blā blā

klausīšanās
 

9/30/14 04:09 pm - [info]livia posting in [info]pajautaa - roku krēms

Sveiki!

meklēju THE ULTIMATE roku krēmu LIELĀ TILPUMĀ- tādu, ko uzdāvināt bārmenēm turēšanai bārā, lai aukstajā laikā rokas nebojājas..- pašam krēmam jābūt ļoti labam, jo ir visi iespējamie apdraudējumi- roku dezinfekcijas līdzeklis, karsta trauku mašīna, auksts ūdens utt, tanī pašā laikā tādam, kas ļoti ātri iesūcas- pa cik jāturpina strādāt, lielais tilpums- lai stāv, vienmēr ir un miers.

Varbūt kāds var kaut ko no personīgās pieredzes ieteikt, lai zinu, uz ko skatīties ? Varbūt ir kādi pro krēmi, kas ātri iesūcas ?
Paldies!

9/30/14 04:00 pm - [info]intenormal posting in [info]pajautaa - atvaļinājuma nauda

šis jautājums tiem, kas bišku vairāk ko saprot no grāmatvedības un algu aprēķiniem.

jau kuro reizi, saņemot algu par mēnesī, kurā bijis atvaļinājums, redzu, ka kopējā summa ir mazāka nekā visus citus mēnešus. alga mums ir fiksēta. uzņēmums maziņš, visi draudzīgi. tādi aprēķini "sanāk" visiem, un priekšniece, kura rēķina algas - arī sev - nevar atrast nekādu izskaidrojumu.

algas lapiņā redzu, ka atvaļinājuma apmaksa ir iekšā, bet kopējais bruto cipars ir mazāks kā citus mēnešus.

nekādas slimības lapas nav ņemtas, bezalgas atvaļinājums arī nē.

bet konkrēti neto sanāk, piemēram, tagad septembrī ar četrām atvaļinājuma dienām par gandrīz 50 eiro mazāk nekā "normālā" mēnesī.

vai tā vajadzētu būt? vai arī mūsu uzņēmuma grāmatvedības aprēķinos pieļauta kāda kļūda?

9/29/14 11:33 pm - [info]sauleszakjis posting in [info]pajautaa - paviljons?

nē nē, ne zivju vai gaļas.
interesē, vai kāds šeit nav darbinieks iekš Paviljona?

9/29/14 11:01 pm - [info]inese_tk - Provinces anekdotes

Bvakar.
kāds vēlas noskatīties Frumina "Provinces anekdošu" ģenerālmēģinājumu rīt, 30.09., JRT lielajā zālē, 19:00?
pieejami 3 gab ielūgumi - divas vietas 19. rindā blakus, viena 15. rindā.

Es, godīgi sakot, neiesaku, bet par gaumi jau nestrīdas.

pieteikties komentāros.

9/29/14 08:14 pm - [info]shelly

Māksliniece darbā atgādināja jauku karikatūru par to, kā situāciju redz dažādi cilvēki: jā tēvs met gaisā mazu bērniņu, viņš redz nelielu lidojumu augšup-lejup un drošu piezemēšanos savās stiprajās rokās, māte to redz kā ārkārtīgi riskantu lidojumu turpat trīs metru augstumā ar nezināmu galaiznākumu, bet vecmāmiņas acīs mazulis jau izmests līdz Everestam un tūlīt viņu notrieks garāmlidojoša lidmašīna. Apmēram tā viss notika šorīt mūsmājās, kad radās jautājums, vai uz bērnudārzu var vest bērnu, kas pa nakti ir raudājis, klepojis un puņķojies - māte un tēvs pēc diskusijas stundas garumā ("mēs guļam atsevišķi, bet mostamies kopā," un darām to atbaidoši agri) vienojās, ka var, vecmāmiņa krita neslēptā panikā par šādu bezatbildību.
Pēc darba padevos, aizvedu Lauvu pie dakteres. Sašarmejis visas mammas uzgaidāmajā telpā (viņš viņām apburoši smaidīja un mēģināja atdot manu maku...), iedraudzējies ar visiem bērniem un 50 reizes nošļūcis pa slidkalniņu, pasaulē jautrākais slimnieks saņēma atļauju šonedēļ uz dārziņu vairs neiet, un palēkdamies devās mājās...

