blā blā

klausīšanās
 

4/22/17 09:24 pm - [info]polija posting in [info]pajautaa - Zīdainis var/nevar satraumēties izkrītot no stāvoša auto?

Tātad es uzskatu, ka zīdaini, kurš vēl nestaigā, nekur nekāpj, tikai rāpo viskautkur NEVAR sēdināt auto priekšējā beņķī, kamēr no bagažnieka izvelk un saliek ratus, jo viņš var izvelties pa durvīm uz ielas vai novelties no beņķa autiņā ar galvu pa priekšu. Diemžēl otra pusīte domā citādi.
Tad nu jautājums citiem vecākiem - sieviešiem un arī vīriešiem (jo redz sievietes visu pārspīlējot drošības jomā :) ) Jūs uzskatāt, ka šādi atstāt 10mēn vecu bērnu, kurš pats vēl nekad nav ar kājām pa priekšu pat mēģinājis nokāpt no kādas augstākas virsmas (cenšos mācīt, bet pagaidām nestrādā), kamēr pats skraida ap bagažnieku/ratiem un nevar visu laiku paturēt bērnu acīs/aizsniedzamības attālumā ir/nav droši??

upd. Ja nu netapa skaidrs no paša ieraksta - bērns diespas nekur netiek vests autiņā tāpat, autobeņķis autiņā parasti nestāv (mikrorajons un tā) jautājums ir par noiešanu lejā no 4ā stāva un ratu, kuri glabājas auto grabažniekā, salikšanu un pretējām darbībām, atnākot no pastaigas. Man pieņemams šķita variants sēdināt zālē vai provēt žonglēt rokās ar bērnu un ratiem, bet katrā ziņa bija pamatīgi iebildumi pret bērna iesēdināšanu auto parastajā sēdeklī, atstājot durvis vaļā...
 

4/22/17 12:04 pm - [info]murzilka - Gattaca

https://www.youtube.com/watch?v=DmaXrzsWhaY

4/21/17 07:44 pm - [info]rasbainieks

jūs jautājat, vai dzīvē notiek kā filmās?
lūk, medicīnas studenti stradiņos šādiem jautājumiem pieiet nopietni
viņiem ir pasākumi, kur skatās hausu un "ar pieaicinātiem speciālistiem apspriežam redzēto – kļūdas, ticamību un realitāti latvijas praksē"
trū stōrī

4/21/17 04:12 pm - [info]ena

Beidzot esmu liidz tam nonaakusi ka visi normaalie viiriesji ir aiznjemti ar sievaam vai draudzeneem vai sevi un casual sekss pirmkaart vinjiem skiet mauciigi un otrkaart man pasjai ir apnicis

4/21/17 03:39 pm - [info]viux

šodien ieliku savā kāzu listē Singapūras Satīnu. nē, neplānoju precēties.

4/21/17 03:24 pm - [info]ena

es nevaru sagaidiit sofijas kopolas filmu juunijaa jo izskataas ka tur izskataas tiesji taa kaa manos sapnjos ar weeping willows un tiem cilveekiem

4/21/17 08:40 am - [info]ena

Man tik ljoti patiik dziesma believe me natalie ka es pirms daziem gadiem apsveeru domu mainiit savu vaardu uz nataalija

4/20/17 09:53 pm - [info]kbrgs_

torrentz.eu sen jau nestrādā? kādas ir alternatīvas?

4/20/17 11:40 pm - [info]dienasgramata posting in [info]pajautaa

kādus jaunus un jaunizdomātus apsaukāšanās vārdus jūs esat dzirdējuši vai lasījuši? nu, tur tipa "liberasti", "sorosīti", "Trampistāna"... interesējos zinātniskos nolūkos

4/20/17 08:26 pm - [info]ttp posting in [info]pajautaa

kur rīt rīgā (āgenskalns/centrs) var tikt pie garšīgām brokastīm?

4/20/17 02:29 pm - [info]ena

Klausos saldu popsinju un paarmetusi kaaju paar kaaju sjuupinu ritmaa zem galda un domaaju par liktenjiem un sakritiibaam kameer darba uzdevumaa rakstu par nodeviibu un vainas apzinju un skjirsjanos un kraapsjanu un sevis zjeelosjanu un otrajaam iespeejaam un kaunu un laimi un atriebiibu un upureesjanos un piedosjanu un atceros cik peedejaa laikaa esmu labi jutusies tiesji no taas reizes kad seedeeju kleepii un slidinaajos par kjermenji tam viirietim kursj ar mani nedriiksteeja buut kopaa
 

4/19/17 05:04 pm - [info]murzilka - ustal

https://www.youtube.com/watch?v=xGBe_2sLlG0&t=6741s

4/19/17 04:44 pm - [info]iive posting in [info]pajautaa - Saraksta sakārtošana

Sveiki!
Man Word dokumentā ir garš saraksts ar filmām alfabētiskā secībā. Katras filmas beigās ir izveidošanas gads, minēts iekavās.
Vajadzētu šīs filmas sakārtot pēc gada. Kā to visnesāpīgāk izdarīt? Vienīgais variants, ko es varu iedomāties, ir Ctrl+F "gads" un tad ķeksēt ārā jaunā dokumentā. Bet tas izklausās pēc laikietilpīga un laikā atpalicīga veida, kā apstrādāt datus.
Vai jums ir kāds ieteikums?
Paldies!

4/19/17 03:47 pm - [info]zazazumm posting in [info]pajautaa

Domaju taisit kapostu titenus, bet risu vieta velos kvonoju. No kvinojas NEKO nesaprotu. Risus apvara pirms maisisanas ar svaigu malto galu, ko darit ar kvinoju? Kadu kvinoju vispar pirkt (dazadas krasas)? HELP!

