Posted by [info]iokaste on 2017.02.23 at 08:40
Darbs pie kompja ir kā kazai tumšā kūtiņā stāvēt, ēst un dot pienu - savu uzmanību svešajam, kas pieķēries pie tavas sejas.
Man jātaisa portfolio, lai dabūtu jaunus pasūtījumus darbam ar datoru, ko es faktiski negribu. Jo neskaitot tieši dizainu, ļoti daudz datorlaiku prasa visa tā administrēšana, jēpasti u.cit.cuk. Beigās tu visu dienu ar seju balinātājā nosēdi. Un vēl uzšķaudi apkārtējām dzīvām dvēselēm, ka esi fakin svarīgi aizņemts, lai viņi pagaida nākošo dzīvi.
Bet doma ir tāda, ka es zinu, kur atrodas Jaunzēlandes galvaspilsēta un kā sauc Amerikan prezidentu, bet nezinu, kur atrodas mana liesa un kā sauc to mollīgo kaimiņieni ar tramīgo skatienu. Jo tā grib citi, viņi - svešie.

Posted by [info]laielais on 2017.02.23 at 01:05
Pasaulē populāri paliek izveidot valstu kiberdrošības iestādes. Nav saprotams tikai viens. Kāpēc kibersargi ir armijas formas tērpos? viņi taču neiet vispār mežā viņiem ar dabu nav nekāda sakara. Ir būcenītis un nekas vairāk....

Posted by [info]shanietis on 2017.02.22 at 21:51
Tags:
Kad jau tad jau. Dūdas + arfa, šoreiz ar vācisku akcentu

Posted by [info]ttp on 2017.02.22 at 21:38
Tags:
Jeremiah Johnson (1972)

Posted by [info]zirka on 2017.02.22 at 21:35
Tags:
pabeidzu to ziemeļgala ceļvedi un jūtos piestūķēta ar visādiem informatīviem krikumiem. esmu gatava atkal vadīt viesus grāvjkurzijās (kompensējot pērno panīkumu)

Posted by [info]shanietis on 2017.02.22 at 21:22
Tags: ,
"Smoke on the Water" dūdu versija ar skotisku akcentu

Posted by [info]santech on 2017.02.22 at 20:16
ramtairīdis/oblaidīdis: http://www.deezer.com/artist/13953/top_track
Temperatūras visas normālas, bet tāpat randomā uzkarās. Pasūtināju jaunu barokli un seksīgu keisu. Ar dekolteju, tā teikt. Ja pēc tam turpinās gļukot, tad nu nez - mātene, rtams vai procis. vai vga. ZB, protams, bet es savādāk dzīvot nemāku.

Negribējās stāvēt Rimi rindās un sapirkties vēl visādus mēslus. Tikai alu. Iekāpu vietējā LaTSiņā. Šausmīgi bēdīga dzeramo alu izvēle. Bet Tērvetei akcija. Paņēmu 3 senčus. Pie ceptiem pelmeņiem ar Spilvas rosola majonēzi - svētku mielasts.

Šovakar priekšnieks uzkavējās darbā vēl stundu pēc darba laika. Dēļ mana kasjaka. Kas atrisinājās, bet nu mana vaina konkrēta. Bet aizveda gandrīz līdz mājām.

Posted by [info]ripp on 2017.02.22 at 18:25
Ag cenšas uzslieties četrrāpus. Baigi sūdzas, kliedz, bet cenšas.

kas neriskē, tas nedzer ūdeni

Posted by [info]po on 2017.02.22 at 13:28
Tags: , , ,
Kreizī. Ūdens krāns metru no rozetes, ūdens glāze sprīdi no kompja... LIVING ON THE EDGE!!!

draudzības monitors

Posted by [info]malvine_truse in [info]pajautaa on 2017.02.22 at 13:09
hey džeki, kāpēc cibas draudzības monitors neiet?

