blā blā

klausīšanās

10/24/16 08:05 am - [info]begemots posting in [info]darbs - Bērna pieskatīšana

Sveiki.

Meklējam kādu, kas var pēc vajadzības ik pa brīdim atnākt pa dienu pieskatīt 1,5g.v. bērnu.
Centrā.
Samaksa pēc vienošanās.

Rakstīt uz profila epastu.

10/24/16 02:50 am - [info]ena

Lai slavets sampanietis bet es jau 15 min nespeju atcereties ka sauc musu valsts prezidentu bet iespejams arii ka es nekad neesmu zinajusi?

10/24/16 12:55 am - [info]inese_tk - Oktobris

Citi vīri nevar nodrošināt savas sievas ar kažokiem un briljantiem, Kārlis nevar nodrošināt mani ar piemēriem.

10/23/16 10:17 pm - [info]inese_tk

Imants Taksis
Tags:

10/23/16 05:54 pm - [info]sinamorata posting in [info]pajautaa - melns apmetnis

vai kādam ir melns, garš apmetnis ar kapuci, ko varētu aizdot uz vienu vakaru?

10/22/16 11:25 pm - [info]rasbainieks

nogāju uz kora 20 gadu jubilejas koncertu
nonācu ļ. interesantā situācijā savā galvā
es tur dziedāju kora pirmos ~piecus gadus
šajā koncertā uz skatuves pazinu divus cilvēkus un diriģenti
98% veco dalībnieku es pēdējoreiz redzēju tieši pirms desmit gadiem, kora jubilejā (simtprocentīgu statistiku nojauc misame)
bet pats interesantākais bija ar tiem vecajiem dalībniekiem, ar kuriem man nav nekādu interneta kontaktu
es lieliski zinu, kā viņi smejas (!), goda vārds, smiekli ir pirmais, ko atmiņa uzservē, atceros par viņiem šādas tādas fiškas, mēs esam kopā izdzēruši ļ. daudz ahohola (tas nu reiz ir tas, ar ko nodarbojas koristi), bet vairumam viņu es sitnost neatceros vārdus
vēl bija interesanti no malas paklausīties kordziedāšanu vispār, arī apmēram otrā reize mūžā, un pirmā bija iepriekšējā jubilejā
 

10/22/16 08:12 pm - [info]kaukau posting in [info]pajautaa

Kāds ir labākais gaisa mitruma savācējs dažu kvadrātmetru dušas telpai bez ventilācijas ar biežu dušas lietošanu, attiecīgi daudz tvaika?

10/22/16 05:14 pm - [info]bikini_kill - Healthy

Our choices are no longer guided by pleasure or good sense but by the words 'good for our health', so taking a walk has turned into a fundamental need, as it oxygenates the brain, tones the body and protects us against diabetes, cancer and depression. This is, of course, provided that we do it daily for at least half an hour at a sustained pace. This is exactly how a spontaneous act becomes an obligation. We no longer talk about lettuce salad, a tomato, a yogurt or a glass of wine, but omega-3, antioxidants and probiotics.
Tags:
 

10/22/16 01:10 pm - [info]murzilka - A

https://www.youtube.com/watch?v=Oc1Mf3NS-ZI

10/22/16 03:01 am - [info]huinja posting in [info]pajautaa - Vai mūsdienās ir vairāk retardētu bērnu?

Man neizdodas sagūglēt, jo grūti definēt jautājumu tā, lai gūglei pielec.

Tātad, vai tas ir mūsdienu fenomens, ka (šķiet, ka ir?) vairāk mazu bērnu ar visādām problēmām - līkām kājām, šķībiem žokļiem un acīm, augšanas grūtībām, nebeidzamu slimošanu, atpalicību? Vai arī vienkārši manā apkārtnē tādu ir šķietami daudz? Vai arī liela daļa šo mazo retardētību ir pārejoši fenomeni? Kur ir sameklējama kāda statistika un saistīta infa?


Upd.: Paldies par informatīvajiem un neretardētajiem komentāriem!

10/21/16 10:58 pm - [info]ena

Katru reizi kad tiiru vannu ar elbas pastu man skiet es esmu francu filmaa un neprotot francu valodu vienmer murminu zje te mee zje mublaaa le vii un es sapratu ka svaigas veljas smarza un ziepes man asocieejas ar franciju lai arii es tur esmu bijusi tikai vienu reizi muuzaa un tajaa pasaa reizee afektaa ka neko neatceros un liidz eifelja tornim nenokljuvu

10/21/16 05:09 pm - [info]helvetica

Alepo ziņas baismīgas. Vēl baismīgāk, ka ziņās runā par nāvēm nākamības izteiksmē: "paredzams, ka šīs diennakts laikā uzlidojumos bojā varētu iet tik un tik cilvēku".

