frau Strumpf
21 Janvāris 2021 @ 13:42
 
pavēstījām vienai sazvērnieciski tendētai kundei, ka esam ieviesuši internetveikalu. viņa pieklājīgi pateicās un apsolījās pastāstīt to tālāk draugiem, bet tā kā viņai ir bažas par to, kas notiks ar viņas datiem (tie tur augšā uzzinās, ka viņa lasa patiesības literatūru un zina), tad pati tomēr palikšot pie vecās pasūtīšanas metodes: whats app.
 
 
frau Strumpf
23 Oktobris 2020 @ 13:43
kvērdenkeri  
tātad veikalos ir jāvalkā maskas, jau veselu mūžību, no maija laikam. ienāk šodien pie mums viena Frau, protams, oben ohne jeb bez maskas. kas tad tas, viņai rokā ir plastmasas maisiņš un tajā maisiņā ir viņas maska. bet paga, paga, viņa nemaz nedomā to izņemt laukā un uzvilkt, nē, tā vietā viņa paceļ maisiņu ar masku pie mutes, tur to kādus 10 cm mutei priekšā un runā savu runājamo.
mēs esam uz ārdurvīm un arī veikalā nomainījuši jau divus aicinājumus par maskām un distanci, pirmais bija pieklajīgs lūgums, otrais bija apelēšana pie solidaritātes un savstarpējas cieņas, trešais ir pavēles forma, ka ieeja un apkalpošana TIKAI ar masku, kas joprojām nestrādā. nekas viņus neņem, šos gaismas bruņiniekus un gundarāboliņveidīgos rebeļus ar izlaiduma sēriju "ich habe da mal im internet recherchiert.." vispopulārakais pasākums ir ienākt ar masku un tad to novilkt, jo galvenais, lai skaitās, ka maska IR, kur tieši tā ir, nav svarīgi: zem deguna, uz zoda, kabatā, somā, automobilī, mājās, bet ir!
 
 
frau Strumpf
21 Oktobris 2020 @ 14:37
apocalypse now  
vācu līdzpilsoņi atsākuši vākt tualetes papīru.
 
 
frau Strumpf
04 Septembris 2020 @ 14:57
 
atradu uz ielas 50 eur. atnācu mājās un sāku gūglēt brknstck jauno zābaku kolekciju.
pastāstīju par atradumu vīramātei. viņa apvaicājās: "un tu paņēmi?"
 
 
frau Strumpf
17 Augusts 2020 @ 14:39
 
statistikas par zem maskām nosmakušajiem vāciešiem joprojām nav, tāpat noslēpumā tiek turēta informācija par to, cik vāciešu tikuši pieslēgti ventilatoriem, jo veikalos valkājuši maskas. vaimanas un sūdzības par brīvību ierobežošanu turpinās, kas vispār ir dīvaini, jo vācu pamatbrīvību un iedzimtās cilvēktiesības: "visu laiku jaukties citu darīšanās un pamācīt, kad vien var", taču neviens nav atcēlis.
 
 
frau Strumpf
06 Augusts 2020 @ 13:27
 
vīra secinājums pēc Latvijas brauciena: vīrieši paliekot aizvien resnāki.
 
 
frau Strumpf
02 Jūlijs 2020 @ 13:51
 
izrādās, ka kaut kad aplieta, aizmirsta, ļoti stipra vērmeļu tēja ir brīnišķīgs līdzeklis pret disociāciju.
 
 
frau Strumpf
10 Jūnijs 2020 @ 13:02
 
spriežot pēc vaimanu un sūdzību intensitātes šajā sakarā, vajadzētu beidzot parādīties kādai statistikai par zem maskām nosmakušajiem vāciešiem.
 
 
frau Strumpf
23 Aprīlis 2020 @ 19:30
 
sapucējos un aizgāju uz vēdera sonogrāfiju, uz kuru pierakstu gaidīju pusgadu. ārste sasauca savas asistentes un rādīja tām manus orgānus. "jūs esat tāda tieva, jūsu orgāni ir kā no bilžu grāmatas, jūs varētu izmantot par mācību materiālu."
 
