Posted by [info]po on 2015.07.03 at 02:05
The light goes on.

Limit

Posted by [info]wensdy on 2015.07.03 at 00:04
Viss jau forši, bet beigu beigās es vnk aizbēgu prom. Pārāk daudz socializēšanās. 

divi uz vecdaugavas

Posted by [info]zirka on 2015.07.02 at 22:57
Tags: , ,
beigās diena tomēr noslēdzās izcili, lai neteiktu vairāk
paņēmām zvejas ielas nomā laivu uz nenoteiktu laiku, jo nevar zināt, kur tādi nejēgas iekulsies un kad maz atkulsies atpakaļ
vecdaugavas aklajā zarnā stūrēja cienīgs, es beidzot atkorķēju vīnu un aizsmēķēju, baudīdama skatus un sniegdama norādes
atpakaļ airēju es. ahdies, ciba, es vienmēr esmu zinājusi, ka man patīk airēt, pērnais pārdzīvojums ar kajakiem (http://klab.lv/users/zirka/361966.html) šķita kā šaušalīga neveiksmju sērija, salīdzinot ar komandas darbu godīgā laivā. viens airē atspēries, otrs malko un rāda ceļu, bildēdams airētāju

nebija jau ideāli, bet prieks un bauda censties. pēc pirmajām piecpadsmit minūtēm jau bijām vienojušies, ka darīsim to vēl, bieži un ņemsim laivu uz visu dienu, lai izairētu visu vecdaugavu līdz vecmīlgrāvim caurumcauri (es pat nezināju, ka ir arī vecmīlgrāvis no vecdaugavas, ne tikai mīlgrāvis no ķīšezera)

j. saka, ka man ļoti labi padodoties airēšana, turēju samērā taisnu kursu un ne reizi neiepisos ūdensrozēs, izņemot reizi, kad sametos meldros, bet gana veikli arī izmetos, visnotaļ labi protu noparkoties krastā, jo tik labs laivinieks, lai no laivas pačurātu, tomēr neesmu. rokas tulznās, bet prieka pilns ģīmis un rumpis šovakar dzied oziannas, ko teiks rīt, redzēsim. salīdzinot ar kajakošanu, šāda tipa tīmbildings - aizveru acis un airēju, ļaudamās vadīšanai - man tomēr vairāk pie sirds

tiesa, garāmbraucošā kompānija izskatījās smīkņājoša par to, ka beibe pie ruļļiem airiem, toties šī pati beibe - ha! - ļoti glauni izmainījās ar šo pašu pretimbraucošo laivu, un vispār mums valdīja pilnīga līdztiesība, pusi viņš, pusi es, tad atkal samainās un tā katram pa stundai tīrās airēšanas un vēl kopīga pusstunda, rotējot ūdeņu vidū

brauciet ciemos, vēl viens rakurss, no kura parādīt rajonu. piesakos airēt uzreiz

Melanholija

Posted by [info]qgmr101 on 2015.07.02 at 23:21
jūtās/nejūtās: envious
Tags: , , , , ,
Atgriežoties pie ieraksta “šī mulsionošā dzīve.” To pukstot, aizmirsu, ka konteksts jau ir manā galvā, nevis visās galvās, respektīvi, pilni pilnīgi kontekstuāls (kaut cik) minētais ieraksts būtu izskatījies kaut kā šādi:


mrrņerrvauva ^_^

Posted by [info]qgmr101 on 2015.07.02 at 23:16
jūtās/nejūtās: excited
Tags: , , , ,

Posted by [info]dhonass on 2015.07.02 at 20:38
ramtairīdis/oblaidīdis: The Knife - Forest Families
Vakar iegāju savā izbijušajā benzīntankā [tajā pašā, kur aizvadīju miljoniem dvēseli kropļojošu diennakts maiņu] pēc cigaretēm - nožēlojamo krievu gadjušņiku Dinaz ir pārpirkuši Virši-A, kā izrādās, un lieki piebilst, ka tagad tur ir kā pie baltajiem cilvēkiem; gaišs, tīrs, pilni plaukti, visas manas izbijušās kolēģes-duņkas ir atlaistas par valodas nezināšanu [atskaitot vienu, kuras dienas arī esot skaitītas, kā viņa pati izteicās], un lai arī cik ļoti es nevienam nevēlētu ļaunu, dziļi sirdī es par to visu priecājos.