boys be helpless

Posted by [info]neoplasm on 2017.02.22 at 10:20
jūtās/nejūtās: saguris un ņēh
ramtairīdis/oblaidīdis: kolēģis dīdžejo adeli

man pie darba ir viens persōnīgais bomzis, es viņu saucu par fellow ginger, jo ruda bārda. viņš parasti guļ tur, kur es eju pīppauzēs. izgāšnedēļ viņu no turienes dzina ārā pseidōmenti, kaut kādi community support lohi, un es tur vienkārši pastāvēju blakus, jo londōnas mentiem patīk palaist rokas un es gribēju redzēt, vai mazmiestu likumsargiem labākas manieres. vakardien, uz biroju negribīgi velkoties, redzēju, ka manam guļošajam bomzim bija pārliekušies pāri kaut kādi skinhedi un tā kā bakstīja, lai ceļās vai ko, un es demonstratīvi nostājos pavisam blakus, aizpīpēju un jautājoši viņos lūkojos līdz viņi fiksiņām un klusiņām notinās. vēlā pēcpusdienā visi mani kolēģi pie loga pielipuši uzjautrinājās, jo mans bomzis bija pamodies un bija pasācis piepisties cilvēkiem uz ielas un visi uz viņu bļāva un sūtīja nahuj. kolēģi spekulēja, ka viņš drošvien gribot smēķi un es nokāpu raudzīties. viņam vienkārši vajadzēja naudu transportam uz hosteli/patversmi, jo viņš sen nebija bijis vannā, ko es viņam bez ilgām pļāpām nosponsorēju. katrreiz ar viņu runājot, mēs itkā runājam pirmo reizi un es ticu, ka viņš tiešām mani neatcerās, jo putni galvā pārāk skaļi. un kamēr liela daļa manu kolēģu ir pārliecināti, ka bomži ir vienkārši ļaunuma iemiesojums, man patīk redzēt visus tos cilvēkus, kas viņam garāmejot noliek blakus drusku ēdiena un augļus.

par maiku runājot, es viņam 7dien pasniedzu kafiju gultā un palūdzu pamest manas viesmīlīgās telpas. itkā visu izrunājām, mēģināju viņam paskaidrot, ka neredzu kopīgas nākotnes un visu tādu, bet viņš ir tik drausmīgi ietiepies, ka jelkāda sakarīga saruna ir praktiski neiespējama. nu tā, ka es pasaku "this is not gonna happen" un viņš pretī, ka "i strongly disagree". tagad mēs cīkstamies tādā vīzē, ka es vienkārši neceļu klausuli, jo no manas puses viss ir pateikts un viņš tikai turpina ģenerēt visādus ģeniālus plānus par to, kā viņš mani tūliņās sakoļīs, ffs. man liekas, viņš maldīgi iedomājas, ka i'm just playing hard to get, kas tikai pierāda, ka viņš mani neko daudz nepazīst. morāls sagurums un seksa žēl.


Tāda diena

Posted by [info]wensdy on 2017.02.22 at 12:34
ramtairīdis/oblaidīdis: ozols - superhaips
Kurš mani grib iepriecināt, lai kaut nedaudz stimulētu mana prieka rezerves?
Visi tikai grib pastāstīt, cik viņiem sūdīgi.
Bet come on, kāds man ar to sakars?

Posted by [info]santech on 2017.02.22 at 10:57
Šovakar varētu palikt ilgāk darbā. Savest kārtībā bardaku kaut nedaudz. Bet pēc tam točna gribēsies iekapāt. Varbūt pat kompānijā. Varbūt ne pārāk daudz, jo rīt arī darbs.

