asfaltkrāsas zaķa jāņu sapnis |
[Jun. 24th, 2008|09:40 pm] |
|
|
|
Comments: |
Principaa Riiga ir kantoriitis, kas reizi menesi brauc uz Polijas IKEA. Ja ta manta ir tur, caur viniem var pasutit un vini arig piegada uz majam. Uzcenojums nebija parak liels, cik atceros... 15% shto li? bet vot kaa kantori sauca, no galvas netminu. Viniem ir hipermazs veikalins Kengaragaa arii. No viniem nopirkts viss IKEA kas man majas ir, bija OK. Vienreiz piegadaja kreslu ne tada krasa, bet ja kas ne taa, vini nem pretii protams vai samaina.
Nosaukumu varu sameklet, ja ir interese.
ir interese!
kādreiz bija tāda bodīte ambiente uz stabu ielas, es tur pat krūzītes pasūtīju :) bet tas nudien bija pirms gadiem 8, un viņi veda no vācijas, jo polijā tad vēl nebija ikea atvēries. bet šis laikam nav ambientes nākamā inkarnācija, ne?
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/165120/8333) | From: | _re_ |
Date: | June 25th, 2008 - 02:25 pm |
---|
| | | (Link) |
|
par Ķengaragu nezinu, bet uz mazās Nītaures ieliņas, kas ir Briāna ielas turpinājums pāri Valdemārielai, ir identisks veikaliņš augstāk aprakstītajam. ejot no Valdemārielas kreisajā pusē kādā piektajā ēkā.
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/165120/8333) | From: | _re_ |
Date: | June 25th, 2008 - 02:36 pm |
---|
| | | (Link) |
|
laikam šis te - nav ne tās piecas mājas jāiet, jo adrese, kas šim uzrādās, toč ir īstā.
megapaldies! ceļojumu uz ķengaragu pārstāju plānot :) | |