polija ([info]polija) rakstīja,
@ 2019-05-13 20:38:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
esjauzinājukanevajadzēja
šodien ar auto..
No rīta to vien darīju, kā maisījos pa ceļu visiem..
Pēdējā brīdī nogriežoties pa labi, pamanīju pa ietvi braucošu velo, visādus auto, utt..
Iečekoju taisnākos ceļus arī caur Purvciema pagalmiem..
Atceļā salēju gāzi, izstāvēju visas propkas, no bd izbraucu ar norautu roķeni krietnu gabalu.. Un tad vienā jaukā brīdī pamnaīju, ka deg "Check engine" zīme.. Vot tā - prijehaļi.
Tgd nesaprotu - pie vainas ielietā gāze, pie vainas tas, ka benzīna bāka praktiski tukša (tur gan nekas vēl nedeg, bet bulta jau tuvu 0), tā norautā roķene, pārāk maz antifrīza (hz, cik tur viņa, Subāram tai bundolī neko nevar saprast) vai hz kas vēl :(

Tgd jautājums, ko darīt. Cik saprotu var nebūt nekas, var būt ieberziens. It kā runājām ar bračku, ka varētu rīt pēc SI iebraukt pie viņa uz darbu, viņš varētu piespraust kko, nočekot vismaz error kodu. JA lasīšot.. Un tad vispār saprast, vai ir prāta doma testies 3dien uz Magnētu Baldonē. GRIBU! Bet laikam ne TIK ļoti, lai paliktu kkur meža vidū ar bērnu neejošā auto.. Biju domājusi rīt ar velo (man jau šodien to propku pietika!), bet nu tad speciāli kkad jābrauc uz pārdaugavu..
Besīc!

Plus vēl par elektroniku runājot - pagājušo 5dien tējkanna uzrīkoja feijerwerkus un drusku atņirdzās. Tb strādā, bet neslēdzas laukā. Slēdzis augšā izslēdzas, bet kontakts ar elektrību paliek. Tad iestājas feijerwerki. Tgd visu laiku cenšos atcerēties "Ieslēdzu, ieštepselēju, kad sāk vārīties, pirms izslēdzas slēdzis jārauj laukā no tīkla".
Ledusskapis jau vairākas naktis sāka izdvest jocīgas skaņas, naktī uz 7dienu šķita, ka pagalam, tpc 7dien pēc dzīvokļa iztīrīšanas pieķēros atkausēt saldētavu. Nu tgd pēc vairāku kg ledus izkasīšanas laukā šķiet, ka drusku klusāk tomēr strādā un saldē/vēsina vienmērīgāk..
Telefons te vienu nakti savā nodabā ņe to što restartējās (pie tā jau esu pieradusi), bet vnk resetojās.. Pēc kā ilgi nevarēju dabūt atpakaļ piestartēt kaut kādā jēgā.
Un tad tikko dušā vannasistabas ventilators ari tā sāka grabēt, ka šķita, ka no sienas izlēks laukā..
Sāk palikt bail komī kko vispār rakstīt :D


(Ierakstīt jaunu komentāru)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?