9/29/14 06:47 pm - [info]zazazumm posting in [info]pajautaa

iesakiet cibiņus, kas raksta par bērniem, bērnu audzināšanu, ģimeni un tml :)

9/29/14 05:47 pm - [info]az posting in [info]pajautaa - subtitri

subtitru izveide 3 min garam video cilvēkam ar vidēji smagu tehnoloģisko atpalicību - ir vai nav mission impossible? Der jebkurš palīdzīgs padoms par lietu, paldies.

9/29/14 05:06 pm - [info]masha_nje_vasha posting in [info]pajautaa - bērni; darba intervija; cik daudz atklāt

Sveiki! Tā kā esmu tālu prom no šiem jautājumiem, lūdzu, apgaismojiet mani par situāciju mūsdienās ar CV, darba intervijām un bērniem.
1. Darba devējam liekas drošāk zināt, ka sievietei ir bērns (tātad lielāka cerība, ka stāvoklī uzreiz nepaliks) vai domāt, ka bērna nav (tātad nav riska, ka bērns slimos utt.)?
2. Ja CV redzams, ka 2 gadi nav strādāts algots darbs, labāk rakstīt tajā laikā, ka bērna kopšanas atvaļinājums bija vai arī uzsvērt daudzas citas lietas, kas paralēli paveiktas (studijas, darbs pašnodarb.statusā utt.) - labāk rakstīt visu kopā vai bērnkopību nepieminēt?
3. Vai šis viss augstāk minētais ir problēma tikai privātajā sfērā, vai arī valsts iestādēs izvēlas neņemt sievietes ar maziem bērniem?
Paldies!

9/29/14 01:23 pm - [info]aktrise

es. tikko. gandrīz. nomiru. no. smiekliem. nebiju ievērojusi šo lielisko cibas ierakstu, jo biju nolēmusi vairs cibas pietiek.com nelasīt un nebojāt savu dzīvi. bet šo man parādīja kolēģi un nevaru atturēties to pakomentēt, jo tas attiecas tieši personīgi uz mani: http://klab.lv/users/mazeltov/2278770.html?nc=12 pirmkārt, ļoti interesanti, ka romāns un rihards ir kļuvuši par brāļiem, tas, protams, ir visjautrākais šajā sazvērestības teorijā. it sevišķi ņemot vērā to, ka romāns un rihards vispār iepazinās apmēram nedēļu pirms "tenku" atklāšanas pasākuma - viņi ir ļoti attāli radinieki, lai neteiktu vairāk. otrkārt, tas kas attiecas uz mani kā šī projekta iesniedzēju - es toreiz, pirmkārt, nebiju projektu vadītāja, un vispār tajā laikā atrados dekrētā. tomēr esmu ļoti, ļoti priecīga par šo cibas ierakstu, tas man uzlaboja garastāvokli un pilnīgi noņēma raizes par šī cilvēka vešanu pie prāta - te vairs nekas nav līdzams. bet ceru, ka tas liks arī citiem aizdomāties par šīs sievietes pieņēmumu un spriedumu sakaru ar realitāti.

9/29/14 01:18 pm - [info]zimbardo posting in [info]pajautaa - Zeme

Sveiki!
Meklēju iegādei nelielu (~200 m2)zemes pleķīti Rīgā (vēlams Āgenskalnā, bet ne dārziņu teritorijā). SS.lv nav tādas nestandarta lietas. Varbūt varat ieteikt kādu mākleri vai pašiem ir zināms kāds šāds piedāvājums.
Tags:

9/29/14 08:36 am - [info]dumshputns

Šorīt rudens gaisā
Duras degunā
Piedzīvojumu smarža
 

9/29/14 09:52 am - [info]andris_k posting in [info]pajautaa - Atsauce dziesmā Tāls Parīzes radio

Meklēju Branžā dziesmu par rudmataino Žannu, kas zaudējusi vīru. Varbūt kāds zina, kas ir Branžā vai kā to uzrakstīt franciski?

9/28/34 07:54 pm - [info]sveetaa_seeta

Šodien atčoknījos, ka ir jau 28.septembris, kas nozīmē, ka parīt tinos prom no Lagošas. Un tas nozīmē, ka pavisam drīz pienāks mana laimīgākā diena mūžā (t.i. - diena, kad atgriezīšos Latvijā uz pavisam).

