blā blā

klausīšanās

12/5/16 07:12 am - [info]lidot posting in [info]pajautaa

Dārgie!
Padalieties, lūdzu, pieredzē ar mēbeļu iegādi internetā. Vai gaidītais un bildēs redzētais atbilda reālajam? Varbūt variet ieteikt kādus pozitīvus, uzticamus piemērus?
Esmu no tiem "gribu apskatīt, aptaustīt, pavirināt" cilvēkiem, smukiem bilžukiem internetā īsti nespēju uzticēties, bet veikalos vēlamo neesmu atradusi.
Interesē kumodes un šūpuļkrēsli, ja tam ir nozīme.

12/5/16 12:49 am - [info]inese_tk - decembris

otrais sniegs )
Tags: ,

12/4/16 05:19 pm - [info]kbrgs_

pēdējā diena ar antibiotiķiem. Šeit no decembra līdz martam darba ziņā ir klusais periods - kaut kādi mazi knipucīši darbi ir, bet pārsvarā diezgan kluss. Jāpārtiek no vasaras uzkrājumiem, un ir laiks arī rokdarbiem. Lūk, mans trešais tamborējums. Vēl tikai briļuki jāpieliek.

title or description

12/4/16 11:45 pm - [info]gaismas posting in [info]pajautaa - Policija sauc

Pirms pāris nedēļām man tika nozagts velosipēds. Tagad saņemu pavēstio policijas ierasties tādā un tādā datumā. Vai tas nozīmē, ka ir atrasts velosipēds, vai arī viņi mēdz tāpat izsaukt?

p.s. Nea, nevaru piezvanīt un pajautāt, jo nevaru.

12/4/16 10:34 pm - [info]taa_iznaak posting in [info]pajautaa - Monitora kalibrēšana

Kādam ir pieejams monitora kalibrēšanas aparāts aizlienēšanai uz kādu laiku ??
Kā piemēram X-Rite i1 ??

12/4/16 08:38 pm - [info]inese_tk - decembris

pēkšņi uzkrita uz galvas jaunā Šmita izrāde. attiecīgi es decembrī netieku ne uz vienu lekciju. kas pirms pēdējās sesijas galīgi nav labi.
par godu šiem notikumiem un visiem vēl neuzrakstītajiem studiju darbiem, pēc ilgāka laika pārtraukuma, uzinstelēju HOMM III (kkādu HD versiju, kur viss tāds smuks un gluds izstās, nav pierasti pikseļains).

šodien nosēdēju teātrī no 10:40 - 19:40, ar lietderības koeficientu: 0.

12/4/16 10:26 am - [info]helvetica - revolūcija, kas nebija revolūcija, bet tās apvērsums - pie 7dienas brokastu kafijas

А дело в том, что революция не совершается при хороших декорациях. Она совершается там, где она подвернулась. Šklovskis.

12/4/16 01:25 am - [info]inese_tk - decembris

bijām uz Takts vidējo dienu. galvenokārt Murcof dēļ - tas ir viens no retajiem bērnības elektroniķiem, kuru mēdzu klausīties vēl šobaltdien - viņa albums Cosmos, nu vai arī Martes, ir totāli brīnišķīgi. bet šodien drusku vīlos - pārāk popūrijs un pārāk tuvu liftu mūzikai (viņš uzstājās kopā ar franču klavierētāju). jāatzīstas gan, ka man tieši Murcof laikā uzkrita kaut kāds pirmatnējs miegs, man likās, ka es vienkārši varētu apgulties turpat zemē. acis nevarēju noturēt vaļā, jo grauza, bet aizverot, uzreiz sāku raustīties pirmsiemigšanas vai pusmiega krampjos.

beigu beigās mani (pēc starpbrīža un 50g upeņu balzama mundrumam) foršā tripā aizveda Vicky Chow ar Tristan Perich skaņdarbu Surface Image. meitene, flīģelis un 40 nelieli statīvos iekārti skaļrunīši - kā tādi vados satupuši, ātrumu sašņaukušies putniņi. membrāniņas cilājās, kā krūtiņas, viņiem čiepstot, čirkstot, pēkšķot, rūcot, dūcot un dūkojot. ļoti sapņains un vienlaicīgi robotīgs minimālisms, ar virtuozu klavierspēli.

pašā sākumā vēl bija ļoti jauks ērģelnieks - James McVinnie, bet viņa uzstāšanās laikā galīgi nebija forša publika.
Tags:

12/3/16 09:34 pm - [info]petro posting in [info]pajautaa - Dzīve laukos

Pirms kaut kāda laika, iespējams jau paliela, kaut kādi cibiņi vai nu šajā vai kādā radniecīgā kopienā interesējās par dzīvošanu lauku klusumā apmaiņā pret mājās pieskatīšanu. Varbūt kādam labāk ir atmiņā vai arī padodas atrast to ierakstu?

