frau Strumpf
25 Marts 2018 @ 19:54
 
pilnīgi izkurtējuši un kūkas saēdušies, slīkām dīvānā, skatījāmies "Inglourious Basterds" un konstatējām, ka vienu no nacistēm tur atveido mūsu kādreizējā airbnb īrniece Petra.
 
 
frau Strumpf
08 Marts 2018 @ 11:55
 
 
 
frau Strumpf
27 Februāris 2018 @ 15:08
acenes  
pat gribēdama, nevaru uzburžujoties. no oakley reibst galva un metas slikta dūša, vienalga, polarizētās vai parastās. rayban tikmēr visās malās dīvaini atspīdumi, redzu pat savu sejas ādu.
 
 
frau Strumpf
09 Janvāris 2018 @ 15:44
 
atradu plauktā gadu vecu maizes iepakojumu un izvārīju maizes zupu. trīs dienas ēdām, ceturtajā sākās svepstēšana par bezgalīgo putru.
 
 
frau Strumpf
04 Decembris 2017 @ 15:29
 
nevilcinājos ne mirkli un sāku decembri, izcepot 3,5 paplātes piparkūku pundurtakšu. piparkūku mīklas lielākais noslēpums, šķiet, ir nesākt psihot, konstatējot šokējošo faktu, ka medus mīkla ir lipīga, un nesagāzt iekšā vēl papildus kilogramu miltu.
 
 
frau Strumpf
01 Novembris 2017 @ 19:55
 
"hier stehe ich, ich kann nicht anders," nodomāju un izcepu cepumus.
 
 
frau Strumpf
16 Oktobris 2017 @ 14:16
 
kamēr es sūkstos par vienādajiem ikea mājokļiem, tikmēr Valērijs no Kārsavas airbnb izīrē siena gubu.
 
 
frau Strumpf
06 Oktobris 2017 @ 20:27
prieki  
vakar bija tāds vējš, ka mums no trešā stāva palodzes nonesa diezgan pasmago puķu kasti ar maurlokiem un pipariem. protams, protams, visupirms priecājos par to, ka neviens netika nosists, kaķi ieskaitot, kas tur parasti lejā tup un cer, ka pa mūsu logu sāks birt barība. tomēr tāds diezgan liels prieks arī par to, ka tieši tobrīd tur neatradās kaimiņu nedēļu vecais automobilis.
 
 
frau Strumpf
04 Oktobris 2017 @ 21:42
 
vismaz vienam cilvēkam jautājums par manu izcelsmi ir atbildēts uz visiem laikiem: Herr G. gadījās ienākt veikalā tieši tajā lieliskajā brīdī, kad es brīvi komunicēju ar "melno atraitni" no Čečenijas.
 
 
frau Strumpf
17 Septembris 2017 @ 14:39
 
tās dzelzs tabletes ir vēstneši no elles.
 
 
frau Strumpf
04 Septembris 2017 @ 21:23
 
pusdienās ēdu siermaizes un skatījos, kā kādreizējais aizsardzības ministrs, viņa caurkritusī labdzimtība Karl-Theodor Maria Nikolaus Johann Jacob Philipp Franz Joseph Sylvester Buhl-Freiherr von und zu Guttenberg aģitēja, ka vai nu Merkele, vai arī cauri ir ar mums visiem. biju tik pārliecināta, ka viņam ir bijis jāpazūd no zemes virsas, ka iegūglēju, vai viņa disertācijas plaģiāta skandāls toreiz tiešām ir noticis, vai arī esmu to nosapņojusi.
 
 
frau Strumpf
28 Augusts 2017 @ 13:29
 
nācās sagraut pret visa veida starojumiem un sazvērestībām ļoti jūtīgo Herr D., informējot, ka viņa pasūtinātais žurnāls "Elektrosmogs. Drauds veselībai" ir pieejams tikai ebook formātā.
 
 
frau Strumpf
28 Jūlijs 2017 @ 15:02
filmas  
istabas īrnieks izteicās, ka viņa mātes ģimene esot ļoti bagāti meksikāņu uzņēmēji. uzreiz apvaicājos, vai viņi ir narkotiku biznesā. viņš sāka smieties, jo domāja, ka jokoju.
 
 
frau Strumpf
26 Maijs 2017 @ 16:48
 
kaķis, nebalsī ņaudēdams, pasācis naktīs stiept dzīvoklī peles (un likt mūsu kurpēs). apakšīrnieks, tā ļoti jau nu nekrietni smīnēdams, izteicās, ka mums vajadzētu ieviest kaķi, esot redzējis virtuvē peli skrienam.
 