 
frau Strumpf
18 Marts 2020 @ 15:09
pretošanās kustība  
uzlīmējām uz veikala ieejas durvīm mēra ārsta bildes ar aicinājumu ievērot divu metru distanci, pensionāriem par to joprojām ne silts, ne auksts.
blakusveikala īpašniece, kas fano par visu veidu sazvērestībām, reihsbirģeriem, feik ņūs, Krieviju, homeopātiju, DDR, reālo pasaules valdību un galu galā par Bismarku un traktoriem (uzmanību, bet ne chemtrails!), paziņoja, ka principā neslēgs un vispār neko neievēros.
 
 
frau Strumpf
16 Marts 2020 @ 13:31
 
Kamī "Mēris" izpirkts.
 
 
frau Strumpf
13 Marts 2020 @ 13:48
 
atvēru ledusskapi un konstatēju, ka karantīna un apokalipse bez peanut butter cups saldējuma būtu pārāk drūms pasākums. ar trīcošu sirdi aiztirinājos uz veikalu. izrādās, ka Ben & Jerry’s ir radījuši Netflix & Chilll'd, no Covid & Chill'd gan vēl nav ne miņas.
 
 
frau Strumpf
11 Marts 2020 @ 13:45
 
ak, opapi, kas nāk kopēt savus svarīgos dokumentus un, pāršķirot lapas, vislaik nolaiza pirkstus.
 
 
frau Strumpf
13 Februāris 2020 @ 13:41
 
atnāca a^bnb istabas rezervēšanas pieprasījums: viņš esot tāds un šitāds, būšot mūsu pilsētā darba darīšanās, esot dibinājis aitī stārtapu. vēl esot svarīgi pieminēt, ka pret viņu pašlaik tiekot vērsta organizētā un kibernoziedzība, vai mūs šis apstāklis netraucēšot.
 
 
frau Strumpf
10 Februāris 2020 @ 13:37
 
apspriedāmies ar mūsu Taivānas piedzīvotāju par k-vīrusu. viņa intereses pēc apstaigājusi vietējās drogērijas, lai novērtētu sejas aizsargmasku pieejamību. "laikā, kad katrs aziāts tiek automātiski uzskatīts par vīrusa pārnēsātāju, varēji izstaigāt arī visas aptiekas un paprasīt, izraisot pilsētā paniku hahaha." šajā sakarā pieminēju pirms kāda gada piedzīvoto Alpos, kur visi cilvēki kā vācieši rūtainās blūzēs baudīja svaigo Alpu smogu, bet visādu kalibru aziāti pastaigājās sejas maskās. viņa uz mani tā nopietni paskatījās un paskaidroja, ka tas notiekot pieklājības pēc - ja cilvēks ir saaukstējies, tad nēsā sejas masku, lai neaplipinātu citus, tas esot pilnīgi pašsaprotami.
 
 
frau Strumpf
03 Februāris 2020 @ 14:50
 
Herr H. dzīvesbiedram 2020. gadā apvaicājās, vai Baltijā joprojām varot "tikt cauri" ar vācu valodu. viņam tika paskaidrots, ka ne gluži, tomēr netika aizmirsts pieminēt, kā mana baba viņu katru reizi sveicina ar skolas laikā iemācīto Doičland doičland ūber alles.
 
 
frau Strumpf
30 Janvāris 2020 @ 14:54
 
stāvu rindā pie frauenarzt uzņemšanas letes. pirms manis kāda sieviete stāsta medmāsai, kāpēc atnākusi: gribot nomainīt kontracepcijas metodi. viņai tiek norādīts, lai vispirms internetā visas metodes pati pagūglējot un tad atnākot.
 
 
frau Strumpf
24 Janvāris 2020 @ 14:08
75  
Aušvica tripedvaisorā novērtēta ar 4,5 punktiem.

Ausgezeichnet 74%
Sehr gut 15%
Befriedigend 9%
Mangelhaft 1%
Ungenügend 1%
 
 
frau Strumpf
22 Janvāris 2020 @ 13:56
de ūber a.  
bija atnācis nod. konsultants un ierasti uzvilkās par savu valsti. viņa paziņa strādājot justīcministeriumā, kur digitalizācija esot pieņemta par kungu un glābēju, visi dokumenti ieskenēti un pēc tam iznīcināti. tagad viņi esot konstatējuši, ka tas tomēr neesot droši, kālab viss digitalizētais tiekot no jauna izprintēts.
 
