blā blā

klausīšanās

4/17/14 02:50 pm - [info]rasbainieks

londonists apgalvo šitā: there are approximately as many trees in Greater London as there are Londoners (7 million)
cik nez rīgā ir koku?

4/17/14 02:33 pm - [info]helvetica

Tas, ka LNB lietas jāmeklē pa dažādajiem katalogiem, nevis vienā kopējā katlā, to tā kā es zināju, bet, vai jūs zinājāt, ka ir tāds "Augstskolu un speciālo bibliotēku kopkatalogs"?

pagaidām izskatās tikpat funkcionāls un jēdzīgs kā jebkura cita LV valsts un pašvaldības digitalizēta sistēma, bet, AUGSTSKOLU UN SPECIĀLO BIBLIOTĒKU KOPKATALOGS, wow.

4/17/14 02:14 pm - [info]laielais posting in [info]pajautaa - Kur uzstāties?

Pagājušo gad biju jautājis par jauno mūzikas censoņu iespēju uzstāties.
Kā ir šogad vai ir kaut kas mainījies? Varbūt jums ir kāda jauna pieredze, kur labprāt jauniņos paklausās?
depo 20 minūšu slava, sutas balss, kas vēl?

Paldies jau iepriekš! :)
 

4/17/14 01:53 pm - [info]fedrs

Mīļie tulki no latviešu uz lietuviešu valodu, ja jums par varītēm gribas savu tulkojumu atsūtīt powerpointā, tad vismaz ierakstiet to tur kā tekstu, nevis pievienojiet kā rastra grafiku!

4/17/14 01:38 pm - [info]helvetica - tāpēc jau arī nav, lol..

Stāsta man, ka šis te apģērba gabals ne tikai ražots Latvijā (Liepājā), bet arī ir lēts. Lētumu varot skaidrot ar to, ka "ražo" kleites blakus mājā, tāpēc var novērot, ka strādā ducis darbinieču saspiestas dzīvošanai paredzētos apartamentos pirms I Pasaules kara koka namiņā, putekļi no tekstila, logi ciet, lai neviens garāmgājējs nemanītu "biznesu", rukā bez apstājas, no saules lēkta līdz rietam un vēlreiz.
Un es īsti netieku skaidra, man atkal tā nešķiet laba prakse (bet man daudz kas nešķiet laba prakse, kurpretī mana prāta 'labā prakse' esot no kosmosa un citām galaktikām). Ne tikai čakarē cilvēkiem veselību, dzīvi, bet arī nemaksā nodokļus (ok, ok, es zinu, kādi LV nodokļi) un čakarē uzņēmējdarbības vidi, jo ikviens, kas gribēs šūdināt manufaktūras apjomā kleites, nekādi nevarēs konkurēt cenas ziņā (ja vien neorientēsies uz kkādu high-end patērētāju) ar tādiem, kas vnk izmanto vergu darbu. mazākais, ko var darīt, ir nepirkt tādas preces. un neuztvert to kā normu (it īpaši, kad tas notiek blakus mājā, sveiciens 1940' vāciešiem). Bet, protams, jūs drīkstat man pastāstīt par to, ka "nav ar ko barot bērnus" etc.

4/17/14 11:16 am - [info]tiga posting in [info]pajautaa

Kur var samainīt naudu sīkāk (no banknotēm uz monētām)? Varbūt kāds zina - vai to var izdarīt jebkurā bankā? Meklēju netā info, bet neko sakarīgu neatrodu.

4/17/14 10:10 am - [info]pikaczu posting in [info]pajautaa - slinkums nav ir darbaspars

Lūdzu iesakiet kādu ritmisku popsu no kuras gribas rosīties. Nepieciešams dopings pirmssvētku tīrīšanai.

4/17/14 10:49 am - [info]rasbainieks

tātad rīt nāciet uz vārdadienas pikniku lucavsalā
saviesīgo daļu varētu sākt kādos trijos (pirms tam var nākt palīgā rakt)
ņemiet līdzi visu ko garšīgu, un vēlams sadedzināmos vai kompakti izmetamos iepakojumos, jo miskaste uz pašu muguras būs jānes ārā


Tags:
 

4/17/14 09:28 am - [info]fedrs

Mopēds ir mans, un es to nepārdodu.

