Posted by [info]beacon on 2015.07.29 at 22:08
Gaume ir talants!

Posted by [info]fjokla on 2015.07.29 at 21:24
tā, un tagad mums ļoti steigšus jăbrauc uz ezerniekiem, jo tur ne tikai rudmatainu trušu pilns dārzs, ko ķerstīt, bet arī baltais gărnis bĕniños pieklīdis. prikaļisj, nav tur kaukāds kaķīts zaķīts. vai jums ir bijusi tuva darīšana ar gārņiem, turklāt baltiem? nulūk, man arī nav, bet ceru paspět pačamdīt, jābarojot ar reņğěm. ai, kăds tas skaists, tăkā tăds vistas un fazāna starpgadījums!

Posted by [info]santech on 2015.07.29 at 19:35
Daudzjums..psc.. Saucās televīzija. Reklāmas.

Posted by [info]fjokla on 2015.07.29 at 18:40
aaaa, jūs neticěsiet, ko viņai vaidzěja, aaaaa, aaaaa, vińai mani kolěğe bij ieteikusi kā varenu stāstnieci (tas bij tiesa, dzěrām līdz devińiem rītă, ne tikai stāstījām, bet arī mahnatij šmeļ duetā rāvām) , karoče, aaaa aaaaa,ko vińai vaidzěja! tātad, mans negaidītais uzdevums bij noklausīties īsu attiecību peripetiju rezumě un, kā izslavětai trāpīgo vārdu atradějai ( !?), palīdzět noformulěties mīlas kaislību věstulĕ uz A4 aaaaaaaa! oi, śas saņemšos. vārdsakot, lietus gāž aumaļām, divas duras sěž mašīnā, katra piepīpějusi pa nedziestošai cigaretei, viena dura otrai durai uz muguras kā pamatā balstītā sadrukātā lapā labo kļūdas un meklě trāpīgākus epitetus, strīpo laukā netaktiso un lieko un beigās viss sanāk tăds gandrīz aizkustinošs. Vāhs! Betnu, viss pa maigo, nesatrauciet, viņa jau nav tāda kā es.

Posted by [info]fjokla on 2015.07.29 at 17:16
te bija garš un stulbs blalabla,blabla kas beidzās ar",., ,bet man vairs nav laika, agnesei no manis kautko tur vajag"

Posted by [info]putnupr on 2015.07.29 at 16:51
gadi nav galvā, gadi ir miesā, gadi ir kalendārā. gadi pat nav laimīgajā jaunajā gadā, jo beigās visi jaunie gadi ir vienādi.

Posted by [info]kinskis on 2015.07.29 at 14:50
tad ir ļaudis, kas mēdz laimēt visādās izlozēs, un vēl tādi, kas mūždien viskko atrod. lūk, es laikam īsti nebiju ne viens ne otrs. šad tad ca. 2x gadā atradu pa piecītim. katru reizi kāda bērna acupriekšā, kā acīs acumirklī kļuvu par varoni - āaaa, kā tu pamanīji. loģiski,tad jāiet par to piecīti, kas bērnam joprojām šķiet baigais piķis,kas nobiris pār galvu, jāiet nopirkt ārkārtas saldējums (būtu bišu dūriens kkur dabūjams, varētu ieviets atrastās naudas bišudūrienu tradīciju).

mans jaunākais brālis krievu laikos smilšu strēlē, kas reiz bija domāta kā jūŗmalas gatves otrā josla, atrada simtiņu. mēs ilgi sēcām aiz šoka. par to naudu tika nopirkts saliekamais divritenis aist (vēl neilgi pirms tam, tas saucās minsk, bet te pēkšņi rebrandings, kas nevienam no mums nepatika, jo kas bļe par stārķi, ja tieši minska kotējās kā labākais braucamais). turklāt parasti minska nāca pa 67 rubļiem, bet aist veikalā parādījās par 113. toties uztūnēts, ar kruto bagažnieku, uz kura varēja stāvēt, ar lukturiem #priekšāpakaļā un 77 atstarotājiem. par spīti tam, ka aist, šis ilgāku laiku bija krutākais braucamais visā imantā I. iespējams arī II un III.

katojot krapu, ar šo vēlējos vēlos piezīmēt un saglabāt kā faktu priekšdienām, ka izgāš6dien, kad razb&kitz hostēja klapi ar karoti_d*, naktī pļavā atradu 50 ērikus. bērni sēca gluži kā mēs toreiz ar to simtnieku smiltājā.

*Музыкальный оливье: https://youtu.be/YKk5OPGbhOI /

Posted by [info]santech in [info]gribam_zinaat on 2015.07.29 at 13:25
Kādos pulksteņlaikos labāk zvanīt uz Lielo Ķīnas Mūri rezervēt galdiņu? Šorīt neceļ ;-[

aizņemties autokrēsliņu

Posted by [info]virginia_rabbit in [info]pajautaa on 2015.07.29 at 12:20
Varbūt kāds dzīvo ~Tallinas/Brīvības un varētu aizdot bērnu autokrēsliņu sestdienai no 11.00 līdz 17.00?