Pēc 10 dienām eju atvaļinājumā. Galvenais ir saņemties un izkāpt no gultas.

Posted by [info]antons_v on 2015.07.02 at 19:33
Tags: ,
Var gadīties sastapt tik garlaicīgu neirotiķi, ka nav skaidrs, kā vispār izdodas uzburt tās milzu iekšējās drāmas.

Vīza

Posted by [info]gwendolina in [info]pajautaa on 2015.07.02 at 18:07
Vai, lidojot uz Āziju caur Maskavu, ir vajadzīga kāda veida vīza? Laiks starp lidojumiem pāris stundas, ārā no lidostas nav domāts iet.
Un - kādas atsauksmes par Aeroflot garajos lidojumos? Ērtība, vieta kājām, ēšana, atcelšanās riski un jebkas cits.

Posted by [info]klusais_okeans on 2015.07.02 at 17:30
braucu uz jogas nometni ar sastieptu kaut ko ap ceļgalu, sāpošu potīti, savainotu kāju pirkstu un sāpīgām mēnešreizēm. ā un vēl pilnmēness tam visam pāri. jūtu, garlaicīgi nebūs.

Posted by [info]no_saules_zemes in [info]pajautaa on 2015.07.02 at 16:56
Ok, nākamais darba uzteikšanas jautājums - darba likumā rakstīts, ka pēc darba uzteikšanas jānostrādā mēnesis.

Kā definējas mēnesis darba likuma izpratnē?

Piemēram, vai mēnesis ir 20 darba dienas vai tomēr kalendārā mēneša mēnesis? Negribu nostrādāt vairāk kā vajag.

Zobārsts Ventspilī

Posted by [info]smille in [info]pajautaa on 2015.07.02 at 16:40
Varbūt kāds var ieteikt labu zobārstu Ventspilī? Lūgums uzreiz ar kontaktiem un pavisam ideāli, ja ir zināms, ka jūlijā strādā, bet to jau varu noskaidrot arī pati, zvanot.

par hobijiem

Posted by [info]ripp on 2015.07.02 at 16:19
esmu atklājusi vēl vienu lietu, kas man patīk. rādīt cilvēkiem vietas, ko es pazīstu un citi nē. palīdzēt atklāt lietas un vietas, par kurām citiem nav bijis ne jausmas.

tādēļ.

draugi, ja kāds grib ekskursiju kājām pa grīziņkalnu, maskavas forštati, lielajiem kapiem (ja nu kāds nav bijis un nezina vēsturi) vai brāļu kapiem, piesakieties šeit vai ēpastā - labprāt aizvedīšu ekskursijā apmaiņā pret kādu tēju/kafiju/pusdienām pēc izvēles.

Posted by [info]sirdna on 2015.07.02 at 15:09
Jebšu neba smakris teju spēkratā, bet zustrene doršā.

Posted by [info]sirdna on 2015.07.02 at 13:31
Jauki.

A terrifying message of hope! /Homērs Simpsons/

Posted by [info]samta on 2015.07.02 at 11:44
ja pēc veļas dienas skapī atpakaļ iekārtojamas daudz daudz kleitas un tikai viens džemperis, vasara patiešām ir sākusies. izlēmu pirms lielajām cīņām mazliet atpūsties no niķiem un, ja bērns ļaus, aizbraukt līdz vietējai galvaspilsētai pēc suliņas un citādības.

sāpes par naudu

Posted by [info]saikne_neochin in [info]pajautaa on 2015.07.02 at 11:25
labu dien, cibiči!
vai kādam šiet ir pieredze ar ārstniecības riska fondu?
cik gudri jāraksta tas iesniegums un cik dāsni viņi ir?

paldies!

