February 2018

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Feb. 22nd, 2018

šorīt samazināju ikrīta kafijas devu. vakarā lasīšu grāmatu, ja klaviatūra nebūs pietiekami izžuvusi.

man patīk uzreiz pēc pamošanās atvērt līdz kājai vaļā logu, izliekties un dziļi ieelpot pasauli. un šajā aukstumā sniegs smaržo īpaši labi un pat tuč tuč sāpīgi.
t. -14C

Kaķis, zivis, acis

Man ir kautkāds bardaks te un galvă, reāli nesaprot, ko darīt at traukiem izlietně vai grīdu, man priekšnamā ir milzīga soma ar visām parpalām, kuras es lěnām velku atpakaĺ, jo reāli nevaru aizbraukt, kaměr tas bardaks te, bet to bardaku sakopt arī ne. Es esmu reālu, publisku atvainošanos parādā bārbalai un citiem, bet īpaši vińai. Es riktīgi labi izgulějos, bet pamodos věljoprojām bardakā, varbūt man vajag aizvest manikīra šķěrītes, trennužkas un čības un kautkur nočibět, pie kădas vecmāmińas gādīgas pansijā. Es vakar aizskrěju uz šivas centru, izrădās pieraksts tik šodien, varbūt tur. Es varu nenăkt uz darbu kădas divas neděļas, jo priekšniece pie indijas guru izlika finiša taisni, es piezvanīju vina tuvākajiem draugiem. Ja man nepastāstītu, es visus nosistu. Šitās nav žělabas, es uzvedos godīgi, tabletes ědu tikai pirms miega. Es vakar runāju ar palīdzības vienībăm slimnieku tuviniekiem end staff, cik siltas, dzīvi apliecinošas balsis. Mïļă bārbala, piedod man lūdzu un nova piedod un visi, nesaprotu, par ko jūs mani mīlat, nav tur nekā, tiksi maķperemaķ un žults
P.s. izńemot sīkos dročilkas, par tiem poh

Kaķis ārdās

Ko lai dara ar kaķēnu, kas ir izaudzis līdz tādam izmēram, kas atļauj visur lekt, un tādai un pārliecībai, ka visur ir jālec, jārāpjas un jāuzlien? Es nerunāju par durvīm un plauktiem, bet par tvaiku nosūcēju un aizkaru stangām. Viņš lien ne vien aiz intereses, bet tāpēc, ka ir daudz liekas enerģijas, kura ir arī tad, kad viņš pats ir izspēlējies, un mēs esam ar viņu izspēlējušies. Ir kaut kāda kaķu skola? Uzdevumi, ko dot kaķiem?

Nejauša pārklausīšanās

Kukuļdošana nav mūsu kompetence. Ņemšana gan!
/Tieša runa, LTV1/

Feb. 21st, 2018

Pasaki, kas ir tavi draugi...

Ja tādas melnā PR mēslu vaboles, kā Lapsa un Liepnieks pēkšņi tik kvēli metas aizstāvēt Rimšēviču, tad kļūst grūti neticēt tam, ka viņš ir reāli vainīgs viņam celtajās apsūdzībās. Sevišķi ņemot vērā, ka Lapsas PRportāls jau sen ir cepis dažiem citiem ar minētās lietas figurantiem saistītām personām labvēlīgus rakstiņus.

Mubarak Ali Khan

Sham Chaurasia gharānas balss no Pakistānas:

Mubarak Ali Khan - rāga shahana kanada

pērn mazinājusies korupcija valsts iestādēs - tā saka video. mana folija cepurīte čukst man ausī, ka bulšits tas viss. tā tikai saka, lai tawta domātu, ka valstī viss ir kārtībā ;D

Hāgenskalna Komūna
3 mins ·

Rādās,ka kungiem ne vienmēr viss sanāk. Varbūt tomēr pasauli izglābs sievietes? Šovakar pie mums visām lezbietēm 35% atlaide Musta alum


ok, zis iz āvkvārd

138 (šodien spīdēja saule)

nāk pavasaris.
manī sāk mosties kaut kāda sieviete parastā.

es gribu kuplus svārkus un vieglas blūzes. es gribu puķainas, plandošas kleitas. es gribu sēdēt kafetērijās un ēst kūciņas. es gribu krāsot acis un lūpas. es gribu tetovēt ziedus, noklāt visus plecus kā uz dienvidzemēm aizbraukusī draudzene. es gribu klabināt ar papēžiem, ejot gaitā, kas šūpo gurnus. es gribu gliterus un šķindošas rotas.

tik neparasta sajūta, nezinu, ko lai iesāk.