 
frau Strumpf
03 Janvāris 2020 @ 13:32
 
"whenever donald trump is in town, chemtrails stop"
 
 
frau Strumpf
19 Decembris 2019 @ 14:22
nac.īp.  
domāju un domāju, bet nekādu vācu ekvivalentu latvju apsēstībai ar piparkūku mīklas pirkšanu tā arī nevarēju izdomāt.
 
 
frau Strumpf
06 Decembris 2019 @ 13:58
 
kaut kāda satraucoša reportāža par vilku atgriešanos DE. divi personāži rūtainos kreklos skumji un iežēlinoši runā par nabaga lopu ciešanām vilku dēļ. tāds vien sīkums, ka šie traģiskie laikabiedri neuztur nekādu Noasa šķirsta govju pēdējo dienu svētnīcu, bet nodarbojas ar industriālo lopkopību.
 
 
frau Strumpf
02 Decembris 2019 @ 15:37
postwachstumsgesellschaft  
ak, šis gaišais, mierpilnais, dvēseliskais vāciešu pārdomu laiks, vai bērniņam labāk pirkt kopmjūteri spēlēm par 1800 vai 800 eur.
 
 
frau Strumpf
17 Novembris 2019 @ 19:46
eintopfsonntag  
izvārīju sautējumu un ēdu trīs ēdienreizēs pēc kārtas, nākamreiz vārīšu vairāk.

 
 
frau Strumpf
06 Novembris 2019 @ 13:49
dialogs  
ienāk plikgalvis: labdien, es meklēju grāmatu, kas sākas ar "Mana"..
kolēģis: un beidzas ar "Cīņa"?
 
 
frau Strumpf
17 Septembris 2019 @ 13:38
apokalipses jātnieki  
ienāk iespaidīga izmēra policists, tas, kurš pie mums reizi mēnesī pērk preperu scēnas žurnālīti, kas apgaismo par jaunākajām tehniskajām tendencēm apokalipses sagaidīšanā un štābiņa spēlēšanā. ierauga, ka žurnālam viens stūris neeeedaudz aizlocījies. nē, tad šito neņemšot, noliek atpakaļ plauktā un paņem citu eksemplāru.
 
 
frau Strumpf
12 Septembris 2019 @ 14:33
 
ievēroju, ka kopš nesenās saskarsmes ar onkoloģiju, katru reizi sāpīgi sažņaudzas vēders, kad lasu, kā kārtējais latviešu ārsts intervijā piemin savu horoskopa zīmi, ar to pamatojot kādu savu rakstura īpašību.
 
 
frau Strumpf
01 Septembris 2019 @ 13:31
 
šodien vācieši ierodoties pamācīt un visu zināt labāk nevis vērmahta zābakos, bet birkenstock sandalēs. Polijas - Vācijas attiecībām un ww2 sākumam veltīta diskusija.
 
 
frau Strumpf
21 Augusts 2019 @ 13:59
parents for future  
kāds tētis ienācis savākt bērnam pasūtītās skolas darba burtnīcas, no kurām dažas iesaiņotas plastmasā. abi sašutuši izsakāmies par iepakojumu plūdiem, tajā pašā laikā es plēšu nost šos iepakojumus un pēc viņa vēlēšanās ievākoju burtnīcas jaunos plastmasas vāciņos.
 
 
frau Strumpf
12 Augusts 2019 @ 14:37
 
sīkā pīkā degunlīkā, bruņota ar katram vācu bērnam obligātajām zobu breketēm veiksmīgai nākotnei, šogad ies astotajā klasītē, ienākusi pasūtīt skolai grāmatas. brīdi apmulst, kuru telefona numuru atstāt, mammas vai savu. galu galā tomēr atstāj savu, vēl pārbauda, vai uzrakstīts pareizais, viņai tomēr esot divi. elkonī iekārta milzu rokassoma, kas tā vien prasās tikt iegūglēta: čiekurs vārdā Michael Kors, maksā ap 150 eur.
 
