January 31st, 2012

04:46 pm
androīds

20.gs. Zvana telefons. Pacel klausuli (burtiski) un sāc runāt.
tas izskatās apmēram šitā )

21.gs. Zvana telefons. Paņem telefonu rokās, redzi informāciju, ka kāds zvana, bet neredzi iespēju uz zvanu atbildēt. Ar vieglu pirksta kustību atbloķē ekrānu, uzreiz nonāc kaut kādā bērnu-drošā režīmā, no kura nevar tikt ārā bez koda ievadīšanas (kas gan ir tik vienkāršs, ka trīsgadnieks to uz bujduj reizēm var atkost). Kad beidzot tiec ārā no bērnu-drošā režīma, virinies pa izvēlnēm, lai aktivizētu zvana režīmu.

Ak kungs.

No otras puses, es šo tekstu rakstu vienā no diviem monitoriem, ar datoru, kas pa bezvadu tīklu pieslēgts rūterim, caur kuru tālāk ir tiešais savienojums ar serveri Rīgā.

Lielākoties par tehnoloģiju progresu nesūdzos.

05:31 pm
a naudu ta vajag

Nevaru izdomāt, vai dusmoties uz Swedbank vai uz PayPal. Dusmošos uz abiem pēc kārtas (tb zvans turp, zvans šurp). Izgāju normālam čakaram cauri, lai nomainītu karti uz Mastercard (kuru pieņemot Paypal, kā teica Swedbank), un izrādās, nepieņem vis. Tb izņemt naudu uz Mastercard nevar. Sūkā ledu un bibi.

10:11 pm
un tomēr viņš griežas

Starp citu, [info]ventilators ir sācis griezties. Vēl vari paspēt pieteikties.

11:38 pm
eirovīzija 2.0

Man šodien pastāstīja, kā igauņi skatās Eirovīziju. Viņi nosēdina radiostudijā divus prātvēderus (nu, esot sakarīgi cilvēki, ne gluži jampampiņi, viens no viņiem esot autors grāmatām (grāmatai?) par Loti). Tad šie vīri tur komentē tiešraidi, bet ar īpašiem noteikumiem, kurus es pilnībā neizpratu, un nebija arī uzskates materiāls pieejams — ja kāds no viņiem tiešraidē pasaka ko rupju vai nepolitkorektu (politnekorektu), otram jāiedzer.

Tā kā tauta viņus mīl (vai arī mīl viņu iknedēļas radioraidījumus, es tā īsti nesapratu), tad šim šovam par godu viņiem tiek sanesti visi nepieciešamie rekvizīti: ēdieni / dzērieni. Apmēram tā kā pie mums kādreiz izdarījās ar TV raidījuma "Labvakar" veidotājiem un pie viņiem ar "Brīnumu lauka" raidījumu.

Ā, nu, jā, būtiska piebilde, ka eirobalagānu var skatīties arī, "kā parasti" — ar normālu komentēšanu nacionālajā televīzijā, bet daudzi tā vietā izslēdzot TV pārraidei skaņu un klausoties to radiošovu.

Es domāju, laba ideja.