kur palikt jurmala/kauguri

Posted by [info]flog in [info]pajautaa on 2014.04.20 at 20:17
Dargie cibini. Braucam apciemot jurmalu un gtibejam palikt kadu nakti kauguros, vai tiesham nav kads hotelis/hostelis kur palikt par letam naudinam pagaidam izskatas neiespejama misija..varbut kadam ir kadi ieteikumi? Kur leti palikt kads izire letu dzivokliti/istabu..uz 5 naktim tiri parnakshnjoshanai?

Paldies & paldies

Posted by [info]ripp on 2014.04.20 at 21:07
vimbas ventas rumbā lec tik tiešām iespaidīgi. un kuldīga ir burvīga arī pavasarī. vienīgais - tūrisms ar 2 gadus vecu bērnu NAV tas pats, kā tūrisms ar 1-1,5 gv bērnu. pie šī vēl jāpiešaujas. apkārtni sanāk baudīt/iepazīt pārgājienos no viena rotaļlaukuma uz otru, pa ceļam izmisīgi izvairoties no ūdenstilpnēm. vienā seklākā dīķī viņa paguva ieskriet līdz ceļiem, vairākos citos (ne tik seklos) centās. labi, ka līdzi bija gan maiņas apģērbs, gan pat (neparastā kārtā) apavi. ventas rumba mazo A. burtiski apbūra. tiecās tai tuvāk, tuvāk un tad vēl nedaudz tuvāk.
man, savukārt, turpceļā bija iespēja papraktizēt apdzīšanas manevru. vienā tādā gan teju vai ķēru trieku, braucot pa pretējo joslu, gandrīz paralēli apdzenamajai mašīnai, no maza celiņa pēkšņi iznira velosipēdists. un uzreiz aidā uz joslas vidu, tieši man pretī. labi, ka priekšā nebija ne līkums, ne attāls pretīmbraucējs. veiksmīgi nobremzēju, paguvu gan viņam neuzbraukt, gan arī pabeigt manevru.
paši dienas beigās esam ļoti priecīgi un tikpat ļoti noguruši. rīt ceram tikt līdz zoo.

Posted by [info]ttp on 2014.04.20 at 20:15
lieldienu darbi padarīti - augstā dobe piepildīta ar sūdiem un kūdru, pielikta rene virs siltumlecekts, aizvests džungļu kaimiņienei pasts, unvēl visādi sīki štrunti. parasti jau svētdienās cenšos daudz nestrādāt, bet ja jau ir svētki. ak jā, vēl baigi labo lazanju uztdarīju, laikam būs jāatsāk bildēt

Hurricane festivāls

Posted by [info]likcepure in [info]pajautaa on 2014.04.20 at 19:59
Varbūt kāds vēlas braukt uz Hurricane festivālu 20.-22. jūnijā? Mēs jau esam kopumā trīs, bet labprāt gribētu vēl vienu ceļabiedru, lai varētu nedaudz ekonomiskāk aizbraukt ar auto, kā arī - vienkārši lai inčīgāk. Pastāv iespēja, ka turpceļā iebrauktu kādā vēl nebūt vienā vai vairākās pilsētās paskatīties, kas tur notiek. Bet to varētu kopā izdomāt. Pastāv iespēja arī braukt lielākā kompānijā, tad tikai vajag lielāku mašīnu.

Te var apskatīties lineup: http://www.hurricane.de/

Dot par sevi ziņu var manā FB: Anete Konste vai gmailā anete.konste@gmail.com

Posted by [info]seehearfeel on 2014.04.20 at 18:45

Lost and Found , Animation 2008 )

Posted by [info]ceezija_stienis on 2014.04.20 at 18:10

Posted by [info]kinskis on 2014.04.20 at 18:03
ā, un vēl viena štelle, īsts lols. aizeju es šorīt uz tēva kristāmbaznīcu apcerēt augšāmcelšanās tēmu (iegadījās arī svecīti aizdegt ar uzrakstu mūžīgs miers vai debesu valstība, kat kas tamlīdzīgs). nosēžos tā, lai nerēgotos pārāk ar savu nesekošanu līdzi visām ceļoskrišanām un gavilēšanām. mise vēl nav sākusies, un vēl kaut kā nesākas, tā kā ievelkas.

piepeši pienāk man klāt tāds knariņš, tips kā no kādas krievu filmas par nepa laiku odesu, saka, mums tevi vajag procesijai, nest svinīgos piederumus. atbildu, ka, piedodiet, neesmu gana glīti apģērbies, ne tūka svārku, ne samta bikšu, nedz arī vispār es kāds katolis. nekas, nekas, uzģērbsim pa virsu komžu, kā ārstam, un nekatoļi mēdz būt labāki cilvēki nekā katoļi. nu, izdarīsi labu darbiņu lieldienu rītā.
ok. lielākoties ziņkārības dzīts piekritu, jo atzīsim, pirmoreiz mūžā man kaut kas tāds paspīdēja, moš pēdējo. un tēvs bērnībā tepat esot svētkos bijis par baznīczēnu (piedodiet, nejēdzu tos terminus, katrā ziņā tēva mātes māsas uz viņu esot raudzījušās un teikušas, ka viņam uz poliju jābraucot par ksendzu mācīties), atceros, tēvs tāds iešvilpis rādīja, līdz kurienei viņam stiepusies tā komža, visi esot teikuši, ka izskatoties pēc eņģelīša.

un vēl interesanti, ka vīrelis vispirms mani uzrunāja krieviski. pamanīju arī, ka poļi, viņus pēc izskata var atpazīt, savā starpā runājas krieviski.