Bezdarbnieki

Posted by [info]no_saules_zemes in [info]pajautaa on 2015.07.02 at 11:11
Ja es plānoju starp darbiem būt 17 dienas bez darba, vai man ir jēga kārtot lietas ar bezdarbniekiem?

Posted by [info]zirka on 2015.07.02 at 10:58
ramtairīdis/oblaidīdis: bob dylan - visions of johanna
nu labi, labi, neņemiet to zematslēgu čīkstēšanu vērā, varat sveikt offlaina zirkās, lai vismaz zirkai šajā saulainā dienā kāds prieks :)

Posted by [info]iokaste on 2015.07.02 at 10:18
krāgas pēdējajā dienā es biju diezgan izbesījies no sagrieztās pēdas, tūristu pūļiem centrā un pilsētas trokšņa. bija jānosit pēdējās stundas līdz aizbraukšanai. man nepatīk pilsētu centri un ceļojumi vispār, jo unikalitāti neuztveru kā brīnumu, bet gan kā gadījuma raksturu, anomāliju.
tad nu es tur tāds klibojošs, sāpīgs, iesvīdis un pretīgs vazājos. tā riebās, ka izdomāju ko ieēst, lai uzlabotu garīgo. un iegriezos vienā krogusā.
neesmu veģitārietis, bet gaļu un ceptu neēdu, jo nepanesu pēcsajūtu. + vēl visā tajā stafā sapačkā kautkādus nitrātus, kas nogulsnējas pieres iekšpusē. krogusā paņēmu Ceptas Cūku Ribas. fokin dai! kas man bija galvā ienācis? droš, ka tie kretīniskie pavadoņi, kas daržeiz liek cūceklības darīt, droš, ka viņi pie vainas.
tad nu es ēdu, viss pretīgs, tās taukainās Ceptās Cūku Ribas ar pirkstiem, bļeģ, un domāju par nāvi. patiesi, es pieļāvu domu, ka nokritīšu un nosprāgšu te uz līdzenas vietas. no vispārējā riebuma un no neierastā ēdiena. viss nopietni. tikai ar kautkādu kaktu instinktu sev teicu - kārtīgi sakošļā, tad moka izšpruksi sveikā.
nekas nenotika, vakarā tikai mutē iesitās tā siltā pirmsvēmiena sajūta, bet citādi nekā.

