frau Strumpf
13 Februāris 2020 @ 13:41
 
atnāca a^bnb istabas rezervēšanas pieprasījums: viņš esot tāds un šitāds, būšot mūsu pilsētā darba darīšanās, esot dibinājis aitī stārtapu. vēl esot svarīgi pieminēt, ka pret viņu pašlaik tiekot vērsta organizētā un kibernoziedzība, vai mūs šis apstāklis netraucēšot.
 
 
frau Strumpf
10 Februāris 2020 @ 13:37
 
apspriedāmies ar mūsu Taivānas piedzīvotāju par k-vīrusu. viņa intereses pēc apstaigājusi vietējās drogērijas, lai novērtētu sejas aizsargmasku pieejamību. "laikā, kad katrs aziāts tiek automātiski uzskatīts par vīrusa pārnēsātāju, varēji izstaigāt arī visas aptiekas un paprasīt, izraisot pilsētā paniku hahaha." šajā sakarā pieminēju pirms kāda gada piedzīvoto Alpos, kur visi cilvēki kā vācieši rūtainās blūzēs baudīja svaigo Alpu smogu, bet visādu kalibru aziāti pastaigājās sejas maskās. viņa uz mani tā nopietni paskatījās un paskaidroja, ka tas notiekot pieklājības pēc - ja cilvēks ir saaukstējies, tad nēsā sejas masku, lai neaplipinātu citus, tas esot pilnīgi pašsaprotami.
 
 
frau Strumpf
03 Februāris 2020 @ 14:50
 
Herr H. dzīvesbiedram 2020. gadā apvaicājās, vai Baltijā joprojām varot "tikt cauri" ar vācu valodu. viņam tika paskaidrots, ka ne gluži, tomēr netika aizmirsts pieminēt, kā mana baba viņu katru reizi sveicina ar skolas laikā iemācīto Doičland doičland ūber alles.
 
 
frau Strumpf
30 Janvāris 2020 @ 14:54
 
stāvu rindā pie frauenarzt uzņemšanas letes. pirms manis kāda sieviete stāsta medmāsai, kāpēc atnākusi: gribot nomainīt kontracepcijas metodi. viņai tiek norādīts, lai vispirms internetā visas metodes pati pagūglējot un tad atnākot.
 
 
frau Strumpf
24 Janvāris 2020 @ 14:08
75  
Aušvica tripedvaisorā novērtēta ar 4,5 punktiem.

Ausgezeichnet 74%
Sehr gut 15%
Befriedigend 9%
Mangelhaft 1%
Ungenügend 1%
 
 
frau Strumpf
22 Janvāris 2020 @ 13:56
de ūber a.  
bija atnācis nod. konsultants un ierasti uzvilkās par savu valsti. viņa paziņa strādājot justīcministeriumā, kur digitalizācija esot pieņemta par kungu un glābēju, visi dokumenti ieskenēti un pēc tam iznīcināti. tagad viņi esot konstatējuši, ka tas tomēr neesot droši, kālab viss digitalizētais tiekot no jauna izprintēts.
 
 
frau Strumpf
03 Janvāris 2020 @ 13:32
 
"whenever donald trump is in town, chemtrails stop"
 
 
frau Strumpf
19 Decembris 2019 @ 14:22
nac.īp.  
domāju un domāju, bet nekādu vācu ekvivalentu latvju apsēstībai ar piparkūku mīklas pirkšanu tā arī nevarēju izdomāt.
 
 
frau Strumpf
06 Decembris 2019 @ 13:58
 
kaut kāda satraucoša reportāža par vilku atgriešanos DE. divi personāži rūtainos kreklos skumji un iežēlinoši runā par nabaga lopu ciešanām vilku dēļ. tāds vien sīkums, ka šie traģiskie laikabiedri neuztur nekādu Noasa šķirsta govju pēdējo dienu svētnīcu, bet nodarbojas ar industriālo lopkopību.
 
 
frau Strumpf
02 Decembris 2019 @ 15:37
postwachstumsgesellschaft  
ak, šis gaišais, mierpilnais, dvēseliskais vāciešu pārdomu laiks, vai bērniņam labāk pirkt kopmjūteri spēlēm par 1800 vai 800 eur.
 
 
frau Strumpf
17 Novembris 2019 @ 19:46
eintopfsonntag  
izvārīju sautējumu un ēdu trīs ēdienreizēs pēc kārtas, nākamreiz vārīšu vairāk.

