Posted by [info]punkts on 2016.12.02 at 21:59
Gandrīz katrā kazarmā bija tāds arestants, kurš turēja pie sevis 71 centimetru garu, tieviņu paklājiņu, svecīti un līdz neiespējamībai sasālītas, taukainas kārtis. Tas viss kopā saucās: maidans.

Posted by [info]ttp on 2016.12.02 at 21:42
Tags:
Partisan (2015)

Saņēmu ESP8266 ESP-12F

Posted by [info]qgmr101 on 2016.12.02 at 21:18
jūtās/nejūtās: happy
Tags: , , , , , , , , , , ,
Pirmais no pasūtītajiem ESP8266, proti, ESP-12F, ir ieradies. Pagaidīšu Node MCU, šis pārāk maziņš un smalks, pārejas plates priekš tā vēl tikai nāk. Just imagine the possibilities!

Arduīno esmu pamirkšķinājis divus LED'us, nebija laika virzīties tāļāki. Bija laiks lasīt internetus. Ā nu jā un darbs. Pirmā nedēļa izturēta, ir OK. Darbā internetus neesmu vēl lasījis, dienišķo internetu lasīšanas dōzu — apmēram 4 stundas — saņemu ceļā caur mobilo, pusdienojot un vakarā mājās. Vispār tai atkarībai baigi daudz laika aiziet... žēl, ka nav iespējams izmantot lietderīgāk, interesantāk to laiku, šobrīd nemāku citādāk.

Posted by [info]zin on 2016.12.02 at 18:00
kad ir piektdiena un tu gribi doties mājās izklaidēties, bet visi uzgrūž tev savus sīkos darbiņus...

Posted by [info]punkts on 2016.12.02 at 13:35
Priļička.

Posted by [info]fjokla on 2016.12.02 at 12:09
vai, tie kas bija, tie zin, bet bij tāds stāsts par mīļāko Bubi, kad viņš satrakojās, lēkādams pa cibiņu piepūšamajām pariktēm, saldējumā noķēzītu muti un viņu neņēma uz veikalu līdzi, jo viņš netīrs un traks, tad, lūk, šis te Bubis uzreiz metās pie krāna mazgāt nost šokolādes muti un glauda šokolādes matus un kliedza projāmgājējiem pakaļ "TĪRS UN NOMIERINĀJIES", TĪRS UN NOMIERINĀJIES!"

Posted by [info]iokaste on 2016.12.02 at 11:47
sapņi ir tik īpatnēji un aiznes tevi nezinkur - aizej gulēt istabā, bet pamosties garāžā.

Posted by [info]santech on 2016.12.02 at 11:02
jūtās/nejūtās: depresija
Tā sajūta, kad vairs nezini, ko iesākt ar savu dzīvi.

BTW

Posted by [info]po on 2016.12.02 at 10:25
jūtās/nejūtās: "J'aime les enfants"
Tags: , , ,
PIzzaGate on voat.co

Kā par jebkuru tēmu, vairumam tā, protams, paliks miglaina, tāla sensācija vai bulšits bez satura. Taču šī ir viena no tām reizītēm, kad vismaz dažiem pavērsies iespēja mazliet labāk iepazīt šīs pasaules pamatus.

P. S.
Protams, ka pizzagate rīsērčā cirkulē daži aplami fakti, dabiski. Arī ap to darbojas cilvēki, kuri nezina neko par kaut vai tik tradicionālām un Rietumu popkultūru balstošām lietām kā MK-Ultra vai Monarch. Nekas, daži uzzinās.

Posted by [info]zzk in [info]pajautaa on 2016.12.02 at 09:51
pārrakusi interneta laukus visos virzienos - tomēr vēršos pie Jums, cibiņi..
kur Rīgā var iznomāt auguma lelles?
priekšstata gūšanai - skatīt zemāk ievietoto saiti.

http://augumalelles.lv/lv/project/lido-kostimi-talismani-auguma-lelles/

Posted by [info]dooora on 2016.12.02 at 08:42
ikpārdienas rīta rituāls – iet uz Bieti ar vēl siltu, tikko izskalotu Absolūta pudeli pēc svaiga piena.
sniegotā laikā man tas vēl vairāk patīk. baltā pudele tad vairāk saplūst ar vidi, un cilvēkiem par to nav tik dikti jābrīnās. neticēsiet, bet daudzi laikabiedri piena pudeli manās rokās uzlūko, it kā es kosmonauta ķiveri būtu padusē pasitis vai nestu VEF rādiōaparātu ar izbīdītu antentu uz pleca.

