blā blā

klausīšanās
 

2/22/17 09:05 am - [info]murzilka - love

https://www.youtube.com/watch?v=HeUphUT_ljg
 

2/22/17 07:55 am - [info]fedrs

Kaut kur kaut kas pasprucis vaļā, un rīts pār mums uzgāzies ar gaismas lavīnu. Tas viss ir tik neierasti, un rada sajūtu, ka esmu aizgulējies vai nočammājies, un bezcerīgi kavēju.
Pa ceļam mēģinu noslāpēt šo trauksmes sajūtu, lasot Bariko Jauno līgavu. Varbūt kāds, kam tas jādara, drīz iztulkos arī latviski. Lūkojiet grāmatveikalu plautos - vāku atpazīsiet pēc atturīgi ieskicētā meitenes silueta un koši sarkani iekrāsotajiem krūšu galiem.

2/21/17 10:13 pm - [info]helvetica - Vadoņa mērījumi

Azerbaidžānas prezidents ieceļ savu sievu par pirmo viceprezidentu.

Thhh, es jau dzirdu, kā priecīgi saberzē roķeles latvju uzņēmīgie politiķi ar bērnu, sievasmāšu un znotu ķekariem birojos. *neizpratnē* a čo?!

2/21/17 12:37 pm - [info]ena

Veel viens jaunums manaa vienaldziibas emociju katalogaa ka es vispaar neizjuutu greizsirdiibu

2/21/17 10:47 am - [info]intenormal posting in [info]pajautaa - pārvadāšana

jāpārved mantas uz citu valsti ne gluži kosmiskā apjomā, bet drusku tā kā par daudz pasta pakalpojumiem - dažas kastes ar grāmatām, ģitāras un kombis, vinilatskaņotājs, šis tas no virtuves pričandāļiem.

kādu kompāniju varat ieteikt šādam projektam?

2/21/17 01:21 am - [info]inese_tk - februāris

aizbraucu uz salaspili, sabrēcu uz papā. nu, es gluži nebrēcu, bet es nezinu kā vienā vārdā apzīmēt ātru, intensīvu runāšanu, mazliet skaļākā tonī nekā runāju ikdienā. no vienas puses man ir šausmīgi žēl tēta, es redzu viņa anksietiju, viņa nenormālās bailes, viņa izmisīgo vēlmi būt labam un pieņemtam, kuru viņš diemžēl pauž veidā, kas rada pilnīgi pretēju efektu utt. no otras puses man ir manas emocijas - dusmas un vilšanās par to, ka man nekad nav bijis īsta tēta, nu tāda kādi bija manām klasesbiedrenēm, draugiem, paziņām. kas naktī brauc pakaļ uz ballīti, iedod pieclatnieku pa virsu pusdiennaudai, interesējas vai bērnam iet labi, priecājas par sasniegumiem, utt. es nedomāju, ka visiem, izņemot mani, ir ideāli tēti, bet no malas, no ārpuses skatoties, īpaši bērnībā man tā ir ļoti bieži licies. es esmu apskaudusi draudzenes, kurām pat patēvi bija klātesošāki, nekā man tētis. klātesoši emocionālā, ne fiziskā ziņā. jo tā jau tētis man ir bijis vienmēr - cilvēks pie televizora ar aliņu rokās, kurš visu naudu iegulda mašīnā, kurš nekad, pilnīgi nekad, nav atzinis nevienu savu kļūdu.

sabrēcu uz viņu un jau brēcot sapratu, ka viņš arī šoreiz neko nesaprot un nesapratīs. braucu mājās un domāju, ka es nekad neesmu redzējusi savu tēti tādu trū priecīgu. esmu redzējusi dusmīgu, aizkaitinātu, nobijušos, aizvainotu, noslēgušos, varbūt arī tādu kā apmierinātu. vistuvāk priekam viņš ir slēpojot, bet tur viņš ir viens, tur nav vietas ģimenei. lai gan es priecājos, ka viņš joprojām brauc uz kalnu, slēpo un dara to skaisti un eleganti. un, man ir žēl, ka viņam ir tikai divas ļoti, ļoti šauras komforta zonas - pleķītis pie televizora ar alkoholu un uz slēpēm. un re - atkal viņš ir mani nemanāmi aptinis ap pirkstu - es žēloju viņu un savas personīgās emocijas atstāju otrā plānā, jo tās taču, tās taču, tās taču ir mazsvarīgas.