 
 
frau Strumpf
06 Novembris 2019 @ 13:49
dialogs  
ienāk plikgalvis: labdien, es meklēju grāmatu, kas sākas ar "Mana"..
kolēģis: un beidzas ar "Cīņa"?
 
 
frau Strumpf
17 Septembris 2019 @ 13:38
apokalipses jātnieki  
ienāk iespaidīga izmēra policists, tas, kurš pie mums reizi mēnesī pērk preperu scēnas žurnālīti, kas apgaismo par jaunākajām tehniskajām tendencēm apokalipses sagaidīšanā un štābiņa spēlēšanā. ierauga, ka žurnālam viens stūris neeeedaudz aizlocījies. nē, tad šito neņemšot, noliek atpakaļ plauktā un paņem citu eksemplāru.
 
 
frau Strumpf
12 Septembris 2019 @ 14:33
 
ievēroju, ka kopš nesenās saskarsmes ar onkoloģiju, katru reizi sāpīgi sažņaudzas vēders, kad lasu, kā kārtējais latviešu ārsts intervijā piemin savu horoskopa zīmi, ar to pamatojot kādu savu rakstura īpašību.
 
 
frau Strumpf
01 Septembris 2019 @ 13:31
 
šodien vācieši ierodoties pamācīt un visu zināt labāk nevis vērmahta zābakos, bet birkenstock sandalēs. Polijas - Vācijas attiecībām un ww2 sākumam veltīta diskusija.
 
 
frau Strumpf
21 Augusts 2019 @ 13:59
parents for future  
kāds tētis ienācis savākt bērnam pasūtītās skolas darba burtnīcas, no kurām dažas iesaiņotas plastmasā. abi sašutuši izsakāmies par iepakojumu plūdiem, tajā pašā laikā es plēšu nost šos iepakojumus un pēc viņa vēlēšanās ievākoju burtnīcas jaunos plastmasas vāciņos.
 
 
frau Strumpf
12 Augusts 2019 @ 14:37
 
sīkā pīkā degunlīkā, bruņota ar katram vācu bērnam obligātajām zobu breketēm veiksmīgai nākotnei, šogad ies astotajā klasītē, ienākusi pasūtīt skolai grāmatas. brīdi apmulst, kuru telefona numuru atstāt, mammas vai savu. galu galā tomēr atstāj savu, vēl pārbauda, vai uzrakstīts pareizais, viņai tomēr esot divi. elkonī iekārta milzu rokassoma, kas tā vien prasās tikt iegūglēta: čiekurs vārdā Michael Kors, maksā ap 150 eur.
 
 
frau Strumpf
20 Jūnijs 2019 @ 13:47
rūpes  
biju mežā. izdzirdējusi motora troksni, pagriezos, a tur melnā volga, nē, melns, trekns suv. automobilis nepabrauca vis garām, bet apstājās blakus, logs nolaists, iekšā gadus desmit par mani vecāks onkulis konulis, prasa man ceļu, kartē skatīties esot slinkums. tā kā man tieši tobrīd nebija slinkums sniegt viņam izziņas, sākās saruna par manu izcelsmi, kuru iespējams izveikt divos veidos: patīkami un nepatīkami. konulis izvēlējās vidusceļu, uzrādīdams teicamas zināšanas ģeogrāfijā, vēsturē un rassenkundē, piedevām būdams tikai mazliet augstprātīgs un pārsteidzošā kārtā it nemaz neuzstādams, ka esmu kaut kas, kas es neesmu. atvadījušies un vienojušies par to, ka viņš brauks tālāk taisni un paskatīsies, kas notiks, viņš bagātīgi atlīdzināja manis aizkavēšanu ar nenovērtējamu padomu: "ja es būtu sieviete, tad tomēr tavā vietā būtu piesardzīgāks. šajos laikos."
 