mans vilciens vēl nav aizgājis

Posted by [info]neoplasm on 2015.07.02 at 06:48
jūtās/nejūtās: kafija :))
ramtairīdis/oblaidīdis: Curve - Fait Accompli
vakardien bija šovasar karstākā dienā šajkrajā, atļāvos pilnīgi darbā ierasties zandalēs. mana kaķutante janice ar partneri pēc darba pieteicās mani aizvest līdz vilcienstacijai, lai pa ceļam neieģībstu kādā krūmā. sirsnīgi pateicos un berzēju ķepiņas, jo domāju, ka nu tikai sprukšu nevis savā ierastajā vilcienā, bet vienā pirms, jo vakars vēl agrs. tomēr kā normāls happy-go-lucky, kas nebūtiskiem sīkumiem lieku uzmanību nepievērš, iekāpu kaut kādā pilnīgi nepareizā vilcienā. un pati vēl pa ceļam priecājos, kur brīnišķas ainavas aiz loga skrien, kur neredzētas! un ar otru aci tikām lasu ziņas telepurķī un tikai braucu, izrādās, nezināmā virzienā. kaut kādā momentā jau sāka tā kā apnikt braukt [karstuma dēļ, vilcieni paši ir viens pirmšķirīgs izgudrojums, prīmā] un tad pēkšņi nezināmā pieturā, kam chesterfield vārdā, gluži kā bērnībā kūpinātiem smēķiem, tomēr lecu ārā. tuvākais vilciens uz mazmiestu visu laiku kavējās un kavējās, nu tā, ka līdz riebumam - tip tūliņ tūliņ būs, mašīnists gandrīz vai jau glūn ap stūri, un tad pēkšņi atkal dāma skaļrunī saka, ka pardoņķe, vēl 2 minūtiņas. bet tā man bija maza bēda, jo man pa to laiku jau bija piekoļījies kaut kāds mazs puisītis ar lielu mugursomu, kurš ceļoja no pašas mančesteras, un priecīgs mani informēja, ka esot ļoti sasvīdis un studē reliģiju, biolōģiju un vēsturi. un tā viņš uz mani ilgi runāja kamēr es sajutos sprukās un sāku izveikt tādu ieturētu smōltōlku pretī. tā mēs tur notērgājāmies līki līdz beidzot pienāca viņa vilciens, uz atvadām teica, ka būtu lieliski mani vēl kādureiz satikt [18 gadiņi puisītim, ja], uz ko es teicu jājā, protams un pamāju ar rociņu. es gan viņam jau biju paskaidrojusi, ka esmu diezgan veca, bet viņš man tikai no platformas rādīja baznīcas šķībo torni un šarmēja ar savām vēstures zināšanām. atpakaļ ceļš bija gleznainu ainavu pārbāzts, pilnīgi gribējās citiem pasažierim dunkāt sānā un jūsmīgi sēkt uz loga pusi. secinājums tāds, ka taj's zaļās buktētās birojbiksēs tomēr kaut kas ir - izgāšnedēļ tām salutēja skinhedi, šonedēļ jau viens maziņš puisītis [sajūta, starp citu, drausmīga].

btw, orphan black jau esat redzējuši? par sensātu-kondensātu [sense8] toč labāks, vismaz 2 grami mazāk siera, lai gan tematika stipri līdzīga. 

Iebūvētie skapji

Posted by [info]ho_tai in [info]pajautaa on 2015.07.02 at 08:56
Vai kāds pēdējā laikā ir taisījis iebūvēto skapi? Varbūt ir zināms kāds kantoris, kur varētu būt normāla cena un arī izpildījums.

Posted by [info]arkls in [info]pajautaa on 2015.07.02 at 08:08
Labdien

kur var iegādāties Latvijā šādus te PERPLEXUS

vienīgajā veikalā, kurā esmu atradis, nav vairs noliktavā un nezin, kad vedīs.

http://www.games4you.lv/catalogsearch/result/?q=perplexus

Posted by [info]sirdna on 2015.07.02 at 07:42
Neciešu, kad lieto lielos burtus. Lasu tekstu, ok, autors tāds jauks cilvēks liekas, blabla, tiripiri un tad pēkšņi - "Cilvēks"! Vai "Dvēsele!". Vai vēl sliktāk "Tauta"! Pavisam drausmīgi -"Latvietis"!

Uzreiz top skaidrs, ka cilvēks nav jauks, bet ir visādām ļaunām īpašībām apveltīts un piens viņa/viņas klātbūtnē saskābst.

Tas atvieglo dzīvi visādos sasprindzinātos dzīves momentos, piemēram, vēlēšanas, iknedēļas pasaules ekonomiskā katastrofa vai visādu bēdubrāļu uzņemšanas kvotas Dānijā. Kā tekstā ieraugu nevietā, bez pamatojuma un izskaidrojuma lietotu lielo burtu, tā uzreiz saprotu, ka to rakstījis nejēga un pārstāju lasīt.

Blue eyes and jazz, and attitude

Posted by [info]antons_v on 2015.07.02 at 00:13
Tags: , ,
Lana Del Rey - Shades of Cool

Mierīgi varētu būt Bonda titru dziesma.

Previous 24