p.s. jā, pareizi, vēl viņam mēdz būt pilnīgs bērna prieks par dzīvnieciņiem un kontaktu ar viņiem. bet tas tiešām ir trū bērna prieks. kad Trīne bija satraumētu vietu pie astes turpinājusi laizīt līdz kaulam (jā, brūcē tiešām varēja redzēt vaļēju kaulu), tad papā tā vietā, lai aizvestu viņu pie veta, gulēja viņai blakus gultā un nekustējās, lai netraucētu/nepamodinātu utt.. nebūtu es pamanījusi, Trīne būtu prom uz mākoņmalas jau pāris gadus iepriekš.
Tags: ,

2/20/17 09:35 pm - [info]ena

Es nespeeju dusmoties jo man sajaa dziives posmaa vienkaarsji nav taada faila
 

2/20/17 08:01 pm - [info]fedrs

Izlasījiu feisbukā topošās uztura speciālistes tematiskās lapas pirmo ierakstu. Par gan citu varētu būt pirmais ieraksts, ja ne par brokastu nozīmi cilvēka dzīvē un vēsturisko lomu attiecībā uz bikšu izmēru. Izlasīju, un pēkšņi aptvēru, ka esmu baisi izsalcis. Somā ir tikai nemazgāti tomāti, korķviļķis un telefona lādētājs, bet līdz mājām sešas pieturas. Glābiet!

2/20/17 05:54 pm - [info]hilda posting in [info]pajautaa - Gudrības zobi, Dzirciema ķirurģijas centrs

Gudrības zobs taisa šaizes, sazvanīju tieši Dzirciema ķirurģijas centra reģistratūru, teica, lai rīt nāk, piereģistrējas un gaida pie ārsta "uz vizīti". Aiz laimes, ka izdevās sazvanīt un sāpoša žokļa radīta debilisma, tā arī nepajautāju kā tad būs - vizīte nozīmē arī trr un pokš vai paskatīsies, pagrozīs galvu un pateiks - nāciet rīt?
Un cik tas prieks izmaksā, tas ar nav skaidrs.
Otrreiz zvanīt toč nav spēka.

Cibā taču visi to zina, vai ne?

Upd. Paldies, rēķinos ar 3 stundām un summu ne pārāk kosmisku.
Lai jums taisni zobi!

2/20/17 02:53 pm - [info]ena

Naktii beebiitis saaka vemt un izvaartiijaas vemekljos un es atnesu vinja gultinju uz savu istabu bet protams panjeemu guleet blakus sev uz griidas un peec garas nakts kad man bija pievemti mati un apvemta beernu psihoanaliizes graamata un naktslampinja tad mees modaamies nogurusji un es pateicu kr ka beebiitis slims taapeec vinjam nav jaabrauc pakalj jo es neiesju uz darbu un vieniigaa reakcija no vinja puses bija sesjdesmit aarpraatiigas zinjas manaa telefonaa kuraas vins mani apsaukaaja un lamaaja un pateica ka es esmu vainiiga pie taa ka beerninjs slims un es esmu izslegusi vinja zinjaam skanju jo tad kad zem kraana mazgaaju piecuraataas un pievemtaas drebiites tad atceros ka bosh veljasmasiina palika vinjam jo vinja nauda un kad gulju uz griidas tad atceros ka matracis palika vinjam jo vinja nauda un pa so iiso laiku kad es pacietiigi esmu noklausiijusies paarmetumus par to ka slikta maate jo esmu darbaa nevis ar beernu vai slikta maate ka beerns saslimst un palieku ar bernu vai kad uzzinaaja ka ar diviem slimiem beerniem aizvilkos uz aptieku nevis piedaavaaja paliidzeet bet atkal nosauca par kaut kaadu egoistisku izdzimteni - vairs jau neatceros kaa tiesji - un visi vinja soliijumi paliidzeet kad atsaaksju straadaat (vins bija tas kurs pateica ka man jaaiet straadaat) bija pilniigs bullshits un es nevaru ar vinju reekjinaaties ja vieniigi par to ka vins meegjinaas mani novest lidz nervu sabrukumam jo es saprotu ka vinju uzvelk tas ka es nereagjeeju uz apvainojumiem un pretekliibaam ko vinsj man saka un apsaukaa bet es negribu tajaa ielaisties - es esmu iesleegusies izdziivosjanas burbulii - un sobriid tiktaal es esmu mele un mani ir jaasterilizee un man jaamaksaa vinjam alimentus. Pa vidu vins protams briiziem suuta zinjas ka gribeetu mani bucjot un ilgojaas. Ir tik gruuti bet ir tik viegli jo es nesjaubos ka esmu izdariijusi pareizi.

