blā blā

klausīšanās

5/25/17 07:09 pm - [info]ulvs posting in [info]pajautaa

Kāds nezina, kā lai noskaidro, vai kino "Bizē" vēl kaut kad tiks demonstrēta filma "Atbrīvošanas diena"? Viņiem nav tel.nr., un ir nepieciešamība noskaidrot tagad.

5/25/17 04:19 pm - [info]inese_tk - Ciniķi

vakar biju uz pirmizdrāzi. man liekas būs ļoti labi. būs. vakar bija labi pirmie divi cēlieni, bet trešajā aktieru pārgurums un pārslodze lika sevi manīt - pazuda dinamika, temps, likās, ka aktieri spēlē tādā kā slow motion. vizuāli ļoti, ļoti skaista. milzu skaļrunis jau no paša sākuma asociējās ar Melanholiju (Trīra), bet, kad Guna 3. cēlienā sāk runāt par eksistenciālajām skumjām, tad pavisam salikās kopā. tā vispār - tas, ko Vlaģiks visās savās izrādēs (vismaz tajās, ko esmu redzējusi) sauc par mīlestību, vispār nav mīlestība, bet ego un tāpēc arī tur viss vienmēr notiek tik destruktīvi.

jāaiziet kkad noskatīties vēlreiz 3. cēliens un no kādas tālākas vietas, vakar sēdēju 2. rindā, bija forši, bet manliekas, scenogrāfiju labāk var izbaudīt no attāluma.

p.s. vispār, zinot Vlada problēmas ar dedlainiem, jāatceras iet skatīties viņa jaunās izrādes jau kādā 2. vai 3. blokā
Tags:

5/25/17 11:14 am - [info]ena

Ko tu dari

5/25/17 01:05 am - [info]samantta posting in [info]pajautaa - Automatizēti epasti

Jautājums no pilnīga iesācēja visā, kas saistīts ar internetu un automātiskiem e-pastiem.

Labu laiku atpakaļ uzsāku organizēt ikmēneša pasākumu. Sūtu divus e-pastus mēnesī, precizējot laikus un vietas utml. Sākumā bija viegli to darīt manuāli, jo nebija daudz apmeklētāju, taču ar laiku epastu liste ir uzaugusi un manuāli to darīt sāk likties par traku.

Kādi ir ieteikumi šo procesu automatizēt? Esmu lūkojusies uz Mailchimp, bet man ir bail vai uzņēmumu (epasta adreses parasti ir uzņēmumu adreses) epasti kļūst aizvien labāki spama bloķēšanā un ir radies priekšstats, ka visādi automātiskie epasti iekrīt spama filtru melnajos caurumos. Vai tā ir?
Izpētīju, ka ir nedaudz drošāk, ja izdodas palūgt visiem adresātiem 'pierakstīties' un apstiprināt, ka viņi vēlas saņemt attiecīgos epastus, bet tas atkal čakars un negribas to uzņemties, ja vien nav citu variantu.

Kādas ir līdzīgas alternatīvas? Kā un ko labāk/efektīvāk darīt?

Liels paldies par jebkādiem padomiem un ieteikumiem lai šo visu saprotu mazliet labāk!

5/25/17 12:57 am - [info]masha_nje_vasha posting in [info]pajautaa - Pieneņu pļava

Lūdzu, pastāstiet, kur Rīgā vai tuvumā ir pļava, kur šobrīd zied pienenes. Jo vairāk jo labāk. Vēlams tālāk no putekļiem, jo mērķis ir vārīt pieneņu medu.

5/24/17 09:34 pm - [info]gribu_gribu posting in [info]pajautaa - RAMSTEIN 11.06.17

Sveiki Cibiņi,

Jautājums Nr.1.: Vai kāds no jums vai jūsu paziņām,draugiem,radiem dodas uz Tallinu 11.06 (dodas uz Ramstein konci vai citās darīšanās, un ir iespēja paņemt divus vai vairāk līdzbraucējus? Par ceļu maksāsim!

Jautājums Nr.2.: Vai kādam no jums ir kāds paziņa,draugs,rads Tallinā kurš būtu ar mieru uzņemt pie sevis un izguldīt ,minim.2, max 4 cilvēkus Tallinā pa nakti no 11.06 uz 12.06? Par naktsmājām dosim naudiņas.

5/24/17 08:02 pm - [info]panacea posting in [info]pajautaa - Čīk-čīk-čīkstoša grīda

Augšējiem kaimiņiem pirms pāris mēnešiem ārkārtīgi skaļi sāka čīkstēt grīda (iet cauri aktīvi skaņu bloķējošām austiņām), visu laiku zinu, kur kaimiņš augšstāvā atrodas. Internetā izlasīju, ka dažreiz čīkstošai grīdai palīdz talka pūderis. Kā jums liekas, būtu vērts iet pie kaimiņa ar talka pudelīti un lūgt lai saber? Varbūt ir vēl kādas kreatīvas idejas?

