Sat, Feb. 13th, 2016, 12:06 am
čiers!

Nu jau ir tas brīdis, kad bez cibas vairs nekā. Tu saproti, ka arī pēc pieciem, desmit, divdesmit, piecdesmit gadiem (jā, ja tā padomā, man ir iespēja nodzīvot vēl vismaz piecdesmit gadu — ja vien nesataisīšu kādus sūdus) es varēšu skatīties atpakaļ un analizēt savu dzīvi tolaik, tajos agrīnajos jaunības gados, un atcerēties, kā es tolaik iepazinos ar cilvēkiem cibā, kā es pavadīju studiju gadus cibā, kā es gāju uz randiņiem, kā es gāju uz tusiņiem, kā es atkal iepazinos ar cilvēkiem, kā es to un kā es šito, kā es vienubrīd pat dzīvoju kopā ar veselu baru cibiņu (nu labi, labi, bet nu tā jau gandrīz arī ir – divi ir daudz, trīs ir bars), kā es atkal tā un šitā. Un tad jau pamazām aug nākamā paaudze. Nez, ko viņi par to domās?

Es paceļu glāzi par jums, mani dārgie cibiņi!Atvainojiet, ka es te tik reti parādos, man tāds intensīvs darbs...

Tue, Feb. 16th, 2016, 08:15 am
[info]efix

Priekā! :)

Ciba ir mans šobrīd senākais konts interneta dzīvē, kur esmu piereģistrējies (2002.gada novembris). Ja vien one.lv nebūtu "nogalinājis" savu e-pasta servisu, tad tur vispār bija no 2000.gada viss saglabājies.

Tue, Feb. 16th, 2016, 09:26 am
[info]pzrk

Cheers! Jā, man ir līdzīgi ar interneta kontiem, lai gan varētu gadīties, ka mana joprojām funcionālā yahoo e-pasta adrese varētu būt senāka par cibu (šķiet, ka izveidoju to, piesakoties pirmajam oficiālajam darbam ap to pašu laiku, kad reģistrējos cibā (hmm, tomēr neatceros, kas bija senāk)).

Ar one.lv un arī navigator.lv man bija līdzīgi, abos kādā brīdī vairs nevarēju ielogoties un atjaunot paroli arī ne, tie noteikti bija ap to pašu 2000. gadu izveidoti.