēs un kuram svētdienās cept kartupeļu pankūkas, cik sievišķīgi no manas puses [varbūt vienkārši negribas nomirt vienai].

Posted by [info]ripp on 2015.01.24 at 22:27
kad es domāju par karu Ukrainā un par tādu cilvēku kā mans tēvs (kas nemaz nav tas galējākais variants un arī nemaz ne tik reti sastopams gadījums, lai cik sūdīgi tas nebūtu) uzkatiem šajā jautājumā, bet, precīzāk, par to, kādēļ tie uzskati ir tādi, kādi tie ir un gan ko tas nozīmē, gan ko tas var kaut kad nozīmēt, tādos brīžos man nāk raudiens un fiziski gribas vemt. bet izdarīt tāpat neko nevar. un dēļ tā ir vēl sliktāk.

Previous 24