Pēdējo nedēļu esmu aizvadījusi, daudz vazājoties. Man ļoti patīk vazāties. Kā mans pazudušais dēls Žoels reiz sacīja - Elīna labākā īpašība ir tā, ka viņa labi staigā. Tā esmu izstaigājusi visas tuvējās klintis un, protams, vairākkārt gandrīz dabūjusi galu. Tie visi bija diezgan spirituāli ceļojumi, jo īstenībā pēc tam, kad Brazīlijā nokritu no klints, man sāka palikt bail no augstuma. Nu, te es mērķtiecīgi tās bailes ārstēju, dažkārt liegu pastaigu miksējot ar normālu alpīnismu. Kad priekšā bija kāda bīstamāka vietiņa, to nofotogrāfēju, lai gadījumā, ja atrod manu fotoaparātu, vismaz var redzēt, kas bija pēdējais, ko redzēju. Es kā vecs vazaņķis varu vēŗtēt savus pastaigu maršrutus ar 8 ballēm no 10 - ir klintis, bet nepaliek garlaicīgi, jo tās ir dažādas klintis. Turklāt ik pēc kāda kilometra ir pļaža, kur var nopelst (ūdens sen vairs nav ledusskapis). Vienu dienu arī iemaldījos nūdistu pludmalē. Tur viens džeks dročīja. Un tur es tiešām iemaldījos nejauši, jo gāju gar krastu un vēroju zivis. Te ir ļoti daudz zivju, un viņās visas var redzēt, un viņas skatās uz mani ar draudzīgu skatienu. Es reāli gribētu būt tīkls, iegāzties ūdenī un visas tās zivis savākt. Vai vismaz iedodiet harpūnu.

9/28/14 08:54 pm - [info]ena

Sajuku no visaam piilaadzu recepteem taapeec saaku dzert viinu un kaa juus vaarat piilaadzus vai tiesaam ar aaboliem? Var uz aci? Man uz aci te ir kaadi divi pilni katli attiiriiti stulbaa lielummaanija

9/28/14 07:58 pm - [info]sinamorata posting in [info]pajautaa - grīdas dēļi

iesakiet kādu kantori, kur griezties pēc grīdas dēļiem.
ss.lv ir tik daudz, ka tur apjukt var. ideāli, ja kantoris var viņus uzreiz piegriezt vajadzīgajā garumā un vēl nobeicēt (ja to vispār ar grīdas dēļiem dara? nav ne jausmas, bet gribās lai smuki, tumši brūni). vēl ideālāk, ja tas viss par saprātīgu cenu.

9/28/14 07:27 pm - [info]shelly

Dažreiz es biedēju ne tikai citus, bet arī sevi. Esmu piekrāmējusi pilnu ledusskapi, uzkopusi māju un pat drusku pastrādājusi.

9/28/14 02:04 pm - [info]bikini_kill

Šobrīd sēžu, šķiet, Dublinas hipsterīgākajā kafejnīcā. Pie ieejas durvīm karājas visādas vintedžkleitas, interjers sastāv no baltajām metro flīzēm (mana vannasistaba arī šādi izskatās btw) un koka dēļiem, pa lielajiem logiem var redzēt garāmejošos modes blogerus un wannabe māggzliniekus, man blakus sēž kkādi dienvidāfrikāņi un blenž aifonos, no tumbiņām skan D'Eon... Ā, un kafejnīca saucas Berlin un es pasūtīju raspberry cheesecake brownie un organic tēju.

9/28/14 02:41 pm - [info]flog posting in [info]pajautaa - drama

iesakiet kadu labu filmu/dramu par dzivi
paldies

9/28/14 01:48 pm - [info]shelly

Šajās dienās neesmu izdarījusi neko no ieplānotā. Tas ir, pilnīgi neplānoti esmu nokrāsojui sirmos matus un sapirkusies rudens apavus Lauvam, cerams, ka kaut kas no tā derēs, bet raksti darbam vai satori joprojām pat neiesākti, kabacis joprojām zaļš ledusskapī un māja joprojām netīra; šodien man turklāt ir arī temperatūra, un viss, ko gribas, ir necelties no gultas nekad, nekad.
 

9/28/14 11:44 am - [info]fedrs

Sawļe, piesedzies! Citādi nevaru saskatīt, kas rakstīts monitorā.
Powered by Sviesta Ciba