2/20/17 08:48 am - [info]bikini_kill

Vakar, VAKAR (un kāā es tā varēju palaist garām...), vakar, tātad, manai cibai apritēja 10 gadu jubileja! Un es šito biju palaidusi garām!!!
Šis notikums ir pelnījis garu postu, bet es esmu Vācijā un mans internets ir tikai telefonā...
Būs jāiedzer kāda glāzīte par godu.

2/20/17 03:29 am - [info]inese_tk

tvnet: Kafija, acu skatiens, vieglums u.c. laba seksa pamatprincipi
Tags:

2/20/17 12:39 am - [info]inese_tk

es kaukad esmu jau te jūsmojusi par zirgu vārdiem, bet šim krāslavietim tāds pavisam jauks vārdiņš ticis - http://lwhorse.lv/Horses/Card.aspx?id=53286

2/19/17 11:28 am - [info]sole posting in [info]pajautaa - Maisiņi

Mazu dāvanu iesaiņošanai vajadzīgi caurspīdīgi, čaukstīgi polietilēna (?) maisiņi, kurus aizsiet ar lentīti. Kur tādus var dabūt?

2/19/17 11:12 am - [info]helvetica - Vadoņa mērijumi

Serbija nav EU, bet priekšvēlēšanu reklāmās stāsta, ka, nafig prezidentu un ministru prezidentu, jo divi nekad nevar ne par ko vienoties un novedīs valsti krahā - gludam un labam ceļam vadītāja postenī ir vajadzīgs 1.

2/18/17 08:32 pm - [info]ena

Kaa iistaa randinjaa es tureetu tavu roku

2/18/17 04:50 pm - [info]rasbainieks

a) es ģībstu, bens frosts ir ielaikojis vienu manu instagrammu! (jo kur gan vēl, ja ne cibā, mēs varam parunāt par to, kas notiek mūsu instagramos, vai ne?)
b) es ģībstu, mums dārzā jau ir pirmais sniegpulkstenis!
goda vārds, tas nav no cita gada )
Tags: ,

2/18/17 12:25 am - [info]ena

Man nekad nebuus taada gjimene kur man ir viirs un abi beerni un mees guleesim teltii un piedziivosim piedziivojumus bet nu es varu vismaz censties buut mamma kura var beernus aizvest savvaljaa paguleet teltii kopaa ar draugiem un varbuut nomakskereet karuusu vai asari un ugunskuraa uzcept desinju un no riita mosties sasviidushi aizpampusji teltii un peldeeties seklaa uudenii un veel man buutu liidzi somaa visaadi konservi

2/17/17 03:32 pm - [info]rasbainieks

ja par aktuālo:
"jāaizbrauc ritenim riepa nomainīt" – gandrīz šķīsta taisnība, tikai nekur nav jābrauc, jo detaļas ir izsētas tepat pa māju un pagrabu, fakts
"jāpalasa feministu zīns" – dzirdēju, būšot papildtirāža, par ko man liels prieks, jo uz lielo izķeršanu netiku
nu un "biju vegāniskās pusdienās" – eksperimentējam ar tofu un pilnīgi vegānām fļaid nūdls jau trīs dienas, šodien nebūs kauns celt galdā viesiem (bet tiklīdz viņi aizies, fļaid nūdls dabūs redzēt ziveni, bez tās tomēr nav pilna buķete, lai gan ir šitik tuvu)

2/17/17 12:52 pm - [info]ena

Es nevienam nepiederu
Es nevienam nepiederu
Es nevienam nepiederu
Es nevienam nepiederu
Es nevienam nepiederu
Powered by Sviesta Ciba