blā blā

klausīšanās

3/30/15 09:57 pm - [info]helvetica

teātru/ōperu afišas skaistas, šķiet, pēdējo reizi bija 19.gadsimtā. Vispār, ņemot vērā mērogus un (teātra/izrādes)iekšiņas-(būves/pilsētas)āriņas saatiecības tas tāds sarežgīts žanrs, bet opera man šodien pārsteidza nesagatavotu. Kaut ko drausmīgāku esmu redzējusi tikai Zemitāna ielas kaktu teātrī.

3/2/15 07:54 pm - [info]french_mime posting in [info]pajautaa

Kā jums šķiet, cibā vajadzētu tādu komūnu, kurā var cibiņiem uzdot pollus?

upd. paldies visiem!

3/2/15 07:21 pm - [info]mazliet posting in [info]pajautaa - Ceļa zīmes uzstādīšana

Pie daudzstāvu mājas būtu vēlama stāvēšanu ierobežojoša zīme. Cik tas varētu maksāt un kas būtu jādara, lai to uzstādītu? Kādus noteikumus, likumus lasīt? Paldies.

3/2/15 02:42 pm - [info]intenormal posting in [info]pajautaa - muita

pasūtīju dažas bildes no asv, bet nu jau vairāk kā mēnesi nav pienākušas. adrese pareiza, viss bumbās. vai tas varētu būt saistīts ar muitu? summa ir 50 zaļie...
 

3/2/15 02:14 pm - [info]citronz posting in [info]pajautaa

No pieredzes- varbūt kāds var ieteikt labu juristu īpašumtiesību, mantojumu jomā? Diezgan ķēpīgs gadījums, gribas tikt pie laba jurista, nevis kur pagadās.
 

3/2/15 12:08 pm - [info]fedrs

Sapulcē uzzinājām, ka "fotostūrīša" iekārtošanai tiek atvēlēti 200 000 eiro.

3/2/15 11:29 am - [info]janoga posting in [info]pajautaa - pētījumam

Rakstu bakalaura darbu par vecākiem, kuri ir izvēlējušies atturēties no savu bērnu vakcinēšanas, un ir nepieciešamas intervijas ar pašiem vecākiem. Internetā gan ir pieejams ļoti daudz informācijas, bet tā kā lielā daļa ir par ASV un UK, gribētu uzzināt vairāk tieši Latvijas kontekstā. Līdz ar to būšu ļoti priecīga, ja Rīgā dzīvojošie vecāki - mammas un/vai tēti - kas ir spēruši šo soli, piekristu intervijai, kur pastāstītu par savu pieredzi. Bērnu vecumam un konkrētām potēm nav nozīmes, galvenais, ka vecāki ir apzināti pieņēmuši šādu lēmumu.

Varat pieteikties komentāros vai rakstīt man uz e-pastu: jaanoga@gmail.com

Ja paši neesat ar to saskārušies, bet zināt, kādu, kas ir, būtu tikpat priecīga, ja varētu norādīt sev pazīstamus cilvēkus, kuri labprāt parunātos ar mani. Vecāku anonimitāte, protams, tiks ievērota.

3/30/15 10:07 am - [info]helvetica

tikko samaksāju 143 Eur par savu vieglprātību. Vispār, ja man būtu daudz naudas, varētu samaksāt par visām savām vieglprātībām un likties mierā. bet diemžēl man nav. un tagad jau nu pavisam.

3/2/15 09:15 am - [info]dhonass posting in [info]pajautaa - nodokļi

Mīļā Ciba,
formēju brīvprātīgo ienākumu deklarāciju EDS un esmu pārsteigta - kā var 2014. gada pārmaksātie nodokļi būt tikai 4,11 jevras, ja ir strādāts visu gadu un nodokļos samaksāts ap 1200? Tajā pašā laikā par 2013. gadu, kurā nopietns darbs man ir bijis tikai 4 mēnešus, man izmaksāja drusku pāri par 100 jevrām.
Tam visam tā ir jābūt, jeb VID mani čakarē?

Update: paldies, viss skaidrs.

3/1/15 10:02 pm - [info]svari posting in [info]pajautaa - Lapčenoka Pietiks vārdi

Izrādās šai dziesmai internetā nav vārdu.

https://www.youtube.com/watch?v=ZNZulu_0Ulw#t=49

Nevaru izšķirt vienas rindiņas beigas un par vienu citu ir nelielas šaubas.

Vai kāds var palīdzēt?

Vai tas ir Imanta Ziedoņa dzejolis, vai arī izņēmuma kārtā viņš uzrakstīja vārdus Paula skumjajām notīm?

Pietiks, ko nu vairs,
mēness jau ir vecs,
sen jau nav tik kaiss
vairs tavs daiļais plecs.

Ko vairs ???
pilnā mēness laiks
sen jau nav tik gaišs
vairs tavs daiļais vaigs.

Sen jau mani ar'
citā vārdā sauc,
pietiks šovakar,
pietiks.

Arī vārds tavs dziest
It kā nav vairs tavs.
Negribās vairs ciest,
negribās vairs gaust.

Cita diena nāk
tevi(s) neaizskars, (?)
tai būs laimīgāks
un vēl labāks vārds.

