blā blā

klausīšanās

11/17/17 11:37 pm - [info]ena

Es biju budapestaa un patureeju savu plaukstu deimona albarna plaukstaa triis sekundes un atbraucu maajaas un sapratu ka beerniem laimei pietiek ar ziepju burbuljiem un briinumsveciiteem

11/17/17 03:04 pm - [info]blond

Mīļie draugi, varbūt starp jums ir kāds etiķetes pārzinātājs - kā varētu ielūgumā latviskot "dress code: optional black tie"? Vai varbūt vispār raksta otrādi "Black tie optional"?

11/17/17 01:34 pm - [info]love_hacker posting in [info]pajautaa - Liepāja un Liepājas aprinķis // 10km HIKE // Lai vējš neaizpūš

Labdiena Liepājas zinātāj cibiņi!


Jautājums, kur labāk no šosejas - Liepāja/Nīca, doties iekšā uz Jūras pusi, tā lai nav purvs / brikšņi / mājas ?
Mērķis šoreiz ir nepārslogojot sevi - noiet aptuveni 10km līdz Liepājas autoostai!

Ko Jūs varētu ieteikt?Paldies jau iepriekš :)

11/17/17 08:54 am - [info]inese_tk - Novembris

Man vienīgajai liekas jocīgi, ka pie Veselības ministrijas nav kur pieslēgt riteni?
Tags:

11/16/17 09:21 pm - [info]pelnufeja posting in [info]pajautaa - atkal problēma ar pastu

Sveiki!

Vai jūs zināt, kas varētu būt par iemeslu tam, ka paciņa pienākusi nevis uz manu pasta nodaļu, bet pasta nodaļu, kas atrodas lidostā? Un vai man ir vērts viņiem zvanīt un mēģināt sarunāt, ka to paku attransportē uz manu pastu vai atved uz mājām?

Jo nu, var jau būt, ka es esmu neadekvāta, bet es mēdzu iegādāties dažādas lietas internetā tieši tāpēc, lai varētu ietaupīt laiku un enerģiju, un man šis galīgi neliekas ok.

11/16/17 08:29 pm - [info]helvetica

"[..] what these statements are really conveying [..] is a very male narcissism that demands constant attention, praise, and forgiveness."

11/16/17 09:29 am - [info]malvine_truse posting in [info]pajautaa

cik maksā hiv un auglības analīzes vīrietim?

11/15/17 09:31 pm - [info]inese_tk - novembris

mans iekšējais pulkstenis dzīvo 4 darba dienu ritmā. katru trešdienas vakaru man ir sajūta, ka rīt būs pēdējā nedēļas darbdiena un katru ceturtdienas vakaru man ir sajūta - viss, darba nedēļa beigusies. un tad nāk piektdiena. kā maiss ar laukakmeņiem uz pleciem. pirmdienas totāli nav problēma. piektdienas ir problēma.
tāpat bija arī muļķīgi iedomāties, ka pārejot uz "parasto cilvēku" darba režīmu man uzlabosies sociālā un kultūras dzīve, jo būs brīvi vakari un nedēļas nogales. vakaros man vienkārši gribas pēc iespējas ātrāk nokļūt mājās, aizvērt visas durvis, logus un iebarikādēties savā safe place (tāpēc arī mans kačalkas eksperiments ir cietis diezgan lielu izgāšanos). kas attiecas uz nedēļas nogalēm - man pēc darba nedēļas gribas (vajag!) vienu dienu, kurā es atpūšos mierā un klusumā (ļoti normāla vēlme beisik introvertam cilvēkam) un tad, kad varētu iet ārā, darīties, ņemties un tikties, tad jau ir svētdiena un nākamajā dienā atkal uz darbu.
šodien biju līdzi uz filmēšanu. sapratu, ka jaunajā ikdienā ļoti trūkst dinamikas un pārmaiņu. es negribu 40 stundas nedēļā sēdēt uz viena un tā paša krēsla. joprojām necik nenožēloju aiziešanu no teātra, bet sāku drusku nožēlot, ka nepieņēmu Keitas piedāvājumu strādāt Šmita filmā.
Tags:
 

11/15/17 09:33 am - [info]fedrs

"Piezīmes uz sporta ziņu lappušu malām" mani aizveda pie materiāla, kurā paskaidrots, kāpēc Vecais Stenders pārdots ķīniešiem. No vienas puses, tas liek nedaudz aizdomāties par ekspertu lomu mūsdienās. Lielākā daļa no mums ar viņiem saskaras tikai kā dažādiem prognozētājiem televīzijā, caurmērā nekaitīgiem, kuru pareģojumi vai nu piepildās vai nepiepildās. Pirmajā gadījumā tas tiek piesauktas atkal un atkal, sitot pie krūts, sak, skat kāds es! Savukārt, nepiepildīšanās gadījumā, reti kurš par tām vispār atceras. Tāda tā mūsu ekspertu būšana, 50:50. Protams, ne jau gadijumos kā šis, kad vismaz vienam vajadzētu itin labi atcerēties mūžu mūžos, kurš viņam pārdevis savu eksperta viedokli. Lai gan es neloloju ilūzijas, ka līdzīgā situācijā B. kungs atkal varētu vērsties pie ekspertiem pēc instrukcijām "Ko darī?" un "Ar ko sākt?" Taču tas ir skats uz gadījumu no vienas puses. No otras, ja atļauts vērst jūsu uzmanību uz faktu, ka ziņa publicēta sadaļā "Izklaide" un nevis, piemēram "Ekonomika", kā cilvēkam patīk, tā viņš izklaidējas, kāds ar meitenēm, cits ar ekspertiem.

