Posted by [info]santech on 2016.09.29 at 21:42
Kaud kad jānočeko tie pieseivotie miljons linki feisī. un rss ziņu lenta pārpildīta. Jāpasēž un jāpalasa interneti. Bet nē - tūliņ palaidīšu Deus Ex.

Citos plānos galvā lidinājās domas no palekšanas zem garāmlidojoša trolejbusa līdz fočika nodošanai lombardā. Beigās tomēr ir ok. Tikai darbā visādi tizli pisieni.

Posted by [info]ripp on 2016.09.29 at 20:27
Jautājums ir vai pirkt normālu slingjaku par normālu cenu, ja tā ir ar nesmuku rakstu? Hmmm.

On certain aspects of unbearable lightness

Posted by [info]begemots on 2016.09.29 at 18:54
The three states of being are alive, dead and Being Worried.

Being Worried as a separate state can be quite easily deduced both from the general descriptions of the state ("half-dead with worry", "worried to death", etc), as well as the demeanor of the people who are Truly Being Worried. In past, people Being Worried were sometimes classified as undead — nowadays, we can see that the so-called "undead" are simply people Being Too Worried to be able to die properly, thus occupying the Third State semi-permanently.

Posted by [info]iokaste on 2016.09.29 at 18:33
šodien domāju par to, kam vieglāka dzīve - sievietei vai vīrietim.

Posted by [info]dooora on 2016.09.29 at 16:37
<< Ogrē policija aiztur jaunieti par spēļu zāles apmeklētāja nosišanu ar ceļa zīmi >>

kālab nav norādīts, ar kādu ceļa zīmi veikts nosišanas akts? sūdīga žūrnalistika, es takš saku.


Posted by [info]putnupr on 2016.09.29 at 16:13
Tags:
nāk miegs, ir auksti

Posted by [info]kinskis on 2016.09.29 at 14:16

https://www.qzzr.com/c/quiz/273076/kino-diva-vai-piradzins

uwaga! wajag.

Posted by [info]dooora on 2016.09.29 at 11:11
vai kāds no cibas melomāniem visvēlākajos 90tajos un visagrākajos nultajos TV kanālā XXI atceras redzējis šarmantu poļu videōklipu, kur darījumu sieviete dzied andergraunda grāvēju I am a business woman? varbūt kādu saitīti?

ja pavisam nealojos, tas bija Klifa Ričarda I am The Devil Woman kavers:

https://youtu.be/7tuAkdlLhTE

Canon fotoaparāti

Posted by [info]black_data in [info]pa_leeto on 2016.09.29 at 10:11
Vēlos godājamai publikai piedāvāt divus pavecus Canon digitālos fotoaparātus.

https://www.dpreview.com/reviews/canons5is

Canon S5is

Neslikts amatieru līmeņa ziepjutrauks. Nav tik kompakts kā smārtfons, toties viņam ir zūms, un zūms diezgan pieklājīgs, kas ceļojumos bieži noder. Otra krutā fīča ir iespēja pieslēgt ārējo zibspuldzi. Viņam ir arī iebūvētā, bet iebūvētā zibspuldze ir gandrīz tik pat slikti kā zibspuldze telefonā.

Canon 350D (un vēl kaut kāds viens vai divi burti, kas gan manina tikai to, ka pirkts ASV)

Ja nemaldos, pirmais Canon digitālais spogulis. Nekā baigi laba man par viņu nav ko teikt, objektīvs arī kit. Pieņemu, ka varētu interesēt kādu entuziastu, kas bez lieliem finansiāliem ieguldījumiem vēlas iemācīties darboties ar... fotoaparātu(?). Principā tās lietas, kuras nav amatiertu kamerās... vai vismaz nebija agrāk... ir maināmi objektīvi, papildus iebūvētajai arī ārējā zibspuldze un RAW faili. Es visvairāk liktu uz RAW failiem, jo pārējās divas lietas tāpat prasa papildus ieguldījumus.

Par katru varētu gribēt kādus 20 eiro? Vairāk ir žēl skatīties, kā tie aparāti klājas ar putekļiem. Pirmajam klāt varu piedāvāt arī fotosomu, ja nu baigi vajag.