 
frau Strumpf
04 Maijs 2017 @ 16:11
aryanshaming  
"viņš ir iedomājies, ka ir baigais ģermānis un ārietis, kaut patiesībā ir vienkārši resns," kolēģis par attiecīgi tērptu un (miesās un rotaslietās) pušķotu jaunieti, kas vēlējās iegādaties islandiešu eddas.
 
 
frau Strumpf
02 Maijs 2017 @ 14:58
 
kā es agrāk varēju dzīvot bez kefīra "sēnes" (kefirknolle), nesaprotu.
 
 
frau Strumpf
04 Aprīlis 2017 @ 20:34
 
izskatās, ka nebūsim izspieduši no mūsu apakšīrnieka visu sulu, jo viņš ir varējis atļauties jaunas fjällräven bikses.
 
 
frau Strumpf
20 Februāris 2017 @ 14:34
 
Zigmārs Gabriels joprojām ir pundurtaksim piemērotāks vārds nekā Franks Valters.
 
 
frau Strumpf
03 Janvāris 2017 @ 15:58
 
noturējos visu rudeni, visu decembri piedevām, kaut apkārt bija entie iesnainie šņukuri tikai ar vienu mērķi - uzšķaudīt un uzklepot, bet es nezin kādā sakarā ņēmu un noturējos, pat no rītiem nedzerot "siltu citronūdeni organisma atmodināšanai", par "domāju labas domas" nemaz nerunājot. jo, lūk, rītdien ir viens tāds datums, kad man jābūt veselai, jāvelk mugurā aizmugurē aiztaisāms ķitelis un jāliekas slīpi uz vienas kušetes vienā jaukā iestādījumā, bet, lūk, tieši dienu pirms šī senilgotā datuma sāk notikt tāds kā process degunā. savās sliktajās domiņās tostarp vainoju to pašu jauko iestādījumu, kurā man vakar bija tas prieks pavadīt trīs stundas ar pusi visādām infekcijas slimībām bagātināta ("wir sind alle krank hier, he he he") personāla sabiedrībā, atbildot uz jautājumiem, parakstot formulārus un klausoties rītdienas, kura acīmredzot nenotiks, sīkākā izskaidrojumā.
 
 
frau Strumpf
14 Decembris 2016 @ 15:42
pisēji  
nopirkt grāmatu kaut kur citur, ierasties pie mums, parādīt no amazon izdrukātu lapu ar šo grāmatu un paprasīt, vai mēs nevarētu izrakstīt par to viņam kvīti, ko iesniegt finanzamt.
 
 
frau Strumpf
07 Decembris 2016 @ 15:19
 
- ā, pagaidiet, bet jums taču vēl nemaz nav visi analīžu rezultāti gatavi!
- bet es taču šodien jums zvanīju, kā norunāts pēc 3 dienām, man teica, ka rezultāti esot labi, ka viss kārtībā. neviens neko neteica, ka vēl kaut kā trūkst..
- bet jūs neprasījāt.

bet otra palīdze aizkaitināta skatās man acīs un melo, ka man tas esot gan ticis pateikts, un vēl piedevām sakniebj lūpas.
 
 
frau Strumpf
24 Novembris 2016 @ 19:39
med. sist.  
tagad skaidrs, kāpēc te visās malās homeopātu-hailpraktikeru kabineti. nākammēnes svinēšu vēdersāpēm pusgada jubileju.
 
 
frau Strumpf
19 Novembris 2016 @ 17:37
 
vakar mamucis ņēma un atsūtīja tik aizkustinošu īsziņu, kuras dēļ es pēkšņi skaidri apzinājos, ka neesmu mājās, un šajā sakarā sajutu milzīgu nepieciešamību apraudāties.
zviedru ābolkūku gan izcepu rijības, nevis svētku dēļ.
 
 
frau Strumpf
13 Oktobris 2016 @ 15:47
virtuve  
cepu, cepu un izcepu mafinus, bet pieliku par daudz cepampulvera. ļoti ciešot apēdu divus, bet pārējos izaicinoši noliku atklātā vietā uz galda, apzināti neslēpjot no kaķa un cerot, ka viņš tiem nolaizīs augšas, lai varētu bez sirdsapziņas pārmetumiem visu izmest miskastē, vainu par notikušo uzveļot viņam. šīs traģēdijas kompensēšanai izcepu ķirbja kūku un priecājos par šo faktu visu dienu, in der kaffeezeit uzliku uz zilā šķīvja pat veselus divus gab., jo tik skaista izdevusies. galu galā uzvārīju kafiju un ēdu pat diezgan garšīgā smilšu mīklas bļodiņā ielietu ķirbja biezzupu, kurai kāds pārskatīšanās dēļ bija piebēris cukuru, cieti un to visu vēl uzdrošinājies nosaukt par kūku.
 