Es vienkārši guļu gultā, pīpĕju, baroju zaķi ar girosu, ědu te šocenti, te šniceli, te salātus, neko, kas jācep vai palicis pāri, cik tas ir fa nta stiski. Es nopirku dzeltenu auduma maisińu un akrila krāsas, un otas, fonā runā multenes un neviens mani nesauc, un tad es atrubīşos un piecelšos rīt pěcpusdienā,nekur neiešu, nokrāsošu matus moš, novīlĕšu nagus. Kāds šodien esot bijis dusmīgs, ka manis nav, mamma teica, nebūs te nekāda renčika katru dienu, ěd biezpienmaizi un klusě nelaimīgais. Varbūt rīt, varbūt deliğěšu kādu citu, jā, visu sevi krěmos nahuj un maskās.
Ăně, es iepriekš runăju par tiem, kas feisīšos sūta dzejoļus un dala kreklus, plecus un rokas, pai měs visi mākam

februāris

vakar stāvēju metra attālumā no Martina Gores. izdzēru divus aliņus (mazos) no Depeche Mode ledusskapja, bet ar to bija par maz, lai varētu sadūšoties pieiet un pateikt paldies par koncertu. viņš ir īsāks (un tievāks) par mani.
Tags:

šonakt sapņoju par spēlīti. ja preizi sapratu, tad tajā sapnī es to spēli izgudroju. tur ir daudz kubiciņi 2d vai 3d attēlā un mijiedarbojas un mainās un ir arī galvenais varonis, kas lavierē starp kubikiem. nezinu, vai mūk vai kas. no rīta uz papīra uzšņāpu minimal konceptu. moš izdosies kaut ko uzķimerēt.

šorīt skumji nolūkojos, kā mans autobuss pamet pieturu, pirms tajā ierodos es, un nolēmu noiet kādu gabaliņu kājām.

Dienās kā šī, gribās, lai laika, finansiālie un darba saistību apstākļi būtut tādi, kas ļautu pateikt "braucam uz kalnu", iekāpt auto un doties meklēt pūderi.
vai vnk pusdienot uz miestu x, jo tā gribās..

gribējās uzvilkt siltākas ūzas, jo ārā mīnus padsmit. kamēr notīrīšu no kaķa spalvām, darbu jau divreiz būšu nokavējis.

Otkat: Nil Usakov feat Lembergs

Jāsāk strādāt, iedvesmai klipiņš

labākais ko paklausīties šitik skaistā rītā. bet tas tā, fōniņā. pateisībā atļaušos pafascinēties(?) kārtējo reizi par sevi, saviem uzskatiem. šoreiz, piemēram, par to, kā top filmas. pimēram šis kurss https://www.futurelearn.com/courses/explore-filmmaking/. kāpēc pafascinēties? jo nekad tā konkrēti nav interesējis nekāds behind the scenes. jo gribējās baudīt maxlu, nezinot, kā tā tapusi. un kas to veidojis. khek.
it kā nepietiktu ar litaku, kurš arī tā īsti vēl nav beidzies. tāpēc cenšos laicīgi nākt mājās no darba (kurā arī visādi jaunumi sakarā ar nodokļu politikām) un kaut ko padarīt mājās. kaut ko vairāk par sēdēšanu feisī, piemēram.

Izskatīties glīti nav nemaz tik sarežģīti

Lasu, kas vēl noticis Dievzemīte un
1) No LT7 zvana tiešā ēterā Lembergam un prasa viedokli! Das ist ein 3.14159
2) Rimšēvičs ar Sprūdu esot apspriedis, ka palielināt valsts budžeta ieņēmumus! Das ist ein 3.14159^2
Diena sākas jautri :)