iz sab.trans. ainiņām

Posted by [info]zin on 2016.12.02 at 08:50
mēdz būt cilvēki, kuri sabiedriskajā aizņem savu blakusvietu ar dažādām mantām, vai vnk apsèžas priekšā tukšai vietai.
man parasti nesagādā problēmas pslūgt apsēsties tieši tajā vietā.
un parasti palaiž, cits gan uztaisa neapmierinàtu ģīmi, cits gadsimtu vàc savas pekales, daži pat pasmaida kā atvainodamies.
bet šādi man gadijās pirmo reizi :)
tante sāka skaļi pukstēt par to, vai tad autobusā citu vietu neesot. palaida, protams, bet nu cammon, tante.

Spēcīgu vīrieti, lūdzu!

Posted by [info]digna in [info]vajag on 2016.12.01 at 23:02
Rīt pēcpusdienā vai vakarā Teikā nepieciešams viens vai divi spēcīgi vīrieši daudzu atkritumu iznešanai uz diezgan tālu konteineri.

Posted by [info]santech on 2016.12.01 at 22:24
ramtairīdis/oblaidīdis: Eisenkiller (Artificial Sequencer Remix By Industriepalast)
Negaidīti saņēmu nodokļu atmaksu, kas iekrita kontā ļoti laikā. Jo palīdzēs apmaksāt zobārsta tēriņus.
Tā gan ir vienīgā labā ziņa šodien.

Posted by [info]nistagms on 2016.12.01 at 21:26
ramtairīdis/oblaidīdis: Haralds Sīmanis - Lavīna
individuāla uzmanība man šeit tiek pievērsta ~piecas minūtes dienā, pārējā laikā var lasīt vai gulēt

art which doesn't exist or do exist somewhere else

Posted by [info]saldumi on 2016.12.01 at 18:58
Šodienas ethnographic readings diskusijā runājām par biogrāfu tendenci iekrist notikumu slazdā un aizmirst, ka "notikumu" patiesībā dzīvē ir ļoti maz (vismaz lielākajā daļā dzīvju), kā viena meitene spekulēja, kādi 10 %, un pārējais ir uneventful time, kas ir ne mazāk būtisks cilvēka personības izpratnes kontekstā.

Šis ir interesanti, jo es tieši pēdējās dienās domāju par to, ka varu iztēloties savu dzīvi kā diezgan labu materiālu filmai: tādai filmai, kur nekas īsti nenotiek, ir daudz visādu it kā nenozīmīgu ikdienas ainu tuvplānu, piemēram, kā es ilgi mazgāju rokas un skatos spogulī vai sēžu vilcienā, vai pusmiegā n reizes nospiežu "atlikt" modinātājam, tā varētu būt tāda veida filma, kura it kā ir ļoti vienmuļa un garlaicīga, bet tomēr nepamet sajūta, ka tajā tomēr notiek kaut kas ļoti būtisks - tikai ne paši varoņi, ne skatītājs īsti neapjauš, kas tas būtiskais ir un kā ar to nonākt kontaktā. Vēl interesaanti, ka es to iztēlojos, kā ļoti vizuālu darbu, kurā nozīme ir detaļām un sīkām niansēm, kuras es pati kā svešas filmas skatītājs, visticamāk, nespētu uztvert.

Es varu iztēloties, ka kādā citā multiversa realitātē es pati uzņemu šādu filmu. Jo man patiktu radīt tāda veida mākslas darbu, bet dzeja galīgi nav īstā forma, kurā kaut ko tādu realizēt.


Un, jā, es tāda veida filmā galīgi nekoncentrētos uz notikumiem, vide varētu mainīties it kā randomly, pat nedodod skatītājam pilnu ainu par to, kāpēc varone tagad ir tieši te, jo tas vienkārši nebūtu svarīgi. Svarīgi drīzāk būtu tas, kas nenotiek.

Un, jā, varētu jau kādreiz taisīt autoetnogrāfiju, bet vizuālās metodes nav manas, diemžēl.

(es jau kaut kad biju izdomājusi vēl vienu projektu, ko nespētu realizēt, proti, karti, kas attēlo, kur lietas "neatrodas".

