blā blā

klausīšanās
 

5/26/15 01:38 am - [info]fedrs

Citkārt sēžu pie datora pēdējiem spēkiem, jau klanīdamies un brīžam iekrītot nemaņa, it kā būtu bail iet gulēt, jo no rīta varētu nepamosties. Jāatzīst, ka tā varētu būt izeja. Bet rīti pienāk sasodīti skaļi. Ziemā vārnas tik traki neķērca kā visi šitie kanārijputniņi aiz loga tagad.

5/26/15 01:13 am - [info]inese_tk - maijs

Kopš sestdienas vakara (t.i. kopš te pasūdzējos par bezgalīgo rudeni), mana telefona laikaziņu apps spītīgi uzstāj, ka es atrodos Brazīlijā, Sanpaulu un ir +18.

5/25/15 09:22 pm - [info]izdziivotaaja posting in [info]pajautaa - Zoba implants. Labāka cena?

Labvakar!
Jo vairāk skatos cenas, jo vairāk šausminos. Skaidrs, ka nebūs lēts prieks, bet vai tiešām nav kaut kur izdevīgāk?
Mana zobārsta piedāvātais ir implanta protezēšana - 498,00 EUR un tikpat pat ielikšanu.
Skaidrs arī, ka ne pāris dienu jautājums un būs tak jāmaksā arī par visādām sagatavošanās procedūrām.

Vēl jaukāku visu padara fakts, ka "laimīgais" zobs ir priekšējais, kas nozīmē, ka vajag platīti līdz jaunais būs klāt. Vasara priekšā, jopcik! Tātad, kāda pieredze ar šo arī bijusi?
Tags:

5/25/15 07:37 pm - [info]skafandrs posting in [info]pajautaa

Dārgie cibiņi!
Nespēju sagooglēt, kā tur īsti ir, un PMLP info tālruņa uzziņās arī nevaru saprast, kurā no piedāvātajām jautājumu kategorijām ko tādu vaicāt.

Gribu pārliecināties, vai laulību reģistrācijas liecinieks var būt ārvalstu pilsonis? Google it kā saka, ka vienīgais noteikums esot, lai liecinieks būtu pilngadīgs.
Kā tur īsti ir?

5/25/15 06:40 pm - [info]zefiirs posting in [info]darbs - Gribu strādāt barčikā

Vēlos nomainīt biroja krēslu pret kaut ko omulīgāku - būšu priecīga par barčiku vai kādu citu patīkamu iestādījumu.
Man ir pieredze gan barčikā, gan pasākumu organizēšanā, gan projektu koordinēšanā un nedaudz arī vadībā, būtībā protu ļoti daudz ko, bet šobrīd vislabprātāk atrastos aiz neliela kroga vai kafenīcas letes, kur varu saliet dzērienus, un aprunāties ar apmeklētājiem. Der arī neliels veikals. Runāju latviski un angliski, krieviski saprotu un nedaudz, ja ļoti vajag, arī runāju.

Sākt varu no jūnija, rudenī plānoju atsākt akadēmiskās gaitas, tāpēc darbu meklēju vasaras sezonai, ja darba vietai būtu ne sezonāls raksturs un iespēja apvienot ar studijām, tad varētu turpināt arī pēc vasaras.

seshiseshiseshi@inbox.lv vai komentāros

5/25/15 01:39 pm - [info]malvine_truse posting in [info]pajautaa - koka buki

Kur lai nopērk tos koka bukus, uz kuriem uzlikt dēli? Nu, ja nav vaļas pašam taisīt. :D

5/25/15 10:20 am - [info]yeux_glauques posting in [info]pajautaa

alus (vai cits atspirdzinošs dzēriens) no manis tam, kurš spēs noteikt šitās te dzejas autoru/grāmatas nosaukumu.
šeit )
 

5/24/15 10:14 pm - [info]iguaana posting in [info]pajautaa - galvaskausa lūzumi

Tā- medicīnas eksperti- topošie un esošie- es nevaru un neprotu atrast atbildi uz šo jautājumu, jo dažādos avotos info atšķiras un neviens nav mācījis. Varbūt kāds zina-

Pie kura galvaskausa lūzuma veida ir vismazākā galvas smadzeņu bojājuma iespēja?
iespieduma lūzuma;
lineāra lūzuma;
šķembaina lūzuma;
galvaskausa pamatnes lūzuma.

Paldies. Ļoti ceru, ka te ir kāds traumu eksperts.

5/24/15 07:49 pm - [info]helvetica - attiecību higiēna.

Plaušu vēzis, prostatas vēzis, sirds. galvenie cēloņi radudrauguvīriešu atmiršanai šī pēdējā gada ietvaros. šobrīd svaiga ziņa par kārtējo vīriņu ar diagnozi un priekšā kārtējo reizi stāv viss tas ceļš ar tuvu cilvēku un viņa spēju vai nespēju dīlot ar to.

Mīļie cilvēki, lūdzu, apzinieties, ka esat mirstīgi, lūdzu, gatavojieties nāvei. Gatavojieties, ka mirsiet, iespējams nelaikā, iespējams sāpīgi, iespējams process būs ilgs, nomācošs un neglīts. Citādāk ir grūti.

