Posted by [info]fjokla on 2017.04.27 at 14:55
es tev kādreiz parādīšu to savu draudziņu, nu, ko es lasināju, viņš runā tādā lēnīgā, bet apņēmīgā balsī, un atkārto pēdējos vārdus otrādīgi, ieštriho, tāteik, krāsas, sava vārdu krājuma robežās. sākumā viņš no tevis baidīsies un lavīsies pa maliņu, aizdomīgi lūrēs no stūriem, bet tad jau, pārliecinājies, ka tu nesmiesies, kautri nosēdīsies blakus un sāks izprašņāt. Šodien viņš bij iebraucis ciemos, pa ceļam pie zobārsta, ar viņu katru reizi, gluži kā bērnībā, mazliet jāiepazīstas no jauna, nevar jau zināt, vane, vai kāds nav pa to strēķi mainījies uz slikto pusi. Nulūk, ta viņš man riņķoja divreiz tā garām kā ēna gar konferenču zāli, tad apmeta vēl vienu lielu, aizdomu pilnu loku līdz šajā iestudētā nejaušībā gandrīz saskrējāmies pierēm virtuves, tāteikt, zonā. "Ahā, tu arī esi te, šeit esi tu arī ar kafiju. Arī izdzēru. Jau izdzēru. Es arī te esmu. Rīgā. Iešu šodien pie zobārsta, jārauj zobs man, ārā zobs pavisam.(seko elegants elkoņatbalsts pret sienu). He, a kad tad tu atkal parādīsies mūsu pusē? Tu man skolotāja esi. Esi laba skolotāja. Es jau tagad lasu, lasu burtus daudz, tikai bitīti ne, to es pazaudēju, pazaudēju bitīti."
Tā ir tāda aplikācija, kur mācās burtus.
pirms prombraukšanas noovēlēju viņam turēties kā vīram un neatbraukt pavisam bez zobiem, par ko viņš dikti smējās. Nupat atbrauca atpakaļ, ienāca pa durvīm un līksmi sauca pa visu koridori "Es atbraucu! Pavisam bez zobiem! Atbraucu, visu zobu vairs nav!... Ha! Joks!", kad prasīju vai nebij bail, viņš teica " Nē! Es jau neesmu nekāds mīkstais, nemaz nebaidījos, nekad!"

Labākais pieslēgums

Posted by [info]jimmy in [info]pajautaa on 2017.04.27 at 14:18
Tags:
Vakar uzzinaju, ka Bite ceļ cenas. Kāds ir Tavs vislabākais piedāvājums ko esi saņēmis pie Bite, Tele2 vai LMT? Interesē neierobežoti zvani/īsziņas un vismaz 1gb interneta cenā.

Par sevi varu teikt, ka saņēmu piedāvājumu 6.30eur +2gb no Bites un domāju vai pieņemt vai tomēr telekomunikāciju džungļos ir vēl kas labāks tomēr?

Posted by [info]santech in [info]pajautaa on 2017.04.27 at 13:37
kad lmt un tele2 pēdējo reiz cēla pakalpojuma cenas? cik sen? vai ir vērts mainīt operatoru, ja nomainītais arī pēc mēneša vai divie mpacels cenas? bite jau pagājušo gad izdomāja jaunus tarifu plānus, un tagad atkal. piedāvā man nevajadzīgus pakalpojumus bez iespējas tos nelietot un nemaksāt.

Posted by [info]zin on 2017.04.27 at 13:29
Tags:
Bendik - Forsvinne

Posted by [info]dienasgramata on 2017.04.27 at 13:00
DELFI. Kimas vārdam pa priekšu vienmēr gājusi viņas izdaudzinātā dibena slava.

