mvvks

draugi

Journal Info

Name
mvvks

View

Navigation

May 29th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
Bet protams, ka Latvija ur politiski atpalikusi, par to shaubu nevar buut. Dzejnieki un baalelinji un hipiji.

: 29. maijs - svētku diena

Add to Memories Tell A Friend
tā kā šodien brīvdiena, ko es uzzināju 6:26 ar īsziņu no darba un ar vēl kādu kaudzīti whatsapp ziņu no bērnudārza un vēl no darba, tad varēju bez bēdu iet uz donoru dienu.
tās agrās īsziņas iztraucēja manu izskaitļoto 8 h miegu, saules šodien maz, sajūta - neizgulējusies.

donoru dienu izlēma apmeklēt laikam vismaz trīs reizes vairāk cilvēku, nekā parasti.

anyways, labāk koncentrēties uz to, ka šī būs īsā nedēļa.
lai arī palika mazāk laika izdarīt darbus līdz piektdienai.

Add to Memories Tell A Friend
@#€&/*!

May 28th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
Dievs faking svētī Latviju!

Add to Memories Tell A Friend
Maculate heart.

savā dzejā

Add to Memories Tell A Friend
Ingmārs Freimanis savā dzejā izmanto kontrastus, pārspīlējumus un paradoksus, lai parodētu sevi un savu dzīvi. Piemēram, dzejolis "Diemžēl darbā" sākas ar banālu situāciju, kurā dzejnieks jūtas slikti un dodas mājās agrāk, bet beidzas ar pārsteidzošu un šokējošu atklāsmi, ka viņš ir miris un atrodas kapos. Šis dzejolis izsmej savu depresiju un bezcerību ar pārslēgšanos no reālās uz fantastisko pasauli. Arī dzejolis "Nu paša sevis uzbrukums" ir pašironisks, jo tajā dzejnieks izteic savu neapmierinātību ar sevi un savu talantu ar retoriskiem jautājumiem un absurdiem salīdzinājumiem. Viņš sevi salīdzina ar vāju ienaidnieku un lūdz atbildes uz nesakarīgiem jautājumiem par dzīvi. Šis dzejolis parodē savu eksistenciālo krīzi un nespēju atrast jēgu savam darbam.

č

Add to Memories Tell A Friend
Čūskas, Bing.

May 27th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
šodien noskatījos goodfellas pirmo reizi. sanāca tāda kā reja l. pieminēšana.
bet vēl arī sanāca, ka roberta de niro varonim te bija iesauka
the irishman.
Tags:

muh ism

Add to Memories Tell A Friend

Ironically the most self-obsessed tribe is also the tribe least inclined to self-reflection… as if “antisemitism” arose in a vacuum and has nothing to do with Judaism’s Master Race creed or Jewish behavior.

 

That defect alone is enough to discredit the self-vaunted “genius” claimed by the tribe. There are consequences to Jewish behaviors: Jewish supremacisminstigating gentile-against-gentile warsfomenting revolutionssuborning heresiesundermining Christian societyfalse flagsbig liesinflicting multiculturalism, and perpetrating viceritual murdergenocideslavery and economic crimes against humanity, including usury, fractional reserve banking, swindling, and tax farming. The perpetual pose of Jews as innocent victims is a fraud. Are there innocents among the Jews?  Initially, many! But those innocents, in shielding the guilty, have made themselves accomplices of the guilty, over the millennia earning the expulsion of Jews from over a thousand nations, principalities, and city-states.

 

Yet despite millennia of such Jewish misanthropy, malevolence, and genocide, Israeli President Herzog claims the existence of antisemitism in the world today is “inexplicable.” Clueless or self-serving denial?

https://www.jpost.com/diaspora/article-701842

: d. tartt, the secret history

Add to Memories Tell A Friend
lai arī es dodu priekšroku papīra grāmatām un bibliotēkai un esmu arī diezgan pacietīgs cilvēks, kā jau sievietes audzinātas, citreiz tomēr ir labi, ka ir kindle un interneta maksājumi.
tikai traucē koncentrēties kaimiņa zāles pļaušana aiz loga.
traucē koncentrēties jebkam.

Add to Memories Tell A Friend
humpalu dievi bija man labvēlīgi - mammas draudzene, kura atdeva ierēdniecībā aizgājušā dēla nevajadzīgos profesionālos štruntus (pārdzīvos arī mani) un palielu maisu ar apģērbu! tagad man ir divas džinsas (īstās, 100% kokvilna! skinny un taisnas, der jau tagad, tievās ērtas būs kad nometīšu tos 5 kg), plandošas ērtas auduma bikses ar pogu aizdari uz gurniem un daudz skaistas ērtas blūzes, tieši manā stilā, viena pat manas mīļākās blūzes 5.versija! garderobes atjaunošanas misija principā ir pabeigta, vajadzētu vēl melnas zolīdas bikses, bēšas un melnas laiviņas, smukos gumijniekus un ādas puszābakus, gribas ādas jaku un tad tikai apenes un zeķes, bet principā arī tagad laikam viss ir.
mammai dārzā zied pildīta tumši spilgti rozā peonija, aplēju sīkām svaigas piparmētas tējai, zied neaizmirstules, skaistnātrītes un nezālītes un saulīte
gandrīz ļapotā, bet priecīgi tāpat

zažoloģisms

Add to Memories Tell A Friend
"Communism was always supported by the wealthiest people in the West" (0.01%)

