Posted by [info]kinskis on 2016.02.10 at 02:20
Pirms pusstundas pie durvīm zvans. Tipa blakus korteļa kaimiņi, saka, viņiem kāds nupat mēģinājis uzlauzt durvis. Gribot mūs pabrīdināt.
Ar labi nakti, bļe.

anything but [in]organic

Posted by [info]po on 2016.02.10 at 01:06
Tags: ,

kortēz tekilas alus

Posted by [info]santech on 2016.02.10 at 00:58
Šodien pilns plaukts. Varbūt arī vakar bija kastēs galā, bet šodien kasti paņēmu. Atvēru gan divus. Jo nav jau viss jāizdzer.

I guess a lonely mind might see

Posted by [info]begemots on 2016.02.10 at 00:31


Silent golden movies, talk is technicolour, long ago
My younger ways stand clearer, clearer than my footprints
Stardom greats I've followed closely

Closer than the nearest heartbeat
Longer than expected-they were great-
Oh love oh love just to see them
Acting on the silver screen, oh my
Clark Gable, Fairbanks, Maureen O'Sullivan
Fantasy would fill my life and I
Love fantasy so much


You: The Friends of Mr. Cairo / Jon & Vangelis

"В детстве я рос среди животных и растений."

Posted by [info]pinjons on 2016.02.09 at 23:33
Kaut kā līdz šim nebiju piefiksējis to, kāda pērļu krātuve ir Lukašenko.

pereborus

Posted by [info]po on 2016.02.09 at 23:05
jūtās/nejūtās: saturnsurround
Tags: , , , , ,

Posted by [info]punkts on 2016.02.09 at 22:26
Ļo:ti kā saka stopkrānīgi gādīgi 8 nav jau intrigas ar zemeņu pienu pa zemi atnācis leibls stupidity reigns un nenogurstoša piebilde, ka nav laika kvalitātei, jo jāiet pie jēzus piens ir īpaši svaigs tikko slaukts no priekšdurvīm noņemts apgraizīšanai laikrakstu saišķis mūžīgi cietušais pretvaras pinums no mēbeļādas un siltās iekšas zilā samta satītie santīmi par satīna līmes līniju rokās atvērts dimdiņkāpostu jēzus poligrāfistu salidojuma metāla krekls un bize uz blūzes lipīga sinope grieķu alfabēta spēriens pa krievu pautiem, kad roma ir nometusies pie eiropas ceļiem un raud burkānus, lai tajos zīstu ķīmisko pamatelementu toriumu uz jūsu sviestmaizes olu valsis izbīda rūtis uz perifēriju paskatās mūslaiks viss tāds ļoti aizņemts.

Lietas

Posted by [info]wensdy on 2016.02.09 at 21:44
Nopirku sev jaunu sporta tērpu. Kaut kas šāds ar mani nebija noticis sen, jo daudz mīļākas par firmas tērpiem man liekas krāsainas kokvilnas lupatas. Ne pārāk seksīgu - melnu ar vienu rozā strīpu. Ļoti labi piestāv pie manām oldschool botām. Jā svarīgās lietas, kh. Bet vispār šīsdienas atklājums ir ilgstamības pulkstenis - tikšķ 10 000 gadu, vienam tikšķim atskanot ik pēc gada, nozvanot reizi gadsimtā, izrādot mehānisku baletu reizi tūkstoš gados. Superīgi. Gandrīz tik pat superīgi, cik atpakaļejošais pulkstenis.

kaķis pie stūres un kaķi ar mūzikas instrumentiem

Posted by [info]qgmr101 on 2016.02.09 at 21:57
jūtās/nejūtās: pleased
ramtairīdis/oblaidīdis: Holy Fuck - Red Lights - YouTube : https://www.youtube.com/w
Tags: , , , , ,
Kaķīši ^_^ Holy Fuck - Red Lights - YouTube.

Posted by [info]dhonass on 2016.02.09 at 17:05
Nopirku melnu palagu, kinky as fuck.

Piektdien piedzēros tā, kā senās dienās, viss visu laiku ir slikti un es gaidu zvanu no Aleksandra Augstumiem, lai skaņdarba "Girl, You Have No Faith in Medicine" pavadībā varētu braukt stacionēties, tas tik būs vareni - buckle up, little Timmy, you're about to see some shit.