water-based lie-form

Posted by [info]dooora on 2017.02.22 at 09:42
vakar uztaisīju savu labāko gīju ever. lēni uzkarsēju sviestu līdz 88°C uz gāzes plīts (neslinkojam, meitenes&zēni, – uzdāvinām sev un citiem pārtikas termometrus ar drāti, 23. februārī, 8. martā un citās nedienās), tad pārliku grāpi uz 4 tējas svecītēm (šī tehnika man rādās praktiskāka par ūdens peldi), jo pat mazais gāzes deglis bija par ņipru, kamēr sveču liesmiņas ir akurāt laikā, lai lēnām uzdzītu °t pāri 90 un apm. stundu tvaicētu no sviesta laukā ūdeni, vienlaikus neļaujot proteīniem koagulēties pārāk brauniski. klāt nav jāstāv, jo termometrs uzkliegs jebkurā iestādītā karstuma brīdī, taču paliku stāvam pie grāpja, virpinām garaiņos vīna glāzi, raugāmies, kā tā jele manāmi noraso, un domājam, kā šīs homeopātiskās sviesta dvašas molekulas pirms laika Tē ir izkritušas nokrišņu vai rasas veidā, tad ieslīdējušas zemē un tālāk kādā usnītē, pīpenē vai rapsī, vai pasmeltas no akas pēc ilga un gruntīga ceļojuma, vispēdīgi ieriņķojušas svētajā govī un nupat tiek patriektas no paragīzes. aizpeld mazā mākonītī un nosēžas mūžīgā starpfinišā uz manas vīna glāzes.
holandiešu burtuvīrs Gerards Ungers vienu no savām burtu grāmatām, saliktu ar paša burtiem, sāka apmēram tā… nē, ziniet, es labāk uzmeklēšu to pasāžu. lūk. te būs.

One of my favorite books, from the days when I used to do a bit of gliding, is Cloud Reading for Pilots*, a book with a title of subtle ambiguity: it is, after all, both a book for reading about clouds and a book about how to read clouds. For example, to glider pilots it is essential to be able to recognize cumulus clouds because they tell you where the warm air is rising, enabling you to fly longer and higher and farther. But what actually is reading? Does its essence lie in the fact that written text yields its content, or that it enables us to find significance in all sorts of things? Since most thoughts are couched in language, the idea that you can read thoughts – or would like to – can reasonably be counted as reading. But is recognizing clouds or wild animal tracks also reading? That is a very free interpretation. There is something to be said for using the word ”read” only for the assimilation of letters, words, sentences, of marks and characters which, through their recognition give access to language. But language is often used loosely, and a word like “reading” is applied analogously and associatively to activities that can be compared with reading in the widest possible sense – just as long as the product is knowledge, such as the conclusion that a little while ago a wild boar passed this way.

dabūju te divas grāmatiņas no onkulīša Gavina Pretōra-Pinnija (cienījams nikneims), akurāt par mākoņiem. bet vispirms jāizlasa viņa godalgotā grāmatiņa par Viļņiem. tā man diemžēl ir tikai krieviski. uz jāņiem varat man uzdāvināt oržinālu cietos vākos, pa rubli pieēst.

http://anarhija.lv/books/Viljnji.pdf

reportāžu beidzu, jo jāaizved auklītei gīja, jāpārstāda miļōns augu-audziņu (jē! man vakar vienā citrōnzāles podiņā pirmā puķīte uzziedēja! (čiļagas neskaitās, tās tur vislaik pa ziediņam izsit, dažiem arī ļauju pārvērsties asos pincīšos) vienvārdsakot, kaut kāda random sēkla blakus lemōngārsai bija izšāvusi, es tik ļaunu, lai ņemās – pēc pāris nedēļām burtiski kopš uzrādīšanās šaisaulē šī arī ņem vakar un atver pret mani baltu ziediņu. es ar lupu gavilēju, kamēr pienāk mija nopētīt prieka objektu un prasa kastasī, keskesē? – nav ne visbladīmazākās jausmas, es godīgi konstatēju. uz ko uztaisa savas acis: kā, nezini?! tā taču ir Visparastākā Nezāle! – ja? neticīgi novelku. bet nesašļūku, jo ziediņš ir objektīvi glīts, turklāt es tai brīdī jau domāju par to, kā ūdens lāse gos māgā un uz manas vīna glāzes nerimtīgā kustībā caur sviestu itin labi apraksta to slideno robežu starp zāli un nezāli.

gosdos, šodien izraušos pie errōra. sveicienus nodot?
_____
* Douglas A.C, London, 1943

Taisnojās

Posted by [info]melnbaltalapsa in [info]gribam_zinaat on 2017.02.22 at 09:15
Hei, kā ir ar to matus taisnojošo ķemmi? Cik lielu skādi nodara matiem salīdzinot ar parasto matu taisnotāju?