 
frau Strumpf
19 Septembris 2016 @ 16:19
strādīgums  
biju LV, sapotējos pie reizes pret ērču enc. mana mīļākā medmāsa Z., uzzinot, kur dzīvoju, uzreiz painteresējās: "jums taču tur tie bēgļi." jā, mums tur tie bēgļi. "bet vai tad Viņi gribēs strādāt?" kā to tā var noteikt? "vispār, jā, mūsu pašu jaunie vīrieši negrib strādāt, jāraksta vislaik slimības lapas."
 
 
frau Strumpf
14 Septembris 2016 @ 18:09
mājas  
izīrējamajā istabā karājas glezna ar Zinātņu akadēmiju. istaba uz pāris dienām izdota kungam, kas izskatās pēc F. S. Hofmana. šodien viņš ienāk pie manis veikalā un tāds baigi priecīgs stāsta, kā skatījies un skatījies tajā gleznā, kamēr apjēdzis, tā taču tā pati Rīga, kurā viņš pirms divām nedēļām sabijis, un tā pati akadēmija, kuras skatu tornī augšā uztirinājies. tā mēs abi baigi priecājāmies, līdz pa durvīm ienāca reālā dzīve Herr S. izskatā, lai nopirktu žurnālu "Huzārs" (militārā vēsture. stratēģija. taktika. analīze. organizācija).
 
 
frau Strumpf
13 Septembris 2016 @ 15:38
op  
ķirurgs kā no romantiskajām filmām, kur tumši iededzis, bet tajā pašā laikā izdedzis galvenais varonis (tāds garš, bārdas rugājiem noaudzis, pusgariem matiem ar želeju un, protams, marko polo kreklā), aizbrauc uz laukiem un satiek Viņu, kuras dēļ pamet savu ķirurga praksi pilsētā un atver kūku ceptuvi.
 
 
frau Strumpf
12 Septembris 2016 @ 17:37
the one  
ja pirms pāris mēnešiem nebūtu nejauši attaisījusi kaimiņienei adresētu sūtījumu un atradusi tur iekšā "Matrix" dvd, tad tagad dzīvotu tumsībā par to, kāpēc viņa savu jaundzimušo nosaukusi par Neo.
 
 
frau Strumpf
07 Septembris 2016 @ 16:01
ēdiens  
meklējot miso pastu, loģiski, ka ieklīdu kāda irākiešu kunga veikalā. lūk, tagad visu dienu domāju par to, kādos tik veidos es varētu pievārēt to 1kg dateļu pastu, kas viņam tur četros veidos bija pieejama.
 
 
frau Strumpf
05 Septembris 2016 @ 14:57
skvēra labiekārtošana  
"Uzsvars tiks likts uz estētiski kvalitatīviem, kultūrvēsturiski nozīmīgiem, latviskas dzīves ziņas veicinošiem, pilsētvidei atbilstošiem un videi draudzīgiem labiekārtošanas risinājumiem.
Šāds projekts būs izaicinājums gan projektētājiem, gan pasūtītājam, jo pēc pašvaldības ieceres, šī skvēra daļa pārtaps par pilsētas saieta laukumu, kura svarīgākie projektēšanas uzstādījumi ir ainavu dizaina unikalitāte, funkciju savietojamība un latvju zīmju enerģētiskā telpiskuma un kustības atspoguļojums."
Ogre.
 
 
frau Strumpf
02 Septembris 2016 @ 14:51
sievietes  
agrāk viņa ar lepnumu stāstīja, kā bērnībā spēlējusies tikai ar puikām, draugi bijuši tikai puikas, tagad tas pats ar to pašu lepnumu tiek stāstīts par meitu.
 
 
frau Strumpf
01 Septembris 2016 @ 13:16
veģ.  
pie kauflanda redzēju veci ar tādiem kā stilizētiem sīpolu un fenheļu tetovējumiem uz augšdelma, vēl papriecājos, ka kāds tā dara (jau gadu turos pretī vēlmei nopirkt šo adīto puravu), bet pēc pāris soļiem diemžēl sapratu, ka tie fenheļi būs bijuši labi domāti, bet slikti izdevušies augšdelma muskuļu fragmenti.
 
 
frau Strumpf
25 Augusts 2016 @ 16:02
 
vietējā tautskola piedāvā jaunu kursu: "Apzinātas pastaigas ar lamām" (oriģ. "Entschleunigung mal anders: Achtsame Lama-Wanderung"), priekšzināšanas neesot nepieciešamas. pastaigas laikā ar lamām tikšot praktizēti apzinātības vingrinājumi. 36 eur.
 