Posted by [info]putnupr on 2016.02.09 at 15:38
kurš jūzeris te pirms kāda laika īdēja par elektrību? man arī jāraud, pagājušajā gadā maksājām ~23 eur par mēnesi, bet šogad - 32 eiro. visus gadus vidējais patēriņš bijis ap 140, bet tagad - 160. Nekas jauns nav nopirkts, varbūt viss vecais kļuvis pavisam vecs..

Posted by [info]fjokla on 2016.02.09 at 13:01
man ir tāds diezgan glīts, bet problemātisks deguns, domāju, varbūt jāatsakās no viņa, parakstīja man otro nespējnieka biļetenu, aizkam atkal seriki, šoreiz metos uz epidēmiju sērijām, jo folija cepurīte man čukst, ka šitas vīruss bija palaists speciāli priekš manis, un vispār, stipri zajebala jau. Tadnulūk, serikā par epidēmijām viņi katrā sērijā kaujas ar burlakiem pie bodēm, par ūdeni un paiku, es gan īsti nesaprotu šito, ja no cilvēces atlicis vien viens procents, tadnuesnez, tur būtu jāpaiet zināmam laikam kamēr izēd visas bodes cauri un izdzer upes, a šitā, tāda kompānija no sešiem cilvēkiem,viņiem visu laiku darba pilnas rokas, man atkal liekas, ka tur var kādus gadus normāli atslābt, kājām gaisā, kamēr izēd pa visu ielu visas bodes, vai ievācas v nature vienā rimčikā, tur tak mūžs paiet, kamēŗ noēd visus plauktus,nukamon, tai vietā vislaiku jāskraida un jāmeklē nepatikšanas,nunu

.

Posted by [info]digna on 2016.02.09 at 11:40
Tags:
Kopš vakardienas Tinderis ir sajucis prātā un es pat vairs nezinu, ar ko lai sestdien eju uz randiņu. Jau apsveru domu sarunāt vairākus randiņus dažādos laikos.

aci pret aci, asti pret asti

Posted by [info]neoplasm on 2016.02.09 at 08:51
jūtās/nejūtās: saulains :)
ramtairīdis/oblaidīdis: biroja bardaks
šonakt sapnī uzkāpu kalnā, iegāju alā un sakāvos ar jēzu, jo viņš man mēģināja nogriezt un atņemt matus. pēc incidenta vatikāns mani ielūdza uz ballīti, kur plānoja mani iecelt svēto kārtā. mani mati kļuva par vienu no tām kristiešu suvenīrhuiņām kā krusta skabargas vai tostermaizē iecepusies jēzus seja - redzēju lakatotus tantukus, kas manu nogriezto asti liek pie sejas, skūpsta un padod tālāk. pāvestam un kardināliem palūdzu neapkaunot mani ar svētās statusu un apjautājos, vai viņu svēto rakstu sakarā gadienā nesanāk, ka esmu drīzāk antikrists [jo piekāvu dievadēlu]. lai arī sapnis kā normālam egōmanjakam [?], pie sevis nospriedu, ka esmu antikrista statusam krietni par prastu.

vakardien biju uz viena tūringa fanboy prezentāciju, mathematical biology doktōra, precīzāk. man patīk, cik akadēmiķi šeit ir smieklīgi [nepiespiestā un gaumīgā manierē nevis šovmeniski]. atbrauc tāds džeks no oksfordas, krāsainā vestītē, un principā uzstājas ar zinātnisku stand-up'u. un man blakus sēdēja simpātiska angliete, molecular geneticist, kas aizgājusi no zinātnes un tagad vetpraksē ārstē mincīšus :) un sidrs bija pirmās zortes, īsts un garšīgs.

Posted by [info]zin on 2016.02.09 at 10:37
Tags:
Bowery Electric - Floating World

šobrīd

Posted by [info]au on 2016.02.09 at 09:25
es ļoti gribētu apdegt saulē un cīnīties ar salmu cepuri, kuru pūš prom vējš.
vēl es gribētu lipīgus pirkstus no arbūza, kas apķep ar smiltīm un tāpēc šņarkst zobi.