5/24/17 05:00 pm - [info]rasbainieks

ko es šodien uzzināju:
ka mana visu laiku mīļākā dziesmas rindiņa kādam ir bijusi tik mīļa, ka viņš ir tā ir nosaucis spēli
pie kam ap to laiku, kad tā kļuva par manu visu laiku mīļāko dziesmas rindiņu
dāmas un kungi, squid yes, not so octopus
dziesmu arī? lūdzu!
puscilvēks puscepums jūsu uzmanībai

5/24/17 04:16 pm - [info]viux - nāves mūzikas ziņas

(2) pateicoties teroristiem, es tagad zinu, kas ir Ariana Grande

(2) kaut kāda jēga no tā, ka Prince nomira, bija, jo tagad viņu var klausīties spotify

5/24/17 03:21 pm - [info]miiljo_stundinj posting in [info]pajautaa - Nodot pudeles Rīgā

Sveiki, interesē, vai šobrīd vēl notiek stikla alus pudeļu nodošana pretī saņemot naudu? Tad kur Rīgā, varbū pat Teikā to var izdarīt? Vai var nodot jebkuru alus pudeli vai tikai konkrētu ražotāju?
 

5/24/17 01:44 pm - [info]malafemmina posting in [info]pajautaa - Старая Площадь Maskavā

Varbūt kādam ir pie rokas kāds Maskavas ceļvedis latviski? Šim laukumam nespēju atrast latvisku ekvivalentu, Gūgle neatrod ne Veco laukumu, ne Staraja laukumu, ne Staraja ploshad laukumu... varbūt ir kāds variants?

5/24/17 01:11 am - [info]inese_tk

mīļās sinhronitātes

5/23/17 11:05 pm - [info]inese_tk

29/112
Tags:

5/23/17 02:42 pm - [info]inese_tk

kurš grib uz jauno Vladķiku šovakar? ir ielūgumi 2 pers
 

5/23/17 11:40 am - [info]livia posting in [info]pajautaa

Labas dienas!

Varbūt kāds var ieteikt kādu šūšanas darbnīcu/ šuvēju, kur varētu pa lēto pāris biksēm pāršūt izrautus rāvējslēdzējus? Tiešām tas maksā 7 eur rāvējslēdzējs + 10 eur darbs ?- daļa bikšu nemaksā tik daudz :D
(protams, protams, gan jau,ka standartā pakalpojums tā arī maksā, bet moš kaut kur ir pa lēto)

PALDIES!

5/23/17 03:51 am - [info]inese_tk - maijs

LTT 32401: Velns dirs jaunā mēnesī
/K. Jansons, Plāņi/

hmm, nav ilgi jāgaida līdz Velna diršanai - jauns mēness būs parīt
Tags:

5/23/17 12:59 am - [info]inese_tk - maijs

tikko pa Slokas ielu aizskrēja lapsa
Tags: ,

5/22/17 10:24 pm - [info]redrum posting in [info]pajautaa - Auto īre

Nepieciešams uz nedēļu noīrēt auto braucienam ārpus Latvijas. Vai kādam ir kādi ieteikumi, kas balstīti uz pozitīvu pieredzi vai arī ieteikumi no kuriem uzņēmumiem izvairīties?

5/22/17 02:25 pm - [info]brr posting in [info]pajautaa - Autoserviss Miera ielā (pretī Lielajiem kapiem)

Vai kāds ir izmantojis Miera ielas autoservisa (pretī Lielajiem kapiem) pakalpojumus (vēlams izvairīties no turienes vai kā reiz ir vērts)?

Paldies!

5/22/17 10:21 am - [info]hekate posting in [info]pajautaa - Vienkārša mūsdienu latviešu virtuve Rīgā?

Vai kaut kur Rīgā (vislabāk centrā) ir vieta, kur var paēst ēdienus, kas +/- līdzīgi Lido piedāvājumam, bet kur būtu apkalpošana pie galdiņa, vai vismaz, ja bistro, tad bez tās milzīgās drūzmēšanās un bez apdullinošiem šlāgeriem? Var būt arī dārgāk nekā Lido, bet neinteresē "seno latviešu virtuve" ne arī pārizsmalcināti, oriģināli šefpavāru eksperimenti uz latviešu ēdienu bāzes. Vienkārši labs, garšīgs, tipisks mūsdienu Lv ēdiens.
Powered by Sviesta Ciba