tā nu es biju otrās rindas kreisais luktura nesējs pie prāvesta baldahīna. 3x apgājām baznīcu, cilvēki apgarotām sejām krita ceļos, pa priekšu baldahīnam gāja vīraka kūpinātājs, ar blagovōņiju savilkos pilnas nāsis. misē bija skaisti gari dziedājumi ar labi skanošu kori un dziedātājiem. sprediķis gan bija pļāpīgs sūds. izskatās, ka mācītāji mēģina kļūt ārkārtīgi saprotami plašām tautas masām, un tas nu nekur neder.

par komžu sīkāk )

Posted by [info]kinskis on 2014.04.20 at 17:32
man gavēnis beidzies, un aiz priekiem es pat nezinu, ko lai tagad iedzer.
tādēļ nedzeru neko.
un gaļu es arī tagad varu, bet negribu.
olas apēdu kādu pusdienu atpakaļ, un varētu būt, ka pienāks gals tai tunča bundžai, kas man visas šīs nedēļas rēgojās pa ledusskapi.

Gauja un klusais okeāns kādā skaistā sestdienā

Posted by [info]klusais_okeans on 2014.04.20 at 14:13

Posted by [info]punkts on 2014.04.20 at 13:21
Jūs spējat aptvert 15. gadsimtu? Man te sūknē ārā kg, un tie skaitļi ir jocīgi.

Posted by [info]punkts on 2014.04.20 at 12:37
Sangvinika.

Posted by [info]punkts on 2014.04.20 at 12:27
Kaitīgas pazīšanās stūris dolami.

Posted by [info]punkts on 2014.04.20 at 12:25
Drifteris, nu, uz redzēšanos.

Posted by [info]punkts on 2014.04.20 at 12:22
Kas tu nemāki?

Posted by [info]punkts on 2014.04.20 at 12:14
Velc ārā mušpapīru, mušas tAvĀ varā.

Posted by [info]po on 2014.04.20 at 11:46

Posted by [info]po on 2014.04.20 at 11:43

Posted by [info]punkts on 2014.04.20 at 11:31
Man atslēga ir iekārta atsperītē un kabata caura, karājas zem ceļa.

Posted by [info]santech on 2014.04.20 at 10:56
ramtairīdis/oblaidīdis: Nočnije Snaiperi - 31. vesna
Piektdien bija Lauras. Vārda diena tika svinēta praktiski visu dienu. Svētku programmā pārsvarā stopēšana uz Rikavu. Sākās ar minimal techno tramvajā. Pēc tam viens aliņš pie brokastīm uz Doles hesburgera un tad sākām stāvēt. Neviens neņēma, tapēc tankštellē uzprasījāmies paši. Ok, Salaspils derēs. Salaspilī pauzīte un tad mūs fūrē paņēma turks. Ne bū, ne bē nesaprot. Ne angliski, ne krieviski. Brauca uz Tallinu. izprašņāja mūs ar perversīgiem žestiem. Kkur pie pēdejā krusta izlecām ārā.
Mazliet atpūtāmies pie "veikala". Un tad mūs paņēma līdz Tīnūžu aplim (?). Un no tā fūre līdz .. Jēkabpils mahimai.
Tur pauze, atkal alus, ekskursija pa pilsētu un tad virzījāmies uz Rēzeknes pusi.
Aiz dzelzseļa mūs paņēma lidotājs. Vidēji uz 140 km/h, līkumos mazliet lēnāk - uz 120. Un no instagrammetā krusta mūs aizveda līdz galamērkim Rikavā.
Tā kā no iepriekšējā vakara visu dienu biju puspaģirains, tad vietējais alus bija pēdējais piliens. Nemēģināju ar to izārstēt nogalinošas galvassāpes, bet paņēmu ibumetinu un atslēdzos.
Toties nākamā dienā pavisam citas sajūtas. Pastaiga pa dabu ar fotoaparātiem, katram savs - ziepītis un spogulenes - Zenīts un D40 Nikōns.
Tad pēc pagāniska azaida (jo vietējie pirms baznīcas gaļu neēda, bet kas ta mums..) muz izveda atkal uz krustu. Un tad pa mazam gabaliņam.
Ar divām mašīnām līdz Teiču rezervāta purvu skatutornim un pēc tam 3,5h pastaiga ap 6 km. Līdz mūs paķēra gandrži līdz Rīgai. Atlikušos apmēram 60km aizveda gandrīz lidz mājām - līdz Akmens Tiltam.
uztankošanās @Rimi un beidzot mājās.
Dažas bildes jau safeizbūkotas. No manas puses - tagad jāskrien uz darbu, kur iedošu attīstīt un ieskenēt filmiņas.

Posted by [info]punkts on 2014.04.20 at 11:06
Aug jau nātres un zemenes.

Posted by [info]punkts on 2014.04.20 at 10:53
Pogas blūzīte.

Posted by [info]punkts on 2014.04.20 at 10:33
Man patīk uzlīmītes uz smejmūna datora.

wizzair

Posted by [info]sonnenwende in [info]pajautaa on 2014.04.20 at 09:08
kā ir ar rokas bagāžu? pasūtīju lielo somu, nu ko var salonā ņemt, par brīvu ir tikai mazās. bet vai es varu rokassomu vēl ņemt? īsti nepielec, lasot mājās lapā

Pupturus bez ciešanām, pls

Posted by [info]huinja in [info]pajautaa on 2014.04.20 at 00:57
Tags:
Labvakar!
Vai Cibas dāmas ir redzējušas Latvijas IRL veikalos krūšturus bez fakinā dzelža bļodiņas apakšā, kas nebūtu barošanas krūšturi, sporta krūšturi un/vai neglīti? Ja jā, kuros?

Previous 24