CSDD uzdevumu burtnīca

Posted by [info]elvira in [info]vajag on 2017.04.27 at 12:21
Varbūt kāds šogad jau veiksmīgi ir nokārtojis autovadītāja tiesības un var man atdot vai aizdod to lielo uzdevumu burtnīcu? Ļoti noderētu

Posted by [info]dooora on 2017.04.27 at 12:12
kamēr māsas lidmašīna kavējas, varu atkārtoti noskatīties mācību video.

drone-porn

ōboi

Posted by [info]fjokla on 2017.04.27 at 11:20

par vienkāršību

Posted by [info]nistagms on 2017.04.27 at 10:54
ramtairīdis/oblaidīdis: Ghostpoet - Survive it
Tags: , ,
nedēļas nogalē neliela trešisma vārdā skatījos šovu 'precētie pret brīvajiem', kura galvenais varonis taksists Andrejs katra randiņa noslēgumā bildināja katru no 3 šovā iesaistītajām meitenēm (divas no tām aizņemtas, viena brīva). vispār pat iesaku noskatīties, it sevišķi aizņemto meiteņu draugu komentāru dēļ (meitenes no Smiltenes, kurai nepatīk alkoholiķi, drauga teiktais pārsvarā tika cenzēts). tagad, dzerot tēju, paskatos darbā pa lodziņu - pretējā ielas pusē taksis, kurā sēž svaigi skuvies Andrejs. kļūt populāram Rīgā joprojām ir vienkārši.

sovi ņežnije

Posted by [info]dooora on 2017.04.27 at 09:09
biju vakar tātad stāties ciešā kontaktā ar Valsti, kas pašpasludinātiem anarhomōpātiem allaž ir biš tāds slīdens sakars. pat ne ar Māti.lv, bet pilsētu mūsu, konstitucionāli neuzceļamo, vai precīzāk – tās likumīgo Ziemeļu patvaldību.
te der nelielu finesīti pieminēt. krietnu rīta daļu biju līdz elkoņiem noņēmies pa Austrīša trako čillīšu ūdeņiem, mēģinot jaunu partiju piešķilt. iepriekšējā, no memmes pipariem, atļāvās neuzdīgt. man ir aizdomas, ka radītāja kādā izmisuma brīdī būs ražu ielikusi cepeškrāsnī pažāvēties. atkal bij jāskaita pantiņš „tu tikai acis neaiztiec”, ar ko es labu brīdi tiku galā itin labi. tomēr, dvēseles spieģeļus sargājot, acīmredzami atstāju novārtā citas korpusa detaļas… vai nu biju izskrējis pa mazam, vai, raugoties potenciālajā dzīvībā, skaidrām beznosacījuma kustībām biju rūpīgi aptaustījis pats savu sākotni, bet no manas primārās dzimumpazīmes uz augšu sāka skriet daudzfrekvenču viļņu kaskādes. pulss, šķiet, nevienā brīdī nesacēlās virs simta, bet asensspiediens gan lēkāja kā mīlas aktā. es beidzot sapratu, kas ir Čī, kur tas mīt un kā to izsaukt. dīvainā kārtā, es pat nesvīdu. sajūta gan bija, ka esmu sviedriem pārplūdis, bet ķermenis laikam tak bij gana saprātīgs un nelaida slūžas vaļā, pretīgā gadījumā es būtu no atūdeņošanās beikts. toties no manis plūstin plūda visādi ho-ho-hormōni unvai flu-flu-fluīdi. auras es joprojām neredzēju, bet tāds dīvains mākonīts man bija riņķī gan.
tā kā neko racionālu padarīt nespēju, izlēmu doties padoties un parakstīt līgumu par zemes nomu, klusībā cerot, ka mana mirkļa fluiditāte neliks šķēršļus dzimumdzīvei ar tautas kalponēm, drīzāk to veicinās. es kopzummā Direkcijā esmu bijis 5 reizes. jautājums sarežģīts, piekrītu. tālab nekurnu, ka nāksies iet vēl sesto reizi, lai gan aizvien redzu realitāti, kurā to visu varēja nokārtot 15 minūtēs pirmās valsts vizītes laikā. bet vismaz iepazināmies. quid pro quo vadis, kā teiktu Pulkvedis.
pirmajās reizēs es droši vien atstāju garīgi un galīgi nelīdzsvarota cilvēka iespaidu, bet laiks dziedē visas brūtes, un nu jau, jāpiesit pie koka vai akmens, es viņiem drusku simpatizēju. pat sargs diezgan speciāli sagaidīja mani koridōras galā, lai tik sirsnīgi atvadītos, ka gandrīz apsvēru tur uzkavēties, uzaicināt vīru uz viņa paša apsargāto kafejnīcu apskalot līkopu, bet noturējos. viņam tomēr pienākumi.
čillustrācijai maza ainiņa no mūsu otrās tikšanās reizes.
– es savas domas neesmu mainījis, ņemšu visus trīs. katrs savā ziņā foršs un pa savam problemātisks. būs interesanti.
– nē, nebūs. nav vairs visu trīs.
– (neticīgi, izmisīgi) kā nav?! kas nav? a kas ir? un cik ir?
– nu, pasakiet, kuru jūs visvairāk gribējāt.
– ēē, es tā nebiju domājis… (domā) nu, ja tikai viens palicis, tad manas prioritātes kārtotos šādi: 99, xxx, yyy (ййй). bet, ja var izvēlēties divus, tad man atkal jādomā (domā atkal, ne sūda neizdomā)
– ziniet, nu tieši 99tais arī ir palicis. interesē?
tamviet, lai retortiski atbildētu uz retōrisku jautājumu, sarūgtinājuma un prieka mikslī sāku saraustīti sniegt sekojoša satura papildinformāciju:
– ziniet Taizemē, piemēram… tur baigie Nodokļi jāmaksā, ja kāds grib firmas nosaukumā devītnieku ielikt!
kundze paceļ acis no papīriem. perifēri manu, kā paceļas vēl divas jautājošas galvas. es patinu atpakaļ savu tekstu, šausmās ieraugu feiko ņūzu un steidzu to labot:
– nē, nē, ne jau Nodokļi! KUKUĻI! Baigie kukuļi, es iekarsis auroju, pamodinot vēl divas darbinieces savā arjergardā. kad vispēdīgi gāju prom, viena no viņām uzmeta man jauku mirkli un tad turpināja klusu zviegt mutautiņā. vo, tā mums tur iet. bet vēl jau viss nav galā. man vēl būs jājāj pēc Priekšnieka parakstītā egzemplāra. sasodīts, tur pieci it kā tak pieauguši cilvēki sēž. bet nu laikam bez tām paraksta tiesībām. man elektrōniski paziņos, kad var nākt pakaļ. es te mazliet pie rīta herbālās kafijas vizualizēju visus tos nabaga elektrōnus, kas bez īpašas jēgas un vajadzības tiek dzenāti manu sīko iegribu apmierināšanai. stulbums, bet patīkami.

