blā blā

klausīšanās

1/17/17 09:35 am - [info]helvetica - Redze_validēt.

Man patīk Binošas un Ipēras filmas. Divas aktrises, kuru pēdējā laika filmas, lai arī ne vienmēr augsti mākslinieciskas, tomēr patīkami, ka par sievietēm un sievietēm pieaugušā vecumā. Gaidu gan to brīdi, kad stāsti par sievietēm pieaugušā un vecā vecumā būs lielākoties ar pozitīvu (pēc satura interesantu, nevis eksistenciāli traģisku) vēstījumu.
Tāpat gribētu meinstrīma kultūrā vairāk vecu sieviešu. Grumbainas sejas, sirmus matus, salīkušus ķermeņus ar artrītu locītavās. Veca miesa kā maska, kuras mīmiku mēs - ne tik vecie - nesaprotam, tāpēc nemaz nelasām, atmetam kā nesaistošu. Līdzīgi kā par "dzīvību" neapgrūtināmies domāt par formām, ko neredzam ar neapbruņotu aci.

1/16/17 11:47 am - [info]sarkanvilks posting in [info]pajautaa - keychain password

Krusmāte neatcerās paroli gmailam.
10tais windowz explorers psw atcerās, tik es neprotu nolasīt.
Ir zināms kur var atrast "keychain" uz 10 windowa?

1/16/17 01:31 pm - [info]rasbainieks

nu tā, lūdzu tagad paturiet īkšķus par maniem fukuokā mazsālītajiem gurķiem
man taču jāatstāj iespaids uz omīti, izskatās, ka viņa liek uz maniem gurķiem lielas cerības
nošķinu mijas sūtītās dilles, par kurām omīte bija trakoti priecīga – lapas atliku omītei ēšanai, kātus savācu sev gurķiem
sašņakarēju dārzā, ko nu varēju, zariņu tādu, lapiņu šitādu, ceru, ka nekas no tā nav indīgs, salasīju virtuvē šādus tādus launaga gatavošanā pārpalikušus kātus
tā viņi man te izskatās )
(no tā, kas pa labi, gurķos gāja tikai ķiploks un čili)
starp citu, pie launaga, kad beidzot sēdējām ap galdu ar visiem permakultūristiem reizē – gan šejienes saimniekiem, gan voluntieriem no jaunzēlandes un japānas, pajautāju, ko viņi domā par to, ka šīs salas nosaukums gandrīz perfekti sakrīt ar sēklubumbu un permakultūras guru masanobu fukuokas vārdu, kaut kā neviens to nebija iedomājies, un tik klusais jaunzēlandiešu zēns ļoti skaļi un dobji smējās

1/16/17 12:12 am - [info]inese_tk - janvāris

senioriem.lv: ""Esmu pārliecināts, ka vairāk nekā 50 procentu cilvēku ir sātana apsēsti," intervijā portālam Mango atzina eksorcists. Pēc viņa domām, Austrumeiropas iedzīvotājos iemiesojušies sevišķi bīstami dēmoni, ar kuriem grūtāk tikt galā."
Tags:

1/16/17 12:38 am - [info]rasbainieks

runājot par muzikālo tūrismu
šovakar vakariņās nokopām red snapperi
aizviņdien dūriņas dzd nosvinējām ar grouperi
ko vēl tādu muzikālu lai apēd?

red snapper

grouper

1/15/17 05:41 pm - [info]inese_tk - janvāris

mans mīļākais minors ir mī minors
Tags:

1/15/17 10:58 am - [info]inese_tk - janvāris

man sāk likties, ka Ramzess (viens no diviem komunālajiem kaķiem) ir pārcēlies uz dzīvi pie mums. čemodānus gan nekur neredzu, bet viņš jau 2 naktis ir nogulējis pie mums, pa dienām uz brīžiem iziet un tad atkal atgriežas. es vispār pieturos pie tā, ka mēs viņus nekādā gadījumā nebarojam, bet vakar viņš likās tik izbadējies, ka es salūzu un izvilku vienu (un vienīgo) Vilnīša neapēsto glauno konservu, kas bija mājās. nu vismaz Ramzess nešmurgājās, norija visu pa tīro un kārtīgi izlaizīja bļodu. tā vispār viņš ir mīlīgāks, nekā bija iepriekš dzirdēts par britu zilajiem. skatiens gan tāds drusku krīpī.
Tags:

1/15/17 09:23 am - [info]qgmr101 posting in [info]pajautaa - Laptopklabināšanai ērta kafejnīca Rīgas centrā svētdienā

Iesakiet lūdzu kādu jauku vietu, kur šodien (svētdiena) pēcpusdienā aiziet Rīgas centrā padzert kafiju un pastrādāt, apmēram 4 stundas.

1/15/17 12:57 am - [info]inese_tk - janvāris

man vienu brīdi likās, ka iepriekšējais posts ir pārāk džadžing. īpaši tāpēc, ka džadžingošanas samazināšana ir viens no maniem šī gada mērķiem. bet, kad papildkoncertā blakus (ļoti tuvu) sēdošais čalis visu koncertu skrullēja telefonā FB, ķiķināja par funny videos un neilgi pirms koncerta beigām vnk atbildēja uz zvanu (un, nevis no "nevaru tagad runāt" sērijas, bet tā relaksēti), es pārstāju tā domāt.

tā vispār kamermūzika kamerapstākļos ir ļoti, ļoti forši. priecājos, ka sagaidījām to papilduzstāšanos.
Tags:

1/14/17 10:39 pm - [info]inese_tk - Janvāris

Cik jauki, ka jauni un stilīgi cilvēki tā sākuši mīlēt akadēmisko mūziku, ka kkc jārīko instant papildkoncerts. Tad jau visi L. un M. Ģildes koncerti arī beidzot būs pilni līdz malām
Tags:

1/14/17 09:25 pm - [info]helvetica - foxes are in charge of the henhouse

- "When we get to the point of sorting this all out, we will recognize the historical irony that the family similarities (as well as whatever actual affinities or ties there may be, but that is irrelevant to this observation, really) linking Donald Trump’s beliefs and practice of politics with Russian models are the fruits of the post-Cold-War transformation of the world that America, more than any other state, engineered. The flaws of Russian society are an expression, in hypertrophied form, of the worst aspects of the neoliberal order. Now we get to experience them ourselves. In other words, this is the moment when the neoliberal chickens come home to roost in Washington."
...
...
...
- "And its instructive that Trump's win was not just about money (Clinton outspent him). Its about the relationships between money, power and the horizon of possibility in a world in which there is no future except the zero-sum game of competitive accumulation. I'm a hopeless idealist, of course, but I think that the reason Trump won is that, in an ideological dead-end campaign in which neither he nor Clinton offered a vision of the future as a hopeful and shared project for humanity, Trump chose the alternative in a far more emphatic manner than Clinton, telling voters that the only thing they needed to worry about was themselves, at the expense of all others."