 
frau Strumpf
20 Jūnijs 2019 @ 13:47
rūpes  
biju mežā. izdzirdējusi motora troksni, pagriezos, a tur melnā volga, nē, melns, trekns suv. automobilis nepabrauca vis garām, bet apstājās blakus, logs nolaists, iekšā gadus desmit par mani vecāks onkulis konulis, prasa man ceļu, kartē skatīties esot slinkums. tā kā man tieši tobrīd nebija slinkums sniegt viņam izziņas, sākās saruna par manu izcelsmi, kuru iespējams izveikt divos veidos: patīkami un nepatīkami. konulis izvēlējās vidusceļu, uzrādīdams teicamas zināšanas ģeogrāfijā, vēsturē un rassenkundē, piedevām būdams tikai mazliet augstprātīgs un pārsteidzošā kārtā it nemaz neuzstādams, ka esmu kaut kas, kas es neesmu. atvadījušies un vienojušies par to, ka viņš brauks tālāk taisni un paskatīsies, kas notiks, viņš bagātīgi atlīdzināja manis aizkavēšanu ar nenovērtējamu padomu: "ja es būtu sieviete, tad tomēr tavā vietā būtu piesardzīgāks. šajos laikos."
 
 
frau Strumpf
16 Novembris 2018 @ 14:05
 
topinambūru nepanesība.
 
 
frau Strumpf
29 Augusts 2018 @ 14:46
 
spriežot pēc Kemnicas nemieriem veltītajiem komentāriem, FB grupa "Latvieši Vācijā" steidzami pārsaucama par "Latviešu stulbeņi Vācijā".
 
 
frau Strumpf
28 Augusts 2018 @ 14:56
ielu mode  
biju nelaipna pret divām kundzēm, kas uz ielas vērsās pie manis ar kādu vajadzību. nemaz neuzklausīju un neapstājos, tikai strupi pateicu, ka man nav laika. pēc tam iedomājos, ka viņas varbūt nemaz negribēja runāt par pestīšanu, dievu un sektu, bet vienkārši pajautāt ceļu vai ko citu.
un tas tikai tāpēc, ka viņas, pirmkārt, bija divatā, otrkārt, abām mugurā bija gari, neglīti svārki, kādus parasti valkā cilvēki, kas neaicināti grib ievilkt Jēzu savu līdzpilsoņu dzīvē.
 
 
frau Strumpf
16 Augusts 2018 @ 14:03
 
bija ienākusi viena Frau Mutter apvaicāties, vai mēs varētu viņai atgriezt naudu par pirms gada nopirkto darba burtnīcu, tā kā skolā ar to vispār nav ticis strādāts.
 
 
frau Strumpf
07 Augusts 2018 @ 14:03
 
It is no longer stylish to be fat, and it is decidedly unwise and unsafe. One trouble with fat people is that they not only become physically indolent, but they often become mentally lazy. If you think a minute you can remember individuals, from laborers up to presidents, who have failed because of fat. Politics aside, it is unwise to vote for a fat man because he is liable to drop dead any minute, and besides he often lacks the energy to put his good resolutions into practice.

R.L. Alsaker, M. D. Eating for Health and Efficiency, 1917.
 
 
frau Strumpf
12 Jūnijs 2018 @ 15:10
 
ikvakara cīņā par to, vai šoreiz dzert dzelzs glikonāta nešķīsto suslu, vai tomēr rīzlingu ar burbuļiem, jau nedēļas divas kaut kā pārāk viegli uzvar pēdējais, it kā divu gadu atturības nemaz nebūtu bijis.
 
 
frau Strumpf
08 Jūnijs 2018 @ 14:42
 
klauvējiens pie ārdurvīm, atveru: augšstāva kaimiņš tikai atnācis atvainoties jau iepriekš un apvaicāties, vai mani netraucēšot, ja viņš tagad urbšot sienā četrus caurumus.
 
 
frau Strumpf
10 Maijs 2018 @ 18:44
 
Bis Johanni nicht vergessen
Sieben Wochen Spargel essen

tas ir noticis, uzburžinājos ar sparģeļu nazi. atcerēdamās, kāda trauma Ehegatim radās, kad mans mamucis viņam pie makaroniemartomātumērci piedāvāja skābētus kāpostus, saņēmu sevi rokās un pie dārgajiem sparģeļiem nepiekodu skābētu gurķi.
 
 
frau Strumpf
07 Maijs 2018 @ 20:07
 
sengaidītais brīdis, nē, sapnis, kad tavs īrnieks ir ne tikai cilvēks, kas dienā apēd piecus saldējumus, bet vēl arī piedevām ārsts, kas ikdienā nodarbojas kā reiz ar taviem vēdera jautājumiem.