Chard

Add to Memories Tell A Friend
Pēdējā laikā vairāki raksti par trans mužikiem, kurus izbano no sieviešu sporta. This makes me so relieved, jo rodas apziņa, ka UK varbūt tomēr izturēs un saglabās savu common sense, konservatīvi veselīgo skatījumu uz lietām.. but also so embarassed about human species. Vai tiešām tiešām tiešām, lai cik garīgi neveseli, cilvēki var būt apjukuši par to, vai vīrieša ķermenis var maģiski kļūt par sievietes ķermeni? It's not like they have polyjuice potion for heaven's sakes. It sevišķi nevis paši garīgi apjukušie trans, bet pārējie, it kā garīgi veselīgie cilvēki!? Man ir tik ļoti žēl to nabaga meiteņu, kurām jāsacenšas ar mužikiem, just to indulge their warped fancy. Protams, ka vīriešiem nekad nebūs iespēja piedzīvot ekvivalentu šādam wrongdoing. Atkal visa huiņa sievietēm, papiņ.

And I simply cannot believe people / institutions that are going along with this. I know it is too stupid to be funny, bet tik pat labi es varu paziņot ka esmu trans chard and have instant advantage in biggest chard competition, and who will dare to belittle my authentic winner freshly chardine feelings.

Anyway, pēdējā laika ziņas makes me sort of happy and proud to live in you kay against all odds finally, jo part of the remaining old English way is just so delightfully no nonsense and logosy, that it is exhilirating.

Add to Memories Tell A Friend
"Berlīnē izmeklē Rodžera Votersa uzstāšanos nacistu uniformai līdzīgā tērpā"

Add to Memories Tell A Friend
"You put a jew in charge of informal policy and you get a war"
Apskatāmies kas ir (((Anthony Blinken))) un visa pārējā varza, kas nosaka Pedo Bidē politiku.

Add to Memories Tell A Friend
E Michael Jones

May 26th, 2023

Milestones / Pride

Add to Memories Tell A Friend
Man šķiet es beidzot varbūt esmu piešāvusies būt par passable mājsaimnieci. Pirmo reizi jau dažas nedēļas māja regulāri izskatās vairāk kārtīga nekā nekārtīga, izlietnē nekrājas trauki, drēbes ir salocītas, un laundry baskets empty(ish), pusdienas un vakariņas ir galdā bez fuss or frown. Man ir izveidojusies iemanīga rutīna, un nereti es sevi pieķeru apmulstam, jo nezinu ko vēl sakārtot, kamēr ir laiks, jo viss jau ir sakārtots!? Man ir laiks un enerģija uzlabot lietas, ne tikai tās drebelīgi vākt. I feel more relaxed and happy, and thus I have this vibe to carry and share and it is a magic to use to make everything and everyone better.

Protams, tā ir tikai likumsakarīga dzīves patiesība, but I wish someone had told me that you can get better at things the more you do them, and things - when done - get easier and more doable.

Basically, I just really feel like Tony Robbins would be proud with me. Un pats afektīgākais fakts ir tas, ka I don't feel overwhelmed and weighted down by whirlwind of tasks and tasky mom brain lists, bet gan I feel like a more efficient concise task ant, as if it is my nature to be able to proccess a grand volume of jobs in a short period of time, and it is satisfyingly borignly normal for me.

I even feel so a little bit smug and exhilirated, ka es manīgi skatos uz kosmosu un gaidu, kad kaut kas atkal nogāzīsies.. bet oh well, for a few fleeting moments - it is very fine and I am quietly glad.

Add to Memories Tell A Friend
Polijā ļoti ērti un forši vilcieni, nekratās un nerūc (izņemot dažus dīzeļus vai divvagonu, kurus palaiž laukos) Daļa aizgūta no Vācijas(pilsētu un piepilsētu), daļa būvēti pašu Bidgoščā u.c.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Category:Rail_vehicle_manufacturers_of_Poland
Lētas cenas par lielu kilometrāžu.
Labprāt brauktu vēl.

May 25th, 2023

Latvija, Latvija, Latvija!

Add to Memories Tell A Friend
Jāatzīst, ka tik, cik man sanācis redzēt (un tas nav daudz, jo sāku tik no spēles ar Šveici), Latvijas izlase šogad spēlē sev netipiski baudāmu hokeju (Ar to es domāju - beigās uzvar). Prieks skatīties. Nav vairs nepārtrauktā spēle savā aizsardzības zonā un truls metiens pēc metiena pa mūsu vārtiem. Tiešām būs palīdzējis jaunais treneru korpuss? Vai arī tas, ka tēvzemes bērni spēlē uz savas zemīte palielina viņu Willpower un Resolve status par +20%? Iespējams abi.

Dievs svētī Latviju!

Add to Memories Tell A Friend
akKungs! nepietiek ar to, kas JAU notiek, šogad šie vēl sākšot izrakt Mūkusalas krastmalu.
Powered by Sviesta Ciba