 
frau Strumpf
16 Novembris 2018 @ 14:05
 
topinambūru nepanesība.
 
 
frau Strumpf
29 Augusts 2018 @ 14:46
 
spriežot pēc Kemnicas nemieriem veltītajiem komentāriem, FB grupa "Latvieši Vācijā" steidzami pārsaucama par "Latviešu stulbeņi Vācijā".
 
 
frau Strumpf
28 Augusts 2018 @ 14:56
ielu mode  
biju nelaipna pret divām kundzēm, kas uz ielas vērsās pie manis ar kādu vajadzību. nemaz neuzklausīju un neapstājos, tikai strupi pateicu, ka man nav laika. pēc tam iedomājos, ka viņas varbūt nemaz negribēja runāt par pestīšanu, dievu un sektu, bet vienkārši pajautāt ceļu vai ko citu.
un tas tikai tāpēc, ka viņas, pirmkārt, bija divatā, otrkārt, abām mugurā bija gari, neglīti svārki, kādus parasti valkā cilvēki, kas neaicināti grib ievilkt Jēzu savu līdzpilsoņu dzīvē.
 
 
frau Strumpf
16 Augusts 2018 @ 14:03
 
bija ienākusi viena Frau Mutter apvaicāties, vai mēs varētu viņai atgriezt naudu par pirms gada nopirkto darba burtnīcu, tā kā skolā ar to vispār nav ticis strādāts.
 
 
frau Strumpf
07 Augusts 2018 @ 14:03
 
It is no longer stylish to be fat, and it is decidedly unwise and unsafe. One trouble with fat people is that they not only become physically indolent, but they often become mentally lazy. If you think a minute you can remember individuals, from laborers up to presidents, who have failed because of fat. Politics aside, it is unwise to vote for a fat man because he is liable to drop dead any minute, and besides he often lacks the energy to put his good resolutions into practice.

R.L. Alsaker, M. D. Eating for Health and Efficiency, 1917.
 
 
frau Strumpf
12 Jūnijs 2018 @ 15:10
 
ikvakara cīņā par to, vai šoreiz dzert dzelzs glikonāta nešķīsto suslu, vai tomēr rīzlingu ar burbuļiem, jau nedēļas divas kaut kā pārāk viegli uzvar pēdējais, it kā divu gadu atturības nemaz nebūtu bijis.
 
 
frau Strumpf
08 Jūnijs 2018 @ 14:42
 
klauvējiens pie ārdurvīm, atveru: augšstāva kaimiņš tikai atnācis atvainoties jau iepriekš un apvaicāties, vai mani netraucēšot, ja viņš tagad urbšot sienā četrus caurumus.
 
 
frau Strumpf
10 Maijs 2018 @ 18:44
 
Bis Johanni nicht vergessen
Sieben Wochen Spargel essen

tas ir noticis, uzburžinājos ar sparģeļu nazi. atcerēdamās, kāda trauma Ehegatim radās, kad mans mamucis viņam pie makaroniemartomātumērci piedāvāja skābētus kāpostus, saņēmu sevi rokās un pie dārgajiem sparģeļiem nepiekodu skābētu gurķi.
 
 
frau Strumpf
07 Maijs 2018 @ 20:07
 
sengaidītais brīdis, nē, sapnis, kad tavs īrnieks ir ne tikai cilvēks, kas dienā apēd piecus saldējumus, bet vēl arī piedevām ārsts, kas ikdienā nodarbojas kā reiz ar taviem vēdera jautājumiem.
 
 
frau Strumpf
09 Aprīlis 2018 @ 14:34
apetīte  
saņēmu oficiālu uzaicinājumu piedalīties pilsētas birģermeistara vēlēšanās. uzreiz sajutu milzīgu vēlmi vēlēt arī bundestāgu.
 
