Posted by [info]ripp on 2015.11.27 at 00:58
pateicoties ninonas komentāram mazliet pagūglēju par muzikālo dzirdi. izrādās, manai mātei bēnrībā nebija taisnība. viņa teica, ka man ir tikai daļēja muzikālā dzirde un tādēļ nelaida uz mūzikas skolu. un man vienmēr ir gribējies dziedāt korī, mācīties spēlēt kādu instrumentu.
izrādās, muzikālo dzirdi var izkopt un nespēja trāpīt pareizajos toņos dziedot liecina par koordinācijas trūkumu starp balsi un iekšējo dzirdi, nevis par dzirdes trūkumu.
un labi, ka es to uzzinu tagad. kamēr a. vēl nav ieskaidrots, ka viņai nav jāmācās mūzika.

Posted by [info]sveetaa_seeta on 2035.11.26 at 22:37
Olē, olē, parunājos ar savu asistentu. Viņš uzskatīja, ka man ir jāzina, ka ir kāda meitene, ko viņš satiek aizdomīgi bieži. Bet tā nav viņa beibe, jo viņš no manis apguvis smalko un nekam nederīgo bremzēšanas mākslu. Norādīju, ka ļoti labi, ka bremzē, jo no sākuma vajag pārliecināties, vai tā meitene gadījumā nav greizsirdīga mauka. Par to es satraucos tikai un vienīgi sevis dēļ, protams. Asistents saprata, cik tas ir svarīgi. Pagaidām liekoties, ka meitene nav greizsirdīga mauka. Bet problēma ir tāda, ka viņš parasti izvēlas gudras meitenes. Un tās gudrās meitenes nav kā atvērtas grāmatas, tāpēc visādi var gadīties.
Parunājām par to, kā iet manai ģimenei. Viņš esot pamanījis, ka AK feisbukā aizdomīgi bieži parādās ar kādu vīrieti. Norādīju, ka tā tagad ir, jā. Mirklī, kad viņš prasīja, kas tad notika ar "The Old Glory", vēlreiz atcerējos, kāpēc pēc apmēram pirmās kopīgi nostrādātās stundas sapratu, ka šitādu asistentu vajag ilgtermiņā.

sarkana pārtikas krāsa

Posted by [info]ripp on 2015.11.26 at 22:43
klau, kulināri izglītotie draugi, kur un kādu pirkt sarkano pārtikas krāsvielu?
jautāju a. vai viņa grib reizi nedēļā kaut ko kopā gatavot. nē, negribot.
a. pajautāja, vai grib gatavot reizi nedēļā kūkas. jā, saka, kūkas gribot.
saku, labi, varam kūkas, kādu kūku gribi cept brīvdienās?
zaļu, saka.
nē, zaļu labāk nē.
tad sarkanu.
tad nu brīvdienās jācep red velvet kūku.

kas ir cenas/kvalitātes ziņā labākā pārtikas krāsotas izvēle un kur to saganīt?

Posted by [info]tapetes_puksts on 2015.11.26 at 21:43
Vakar visu dienu klausījos Granta lekcijas par dažādiem ķīmiskiem procesiem un šķidrumiem un pirmo reizi dzīvē izjutu sāpi, ka skolas laikā ignorēju ķīmijas stundas. Šorīt 2 h laikā vajadzēju izbildēt 36 kadrus, staigāju pa Cēsīm un uzbāzos svešiniekiem. Atlikušo dienas daļu pavadījām laboratorijā un praktizējām vakar uztverto. Jūtos diezgan pacilāti. Attēla radīšana no A-Z un tas gaidīšanas brīdis, pirms ieraugi vai ir kkas sanācis, vai nav, ir viens no patīkamākajiem stresa veidiem.

Posted by [info]seehearfeel on 2015.11.26 at 19:54

Artūrs Bērziņš

Posted by [info]ttp on 2015.11.26 at 19:15
cik labi, ka pēc viena aliņa, visas filmas šķiet labas
- klick goes the landmine
- paper towns
- ...

Sirdij nepavēlēsi

Posted by [info]po on 2015.11.26 at 19:02
Tags: , ,

'suber -||- jaqns,

Posted by [info]po on 2015.11.26 at 18:58
Tags: ,
Un es tā mīlu, ka VLC var novilkt subtitrus! Subtitri puskurlam pilsētniekam dzīvē nāk par labu.

Hey, boy!

Posted by [info]po on 2015.11.26 at 18:50
Tags: , ,
Jūtūbs saka, ka nevienam nepatīk (nē, nepatīk vienam), bet īstenībā ir diezgan ōsam =D (P. S. tas tikai jaudīgas transcendentālās vilkmes apstākļos - citādi ir afigenna kaitinoši.)
MetametallicallicA

Nu, oriģināls po ļubomu riktīgi jaudīgs :3

Kaut kāds pilnmēness. Gaudo vilki, štoļi, kaut kādi dusmīgi meža iemītnieki. Mākslu mākslai!

