31 Marts 2022 @ 17:53
 
pēdējais cilvēks, ar ko runājām, ka šajā vecumā kļūst arvien grūtāk veidot noturīgas draudzības un ka mēs priecājamies, ka sadraudzējāmies viens ar otru, sen vairs nav manā dzīvē, bet šo skumju jau esmu procesējusi. man pietrūkst jaunu cilvēku dzīvē. nav tā, ka nemīlu savus draugus, bet satikt jaunus vienmēr ir tik jauki. atceros, kā piecpadsmit gadu vecumā gāju uz visādiem pulciņiem, cerībā tur atrast radniecīgas dvēseles, man tolaik arī ļoti gribējās jaunus draugus, bet nekā. nav ne jausmas, kā to darīt desmit gadus vēlāk.
 
 
( Post a new comment )
Kathe Kollwitz[info]tapetes_puksts on 1. Aprīlis 2022 - 13:08
uh, same. tieši šodien domāju, cik ļoti pietrūkst jaunu cilvēku, īpaši tādos brīžos, kad ir vairākas liekas kino biļetes, bet grūti atrast kompanjonu, jo visi draugi ir ārpus Rīgas ar ģimenēm un dara savu dzīvi.
(Atbildēt) (Link)
vinsents[info]vinsents on 1. Aprīlis 2022 - 16:21
Man ir tāda kabatas teorija, ka pēc 27 gadu vecuma vairs nevar atrast jaunus draugus. Pārāk esam vīlušies cilvēkos un izveidojuši pārāk šauras intereses. Skolas laikā daudz līdzīgākas visiem intereses, bet vēlāk jau viss baigi sašķēlies un izkaisījies pa dažādām vērtību prizmām
(Atbildēt) (Link)