Posted by [info]sirdna on 2015.07.29 at 08:33
Ņu, kāds dabūja to desmito Vindozi?


Nē, beta versijas neskaitās, paliek takš mierā.

Posted by [info]sirdna on 2015.07.29 at 08:29
Es izskatoties pēc biļešu kontroliera, teica kāds sabiedriski apzinīgs pilsonis, kura draugam kaut ko tur nav iedevuši, jo jamais palicis 40 eiro parādā par vizināšanos bez biļetes, tāpēc, gaidot pēdējo 7.tramvaju Ķengaragā, ir jānoskaidro, vai es arī neesmu no tās šlakas?

Posted by [info]ripp on 2015.07.29 at 00:12
šodien laikam nolēmu mainīt savu dzīvi. atkal. jācenšas tik neaiziet ar sirdi un nerviem. ar pirmo kapā, ar otro psihenē.
citādi priecīgi. spēlējām badmintonu, airējām. vakarā biju pie L. nu un pa vidam vēl tikos un lēmu pār dzīvi (savu, protams, bet gan jau, ka abus A. tas arī skars, varbūt vēl kādu).

gribu pie jūras, kino, pastaigu un un un.. prieku par iespējām, paralizējošo baiļu vietā.

So deep you can't go any deepak

Posted by [info]po on 2015.07.28 at 23:46
jūtās/nejūtās: nav, kur piesieties
Tags: , ,
"The human nervous system unfolds into boundless self-knowledge"

Iedvesmojošais Dīpaka bots no Čopras tviterī lietotajiem vārdiem ģenerē nejaušas gudrību virtenes.
Lūk, izšausim vēl vienu:
"Nature exists as infinite sensations"

Iesensos tēju. Tie vārdi jau arī tikai tāds bezkaislīgs ārprāts.

Posted by [info]sveetaa_seeta on 2035.07.28 at 21:32
Kad atbraucu atpakaļ uz Latviju, apsolījos sev, ka tad, kad daudz maz būšu sakārtojusi dzīvi, atsākšu mācities poļu valodu. To es atcerējos vakardien, kad jau biju meklēšanā izsludinājusi poļu učuku. Tā arī ir.
Svētdien atgriezos no pirmās vecmeitu balles savā mūžā un, lai no tās atgūtos, vēl nebiju spērusi kāju pār mājas slieksni, kad nolēmu izsaukt sulaini uz aliņu, lai varētu tupēt uz pilnas pēdas un neklausīties sieviešu balsīs. Tā mazliet pasēdējām, līdz nolēmām, ka pienācis laiks noskatīties "Nāvējošo ieroci" un uztaisīt vakariņas. Kā novēroja AK, kad viņa atnāca, mēs jau bijām manāmi iesiluši. Tādi iesiluši arī taisījām ēst. Mana ietekmes sfēra bija garšvielas. Nolēmu, ka man ļoti patīk rozā pipari, kurus pirms tam lāgā nebiju ēdusi. To nevarēja nepamanīt arī ēdāji - no rīta, aplūkojot piparu dozīti, secināju, ka tajā palikuši 5 pipari. Viss pārējais izbērts. Reāli garšoja. Noskatījāmies arī Komando. Divreiz apraudājos.

13. gadsimta sinkrētisms

Posted by [info]kants in [info]pajautaa on 2015.07.28 at 20:58
Tags:
Vai kāds nav uzdūries plašākam aprakstam par to, kā Zobenbrāļu ordeņa bruņinieki pēc kaujas ziedoja zirgus un ieročus? Kādas analoģijas citur Eiropā šajā laikā? Fakts ir minēts Atskaņu hronikā, bet interesē detalizētāks apraksts..

bio skruļļi - ilgviļņi

Posted by [info]marmara in [info]pajautaa on 2015.07.28 at 18:59
meklēju pieredzi un atsauksmes saistībā ar dabīgajiem/bio ilgviļņiem! Kādas domas? Patīk/nepatīk? Nenožēlojiet? CIk maksā? Kurā vietā Rīgā vislabāk TO darīt?

Posted by [info]po on 2015.07.28 at 18:29
Tags: , , , ,
Zirnekli zinu. Kas vēl te dzīvo!?P. S.
Tie zirneklim džinsi.

Posted by [info]dzeina in [info]pajautaa on 2015.07.28 at 16:59
Vergilijs vai Vergīlijs?

Eu, tu pīpēt?

