blā blā

klausīšanās

7/25/16 09:03 am - [info]helvetica - atvaļinājum, kur tu esi?

Kā jūs tiekat galā ar dzīves intensitāti? Man te vienu brīdi visgarlaicīgākās sarunas visgarlaicīgākajā kompānijā, bezjēdzīgi tērē laiku un jūc prātā, bet vienlaicīgi arī ziedainas pļavas, smaržu pilns salds, salds vējš, ūdens ritmiska skalošanās ar absolūtas harmonijas un laimes sajūtu; vai sēdi kino un nespēj pārdzīvot, kādu sūdu tur rāda, kādu sūdu vispār tā visa vide - resursu tērēšana vispārākajā pakāpē, ko varētu pielietot lietderīgāk - bīda iekšā, taču vienlaicīgi ir arī atsevišķi aktieri, kuru spēle ir prātam neaptverami lieliska, pilnīgs magic. Nelaipni un rupji cilvēki publiskajā telpā apkārt, un bērniņš pie rokas, kurš ar aizkustinoši naivu un rūpjpilnu sejas izteiksmi atzīstas, ka viņa lielākā sirds vēlēšanās ir, lai autobusā sēžot, kājas sniegtos līdz grīdai.
Tā šūpošanās starp spektra pretējiem galiem ir sensora pārslodze, sistēma uzkaras un apstājas.
 

7/24/16 11:13 pm - [info]kaukau posting in [info]pajautaa - meklēju saldējumu

Kāds var palīdzēt? Jūs esat ēduši saldējumu ar sāļo karameli? Parasts plombīrs vafelē. *Kaut kur*, neatceros, kur, nopirku, bet nesanāk vairs tādu atrast. Ražotāju neatceros, bet bija garšīgs pēc vella..

7/24/16 09:55 pm - [info]daina_t

Kopš noskatījos "Finding Vivian Maier" (izcila!), atsākusi vajāt fantāzija par pilna laika aukles darbu lol. Pusi karaļvalsts, lai tikai nebūtu jāsēž pie tā smirdīgā datora.
Tuvākajās divās nedēļās spīd laikam 7. pārvākšanās pēdējo 4 gadu laikā. Pagaidām vēl nezinām, uz kurieni.

7/24/16 08:34 pm - [info]santa_be posting in [info]pajautaa - kaķu maltītes

Diezgan ilgu laiku kaķīši ir dzīvojuši teju uz 100% Royal Canin diētas. Viena no kaķu raksturiezīmēm ir tendence izrīt trauciņus mežonīgā ātrumā un kliegt pēc paikas n-reizes dienā.
Mājās izbeidzās kaķu ēdiens un garāmejot nopirku Ontoratio sauso barību. Kaķi viņu ēd, bet mazāk. Uzēd, aiziet prom, atnāk pēc laiciņa uzēd un tā tālāk. No vienas puses tas acīmredzami nozīmē, ka šī nav viņu iecienītākā barība, no otras- tāds miers. Nu beidzot normāli kaķi. Ko man darīt, kā man būt?

7/24/16 01:39 pm - [info]sonnenwende posting in [info]pajautaa

Zvērināts tulks latviešu - vācu Rīgā. Gribu lētu un diezgan ātru. (Dzimšanas un laulību apliecības) Kādi ieteikumi?

7/24/16 11:34 am - [info]helvetica

turpina nepatikt - lasu "My lightpaintings have been called the first unique art form of the twenty-first century" un pat nespēju saprast, no kuras tieši vietas sākt, lai uzrādītu, kāds sūds ir šāds apgalvojums.

7/23/16 11:01 pm - [info]inese_tk - Jūlijs

Pēc nelielas iziešanas vakarvakarā (nekas liels - kaņepe, 2 ali un viens negaršīgs kokteilis, nedaudz tehnotresīšanās), šodien evakuējos uz Smilteni. Apmēram aiz Siguldas jutu kā Rīgas taustekņi sāk atlaisties un var atkal dzirdēt galvā savas domas. Visu atlikušo ceļu konstanti nāca raudiens. Par to, cik viss aiz loga skaisti un par to, ka, lai gan es vienmēr esmu zinājusi, ka šai galā jūtos pa īstam labi, nekad neesmu meklējusi ceļu uz šejieni

Pa taisno braucu iemērkties Niedrājā un jutu kā milzu čaumala nokrīt nost un izšķīst ūdenī. Sēdēju krastā un tērzēju ar svešu tanšu famīliju. Vecākā tante stāstīja, ka Niedrājā esot vēži (naktīs ar lukturīti varot redzēt kā šie pie krasta rosās), zuši, vieta, kurā varot pāriet ezeram ar kājām (t.i. ūdens nav pāri galvai). Tai galā esot jāņtārpiņu kolonija, bet no rīta visas kopā tepat esot salasījušas pāris spaiņu baraviku, apšu beku, gaileņu un melleņu.

Ļoti jocīgi liekas, ka es pirmo reizi mūžā esmu atbraukusi uz šo māju viena. Saēdos cukurzirņus, guļu gultā, lasu un graužu sēmenes. Ilgojos pēc kādiem 7ha zemes un maza namiņa, kaut kur Igaunijas pierobežas mežos.
Tags:

7/23/16 04:18 pm - [info]ena

58,4

7/23/16 02:42 pm - [info]helvetica

"I have ghostwritten bestseller books on the Amazon marketplace. I don't even use them in my portfolio. It sucks but that's integrity."