Posted by [info]zirka on 2016.09.29 at 09:48
ramtairīdis/oblaidīdis: the xx žužina pa radio
Tags:
nolēmu izvairīties no rakumiem pie stūramājas un izkāpt ātrāk, bruņinieku ielas pieturā valdemāra ielā, kur - tadām! - arī svaigi rakumi

apzinoties visus nogrimšanas riskus, atļaujos paziņot to skaļi: vēlos, lai rīga ir gatava pēc iespējas ātrāk

the impeccable pecks

Posted by [info]neoplasm on 2016.09.29 at 07:05
jūtās/nejūtās: :)
ramtairīdis/oblaidīdis: kriss, liec mani mierā
katru dienu meklējot jaunu dzīvesvietu un čekojot labāko tam paredzēto saitu, es regulāri redzu arī džō sludinājumu, kur viņš meklē meiteni manai bij.istabai un es katru reizi ņirdzu. visskaļāk es ņirdzu pāris dienas apukaļ, kad viņš uzsita cenu uz 600 mārciņām, par tādu piķi šejienē var dabūt 2- vai 3-istabu māju, pat mana istaba londōnas centrālajā torņkalnā maksāja 500. vēl arī tas, ka tādām debilām narcisēm kā viņš nepielec, ka neviens nespēj ar viņu neko ilgi nodzīvot. alsō, viņš sludinājumā melo par savu vecumu, that's all you need to know to know him.

pēdējā laika mazās sakritības, kas sākas manā prātā, bet tad izsprūk pēkšņi realitātē. viendien gaidīju vienas mājas saimnieku uz ielas un pīpējot paspoguļojos kādas noparkotas mašīnas logā. pēc tam nodomāju, ka no malas tas izskatās itkā es veiktu fiksu salōna satura inventerizāciju, kā pirms ielaušanās, bet tad sevi nomierināju, ka neviens tā nekad nepadomātu, jo sievietes nemēdz zagt mašīnas. tās, protams, ir muļķības, bet es vienkārši par to nekad neesmu ziņās dzirdējusi, kas nozīmē, ka sievietes moš tiešām nezog vai arī zog tik profesionāli, ka nekad netiek pieķertas. pie sevis paņirdzu par šo stulbo domu un aizmirsu all about it līdz aizvakar, pēc tūres pa smukpuisīša apartamentiem, kriss man vēlāk mašīnā stāstīja, ka smukpuisīša mašīnu, kamēr es tūrēju, bija atnākusi apgramstīt ārkārtīgi aizdomīga sieviete. paskatījusies pa logiem, paraustījusi visus durvju rokturus un tad, krisu ieraudzījuse, metusies bēgt. now i know :)

otra mazā sakritība. atcerējos visus savus izbijušos partnerus, bet nespēju atcerēties visus, ar ko esmu bučojusies [neesmu gluži vieglas uzvedības, procesōrs švaks vienkārši]. tā bija pilnīgi nesvarīga doma un es par to aizmirsu līdz man feisbuķī iekrita uzaicinājums no vienas tādas dzēruma kļūdas. atpazinu pēc vārda, starp citu, nevis pēc sejas, jo daudzi gadi jau paskrējuši. declined, but had a good chuckle.

Posted by [info]zirka on 2016.09.29 at 08:43
Tags:
ilgi nevarēju piecelties, tāpat kā pēdējos 4, nē, 400 rītus, bet šoreiz man traucēja atvērt acis sapnis, kurā mēs ar tevi atkal bijām draugi, vai vismaz ceļā uz to pusi. bija neveikli, bija drusku muļķīgi, bija daudz ne pārlieku ērta klusuma, principā viss, kā iepriekš, tikai bez liekām iedomām. kad beidzot patiešām pamodos (nospiedusi modinātāja atcelšanu reizes 8-10), sajūta bija krietni siltāka nekā citos rītos
izstāstu sapni, lai tas arī piepildītos, tāpat kā visi sliktie piepildās

Nepieskaitāmība

Posted by [info]po on 2016.09.29 at 08:28
Tags: , , , , , ,
Tāds aizdomīgs tas jaunais baņķieru valsts jautājums – "Vai kāds no jūsu radiniekiem ir politiski nozīmīga persona?" Vai tad mēs katrs pats neesam visdemokrātiskākā valsts pasaulē, un vai tad ikkatram vismazākajam pie mums nav visaugstākās politiskās nozīmes kopš Gaja Jūlija?

Tad ko mūsu politiski vienlīdzīgākā šķira grib panākt? Lai kāds viņu vai arī suverēnu darījums paliek nepamanīts?

