PHz superblociņš - No sērijas «Manas jaunās mīļākās pārnēsājamās spēles» [bloks|kalendārs|spamparāde|autors]
PHz

[ autors | sc userinfo ]
[ kalendārs | MEGA!!! ]

Zibenstakas
[Paskat tik:| SpampamparādeKārtībai jābūt!OKomentiņiES ]

No sērijas «Manas jaunās mīļākās pārnēsājamās spēles» [2014-11-02|22:13]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tagi|, , , ]

Vijolnieks ir aprakstīts diezgan asprātīgi (7 Little Words Androīdam, bezmaksas)Mājas darbs lasītājiem: salikt 3 trūkstošos vārdus.
zibenstakaiekomentēt

Komentiņi:
Kas:[info]spic
Cikos:2014. gada 3. Snovembris plkst. 01:17
(zibenstaka)
whimsical, overbearing un abnormal — bet, cūka, esot inkompatibls with my tālruni, itin glītu un saapdeitotu 4.4.4 cyanogenmodotu motorolas razr maxxu.

BTW, ja tev skrablis kaut cik patīk, tad piesardzīgi rekomendēju Wordiest, esmu uz viņa ļoti sālīti uzlipis. Tev tiek iedoti taiļi, no kuriem jāsaliek divi vārdi. Atšķirībā no skrabļa, punkti un N×letter/N×word tiek sadoti pus-randomā — rezultātā citiem burtiem katru reizi ir cita prioritāte. Dopamīnu uzsit debesīs tas, ka uzreiz pēc submisijas tu redzi, cik labi šie divi vārdi salīdzinās ar citiem spēlētājiem un kādus vārdus šie citi ļaudis paši ir iesubmitējuši.
[User Picture]
Kas:[info]phz
Cikos:2014. gada 3. Snovembris plkst. 01:37
(zibenstaka)
Pilnīgi pareizi (par 3 vārdiem)!

Hm, pats veikals saka, ka nav savietojams? Nevaru gan iedomāties, kas tur varētu būt nesavietojams, un veikalu var mēģināt apiet ar APK downloaderi - http://apps.evozi.com/apk-downloader/?id=com.blueoxtech.sevenlittlewords

Par ieteikumu paldies, visu veidu vārdu spēles ir mana vājība, pamēģināju, parādījās glaimojošs salīdzinājums ar citiem, forši, turpināšu :)

Man patīk arī tas, ka gandrīz visas vārdu spēles ir ideāli piemērotas tačskrīnam un arī nenoteikta ilguma uzspēlēšanai sabiedriskajā transportā vai tml.
Kas:[info]spic
Cikos:2014. gada 3. Snovembris plkst. 02:46
(zibenstaka)
Ye, uzmānīju virsū, darbojas, bet nav pa visu ekrānu ierūmējies (kas ir ļoti jancīgi priekš androīda layouta mehānisma vispār, to panākt ir jāpacenšas). Interesanti, ka pati aplikācija piedāvā saiti "apdeitot uz jaunāko versiju", pēc kuras playstore rāda mēli, ka šī aplikācija nav pieejama manā valstī (!).
[User Picture]
Kas:[info]phz
Cikos:2014. gada 3. Snovembris plkst. 14:39
(zibenstaka)
Ko lai saka, ļoti dīvaini. Tā kā uz mana necilā LG P700 spēļu telefona viss gāja, tad nevarēju iedomāties, ka autori tā samuhļījuši iekārtu atbalstu.