14 September 2020 @ 10:48 am
vegāns un uzturvielas  
šodien saņēmu individualizēto uztura pārskatu no BIOR pētījuma, kurā piedalījos... pirms gada. toreiz viņi solīja, ka individuālos rezultātus saņemšu 2 mēnešu laikā, un kopējos rezultātus tad, kad pētījums būs beidzies, tātad, pēc gada, pusotra. izskatās, ka viņiem plānošanā būs ieviesušās kādas neprecizitātes, haha.

mani pārsteidza divas lietas: pirmkārt, es uzņemot pārāk maz kaloriju (lol, pasakiet to maniem apaļumiem), otrkārt, ar visu manu mērķtiecīgo spirulinas patēriņu, lai uzturētu vairogdziedzerim draudzīgus joda līmeņus, sanāk par maz joda. pārējais viss bija apmēram tā, kā biju iztēlojusies, un visai normāli.

vienīgā nelielā problēma ar šo ir, ka tas tomēr negaidīti ļoti trigerē manas kontrolējošās tendences un šķietami galvenokārt atrisinātos ēšanas traucējumus, un tagad būs riktīgi jāsaņemas neatsākt histērisko visas pārtikas uzskaiti un to brīnumaino pasauli, kas nāk ar šo komplektā. nu, gan jau. gan jau kaut kā.
 
 
( Post a new comment )
vecais indiānis džims: sabijies ezīts[info]jim on September 14th, 2020 - 07:13 pm
tev kaut kur ir apaļumi?!
(Reply) (Thread) (Link)
cukursēne[info]saccharomyces on September 14th, 2020 - 09:56 pm
umm, man tā kā šķita, ka mēs esam tikušās? :D turklāt vairākkārt, un arī nesen! es taču galīgi neesmu nekāda slaika niedrīte, man ir gan apaļumi, kas patīk (yaaaay dibeniem!), gan apaļumi, bez kuriem varētu iztikt (čau, riepiņa).
(Reply) (Parent) (Link)
frau Strumpf[info]juuuda on September 16th, 2020 - 02:48 pm
kāds ir tavs B12 un dzelzs uzņemšanas noslēpums?
(Reply) (Thread) (Link)
cukursēne[info]saccharomyces on September 16th, 2020 - 03:43 pm
B12 var dabūt no bagātinātajiem produktiem un atsevišķi B12 uztura bagātinātāja. bet dzelzs jau gan vispār nav problēma, ir tofu, tempe un citi sojas produkti, granātābolu sula, pākšaugi, sēklas, sēnes, kokospiens, šokolāde, utt, daudzos produktos ir gana daudz dzelzs, lai kopā savāktos pilnīgi pietiekami. bet es arī saprotu, ka cilvēkiem ar dzelzs uzsūkšanos mēdz būt visādi, jāņem vērā arī, kā produktus kombinē. man acīmredzot nav nekādu problēmu ar dzelzs uzsūkšanos, bet zinu, ka visiem tā nav.
(Reply) (Parent) (Link)