The Horrorrollercoaster

Posted by [info]po on 2015.11.26 at 18:31
Tags:
OMG, American Horror Story S01E06, man likās, ka es nomiršu D`:


Posted by [info]ttp on 2015.11.26 at 18:04
šodien sāku runāt ar grodiem, runāt ar zemes urbi un 8 metrīgām caurulēm
ceru, ka drīz tie sāks runāt ar mani

Posted by [info]ripp on 2015.11.26 at 16:32
a. pēdējā laikā aizrāvusies ar zupas vārīšanu. droši vien pateicoties dziesmai, kas veltīta attiecīgajam tematam. dažas reizes nedēļā lūdz ieliet katlā ūdeni, met tajā ko nu atrod, maisa, lej pa šķīvīšiem un sauc pie galda.
tad nu šodien vārīsim zupu pa īstam, nomizošu un sagriezīšu sastāvdaļas, lai atnākot varam likt katlā, kas stāv uz uguns un pēc tam ēst pa īstam.

dziesma, tātad: https://www.youtube.com/watch?v=Eqtuhe9qRmc

nesen viņa arī dziedāja "cāļus skaita rudenī". izskatās, ka būs atsitusies vecākos, muzikālā dzirde tikai daļēja (dzied pašķībi), bet ir patika pret mūziku/nosliece uz to.

kur tik mani tie feisbuki nevelk

Posted by [info]zirka on 2015.11.26 at 16:22
Tags:
svinēt dzīvi kafejnīcā "nom nom", plānotāja stāsts par 23 naudiņām utt
trūkst tikai čiliņā, mieriņā un vasara burciņās

Posted by [info]fjokla on 2015.11.26 at 14:57
tākā man šodien brīvs, sakarībā ar to, ka kāds man uzklepojis virsū,,izdomāju, ka mana dzīve ir pārāk skumja un garlaicīga, tāpěc jāiziet uz brīdi kautkur izplatījumā. pie būkmarkiem man skumjiem rudens vakariem bij atlikts šitas, unkas ta šitas viss ir, ja ne skumjś rudens vakars pulksten divos, tad ielīdu lupatās un ieslědzu ausī šito: https://youtu.be/qLV2kRBwp20
nu, tā un tā, stundu buļ buļ, tolka īpaši nekāda un vienā brīdī apnikās. bet sākumā tur inčīgi, jālien iekšā okeānā, kur var elpot, attiecīgi, estā saprotu, arī pīpět un jāklausās kā tas džeks sauc dziļāk, kur esot atbilde uz visiem jautājumiem. jā, kātad, šitik duma jau es ar neesmu, labi ka konfekti věl nepiedāvā. betnu, katrā zińā, tas tākā sapnī iecelties un paśam vińu kautkā tālāk 7sacerět. tai okeānā man ne visai labi patika, jo tur viss tāds tumši zils un dūmakains, un, godīgsakot, nepatīkama tāda sajūta, ka kāds glumeklis no muguras pielavīsies, tāpěc nācās iedomāties, ka esmu akmens un nogrimt pavisam dibenā, bet tur viss věl garlaicīgāk un skumjāk kā man. Nulūk, tad izdomāju, ka varu tak būt valis, jo pie tāda token neviens nelīdīs kasīties, bet tas man sanāca tāds kautkāds trīcvaudzińś jūraszirdzińś, gļěvulis pěc skata, tapě nospļāvos uz to okeānu un aizteleportějos pazīstamos ūdeńos, proti, ežezera vecajā peldětavă, tur man gāja ļoti jautri, vienbrīd biju gliemis, tad, tas kukainis, kas pa ūfensvirsu tusě, beigās man śitas arī apnika un izdomāju, ka kautkur netālu, drošivien, juziks laivā makśķerě un vajadzětu vińu kautkā forši piebiedět, tāpěc transformějos par dzeltenu un spīdošu medūzu un taraněju laivu. man bija arī izplānots, ka iznirstot juzikam vajadzětu iebļaut ausī : "Juzik, aim jör fāzer!" unta man sanāca pašai tāds smiekls, ka viss astrāls paspruka. betnu, meklěśu vĕl, kruta fiśka, bet man toměr patīk, ka pastāsta, kas jādara un kur jāiet, nevis, ka tupa iemet ūdenï un kulies tālāk pati pa niedrām.

