porcelāna lellīte [userpic]

15. Oktobris 2020 (19:46)

Izrādās, ka ja acīs ir kaut kādi zibeņi, feierverki, melni punktiņi nopeld vai plankumiņi nomidžinās, vajag ar steigu pie acu ārsta. Man pie spiediena dažreiz ne tas vien rādās, ja baigi nokrities un strauji paceļu, bet nu nelikās, ka kkas tāds bijis.
Bet nu jā, izrādās kādi mazi asinsvadiņi parplīsa pušu. Un tagad jātiek pie lāzeroftalmologa un visdrīzāk ar lāzeru vajag piešaut klāt, lai nekur nekas neatslāņojas un nekur nesāk krāties šķidrums.
Kvotas i tam i šitam sen jau beigušās. Zvanīju tur un šitur un man deva pierakstu 23.decembrī, automātiski atteicu, jo 23.decembris. to, ka Ziemassvētki atcerējos, to, ka korona - gan ne :D
palasīju kihelkonnu un tagad domāju, moš rīt jāzvana šiem pieteikties
Jaunām brillēm arī vajadzētu saņemties, bet man tik šausmīgi briesmīgi riebjas TO darīt :(

Comments

Posted by: Nikolass A. Dērsingtons ([info]kisswithafist)
Posted at: 15. Oktobris 2020, 20:34

Tāā, un tagad sīkāk. Kādi melni punktiņi? Jo kaut kādi punktiņi tak mēdz būt visiem un visu laiku. Tie caurspīdīgie sūduki ir leikocīti acs dibenā, tas ir normāli, bet arī citādi melni punktiņi nav nekas traks? Laikam? Nebiedē tautu! :D

Posted by: porcelāna lellīte ([info]neraate)
Posted at: 15. Oktobris 2020, 20:47

Nu, man tur ir divi seni plīsumi vienā acī, nelieli, veci un otrā jaunāks. Kkāda zibsnīšana, zibeņošana, mušiņas vai plankumi redzes laukumā par to liecinot.
Man rudeņos vispār ļoti patīk ta gaisma caur krāsainajām lapām, bet pēc tam reibst galva un ņirb gar acīm, īpaši ja spoža gaisma, ja galva sāp es vispār ne sū neredzu un nesaprotu. Un tā kā es labi redzu tos eritrocītus, kas tur šļūkā, es tiešām nepamanīju, ja tas bija nomodā.

Bet nu vispār jau cilvēkam ik pa laikam jāiet pie acu ārsta, izrādās, ka tiem, kam lieli mīnusi, vispār jāiet reizi gadā.

Posted by: galvenais hipo ([info]daria)
Posted at: 15. Oktobris 2020, 20:42

oij

Posted by: galvenais hipo ([info]daria)
Posted at: 15. Oktobris 2020, 20:42

tagad bailiigi, man arii reizeem midzhinaas kaut kas

Posted by: porcelāna lellīte ([info]neraate)
Posted at: 15. Oktobris 2020, 20:49

Nav nekas traks, nav mirstamā kaite, vienkārši ir risks, ka var būt sliktāk un tā kā tas jāizdara gada laikā, vēl tikai rudens un cipariņi mazi, domāju moš jāsaņemas drīzāk. Jo man ļoti nepatīk pie acu ārstiem, redzes pārbaude vispār kkāda elle, esmu pēc tam arī vēmusi, es pie ginekologa bez emocijām, pie acu ārsta diezgan ar šausmām :D

Posted by: galvenais hipo ([info]daria)
Posted at: 15. Oktobris 2020, 20:53

Tā kā man redze skaitās ok, es ar šo grēkoju un ne pārāk bieži pārbaudos...
Bet man vispār pie ārstiem iet nepatīk, vienmēr gaidu līdz pēdējam.

Tava pieredze ar acu ārstiem gan neizklausās iedvesmojoša :) turies!

Posted by: porcelāna lellīte ([info]neraate)
Posted at: 15. Oktobris 2020, 20:56

Vaina galvā, nevis dakteros, es jau zināju, bet laba sajūta, ka tev dakteris tā līdzjūtīgi saka, ka jā, ir cilvēki, kam nervi, stress, neiroloģijas un viss uz acīm :D
Man arī no jaunām brillēm slikta dūša, es radinos vairākas dienas

Posted by: katzenjammer ([info]katzenjammer)
Posted at: 15. Oktobris 2020, 21:41

Kur var sastapt tik iejūtīgu dakteri? Man arī šī ir sāpe, traks stress no bērnības. :( Vecā daktere aizgāja pensijā, tagad velku garumā, nezinu, kur iet.

Posted by: porcelāna lellīte ([info]neraate)
Posted at: 15. Oktobris 2020, 21:47

Dr. Liene Muceniece, RVC Ziepniekkalna filiālē, nesen sāka pieņemt, ātri var tikt, pierakstam iesaku e-pastu, baigi ērti pieteikties, no novembra sākuma ņemšot arī bērnus no gada vecuma, baigi žēl, ka pašas bērns jau iesācis pie cita ārsta, man ļoti patika, citur nemaz neiešu.

Posted by: katzenjammer ([info]katzenjammer)
Posted at: 15. Oktobris 2020, 22:34

Paldies.

10 Lasīt komentārus piebilst