Sen jau mani ar'
citā vārdā sauc,
pietiks šovakar,
pietiks.


Paldies!
 

3/1/15 07:58 pm - [info]fedrs

Kādā krāsā ir kleita? )

3/1/15 10:26 am - [info]helvetica

Eu, jūs, jogotāji, nav kādam lieks paklājiņš? Vajadzība nav tik liela, lai iegādatu jaunu, bet aizņemties/izīrēt/atpirkt pa reducētu cenu gan varētu.

2/28/15 09:40 pm - [info]15 posting in [info]pajautaa

par daugavas piesārņošanu ar golfa bumbiņām ir kādas sankcijas paredzētas un iespējamā nepatīkamā pisne ar kārtības policiju? ne jau tā ka industriālos apjomos, tā drusciņ, kādas 50.

2/28/15 03:39 pm - [info]neoplasm posting in [info]pajautaa - people of colour, halp

dāmas un frizieri, sakiet, lūdzu, kurš ir labākais matu balinātājs? interesē visādi zīmoli - arī tādi, kas nav pieejami parastos veikalos, bet dabonami salōnos. vajag pēc iespējas mazāk kaitīgu matu ērkulim. pagaidām ieinteresējis ir keune, bet gribu dzirdēt tautas balsi [arī atsauksmes par to pašu keune'i kaut vai]. paldies!

2/28/15 12:15 am - [info]helvetica

Divas dienas pirms planota protesta marsa nosauts opozicijas lideris Boriss Nemcovs.

Es loti ceru, ka pasakums notiks tik un ta.

2/27/15 11:27 pm - [info]ena

Veel viena dzemdiibu dziesminja https://www.youtube.com/watch?v=RPsFtpdUa9E

2/27/35 10:50 pm - [info]sveetaa_seeta - High end

Mans pēdējā laika lielākais prieks ir piedalīšanās Prāta spēlēs. Tas nozīmē, ka reizi divās nedēļās kopā sanāk komandas un izrādās. Vienā komandā ir arī Andra Šķēles pastnieks Mihails Pietkevičs. Mūsu komandā ir vēl Konste, mormonis Aleksis, tie divi zilie Andris ar Māri un Tālis, kurš sākotnēji bija tikai rezervists, bet, tā kā atklājās, ka viņš ir kobra, jo zina visu par Inetas Radevičas attiecībām ar vīriešiem, nodibinājām ar viņu nopietnas attiecības. Andris visu laiku gaida jautājumus par kredītiem, lamājas un stāsta, kuru klātesošos nogalinās, kuru izvaros un kuru - aizspārdīs līdz Gaiļezera reanimācijai, kur priekšā būs piedzēries ārsts. Pa to laiku Māris zīmē vecus ebrejus un latīniski skaita lāstus (kas iedarbojas). Katrā spēlē ir arī kāds jautājums, uz kuru atbildi nezinām, tāpēc atbildes vietā rakstām pimpi. Labi, ir vairāk atbilžu, ko nezinām, bet tikai viena laimīgā ir pimpis.
Iepriekšējā spēlē bija viens raunds par lietišķo etiķeti. Andris jau paņēma atbilžu lapiņu, jo, tā kā viņš visvairāk lamājas, tad sanāk, ka viņš arī vislabāk pārzina etiķeti. Atskanēja jautājums par to, kādas krāsas zeķbikses meitenēm pieklājas vilkt pie lietišķa kostīmiņa. Nav vārdiem izstāstāms, cik ļoti mani ar Konsti aizkustināja tas, kā džeki karstasinīgi sprieda par zeķenēm, pat neiedomājoties ieklausīties mūsu viedoklī (iespējams, mēs zeķbikses esam vilkušas biežāk nekā viņi). Līdz asarām aizkustināja! Raundā par etiķeti ieguvām vismazāk punktu no visām komandām.
Mūsu komanda "High end" sastāv no ļaudīm, kas citādi sešatā nekad nebūtu sastapušies. Tie, kas pazīst mūs visus sešus (nevienu tādu nezinu), noģībtu, redzot mūs kopā. Vienreiz Aleksis, Māris un Konste bija nogājuši lejā kopīgi uzkurīt. Garām gāja Logina. Ieraugot šos, viņa prasīja: "Ko ta Jūs te darāt?" Māris atbildēja: "Pišamies." Un nodzēsa cigāru.

2/27/15 08:02 pm - [info]tapetes_puksts posting in [info]pajautaa

Kāds ir vārdam "transgressive" atbilstošs tulkojums?

2/27/15 05:51 pm - [info]zin posting in [info]pajautaa

ir kāda filma pēdējā laikā bijusi, kura emocionāli (nu, radīto sajūtu ziņā) līdzīga lock stock and 2 smoking barrels vai kkam uz to pusi?
kādu vispār filmu, no pēdējām, ne Oskara nominantēm, jūs ieteiktu noskatīties, tādu, kurai saturs būtu, bet bez gruzona fonā?
Tags:

2/27/15 03:30 pm - [info]bikini_kill

Nav nekā drausmīgāka par kolēģiem, kuri nepārtraukti izmanto vienas un tās pašas "catchphrases".
Gdje vaša oriģinalnostj, gospoda?!
Tags: ,
Powered by Sviesta Ciba