4/18/17 09:24 pm - [info]panacea posting in [info]pajautaa - Kādi tur ir cilvēki?

Sveiki!

Es te esmu apceļojusi pasauli un dzīvojusi dažādās valstīs un lai gan piekrītu, ka katrs cilvēks ir individuāls, tomēr valstu pārstāvjiem mēdz būt visispārinošas iezīmes. Tad nu gribēju lūgt cibiņus dalīties iespaidos par to valstu iedzīvotājiem, kurās attiecīgajam cibiņam gadījies dzīvot (vēlams norādot, cik ilgi tur tajā valstī apmēram dzīvots).

Piemēram no manas pieredzes, ko nācies novērot:

Beļģi (novērošanas periods 1 gads), samērā lieli pofigisti, kas izpaužas tā, ka piemēram ir netīras pilsētas, bet tas visiem pofig. Kaut kas valstī nestrādā -- piemēram ilgi nav valdība -- atkal visiem pofig. Diezgan arī tādi dzīves baudītāji, tendēti uz izēšanos - nacionālie ēdieni ir frī kartupeļi, šokolāde un alus. Paši par sevi saka, ka ir introverti, kam daļēji piekrītu, ka cilvēki pārāk nelielās ne ar ko un vēl viņiem ir liels komplekss par savu necilo vēsturi, it īpaši abiem pasaules kariem.

Amerikāņi (novērošanas periods 2,5 gadi, divās dažādās lokācijās). Vispār man amerikāņi ārkārtīgi patīk. Viņiem ir tāds diezgan liels iekšējs moto, ka kamēr tu ej uz darbu un kontributē ekonomikai, tad ir diezgan pofig par to ko tu dari mājās, kāda ir tava tautība, kādi ir tavi dīvainie paradumi. Pat ja dīvainie paradumi amerikānim riebjas, tad viņš ne vienmēr to atklāti teiks, jo it īpaši paviršā komunikācijā valda liels pozitīvisms un entuziasms. Kopumā tas sociālo saskarsmi padara diezgan vieglu un patīkamu. Amerikāņi savu smaidu un prieku piedevām neuzskata par samākslotu un parasti jūtas sāpināti, kad eiropieši viņiem to pārmet. Bet tai pat laikā, jā, ir arī tāds undercurrent, ka spiediens uz pozitīvismu un spēju sasniegt ir tik liels, ka nesmaidīšana jau vairs netiek sociāli akceptēta un tad ja ir depresija vai skumjas, tad cilvēkiem var būt grūti to pavilkt. Nu un vēl amerikāņi tiešām ir nācija, kas ļoti daudz strādā. Viņiem ir arī normāli celties 4-5os no rīta.

Īstenībā, visās nācijās, kur man ir nācies dzīvot, ir uzskats, ka tieši viņi strādā visvairāk. Es teiktu, ka visvairāk strādā USA, tad UK, tad LV, BE un NL apmēram vienādi, bet, manuprāt, gandrīz vispār nestrādā PT (hehe).

Gaidu jūsu novērojumus un paldies!

4/18/17 05:55 pm - [info]dumshputns

Man skauž tie, kas uzdrošinās būt īsti mākslinieki un radīt, un nedomā, ka viņiem būtu jāstrādā “īsts darbs”, lai nopelnītu. Es salīdzinos. Bet nelīdzinos. Mans prāts un esamība ir kā ar smalku tīklu savienotas stikla pērlītes, izbirušas pa visu pasauli. Pasūtījums, Projekts, Darbs un Klients tās savāc kaut cik vienkopus, ievelkot resnu gravu manā realitātē. Bez tā manas pērlītes ripo un plūst kā pašām tīk, un tas viss šķiet gan mazpiesaistīti citu realitātēm, gan piesaistīti visu realitātēm, bet gravu neveido, citu pērlītes nekrāj un masā nebīda. Tikai viegli pieskaras, piešķiļ, pārkopējas, ierosina. Tik viegli, ka nepaliek atmiņā kā saistītas ar manu brīnišķo personību.

4/18/17 04:45 pm - [info]blond

Man ir divas liekas biļetes uz Hermaņa Vīnē iestudētā Parsifāla ieraksta demonstrāciju Splendid Palace rīt, plkst. 19.00, 6. rindā, 29., 30. vietā. Biļetes cena 13 EUR. Varbūt kādu tas interesē?

4/18/17 02:57 pm - [info]snauts posting in [info]pajautaa

Kas ir tas no kā tu visvairāk baidies?

4/18/17 09:52 am - [info]flykting posting in [info]sc_news - izdzēst bildi

pēc terorakta zviedrijā cibas jūzeris [info]gnidrologs savā žurnālā iepostoja par to un komentāros ielika bildi, kurā redzami bojāgājušo līķi.


neviens normāls, ētikas normas ievērojošs medijs šīs bildes nav publicējis. feisbuks ir solījis izdzēst. jo publicēt šādas mirušo bildes ir klaja necieņa gan pret viņiem, gan pret viņu tuviniekiem.

lūdzu [info]gnidrologs šo bildi izdzēst, taču viņš to nedara.

tāpēc tagad lūdzu [info]deniss parūpēties, lai šī bilde tiktu izdzēsta. 

paldies!

4/18/17 11:42 am - [info]pichshsh posting in [info]pajautaa - Atslēgas remonts

Sveiciens! Vai šādi salūzušu atslēgu kāds remontē?
https://fv16.failiem.lv/thumb_show.php?i=6ppmd2mm&view
Jā, zinu, ka turpmāk jāizvēlas viengabala metāla.
Powered by Sviesta Ciba