 
frau Strumpf
25 Marts 2018 @ 19:54
 
pilnīgi izkurtējuši un kūkas saēdušies, slīkām dīvānā, skatījāmies "Inglourious Basterds" un konstatējām, ka vienu no nacistēm tur atveido mūsu kādreizējā airbnb īrniece Petra.
 
 
frau Strumpf
08 Marts 2018 @ 11:55
 
 
 
frau Strumpf
27 Februāris 2018 @ 15:08
acenes  
pat gribēdama, nevaru uzburžujoties. no oakley reibst galva un metas slikta dūša, vienalga, polarizētās vai parastās. rayban tikmēr visās malās dīvaini atspīdumi, redzu pat savu sejas ādu.
 
 
frau Strumpf
09 Janvāris 2018 @ 15:44
 
atradu plauktā gadu vecu maizes iepakojumu un izvārīju maizes zupu. trīs dienas ēdām, ceturtajā sākās svepstēšana par bezgalīgo putru.
 
 
frau Strumpf
04 Decembris 2017 @ 15:29
 
nevilcinājos ne mirkli un sāku decembri, izcepot 3,5 paplātes piparkūku pundurtakšu. piparkūku mīklas lielākais noslēpums, šķiet, ir nesākt psihot, konstatējot šokējošo faktu, ka medus mīkla ir lipīga, un nesagāzt iekšā vēl papildus kilogramu miltu.
 
 
frau Strumpf
01 Novembris 2017 @ 19:55
 
"hier stehe ich, ich kann nicht anders," nodomāju un izcepu cepumus.
 
 
frau Strumpf
16 Oktobris 2017 @ 14:16
 
kamēr es sūkstos par vienādajiem ikea mājokļiem, tikmēr Valērijs no Kārsavas airbnb izīrē siena gubu.
 
 
frau Strumpf
06 Oktobris 2017 @ 20:27
prieki  
vakar bija tāds vējš, ka mums no trešā stāva palodzes nonesa diezgan pasmago puķu kasti ar maurlokiem un pipariem. protams, protams, visupirms priecājos par to, ka neviens netika nosists, kaķi ieskaitot, kas tur parasti lejā tup un cer, ka pa mūsu logu sāks birt barība. tomēr tāds diezgan liels prieks arī par to, ka tieši tobrīd tur neatradās kaimiņu nedēļu vecais automobilis.
 
 
frau Strumpf
04 Oktobris 2017 @ 21:42
 
vismaz vienam cilvēkam jautājums par manu izcelsmi ir atbildēts uz visiem laikiem: Herr G. gadījās ienākt veikalā tieši tajā lieliskajā brīdī, kad es brīvi komunicēju ar "melno atraitni" no Čečenijas.
 
 
frau Strumpf
17 Septembris 2017 @ 14:39
 
tās dzelzs tabletes ir vēstneši no elles.
 
 
frau Strumpf
04 Septembris 2017 @ 21:23
 
pusdienās ēdu siermaizes un skatījos, kā kādreizējais aizsardzības ministrs, viņa caurkritusī labdzimtība Karl-Theodor Maria Nikolaus Johann Jacob Philipp Franz Joseph Sylvester Buhl-Freiherr von und zu Guttenberg aģitēja, ka vai nu Merkele, vai arī cauri ir ar mums visiem. biju tik pārliecināta, ka viņam ir bijis jāpazūd no zemes virsas, ka iegūglēju, vai viņa disertācijas plaģiāta skandāls toreiz tiešām ir noticis, vai arī esmu to nosapņojusi.
 
 
frau Strumpf
28 Augusts 2017 @ 13:29
 
nācās sagraut pret visa veida starojumiem un sazvērestībām ļoti jūtīgo Herr D., informējot, ka viņa pasūtinātais žurnāls "Elektrosmogs. Drauds veselībai" ir pieejams tikai ebook formātā.