Posted by [info]dienasgramata on 2016.02.09 at 08:01
Nu jau gan to cilvēku ir par daudz http://www.delfi.lv/news/arzemes/indija-kritoss-meteorits-nogalina-cilveku.d?id=47040133

Posted by [info]klusais_okeans on 2016.02.09 at 02:49
laikam jāievieš kaut kāds savu itāļu sieviešu fetiša tags

Posted by [info]sin in [info]shobriid_dzeru on 2016.02.09 at 00:44
..mūsu miesta veikalā 1€/gab.. paldies tev, Aldari!
Posted by [info]santech in [info]shobriid_dzeru on 2016.02.09 at 00:04
ramtairīdis/oblaidīdis: punx soundcheck - in the dark

pa ilgiem laikiem plaukts nebija tukšs. paķēru visus. sešus.

dīvāns

Posted by [info]jeezinj in [info]par_velti on 2016.02.08 at 22:02
ieraksts ar bildi pazuda. rakstu vēlreiz.
atdodu izvelkamu stūra dīvānu sarkanā krāsā.
+ liels 1.75 x 2.25m
+ izvelkams ar veļas kasti
+ stūra daļā stingrs muguras balsts. ērti, lasot grāmatas.
- viena kāja ielūzusi. var saremontēt.
- sintētisks audums. elektrizējas.

ja interesē bilde, tad sūti sms vai whatsapp uz 28-321-331 ar epastu.
pašizvešana no Sarkandaugavas asap (vēlākais 3dien). pirmais stāvs. palīdzēšu iznest. dīvāns ir divdaļīgs.

Kaķu hronikas

Posted by [info]wensdy on 2016.02.08 at 21:20
No rīta biju pie ārstes - nekur mani nelaiž, jāveseļojas, tikai uz mani tas daudz labāk darbotos, ja man dotu konkrētāku rīcības plānu, kā izpaužas veseļošanās. Pilnīgi nobirdināju dažas asariņas kā tāds niķīgs, visumā vīlies bērns. Nevis tāpēc, ka es gribu iet uz darbu, bet tāpēc, ka atkal jau nav skaidrs, kas man noticis. Rūtiņa arī bija pie ārsta. Tikai tāpēc, ka Olivers ir pārāk bailīgs un viņu nav iespējams iedabūt kastē bez miesas bojājumiem (pagājušoreiz viņš manā celī izkoda caurumiņu un saskrāpēja rokas). Tā kā diemžēl upurēju mazāko un uzticīgāko zvēru. Rūtiņas zobi tika atzīti par ļoti labiem priekš viņas vecuma, tikai jāpalieto sprejs. So tagad es kaķus spiežu lietot spreju. Sākumā Rūtiņai tecēja tādas divas milzu slienas. Olivers pēc pirmās reizes visu dienu nelīda ārā no segas. Bet tagad jau ir labāk. Vispār lielākais slimošanas jeb ārstēšanās ieguvums ir mājās gatavots ēdiens. Tas arī ir labs veids kā izvairīties no nāves garlaicībā, pieņemu.

Latviešu filmas arzemniekiem

Posted by [info]orks in [info]pajautaa on 2016.02.08 at 19:14
Labsvakars!

Kādas latviešu filmas jūs ieteiktu noskatīties ārzemju studentiem? Svarīgi, lai būtu pieejamas ar subtitriem angļu valodā. Tika izteikta vēlme pēc romantiskām komēdijām, bet es jau nobrīdināju, ka nekāda Holivuda te nebūs :) Ko piedāvāt?

Internet Accounts

Posted by [info]iive in [info]pajautaa on 2016.02.08 at 18:18
Sveiki!

Izpirku darba makbuku. Iepriekš visus Internet Accounts pārvaldīju caur to adresi, kas bija mana darba adrese. Tagad šī adrese vai nu jau ir likvidēta vai tūlīt tiks likvidēta. Kā es varu uzlikt savu personisko e- pasts adresi par jauno adresi, caur kuru pārvaldīt interneta kontus? Man ik pa brīdim lec ārā pziņojums, no kura es neko nesaprotu, un arī settingos neredzu, kur to pārvaldes adresi nomainīt.

Previous 24