mājupceļā, kurš pirmo reizi 10 gados veda caur LB nolūkā paņemt nulli trīs, ar prieku samājos ar [info]rediiss. labka viņa nezin, ka es no mājas izeju vienreiz divās nedēļās, citādi varētu rasties iespaids, ka es viņu stalkoju. vienalga patīkami savējos atpazīt jau kvartāla attālumā.

tā. pazaudēju pa-pa-pavedienu. šit 'appenēs.

pateicoties [info]kochkas saullēkta diskotēkai, man ir jauna himna.

Fuck The Government, I Love You

vēl man esot jauna iesauka, Šveices brālītis izstāstīja. džei tū. gou figer.
es palūdzu, lai jaunieši apsver to piekoriģēt uz džei dū. tas arī ir divi, tikai lietuviski.
ok, ies dzīvē, palūrēs, cik devītniekus tā šodienai sagatavojusi.
tu dū ōr not tu dū, ic not īven a kveščin.

Posted by [info]zin on 2017.04.26 at 23:09
tā vien šķiet, ka kaut kādā brīdī šajā ceļojumā es esmu aizmirsusi smaidīt. un izrādīt prieku. jo es patiesi preicājos par daudzām lietām šajā pasaulē. un bieži.
vairāk par visu man negribētos būt tai tur nīgrajai, drūmajai, kašķīgajai kundzītei, kurai nekad nekas nav labi.
es vairs nemāku smalltalkus. es vēlos pavadīt laiku ar man tīkamiem cilvēkiem, bet nezinu, vai spēju to adekvāti parādīt.
skumji... (lol)

Posted by [info]ttp on 2017.04.26 at 23:01

Posted by [info]santech on 2017.04.26 at 22:37
ramtairīdis/oblaidīdis: Shulman
Gādājamie telpaugi piekonspektēti. Tagad jāpieķeras vai nu litakam, vai nu.. Vvz kam.

