June 2018

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Jun. 18th, 2018

Sproģis ar Ušakovu? wtf?

jūnijs

ziniet, man ir pārāk vāji nervi, lai nodarbotos ar dārzkopību. lielo, skaisto rozi noēda, vispirms zaļi tārpi, pēc tam utis. pūtu pepsi un zaļās ziepes, a šiem vienalga. beigās atbrauca mamma sapūta ar kkādu elles ķīmiju un tagad zied daži paglābušies pumpuriņi. nupat skatos, ka uz cūkupupām utis sametušās. lietus par maz, viss kalst un vīst, žēl skatīties, ar laistīšanu nevaru baigi izvērsties, jo sūdīgs sūknis un akā var beigties ūdens. vakar priecājos, ka daudz ķiršu un jau gandrīz gatavi. šodien klāt migrējošie strazdu bari. gandrīz nositos mēģinot šur un tur uzklāt agroplēves gabaliņus. piparmētru plantācijai arī kaut kāds sūds - kā izlien lapiņas no zemes, tā visas ar kkādiem punktiņiem un lielākas ar negrib vairs augt. redīsi bija tārpu pilni, vairs nesēšu. spināti izdīga, bet no karstuma un sausuma (es viņus laistīju!) uzreiz izdomāja spiest ārā ziedus, lapas tā arī neizauga. vienā dārza galā sākušas masīvi vairoties Kanādas zeltslotiņas. dažās ābelēs un ķiršos iemeties tinējs. un klinģerītes pilnas ar sīksīkiem melniem kukainīšiem. neliekas, ka viņām tas baigi traucē, bet es tak nevaru tādas vākt tējām.

līst!

Nomazgājies un izej ārā, pagalmā, karstumā mazliet apžūt. Un nobrauc garām baļķu vedējs pa zemes ceļu. Un putekļu vilnis pāriet pāri pagalmam. Huļi dzīvot pie Latvijas Mežu zemes ceļa, vai ne?

Dārgie cibdraugi!
Ja kādam ir pie rokas šī grāmata: http://www.ibook.lv/BD_uz-slieksna-simona-de-bovuara.aspx?BID=4725e813-def6-4099-a09d-cab872bd7db7 , vai varat būt tik mīļi un apskatīties:
1) kā sauc tulkotāju;
2) vai kaut kur titullapā (vai kur citur) nevīd titulstāsta nosaukums oriģinālvalodā, un ja vīd - kāds tas ir?

Būšu ļoti pateicīga!

tikai vienu, bet spainīti

dzērienu, anyone? es 3dien kāpju raiņa sūdportālā un ceļoju apukaļ uz savu dimensiju.

feta

Sveika, ciba!

Padalieties, lūdzu, ar ieteikumiem, ko darīt ar fetas sieru, neliekot salātos. Cepeškrāsns arī nav, citādi nejautātu :) paldies!

MADARA atlaižu kods

Labdien!
Vai kāds būtu tik laipns un padalītos ar pēdējās MADARA Labo cenu diennakts drauga kodu, kas parasti nāk līdzi pasūtijumam?
Paldies!

ļoti vēlos atpūtu zaļā pļavā, kad nekas nav jādara, nekur nav jābūt, nav pārāk karsti, bet auksti arī nē, kur nav jādomā vai un kādu iespaidu uz jebkuru atstāšu, vai neatstāšu.

Nezinu, kaut kā galīgi neinteresanti. Ejot pa peronu, izdomāju, ka esmu atbraucis no Harjkovas.

Kāds vispār boikotē to futbola čempionātu vai visiem pofig?

Jun. 17th, 2018

jūs visi tur dzērāt bolderājās, bet tādiem kā mēs, apbērnotiem, lieliskais pāris šodien piedāvāja pikniku ar spēlēm un ūdenspistolēm un galdu, kas lūza, un baļļu ar ledusaukstiem aliem. tā ir dzīve, es jums saku, un ja vēl beigās iedod norādes uz vietu, kur var pa pliko Svētē peldēties kopā ar gandrīz pieradinātu gulbi, tad nu. ak un ak!

// rūgts!

Muslis "Die fast".

Tač, ja tu domā, tev vienmēr ir, ko teikt.

Atvērās lillā kaste. Voroņeža.

Čūska inde ārsts patvārs is beidzot nonācis pie secinājuma, ka nav.

Lūdzu jums divas saujas gareni supersasmalcinātu burkānu.

Viņam bija matu sakārtojums "Kuless".

Šodien tāda diena, kad nekropļoju valodu, ko man neviens nav teicis un ko es nekad neesmu darījis, lai gan nopietnas nobīdes no Platona ir novērojamas, tomēr es domāju, ka Arnis man piekritīs, ka izsmiekla izteikšana gadījuma vārdos nav bailes no klimaksa, bet gan slimīga griba izpētīt antiklimaksu, lai varētu pieredzēt paradīzi vēl uz zemes un lai slimība būtu kādam citam, piemēram, kroplim, kurš savās ciešanās attīrās līdz baltam papīram un tad tam, ko sansāra uzraksta, viņš notic. Es pastāstīšu, kas ir pamatā rietumu filosofijai, kura sniedz atklāsmes ne tikai rietumu paradīzē, bet visā izplatījumā, kur ir sastādīti tādi kartupeļi, kurus mizojot un apēdot, var izsekoties tam, kā vieninieka un nulles pretnostatījums izveido lego konglomerātu, lai nemeklētu labāku vārdu, ir jāstrādā ar to, kas ir priekšā. Nu, ko, vai šis vairo manu autoritāti. Jūs vispār zināt, cik es esmu ieguldījis rakstīšanā? Man par to naudu jau būtu pašpietiekama saimniecība un subaru forester, nevis kā Katrīna tur pārbūvē rūpnīcas telpas, čista darīt nav ko, gāju vienreiz no gaujas un viņa sēdēja telefonā ozīrisam no ārpuses garām ejot gribēju iespert viņai pa pārlikto zābaku, bet čota ai, tu paskaties, kāds efekts ir rakstīt punktā, kur es uzreiz esmu novērtēšanas zenītā un ikea_literators, kurš ir klisterī ar mūkiem un iepūt tu viņam, kad viņš stāv Dieva priekšā jebšu es viņam maksāju naudu, par viņa literārajiem sacerējumiem.

Viņdien man pieauguši cilvēki visā nopietnībā stāstīja, ka Ciba ir aplam elitārs kultūras iestādījums, kur gudri ļaudis literāri daiļi izpildās. Es biju netaktisks un smējos par šādu apgalvojumu.