Vajag īrnieku

Posted by [info]mugursoma in [info]vajag on 2015.11.26 at 14:58
Sveiki! Tā kā šeit ir 1085 pielūkotāji, bet userinfodziivo_te 318, atļaušos info publicēt arī te:

Meklēju īrnieku dzīvoklim Hospitāļa ielā. Līdz Valdemāra ielas RIMI 3min., transporti 3-5min. Platība 25m2 (istaba, duša/tualete, virtuve), pirmais stāvs, bet logi uz norobežotu, sakoptu pagalmu, kurā vasarās var rīkot pasēdēšanas. Dzīvoklis ar visām ērtībām (ledusskapis, plīts, veļas mazgājamā mašīna, centrālā apkure, gulta, sienas skapis, galds, internets utt, utt) - nāc un dzīvo! Cena 340€ - viss (arī komunālie izdevumi, elektrība, internets) iekļauts. Līgums uz gadu + drošības nauda. 

zvanīt - 28811871 
rakstīt - mugursomam@inbox.lv

Posted by [info]putnupr on 2015.11.26 at 15:05
Tags:
joprojām nestrādājas.
kaut ko lēnā garā mazliet.
ieliku, lai skan "Baložu pilni pagalmi", un tagad darbā ir pavisam jauki.

Posted by [info]zin on 2015.11.26 at 14:09
Tags:
šodien izzinošajās pusdienās bijām uz "pasēdēt" (tur, kur kādreiz bija sarkans)
man patika vieta kā tāda
pusdienu piedāvājums (5.30) gan ne pārāk iejūsmināja- bļodiņa blenderētu šampinjonu (tip krēmzupa), treknas ribiņas un kalns ar vārītiem kartupeļiem. āunjā- viena karotīte tip šķovētu kāpostu, pēc būtības kā no dimdiņtrauka pa taisno paņemti. kolēģi tomēr teica, ka esot labs.

Posted by [info]ripp on 2015.11.26 at 13:53
A. darba specifikas dēļ mums regulāri ienākas jaunas grāmatas zviedru valodā. tematika ir visdažādākā. tā nekad (vismaz līdz šim nav gadījies) nav kaut cik kvalitatīva daiļliteratūra, bet citādi ir daudz visa kā. kā tamborēt rotaļlietas, kā adīt visdažādākos cimdus (bez pirkstiem, ar vāciņiem, ar kaķīšiem, ar vilnīšiem, vasarai, ziemai, darbam utt utt), deserti, čemtreilu teorijas, sazvērestību teoriju atspēkošana, imigrantu sieviešu receptes, ko ilustrācijas ir viņu pašu izšūtas utt utt utjpr.
cimdu grāmatu došu mātei, tamborzvēriņu grāmatu - a. audzinātājai. recepšu grāmatas paturēšu. gandrīz vai gribētos taisīt desertu grāmatas kulināro vakaru, bet no desertiem vien, diemžēl, paēdis nebūsi. no citas puses, atkal, būtu forši uztaisīt 5 desertus un tad tos pa bišķim degustēt :D

desertu grāmatā, btw, arī ir vairākas bildes ar autoru, vienā no tām viņš brauc ar riteni. tā laikam tāda zviedru mode, rādīt, ka kulinārās grāmatas autors spēj kko padarīt ārā, ne vien rosīties pa virtuvi, hehe

Monopoly rules

Posted by [info]po on 2015.11.26 at 13:14
Tags: , , ,

Posted by [info]klusais_okeans on 2015.11.26 at 12:03
un vēl par literārajām paralēlēm - lasu grāmatu, kurā Nadja lēnām mirst no diloņa, bet man pašai tikmēr ūdensrožu sajūta plaušās (gluži kā Kloē "Dienu putās") un īpaši nepatīkams klepus

Posted by [info]zin on 2015.11.26 at 11:39
amīšiem tītaru diena

Posted by [info]ripp on 2015.11.26 at 11:37
brokastīs nolēmu pamēģināt uztaisīt zucchini crust pizza. zināju, ka kaut kur virtuvē ir viens cukīnī. ko lai saka, ne velti viņi saka, ka divām nelielām picām vajadzīgs 4 glāzes rīvēta cukīnī. no viena gabala sanāca aptuveni 2ēk pagatavotas/nospiestas cukīņmasas. ko lai saka, brokastīs būs mikropiciņa. cerams, ka vismaz garšos labi.

Posted by [info]putnupr on 2015.11.26 at 10:46
Tags:
vakar slikti gulēju, šodien slikti strādājas, jo nestrādājas

diena izdevusies

Posted by [info]zirka on 2015.11.26 at 09:52
man šorīt izdevās acīmredzamais-neticamais, gan pamosties, gan piecelties un gandrīz vai abus reizē
parasti izdodas vai nu viens, vai otrs, vai vispār neviens, bet abi reizē - varbūt tikai vasarā un brīvā dienā

tas laikam no tās pilnmēness gaismas, uz nakti atstāju aizkarus vaļā - ka neredz dienasgaismu, tad lai vismaz naktslampiņa logā spīd

Previous 24