Posted by [info]santech on 2017.04.26 at 21:51
Un tagad es par savu iepriekšējo ierakstu izskatos pēc totāla muļķa, nodzērušos šizofrēniķa. Ja nebūtu gribējis liebilst, ka vienu 0,35l blašķīti sutinu jau trešo vakaru, ij pats neuzzinātu. Jādzēš viss ārā. Nu kur lai es to mēli tagad lieku? (c)uzpasaka

Posted by [info]santech on 2017.04.26 at 21:26
Baigi es uz to termometru vairs nepaļaujos. Bet tagad ir uztopīts uz gandrīz 22C. Bez kā varēja arī gandrīz iztikt. Jo pats sevi esmu uztopījis uz vvz cik promilēm. Kamēr iesila māja, sildījos ar seru Edvardu. Tagad nezinu, kā lai atdziest. Nu zinu, bet nu kamon.

walk in progress

Posted by [info]dooora on 2017.04.26 at 19:42
ceturtā, roķīgā, aprautā

Posted by [info]dooora on 2017.04.26 at 18:42
so much content no one's content

Posted by [info]livia in [info]pajautaa on 2017.04.26 at 17:34
Es zinu, ka izklausās nožēlojami, but still :D- iz jūsu pieredzes, cik ilgā laika posmā esat saņēmuši atmaksu no VID/ Valsts kases par gada deklarāciju/ attaisnojamajiem izdevumiem? (medicīnas)
Par iepriekšējiem gadiem saņēmu precīzi pēc trim mēnešiem, kā teikts (1-3 mēn laikā), viņi vienmeŗ velk līdz pēdējam ? :D

paldies!

Posted by [info]fjokla on 2017.04.26 at 17:39
iesakiet kādu foršu seriku, pēc girls paliku tik vientuļa, ka nekas vairs neder (un lai sezonas vismaz divas, tās ilglaicīgās attiecības, ja)

Posted by [info]zin on 2017.04.26 at 17:33
Tags:
spriežot pēc facebook, pirms 3 gadiem šajā datumā bija tik silts, ka pa Rīgu varēja pārvietoties zandalēs un vasaras svārkos.

Varbūt rīt

Posted by [info]qgmr101 on 2017.04.26 at 17:04
jūtās/nejūtās: crappy
Tags: , , ,
Varbūt rīt pamodīšos un man būs ļoti labs garastāvoklis. Ne tā kā pēdējo mēnesi, kad katra diena tāda kā ar kreiso kāju no gultas izkāpta. Varbūt tomēr atkal antidepresantus? Ja nu šoreiz tie palīdzēs?

Nesaistīti -- šodien atbrauca Džoilenta kaste, sūtījums samērā ilgi nāca, varbūt tas lieldienu dēļ.

Bluetooth FM modulator

Posted by [info]pichshsh in [info]pajautaa on 2017.04.26 at 16:53
ramtairīdis/oblaidīdis: Nahko And Medicine For The People
Sveiki, kur_nopirkt komūna acīmredzot vairs neeksistē.
Meklēju kvalitatīvu Bluetooth FM modulatoru automašīnai. Apzvanītie elektroveikali saka, ka nav. Vienu atradu Cenu Klubā, bet skaņas kvalitāte šausmīga.

Posted by [info]klusais_okeans on 2017.04.26 at 15:20
mums te kaut kāda depresijas lazarete visapkārt, ne?
šķita, ka vakardienas gulēšana blenžot vienā punktā būs visu iztīrījusi, bet šodien atkal rauj sirdi laukā.

Posted by [info]ripp on 2017.04.26 at 14:51
Gleznojošs zirgs!!!!
http://www.paintedbymetro.com

Previous 24