"integrity", nez, tas varētu iziet cauri augstskolā, gadījumā, ja par maksu esi uzrakstījis kādam citam studentam referātu?

7/23/16 01:46 pm - [info]helvetica

kas man nepatīk - tas, cik debils ir process. Piemēram, Māra Lāce ir pelēka kā zeme, droši vien nojātu veselību, lai izspiestu cauri to muzeja rekonstrukcijas projektu caur visām administratīvajām ejām, bet beigās - beigās normāls muzejs, tāds, kādam tam ir jābūt un, ja mēs gribētu sist sev uz pleca un teikt wowowo, kādi mēs pradvinutie, tad tādam tam bija jābūt jau 90' beigās, maksimums 2tk sākumā. Pēc pus gada tā vieta ar saplākšņa tualetēm būs apbružājusies un neviens neticēs, ka lnmm ēka ir kkas relatīvi jauns.
nepatīk, ka par Purvīša balvu saka "the biggest and the most prestigious contemporary art prize in Baltic region", balvas vispār ir tāds funkcionārisks pasākums per se, Purvīša gadījumā vēl joprojām tik ļoti gaisā pakarināts, ka varbūt summas ziņā tā ir "biggest", bet ietekmes, nozīmes etc. "biggest", nedz īsti prestigious, kur nu vēl Baltic region (ja dabūt var tikai latvieši, taisot Latvijā, par Latviju) tā nav. Lai gan, protams, nevar noliegt, ka var būt patīkami būt nominētam un ļoti patīkami to saņemt.

toties, kas man patīk - Saksa teksts Poļa katalogā. Īsi, precīzi un atsver visu, kas man nepatīk.

7/23/16 11:17 am - [info]helvetica - 10 gadu jubileja. "Drošākai" pasaulei, thhh.

 photo saddam_zpsuzxvzncr.jpg

7/22/16 11:52 am - [info]yeux_glauques posting in [info]pajautaa

saistīts ar iepriekšējo postu (jz. marule). vai kāds varētu rekomendēt labu, uzticamu juveliersalonu rīgā, kur var salabot dārglietas? jāpielāgo zelta gredzens (jo man ir smalkas, tievas rokas lol), jāsalabo pāris saplīsušas ķēdītes utml.

7/22/16 11:16 am - [info]marule posting in [info]pajautaa - auskaru remonts

Sveiki!

Kur es varētu atkalapvienot auskaru ar tā kājiņu - skādi var redzēt šeit.

7/22/16 10:37 am - [info]inese_tk - jūlijs

dienu pirms es aizbraucu ekspedīcijā, bet K. tūrē, izmetām loku - Ķemeri - Kaņieris - Lapmežciems

ilustrācijas )
Tags:

7/21/16 08:25 pm - [info]inese_tk - jūlijs

man nelikās, ka būs tik grūti. es taču esmu centra meitene, augusi uz Tērbatas ielas bruģa. man patīk dzīvoklis, bet pa dienu vispār negribas iet ārā. manliekas, ka viss ir skaļš, smirdīgs, smacīgs un nomācošs. ka nav telpas, kur būt, nav gaisa, ko elpot.
ļoti pietrūkst dzīvnieku.

7/21/16 03:43 pm - [info]dumshputns

Mūsu kāzu gredzenus es taisu ar zilu cerību, spožu dzelzi un sviestainu papīru.

7/21/16 02:35 pm - [info]juriic posting in [info]pajautaa - brīvdabas telšošana

jautājums par to vai Latvijā pie jūras kaut kur nomaļā vietā var cilvēks vienkārši sliet telti un palikt pa nakti. Ne gluži pludmalē, bet ideālā gadījumā kādā priežu pamežā.
vai tas ir vispār legāli? ja nē, vai kādu tas piš? vai ir kaut kādas speciālas zonas varbūt, neskaitot kempingus? vai kāds tā ir darījis?

7/21/16 11:11 am - [info]yeux_glauques posting in [info]pajautaa

vai kāds var ieteikt:
viesnīca, vai varbūt kāda glauna muiža valmieras/rūjienas apkaimē?
jo glaunāk, jo labāk. interesē lukss, ja.

7/21/16 01:39 am - [info]inese_tk - jūlijs

šon laikam atradu terapeitu, kas man patīk un liekas jēdzīgs
Tags:

7/21/16 12:42 am - [info]rasbainieks

(tā kā manā dzīvē šobrīd laiks ir tikai fabrikai un mazliet sportam)
(tālāk droši var lasīt tikai čī un brbl)
tagad es zinu, kāda ir atšķirība starp pilatēm un pijō
pilatēs nekas nav jādara, nenogurst un nesvīst (vonosonu dziesma nekad nesvīst ir par šito)
vairs nebrīnos, ka endomondo pilatēm iešķiebj mazāku kaloriju aprēķinu nekā jogai, kas man līdz šim likās dīvaini
un vēl es reizi miļōns gados tieku uz futbolu, šodien teicami uzdejojām ar blackdatu
Tags: ,
Powered by Sviesta Ciba