rabarbermaize ([info]rabarbermaize) rakstīja,
@ 2016-11-03 10:52:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Ceturtā diena ar breketēm. Kā es jūtos? Dranķīgi. Ja vēl ar izskatu es sāku aprast (cik nu tas iespējams...vairs negribas ellīgi iekliegties katru reizi, kad paskatos spogulī), tad sāp gan ellīgi. Pārtieku no pretsāpju tabletēm un ļoti, ļoti mīkstiem produktiem. Banāns jau gandrīz vai ir uz robežas ar `pārāk ciets`. Toties pusdienās tiek notestētas visādas zupas. Vakar piemēram Pusdienotāju klubs pārsteidza ar lielisku zaļo zirņu un piparmētru zupu. Izklausās intesesanti, bet garša bija ļoti laba. Vēl izmaiņa režīmā ir tā, ka es kā saldumu neēdāja paņēmu arī desertu, jo tas izskatījās ļoti mīksts..pēc šāda principa arī tiek veikta visas pārtikas atlase.
Visās lietās jāmeklē pozitīvais- varbūt nometīšu kādu lieko kilogramu ar savu jauno ēšanas režīmu. Vēlāk patentēšu `mīksto diētu`, rakstīšu grāmatas un reklamēšu tāpat kā visas pārējās kulta diētas ar kurām dāmas aizraujas. Ceļš uz pirmo miljonu breketēm bruģēts.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]iokaste
2016-11-03 12:50 (saite)
man reiz bija lauzts apakšžoklis un attiecīgi zobi savilkti ar drātīm kopā.
iecienīju putukrējumu, buljonu un gogelmogeli. vienalga izsalktums bija tāds kā sirēna gaudo. un mēneša laikā skaisti novājēju, lai gan tāpat biju diezgan tievs.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]rabarbermaize
2016-11-03 19:39 (saite)
Auč! Lauzts žoklis izklausās galīgi nejauki. Es ceru ka tā sāpe man kādā brīdī tomēr pāries, jo izsalkums tiešām ir ar tendenci pieaugt.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]siltavieta
2016-11-03 20:41 (saite)
sāpes pāries, kritiska ir vien pirmā nedēļa. tā man teica un tā arī bija. pēc katra ortodonta apmeklējuma gan sāp atkal. pateicoties šai "diētai" es novājēju par kādiem 6 kilogramiem, bet otrā gada beigās, kad pie breketēm pierasts kā pie pašas zobiem, svars pamazām atgriezās :) man tūlīt iet trešais gads uz beigām. sāp pēc pievilkšanas joprojām, bet arī pie tā jau ir pierasts. ceru drīz tikt vaļā (no vienas puses ceru, no otras, tik ļoti pierasts, ka nemaz negribas ņemt nost). sākumā seja tiešām nav pārāk glīta, jo mainās forma, lūpas, viss. bet labā ziņa ir tā, ka paliks tikai skaistāk. ā, vēl tā trakā siekalošanās, nu, vismaz man bija. bet arī tā pāriet.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]rabarbermaize
2016-11-03 21:26 (saite)
O, paldies par info. Jā, siekalošanās gan ir tizla, es jau domāju ka man vienai tā. Man it kā saka max 1.5 gadi, bet to jau laikam var tikai procesa laikā noteikt.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]siltavieta
2016-11-03 21:58 (saite)
nē nē, tā siekalošanās visiem no sākuma :) vispār sākumā bija diezgan ilgi, es laikam sāku meklēt internetos informāciju, jo likās, ka nevar būt, ka šitā būs visu laiku. vēlāk pēc pievilkšanas arī kādu nedēļu siekalas nāk vairāk.
man paredzēja divus gadus. bet kaut kā sanāca ilgāk. bet es laboju sakodienu un tas ir tā piņķerīgāk. ja vienkārši ir šķība zobu rinda, tad tas notiek daudz ātrāk. manām paziņām, kam lika vienlaicīgi ar mani, jau visiem ir noņemtas.
vai tev ir uzliktas gan augša, gan apakša?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]rabarbermaize
2016-11-04 00:05 (saite)
Tikai augšā un sakodienam viss ok, tāpēc cerams nebūs pārāk ilgi.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?