10/21/16 11:14 am - [info]daina_t

Sen nav bijis apdeits par apzinātās sapņošanas projektu. Lasu Laberge, vingrinājumus īsti nepildu (izņemot sapņu žurnālu un fragmentāru apziņas stāvokļa izčekošanu), domāju pamazām pildīt pēc visas grāmatas izlasīšanas. Vienu brīdi bija baigais uzrāviens, kad nedēļu no vietas gandrīz katru nakti bija apzinātie sapņi, pārsvarā gan ļoti īsi. Pēc tam iestājās tāda kā pauze (daļēji to var skaidrot ar to, ka nesanāk gulēšanai veltīt vēlamās 8-9 un vairāk stundas).
Bet šorīt bija reāls aplauziens! Redzēju ilgu sapni par satori autoru nometni, resp., nevis to, kurā es biju, bet tipa nākamo. Vienā brīdī biju aizklīdusi prom no pārējiem pastaigāt pa apkārtni un attapos kāpjam lejā pa ļoti stāvām kāpnēm ar mazītiņiem pakāpieniem, kas vilkās teju bezgalīgi. Bija bail noripot lejā. Šai mirklī man ienāca prātā - hmm, šis ir mans dreamsign (jo citos sapņos, ko esmu piefiksējusi, man regulāri parādās ļoti stāvas, gandrīz vertikālas nogāzes, pa kurām jākāpj augšā / lejā, un ir bail nokrist). Izdarīju klasisku pārbaudi - nopētīju savas rokas. Parasti sapņos rokas izskatās kaut kā jocīgi, un tas ir viens no populārākajiem paņēmieniem, kā pārbaudīt, vai esi nomodā. Bet šoreiz sapnī manas rokas izskatījās pilnīgi normāli! (Nu, vai vismaz tā likās.) Ak, smadzenes, cik jūs esat trikī, vislaik izdomājat jaunus veidus, kā mani apčakarēt. Man ienāca prātā, ka varbūt jāizdara vēl kāda no klasiskajām pārbaudēm, piem., jāpalecas, bet attiecīgajā situācijā palēkties bija bail, tāpēc vienkārši pieņēmu - nu, ja jau roku pārbaude liecina par nomodu, tad gan jau tā arī ir.
Sapnis noslēdzās ar to, ka nometnē ienesās busiņš ar sprāgstvielām un kāds iekliedzās: "Šī ir Parīze!" Sākās sprādzieni un mēs visi metāmies guļus gar zemi. Nu lūk, ja manas smadzenes nebūtu mani tā apmānījušas, šis terorakts pret latviešu liberālo kultūras inteliģenci nebūtu noticis.
Tags:

10/21/16 12:40 am - [info]rasbainieks

runājot par pasaulē svarīgāko (īru) grupu
principā veltījums pērkonam un šulcam
(vārdi īrs un īrija manā žurnālā nekad citkad nav figurējuši tik biezā slānī)
http://klab.lv/users/rasbainieks/2009/05/29/
un tad es laikam nevarēju apstāties par tēmu
http://klab.lv/users/rasbainieks/2009/05/30/

10/22/16 12:38 pm - [info]inese_tk - 4. daļa

no iepriekšējās nedēļas nogales pastaigas

Āgenskalns. Flora, fauna un faktūra )
Tags:

10/19/16 11:37 pm - [info]rasbainieks

vot, par baseina nūdeli uz bagāžnieka runājot
https://www.thestar.com/news/gta/2016/10/18/cyclist-says-his-pool-noodle-makes-toronto-streets-safer-for-him.html
a) zabadakā ir viens tāds ričuks "no rietumeiropām" (un apmēram astoņdesmitajiem), kuram pie bagāžnieka ir tāds viltīgs puļķis – tā kā satiksmes regulētājiem, bet nevis strīpainā vāveraste, bet vienkrāsains, parasti balts, un ar apli galā, kur vidū atstarotājs – nu lūk, un šis puļķis, uzsākot braukšanu, atvāžas no bagāžnieka un liek autobraucējiem ievērot distanci (intervālu, bitches, intervālu!)
b) es jau gandrīz gadu braukāju uz tām savām vingrošanām ar jogas paklājiņu pār bagāžnieku un jāteic, ka tad satiksmē tiešām jūtos drošāk, lai gan paklājiņš ir šaurs, stūres platumā, bet tomēr kaut kādu lomu nospēlē (augšminētais puļķis ir biš garāks)
Tags:

10/19/16 10:00 pm - [info]inese_tk - oktobris

man, kā folkloristikas studentei, liekas aizdomīgi, ka dienu pēc tam, kad kursabiedrene, kura man neizskaidrojami nepatīk, apjūsmo un slavē manu skaisto atstarotājbrošu, tā ņem un pazūd. divas tumšās sezonas grozījās pie manas krūts atstarodama un ij nedomāja krist nost. bet, nu - čiks un vairs nava.
Tags:

10/19/16 08:58 pm - [info]inese_tk - oktobris

klau, a kāpēc mums visiem tagad jāsadodas rokās un jāglābj tas Dzintars? kāpēc mēs pirms tam nevarējām tāpat doties rokās un glābt, piemēram, Liepājas Metalurgu vai Krājbanku?
 

10/19/16 07:35 pm - [info]fedrs

Nez kā tu Aldarim sokas, vai nav šos jāglābj?

10/19/16 05:16 pm - [info]inese_tk - oktobris

nekad nebiju domājusi, ka priecāšos, ka kāds noskrāpēs mūsu mašīnu. kādā jaukā septembra sākuma dienā, kad mašīna bija skaisti un godīgi noparkota uz Smiļģa ielas, tieši pie mājas durvīm, aiz šķotkas bija aizbāzta menta parakstīta, ar roku uzskricelēta, zīmīte - ka mašīna tāda un tāda ir noskrāpējusi mūsu mašīnu, lai vēršamies pie apdrošinātāja. švīka uz kreisā spārna ir redzama, ja ieskatās, bet nav nekas traģisks. pagāja pusotrs mēnesis un apdrošinātājs beidzot ieskaitīja naudu, kuras pietiks tieši, lai nopirktu jaunas ziemas riepas un savestu kārtībā savirzi. turklāt tieši laikā, jo riepu/naudas jautājums jau sāka izteikti nomākt.
Tags:
Powered by Sviesta Ciba