 
frau Strumpf
23 Augusts 2016 @ 13:29
viņi  
ienāk garā liels vīrs, momentā piepildot visu telpu, un prasa, kur šaha grāmatas. parādu. bet tām grāmatām esot jābūt lētām. a kur cenas? ā, un cenas ir runājamas, ja? tur rokā grāmatu par 1 eur. saku, ka vispār jau nē. bet vai es zinot, ka mēs, iepērkot grāmatas, paši arī kaulējamies, tāpēc arī tagad cenām jābūt runājamām. atstāju viņu vienu. atnāk ar trīs gramatām, katru par 1 eur, ka ņemšot visas trīs, bet tikai par 2 eur.
no tā latviešu Dirsas Dibena pamācību sērijas, kā kafejnīcā dzert tēju par velti.
 
 
frau Strumpf
11 Augusts 2016 @ 15:03
med.  
asinsanalīžu kabinetā pie sienas jauna bilde, uz kuru koncentrēt skatu, kamēr rokas tiek durtas entās reizes visās malās, bet neviena pile i netaisās tecēt laukā (bet viņai vajaga trīs mēģenes piepildīt, trīs) - bērna zīmēts sikspārnis ar izteiktiem ilkņiem, akvarelī. medmāsa izvelk adatu, es joprojām urbjos sikspārnī un slavēju zīmējuma kvalitātes, viņa nopūšas un saka, cerams, ar mani nekad neatgadīšoties nekāda ārkārtas situācija. nesaprotu, kādā sakarā, un paprasu, viņa nopūšas un daudznozīmīgi paskatās uz manām "tievajām, trauslajām rokām", joprojām nesaprotu. lai nākot rītdien atkal pamēģināt.
 
 
frau Strumpf
11 Jūlijs 2016 @ 15:02
pretstati  
pilsētā bars garāmgājēju apstājuši necilvēcīgi (pārāk īsa pavada, nabags nevar nolaist galvu) pie notekcaurules piesietu šuneli, apspriež rīcības plānu, kurai iestādei vispirms zvanīt, kāds izsakās, ka suns piederot ubagotājam (austrumeiropas "ubagu" mafija, kas brauc viesizrādēs pa visu Vāciju) no tirgus laukuma. vēlāk veikalā viens jauks kunde atvadoties man saka, ka Vācija tuvākajā nākotnē kļūšot neglīta un ļauna, lai jau laicīgi braucot projām.
 
 
frau Strumpf
19 Marts 2016 @ 16:27
 
uztaisīju šokolādes krēmu vai pudiņu no t.s. zīda tofu. jūtos kā apēdusi lielu tasi t.s. pašcietējošo, balto mālu, kam prāta aptumsuma brīdī pievienota šokolāde, smaciņa viņiem abiem ir tieši tāda pati.
 
 
frau Strumpf
05 Marts 2016 @ 11:39
 
sadzīves biedrs uz mēnesi ir no Tenesijas, raksta disertāciju par verdzības atcelšanu, pils bibliotēkā lasīs piecpadsmit tūkstošus vēstuļu, ko uz mājām rakstījuši uz Ziemeļameriku emigrējušie vācieši.
Tags:
 
 
frau Strumpf
01 Marts 2016 @ 17:29
deutsch  
biju mazliet apvainojusies uz sīriešiem, jo viņu dēļ pilsētas piedāvājumā bija tikai vācu integrācijas kursi ar līmeni A1 - B1 un ievadu atkritumu šķirošanā, bet, lūk, vakar beidzot sākās advancētāks doičkurss. man ir ļoti nepieciešams iekustināt savu, būsim atklāti, pabriesmīgo vācu sarunvalodu, labākais draugs nežēlīgi saka, ka es runājot kā Hurvineks, un pat tad, kad pārprasu, vai tiešām, viņš uzstājīgi paliek pie sava un pat nenovērš skatienu. (tāpēc bieži vien, kad jūtos slikti, mēdzu ieslēgt Hurvineku, lai justos vēl sliktāk). sagadījās, ka sēžu tajos kursos kopā ar trim sīriešu žokļa/zobu ortopēdiem (varēs parunāt par uzzobi), kas runā krieviski labāk par mani, jo studējuši un desmit gadus dzīvojuši Krievijā.
ja savajadzēsies, anesteziologs arī būs pie rokas (Azerbaidžāna), psihologs (Rumānija) arī.

 
 
frau Strumpf
17 Janvāris 2016 @ 20:43
prese  
ā, tātad "labie bēgļi" ir tie no Sīrijas, "sliktie bēgļi" no Ziemeļāfrikas, tagad skaidrs.