12/3/16 06:47 pm - [info]saldumi posting in [info]pajautaa

Kā angļu valodā būtu teletilts?
 

12/3/16 06:02 pm - [info]zivs posting in [info]pajautaa - dārgā ciba, mērkaķim ir iedota granāta!

Pirms godīgi uzsākt daktera noteikto kursu (1/4 ripiņu reizē), nolēmu izmēģināt tikko izrakstīto leģendāro klonīti, pirms godīgi pievērsties noteikto devu kursam.
Pēc vakardienas 4 pilnām ripām, 1520 stundām miega, mans tavs joprojām neko nesaprot, kur nu vēl pastrādāt. Kādas prognozes, kad šitas murgs beigsies?
Vai vīns (viens) un vēl pagulēšana mani spēs atgiezt funkcionējošā humanoīdā?

UPD. Paldies tiem, kas mēģināja dot kādu labu padomu. Secinājumi: līdz cilvēkam, kas spēj sašņorēt zābakus un aiziet ar bērnu noskatīties leļļu izrādi, bija vajadzīgas ~36h. No mājas līdzekļiem palīdz vienīgi miegs.

12/3/16 01:19 pm - [info]slepkava posting in [info]pajautaa

Labdien, vēlējos pajautāt, kur var iztīrīt negluži austo, bet no vairākiem diegiem paklāju? Līdzīgu šim.

 

12/3/16 11:52 am - [info]fedrs

Fantastic breasts and where to find them

12/3/16 02:24 am - [info]inese_tk - decembris

man Rīgā jau sen pietrūkst labas diennakts bulanžērijas. kur nakts vidū, jebkurā nedēļas dienā, iet un apēst perfektu Napoleonu (vai kaut ko citu maigi glutēnīgu un mutē kūstošu, pufīgu un kraukšķīgu vienlaicīgi) un izdzert labu kakao (vai kaut ko stiprāku). tāda vieta ar vegan opcijām vispār būtu pilnīgs kosmoss.

p.s. šo rakstot atminējos, ka mēs ar [info]digna pirms gandrīz precīzi 10 gadiem jau gājām naktī kvestā pēc kūciņas&karstās šokolādes.
Tags:

12/3/16 01:57 am - [info]inese_tk - decembris

fantastic beasts and where to find them bija tieši, tieši, tieši tas, kas bija nepieciešams
Tags:

12/2/16 08:32 pm - [info]ena

I promise to plant kisses like seeds on you body so in time you can grow to love yourself as i love you

tyler knott gregson

12/2/16 10:49 am - [info]helvetica - If you change your mind, I'm the first in line

Cheer up! :D
 

12/2/16 09:51 am - [info]zzk posting in [info]pajautaa

pārrakusi interneta laukus visos virzienos - tomēr vēršos pie Jums, cibiņi..
kur Rīgā var iznomāt auguma lelles?
priekšstata gūšanai - skatīt zemāk ievietoto saiti.

http://augumalelles.lv/lv/project/lido-kostimi-talismani-auguma-lelles/

12/2/16 12:25 am - [info]dumshputns

Aizvakar redzēju Niku Keivu sapnī, kamerkoncertā, kur viņš/ mana zemapziņa signalizēja, ka guļu, nomainot uz skatuves gultā esošo aktrisi ar mani, un man sakot, ka es esmu gulošā meitene. Tas nelīdzēja, lucid dreaming neizdevās, es iepinos vairāk un vairāk sapnī.

Šovakar viņa 3D One More Time With Feeling, palūdzu Ben Whishaw un PJ Harvey pabīdīties par vienu vietu, lai varam visi apsēsties.
Filma skaista.
 

12/1/16 10:51 pm - [info]fedrsVisu vakaru brīžam ķiķinu, brīžam smeju vēderu turēdams:
Postmodern Juckebox
Powered by Sviesta Ciba