Piemēram, pagājušajā gadā ap šo laiku mans tēvs (savā dzimšanas dienā) uzzināja, ka plānotajā braucienā uz Parīzi nedosies. Šogad ap šo laiku mana tēva vairs nav. Īpatni skatīt foto albumus un redzēt cilvēka dzīvi tās kopumā. Vecmāmiņa, kurai tikpat gadu, cik man nesen bija, tātad jaunāka, tur savu jaundzimušo bērnu pret vasarīgām debesīm. Viņas vairs nav, un es zinu, ka arī tā bērna vairs nav - pati savām acīm redzēju viņa dzīves pēdējos cēlienus. Te, attēlā, tēvam tikpat gadu, cik manam bērnam, viņa mazbērnam šobrīd. nobildēts dienā, kad izrakstījās no slimnīcas, kurā ārstāja plaušu karsoni; karsonis tajā pašā vietā, kur daudzus gadus vēlāk savilkās audzējs.

 photo 20150401_160900_zpszqwjiw4t.jpg

5/24/15 08:16 am - [info]iokaste posting in [info]pajautaa - Dzelzs tilts

Vai ir Rīgā vēl kautkur līdzīgs dzelzs kopņu tilts, neskaitot Dzelzceļa un Juglas tiltus?

5/23/15 10:18 pm - [info]kbrgs_

Īrija YESS! milzīgs sasniegums pasaules kontekstā - ar referendumu panāktas izmaiņas konstitūcijā. Šis gadījums dod man cerību, ka Latvijā kas līdzīgs ir iespējams, ja vien valdība mums dotu šādu iespēju.

5/24/15 12:48 am - [info]inese_tk - septembra beigas

savā apzinātajā dzīvē neatceros nevienu tādu pavasari, kurā būtu nācies nosalt tik bieži un ļoti, kā šajā. arī neatbilstoši ģērbtai - t.i. ļoti biezi un ziemīgi.


attēlā: absurds

p.s. manliekas, ka ir iestājies mūžīgais rudens. pēc apmēram pusgadu ilguša novembra ir pienākušas septembra beigas. es ceru, ka vismaz visas polārās mitrenes dej laimē. pagājšgad jūs dabūjāt jūniju, šogad esat sagrābušas jau maiju.

5/23/15 06:12 pm - [info]bikini_kill - YES equality

Šodien beidzot beidzās divu mēnešu maratons ar plakātiem, reklāmām, fb draudziņu postiem, katoļu baznīcas nosodīšanu, argumentiem, nebeidzamām sarunām un aģitāciju. Bet man prieks! Latvijai gan līdz tam vēl tālu :/
Tags:

5/23/15 06:36 pm - [info]jimmy posting in [info]pajautaa - Fotogrāfu kursi

Iesakiet lūdzu fotogrāfu kursus, interesē personīgā pieredze.
 

5/23/15 06:06 pm - [info]digna posting in [info]pajautaa - Kaķis un galvas trauma

Vai jums te kādam ir bijusi pieredze ar kaķu galvas traumām kritiena rezultātā?
Kā tas izpaudās, kā atveseļojās, kā uzvedās un izskatījās? Kā tas vispār ir iespējams?
Un kā ar kaķu insultiem? Lasu pazīmes, īsti neatbilst...

Vakar, pārnākot mājās, uz grīdas atradu nekustīgu kaķi ar atvērtām nekustīgām acīm, nu, bezsamaņā. Pābijos, sāku aiztikt, nulle reakcijas, ņēmu rokās, burzīju, atmodās, bet nebija "normāls". Tika aizvests pie vetārsta, tā esot stipri sasista galva, daudz sašpricēja un uzlika iv sistēmu, nezinu, ko tieši deva, nebiju klāt. Mājās atveda jau normālāku, bet, protams, nav vēl vesels, mierīgs, daudz guļ.
Teorētiski, viņš varēja nokrist no griestu augstuma tur, ir gana neveikls, diezgan slikts lecējs, un tajā vietā, kur viņu atradu, ir kur notizloties, bet tas liekas pilnįgi neticami, ka nokristu tā, ka līdz nemaņai sasit galvu.

Par to, kas te noticis, ne viens, ne otrs kaķis nestāsta, atliek tikai minēt, bet varbūt tā nav galvas trauma, bet kaut kāda lēkme, slimības izpausme, kam man jāpievērš uzmanība? Kā to tagad noskaidrot un saprast?
Kaķis ļoti dārgs man, ļoti baidos viņu zaudēt, palaižot garām ko būtisku. Protams, ceru, ka tā ir tikai neveiklība ālējoties un drīz atveseļosies...

5/23/15 01:44 pm - [info]ena

atkal gribaas nogriezt matus

5/23/15 10:22 am - [info]rasbainieks

glāzgova pret mums ir jauka
ride pret mums ir jauki
baigais jau borderline britpops, bet pie vapour trail es izkusu peļķītē

5/23/15 11:56 am - [info]savanna posting in [info]pajautaa - Herbalife

Sveiki!
Vai šeit ir kāds Herbalife izplatītājs?
Mani interesē šampūns un balzams, gribu zināt, cik maksā, un, no kura varu nopirkt (Rīga, Jūrmala)?

5/23/15 10:41 am - [info]violets_t posting in [info]pajautaa - Komandas saliedēšana

Kura firma piedāvā labu komandas saliedēšanas pasākumu? Mēs neesam daudzi, vajag vienu pasākumu 8 cilvēkiem un vienu 12-13 cilvēkiem. Mums vairāk patīk aktīvas nodarbības un skriešana/lekšana/vilkšana/balansēšana/ripināšanās nekā šaha uzdevumi. Ir kādi ieteikumi?

5/22/15 09:42 pm - [info]inese_tk - maijs

ārā viss tā smaržo, ka bezmaz galva griežas.
un lakstīgalas!

es gribētu, lai maijs ir vismaz 2 mēnešus pēc kārtas. nafig novembris var vilkties nezcik mēnešus, bet maijs nevar?
Powered by Sviesta Ciba