11/15/17 07:09 am - [info]ulvs posting in [info]pajautaa

Vai kāds pazīst cilvēku, kurš ir piedalījies brīvprātīgajos Āfrikā vai kur citur? Nu, teiksim, caur kādu ANO orgu vai citu programmu. Man ir nepieciešamība nokļūt absolūti citā pasaulē (uz šīs zemes). Saprotams, esmu gatavs vergot un arī iziet apmācības. Protams, jo mazāk jādara, jo labāk - man tieši svarīga ir "oficiāla padzīvošanās" citur, lai gan no darba nebaidos. Vēlos šim cilvēkam uzdot dažādus jautājumus par viņa pieredzi. Ja tu tādu pazīsti, lūdzu, atraksti man uz u.ulvis at gmail, iedodot viņa kontaktus / vārdu, pēc kura atrast FB. Vai atrodi mani feisbukā un uzraksti tur- mani tur sauc Disorderlijs Kondukts.

11/14/17 03:10 pm - [info]andris_k posting in [info]pajautaa - Krievu literatūras lasīšana

Kādā veidā vislabāk lasīt krievu literatūras klasiku, ja krieviski prot ne pārāk labi? Latviski, angliski vai tomēr lauzties krieviski?

11/14/17 06:30 pm - [info]sirualsirual posting in [info]pajautaa

Kā mazi bērni vēl sauc mammu? Memme? Māma? Mā?

11/14/17 02:39 pm - [info]rasbainieks

saruna veikalā šorīt
rasbainieks: dzīve ir ciešanas
pārdevēja: vēlmes rada ciešanas, no vēlmēm vajag atbrīvoties

veikals manuprāt skaidrs, bet nu joka pēc pamēģiniet uzminēt

11/13/17 05:44 pm - [info]kbrgs_ posting in [info]pajautaa - notariāli apstiprināti dokumenti vāciski

Draugi cibisti un cibistes, vai jums ir rekomendācijas, kur vērsties gadījumā, ja nepieciešams notariāli apstiprināt dokumentus vāciski, t.i., lai tie būtu derīgi Vācijā? T.s. apostilles, man šķiet. Paldies!

11/13/17 07:59 pm - [info]jelyfish_patrol posting in [info]pajautaa - Klusa vieta

Sveicināti!

Meklēju kādu klusu vietu centrā kur varētu parunāties bez baigajiem trokšņiem (skaļas fona mūzikas), lai diktofona ierakstu neizčakarētu. Liekas, nesen bija tāds jautājums, bet neatrodu vairs to. Neko šiku, tādu omulīgu.
Tags:
 

11/13/17 10:31 am - [info]vaiksts posting in [info]pajautaa - Detektīvseriāli?

Kādi ir forši, mierīgi detektīvseriāli bez pasaules glābšanas, apmērām kā agrāk bija tas Puaro?
 

11/12/17 03:54 pm - [info]ll_ posting in [info]pajautaa - Dārzeņu dīleris

Vai jums ir zināmi vēl kādi pārdevēji neskaitot z/s dobītes un absolūts ēd, kas piegādā uz mājām (Rīgā) jau sakomplektētas dārzeņu kastes?
 

11/12/17 11:49 am - [info]fedrs

Kā zināms, puikas cepumus neēd un psihoterapeitus neapmeklē, taču, ja tie, es domāju pēdējos, t.i. psihoterapeitus, ne jau cepumus, būtu kā Morīna Keihila, kura pirms darba Losandželosas policijas iecirknī bija pazīstama kā Mia Toretto un laiku pavadīja ar ceļu satiksmes noteikumu pārkāpējiem, noteikti apsvērtu, vai neizdomāt sev kādu bērnības traumu.
 

11/11/17 07:45 pm - [info]fedrs

Pilnīgs blekauts. Viss ciems grimst tumsā. 90. pilnīgi droši varēja likties gulēt, necerot arī, ka svētdien kāds iesprings atjaunot elektrības padevi. Nez, kā tas tagad notiek XXI gadsimtā?

11/10/17 05:44 pm - [info]french_mime posting in [info]pajautaa

Kur var noskatīties 'No ērkšķiem uz' sērijas?
Powered by Sviesta Ciba