...
...
...
- " Neoliberal, in my book: deregulation of transnational finance and multinational corporations, combined with a dampening of progressive tax codes and commitments to social welfare, combined with transparent borders for money and trade, but for labor only under special circumstances and not for migration, all supporting a winner-takes-all ideology of capital accumulation by elites and corporations, backed up by a global security regime enforced by a powerful state that is imbricated in the corporate elites. This is the world that the USA invented in the 1980s and which has grown more and more extreme in its basic features since then, with only some minor corrections under Obama. Russian society is a parody of this world, but it is one that the hegemonic powers helped to come into being because it looked more or less right to them, especially in its general willingness to play the geopolitical and economic games by our rules, until it no longer did."
...
-"or it just started winning. Putin's idea all along was that he must be allowed to do what the Americans do. Like, we can invade Georgia and Ukraine because they invaded Kosovo (he is on the record saying that)"
...
...
...
"I'm not convinced. The idea and the institutions of the common market which then evolved into EU were a reaction to WWII and earlier yet to the dominant position US assumed in world economy after WWI. Hitler's Arian Europe was the same idea - creation of a powerful European empire to counter the Anglo-am world (this is what attracted the French Right to the Nazis). Yes, there has been growing inequality and privileging of capital over labor (Pickety) but Obama has done a lot to reverse the trend. ACA is just one extraordinary example. I don't deny systemic problems that the critique of neoliberalism points out, but there is also Chance, as in Comey's letter, or the self-emasculation of Labour Party in UK, and, of course, there is culture, including race, identity politics, new social media, etc. The cultural factor is enormous: essentially many trump voters cut their noses to spite their face. Finally, there is Technology and the speeding up of everything. Big cities are doing ok. Small and rural are left behind, culturally, technologically, economically. So, I prefer a multi-causal situational explanation that includes culture and chance (shit happens) to an overarching political economic theory. In any case, this is better discussed over dinner - in the old liberal democratic tradition. Let's make a date!"

1/14/17 09:03 pm - [info]helvetica

- kā saucas dibenā putniem?
- tu domā: aste?
- jā, aste!

1/14/17 11:57 am - [info]gary_crant posting in [info]pajautaa

labrīt!

vai uzvaras parka slidotava darbojas?
neizdodas sazvanīt -_-

1/14/17 12:08 am - [info]ena

Balles kurpes

1/13/17 04:14 pm - [info]inese_tk

IR.lv: Satrakojusies skolas dežurante mājturības kabinetā sadauza vairāk nekā 100 šķīvjus

TVNET: Skolēni ālējas izglītības iestādes telpās; divi izpūš ugunsdzēšamo aparātu, cits - piparu gāzi
Tags:

1/13/17 02:37 pm - [info]ecna posting in [info]pajautaa - ŠUJMAŠĪNA

Vai kāds varētu palīdzēt šujmašīnas izvēlē?

Mamma grib sev šujmašīnu, nevajag neko superprofesionālu, bet galīgu štruntu arī ne.
Vēlētos, lai ir iekļauts arī overloks. Bet tas, cik noprotu, laikam tomēr jāgādā atsevišķi ?
Plāno šūt gultas veļas, kādu kleitu, varbūt arī kādreiz kādu velveta mēteli vai biezāka auduma biksi vtml.
Budžets ~200eur (kāds ir adekvāts budžets šādām prasībām?)

Kam jāpievērš uzmanība - kas labi, kas slikti utml?

P.s. Pati viņa atrada ko šādu... Kā jūs novērtētu?
https://www.hansapost.lv/lv/virtuvei-un-majai/sadzives-tehnika/sujmasinas/sujmasina-singer-standard-8280_c5fc4247/

Ja ir kādi komentāri - Paldies! Būšu diktam pateicīga.

1/13/17 12:33 pm - [info]ena

Es sodien gribu buut zemee kur es nesaprotu valodu kaadaa cilveeki runaa un iet pa ielu tur un es tik ljoti sodien negribu cilveekus ka atceelu tiksanos un taa vietaa vedu attiistiit foto filminjas un nopirkt koncerta biljetes un plaanotaaju jo dziivi ir jaasakaarto kaut vai pasjapmaanaa uz papiira

1/13/17 10:38 am - [info]ena

Electro swing music (Y)

1/12/17 10:05 pm - [info]ena

Es esmu apvainojusies un taa man ir eerti vai pat vareetu teikt tas visiem naak par labu jo es vismaz neriikosos i am done with love
 

1/12/17 08:42 pm - [info]fedrs

Rubrikā "uzzinu pēdējais" - Mārupes ledus halle.
Powered by Sviesta Ciba