Posted by [info]fjokla on 2015.07.28 at 13:34
Nesaprotu, kā var patikt pīpēt vai ēst kolektīvi, nejau tā, ka kolektifs patlaban nebūtu kā vienota molekula (tāds viņš patiešām arī ir, uķi puķi), bettā, ka tās tādas intimas nodarbes tomēr, ar mīļdraudziņiem tikai piekopjamas un iespējams šmigā un brīvā atmosfērā, kad nav viena cigarete stundā, bet katrā pirkstu starpā pa vienai, abet darbā, es nez, kautkā dikti apgrūtinā, ka prasās līdzi, nu, tikai tad varu, kad sevišķi labs garastāvoklis un ar sevi apmierinājums, kas gadās reizi nedēļā aptuveni vai divās, ta var paciest, ka skatās virsū un pašam jāskatās un jāklausās un pašam jārunā. Bettā, esteiktu, man pēc katras kolektīvas cigaretes, gribas pa kluso vienu intimo un pēc katrām kolektīvām pusdienām kaut vienu manvienai domātu un lemtu cepumiņu, svētlaimīgā vienatnē ieņemtu.


Posted by [info]santech on 2015.07.28 at 12:43
jūtās/nejūtās: псц
ramtairīdis/oblaidīdis: jaunais Kombikrists
Šodien tāds seksuāls noskaņojums - всё заебало.

Mr.Robot

Posted by [info]po on 2015.07.28 at 11:49
jūtās/nejūtās: da3m0ns
Tags: , ,
Mr.Robot seriāliņš sākās šī gada 27. maijā, ataino kvazi 2015. gadu, un varētu domāt, ka viss ir tik jauns un svaigs, un ka viņi tās sērijas sāk filmēt pāris mēnešus pēc iznākšanas. Bet, nu, tak jau nē.
Ceturtā epizode nodod pāris lietas:


2014. gada marts (šogad tas datums mums bija svētdienā).
Kali linux ar 2013. gada kerneli. Nu, vai nav nolaidīgi?
Bet, nu, labi, galvenais, lai nenotiek nekādas krasas tehnoloģiju izmaiņas, kamēr viņi filmē 2017. gada sezonu.

P. S.
Cits interesants jautājums, kāpēc to reto reizi, kad kompju serčiks ekrānu parāda ilgāk par sekundes daļām, to pāris sekunžu laikā uptime neizkustas. Kkāds lēnapdeitīgais conky, viss norm.

Gari mati, īss prāts

Posted by [info]dzeina in [info]pajautaa on 2015.07.28 at 11:15
Tags:
Kur Rīgā ir iespējams iegādāties normālas, kvalitatīvas matadatas? Tādas, kurām, atšķirībā no Drogās/ Rimi/ whatever nopērkamajām, nenāk nost krāsa, nenāk nost aizsargbumbiņas un kuras vispār ir cienījams, viengabalains priekšmets?

Posted by [info]sirdna on 2015.07.28 at 10:16
Heh, vakar pasēdējām ar bijušiem kursa biedriem, pamēļojām par dzīvi kā šitādu.

Esmu no visiem pats jaunākais, bet vienīgais ar sirmiem matiem. Fe.

good luck and don't fuck it up

Posted by [info]neoplasm on 2015.07.28 at 06:41
jūtās/nejūtās: :)
ramtairīdis/oblaidīdis: ārija taisa murrāšanas koncertu ar burleskas elementiem
vai es jau teicu, cik ļoti man patīk instagrammas? es tur sekoju ed templeton, kurš brīnišķīgs un leģendārs skeitbōrdists, mākslinieks un fotogrāfs, un viņš tur bija iepostējis bildi, kāda man arī nesen stipri līdzīga bija gadījusies, un tāda viņam varēja gadīties tikai tad, ja viņš būtu sēdējis vilcienā, kurš brauc manu darba maršrutu un tiešām! es jau redzēju, ka eds dauzās pa londōnām, bet tagadiņ bija braucis augšup uz ziemeļiem un pa ceļam nobildējis vienu no maniem mīļākajiem industriālajiem skatiem :)) un pēcāk no sava edinburgas viesnīcas numuriņa loga bija uzfilmējis kaut kādus bomžus izveicam fellāciju, i bet he's enjoying his eurotrip :))

vēl es mēģinu tikt vaļā no visiem mazajiem pašdestruktīvajiem ieradumiņiem. būt par cilvēku vispār ir magic, ar tiem iekārieniem par visām varītēm izdzīvot, bet arī mazdrusku pašiznīcināties. eross un tanatoss, saka onkuls zigis [freids].

kas man atgādina par to, kā mans mincītis tirjānītis vienurīt pārvērtās majestātiskā lidvāverē. guļu tāda, ja, ķisenārijā un pa tumsu pusnomodā ar vienu aci redzu, kā mans tiržužū [tas ir viņa french name] uzkāpis veļasžāvētāja pašā galotnē, tādām drebelīgām ķepiņām tur tirinās, "izpleš spārnus" un lec man tieši virsū no pašas augšas, ja, fokin' betmens. nēnu, paldies par sirdstrieku, vējamāt <3 ja jūsējie jums kāpj uz galvas, tad ir acīmredzams, ka manējie jau ir sasnieguši pavisam citu līmeni.

Previous 24