Ir neatsverami būtiski ierobežot korupciju un terorismu! Kā nekā, šīs lietas ir asā pretrunā ar mūsu demokrātisko valsts režīmu! Korupcija nozīmētu varas izmantošanu savtīgās interesēs - pasarg' dievs! Sanāks vēl kopā kādi, teiksim, simts cilvēki un sāks lemt, kā pakārtot visus pārējos savām interesēm! Jā, un terorisms – vardarbības izmantošana politiskajā cīņā. Mēs nevaram pieļaut, ka cits no cita kaut ko pieprasītu, pamatojoties fiziskā pārspēkā. Viens, otrs neizanalizēts darījums, un aizies džihādisms – sāks intelektuāli vājākie staigāt apkārt bruņojušies, braukāt busiņos un bruņmašīnās, aplaupīt un ieslodzīt citus, lai finansētu savu politisko grupējumu un ierobežotu brīvību kontroles vārdā. Nepieļaujami!

Viss jau ir vienkārši un skaisti – analizēt vajag katru un visus, un ne tikai naudas darījumos. Tikai nevajadzētu nolaisties līdz tam, lai kāds paliek neuzraudzīts un zaudē savu politisko nozīmību.

scepsis

Posted by [info]dooora on 2016.09.29 at 06:06
https://youtu.be/8aw1oyqSKH0

Posted by [info]klusais_okeans on 2016.09.29 at 00:12
aww, netīšām uzdūros Krievijas vīriešu tiesību aktīvisma mājaslapai: http://mentales.ru/

baložu būda ģertrūdes ielā

Posted by [info]kvarks in [info]pajautaa on 2016.09.28 at 22:19
Ciba, kas visu zina: kas tā par baložu būdu Ģertrūdes ielā pie Avotu ielas? Nesen pamanīju - nākot no ĢIT labajā pusē pagalmā pirms Avotu ielas. Nekad tādu nebiju pilsētā redzējusi, liekas intriģējoši, kāpēc, priekš kam, kam pieder, kopš kuriem laikiem? Katru reizi ieraugot māc ziņkārība.

Posted by [info]inese_tk on 2016.09.28 at 19:50
Tags:
Murdums = mundrums + gurdums

Kur nopirkt? Xmas edition.

Posted by [info]santa_be in [info]pajautaa on 2016.09.28 at 18:59
Klau, vajag iegādāties sieviešu naktskreklu ar garām rokām, krūšu apkārtmērs vismaz 112 cm, Kur tādu lai pērk?

/meklēju omai ziemassvētku dāvanu.

sezonālās gaudas

Posted by [info]zin on 2016.09.28 at 17:45
tumšs metās jau 6-os
un ir auksts un slapjš, un pelēks
tad būs klāt pelēkā ziema
atkal jācer izdzīvot līdz pavasarim.
visas vasaras ir trakoti īsas. par maz saules.. par maz siltuma...

septembris

Posted by [info]inese_tk on 2016.09.28 at 17:07
Tags:
visā fakultātē šodien izrādās nenotiek lekcijas, bet manam kursam to neviens nebija papūlējies paziņot. arī HumZinFak lapā un FB lapā nebija nekādas informācijas, par lielisko LU sistēmu "luis" nemaz nerunājot.

septembris

Posted by [info]inese_tk on 2016.09.28 at 17:02
Tags:
dzīvokļa durvju actiņai vakar bija pielikta priekšā sērkociņkārbiņa un pretī durvīm pieslēgtajam ritenim noskrūvēti lukturīši.

lēmums

Posted by [info]intenormal in [info]pajautaa on 2016.09.28 at 16:51
vai kāds jurisprudencē gudrāks humanoīds varētu man izskaidrot - ko nozīmē tas, ka lēmums pieņemts rezolūcijas veidā?

Kur ir īstie patrioti?

Posted by [info]po on 2016.09.28 at 16:44
Vai TU cīnīsies par savas Eiropas Savienības neatkarību?

Posted by [info]klusais_okeans on 2016.09.28 at 16:10
Tags:
Consider the whole of your life, what you already do, all your doings. Now please exclude everything which is naturally physiologically necessary (or harmful), such as breathing and sleeping (or breaking an arm). For what remains, exclude everything which is for the satisfaction of a social demand, a very large area which includes foremost your job, but also care of children, being polite, voting, your haircut, and much else. From what remains, exclude everything which is an agency, a "means" -- another very large area which overlaps with others to be excluded. From what remains, exclude everything which involves competition. In what remains, concentrate on everything done entirely because you just like it as you do it. (Henry Flynt)

Previous 24