Posted by [info]dhonass on 2016.12.01 at 15:39
ramtairīdis/oblaidīdis: Interpol - My Blue Supreme
Jānotievē galvenokārt tāpēc, lai sēnes efektīvāk darbotos, lol.
Vēl man bija dzimšanas diena, es nodauzīju zilas ribas ceļu satiksmes negadījumā un sestdien braukšu pie leišiem klausīties The xx (jo brīdī, kad viņi bija Positivusā, es teltī dzēru, protams).

When love comes, honey, take it
Only one in a hundred make it

"Vārna"

Posted by [info]au on 2016.12.01 at 10:33
ja uz skatuves ir stīgu kvartets, bungas un daudz visādu sintezatoru un citu skaņas pričendāļu, tad noteikti vienā brīdī kārtīgi iebliezīs. (izrādās, var bliezt stundu no vietas, izšaujot pulveri jau pirmajās minūtēs.)
ja uz skatuves ir apaļš tāds kā puscaurspīdīgs disks, tad noteikti kādā brīdī dejotāja ar ēnu palīdzību tēlos, kā viņa nevar izkļūt no kokona.
ja uz skatuves ir viens dejotājs un tas pats melnā, tad noteikti vienā brīdī melnais nokritīs un jaunietis būs atradis savu vietu dzīvē.

jeb

Vārna, protams, bija iespaidīga. jā, viņi visi ir profesionāļi, jā, publika sajūsmā lauza krēslus, jā, ir ieguldīts milzdarbs, bet pateikt, ko viņi ar to gribēja pateikt?

viss tik klišejisks, viss tik popsīgs, viss tik saskaldīgs pa nogriežņiem "tagad mēs rādam, kā mākam šito" un "tagad mēs rādam, kā mākam to"

varbūt gluži vienkārši vajag vairāk šādu uzvedumu, lai tie neaprobežotos tikai ar spēju parādīšanu.

Brokastis Lido Veermaniitii

Posted by [info]qgmr101 on 2016.12.01 at 09:11
ramtairīdis/oblaidīdis: es neesmu dzeina fonda
Tags: , , ,
sen nebiju dzirdējis Kurtizāņu Ugunskuru

tam seko atgādinājums, ka es neesmu Džeina Fonda

Posted by [info]iokaste on 2016.11.30 at 23:51
Savā miteklī remontu taisīju ar aizrautību. Visu smalki izrēķināju, jo nauda! Tāpat palika materiāli pāri. Un kautkas nedaudz brāķīgs sanāca, dažās vietās nokļūdījos. Arī noslinkoju nedaudz. Kopumā - daudz kur būtu piesieties. Bet kad Kodak atteicās ieviest digitālos fočukus vai LMT mobīlajiem priekšapmaksas kartes - to toč varētu nosaukt par sabotažu. Bet tā taču nebija, tur gudri veči augām dienām funktierēja un mērīja, bet vienalga.
Tas ir viens - par to kļūdīšanos. Vēl es domāju kamdēļ cilvēki ir tik kūtri uz sociālām aktivitātēm? Vai viņi ir slinki? Tad tam simbols būtu zila kaza - tam slinkumam piedalīties demonstrācijā.

Posted by [info]santech on 2016.11.30 at 21:36
ramtairīdis/oblaidīdis: :wumpscut: - Wish I Was a Failure (Cervello Elettronico Remi
-kur biji?
-tirgū.
-ko atnesi?
-kaķēnu!!
un nometa uz galda maisiņu ar vēl siltiem belašiem

dejot decembrī

Posted by [info]parafraaze in [info]pajautaa on 2016.11.30 at 21:19
Čau, kur var iesācējs (pieaugušais) iet mācīties dejot hiphopu tagad, decembrī, kad lielākajā daļā deju studiju slēgusies uzņemšana?

Sola Fide

Posted by [info]po on 2016.11.30 at 20:14
Tags: , , , , , , , , , ,
Masu mediju breinvaššš pamatīgi šķobījis manu pasaules redzējumu. Gan jau arī – jūsējo. Par laimi, šo to vēl var koriģēt ar faktiem.

Kastrē

Ja nu kādu interesē pasaule, kurā viņš dzīvo.

Posted by [info]dienasgramata on 2016.11.30 at 16:29
LSM. Cilvēki neizvēlas ziedot orgānus, jo ir daudz aizspriedumu par nāvi.

Previous 24