4/17/14 07:54 am - [info]shelly

Šorīt uztupināju savu Zvēru karali uz svariem - 12 kg, ho ho, всё идёт по плану!
 

4/16/14 10:31 pm - [info]sirualsirual posting in [info]pajautaa

Sveiki,

Kur Ķengaragā ir kāds nočņiks?

4/16/14 09:57 pm - [info]ena

Visstulbaak ka aizmirstu ka nedriikst snjaukt un tad aiziet asinis pa gaisu a bet no asiniim man naak gjiibiens + KAADS DARBAA IR PANJEEMIS NO MANA GALDA MANU SKAISTO SMALKO HANDMADE HIP KLADIITI AR TIIRAAM BALTAAM LAPAAM UN PASLEEPTU IERAKSTU *PARTNERS IN CRIME* :(

4/16/14 08:55 pm - [info]slepkava posting in [info]pajautaa

Kā var savādāk bez policijas iesaistīšanas noskaidrot privātā numura zvana īpašnieku, ja viņš ir izteicis draudus manai dzīvībai un veselībai?

4/16/14 08:32 pm - [info]helvetica

Ta ka alu nelietoju, tad alu lietojosas kompanijas solidarizejos ar saideru. Old Rosie ir mans atklajums (jus noteikti to jau zinajat) un jaunais milakais alko dzeriens. Pudeles forma un dziras krasa, garsas tekstura tiesam ka tada parziedejusi roza.

4/16/14 03:14 pm - [info]mapats posting in [info]pajautaa

Kur nopirkt līmētās plāksnes(priede, egle). Veikalus zinu - dārgi, ceru ka varēsiet ieteikt lētāku varinatu Rīgā, vai Kurzemē.

4/16/14 02:35 pm - [info]reportiere posting in [info]pajautaa

Interesē, kādi pārtikas/alkoholiski produkti Latvijā pieejami ar nosaukumu "Rūdolfs".
Zinu, ka ir LV ražoti bērnu biezeņi "Rūdolfs", varbūt esat manījuši vēl kaut ko? Nav svarīgi, kur ražots, galvenais, lai pieejams Latvijā.

4/16/14 12:32 pm - [info]ena

Oficiaali slimoju kops marts 31 bet oficiaalaak kopsj novembris 2013 un seezju tagad slimniicas koridorii ar diagnozi - saliidzinot ar iepriekseejo izmekleejumu negatiiva dinamika - un ar katru pulseejienu galvaa aizvien vairaak saap viss saap auss un zobi un acs un sirds ka visur jaavelkas vienai un visu jaaspeej un tad saak saapeet praats kad saprotu ka par aarstiem un zaaleem esmu izteerejusi jau kaadu simtu un seezju rindaa kur man tuliit pateiks ka jaaiet opereet un tad es vispaar saaksju raudaat again kaadu piekto reizi sjodien jo veel tacju jeek asap jaaoperee muti pa kaadiem diviem simtiem un veel kaut kaa jaakrataas tajos trolejbusos un jaastaav uz divaam kaajaam un jaadod eest un sirds pilna ja man vinja vispaar ir tad pilna

4/15/14 11:43 pm - [info]ena

Man ir mazliet skumiigi vientuliigi un nedaudz bail no savas apnjemsjanaas driizumaa pienjemt kaadu leemumu un tad veel no peedeejaam zaaleem nenaak miegs taapeec aardos feisbukaa jo te jau visi gulj

4/15/14 10:22 pm - [info]putnupr

Skaistā vietā dzīve ir skaista, bet, ja tā ir skaista debīlā vietā, tad točen dzīve ir skaista

4/15/14 10:11 pm - [info]inese_tk - aprīlis

saule šovakar rietēja tā )
Tags:
Powered by Sviesta Ciba