Posted by [info]zin on 2017.02.22 at 09:10
mirkli pirms manas pamošanās šorīt ar rasbainieku klīdām pa bāriem līdz pirmajam transpotram. šķiet, ka tā bija rīga :)

rāgas #25 - Vilayat Khan [21.05.2016]

Posted by [info]_raagas on 2017.02.22 at 00:39
jūtās/nejūtās: instrumental
ramtairīdis/oblaidīdis: vilayat khan & bismillah khan - rāga bhairavi
Tags: , , , , , , ,


Vilayat Khan no Imdadkhani jeb Etawah gharānas bija viens no 20.gs otrās puses vadošās sitāristu trijotnes.

klausīties/vilkt

rāgliste:

gavati
sughrai
sohini
bhairavi , duets ar šehnaistu Bismillah Khan

papildinfō )

Posted by [info]santech on 2017.02.21 at 23:21
Tieši brīdī, kad ar kompi vēlos darīt kaut ko (nosacīti) produktīvu, tas atkal jau sāk niķoties. Grib paēst no mana maciņa. Respektīvi - tiks gādāts jauns korpuss, jauns baroklis, jauna dzese procesoram (kkāda lētā ūdensdzese) un šķiet, ka arī ssd disks. Jāpaskatās cik tas viss izmaksās. Ņemot vērā darba specifiku - nevajadzētu būt pārāk daudz. Tam visam klāt mēģināšu tikt pie winX licences pa lēto.

reklāma :)

Posted by [info]saldumi on 2017.02.21 at 22:54
Bakalaura darba (kultūras un sociālajā antropoloģijā) ietvaros pētīšu, kā radniecību (ar radniecību saprotot dažādas savstarpējo attiecību prakses, ne tikai asinsradniecību vai partnerattiecības) skata homoseksuālas personas.
Meklēju cilvēkus, kuri identificējas kā geji vai lesbietes un piekristu anonīmai intervijai.

Lai mazinātos aizspriedumi un maldīgi pieņēmumi, ir nepieciešami pētījumi!

Man var dot ziņu uz pelnufeja@gmail.com

Posted by [info]zin on 2017.02.21 at 21:53
kakls sāp, ķermeņa temperatūra +38, vissirslikti

queer kinship

Posted by [info]saldumi in [info]vajag on 2017.02.21 at 17:27
Sveiki!
Bakalaura darba (kultūras un sociālajā antropoloģijā) ietvaros pētīšu, kā radniecību (ar radniecību saprotot dažādas savstarpējo attiecību prakses, ne tikai asinsradniecību vai partnerattiecības) skata homoseksuālas personas.
Meklēju cilvēkus, kuri identificējas kā geji vai lesbietes un piekristu anonīmai intervijai.

Lai mazinātos aizspriedumi un maldīgi pieņēmumi, ir nepieciešami pētījumi!

Man var dot ziņu uz pelnufeja@gmail.com

MBPANPA

Posted by [info]qgmr101 on 2017.02.21 at 16:46
Tags: , ,
Maigi basi paijā ausi, nomierina prāta asi.

*

Posted by [info]po on 2017.02.21 at 16:40
Tags: ,
Vo, sniegpārslas zirga lielumā! Tas brīdi bija izpalicis.

Posted by [info]labils on 2017.02.21 at 13:32
ramtairīdis/oblaidīdis: Nirvana
50g jubilejas sakarā kāds savācis visu Kobeinu vienā vietā.
intervijas, konči, un neizdoti gabali un koveri..
http://www.wakelet.com/@kurtcobain

rokos pa veciem maģiem un lasu ārā derīgas detaļas. šobrīd esu izārdijis vecu RRR kasetnieku a tur uz shēmas 1990 gads un divas sarkanas diodes

Previous 24